במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2022, 15:52

אני חושב שאני אשבר כשאני אקבל את ה-4080 השנה. לא הייתי בוכה אם היו זורקים עליו עוד קצת RT לכבוד השיגור :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 יוני 2022, 14:40

הגעתי לאנור לונדו וכמו מפגר לא שמתי לב שאחרי שאני מזיז את המגדל מיקום אחד למטה יש חיבור לצד של ההתקדמות עם הגרגולים הורודים החרא האלה. איזה 4 שעות אני משחק ונופל מקורות של הקתדרלה שם. :/
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2022, 18:19

סיימתי את דארק סולס! נראה לי עשיתי כמעט את כל הבוסים. איזה משחק יא אללה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2022, 21:59

השליש האחרון שלו די צולע וסובל מחוסר זמן פיתוח בולט מאוד, אז שמח לראות שגם את זה עברת :).
יאללה, סולס אחר? יכול להמליץ על 3 בשביל בוסים שהם 4 רמות מעל, או סקירו שהוא הגרסה המלוטשת לשלמות של מערכת קרב אחת ולא RPG (וגם האהוב עלי אישית).
וכמובן אלדן רינג, אם אתה מוכן לשים את החיים שלך בצד לרגע :).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2022, 00:59

שכחת שעם שלוש התחלתי ובראשון שיחקתי כי אמרת שהקטע שהמשחק מרגיש כמו "מקום אמיתי" הכי חזק בראשון. מאסטר פיס של משחק.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2022, 01:03

התחלתי סאבנאוטיקה סוף סוף לפני זמן מה אבל קצת נטשתי אותו ואחת הסיבות היא שצריך לאסוף דברים כדי לבנות דברים ואני קצת חסר זמן+סבלנות… ואני ממש אהבתי, שלא תבינו לא נכון. מסקרן בטירוף, אווירה מעולה.
רציתי לשאול אנשים ששיחקו בו - האם זה חלק סופר דופק מהותי לחוויה בעיניכם, ובכלל - איך שיחקתם בו בעצמכם?
לא יודע איך זה היה בהשקה או מתי שלא שיחקתם, אבל יש אופציה של לדאוג לכל המדדים, או הכל חוץ מאוכל ועוד משהו, ואחת שאתה יכול לבנות מה שבא לך או משהו, אז שואל לגבי זה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יוני 2022, 01:30

swiss-the-engine כתב:שכחת שעם שלוש התחלתי ובראשון שיחקתי כי אמרת שהקטע שהמשחק מרגיש כמו "מקום אמיתי" הכי חזק בראשון. מאסטר פיס של משחק.

אה, וואלה, לגמרי שכחתי :).
אכן זה הכוח של המשחק, עיצוב באמת מטורף ובמיוחד בחצי הראשון. משהו שהם לא באמת הצליחו לשחזר, למרות שהם היו קרובים לעיתים ב-בלאדבורן ואלדן רינג באפסקט הזה.
אגב, שיחקת גם את הDLC תוך כדי? לטעמי אחד השיאים של המשחק ומאוד מומלץ אם לא. גם העולם המצויר מומלץ במידה ודילגת, אזור צדדי ששווה ביקור.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2022, 11:18

Laskin כתב:התחלתי סאבנאוטיקה סוף סוף לפני זמן מה אבל קצת נטשתי אותו ואחת הסיבות היא שצריך לאסוף דברים כדי לבנות דברים ואני קצת חסר זמן+סבלנות… ואני ממש אהבתי, שלא תבינו לא נכון. מסקרן בטירוף, אווירה מעולה.
רציתי לשאול אנשים ששיחקו בו - האם זה חלק סופר דופק מהותי לחוויה בעיניכם, ובכלל - איך שיחקתם בו בעצמכם?
לא יודע איך זה היה בהשקה או מתי שלא שיחקתם, אבל יש אופציה של לדאוג לכל המדדים, או הכל חוץ מאוכל ועוד משהו, ואחת שאתה יכול לבנות מה שבא לך או משהו, אז שואל לגבי זה

אני לצערי לא סיימתי אותו אבל אין ספק שתצטרך לעשות לא מעט קראפטינג כי אתה חייב לשדרג כלים בשביל לצלול עמוק יותר וכדומה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2022, 11:22

Stick כתב:
swiss-the-engine כתב:שכחת שעם שלוש התחלתי ובראשון שיחקתי כי אמרת שהקטע שהמשחק מרגיש כמו "מקום אמיתי" הכי חזק בראשון. מאסטר פיס של משחק.

אה, וואלה, לגמרי שכחתי :).
אכן זה הכוח של המשחק, עיצוב באמת מטורף ובמיוחד בחצי הראשון. משהו שהם לא באמת הצליחו לשחזר, למרות שהם היו קרובים לעיתים ב-בלאדבורן ואלדן רינג באפסקט הזה.
אגב, שיחקת גם את הDLC תוך כדי? לטעמי אחד השיאים של המשחק ומאוד מומלץ אם לא. גם העולם המצויר מומלץ במידה ודילגת, אזור צדדי ששווה ביקור.

אין לי את ההרחבות. אני צריך לרכוש גם את של 1 וגם את של 3.

בדיעבד לא עשיתי כמעט הכל... ראיתי איזה סרטון שהיה שם איזה ענק כזה (שמרגיש לי כאילו הוא הענק הנפח אבל איתי הוא לא דיבר) שלא ראיתי והעולם המצויר גם כבר התחלתי לאבד סבלנות לקריפטיות של המשחק ובכלל מסתבר שלא הייתי בash lake.

לא הרגשתי שהשליש האחרון לא טוב. מה מבחינתך זה השליש האחרון?
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יוני 2022, 12:08

השליש האחרון פשוט מורכב מאזורים פחות מהודקים באופן כללי. אני מדבר בכלליות על חלק מהרגעים לאחר anor londo, כשהמשחק נפתח ומבקש ממך להרוג את ארבעת הבוסים הגדולים.
יש אזורים שסתם מרגישים פחות מהודקים כמו השלב החשוך של ניטו, או מעורת הקריסטלים של סית' (וקרב הבוס איתו.. רע למדי). ולצד זה יש את lost izalith שהוא כנראה התחתית של from בכל המשחקים שלהם מההתחלה ועד הסוף, מעיצוב השלב הנוראי, אויבים מוספמים ולא ייחודים, והבוס הגרוע בסדרה לקינוח. הכל פשוט צועק חוסר בזמן פיתוח בשלבים האלה.
וכן גם ash lake, שהוא אזור שנחמד לגלות כי ויזואלית הוא יפה, אבל אין בו כלום ושום דבר.

לגבי הdlc, לא שיחקת ברימאסטר? בכל מקרה אני מאוד ממליץ עליו, במידה ועדיין יש לך כוח ובא לך קינוח בכלל. יש בו את ה-קרב בוס של המשחק הראשון בעיני רבים, וגם שלבים מעולים לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 יוני 2022, 13:17

אז אני לא הרגשתי את מה שאתה מדבר עליו :)

כן אני משחק ברמסטר אבל לא נראה לי ההרחבה כלולה.
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2022, 13:20

swiss-the-engine כתב:אז אני לא הרגשתי את מה שאתה מדבר עליו :)

כן אני משחק ברמסטר אבל לא נראה לי ההרחבה כלולה.

היא כלולה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2022, 15:33

swiss-the-engine כתב:
Laskin כתב:התחלתי סאבנאוטיקה סוף סוף לפני זמן מה אבל קצת נטשתי אותו ואחת הסיבות היא שצריך לאסוף דברים כדי לבנות דברים ואני קצת חסר זמן+סבלנות… ואני ממש אהבתי, שלא תבינו לא נכון. מסקרן בטירוף, אווירה מעולה.

אני לצערי לא סיימתי אותו אבל אין ספק שתצטרך לעשות לא מעט קראפטינג כי אתה חייב לשדרג כלים בשביל לצלול עמוק יותר וכדומה.

כן אבל השאלה שלי הייתה אם זה ממש חלק מהכיף עבורכם, ללקט ולחוצב ולהיות ״לחוץ על משאבים״ או שאני אהנה מהחוויה גם בלי החלק הזה

למי שסיים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יוני 2022, 12:33

שיחקתי בתקופה האחרונה בOctopath Traveler
זה משחק jrpg בסגנון ישן

יש לי רק בעיה אחת אבל ענקית במשחק הזה ,וזה אין באמת סיפור עיקרי אחד ,זאת אומרת אולי יש אבל המשחק לא מראה את זה כבר שעות ,בגדול בהתחלה בוחרים דמות אחת ומתחילים עם הסיפור שלה
ובהמשך מוצאים עוד דמויות והסיפור שלהן ,והדמויות מצורפות
לחבורה ,שאפשר 4 פעילים בכל זמן נתון ,אבל גם שסימתי או חשבתי שסימתי לאסוף את הדמויות ,יש עוד דמויות שרשום אליהן פרק 2
אבל אין אפשרות להפעיל את הסיפור שלהן ,כי כניראה לא סימתי את סיפור 1

וזה מתחיל לשעמם מאוד ,כי אספתי והפעלתי את כל הדמויות במפה בסיפור 1
אני משחק jrpg ,רוצה ליתקדם בסיפור המקורי
לא ליתרוצץ סתם

בקיצור אכזבה גדולה ,אני יחזור לרימיק של ריזידנט איוול 2

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2022, 17:12

שיחקתי בכמה.

רזידנט איוול 3 ריימיק: וואלה אני נהנה ממנו לא שיחקתי במקורי על הפס1 מעולם והוא תמיד סיקרן אותי בגלל הנמסיס הזה שרודף אחריך, משחק מעולה אני לא יודע למה תמיד מחרבנים עליו.
אני מרגיש שכל הדד ספייסים והTLOU למינהם עשו אותי קצת רכרוכי כי אני לא רגיל לזה פתאום שאני צריך נקודת שמירה בשביל לשמור את ההתקדמות שלי. זה כייף ומותח שכל Jump scare וכל נשיכה של זומבי יכולה באופן פוטנציאלי למחוק לך איזה רבע שעה של התקדמות. גורם לי לא רק לרצות לדייק בכל כדור אלא גם להימנע מהקרבות איפה שרק אפשר.

הבנתי שחתכו ממנו הרבה תוכן,שהיה במקורי, לא? אני בכל אופן נהנה מאוד, ג'ייל שווה כרגיל, אווירת הB MOVIE של דינו קריסיס/רזי הישנים נוטפת פה מכל פינה וכאחד שדילג על רזי 2 ריימיק אני מתחיל להתחרט שעשיתי את זה, מעולה. רזי 4 הוא בטופ 10 שלי בכל הזמנים אבל אם הם יוכלו להפוך אותו למשהו יותר כמו הרזי הישנים האלה במקום הכמעט shooter on rails שהוא, זה יהיה כל כך מרענן. זוכרים את רזי 4 בתצוגות גיימפלי הישנות שלו שהיו אשכרה מפחידות לפני שהוא יצא? כזה!

צבי הנינג'ה: כמו דודי גם אני העברתי קצת זמן על המשחק הזה, ולא כל כך עפתי עליו. כן הוא צבעוני ויפה ונראה כמו איזה משחק אבוד של המגה דרייב אבל אחרי 6 שלבים שעשיתי על הרמה הקשה בלי למצמץ... אין אני מעדיף את Streets of Rage 4 בהרבה, אני מעדיף את המשחקים שלי כמה שיותר טכניים ולעשות ריצת ארקייד בSOR4 הרבה יותר סיפק אותי.
לא סיימתי אותו עדיין, אני מאמין שעוד 2-3 ריצות כאלה אני קורע את המשחק הזה לגזרים. נחמד שבאים חברים או כמו שדודי עשה למי שיש ילדים... לכל השאר ... SOR4 בלי ספק.

Mark of the wolves - איזה בחור צרפתי שלח לי הודעה בסגנון "שמעתי אתה אחד הטובים בPSN אני אחד הטובים בFightcade " לקח לי איזה 5 משחקים הצרפתי היה יפה וטוב שהיה
ואז שטפתי איתו את הריצפה עם 20 נצחונות רצופים. מחכה לSF6 כבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2022, 19:46

חרבנו תמיד על RE3 כי הוא היה המשחק הראשון בסדרה שהרגיש כמו ״עוד מאותו דבר״. הוא מרגיש כמו חבילת הרחבה - מתרחש במקביל ל2 במרחק של כמה בלוקים ממנו, הוא ממחזר המון מ-2 כולל תחנת המשטרה וכו׳. וגם הסטורית הוא הוה אמור להיות סוג של RE2.5 כש-3 האמיתי היה אמור להיות קוד ורוניקה. בכלליות קוד ורוניקה קבל את הצד הקצר של המקל לצערנו. המון אנשים פספסו אותו.

עכשיו תוסיף לזה את העובדה שחתכו תוכן מהרימייק (להבנתי, לא שחקתי בו בעצמי) וקבלת מוצר שאוהבים לרדת עליו. אבל מנותק מכל המסביב, אני משער שהרימייק משחק לא רע בכלל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יוני 2022, 20:18

אני מסכים עם דרקו לגבי re3 ,המקורי לפחות
הרימיק עוד לא שיחקתי

קוד וורוניקה היה re3 האמיתי
גם מבחינת העלילה וגם מבחינת הקפיצה הטכנולוגית
אבל לסוני בזמנו היה הסכם עם קאפקום על המספור בסדרה
והps2 ,עוד לא היתה קרובה לצאת שפתחו את קוד וורוניקה
הגרסה המקורית יצאה לדרימקסט ,ומשם קיבלה פורטים
אז הפרויקט הקטן יותר ומיושן טכנולוגית ,נקראה re3

וככה זה נשאר מאז ,וזה שלא שre3 משחק רע
יחסית למשחקי ps1 ,ובכלל משחקים מאותה התקופה הוא משחק די טוב ,יתישן גרוע אבל לתקופה היה טוב

הוא פשוט היה מאכזב לאומת re3 ,כי כמו שדרקו אמר
זה כמו משחק הרחבה, אבל כזה שנמכר במחיר מלא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2022, 22:04

ואגב, אם כבר לעשות רימייק - קוד ורוניקה בבקשה. למה אחד המשחקים הכי טובים בסדרה הפך לילד החורג?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2022, 22:58

אולי בהשוואה למשחקים כמו רזי 2 ודינו קריסיס הוא נופל, אבל בפני עצמו? וואלה בן זונה של משחק. הנמסיס הזה מלחיץ רצח והוא אחלה תוספת יותר מפחיד ממה שהדינוזאורים בקריסיס היו נגיד. אני זוכר שבזמנו לפני כשעפתי על דינו קריסיס כבר התחיל להישבר הזין, משליטת הטנק הזו של רזידנט איוול והרבה אנשים כבר לא יכלו יותר, אז אולי רזי 3 נפל גם בגלל זה, כי עכשיו שאני משחק משחק רזי ישן עם שליטה באמת נורמלית, אני נזכר איזה טובים הם היו מתחת לכל הג'אנק :)

DrKeo כתב:ואגב, אם כבר לעשות רימייק - קוד ורוניקה בבקשה. למה אחד המשחקים הכי טובים בסדרה הפך לילד החורג?

אני חושב שקוד ורוניקה נפל פשוט מאותה סיבה שMark of the wolves נפל, היתה בתקופה ההזויה הזו את הנטייה לא לתת למשחקי mainline ראשיים מספרים וזה דפק את שניהם חזק.

אני מניח שאם הם היו קוראים לMark of the wolves .
Fatal fury 4 במקום השם הקינקי הזה, אז הרבה אנשים היו מזהים אותו :)

כאילו, כן אפשר להתווכח עד מחר אם קוד ורוניקה הוא משחק ראשי או לא, אבל בואו, מבחינת התקציב שהוא קיבל הוא לגמרי ראשי.
היום הAC החדשים לא יפלו אם הם לא יהיו ממוספרים, להפך, אנשים רק יתלהבו יותר לשחק בהם. דאז זה היה כידוע גזר דין מוות למשחק שלך אם לא היה לו מספר שימחיש שהוא ראשי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 יוני 2022, 06:57

קוד וורוניקה ראשי גם מבחינת העלילה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2022, 13:50

glass man כתב:אולי בהשוואה למשחקים כמו רזי 2 ודינו קריסיס הוא נופל, אבל בפני עצמו? וואלה בן זונה של משחק. הנמסיס הזה מלחיץ רצח והוא אחלה תוספת יותר מפחיד ממה שהדינוזאורים בקריסיס היו נגיד. אני זוכר שבזמנו לפני כשעפתי על דינו קריסיס כבר התחיל להישבר הזין, משליטת הטנק הזו של רזידנט איוול והרבה אנשים כבר לא יכלו יותר, אז אולי רזי 3 נפל גם בגלל זה, כי עכשיו שאני משחק משחק רזי ישן עם שליטה באמת נורמלית, אני נזכר איזה טובים הם היו מתחת לכל הג'אנק :)

אני משער שאפשר להגיד שגם נמסיס הוא סוג של חבילת הרחבה של RE2, כי הוא בייסיקלי מר X מ-RE2 בסקין חדש. RE3 מרגיש כמו RE2.5, זאת הבעיה העיקרית שלו. ואני גם לא חושב שהוא טוב כמו RE2, אפילו אם נתעלם מהמחזור וההתבססות הכבידה שלו על 2 שנותנים לו הרגשה של חבילת הרחבה.

בסופו של יום RE3 היה סתם חבילת הרחבה או ספינאוף, אפילו קראו לו RE1.5 פנימית, והוא יצא רק 4 חודשים לפני ורוניקה. אפילו את המטרה הראשונית שלהם, שהוא יהיה אקשני עם כמות גדולה של אוייבים על המסך, הם לא הצליחו להשיג בגלל מגבלות חומרתיות. קראו לו 3 ולורוניקה ורוניקה רק כי הוא יצא לפלייסטיישן בזמן שורוניקה יצא ל-DC. ואני חושב ששניהם קורבנות של השם שלהם. RE3 היה נזכר כמשחק טוב יותר אם לא היו קרואים לו 3 כי הציפיות היו יותר נמוכות בזמן שורוניקה היה מקבל את הבמה שמגיעה לו אם היו קוראים לו 3.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2022, 19:41

שיחקתי את בכמה משחקי ranked הראשוניים של אולטימט טים. מה זה ההזיה הזאת? גם במשחקי הכנה (ששם עוד ניחא) אבל גם במשחקים רגילים רוב מי שאני משחק נגדו משחק ע"פ קבוצה של החיים עם שחקנים 90 גבוהה מאוד מאוד בצבעוניות של האמא של rare. מה הקטע ההזוי הזה?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2022, 22:16

DrKeo כתב:
glass man כתב:אולי בהשוואה למשחקים כמו רזי 2 ודינו קריסיס הוא נופל, אבל בפני עצמו? וואלה בן זונה של משחק. הנמסיס הזה מלחיץ רצח והוא אחלה תוספת יותר מפחיד ממה שהדינוזאורים בקריסיס היו נגיד. אני זוכר שבזמנו לפני כשעפתי על דינו קריסיס כבר התחיל להישבר הזין, משליטת הטנק הזו של רזידנט איוול והרבה אנשים כבר לא יכלו יותר, אז אולי רזי 3 נפל גם בגלל זה, כי עכשיו שאני משחק משחק רזי ישן עם שליטה באמת נורמלית, אני נזכר איזה טובים הם היו מתחת לכל הג'אנק :)

אני משער שאפשר להגיד שגם נמסיס הוא סוג של חבילת הרחבה של RE2, כי הוא בייסיקלי מר X מ-RE2 בסקין חדש. RE3 מרגיש כמו RE2.5, זאת הבעיה העיקרית שלו. ואני גם לא חושב שהוא טוב כמו RE2, אפילו אם נתעלם מהמחזור וההתבססות הכבידה שלו על 2 שנותנים
לו הרגשה של חבילת הרחבה.

בסופו של יום RE3 היה סתם חבילת הרחבה או ספינאוף, אפילו קראו לו RE1.5 פנימית, והוא יצא רק 4 חודשים לפני ורוניקה. אפילו את המטרה הראשונית שלהם, שהוא יהיה אקשני עם כמות גדולה של אוייבים על המסך, הם לא הצליחו להשיג בגלל מגבלות חומרתיות. קראו לו 3 ולורוניקה ורוניקה רק כי הוא יצא לפלייסטיישן בזמן שורוניקה יצא ל-DC. ואני חושב ששניהם קורבנות של השם שלהם. RE3 היה נזכר כמשחק טוב יותר אם לא היו קרואים לו 3 כי הציפיות היו יותר נמוכות בזמן שורוניקה היה מקבל את הבמה שמגיעה לו אם היו קוראים לו 3.

וואלה? יש אחד דומה לנמסיס ברזי 2 ? טוב השתכנעתי עכשיו גם שהמשחק הזה הוא סוג של מחזור של 2. :shock:
חייב לשחק בריימיק של 2 מתישהו ולהשלים ת'חור הזה בהשכלה שלי. כנראה היה משחק הרבה יותר מהפכני ממה שחשבתי, בזמנו היה לי אותו אבל לא ראיתי ערך לחזור אליו אחרי דינו קריסיס האגדי...

וכן, אני מניח שהם לא רצו לנקר עינים לקהל המרכזי שלהם על הפלייסטישן, אבל זה דפוק והמשחק נדפק. זו הסיבה גם שהשוואתי בין ורוניקה לMark of the wolves שניהם משחקים שיצאו לדריימקסט ולא לפלייסטישן (אין מצב שהפלייסטישן יכל להריץ את mark of the wolves כמו שהוא, הרי הדרימקסט גמגם לעיתים) :)
טוב במקרה של MOTW הוא יצא גם לNEO GEO אבל זה לא נחשב הקונסולה הזו אשכרה היתה מכונת ארקייד High end ביתית :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2022, 22:19

swiss-the-engine כתב:שיחקתי את בכמה משחקי ranked הראשוניים של אולטימט טים. מה זה ההזיה הזאת? גם במשחקי הכנה (ששם עוד ניחא) אבל גם במשחקים רגילים רוב מי שאני משחק נגדו משחק ע"פ קבוצה של החיים עם שחקנים 90 גבוהה מאוד מאוד בצבעוניות של האמא של rare. מה הקטע ההזוי הזה?

פיפא כאילו?
:D

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 יוני 2022, 00:19

אכן
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים