דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי idan » 02 מאי 2024, 23:02

הוא אמור לקבל חבילה של טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר. זה מהפה של המפתחים, לא ניחוש. עד כמה זה משמעותי? לא יודע, קשה להגיד בלי לראות את זה, אבל לדעתי מספיק בשביל לחכות כמה שבועות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2024, 23:29

השאלה אם זה יוריד את הביצועים בחזרה ל-72 הרץ או שיישאר על 90 יציב אחרי הפאץ׳ הזה.
בכל אופן לא בטוח אם הייתי ממתין, אבל זה תלוי אם יש לך משחק שיעסיק אותך בינתיים. לי יש את ההרחבה של סייברפאנק בעיקר, אבל זה זמן משחק אחר לגמרי, סייברפאנק אני משחק בלילה מאוחר כשיש לי זמן, באסגארד רק כשיש לי ערב מוקדם או צהריים או משהו כשמזמן לי בית ריק ואני יכול להתנתק באמת. לצערי זה לא קורה הרבה לאחרונה :(

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 03 מאי 2024, 00:42

יש לי עכשיו מותקן על הכונן ארמורד קור 6, ספיידרמן 2 ורזי4. את סטאר וורס אפשר לשחק בעשרים שקל עם מנוי של EA PLAY וביוני יש הרחבה של אלדן רינג שזה בדר"כ day 1 אם אין נסיבות מיוחדות. אני גם שואף לשחק באלן וויק 2, באלדר גייט 3, יאקוזה 8 וההרחבות של סייברפאנק ופפ16, ובטח עוד איזה משחק או שניים ששכחתי ואני אולי יגיע אליהם ב 2027 או משהו כזה. והאמת שאני הכי רוצה זה לשחק הארד מוד בריברת', אבל משתדל להתאפק ולשמור את הריצה לפני המשחק השלישי:)
אז לא חסר במה לשחק, 2023 הייתה שנה מאוד חזקה שדי פספסתי את רובה, ובכיוון שבו הולכת פוארטו ריקו הלבנטינית שאנחנו קוראים בטעות מדינת ישראל כנראה שגם לא יהיה סיבוב מילואים שני ויותר זמן פנוי לשקוע בתחביב גם בלי הקווסט שהוא סה"כ צעצוע נחמד שבטעות שכנעו אותי לקנות, ואחרי שגיליתי שהקסדה של סוני תקבל תמיכה במחשב די התחרטתי..

אבל אני רוצה לנצל את ההזדמנות לשאול אותך על PCVR. אני מבין שזה שוק די מת, ומעבר לאלכס אין יותר מידי למה לצפות שם, בעיקר משחקי קווסט עם גרפיקה טובה יותר. אבל ממה שראיתי באינטרנט הרבה ממליצים על מודים VR של משחקי AAA רגילים כמו רזידנט אוויל למינהם, סייברפאנק, ריטרנל, רד דד וכו'. ניסית משהו כזה? זה שווה את הכאב ראש וההתעסקות ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2024, 09:00

אני לא ניסיתי כמעט מודים… רק משחקי מירוצים. אה, ומודים של אלכס כמובן, שחלקם פשוט מדהימים וזה לא דורש התעסקות בכלל.
אבל ״משחקי קווסט עם גרפיקה טובה יותר״ זה חתיכת אנדרסטייטמנט, לרוב מדובר בהבדלים כמו בין משחק מובייל לעומת משחק מחשב, הבדל תהומי באימרסיביות ולפעמים גם בפיזיקה.

לגבי PSVR2 במחשב - לא מעניין אותי כי כבל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים