דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2021, 17:49

יש דליפות נוספות וכנראה שכן יש 2 גירסאות שונות,יכול להיות שכמו שחשבתי - הקסדה שראינו פה תהיה יותר לסושיאל וכד׳ ומשחקים ״פשוטים״ ותהיה עוד אחת יותר מפוקסת למשחקים.
הלילה מתישהו המסיבה, אני בטח אתעדכן בבוקר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2021, 18:08

Laskin כתב:יש דליפות נוספות וכנראה שכן יש 2 גירסאות שונות,יכול להיות שכמו שחשבתי - הקסדה שראינו פה תהיה יותר לסושיאל וכד׳ ומשחקים ״פשוטים״ ותהיה עוד אחת יותר מפוקסת למשחקים.
הלילה מתישהו המסיבה, אני בטח אתעדכן בבוקר

המסיבה ביום חמישי ב-20:00 שעון ישראל. אני בטח גם אצפה בה, אני בקטע של למכור את הVIVE ולקנות קווסט.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2021, 19:56

יהיה קצת קשה למכור אותו, לדעתי... לפחות בסכום ששווה את זה, אבל בהצלחה!
וזכרתי שהמסיבה היא היום, משום מה. נו מילא.

אני בסבירות מאוד גבוהה ארכוש את הקסדה הבאה ואתן את שלי לאחי, במידה וזה שיפור משמעותי כמובן. למשל OLED לבד יעשה את זה, כי השחור אינו שחור באמת וכבר התרגלתי בטלויזיה :)
ביחד עם העובדה שהקסדה שלי רק עם 64 גיגה וזה ממש קשה לי להסתדר עם זה והם כבר לא מייצרים אותה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוקטובר 2021, 21:02

אני כבר החלטתי שאני קופץ ל-VR בדור הבא של ה-PSVR והקווסט,אז אני די בציפייה לראות מה פייסבוק ישפרו בדגם הבא. אין לי ניסיון אמיתי עם VR,לא חוויתי כלום עם הטכנולוגיה באמת,אז לקפוץ לדור הבא של הקווסט יהיה כנראה חתיכת חוויה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2021, 21:05

Uncle Pey'j כתב:אני כבר החלטתי שאני קופץ ל-VR בדור הבא של ה-PSVR והקווסט,אז אני די בציפייה לראות מה פייסבוק ישפרו בדגם הבא. אין לי ניסיון אמיתי עם VR,לא חוויתי כלום עם הטכנולוגיה באמת,אז לקפוץ לדור הבא של הקווסט יהיה כנראה חתיכת חוויה.

מה שאתה לא קונה, שזה יהיה עם HL אלכס בספריה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2021, 09:22

אלא אם יביאו משחקים באמת מטורפים ברמה של אלכס ומעלה - אני לא רואה את עצמי אי פעם משחק בVR עם כבל, והאמת שגם אם יביאו משחקים כאלה זה לא יצליח לשכנע אותי כנראה, ואעדיף לחכות ולשחק את המשחקים האלה בדור הבא או משהו.
כשאני משחק פוקר אני יושב ומחובר לחשמל לפעמים ואני באמת לא מצליח להבין איך אפשר לקום ולשחק ככה במרחב.
בקיצור סוני עושה טעות גדולה מאוד, אם אין מצב לשחק בקסדה הבאה שלהם אלחוטית, אלא אם אף פעם לא שיחקת ככה ואז אין לך למה להשוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2021, 09:57

Laskin כתב:אלא אם יביאו משחקים באמת מטורפים ברמה של אלכס ומעלה - אני לא רואה את עצמי אי פעם משחק בVR עם כבל, והאמת שגם אם יביאו משחקים כאלה זה לא יצליח לשכנע אותי כנראה, ואעדיף לחכות ולשחק את המשחקים האלה בדור הבא או משהו.
כשאני משחק פוקר אני יושב ומחובר לחשמל לפעמים ואני באמת לא מצליח להבין איך אפשר לקום ולשחק ככה במרחב.
בקיצור סוני עושה טעות גדולה מאוד, אם אין מצב לשחק בקסדה הבאה שלהם אלחוטית, אלא אם אף פעם לא שיחקת ככה ואז אין לך למה להשוות.

לפי מה שידוע כרגע, היא חוטית :(
מצד שני יהיה לה את הדואל סנס בשלטים, זה חתיכת דבר מגניב ב-VR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2021, 10:25

זה יתרון פצפון לעומת חסרון ענק, רחוק מלהיות פקטור משמעותי.
אגב יש משחקים שעובדים עם זיהוי הידיים ללא שלטים בקווסט וזה עובד פשוט מעולה, השלטים רק צריכים להיות נוחים בידיים, כל השאר פחות מעניין

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2021, 21:47

אז ״פייסבוק״ עכשיו נקראים ״מטה״ או ״מטא״…
ולפי צוקרברג - הפ הולכים להיות קודם כל מטה-וורס, לפני הכל.
זה די מדהים שאחת מהחברות הכי גדולות, עשירות ומשמעותיות בעולם הופכים להיות מפוקסים קודם כל בקטע של מציאות מדומה/רבודה. זה ביג דיל רציני ובאמת חלום שמתגשם, כי הרי ברור שפייסבוק לא יישארו לבד בתחום.
אבל לא היו שום הכרזות משמעותיות באמת מלבד הכוונות האלה, עוד אין קסדות חדשות! אבל בטח הכרזות יגיעו בקרוב.
מארק כן דיבר על הקסדה החדשה אבל בלי מפרט, תאריך או מחיר, אפילו לא הציגו אותה כמו בדמואים שראינו, מניח שהם יביאו הכרזה מסודרת עוד כמה חודשים בודדים, מקסימום.
מה שכן אמרו זה שזה יהיה יקר יותר, יהיה eyes + face tracking והעדשות יהיו משהו אחר, בתקווה טוב יותר, וזה יאפשר לה גם להיות קומפקטית הרבה יותר.
אה, הוכרז גם San Andreas לקווסט 2, אבל לא ראו ממנו כלום :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2021, 13:36

נראה שהשלט הבא של סוני כולל כפתורים לכל האצבעות:

https://uploadvr.com/psvr-2-controllers-patent/

ויש להם גם הדגמה של המסך הבא, שמן הסתם יהיה בPSVR2 למרות שלא מציינים זאת במפורש שם

https://uploadvr.com/sony-4k-oled-microdisplay/

ובינתיים, בAPPLE מגייסים עוד ועוד עובדים לVR/AR, הסברה היא שבאמת בסוף 2022 אפל תציג את הקסדה שלה, מעניין איזה חידושים יהיו להם על פני הבאה של מטא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2021, 16:22

Laskin כתב:נראה שהשלט הבא של סוני כולל כפתורים לכל האצבעות:

https://uploadvr.com/psvr-2-controllers-patent/

ויש להם גם הדגמה של המסך הבא, שמן הסתם יהיה בPSVR2 למרות שלא מציינים זאת במפורש שם

https://uploadvr.com/sony-4k-oled-microdisplay/

ובינתיים, בAPPLE מגייסים עוד ועוד עובדים לVR/AR, הסברה היא שבאמת בסוף 2022 אפל תציג את הקסדה שלה, מעניין איזה חידושים יהיו להם על פני הבאה של מטא.

אני ממש בספק אם זה יהיה בPSVR2. שני מסכי 4K במקביל? בקצב פריימים גבוה? איך הפס5 תתמודד עם זה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 08:39

סוני חושפת את הפרטים הרשמיים של הקסדה והשלטים החדשים…

https://blog.playstation.com/2022/01/04 ... ng-on-ps5/

ויש גם טיזר למשחק הורייזון שמפותח בבלעדיות לקסדה
https://youtu.be/yPNn-jwAC9c
הגרפיקה נראית פשוט מעולה, אני פשוט לא רואה שום עתיד לקסדה שמתחברת עם כבל ב-2022, סוני הולכים לקבל בראש ממטא ואפל, ואז תגיע מיקרוסופט ופשוט תעשה שיתוף פעולה עם אחת מהן ותתן לסוני מכת מחץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2022, 14:26

אחלה spec יש לקסדה. בהחלט חבל שהיא עדין חוטית, זה באמת מבאס. הורייזן נראה כמו משחק דור קודם אבל זה כותר VR אז אפשר לסלוח לו, הוא כנראה צריך לרוץ ב-120fps.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 17:14

אפשר אולי להתנחם בעובדה שגם הקווסט 2 לא שוגר עם שום אלמנט נורמלי של שידור אלחוטי, אחרי כמה חודשים הייתה אפליקציה של צד ג׳ בתשלום שעשתה את זה ככה ככה ועם הזמן השתפרה ורק לאחרונה זה בילט-אין, אז אולי זה משהו שכן יגיע בהמשך…
אבל עם סוני אני קצת בספק.
יש בכלל צ׳יפ של WiFi בקסדה? לא ראיתי שזה כתוב… אם יש אז זה יהיה רק עניין של תוכנה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 ינואר 2022, 18:18

Laskin כתב:סוני חושפת את הפרטים הרשמיים של הקסדה והשלטים החדשים…

https://blog.playstation.com/2022/01/04 ... ng-on-ps5/

ויש גם טיזר למשחק הורייזון שמפותח בבלעדיות לקסדה
https://youtu.be/yPNn-jwAC9c
הגרפיקה נראית פשוט מעולה, אני פשוט לא רואה שום עתיד לקסדה שמתחברת עם כבל ב-2022, סוני הולכים לקבל בראש ממטא ואפל, ואז תגיע מיקרוסופט ופשוט תעשה שיתוף פעולה עם אחת מהן ותתן לסוני מכת מחץ.

היא לא כבר נתנה?
https://www.theverge.com/2021/3/31/2236 ... y-contract

היא החברה היחידה עם מוצר עובד שנמכר לא רע לתעשייה, אם תסתכל אפילו על פייסבוק, ונגיד שהיא מכרה 2 מיליון עד היום (לא יודע מה המספר המעודכן) ב-350$ ליחידה זה בערך 700 מיליון דולר, טיפה בים, אומנם AR ולא מיועד לצרכנים, אבל הדור השלישי יהיה כבר לצרכנים לדעתי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 19:36

אין שום קשר בין הAR הזה למה שאנחנו מדברים עליו.
אני לא חושב שיש מה לעשות עם AR עבור גיימרים כרגע, בחיבור לקונסולה. מיקרוסופט תביא מענה לPSVR ולא באמצעות איטרציה של הולולנס. הדור הבא של הקסדה של מטא יהיה התחרות הישירה של הדור הבא של ההולולנס כי יש שם מלא פיצ׳רים של AR, כרגע גם יש קצת אבל העולם האמיתי מצולם בשחור לבן.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 ינואר 2022, 19:43

מעניין אם בעקבות כל הפורטים שסוני מפיצה על ה pc גם הקסדה החדשה לא תהיה בלעדית רק לקונסולה שלהם. מבחינתי זה יהיה טיעון משכנע לקנות קסדה אם מעבר למשחקים של סוני תהיה לי אפשרות לשחק גם ב HL וכאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2022, 19:55

אני עדין חושב שהתשובה של מיקרוסופט ל-PSVR תהיה פשוט לאפשר קסדות חיצוניות כמו הקווסט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 ינואר 2022, 20:03

אני מקווה עבורם שזה הפתרון… יפתור מלא כאב ראש ויאפשר אולי כמה אפשרויות בחירה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 ינואר 2022, 06:49

אני כרגע חושב לקנות את הקווסט 2 בפאברואר
במיוחד בגלל מה שמקבלים יחסית למחיר
לא חושב שאני הולך לשחק הרבה בvr ,אז לא הולך לכיוון הקסדות היקרות
הקווסט 2 גם אלחוטי שזה מצוין ,וגם מאפשר לשחק בלי מחשב
שזה מצוין להראות לאחיינים עם משחקים פשוטים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 אפריל 2022, 13:00

טוב קצת מעדכן ,בדרך אולי הדיון הזה יתרענן
היום שיחקתי בhl אלקס ,בצורה רצינית יותר
הגעתי לחלק שקיבלתי את הכפפות העליתי לרכבת ,ואז,המשחק נתקע
לא יודע למה ,כי הכל מקורי והמחשב חזק ,כניראה בעיה בטעינה של החלק אחרי הרכבת

מעבר לזה צפיתי קצת בסרטוני vr ביוטיוב vr
במצב של הקסדה לבד בלי חיבור למחשב
זה מאוד מגניב ,אבל אני צריך להיות קרוב יותר לראוטר לקבל רזולוציה טובה יותר בסרטונים האלו

בכל מקרה התרשמות שלי
האוקולוסט קווסט כקסדה " הכל בקופסה " ,ובמחיר שלה
מאוד טובה ,הקסדה שחיכיתי שתיהיה
למרות זאת אני לא ישחק בה הרבה ,פשוט בגלל עניין הנוחות
אני כניראה ימשיך היום לשחק קצת באלקס ,אבל בימי עבודה כניראה לא ישחק בה
לא כי זה לא מגניב וטוב ,פשוט בגלל שהרוב בעמידה
ואני יותר שחקן כורסה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2022, 12:51

תתרגל, אם תרצה לשחק בעתיד במשחקים סופר אימרסיביים - זה אומר שתאלץ לזוז הרבה במרחב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2022, 13:42

היו פעמים שסיימתי סאשן באלכס מתנשף. כשאתה משחק במשחק רגיל על הספה ויש קטע מלחיץ אתה מוצא את עצמך מועך את השלט בכוח, אבל זה פחות או יותר שיא המאמץ הפיזי שלך. כשבאלכס היה קטע מלחיץ, מצאתי את עצמי מתכופף, מקפץ, זז מצד לצד ואפילו דופק פזצט"א או שתיים לרצפה. לא חייבים להיות כל כך אקטיבים, ורוב הזמן פשוט עמדתי ועשיתי תנועות קטנות. אבל כשיש קטע מלחיץ, ואו, הייתי עושה גלגלונים בסלון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אפריל 2022, 14:48

#כמו_שצריך

אוף אני לא יכול לחכות כבר לשחק בו :( ממש מקווה שבאמת תצא גם קסדה חדשה בסוף השנה כך שההמתנה לפחות תתן לי עוד איזה בונוס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2022, 15:34

תעזוב כבר את הבונוסים לאסקין. אני שחקתי בו ברזוצוליה של הHTC VIVE המקורית עם השלטים המחורבנים שלה וזאת הייתה חוויה נהדרת. פשוט תשחק בזה, לפני שיתחילו לצאת משחקי פס5 שימיסו לנו את העיניים והוא לא יהיה מרשים יותר. הוא נראה כמו משחק פס4 AAA ב-VR ואפילו יש שם כמה אלמנטים שנראים מעבר לפס4. אתה עדין בנקודת הזמן שזה מדהים, תנצל את זה. שום קסדה או רזולוציה לא שווים את זה שהגרפיקה עדין מרשימה, ביחוד כשיש לך את אחת הקסדות הכי טובות בשוק כרגע. אין לי מושג אם הכרטיס הנוכחי שלך מחזיק את המשחק, אז אולי אתה תחכה לסדרה 4000, אבל אל תחכה מעבר לזה.

אגב, אם כבר סדרה 4000, ה-3080 כבר ירד ל-950$ באמזון והשבוע NVIDIA הכריזה על הירידת מחיר MSRP הרשמית הראשונה אי פעם של סדרה 3000. כלומר אנחנו באמת לאט לאט מתכנסים לירידה בביקוש של כרטיסי המסך. הזמן מגיע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים