דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 11:38

אז לפייסבוק יש נסיון בVR ויש נסיון ברשת חברתית אבל אין להם במטאוורס שהוא שילוב של השניים, המובן שאנחנו מדברים לפחות :)
יכול להיות שההגדרה שלי ושל פייסבוק שונות מההגדרה שלך, זה שפורט נייט משלב אירועים של מוזיקה וכו׳ - זה משהו שמוט כבא עושה, ועושה לא רע בכלל.

לגבי אבא שלי - ברור שאני הנחתי אותו והכל אבל זה כל כך פשוט שהוא בהחלט רוצה אחד וברגע שאני אקנה את הקסדה הבאה הוא יקבל את זו, ולפי התלהבות שהייתה לו הוא גם ללא ספק יעשה זאת.
זה סופר פשוט ונגיש, הרבה יותר משלט, מה גם שלא חייבים שלט בכלל, בהרבה אפליקציות, זיהוי הידיים 2.0 פשוט מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 13:30

Laskin כתב:אז לפייסבוק יש נסיון בVR ויש נסיון ברשת חברתית אבל אין להם במטאוורס שהוא שילוב של השניים, המובן שאנחנו מדברים לפחות :)
יכול להיות שההגדרה שלי ושל פייסבוק שונות מההגדרה שלך, זה שפורט נייט משלב אירועים של מוזיקה וכו׳ - זה משהו שמוט כבא עושה, ועושה לא רע בכלל.

יש להם נסיון ב-VR, אבל בחומרה, לא ביצור תוכנה. יש להם נסיון ברשתות חברתחיות, אבל הם מגמת צניחה כבר שנים ואנשים צעירים כבר לא מתקרבים לפלטפורמה שלהם. בנוסף הם הצליחו להפוך את עצמם לאחת החברות הכי שנואות בתעשיה. כדי לעשות מטאוורס כמו שצריך צריך נסיון בעיקר בגיימינג, וזה משהו שאין לפייסבוק שום נסיון בו.

Laskin כתב:לגבי אבא שלי - ברור שאני הנחתי אותו והכל אבל זה כל כך פשוט שהוא בהחלט רוצה אחד וברגע שאני אקנה את הקסדה הבאה הוא יקבל את זו, ולפי התלהבות שהייתה לו הוא גם ללא ספק יעשה זאת.
זה סופר פשוט ונגיש, הרבה יותר משלט, מה גם שלא חייבים שלט בכלל, בהרבה אפליקציות, זיהוי הידיים 2.0 פשוט מדהים.

אחלה, אז אבא שלך יהיה חלק מה-0.000001% האנשים בשכבת הגיל שלו שיהיה להם קסדת VR. ואני הייתי מת לראות את אבא שלך יוזם איזו משחק טניס שולחן אונליין נגד הבת שלך בלי התערבות שלך בדרך. כלומר, ברור לך שזה לא וולידי לאנשים מעל גיל מסויים, לפחות לא בצורה רחבה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2022, 14:04

איזה נסיון היה לסוני בגיימינג לפני הפלייסטיישן הראשון? אפשר לבנות על חברות צד ג׳ בהרבה מקרים וככה פייסבוק עשתה, וממשיכה לעשות.
כמו כן יש להם עכשיו נסיון בייצור תכנה ומשחקים, יש אפליקציות ומשחקים צד א׳ וב׳ בחנות של הקווסט.

טוב אין מה לטחון את זה הרבה, אני חושב שבהחלט אבא שלי ייזום משחק כזה בעתיד הקרוב, גם אם אולי יאלץ לחכות לקסדה מעט יותר מתקדמת ופשוטה שתגיע בשלוש השנים הקרובות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 14:16

Laskin כתב:איזה נסיון היה לסוני בגיימינג לפני הפלייסטיישן הראשון? אפשר לבנות על חברות צד ג׳ בהרבה מקרים וככה פייסבוק עשתה, וממשיכה לעשות.
כמו כן יש להם עכשיו נסיון בייצור תכנה ומשחקים, יש אפליקציות ומשחקים צד א׳ וב׳ בחנות של הקווסט.

טוב אין מה לטחון את זה הרבה, אני חושב שבהחלט אבא שלי ייזום משחק כזה בעתיד הקרוב, גם אם אולי יאלץ לחכות לקסדה מעט יותר מתקדמת ופשוטה שתגיע בשלוש השנים הקרובות.

כן, לסוני לא היה יותר מדי נסיון לפני הפלייסטיישן הראשון. פשוט רוב הסיכויים שיהיה פה עוד נסיון כושל של חברה גדולה להכנס לתחום שהיא לא מבינה בו מאשר הברק בבקבוק שהוא הפלייסטיישן. כלומר, כמה ״פלייסטיישן״ כבר יש? פלייסטיישן הוא לא המקרה הנורמאלי, הוא החריג. אני לא באמת יודע מה יקרה בעתיד, אבל אני חושב שיש יותר סיכוי למקרה הנפוץ של כישלון מהדהד מאשר הצלחה חד פעמית מסחררת כמו הפלייסטיישן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מאי 2022, 14:49

Laskin כתב:איזה נסיון היה לסוני בגיימינג לפני הפלייסטיישן הראשון? אפשר לבנות על חברות צד ג׳ בהרבה מקרים וככה פייסבוק עשתה, וממשיכה לעשות.

בעניין הps1 ,אני מסכים עם דרקו
תבדוק באותה התקופה כמה קונסולות חדשות היו שנכשלו

אטרי יגואר
3do
פיליפ cdi
אמיגה 32 או איך שקראו לזה
סגה סאטורן
ניאו גיאו cd ( אותה חומרה של ניאו גיאו רק עם cd שיצא באותה התקופה )
זה מה שאני יכול לחשוב כרגע בשלוף אבל היו עוד

בנוסף תוספים שנכשלו כמו סגה cd
וסגה 32x

אני לא רושם n64 ,כי הקונסולה הצליחה חלקית והיתה ריווחית לנינטנדו

עניין הps1 וההצלחה שלו ,זה כי באותה התקופה
סוני עשתה כימאת הכל נכון ,וסגה ונינטנדו פישלו
סגה במקור לא תכננה את הסאטורן ל3d ,זאת היתה קונסולה 2d בתכנון המקורי ,הם הוסיפו ציפים לתת יכולת 3d
מה שגרם לשני דברים

1 הקונסולה היתה יקרה ליצר

2 קשה היה לפתח משחקים אליה ,בגלל איך שהיא יצרה גרפיקה
שבגדול זה 2 מעבדים שונים ביכולות שלהם
ובתקופה שהכלי פיתוח לא טובים כמו היום

בעניין נינטנדו ,איך שהוא הם הצליחו לn64 להיות ריווחית
למרות שיצאו בלי כונן cd

עם סגה ונינטנדו לא היו מפשלות בגדול ,סיכוי טוב שהps1
לא היתה מצליחה כל כך
בפועל הps1 ,היא ההמשך הטבעי לsnes , רק מסוני

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 יוני 2022, 20:12

Laskin כתב:די משוכנע שאתה טועה. גם מיקרוסופט לא הייתה בגיימינג עד האקס בוקס, ומתי היא באמת באמת הצליחה? כשהלכה עם זה עד הסוף והשקיעה בזה כסף גדול באמת.

מיקרוסופט היתה בגיימינג עם Flight Simulator ו-Age of Empires עוד הרבה לפני האקסבוקס.
אבל זה לא באמת קשור, כי כשמיקרוסופט נכנסה לגיימינג זה כבר היה תחום מוגדר היטב, ופה בשיחה בין שני אנשים בפורום אתם לא מצליחים להסכים אפילו מה זה מטאוורס, מה זה VR, ואיפה עובר הגבול ביניהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2022, 20:45

swym כתב:
Laskin כתב:די משוכנע שאתה טועה. גם מיקרוסופט לא הייתה בגיימינג עד האקס בוקס, ומתי היא באמת באמת הצליחה? כשהלכה עם זה עד הסוף והשקיעה בזה כסף גדול באמת.

מיקרוסופט היתה בגיימינג עם Flight Simulator ו-Age of Empires עוד הרבה לפני האקסבוקס.
אבל זה לא באמת קשור, כי כשמיקרוסופט נכנסה לגיימינג זה כבר היה תחום מוגדר היטב, ופה בשיחה בין שני אנשים בפורום אתם לא מצליחים להסכים אפילו מה זה מטאוורס, מה זה VR, ואיפה עובר הגבול ביניהם.

לא מסכימים מה זה VR ואיפה הגבול בין VR למטוורס? אני לא חושב שיש מישהו שלא מסכים מה זה VR ולהתחשב בזה שפייסבוק היחידה בתעשיה שאני יכול לחשוב עליה שמנסה לעשות קשר חח״ע בין מטוורס ו-VR, אז הייתי אומר שהגבול בינהן די ברור כי VR הוא לכל היותר פיצ׳ר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יוני 2022, 22:57

swym כתב:

למעשה מיקרוסופט גם פיתחה את מערכת ההפעלה של הסגה דרימקסט ,זה היה בערך שנתים לפני שיצא הxbox og

Ms צברה הרבה ניסיון מהפרויקט הזה ,שהיא התחילה לפתח את הxbox og ,צריך לזכור הxbox og יצא בערך שנתים אחרי הדרימקסט
אבל שמפתחים מערכת הפעלה לקונסולה לוקח זמן
מנחש שהיה להם בערך שנתים לעבוד על הדרימקסט עד ההשקה
( אז לא היו עדכוני מערכת הפעלה לקונסולות )
ואז בטח התחילו לעבוד על הxbox og

ספק גדול עם סגה ידע על הכוונות שלהם ,יצתרפות ms לתחום כמתחרה ,לא באמת השאיר מקום לסגה בתחום כיצרנית
לדרימקסט בזמנו היה את התשתית הכי טובה לאונליין

שms נכנסה לתמונה ותוך זמן קצר ,התחילה גם עם משחקי אונלין
לדרימקסט לא היה מקום

לps2 ,היה הכי הרבה משחקים ותמיכה מחברות צד שלישי
וכונן DVD לניגון סרטים
לקיוב היו משחקים של נינטנדו ,והיתה חזקה מהדרימקסט
ולxbox og ,היו גם פורטים מהpc
גם הקונסולה הכי חזקה בשוק
וגם היתרון שהיה לסגר באונלין יתפוגג בגלל שהשרות של ms היה טוב יותר תוך זמן קצר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2022, 16:05

מסתבר ש343 עבדו על משחק VR של היילו, אבל זה בוטל לפני כמה שנים, בטח יחד עם התכניות של מיקרוסופט להביא קסדות לXbox one כפי שהבטיחו ואז פשוט שתקו בנושא:

נראה מגניב דווקא :(
הוידאו לא מהפרויקט עצמו אבל כן של מישהו שעשה מוד ועבד אחר כך על הפרויקט, יש בשרשור שם גם תמונות וקונספט ארט.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 יולי 2022, 18:20

בהתחשב בזה שלps4 יש יותר כח גרפי מהxbo
וליתחשב באיכויות vr הנמוכות של הps4
וליתחשב באיכויות הקסדות יחסית למחיר באותה התקופה
אני חושב שטוב שביטלו ,גם את הקסדה וגם את המשחק הזה

זה אולי היה יכול לצאת טוב לxbo x ,אבל אז בכלל כמות השחקנים הפוטנציאלית היתה מאוד נמוכה

מה שכן אני לא מבין למה ms לא נותנת תמיכה לקסדות pc מודרניות
בxsx וxss ,החומרה מאוד דומה לpc
ויש תמיכה בdx12
Ms היתה בקלות יכולה לנצח את סוני בvr בדור הזה
עם היתה מאפשרת תמיכה בקסדות קימות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2022, 20:46

שילוב של פטנטים ודליפות מסורס 2 מצביעים על זה שיש לvalve קסדה בדרך שהיא בסגנון הקווסט. הכינוי שלה הוא הדקר, הדק היה סוג של אבטיפוס. המטרה של valve הוא ליצור קסדת סופר פרימיום, סטייל האינדקס, כשהיא עצמאית לגמרי וגם מתחברת למחשב. כמובן שזה אומר קסדה x86, אז בעצם כל מה שרץ על הדק ירוץ גם עליה עצמאית. המוח, כלומר הצ׳יפ והסוללה, יושבים בבלוק שהוא חלק מהאזור האחורי של הרצועה. מבחינת ביצועים הם מכוונים לזה שלאכס ירוץ כמו שצריך עליה כשהיא עצמאית, זה הtarget כוח שלה. והיא אמורה להיות סופר פרימיום, כלומר לא 300$ כמו הקווסט, יותר בסביבת ה1000$ כמו האינדקס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2022, 08:15

בצעד כמעט חסר תקדים מאז שאני זוכר את עצמי - מטא מעלים את מחיר הקווסט 2, מוצר שקיים שנתיים בשוק - במאה דולר.
גירסת ה-299 דולר תעלה כעת 399, וגירסת ה-399 דולר תעלה כעת 499 דולר.
המיתון כבר כאן…
כל זה יקרה החל מה-1 לאוגוסט אז מי שבמקרה רצה להזמין והתלבט - זה הזמן :)

חוץ מזה, סוני חשפה פרטים נוספים על הPSVR2 אבל אין פה חידושים, פשוט עושים את מה שקווסט עושה בנוגע לגבולות וירטואליים
https://blog.playstation.com/2022/07/26 ... ation-vr2/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2022, 16:10

החלטה הזויה. אבל המחירים ממש טסו למעלה באמזון אז אולי יש מחסור ופייסבוק מנצל את ההזדמנות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 יולי 2022, 19:34

Laskin כתב:בצעד כמעט חסר תקדים מאז שאני זוכר את עצמי - מטא מעלים את מחיר הקווסט 2, מוצר שקיים שנתיים בשוק - במאה דולר.
גירסת ה-299 דולר תעלה כעת 399, וגירסת ה-399 דולר תעלה כעת 499 דולר.
המיתון כבר כאן…
כל זה יקרה החל מה-1 לאוגוסט אז מי שבמקרה רצה להזמין והתלבט - זה הזמן :)

חוץ מזה, סוני חשפה פרטים נוספים על הPSVR2 אבל אין פה חידושים, פשוט עושים את מה שקווסט עושה בנוגע לגבולות וירטואליים
https://blog.playstation.com/2022/07/26 ... ation-vr2/

לי זה מצוין ,אני רוצה למצוא זמן לסיים את אלכס
ואז למכור את הקסדה ,אני פשוט לא משתמש בה ביום יום
וגם לא האחיינים שלי

זה חוויה מגניבה ,זה נכון
אבל ביום יום מי יכול להקדיש זמן לזה ליתנתק מהמציאות ?
ואני עוד רווק ,נשואים + אז בכלל

אני חושב שקסדות כאלו ,אולי יותר איכותיות
מתאימות לחוויה דמויות ארקיד ,או קולנוע vr

אבל לא חושב שזה טוב ליום יום מבחינת נוחות
במיוחד העניין לפנות מקום ולהגדיר גבול
כן זה מהיר וקל ,אבל אני מגיע מהעבודה ,אני רוצה לרבוץ על ספת הטלוויזיה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוגוסט 2022, 13:26

מוד של boneworks

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2022, 15:57

צוקרברג מאשר שהקסדת vr החדשה שלהם תצא באוקטובר.

the next device that’s coming out in October, there’s a few big features,” Zuckerberg said, discussing VR at the beginning of the podcast. He proceeded to describe new social options that would be enabled by eye and facial tracking. “The ability to now have kind of eye contact in virtual reality,” Zuckerberg said as part of the feature list. “Have your face be tracked so that way your avatar — it’s not just this still thing, but if you smile or if you frown or if you pout, or whatever your expression is, have that translate in real time to your avatar

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוגוסט 2022, 12:53

אפל רשמה זכויות לשם "REALITY" אז כנראה שהקסדה שלהם תקרא APPLE REALITY ותהיה חנות בשם REALITY STORE או משהו כזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 11:24

Laskin כתב:אפל רשמה זכויות לשם "REALITY" אז כנראה שהקסדה שלהם תקרא APPLE REALITY ותהיה חנות בשם REALITY STORE או משהו כזה

מי יודע, יש even היום בערב, אולי יחשפו אותה שם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 11:37

אולי רק טיזר, קשה לי להאמין שייכנסו לזה לעומק, אבל הלוואי

אגב, האירוע של מטא יהיה ב-11 לאוקטובר, והם צפויים להציג כמו שצריך את הקסדה הרצינית והיקרה הרבה יותר שלהם שם... קווסט פרו או איך שלא תכונה.
כרגע זה הרבה יותר מעניין אותי מאפל, למרות שברגע שאפל תכנס לזה כנראה שזה יתרום רבות לפופולריות של התחום, ונראה גם חידושים והרבה תוכן... אולי גם כמה רכישות של חברות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 14:41

Laskin כתב:אולי רק טיזר, קשה לי להאמין שייכנסו לזה לעומק, אבל הלוואי

אגב, האירוע של מטא יהיה ב-11 לאוקטובר, והם צפויים להציג כמו שצריך את הקסדה הרצינית והיקרה הרבה יותר שלהם שם... קווסט פרו או איך שלא תכונה.
כרגע זה הרבה יותר מעניין אותי מאפל, למרות שברגע שאפל תכנס לזה כנראה שזה יתרום רבות לפופולריות של התחום, ונראה גם חידושים והרבה תוכן... אולי גם כמה רכישות של חברות.

אני אשמח לקווסט פרו, אבל יש לי הרגשה שהיא הולכת להיות המון כסף על פיצ׳רים יעודיים במקום לעשות קסדה יותר איכותית. כלומר, מעקב עפעפיים זה נורא נחמד והכל, אבל אני לא הולך להנות מזה באלכס או בbeat saber. אני בעיקר מחפש חומרה טובה יותר ואלחוטיות טובה יותר עם המחשב. צ׳יפ סלולרי חדש יותר בשנתיים לא באמת יעשה את העבודה. כלומר, אם זה היה הקווסט 3 אז לגמרי הייתי מצפה לאותו מחיר וצ׳יפ של 2022 במקום 2020, אבל נשמע שהם הולכים לקחת פרימיום גדול על הקסדה הזאת ואני לא הולך לשלם אקסטרה 400$ בשביל צ׳יפ של 2022 במקום 2020.

אז נחזיק אצבעות שיש פה קפיצה אמיתית, ביחוד בנושא החיבוריות בין PC והקסדה. כלומר, למה לא מספקים (או מוכרים) איזה כרטיס PCIe שאני מתקין במחשב או סטיק USB שמדבר עם צ׳יפ בקסדה בתקשורת יעילה עם איכות תמונה גבוהה בלייטנסי נמוך?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ספטמבר 2022, 14:50

כן, זה לא הולך להיות הקווסט 3... רק מעבר לOLED יהיה שיפור עצום ממה שיש כרגע, ואני מוכן להשקיע בזה די הרבה, אבל יש גם עניין של סוללה שנגמרת יחסית מהר, רזולוציה וכו' - כל אלו בוודאות ישופרו בקסדה הזו, אבל היא באמת תהיה יקרה יותר בגלל כל מני פיצ'רים "חברתיים".
גם השלטים צפויים לשדרוג מאוד גדול, ומאוד חשוב (מצלמות על השלטים עצמם, אולי הפיצ'ר הכי חשוב למשחקים כמו אלכס) ודי בטוח שיהיה דונגל (שכבר נחשף לדעתי) לתקשורת טובה וחלקה עם המחשב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 14:59

Laskin כתב:כן, זה לא הולך להיות הקווסט 3... רק מעבר לOLED יהיה שיפור עצום ממה שיש כרגע, ואני מוכן להשקיע בזה די הרבה, אבל יש גם עניין של סוללה שנגמרת יחסית מהר, רזולוציה וכו' - כל אלו בוודאות ישופרו בקסדה הזו, אבל היא באמת תהיה יקרה יותר בגלל כל מני פיצ'רים "חברתיים".
גם השלטים צפויים לשדרוג מאוד גדול, ומאוד חשוב (מצלמות על השלטים עצמם, אולי הפיצ'ר הכי חשוב למשחקים כמו אלכס) ודי בטוח שיהיה דונגל (שכבר נחשף לדעתי) לתקשורת טובה וחלקה עם המחשב.

אם סט הפיצ׳רים החדש באמת טוב אז היא תהפוך לקניה די קלה בשבילי. אבל הייתי רוצה לראות שיפורים נרחבים אם יש קפיצה גדולה במחיר כמו דונגל למחשב, רזולוציה, קצב רענון משופר עם VRR, מסך OLED, שלטים משופרים וכו׳. כלומר, פיצ׳רים חברתיים הם לא רק משהו שלא מעניין אותי, זה נשמע כמעט כמו הזיה שיווקית לשים את הפיצ׳רים החברתיים שהם הדבר הכי קז׳ואלי שיש ולשים אותם דווקא בקסדה של ה-1000$ ולא בזאת של ה-400$. אם כבר הם צריכים לקחת את הקסדה של ה-400$ ולרענן אותה עם הפיצ׳רים החברתיים. אין לי בעיה שהם יהיו גם בקסדה של ה-1000$, אבל הם לא יכולים להיות הפיצ׳ר של הקסדה הזאת אלה סתם nice to have. אם הם יקרים מדי לקסדה של ה-400$ אז המצב של מטה באמת בקנטים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2022, 09:49

איזה עובד נקיון בבית מלון מצא ערכה של QUEST PRO
https://uploadvr.com/quest-pro-unboxing-leak/
עוד חודש בדיוק התצוגה שלהם...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2022, 17:50

ס סוך נתנו לכתבים לנסות את הPSVR2 וכולם ממש ממש מרוצים.
הכי הפתיע אותי שהקטע של הפוקוס הדינמי, שעובד ביחד עם המעקב אחרי העיניים - והוא עובד ממש טוב! כל הכתבות שקראתי ציינו שזה ממש בלתי מורגש לחלוטין, והמשמעות של זה היא שאפשר להציג משחקים מפורטים ויפים יותר, כי כל מה שאתה לא מסתכל עליו מרונדר ברזולוציה נמוכה יותר משמעותית, ואולי גם רמת פירוט נמוכה יותר (זה לא היה מאוד ברור מהכתבות).

עכשיו נקווה שהקסדה של הקווסט פרו גם כן תעבוד ממש טוב בקטע הזה, זה הרבה יותר חשוב בקסדה עם מפרט נמוך יחסית, כשהיא לא מחוברת לשום מכשיר.
בקיצור עניין המעקב אחרי העיניים - זה ממש לא גימיק, מסתבר

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 ספטמבר 2022, 09:28

השבוע יצא במפתיע טריילר לBONELAB עם תאריך יציאה של... יום חמישי. כן, מחר.
אז זו תזכורת, מחר יצא המשחק הזה, מקווה שיהיה ממש מהנה כמו שנראה מהטריילרים.
הוא יוצא גם בגירסת קווסט עצמאית, אבל גם בסטים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים