דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2021, 17:23

כן למרות שבמקרה של היטמן זה פשוט מצב נפרד ובאחרים שציינת זה כל המשחק המלא, לפחות נדמה לי (לא מאה אחוז סגור על AC7).
כנראה שאלו מצבים שלא היו קיימים בלי המימון של סוני...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2021, 17:38

בסדר, מצבי זבל מיוחדים יש גם ב-ROTTR ועוד כל מני משחקים, זה פחות מעניין. השאלה היא למה המודים האלה לא מגיעים בסוף ל-PC, אפילו אם זה באיחור של שנתיים. בנתיים נראה שאפילו לא אחד מגיע לשם, כנראה סוני מאוד דרקונית בנושא.
We're just normal men. We're just innocent men

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 20 ינואר 2021, 20:55

אבל אבל אבל תחרות! אין שלילי בקניית בלעדיות למשחקי צד ג'!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2021, 22:49

Kazz כתב:אבל אבל אבל תחרות! אין שלילי בקניית בלעדיות למשחקי צד ג'!

הבעיה היא לא שזה בלעדי, הבעיה היא שזה תקוע על המכשיר הכי גרוע בתעשיה. כלומר, אפילו אם היה לי פס4 ו-PSVR (ודוגרי יש לי את שניהם בבית תוך 30 שניות אם בא לי) לא הייתי משחק את זה כי החוויה כל כך מעפנה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 21 ינואר 2021, 13:34

דרגון קווסט 3 בדרך לVR ??!? אני ידוע כאדם שמשנה את דעתו מהר ברגע ששמים לי דרגון קווסט על משהו...

“I think it’s a question that everyone wants to ask, but what will happen to “Dragon Quest” in the future? It’s a secret (laughs). It also affects what happens to the game console, and in the future, the day may come when you can enjoy it in VR, such as the world of “Dragon Quest” is there while you are in the room.

Also, I think it would be interesting if AI systems could be used in the characters and conversations of fellow characters. It would be nice if the friends who ventured together grew up with AI and became people to talk to. We hope to continue to provide new and exciting play under the name Dragon Quest.”

https://uploadvr.com/dragon-quest-creat ... ort-maybe/

לול אני ממש ממש מקווה שלפס5 הולכת להיות קסדה נורמלית :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 21 ינואר 2021, 23:16

DrKeo כתב:

הבעיה היא לא שזה בלעדי, הבעיה היא שזה תקוע על המכשיר הכי גרוע בתעשיה. כלומר, אפילו אם היה לי פס4 ו-PSVR (ודוגרי יש לי את שניהם בבית תוך 30 שניות אם בא לי) לא הייתי משחק את זה כי החוויה כל כך מעפנה.

ואם זה היה בלעדי לXBOX זה היה תקוע על הפלטפורמה הכי קטנה. ואם זה היה בלעדי לקווסט אז המשחק לא היה ממקסם גרפיות וצריכים לבלוע את המדיניות של פייסבוק.
עדיף שלא יהיה בלעדי לכלום.

אם סוני לא חזרו ונתנו תשלום נוסף לקאפקום לבלעדיות תמידית של מצב ה VR של RE7 אז כנראה שקאפקום חשבו שלא שווה להם. כנראה עוד טעות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2021, 23:22

Kazz כתב:
DrKeo כתב:

ואם זה היה בלעדי לXBOX זה היה תקוע על הפלטפורמה הכי קטנה. ואם זה היה בלעדי לקווסט אז המשחק לא היה ממקסם גרפיות וצריכים לבלוע את המדיניות של פייסבוק.
עדיף שלא יהיה בלעדי לכלום.

אם סוני לא חזרו ונתנו תשלום נוסף לקאפקום לבלעדיות תמידית של מצב ה VR של RE7 אז כנראה שקאפקום חשבו שלא שווה להם. כנראה עוד טעות שלהם.

אין לי בעיה לקנות קונסולה מסויימת לבלעדי מסויים, אני עושה את זה כל הזמן וזאת גם המטרה של אותם בלעדיים. אבל כשזה תקוע על המכשיר הכי מעפן בתעשיה שאני יודע שאני לא אקנה לא משנה מה, זה ממש מבאס.

וכנראה שמצב ה-VR הזה לא היה קיים אם לא המימון של סוני.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 ינואר 2021, 10:28

זה שלך אין בעיה זה לא אומר שאובייקטיבית הבלעדיות הזו מריעה לשחקנים ולמשחק כשהם צריכים להשיט על עצמם הגבלות ומגבלות כי כסף שימן את הידיים בין 2 גורמים.

המצב VR לא היה קיים בלי מימון של סוני כמו ש SF 5 לא היה קיים בלעדיו או כמו משחק באטמן ל VR שהיה בלעדי זמנית או כמו הדמו הבלעדי לפס5 של RE8 וRE7.
אני לא מאמין שסוני חזרו לקפקום והציעו עוד כסף כדי לא להוציא את מצב ה VR ל RE7 למחשב בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2021, 14:01

Kazz כתב:זה שלך אין בעיה זה לא אומר שאובייקטיבית הבלעדיות הזו מריעה לשחקנים ולמשחק כשהם צריכים להשיט על עצמם הגבלות ומגבלות כי כסף שימן את הידיים בין 2 גורמים.

המצב VR לא היה קיים בלי מימון של סוני כמו ש SF 5 לא היה קיים בלעדיו או כמו משחק באטמן ל VR שהיה בלעדי זמנית או כמו הדמו הבלעדי לפס5 של RE8 וRE7.
אני לא מאמין שסוני חזרו לקפקום והציעו עוד כסף כדי לא להוציא את מצב ה VR ל RE7 למחשב בכלל.

איזה מצחיק אתה, "כסף שימן ידיים", כאילו על מה אתה מדבר? חבר כנסת או שופט? אלה שתי חברות פרטיות שעשו עסקה ומה שהעסקה הזאת אומרת, זאת המציאות. אין פה שום שימון ידיים, קוראים לזה עסקים. כלומר מה אתה חושב, שקאפקום היא חברה פילונטרופית שחייבת לך משהו או משהו כזה? אם הם עשו מצב VR במימון של סוני וחלק מההסכם הוא שהמצב VR הזה בלעדי לפס4 לעד אז... תתמודד.

מה שאותי מבאס שבלי המימון של סוני אף חברת AAA לא טורחת לשים מצב VR. אני משער שזה לא כלכלי, אבל זה המצב. האמת שחוץ מאשר Squadrons אני לא זוכר משחק AAA ששם מצב VR טוב ב-2020.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 ינואר 2021, 20:07

DrKeo כתב:
Kazz כתב:זה שלך אין בעיה זה לא אומר שאובייקטיבית הבלעדיות הזו מריעה לשחקנים ולמשחק כשהם צריכים להשיט על עצמם הגבלות ומגבלות כי כסף שימן את הידיים בין 2 גורמים.

איזה מצחיק אתה, "כסף שימן ידיים", כאילו על מה אתה מדבר? חבר כנסת או שופט? אלה שתי חברות פרטיות שעשו עסקה ומה שהעסקה הזאת אומרת, זאת המציאות. אין פה שום שימון ידיים, קוראים לזה עסקים. כלומר מה אתה חושב, שקאפקום היא חברה פילונטרופית שחייבת לך משהו או משהו כזה? אם הם עשו מצב VR במימון של סוני וחלק מההסכם הוא שהמצב VR הזה בלעדי לפס4 לעד אז... תתמודד.

מה שאותי מבאס שבלי המימון של סוני אף חברת AAA לא טורחת לשים מצב VR. אני משער שזה לא כלכלי, אבל זה המצב. האמת שחוץ מאשר Squadrons אני לא זוכר משחק AAA ששם מצב VR טוב ב-2020.

דרקו לא כולם כמוך עם קסדות
זה עדין יקר ועדין מסורבל

כמה שזה יהיה זול יותר ונוח יותר ,העניין יהיה כלכלי יותר
בינתים לא שמענו על קסדה לxsx ולא שמענו על ps vr 2
את האמת תאורטית יכולים לתת תמיכה לקסדות שקימות כבר בpc

בכל מקרה כבר לפני כמה שנים אמרתי שאני לא חושב שזה יהיה מיינסטרים בקרוב ,ועדין אני חושב את אותו הדבר

הקסדות צריכות להיות זולות יחסית
והקסדות צריכות להיות אלחוטיות
רק אז זה יגיע ליותר לקוחות ואז תיהיה תמיכה גבוה יותר של מפתחות
זה עדין לא יהיה רוב השוק ,כי זה מצריך ניתוק מהעולם
אולי מתאים שיש חלת ,אבל לא מתאים ליום יום רגיל
אבל בכל זאת ,אני רואה את עצמי קונה קסדה איכותית ואלחוטית
כולל שלטים בחבילה של 300 דולר
וזאת הבעיה ,זה מאוד רחוק משם

לפחות חלק מהבעיה נפטר וזה חומרה מספיק חזקה
עם הפיתוחים בpc והps5 והxsx
אז בחומרה זה נפטר ,היתר עדין לא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2021, 20:32

כמו שכבר אמרתי, סופסוף יש קסדה ב-299$ כולל שלטים שהיא אלחוטית לגמרי ועם מעקב inside out, האוקולוס קווסט 2. זהו, יש את זה. אם הם רוצים שזה ילך מיינסטרים הם צריכים שיתוף פעולה עם MS, אפילו אולי לעשות דונגל USB-C שמחבר בין האוקולוס ל-XSX אלחוטית. הרי אם VRD יכול לעשות את זה דרך WIFI, הם יכולים לעשות את זה עם דונגל יעודי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 ינואר 2021, 22:25

יש את הקטע שפייסבוק מחייבת חיבור חשבון פייס... זאת נקודה בעייתית משהו
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 ינואר 2021, 00:01

אפשר לפתוח חשבון פייק, לא בעיה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 ינואר 2021, 00:41

יכולים לסגור חשבון פייק ויש פה עניין של קניית משחקים וגם בלי קשר מערכות ai היום עושות הקשרים הזויים של החיים ולא הייתי מתפלא אם יצליחו די בקלות לקשר אם וכאשר ירצו בכך.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 ינואר 2021, 11:07

DrKeo כתב:איזה מצחיק אתה, "כסף שימן ידיים", כאילו על מה אתה מדבר? חבר כנסת או שופט? אלה שתי חברות פרטיות שעשו עסקה ומה שהעסקה הזאת אומרת, זאת המציאות. אין פה שום שימון ידיים, קוראים לזה עסקים. כלומר מה אתה חושב, שקאפקום היא חברה פילונטרופית שחייבת לך משהו או משהו כזה? אם הם עשו מצב VR במימון של סוני וחלק מההסכם הוא שהמצב VR הזה בלעדי לפס4 לעד אז... תתמודד.

מה שהעסקה הזו אומרת זו המציאות. וחלק מהמציאות הזו שאתה מנסה לדחוק לשוליים היא שהעסקה הזו דופקת שחקנים ושמה מגבלות שגם מריעות למשחק במיקסום איכות החוויה (כמו היטמן 3).
מחשבה לטווח ארוך, שימור יחסים עם לקוחות ואי-יריקה לבאר זה גם עסקים. אני מתמודד עם ההחלטה העסקית שלהם. וגם הם ייצטרכו להתמודד עם ההשפעות של ההחלטה העסקית שהם הסכימו אליה.

לגבי קפקום - זה כנראה כמה דבילים שם שלא רוצים להטריח את עצמם בשחרור מצב ה VR למחשב. אני בספק רב שסוני חזרו ושילמו שוב בשביל בלעדיות ארוכה יותר.

אפשר לחשוב כמה משחקי AAA יצאו השנה שמצב VR יתאים להם. חוץ מ squadrons, הם הוציאו משחק MOH בלעדי לחלוטין ל VR. והיה לך משחק המתים המלכים בלעדי ל VR.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2021, 12:41

Kazz כתב:
DrKeo כתב:איזה מצחיק אתה, "כסף שימן ידיים", כאילו על מה אתה מדבר? חבר כנסת או שופט? אלה שתי חברות פרטיות שעשו עסקה ומה שהעסקה הזאת אומרת, זאת המציאות. אין פה שום שימון ידיים, קוראים לזה עסקים. כלומר מה אתה חושב, שקאפקום היא חברה פילונטרופית שחייבת לך משהו או משהו כזה? אם הם עשו מצב VR במימון של סוני וחלק מההסכם הוא שהמצב VR הזה בלעדי לפס4 לעד אז... תתמודד.

מה שהעסקה הזו אומרת זו המציאות. וחלק מהמציאות הזו שאתה מנסה לדחוק לשוליים היא שהעסקה הזו דופקת שחקנים ושמה מגבלות שגם מריעות למשחק במיקסום איכות החוויה (כמו היטמן 3).
מחשבה לטווח ארוך, שימור יחסים עם לקוחות ואי-יריקה לבאר זה גם עסקים. אני מתמודד עם ההחלטה העסקית שלהם. וגם הם ייצטרכו להתמודד עם ההשפעות של ההחלטה העסקית שהם הסכימו אליה.

לגבי קפקום - זה כנראה כמה דבילים שם שלא רוצים להטריח את עצמם בשחרור מצב ה VR למחשב. אני בספק רב שסוני חזרו ושילמו שוב בשביל בלעדיות ארוכה יותר.

אפשר לחשוב כמה משחקי AAA יצאו השנה שמצב VR יתאים להם. חוץ מ squadrons, הם הוציאו משחק MOH בלעדי לחלוטין ל VR. והיה לך משחק המתים המלכים בלעדי ל VR.

איזה שטויות, היטמן לא הפסיד מכירה אחת בPC על זה שיש מצב VR בלעדי לפלייסטיישן. יורקים לבאר, די נו, קצת פרספקטיבה בן אדם.

בנוגע לעסקה עם סוני, מאיפה לך התנאים של העסקה בכלל? אם סוני מממנה את המוד אז מי אמר שזה בלעדי זמני? מאיפה הגעת למסקנה הזאת? ואם זה באמת זמני ואף חברה לא טרחה להוציא את המוד הזה למחשב, כנראה שגם הם חושבים שזה לא שווה לקוח אחד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 23 ינואר 2021, 13:01

לגבי RE7 היה בפרסומים לפני שהמשחק יצא שמצב ה VR בלעדי עד לתאריך מסויים. מרגע שהתאריך עבר קפקום חופשיים לשחרר אותו למכשירים אחרים. אין סיבה לחשוב שסוני אחר כך שילמה שוב כדי שזה לא יקרה, כי היא לא עשתה את זה עם המשחק של באטמן ואחרים.

היטמן אולי לא יפסיד מכירה בגלל ה VR אבל זה מצטרף גם להסכם עם EGS וזה שכמה ימים לפני השיגור הם הודיעו שבניגוד להבטחתם, שחקני היטמן 2 ייצטרכו לקנות את המשחק שוב ב EGS בכדי להעביר את השלבים שלו למשחק החדש. אני חושב שמאז הם חזרו בהם ועובדים עם אפיק על דרך לעשות את זה בלי להצריך קנייה חוזרת של היטמן 2..

אז כן, IO איבדו נקודות זכות בקרב המעריצים לאור ההסכמי הבלעדיות שהם חתמו עליהם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2021, 14:15

DrKeo כתב:כמו שכבר אמרתי, סופסוף יש קסדה ב-299$ כולל שלטים שהיא אלחוטית לגמרי ועם מעקב inside out, האוקולוס קווסט 2. זהו, יש את זה. אם הם רוצים שזה ילך מיינסטרים הם צריכים שיתוף פעולה עם MS, אפילו אולי לעשות דונגל USB-C שמחבר בין האוקולוס ל-XSX אלחוטית. הרי אם VRD יכול לעשות את זה דרך WIFI, הם יכולים לעשות את זה עם דונגל יעודי.

לא יצא לי לשמוע על זה ,זה כבר מעניין
אני יבדוק על מה מדובר
בכל מקרה אני צריך קודם לקנות לפטופ משחקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2021, 16:28

Kazz כתב:לגבי RE7 היה בפרסומים לפני שהמשחק יצא שמצב ה VR בלעדי עד לתאריך מסויים. מרגע שהתאריך עבר קפקום חופשיים לשחרר אותו למכשירים אחרים. אין סיבה לחשוב שסוני אחר כך שילמה שוב כדי שזה לא יקרה, כי היא לא עשתה את זה עם המשחק של באטמן ואחרים.

היטמן אולי לא יפסיד מכירה בגלל ה VR אבל זה מצטרף גם להסכם עם EGS וזה שכמה ימים לפני השיגור הם הודיעו שבניגוד להבטחתם, שחקני היטמן 2 ייצטרכו לקנות את המשחק שוב ב EGS בכדי להעביר את השלבים שלו למשחק החדש. אני חושב שמאז הם חזרו בהם ועובדים עם אפיק על דרך לעשות את זה בלי להצריך קנייה חוזרת של היטמן 2..

אז כן, IO איבדו נקודות זכות בקרב המעריצים לאור ההסכמי הבלעדיות שהם חתמו עליהם.

כל דבר והסיפור הנפרד שלו. אם RE7 היה בלעדי זמני וחא יצא בסוף לפלטפורמות אחרות, כנראה שלקאפקום לא ממש דחוף להוציא אותו והם לא רואים בו יתרון פיננסי. אז אפשר להניח בקלות שבלי סוני לא היה מוד VR בכלל. אז אני משער שאתה אוהב את הגישה הבולשביקית שבה העיקר וכלום יסבלו בצורה אחידה? שאם אין מצב VR לכולם אז שלאף אחד לא יהיה?

בנוגע לבלעדיות לחנות של אפיק, זה באמת ויכוח עתיק שאין לי כוח נפשי לעורר מחדש אבל הכסף של אפיק עזר להם לראשונה בהסטוריה שלהם להפיץ משחק עצמאית כך שזה כנראה אחד הדברים הכי טובים שקרו להם.

ובנוגע לזה שאי אפשר היה בהתחלה להביא את העותק של היטמן 2 ו-1 לחנות של אפיק, זה הדבר היחיד מכל מה שדברת עליו שהוא אשכרה פגיעה במותג אבל אפיק ו-ioi אמרו עוד לפני השיגור שהם עובדים על זה ושיהיה אפשר ליבא. הם גם חלקו בחינם את היטמן 1 באפיק אז בכלל. אז בסוף לא הייתה בכלל פגיעה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2021, 19:04

דרקו בדקתי על הoculus quest 2 ,לא ידעתי שהוא יכול ליתחבר לpc
זכרתי שהוצגה קסדה כזאת בעבר שנועדה למשחקי סמארטפון
רק בלי צורך בסמארטפון כי החומרה היתה בתוכו

בכל מקרה ראיתי שיש 2 אפשרויות לחבר לpc
1 משהו שניראה כמו כבל usb c זכר לusb c זכר
אבל המחיר גבוה מידי לכבל כזה ,אני מנחש שאחד הקצוות זה לא usb c זכר

2 דרך הזרמה בדסקטופ אלחוטי

אבל לפחות זה עובד עם סטיים בהזרמה ומה שהכי מעניין אותי
זה 2 משחקים

הstar wars שיצא לא מזמן ,ואלף ליים אליקס או איך שקוראים למשחק
בכל מקרה זה ברשימה של לקנות בעתיד
יש לי דברים יותר חשובים כמו ps5 ולפטופ משחקים

לסדר לי 3 פלטפורמות לשנים הבאות ( כבר יש לי xsx )
ולסוויץ אין עדין יורשת ,רק בשלב מאוחר יותר אני יקנה קסדה כזאת

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 פברואר 2021, 14:27

גייב נואל אמר לאחרונה שהדבר הגדול הבא בגיימינג יהיה שליטה באמצעות מחשבות... אז חשבתי שהוא מדבר על עוד 20 שנה, אבל הנה - יש איזה מוצר ויש דמואים וזה עובד ממש ממש לא רע כבר היום, בתור משהו "ראשוני"...

נחמד. מקווה שיתפתח למשהו ממש רציני עם הזמן...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 פברואר 2021, 15:04

איזה פסיכי ומגניב זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 פברואר 2021, 15:08

כל הדברים הבסיסיים האלה קיימים בכל מני תערוכות כבר עשור. זה כבר נראה כמו מוצר ביתית ואחד לא מעניין במיוחד, כלומר זה הגרסה הכי נוראית של קינקט EVER. אבל זאת נקודת התחלה מעניינת :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2021, 21:18

אז סיסטם שוק 2. יקבל תמיכה מלאה בVR כולל במולטיפלייר היישום לא יהיה חפיפנקי אלא פיצ'ר מושקע ביותר, הם רוצים שהכל במצב הVR יהיה בנוי לVR ומסתכלים על אלכס כהשראה ודוגמא איך ליישם דברים בVR.

מה יש לומר הVR נהיה מעניין מרגע לרגע

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אפריל 2021, 17:54

אז כמו שכתבתי במקום אחר - קניתי קווסט 2!
עכשיו אשמח להמלצות... מה אפשר וכדאי מאוד לשחק עליו במצב stand-alone?
אני מחפש משחק אחד עם חרבות, משחק אחד עם יריות ומשחק אחד של טיסה, רצוי בחלל אבל אם יש משהו טוב לא בחלל אשמח לשמוע. אם יש גם מירוצים טוב אני פתוח.

בינתיים רכשתי כמה משחקים פופולריים שאני מכיר, חלקם לאשה ולא עבורי... the climb 2, bear saber, eleven, trover saves the universe... זהו נראה לי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים