דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 18:05

יש לי המלצות טובות ליום שתקנה מחשב :)
אלכס, bone works, סקוואדרנס ועוד כמה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אפריל 2021, 18:19

כן, עד שאקנה יהיו לך עוד איזה 3 משחקים להמליץ לי... אני מחפש משהו לחנות הייעודית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2021, 18:50

תבדוק את robo recall של אפיק, דמו UE4 חמודי ואני חושב שיש גרסה של asgard wrath לאוקולוס 2.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 אפריל 2021, 20:47

יש לי המלצת דיסקניה לטטריס (לשחק טטריס בסטיק אנלוגי זה דרעק)
חוץ מזה, קנית eleven. זה מספיק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אפריל 2021, 23:51

אתה צודק, אני הרגע סיימתי משחק של eleven עם חבר, הוא אמנם ספורטאי מקצועי וגם מאומן במשחק כבר חודש, אבל עדיין היה לי ממש כיף.
הוא אגב דוגמא מדהימה לכמה שיכולות הגיימינג לא קשורות כל כך במשחקים כאלה, הבן אדם לא יודע לשחק בכלום בקונסולות/מחשב, אבל זה היה לו טבעי.

מה שכן, הזעתי קצת ועכשיו מבאס ללכת לישון. ואני צריך לזכור לא לשחק שוב עם גרביים, כבר היו לי כמה ״כמעטים״.
ואני חייב רצועה טובה יותר וגריפ לקונטרולר, הוא מחליק מהיד וממש מזל שהידקתי את הרצועה ממש חזק לפני המשחק כי הוא עף לי באיזו הנחתה שם שהייתה שוברת את השלט ואולי גם את הטלוויזיה החדשה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 אפריל 2021, 13:49

המשחק הזה מנצל את הVR במקומות שבהם יש לו יתרון ממשי (בניגוד לכל מני משחקי גימיק) והוא עושה את זה בצורה טובה.
קניתי אותו סתם, בהחלטה של רגע, בלי ששמעתי עליו לפני כן ואחרי כמה חודשים עם הקווסט 2 ותחושה כללית של אכזבה (כולל מאלכס, לא מאוד התחברתי מעבר ל"מגניבות" הראשונית). זו ללא ספק היתה קניית הVR המוצלחת ביותר שלי ובפער עצום.

הקטע עם הגרביים מוכר אבל אני כנראה פחות אמוציונלי כי אין לי בעיה של אחיזה גם עם הרצועות הבסיסיות (לא קניתי משהו מעבר). מהצד השני, אני משחק רק עם הAI וקשה להיות אמוציונלי כשמהצד השני נמצא רובוט חסר גוף...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2021, 14:03

אה... תוסיף אותי! נשחק ביחד :) זה כל כך הרבה יותר כיף מאשר נגד מחשב.
והידיים שלי כנראה מזיעות יותר או משהו, כי אחרי זמן מה זה מתחיל להחליק ופחות נח... הזמנתי מעלי אקספרס מן גריפ כזה שמכסה את רוב הוקנטרולרים, ככה שהוא גם מגן עליהם ממש טוב. 15 דולר:
https://www.aliexpress.com/item/1005001605392740.html

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2021, 17:35

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2021, 17:57

עומר ולאסקין, ניסיתם את virtual desktop? איך איכות התמונה? אגב, שבוע הבא מגיע ה-air link אז יהיה מעניין להשוות את האיכות של השניים. ועוד שאלה, גבי סאונד. האיכות סאונד שלהן סבירה? אפשר לחבר אליהן אוזניות בלוטות'? אם מזרימים מהמחשב מחברים אליהן את האוזניות בלוטות' או למחשב?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2021, 18:08

אני אחכה לair link שאמור להגיע כל יום עכשיו (הם מגלגלים אך העדכון בהדרגה), כי הVirtual Desktop עולה 20 דולר :)

אבל ממה שקראתי - זה עובד מספיק טוב כדי לא לחבר שום כבל בחיים, בתנאי שיש לך חיבור נורמלי בבית כמובן. יש המלצות גם לקנות נתב טוב יחסית, שיכול לשדר wifi6 או משהו כזה, לא יודע אם הראוטר של בזק מספיק טוב לזה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 אפריל 2021, 18:22

Laskin כתב:אה... תוסיף אותי! נשחק ביחד :) זה כל כך הרבה יותר כיף מאשר נגד מחשב.
והידיים שלי כנראה מזיעות יותר או משהו, כי אחרי זמן מה זה מתחיל להחליק ופחות נח... הזמנתי מעלי אקספרס מן גריפ כזה שמכסה את רוב הוקנטרולרים, ככה שהוא גם מגן עליהם ממש טוב. 15 דולר:

אין לי אף חבר באוקולוס... מה המשתמש שלך?

DrKeo כתב:עומר ולאסקין, ניסיתם את virtual desktop? איך איכות התמונה? אגב, שבוע הבא מגיע ה-air link אז יהיה מעניין להשוות את האיכות של השניים. ועוד שאלה, גבי סאונד. האיכות סאונד שלהן סבירה? אפשר לחבר אליהן אוזניות בלוטות'? אם מזרימים מהמחשב מחברים אליהן את האוזניות בלוטות' או למחשב?

כן. קניתי אותה עם כבל USB רשמי אבל אני לא מסוגל לחבר אותו למחשב כי האידיוטים מוכרים כבל עם חיבור type c בשני הכיוונים, למחשב שלי אין ומתאם שקניתי לא עובד (למרות שעובד בסדר גמור עם התקנים אחרים).
אז קניתי virtual desktop ואין לי תלונות. מחבר אותו בWIFI על 5GHz בקצב גבוה, האיכות גבוהה מאוד ואני לא מבחין בארטפקטים רק שההתעסקות איתו היא לא הדבר הכי טריוויאלי והממשק קצת מסורבל. מניח שהפתרון הרשמי יהיה פשוט יותר אבל ספק אם יתמוך בחנויות אחרות...
איכות הסאונד סבירה? זה עובד. מי יודע מה איכות אין שם. יש חיבור לאוזניות חוטיות אבל אני לא חושב שאפשר לחבר אוזניות בלוטות' (הממשק מציין רק אמצעי קלט וגם זה נופל תחת experimental).

Laskin כתב:אני אחכה לair link שאמור להגיע כל יום עכשיו (הם מגלגלים אך העדכון בהדרגה), כי הVirtual Desktop עולה 20 דולר :)

אבל ממה שקראתי - זה עובד מספיק טוב כדי לא לחבר שום כבל בחיים, בתנאי שיש לך חיבור נורמלי בבית כמובן. יש המלצות גם לקנות נתב טוב יחסית, שיכול לשדר wifi6 או משהו כזה, לא יודע אם הראוטר של בזק מספיק טוב לזה.

קניתי לפני כמה שבועות RT-AX58U של אסוס. זול, מלא בפיצ'רים, תומך wifi6 ועובד מאוד יפה בסה"כ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אפריל 2021, 18:26

מישהו יודע אם המודם של בי בזק מספיק?
ואיזה חיבור יש לך בבית? (סיבים או רגיל, איזו מהירות העלאה...)

ותתן רשמים על הair link כשיגיע בקרוב, אומרים שזה באמת עובד טוב יותר מאשר VD

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 אפריל 2021, 18:55

לא מכיר את המודם של בזק, אני מחובר עם סיבים של פרנטר (מהירות העלאה של 100 מגה) אבל שוב, לא משתמש בו באונליין והכל זה הזרמות בתוך הבית ככה שזה לא רלוונטי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 אפריל 2021, 21:17

omerkot כתב:
Laskin כתב:אה... תוסיף אותי! נשחק ביחד :) זה כל כך הרבה יותר כיף מאשר נגד מחשב.

אין לי אף חבר באוקולוס... מה המשתמש שלך?

DrKeo כתב:עומר ולאסקין, ניסיתם את virtual desktop? איך איכות התמונה? אגב, שבוע הבא מגיע ה-air link אז יהיה מעניין להשוות את האיכות של השניים. ועוד שאלה, גבי סאונד. האיכות סאונד שלהן סבירה? אפשר לחבר אליהן אוזניות בלוטות'? אם מזרימים מהמחשב מחברים אליהן את האוזניות בלוטות' או למחשב?

כן. קניתי אותה עם כבל USB רשמי אבל אני לא מסוגל לחבר אותו למחשב כי האידיוטים מוכרים כבל עם חיבור type c בשני הכיוונים, למחשב שלי אין ומתאם שקניתי לא עובד (למרות שעובד בסדר גמור עם התקנים אחרים).
אז קניתי virtual desktop ואין לי תלונות. מחבר אותו בWIFI על 5GHz בקצב גבוה, האיכות גבוהה מאוד ואני לא מבחין בארטפקטים רק שההתעסקות איתו היא לא הדבר הכי טריוויאלי והממשק קצת מסורבל. מניח שהפתרון הרשמי יהיה פשוט יותר אבל ספק אם יתמוך בחנויות אחרות...
איכות הסאונד סבירה? זה עובד. מי יודע מה איכות אין שם. יש חיבור לאוזניות חוטיות אבל אני לא חושב שאפשר לחבר אוזניות בלוטות' (הממשק מציין רק אמצעי קלט וגם זה נופל תחת experimental).

Laskin כתב:אני אחכה לair link שאמור להגיע כל יום עכשיו (הם מגלגלים אך העדכון בהדרגה), כי הVirtual Desktop עולה 20 דולר :)

קניתי לפני כמה שבועות RT-AX58U של אסוס. זול, מלא בפיצ'רים, תומך wifi6 ועובד מאוד יפה בסה"כ.

תודה עומר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 10:48

יש עכשיו מבצעים נחמדים בחנות של אוקולוס על כמה משחקים שרציתי... וואלה כבר יש לי יותר מדי אבל אני נהנה לקפוץ ממשחק למשחק :)
וגם - כבר כמעט מילאתי את כל המקום במכשיר :/ אבל באמת שיש לי מספיק משחקים לאיזה שנתיים.

אתמול שיחקתי הרבה בSUPERHOT שממשיך להיות באמת משהו חריג בכמה שהוא טוב... מה שכן - הוא דורש יותר מקום מכל משחק אחר, לפחות אם רוצים להיות טובים בו, לפעמים צריך להתקדם קרוב יותר לאוייבים כדי לקחת להם את הנשק או וואטאבר, וזה אומר לקחת 2-3 צעדים קדימה, וזה קצת קשה אפילו שיש לי לא מעט מקום בסלון, פשוט לפעמים אני מוצא את עצמי כבר בקצה...

ושיחקתי גם משחק חינמי, ומדהים שהוא חינמי - בשם ECHO VR, שזה כמו משחק כזה של המשחק של אנדר, אתה מרחף בZERO G ויש משחק עם דיסק, אתה יכול לדחוף את עצמך וזה ממש מרגיש מעולה. גם במשחק הזה יש לך גוף אז זה ממש מכניס אותך לעניינים, ואפילו סתם להפגש שם עם חברים או זרים ולעוף לצידם ממש נחמד. המשחק פשוט מרגיש ממש ממש מהודק במכניקות הבסיסיות שלו, ורק אחרי איזה שעה איתו התחלתי להרגיש קצת בחילה... מניח שאתרגל עם הזמן.

היום תהיה מסיבה שבה יוכרזו משחקים חדשים, היא תוקדש רק למשחקים, אני מקווה שיהיה משהו מעניין מעבר לRE4.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אפריל 2021, 11:16

כזכור לי echo הזה קיבל הרבה פרסים. אמור להיות שם סטייל team death match לא?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 12:01

לא יודע אם לקרוא לזה "DEATH" אבל כן, זה משחק קבוצתי, יש "כדור" (דיסק) ויש שער לכל קבוצה...
זה באמת מדהים שהמשחק חינמי כי הוא הרבה יותר טוב מרוב המשחקים בתשלום שניסיתי או ראיתי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אפריל 2021, 12:46

כזכור לי יש 2 משחקים בעולם הזה... אחד סיפורי כזה ואחד הוא המשחק אונליין. מה שאתה מדבר עליו אתה משחק נגד אנשים או שזה בוטים?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 12:48

swiss-the-engine כתב:כזכור לי יש 2 משחקים בעולם הזה... אחד סיפורי כזה ואחד הוא המשחק אונליין. מה שאתה מדבר עליו אתה משחק נגד אנשים או שזה בוטים?

אפשר גם וגם, להתאמן עם בוטים ולשחק עם אנשים.
אבל בקושי עשיתי משחקים אמיתיים רק התעופפתי לי ונהנתי מהשליטה :) היום אתן עוד כמה וכמה משחקים בתקווה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אפריל 2021, 18:19

אז נראה לי יש עוד משחק "אקו משהו" שיותר סיפורי
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אפריל 2021, 18:22

אתה מתכוון ל-Lone Echo שגם הוא נחשב מאוד איכותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אפריל 2021, 19:54

שניהם של Readt at Dawn אז מעניין, אולי כן יש סינגל, אני לא יודע... יש lone echo ויש echo arena אבל הקווסט יש רק echo vr שהוא ממש כמו ארינה אז אולי עשו מיתוג מחדש מתישהו, לא מוצא מספיק מידע באינטרנט אבל אם יש לו גם סינגל אני מת לחוות אותו עכשיו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מאי 2021, 22:02

HTC הכריזו על הVIVE 2 PRO או משהו כזה, יש לה 5K, זאת אומרת 2.5K לכל עין, ועדשה כפולה מיוחדת שהם טוענים שזה משהו מיוחד, יש FOV של 120 מעלות וכמובן ריפרש של 120 הרץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2021, 13:42

היה AMA עם מארק צוקרברג לפני כמה ימים והוא אמר שם שהאוקולוס קווסט הבא יהיה מסובסד כמו שקונסולות מסובסדות - כלומר ימכר בהפסד. המטרה שלהם היא למכור כמה שיותר קסדות בכדי להכניס כמה שיותר יוזרים ל-eco system של החנות שלהם, סטייל מחזיקת פלטפורמה כמו סוני. כלומר יש מצב לא רע שהקווסט 3 לא רק תהיה מתקדמת יותר, היא תהיה זולה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יוני 2021, 13:52

הקווסט הבאה תהיה כנראה נקודת הקפיצה שלי לVR,או הPS VR 2,אבל העדיפות שלי לקווסט בגלל הניידות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים