דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2018, 14:49

מבין מה שאתה אומר, ומסכים איתך על הרוב, אבל אני לא חושב שליצור קסדה שתעלה 3000 דולר זה באמת משהו שיקדם את זה מהר יותר... כי מי ייצר תוכן עבור משהו שיש אותו לאפס אנשים, פחות או יותר? יש גבול מסויים שבו ההגיון הזה קצת פחות עובד, זה הרי מוצר שתלוי לגמרי בתוכן שיהיה עבורו... אם היה יוצא מחר באמת אורנג' בוקס 2 בבלעדיות לVIVE - אנשים היו מתגברים על הרזולוציה, וחלקם גם על החוטים... הרזולוציה זה משהו שמובן לי ומקובל עליי כרגע, גם ב4K לכל עין רואים את הפיקסלים ממש מקרוב... אני לא חושב שזה מה שמונע מאנשים להתקרב לזה כמו החוטים והעובדה שצריך מחשב מפלצת כדי להריץ משחקים יפים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2018, 16:27

אם היה יוצא מחר אורנג' בוקס 2 ל-VIVE אנשים היו משחקים ב-VIVE שלהם חודש וממש נהנים ואז... זורקים לארון ולא רואים את ה-VIVE יותר. 3000$ זה סוג של היפורבלי ומן הסתם לא הסכום האמיתי שהיית רואה על משהו כזה. למשל ה-VIVE PRO היא כבר ברזולוציה יחסית מכובדת, כמעט כפולה משל ה-VIVE הרגילה, והיא עולה 800$. בנוסף יש להם מתאם אלחוטי שעלה 200$ (ועכשיו ראיתי שהוא התנפח במחיר ל-400$) כך שבתאוריה אפשר לקנות VIVE PRO יחד עם מתאם אלחוטי ולזה להוסיף את המגדלורים והשלטים ולהגיע למשהו לא רע בכלל ב-1500$. מן הסתם אם הם יעשו משהו רשמי יותר אז המחיר אמור בתאוריה להיות נמוך יותר מזה.

אז כן, אין בתוצר שכזה ב-1500$ מעקב INSIDEOUT אבל מעבר לזה כנראה שמדובר במוצר VR הראשון שבאמת שווה להשקיע בו. 1500$ זה המון כמובן, אבל כמו שVIVE עלה 800$ ושנה וחצי מאוחר יותר כבר היה אפשר להשיג אותו ב-400$, כך גם ערכה יקרה של 1500$ תרד למחירים יותר סבירים מהר.

אני מסוגל לראות קסדה VR שיושבת לי במגרה ואני שולף אותה מדי פעם כדי לשחק בה (אפילו אם צריך להתקין מגדלורים קודם) אבל אני לא רואה את עצמי שולף קסדה ואז מחבר מליארד חוטים שמטרידים גם בהליך ההקמה וגם בזמן משחק וכל זה בשביל לשחק במשחק בטשטוש נוראי שגורם להם להראות כמו משחק 360 במקרה הטוב.

אני חושב שאם הם יוכלו להוציא VIVE 4K שיהיה אלחוטי ועם מעקב INSIDE OUT בנניח 1000$, זה כבר יהיה מוצר הרבה יותר מומלץ ומצליח מכל קסדה אחרת שהם עשו. ברגע שמוצר שכזה ירד ל-500$, זה כבר יהיה משהו שגיימרים אמורים ממש לרצות.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2018, 16:42

אם היה יוצא דבר כזה היו רוכשים אותו מליונים תוך חודש, וזה היה נותן תמריץ אדיר לחברות נוספות להשקיע בזה משאבים רציניים...
מה גם שתביא לי את הבן אדם שימצה את HL3+L4D3+Portal 3 תוך חודש ולא ייגע בהם שוב, בטח אם הם יכללו מולטי, בטח אם זה יביא גם את TF3, בטח אם פתאום יצא מוד לCS:GO ועוד מלא משחקים אחרים, ישנים וחדשים, שיתאימו את המשחקים שלהם כמו שצריך לVR כי יש פתאום עוד מליוני אנשים שיכולים לשחק בהם ככה...
הערכה של הקסדה עם השלטים והמעקב צריכה לעלות גג 500 דולר לדעתי כדי להיות רלוונטי לקהל גדול מספיק כדי להצדיק השקעה רצינית עבורו, אבל הוא חייב גם קילר אפ בלעדי רציני ברמה הזאת, ואז הוא יעוף גבוה... עד אז אפילו אני לא בפנים, ואני יכול להרשות לעצמי, ואני מתלהב בטירוף מהתחום.
אני לא מאמין שעניין הרזולוציה או אפילו חיבור בכבל אחד או שניים ימנע ממנו להגיע למאסה הקריטית הנחוצה, כבר היום.
אבל כנראה שעלויות הייצור פשוט לא יאפשרו את זה בשנתיים הקרובות ):

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2018, 18:34

אורנג' בוקס 2 זה 3 משחקי AAA של 60$ פלוס TF3 ב-60$? טוב נו, אני בטוח שבאותו זמן האנשים שישחקו בזה על הVIVE יצטרכו להזהר מכל החזירים שעפים סביבם :)

יופי, אפשר לפנטז על 4 משחק AAA מטורפים ומשני תעשיה שיוצאים ל-VR במקביל, אבל גם יש מציאות. במציאות אם VALVE תוציא משחק AAA אחד זה יהיה נס. במציאות משחקי מולטי כמו TF לא באמת יכולים לעבוד ב-VR אלה אם חושבים עליהם לגמרי מחדש (ואז זה כבר לא TF3), כנ"ל על CS:GO.

ערכה של קסדה עם שלטים ומעקב עלתה 800$ בשיגור והלך להם סביר מינוס, אז היא ירדה ל-400$ (שזה פחות מ-500$) ושוב הלך להם רק סביר. כלומר זה לא עניין של מחיר, האמת שבדיוק על זה כל הבלוג של פאלמר לאקי, אנשים לא קונים VR כי זה מחורבן לא כי זה יקר. עדיף קסדה ב-1500$ שלאט לאט יורדת במחיר ומכניסה עוד ועוד אנשים ל-VR מאשר קקה ב-400$ שאף אחד לא יקנה כי זה קקה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 נובמבר 2018, 19:48

אין שום תרחיש שבו אני רואה משהו כמו Orange Box מ-Valve קורה שוב. אם,וזה 'אם' ענק,היא תוציא עוד משחק טריפל A (וההימור שלי הוא שיהיה מדובר ב-L4D3) הוא יוצע כרכישה של 60 דולר,ולא בתור איזה חלק מחבילה שתכלול כמה משחקים. אין שום מצב לדוגמא ש-L4D3 יוצע יחד עם HL3 תיאורטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2018, 20:39

האורנג' בוקס יצא כי השנה הייתה 2007, לא היה עדין הקונספט של משחקי גודל חלקי בריטייל אלה אם זה היה חבילות הרחבה והשוק הדיגיטלי היה חלש מדי. זאת הייתה הזדמנות של VALVE לקחת את TF2 שהוא משחק מולטי בלבד, את פורטל שהיה משחק קטן של שעתיים ואת פרק 2 שהיה חבילת הרחבה ולצרף אותם יחדיו לחבילה אחת שעולה 60$. זה היה ברק בבקבוק, זה בחיים לא יקרה יותר.

1) היום יש שוק דיגיטלי פורח, אם צריך למכור משחק בפחות מ-60$ אין בעיה לעשות את זה. בדיוק ככה פורחים משחקים כמו PUBG או HELLBLADE.
2) כל אחד ואחד מהמשחקים האלה גדל היום מספיק כדי להיות AAA בפני עצמו. כלומר פרק 3 לא יהיה פרק ב-20$, הוא יהיה HL3. פורטל 3 יהיה משחק 60$ בדיוק כמו 2 וכך גם L4D3 או TF3 שבכלל יצא בטח כ-F2P.
3) וולוו נראת כחברה שלא עושה כרגע AAA בודד, אז שלושה וחצי במקביל? תגיד תודה אם תקבל AAA אחד, אני אראה את זה כנס.
4) למה שVALVE תארוז לך 3 משחקי AAA במארז אחד ב-60$? זה חסר כל הגיון.
5) מה הסיכוי ש-3 משחקי AAA ענקיים יהיו מוכנים באותו זמן? ועוד מחברה שלא מצליחה להוציא אחד כבר 8 שנים. 0%.

בקיצור, כל הקטע הזה של "אורנג' בוקס 2" הוא פשוט לא ראלי. אני יכול לראות שחרור של משחק AAA ל-VR מ-VALVE אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי. אם VALVE יוציאו משחק AAA ל-VR, אני בטוח שאני אקנה אותו DAY ONE, אשלוף את הVIVE שלי ואשתמש בו במשחק שבוע וחצי עד שימאס לי מהמשחק הזה. כמו שאתה מבין, זה לא בדיוק יקים לתחיה את הVIVE אצלי בבית, גג יסיר ממנו את האבק לשבוע.

מה שצריך הוא קסדה שאשכרה נוח להחזיק לשימוש קבוע. צריך שלא יהיו חוטים כי לחבר למחשב את כל הדוק הזה בכל פעם זאת שואה. צריך שלא יצטרכו את המגדלורים שהם טרחה לא קטנה וצריך שהרזולוציה תהיה טובה כי אם אני יכול לשחק היום במשחק AAA ב-VR או במסך מחשב, אני בוחר במסך מחשב כי עליו אני משחק ב-1440P בזמן שב-VR אני משחק בגוש מטושטש ומפוקסל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2018, 00:01

חסוס אתם אשכרה דנים בזה...
האורנג׳ בוקס 2 זה סתם הראנינג גאג שלי פה, אני כן רציני לגמרי שוואלב בהחלט יכולה לעשות משהו כזה, אבל הם לא.
אני כן חושב שיש סיכוי טוב מאוד לפורטל מושקע בלעדי לווייב הבא, או הבא אחריו, עם מולטי או משהו בשיתוף עם טים פורטרס איכשהו... וגם L4D הבא לדעתי כן יראה אור מתישהו בעשור הקרוב, וגם HL3, אבל זה יקרה בטח בערך כשאהיה בפנסיה.

קיצר, ברור שהם לא יצאו יחד אבל אני לא מאבד תקווה אף פעם... יש להם את היכולת, הם צריכים רק רצון (: אולי התחרות תתן להם פוש, אבל הם זזים לאט, כמו גייב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2018, 02:01

יש להם יכולת להוציא 4 משחקים בשנה, הם לדעתי יותר רווחיים ממיקרוסופט וסוני מבחינת מחלקת המשחקים כך שהם יכולים להתרחב ולהוציא בערך כל מה שהם רוצים, אשכרה להיות מחזיקת פלטפורמה. אבל איזו סיבה יש להם לעשות? יש להם את האמא של המונופולים ב-PC והם אפילו לא צריכים ליצור מוצר, פשוט לשבת שם ולתת לסטים להכניס להם מליארד דולר בשנה. הם לא צריכים לשדרג את סטים (ודוגרי הם לא משדרגים, התוכנה בקושי התפתחה בשנים האחרונות), הם לא צריכים לפתח משחקים, הם לא צריכים לעשות כלום. אז ככה סטים נראת וככה פיתוח המשחקים שלהם נראה וככה המצבת עובדים שלהם נראת כשכל הכישרון נטש אותם ב-4 שנים האחרונות. הם הפכו מהחברה הכי מרגשת בתעשיה לחברה הכי משעממת בתעשיה, בונת משחקי מובייל, חומרות כושלות ומערכות הפעלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2019, 16:23

סוני רשמה פטנט לשלטי VR חדשים שאני מנחש יושקו יחד עם הקסדה החדשה שלהם בפס5:
https://uploadvr.com/new-psvr-controllers-patent/

החידושים העיקריים הם חיישן שיכול לדעת באיזה יד אתם מחזיקים את השלט וככה לשנות את ציפוי הכפתורים הזהים בהתאם, וגם ״התנגדות״ של הטריגרים כדי ליצור תחושה כלשהי כשמבצעים פעולות.
יכול להיות שהחיישנים של כף היד גם יוכלו לדעת איזה ״תנועה״ אתם עושים עם האצבעות כמו בשלטים של האוקולוס...
אה, ואין ״אורות״ כמו שיש בשלט הפס4 ובPS move כך שזמן הסוללה יכול להיות טוב יותר ואולי תהיה בקסדה חיישנים לשלטים ולא יהיה צורך במצלמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 מרץ 2019, 21:41

אוקולוס הציגו את הOculus Roft S שהוא שדרוג של גירסת הדסקטופ שלהם, עם חישובי מרחב inside out וכל מני שיפורים נוספים...
הגיע הזמן (:
זה לא הקפיצה הגדולה שתהיה בגירסה 2.0 אבל לפחות עכשיו הם כבר לא נחותים מול vive
רזולוציה של 1440p
מצלמות גם איפה שיש כרגע ״איזור מת״ עם השלטים
עדיין 399 דולר, מגיע עם 2 שלטים מעט יותר חדישים, זה בעצם מחליף את הדגם הרגיל שנמכר כיום

האמת שאני מתפתה אבל כל עוד אין לי מחשב מתאים זה חסר טעם
נראה מה יהיה בשוק כשיצא ה3080 או משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 01:15

המסך הנוכחי כל כך נוראי שאני אגיד בפעם הראשונה בחיים שלי את המשפט "4K זה חובה אחרת לא לקנות" וזה משפט שלא הייתי אומר אותו על שום מוצר אלקטרוני אחר. הקסדת VIVE שיש לי בבית מספקת 1080×1200 לכל עין שזאת רזולוציה שנמצאת בין 720P ל-1080P פר עין (720 זה 0.9 מליון פקסלים, ה-VIVE היא 1.3 מליון ו-1080 זה 2 מליון). הרזולוציה הזאת היא פשוט נ-ו-ר-א-י-ת ואני לא מאמין שבביקורות שונות שראיתי במשך השנים לא דברו על זה. טקסט הוא כמעט לא קריא והכל נראה פשוט נורא, זה באמת נראה פחות טוב ממסך 720p סטנדרטי כי המסך יושב כל כך קרוב לעין. אני לא יודע אם צריך 4K מלא, כלומר 1440p לכל עין שזה כמעט חד פי 4 מהמקורית שיש לי בבית, אבל זה צריך להתקרב לשם. מדובר בפגיעה ענקית בחוויה, משחקי AAA נראים כמו משחקי 360 וזה מרגיש כמעט כאילו אתה מצליח לראות את הרווחים בין הפיקסלים, כמו בטלביזיות משנות ה-90.

בקיצור, אם מישהו רוצה לחכות לחווית VR שלמה, אין ספק ש:
1) היא צריכה להיות 4K - הרזולוציות היום מרגישות כמו מכשיר לא אפוי. כשהעין רואה פחות מ-1080p ממרחק כל כך קטן זה פשוט לא נראה טוב ומוריד מהחוויה כל כך שלא בא לי לשחק אף משחק AAA על ה-VIVE כי אני יודע שגרפית הוא יראה כמו משחק 360.
2) המעקב צריך להיות INSIDE-OUT - בכל פעם לעשות כמה דקות טובות של SETUP זה מבאס וגורם לי לא לשלוף את הVIVE בערך אף פעם. כמובן שזה לא רלוונטי אם יש לכם חדר מוקדש ל-VR אבל לי אין, אני עושה את זה בסלון והלוגיסטיקה גורמת לי לא להשתמש בVIVE בכלל.
3) זה צריך להיות אלחוטי - הכבל הוא סופר עבה (הוא מוביל לפחות 3 כבלים עבים כולל HDMI שהופכים את הכבל למשהו מסיבי יחסית) וכשאתה מתחיל לעשות סיבובי 180 אחד אחרי השני (למשל במשחק הקשתים של VALVE) אתה מקבל כבל מציק שנוגע לך בצוואר או באוזניים כל הזמן, שלא נדבר על רגעי "כבל בפרצוף" שקורים לפעמים (למרות שהמשקפיים הודפים אותו אבל זה עדין עושה חצי התקף לב בזמן שאתה שקוע בעולם וירטואלי). זה פשוט מטרד.

אין לי ספק שהסעיף הכי פחות מטריד הוא 3, אם יתקנו את 1 ו-2 אני חושב שזה כבר מוצר טוב אבל אם יסדרו גם את סעיף 3 אז בכלל זאת תהיה המלצה חמה.

יש לי הרגשה שה-PSVR2 כבר תתקן את רוב הבעיות, לפחות הפס5 תהיה מסוגלת לספק 4K אז הבעיה הכי גדולה תפתר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מרץ 2019, 09:34

קיאו לא הבנתי משהו, למה הפס5 תהיה מסוגלת להפיק 4K ומחשבים של היום שהם חזקים יותר לא עושים את זה עם ה VIVE או האוקולוס?

אם זה עניין של עלות גבוהה מדי ליצור אז יש סיכוי טוב שגם ה PSVR2 לא תתקן את זה.

חוץ מזה כל הטיעונים שלך נכונים והגיוניים, בעיקר בשביל הקז׳ואלס, אבל אם VR היא חוויה כזו מדהימה ומיוחדת אז שחקן כבד כמוך אמור להסתדר עם כל המגבלות רק בשביל לחוות את הדבר הזה שאמור להיות כביכול העתיד ושמים וארץ לעומת לשחק מול מסך כמו איזה ניאנדרטל. כנראה שבבסיס אולי זו גם לא כזו חוויה מסעירה אם היא לא שווה את הטרחה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 11:39

bling כתב:קיאו לא הבנתי משהו, למה הפס5 תהיה מסוגלת להפיק 4K ומחשבים של היום שהם חזקים יותר לא עושים את זה עם ה VIVE או האוקולוס?

אם זה עניין של עלות גבוהה מדי ליצור אז יש סיכוי טוב שגם ה PSVR2 לא תתקן את זה.

חוץ מזה כל הטיעונים שלך נכונים והגיוניים, בעיקר בשביל הקז׳ואלס, אבל אם VR היא חוויה כזו מדהימה ומיוחדת אז שחקן כבד כמוך אמור להסתדר עם כל המגבלות רק בשביל לחוות את הדבר הזה שאמור להיות כביכול העתיד ושמים וארץ לעומת לשחק מול מסך כמו איזה ניאנדרטל. כנראה שבבסיס אולי זו גם לא כזו חוויה מסעירה אם היא לא שווה את הטרחה.

בנוגע לרזולוציה, כמה מחשבים כבר יכולים להריץ משחקים ב4k ב90fps? בפלייסטיישן משתמשים בכל השיטות רמאות (למשל הם עושים אנטרפולציה מ60fps ל120fps) ולכולם יהיה מכשיר של בערך 12tflops אז זה יהיה הגיוני לעשות. ברור שאפשר לעשות את זה על המחשב, אני משער שזה יהיה באוקולוס/vive גרסה 2, אבל כנראה שיש להם עוד דברים לגהץ לפני שהם יוצאים בגרסה שניה.

וכן, vr זאת חתיכת חוויה. אבל כשיש setup ארוך ומיגע אז יוצא שלא מפעילים את זה יותר מדי. אף פעם לא הייתה לך קונסולה או משחק מחשב שלהפעיל אותם היה יחסית טרחה אז כמעט לא יצא לך לגעת בהם? וכן, הרזולוציה היא ממש בעיה חמורה, ביחוד במשחקי aaa שלא משקיעים בהם יותר מדי בvr אז הבחירה הופכת להיות בין גרפיקה מזעזעת עם ישום vr ככה ככה שצריך לטרוח הרבה בכדי להתחיל לשחק לבין גרפיקה יפה שרק לוחצים על כפתור ואתה בפנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מרץ 2019, 13:02

מוזר שבמחשב אי אפשר להוציא איזה עדכון לשיטות רמאות :)

היה לי פעם אקדח אור על הפס1 (טיים קרייסיס) שהיה צריך להוציא כל פעם ולחבר ולעשות קליברציה וחרשנו בבית על האמא של זה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 13:33

זה כמו שבמחשב אין (כמעט) בכלל משחקים שמשתמשים בדמקה למרות שזה היה יכול להביא כרטיסים כמו ה-1070GTX שלי ל-4K/60. יש סוג של אליטיזם מוזר, או שזה 4K טבעי או כלום :)

אגב, גם את הקסדת VR צריך להעביר קליברציה בכל פעם. אחרי שאתה טורח ומפרק הכל ומחבל את כל הדברים, אתה צריך להכנס לאפליקצית קליברציה שאיתה אתה "בונה" את הסלון שלך ב-VR בכדי להציב גבולות שאם תגיע אליהם תראה קיר. אצלי בדירה זאת ממש עבודת פרך כי אני צריך לסחוב את הציוד מלמעלה כולל מחשב, לחבר אותו לטלביזיה כי חייבים מסך שני (כי הקסדה לא מציגה הכל ולפעמים אתה צריך להוריד אותה ולהסתכל על מסך), להציב את שני הLIGHT HOUSE במקומות יציבים ורואים את כל החדר, לעשות קליברציה שבה אני מגדיר את כל הפינות של החדר (וזאת פעולה שאפשר לפעמים לעשות גם 10 פעמים בכדי ליצור חלל נוח, היא נכשלת לא מעט פעמים) ורק אז אפשר לשחק במשחקי VR. כלומר אצלי לפחות בבית זה איזה 15-20 דק' של עבודה בשביל לשחק ב-VR ב-ROOM SCALE.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מרץ 2019, 16:48

וואו זה באמת טרחני בצורה הזוייה, גם אם מקבלים אורזמה בסוף השימוש לא נראה לי שהייתי טורח ככה בשביל זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2019, 22:14

זה בדיוק העניין, ההבדל בין זה לבין ״לשים קסדה וללחוץ על הכפתור on״ הוא אדיר והם יכולים להגיע לשם עם מעקב inside out ומתאם אלחוטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2019, 13:48

ראיתי הרצאה של ג'ון קורמאק על VR והוא אמר שם שהרזולוציה האידיאלית ל-VR היא 16K. ואני חשבתי ש-4K יפתור את הטשטוש הנוראי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2019, 14:43

השאלה היא מה ההגדרה ל"אידיאלי"... בכלל לא לשים לב להבדל בין זה למציאות, כמו שאומרים ש-8K בערך? משמע - האיזור בו העין כבר לא מבחינה בהבדל מהמרחק המיועד שלה... אם כן אז זה מובן. אידאלי, אך לא הכרחי.
רגע, הוא מתכוון גם לכל עין? משמע רזולוציה של 32K? חחח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2019, 14:47

הוא דבר על מסך 16K לשתי העיניים יחד, כלומר רזולוציה כפולה מ-8K לכל עין. אבל כן, הוא דבר אידיאלית בכדי שיהיה אפשר לעבוד על העין שמדובר במציאות. הוא גם דבר על איך כנראה לא נקבל את המסך הזה ואיך גם מסכי 4K לסלולרי כמעט לא קיימים בתעשיה כי אנשים לא מתלהבים מספיק אפילו מ-QHD בסלולרי והיצרניות הבינו שהמרדף אחרי הרזולוציה נגמר כבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2019, 21:31

וואלב תחשוף את הקסדה שלהם בחודש מאי.
לא הבנתי אם זה עם HTC או לא, יש תמונה באתר שלהם/סטים, לא מבינים ממנה הרבה מלבד כנראה חיישנים/מצלמות כלפי מעלה כמו באוקולוס הבאה, כך שכנראה מדובר בחישוב פנים-חוץ ושהוא יכסה את השלטים גם כשהם ב״איזור המת״. מעניין אם מתוכננת גם תוכנה בלעדית להשקה שלו... orange box 2.0 זה קורה!!!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2019, 22:01

האמת שזה ממש מעניין בגלל שתי העובדות הבאות:
1) יש תמונת טיזר בסטים.
2) וולוו רמזו שהם ישחררו משחק חדש עם השלטי פרקים החדשים.

ולמי שזוכר דברנו פה על שמועה לפני חצי שנה עם תמונות מודלפות מהמשרדים של וולוו והשמועה הגיעה עם הפרטים הבאים:
1) תמונה של המשקפיים החדשים.
2) המשקפיים משודרגים ברזולוציה.
3) יש שדה ראיה של 135 מעלות.
3) המשקפיים יגיעו עם השלטי מפרקים החדשים.
5) הן של וולוו, ללא htc.
4) הם יבנדלו איתן משחק hl vr שהוא פריקוול לhl2.
ואלה התמונות שהגיעו עם הדליפה:
4F778B7B-D339-4BE6-B0AD-ED6344C0334D.jpeg
4F778B7B-D339-4BE6-B0AD-ED6344C0334D.jpeg (77.87 KiB) נצפה 8456 פעמים

A49437AF-F729-4C24-8201-AD56FC217469.jpeg
A49437AF-F729-4C24-8201-AD56FC217469.jpeg (817.96 KiB) נצפה 8456 פעמים

וזה הטיזר של valve, האמת שזה נראה בול כמו הדליפה:
0FB0E394-1D50-4A63-9D77-0B079C446678.jpeg
0FB0E394-1D50-4A63-9D77-0B079C446678.jpeg (22.98 KiB) נצפה 8455 פעמים

כמובן שהחלק השני הוא רק שמועה, אבל זה ממש מעניין כי התמונת טיזר ממש דומות לתמונה המודלפת והקסדה באמת עצמאית של וולוו. אם התמונה המודלפת אמיתית, אולי גם הפרטים מסביב נכונים ובאמת נקבל משחק hl vr במאי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 אפריל 2019, 07:32

הבנתי שיש המון קסדות wmr שהן באזור ה 200$ נותנות חווית? Vr סבבה לגמרי עם inside out tracking... יש למישהו נסיון?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 אפריל 2019, 09:08

יש בכלל תוכן ל-WMR?

Laskin
Elder