דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2023, 19:44

Laskin כתב:טוב אז יש רשמים מGT7 ובנתיים ראיתי רק את של IGN אבל הוא ממש ממש ממש התרשם לטובה.
קודם כל - כיף לדעת שהוא 120 פריימים ולא 90. מקווה שזה הסטנדרט למרות ש-90 לא נורא או משהו, פשוט פחות למשחקים מהירים.
בקצרה הוא אמר שם שאפילו אם יש לכם קצת עניין במכוניות זו חוויה שאסור לפספס, וכל מי שאוהב את GT7 חייב לרכוש.
נראה שסוני ובפוליפוניה הצליחו במשימה והם יכולים לגרום למכשיר לעוף מהמדפים רק בזכות זה. שוב, קהל המכוניות זה קהל שמוציא הון על ציוד, המחיר הזה לא מפחיד אותם.

לעוף מהמדפים זה יחסי. כמה GT ימכור, 10 מליון? מתוכם כמה יקנו PSVR2? אולי כמה מאות אלפים. זה נחמד אבל זה לא ימכור את הקסדה במליונים. הם צריכים תוכן איכותי ומקורי ומהר. החומרה נראת מדהימה, אבל אין מה לשחק.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 פברואר 2023, 20:28

כמה מאות אלפים זה הרבה מאוד מתוך מליון וחצי או 2 מליון שהם ישלחו השנה. וכן, אני מאמין שבעיקר שחקני טוריזמו ועמדו בתור ראשונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2023, 20:32

Laskin כתב:כמה מאות אלפים זה הרבה מאוד מתוך מליון וחצי או 2 מליון שהם ישלחו השנה. וכן, אני מאמין שבעיקר שחקני טוריזמו ועמדו בתור ראשונים.

חשבתי שהם אמרו שהדיווח של בלומברג לא נכון? אין לי כבר מושג מה נכון, אם הם מיצרים 1.5 מליון לכל השנה או 2 מליון לרבעון הראשון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 10:00

הביקורות על הPSVR2 סופר דופר חיוביות, המשחקים נראים מעולה ומקבלים ציונים טובים והכי חשוב - GT7 הוא חתיכת קפיצה של עולם המירוצים, מקבל שבחים כפי שלא ראיתי אף פעם.
אני די בטוח שהמכשיר הולך להיות SOLD OUT בזכותו. אני ממש מחזיק את עצמי שלא לרכוש רק עבורו. זה באמת קשה, אפילו שאני משחק כבר מירוצים בVR במחשב, בDIRT, ASSETO ועוד. זה פשוט לא אותה רמה. והקטע של מעקב העיניים הוא באמת באמת מהפיכה מטורפת, זה מאפשר משחקים ברמה גבוהה במיוחד.

מיקרוסופט לדעתי תעשה עסקה עם אפל, או לפחות תנסה. הם הבטיחו VR עוד בימי הXBOX ONE ולא עמדו בהבטחות, אולי עכשיו כשהם רואים את הסיקור החיובי הם יקבלו חשק ומוטיבציה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 14:43

Laskin כתב:הביקורות על הPSVR2 סופר דופר חיוביות, המשחקים נראים מעולה ומקבלים ציונים טובים והכי חשוב - GT7 הוא חתיכת קפיצה של עולם המירוצים, מקבל שבחים כפי שלא ראיתי אף פעם.
אני די בטוח שהמכשיר הולך להיות SOLD OUT בזכותו. אני ממש מחזיק את עצמי שלא לרכוש רק עבורו. זה באמת קשה, אפילו שאני משחק כבר מירוצים בVR במחשב, בDIRT, ASSETO ועוד. זה פשוט לא אותה רמה. והקטע של מעקב העיניים הוא באמת באמת מהפיכה מטורפת, זה מאפשר משחקים ברמה גבוהה במיוחד.

מיקרוסופט לדעתי תעשה עסקה עם אפל, או לפחות תנסה. הם הבטיחו VR עוד בימי הXBOX ONE ולא עמדו בהבטחות, אולי עכשיו כשהם רואים את הסיקור החיובי הם יקבלו חשק ומוטיבציה.

נכון לנובמבר נמכרו 5-6 מליון יחידות של GT7. סוני מתכננת ליצר 2 מליון יחידות לשיגור, אני לא רואה ממש סיכוי שמכשיר של 550$ עם 2 משחקים הולך להיות sold out ואני לא חושב שקהל בסיס קטן של 5-6 מליון יחידות הולך לגרום לו להיות sold out.. אבל מי יודע, אמן וזה יקרה, ש-VR יתפוס יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 16:15

הם מתכננים 2 מליון לשלושת החודשים הקרובים, לא מיד בשיגור לדעתי. ובכל אופן אם תכנס לקהילות GT - זה כל מה שמדברים עליו, מציגים את זה כמשהו חובה חובה חובה, כולם מתלהבים ועכשיו יש גם קונסולות זמינות… אני לא אתפלא בכלל אם יהיה סולד אאוט.
מן הסתם לא בכל האיזורים, אבל בריטניה, ארה״ב, איטליה וברזיל - לדעתי כן. אה, גם יפן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 16:22

Laskin כתב:הם מתכננים 2 מליון לשלושת החודשים הקרובים, לא מיד בשיגור לדעתי. ובכל אופן אם תכנס לקהילות GT - זה כל מה שמדברים עליו, מציגים את זה כמשהו חובה חובה חובה, כולם מתלהבים ועכשיו יש גם קונסולות זמינות… אני לא אתפלא בכלל אם יהיה סולד אאוט.
מן הסתם לא בכל האיזורים, אבל בריטניה, ארה״ב, איטליה וברזיל - לדעתי כן. אה, גם יפן.

אני בטוח שהקהילה מתלהבת, אני גם די בטוח שמדובר ב-sub-group של כמה מאות אלפי אנשים שרובם לא יכולים להרשות לעצמם צעצוע כזה באלפי שקלים, בטח שלא בתקופה הנוכחית. הוא יהיה sold out אם יהיה ממש מעט ממנו, אבל אני מה זה בספק שלא תוכל להכנס לחנות ולקנות אחד בצורה יחסית חופשית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2023, 16:33

האנשים בקהילה הזו משלמים הון על ציוד, מאות אלפים מהם, ורובם המוחלט מהמדינות שציינתי, כך שמאות אלפים זה די רוב ממה שיהיה.
וגם למי שעוד לא הספיק להשקיע בציוד, אם אני היום צריך לבחור בין הגה לזה - אז זה. להפך מהגה זה לא תופס מקום וזה לרוב זול יותר מסט-אפ סביר פלוס, וכמובן שזה עובד עם עוד משחקים… אם לפני חודש לא הייתי מהמר על הצלחה גדולה - היום אני משוכנע שזה יקרה.
נדע בעוד שבועיים ככה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2023, 17:07

Laskin כתב:האנשים בקהילה הזו משלמים הון על ציוד, מאות אלפים מהם, ורובם המוחלט מהמדינות שציינתי, כך שמאות אלפים זה די רוב ממה שיהיה.
וגם למי שעוד לא הספיק להשקיע בציוד, אם אני היום צריך לבחור בין הגה לזה - אז זה. להפך מהגה זה לא תופס מקום וזה לרוב זול יותר מסט-אפ סביר פלוס, וכמובן שזה עובד עם עוד משחקים… אם לפני חודש לא הייתי מהמר על הצלחה גדולה - היום אני משוכנע שזה יקרה.
נדע בעוד שבועיים ככה :)

אנשים שיש להם setup ממש מלא כזה, עם הגה וכיסא מיוחד עם מסך מיוחד וכו׳ הם קהילה מאוד קטנה. אני בטוח שהאנשים האלה יקנו את הקסדה, בטוח ב-100%, אבל מה גודל הקהילה הזאת של אנשים שקונים את הציוד הזה באלפי דולרים? 100K אנשים? 400K? בסופו של יום כדי להיות הצלחה הקסדה צריכה למכור יותר מהקודמת, הרבה יותר. הנתון האחרון שלנו הוא מלפני שלוש שנים שהPSVR מכרה 5 מליון אחרי 3 שנים בשוק. אני בספק אם הקהילה של GT, או יותר נכון ה-sub-set העשיר שקונה רכיבים באלפי שקלים בכדי לבנות setup מטורף, היא מספיק גדולה בשביל לעשות הבדל. כלומר, כמה היא תתרום למכירות לכל אורך החיים של הקסדה? מליון יחידות? ואנחנו מדברים על קסדה יקרה יותר ב-150$ בזמן משבר כלכלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2023, 09:55

וואלה, RE8 נראה ממש מעולה בVR, וקאפקום הכריזו שגם RE4:REMAKE יקבל תמיכה בVR בחינם עם המשחק - נהדר!
עכשיו רק תכריזו שזה יגיע גם לPC - והרווחתם איזה 100 דולר ממני :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 פברואר 2023, 20:41

טוב, אחרי שהיו לי כמה ימים לשחק ולהתרשם, הנה כמה נקודות על ה-PS VR 2:

* בהשוואה ל-PSVR המקורי, זה בהחלט עולם אחר. חד יותר, יפה יותר, עם טראקינג מדוייק יותר וחומרה חזקה יותר שמריצה את המשחקים ( לצערי, אין לי כמעט נסיון עם ערכות VR עדכניות של PC, ככה שקשה לי להשוות את זה לקסדות ההיי-אנד שנמכרות היום מ-HTC ומטא).

* איפה הרגשתי את ההבדל הזה? ב-Moss, אחד ממשחקי ה-VR החביבים עליי שהיה די סיוטי ב-PS VR המקורית, בעיקר בגלל בעיות טראקינג מטורפות שגרמו לכל המשחק ״לשחות״, לשלטי התנועה לא ממש לבצע את עבודתם וכו׳. בדור החדש המשחק עובד מעולה, וגם על הדרך נראה הרבה יותר חד ונוצץ. אני רץ עליו בהנאה גדולה, ומחכה להגיע סוף סוף לסיקוול שלו, שאני מניח יעשה שימושים עוד יותר מוצלחים בחומרה החדשה.

* החוט עדיין מבאס. חבל שאין פיתרון אלחוטי כזה או אחר. או לפחות חוט יותר ארוך.

* יש לי שלוש חוויות VR גדולות בקנה: הורייזון, No Man's Sky ו-Resident Evil 8.
התחלתי את הורייזון והוא מאוד מאוד מרשים גרפית. מאוד. מאוד מאוד. למרבה הצער, הגיימפליי לא ממש תואם את הוויזואליה. קטעי האקשן ממש ממש אחלה! אבל בשביל להגיע אליהם צריך לעבור איזה 20 דקות של טיפוסים די משעממים על הרים. הנוף אמנם מאוד יפה, אבל מה זה עוזר לי שאני מבלה חצי מהזמן שלי במשחק עם העיניים צמודות לסלעים כדי למצוא את נקודת האחיזה הבאה?! ובכל זאת, מאוד מרשים גרפית, ואני מודה שלפגוש את אלוי ב-VR גרם ללבי להחסיר פעימה.

את No Man's Sky התחלתי מחדש ושיחקתי משהו כמו 20 דקות ב-VR וזה נראה אימרסיבי הרבה יותר ממה שזה היה בעבר, כולל טוויקים מגניבים ב-UX שניכר שהושקעה בהם הרבה מאוד מחשבה. מצד שני, זה No Man's Sky וההתחלה שלו עדיין משעממת תחת (גם אחרי שקיצרו אותה משמעותית) ואין לי מושג כמה אני אצליח להתקדם הפעם. נחיה ונראה, איי גס.

ב-Resident Evil 8 אני קצת מפחד לגעת, אני מודה.

* בנוסף למשחקים הגדולים קניתי כמה קטנים. What the Bat החדש הוא המשך מעולה ל-What the Golf. פיסטול וויפ כיף ומגניב בדיוק כמו שאמרו לי שהוא צריך להיות. וכאמור Moss שהוא עדיין משחק מקסים ויפה ומרגיע שאני מאוד אוהב.

* כמה חבל שאין לי יותר זמן פנוי! הייתי שמח לבזבז אותו על עוד כמה שעות שם ב-VR של הפלייסטיישן. אבל אין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 פברואר 2023, 21:23

מה עם טוריזמו?!?!

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 פברואר 2023, 21:31

Laskin כתב:מה עם טוריזמו?!?!

לא מספיק מעניין אותי בשביל לשלם על זה 70 דולר. אולי אם יום אחד זה יהיה בסייל מטורף אני אדגום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2023, 23:08

erezronen כתב:טוב, אחרי שהיו לי כמה ימים לשחק ולהתרשם, הנה כמה נקודות על ה-PS VR 2:

* בהשוואה ל-PSVR המקורי, זה בהחלט עולם אחר. חד יותר, יפה יותר, עם טראקינג מדוייק יותר וחומרה חזקה יותר שמריצה את המשחקים ( לצערי, אין לי כמעט נסיון עם ערכות VR עדכניות של PC, ככה שקשה לי להשוות את זה לקסדות ההיי-אנד שנמכרות היום מ-HTC ומטא).

* איפה הרגשתי את ההבדל הזה? ב-Moss, אחד ממשחקי ה-VR החביבים עליי שהיה די סיוטי ב-PS VR המקורית, בעיקר בגלל בעיות טראקינג מטורפות שגרמו לכל המשחק ״לשחות״, לשלטי התנועה לא ממש לבצע את עבודתם וכו׳. בדור החדש המשחק עובד מעולה, וגם על הדרך נראה הרבה יותר חד ונוצץ. אני רץ עליו בהנאה גדולה, ומחכה להגיע סוף סוף לסיקוול שלו, שאני מניח יעשה שימושים עוד יותר מוצלחים בחומרה החדשה.

* החוט עדיין מבאס. חבל שאין פיתרון אלחוטי כזה או אחר. או לפחות חוט יותר ארוך.

* יש לי שלוש חוויות VR גדולות בקנה: הורייזון, No Man's Sky ו-Resident Evil 8.
התחלתי את הורייזון והוא מאוד מאוד מרשים גרפית. מאוד. מאוד מאוד. למרבה הצער, הגיימפליי לא ממש תואם את הוויזואליה. קטעי האקשן ממש ממש אחלה! אבל בשביל להגיע אליהם צריך לעבור איזה 20 דקות של טיפוסים די משעממים על הרים. הנוף אמנם מאוד יפה, אבל מה זה עוזר לי שאני מבלה חצי מהזמן שלי במשחק עם העיניים צמודות לסלעים כדי למצוא את נקודת האחיזה הבאה?! ובכל זאת, מאוד מרשים גרפית, ואני מודה שלפגוש את אלוי ב-VR גרם ללבי להחסיר פעימה.

את No Man's Sky התחלתי מחדש ושיחקתי משהו כמו 20 דקות ב-VR וזה נראה אימרסיבי הרבה יותר ממה שזה היה בעבר, כולל טוויקים מגניבים ב-UX שניכר שהושקעה בהם הרבה מאוד מחשבה. מצד שני, זה No Man's Sky וההתחלה שלו עדיין משעממת תחת (גם אחרי שקיצרו אותה משמעותית) ואין לי מושג כמה אני אצליח להתקדם הפעם. נחיה ונראה, איי גס.

ב-Resident Evil 8 אני קצת מפחד לגעת, אני מודה.

* בנוסף למשחקים הגדולים קניתי כמה קטנים. What the Bat החדש הוא המשך מעולה ל-What the Golf. פיסטול וויפ כיף ומגניב בדיוק כמו שאמרו לי שהוא צריך להיות. וכאמור Moss שהוא עדיין משחק מקסים ויפה ומרגיע שאני מאוד אוהב.

* כמה חבל שאין לי יותר זמן פנוי! הייתי שמח לבזבז אותו על עוד כמה שעות שם ב-VR של הפלייסטיישן. אבל אין.

איזה כיף ארז, תתחדש.

אני דווקא מת לשמוע מה תגיד על RE8. אומרים שהוא החוויה הכי קרובה לאלכס על הpsvr2.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 פברואר 2023, 08:28

אני יחכה ל2 דברים

1 - אפשרות רישמית לחבר לpc

2-אפשרות לאלחוט אולי אפילו תוסף עם בטריה או משהו

כרגע אין לי סיבה להחליף את הקווסט 2
שעדין תקוע עם אח שלי ,אומנם לא קניתי עדין ראוטר מתאים
להשתחרר מהאלחוט במשחקי pc
אבל יוטיוב vr מאוד מגניב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2023, 09:53

לא תהיה אפשרות לאלחוט... מעבר לסוללה - אין שום יחידת עיבוד בפנים, אין וויי-פיי... זה יקרה רק בדור הבא בטח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2023, 11:59

Laskin כתב:לא תהיה אפשרות לאלחוט... מעבר לסוללה - אין שום יחידת עיבוד בפנים, אין וויי-פיי... זה יקרה רק בדור הבא בטח

בתאוריה אפשר לעשות אולי מוד, אבל אני לא חושב שאפשר לעשות משהו רשמי. הכבל לא מתנתק מהקסדה, נכון?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2023, 13:05

גם אם כן מתנתק וגם אם לא - תמיד אפשר לנסות לעשות איזה תוסף-שיקוץ, אבל זה גם צריך "לשבת" איפהשהו, אז זה אומר עוד מכשיר צמוד לראש, על גבי הקסדה...
זה לא יקרה. אולי תצא קסדת "פרו" אם הביקוש לזה יהיה ממש גדול ויצאו עוד ועוד קסדות שיביאו מהפכה, אבל אני אישית בספק.

אגב, השמועות על הקסדה של אפל מדברות על משהו שממש אמור להחליף לפטופ. מעניין ממש מה הולך שם... כח העיבוד של זה בטח ישפיל כל דבר מתחרה, ברמה של ביצועים פי 100 מהקווסט 3, או משהו כזה :P

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 פברואר 2023, 14:31

אני היום איש it
לא מומחה לא בתוכנה ולא בחומרה
אבל בעל ידע בסיסי

בגלל שusb במקרה הזה usbc ,מעביר לקסדה 2 דברים
1 חשמל
2 קלט ופלט

גם במקרה שהכבל מולחם לקסדה ,תאורטית אפשר ליצר מגשר אלחוטי להעביר את המידע
זה יצריך תוסף שמחולק ל2

1 תוסף שיחובר לקסדה שיכלול גם בטריה מספקת וגם יכולת לקלט ופלט אלחוטי

והמשלים שלו שיהיה מחובר לusbc בps5
הוא לא צריך חשמל כי יקבל מהקונסולה

אבל תאורטית זה אפשרי ,מעשית הps5 קונסולה סגורה
ואנחנו לא יודעים איך הם מעבירים מידע בכבל
אולי זה פרוטוקול סטנדרטי ונפוץ ואז לא צריך לפרוץ כלום
הקסדה תראה לps5 כאילו מחוברת בכבל

אולי זה משהו של סוני ובלי סוני זה לא יקרה

אבל על הנייר זה אפשרי ,יעשו את זה ? לא יודע
אבל עשו דברים דומים במוצרים אחרים

מה גם הרבה מידע זורם לקסדה ,וצריך פרוטוקול אלחוטי שיצליח להזרים כמות כזאת של מידע בזמן אמת

בעניין יופי ודברים כאלו ,זה לא כזה גדול
בטריה +רכיב אלחוטי

יש כבר בשוק מוצרי hdmi אלחוטים
אומנם שם המידע רק בכיוון אחד
אבל אין מגבלה ליצר דו כיווני ,יותר מורכב אבל אפשרי

Usb c אלחוטי אפשרי ,לא בדקתי אם קים
אבל אפשרי ,בסוף זה בנוי מהזרמת מידע + מקור חשמל

כלכלי ? זה כבר שאלה אחרת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2023, 16:29

Laskin כתב:גם אם כן מתנתק וגם אם לא - תמיד אפשר לנסות לעשות איזה תוסף-שיקוץ, אבל זה גם צריך "לשבת" איפהשהו, אז זה אומר עוד מכשיר צמוד לראש, על גבי הקסדה...
זה לא יקרה. אולי תצא קסדת "פרו" אם הביקוש לזה יהיה ממש גדול ויצאו עוד ועוד קסדות שיביאו מהפכה, אבל אני אישית בספק.

אגב, השמועות על הקסדה של אפל מדברות על משהו שממש אמור להחליף לפטופ. מעניין ממש מה הולך שם... כח העיבוד של זה בטח ישפיל כל דבר מתחרה, ברמה של ביצועים פי 100 מהקווסט 3, או משהו כזה :P

כן, זה לא יקרה. בקסדה הבאה. חבל, דווקא סוני החברה היחידה בשוק שיש לה שליטה מלאה גם על התחנת בסיס וגם על הקסדה. יכלו לשים בפס5 איזה רכיב תקשורת מהירה עם הקסדה, או לפחות לעשות הכנה לחיבור של אחד כזה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 פברואר 2023, 18:57

ממה שקראתי, אין שיפור גדול ביחס לקווסט 2, ולדעתי איכות התמונה שם על הפנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2023, 19:14

InterAl כתב:ממה שקראתי, אין שיפור גדול ביחס לקווסט 2, ולדעתי איכות התמונה שם על הפנים.

לפי מה שהבנתי מג׳ון לינרמן גם חדות התמונה הרבה יותר טובה משל הקווסט וגם זאת אחת הקסדות OLED הראשונות שנותנת שחורים מושלמים כמו במסך OLED טוב.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 פברואר 2023, 20:28

קראתי דעות ברדיט. יש שטוענים שאיכות התמונה אפילו גרועה יותר מהקווסט 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2023, 20:31

InterAl כתב:קראתי דעות ברדיט. יש שטוענים שאיכות התמונה אפילו גרועה יותר מהקווסט 2.

וואללה, איזה קטע. לא התעמקתי מספיק בעניין, אבל ממה שראיתי דברו על איכות תמונה ממש גבוהה. וזה גם נשמע הגיוני, כי הרזולוציה בPSVR2 גבוהה יותר מבקווסט ויש שם מסך איכותי יותר. מעניין מה הולך שם, אולי כי ה-FOV גדול יותר ב-PSVR2?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 פברואר 2023, 01:40

ה-specs גבוהים יותר על הנייר, אבל מה שקורה בפועל זה עניין אחר. מסתבר שקשה למצוא את ה-sweet spot עם המכשיר ושכל תזוזה קטנה משפיעה מאוד על איכות התמונה (יותר מהרגיל ב-VR). בנוגע ל-oled, החיסרון שמדברים עליו הוא אפקט mura יחסית בולט, זאת תופעה שכיחה יותר ב-oled ביחס ל-lcd. מעבר לזה, האיכות מושפעת גם ממבנה העדשות, החומרים, השכבות ששמים על המסך (למשל כדי להפחית sde)... יש לא מעט גורמים שמשפיעים על האיכות מעבר לנתוני הבסיס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים