דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2021, 13:59

Uncle Pey'j כתב:הקווסט הבאה תהיה כנראה נקודת הקפיצה שלי לVR,או הPS VR 2,אבל העדיפות שלי לקווסט בגלל הניידות.

כן, ה-PSVR קורצת בגלל השלטים שיהיו לה אבל אני משער שזה יגיע בסוף גם לVR PC למניהם. אני גם כנראה אקפוץ על קווסט 3, אולי אני אפילו אצליח למממן אותה עם מכירת ה-VIVE שלי בכמה מאות שקלים.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2021, 14:03

אני מעריך שתהיה בדיוק אותו מחיר, אבל היא פשוט תהיה פרימיום יותר... למשל כמעט כל בעל קווסט קנה כבר FACE COVER חדש ב-10-30 דולר, רצועה נורמלית שתחזיק את הראש מאחורה כמו שצריך ב-30-50 דולר והרבה גם קונים גריפים לשלטים באיזה 10-20 דולר ויש תוספות למרכיבי משקפיים וכד'... בקיצור ככה הם חסכו עלויות, בגירסה הבאה בטח חלק מזה יגיע בילט אין, כשהמחיר יישאר.

אני מוכרח לצין שגם אם מחר המכשיר שלי יתקלקל לגמרי - אני כבר הספקתי לעשות איתו כל כך הרבה שאני אהיה מרוצה מהרכישה. באמת מכשיר כל כך מתקדם ועם זאת כל כך פשוט לתפעול, ואני אפילו לא נהנה מהתפקיד הכי טוב שלו - חיבור למחשב בצורה אלחוטית (או חוטית) כי המחשב שלי קקה.
אני כל בוקר משחק בו שעה, נכנס למקלחת ויוצא לעבודה, לפעמים בלילה שוב סשן. רוב המשחקים שאני משחק כוללים מאמץ פיזי, המשחקים היותר רציניים די קיבלו במפתיע, עבורי לפחות, מושב אחורי, כי משחקי הספורט/תנועה כל כך מהנים (וגם זה מהמשחקים שבחיים לא עושים סחרחורת גם אחרי שעות). הייתי בטוח שלא אגע במשחקים האלה בכלל ואשחק רק יריות וכד', ובסוף יצא בדיוק להפך.

בכל אופן לפי מה שאמרו לא תהיה השנה שום קסדה חדשה שלהם, אני מנחש שהקווסט 3 תצא רק בקיץ הבא אם לא אחרי.
די בטוח שאני אעביר את הקסדה שלי לאחי או אפילו להורים שלי כשהיורשת תצא, זה בקלות המכשיר-לגיימינג הכי משתלם שרכשתי אי פעם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2021, 14:07

מה שהכי חשוב במכשיר VR זה הנוחות, אם זה לא מכשיר שקל לשלוף ולשחק, הוא צובר אבק. לא הוצאתי את הVR שלי מאז שסיימתי את אלכס. יותר מזה, קניתי את squadrons במיוחד כדי לשחק בו ב-VR עם סטיק טיסה ובסוף לא שחקתי בו כי לא היה לי כוח להוציא את הקסדה מהארון. מאז כבר הספקתי לקבל שני עותקים חינם של המשחק, אז זה לגמרי היה כסף לפח. אז לכל מי שחושב לקנות קסדה, לקנות אך ורק משהו בסגנון הקווסט, משהו ש-setup לוקח בו 30 שניות ולא 25 דק'.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2021, 14:16

כן, אני מזיז אמנם כל יום איזו כורסא וצריך לפנות 300 פריטי משחקים שונים של הילדים, אבל חוץ מזה אין לי יותר מה לתכנן, אפילו את הקירות הוירטואליים הוא זוכר במדוייק, וטורח להגיד לי אם יש משהו שאני עלול להתקל בו אם שכחתי לפנות... ואם זה משחקים שלא צריך לזוז בהם אז בכלל אפס הכנה, רק לשים את הקסדה ולשחק.
לא יכול לחכות לשחק באלכס, אבל לא נורא כי ככל שאני דוחה אני אוכל לשחק בתנאים הרבה יותר טובים, ואני גם נכנס יותר לכושר :) בטח כשיהיה לי מחשב חדש אז אוכל לשחק בו על הקווסט 3 ב2K לכל עין ב-240 הרץ עם פירוט מקסימלי :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2021, 14:48

Laskin כתב:כן, אני מזיז אמנם כל יום איזו כורסא וצריך לפנות 300 פריטי משחקים שונים של הילדים, אבל חוץ מזה אין לי יותר מה לתכנן, אפילו את הקירות הוירטואליים הוא זוכר במדוייק, וטורח להגיד לי אם יש משהו שאני עלול להתקל בו אם שכחתי לפנות... ואם זה משחקים שלא צריך לזוז בהם אז בכלל אפס הכנה, רק לשים את הקסדה ולשחק.
לא יכול לחכות לשחק באלכס, אבל לא נורא כי ככל שאני דוחה אני אוכל לשחק בתנאים הרבה יותר טובים, ואני גם נכנס יותר לכושר :) בטח כשיהיה לי מחשב חדש אז אוכל לשחק בו על הקווסט 3 ב2K לכל עין ב-240 הרץ עם פירוט מקסימלי :P

אין שום דבר אופטימאלי בלשחק באלכס אחרי שכבר שחקת ב-GOW2 וראית איך המשחק הבא של נוטידוג נראה. אלכס משחק מדהים, אבל העובדה שהוא נראה כל כך טוב מעצימה את חוויה. להמתין איתה עד שתהיה כבר בעומק שנתיים לתוך הדור הבא זאת טעות גדולה לדעתי, בטח ובטח כשיש לך קווסט כבר עכשיו. למי אכפת בכלל 240hz כשהגרפיקה כבר לא תראה לך טוב?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2021, 15:09

יש לי קווסט אבל אין לי מחשב נורמלי לשחק את אלכס אז זה לא שאני מחכה איתו סתם כדי לשחק בהגדרות קצת יותר טובות, המחשב שלי כיום לא יריץ אותו בכלל.

בכל אופן אני משחק משחקים בגרפיקה של פס2-3 כרגע ואני נהנה מכל רגע ומתלהב בטירוף, אז אני בספק ענק שאם אחכה עם אלכס עד הקיץ הבא זה ישנה משמעותית את החווויה שלי. במציאות מדומה זה באמת לא ממש מעניין אותי, זה פשוט יהיה בונוס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 13:47

התחלתי לקחת את נושא ה"ספורט" בVR יותר ברצינות, קניתי "צמידי משקולות" שמתחברות לי לידיים ולרגליים... רק 1.5 קילו כל אחת, זה המקסימום שמצאתי בחנות, אבל זה מספיק כדי להקשות עליי בבקרים שאני מתאמן עם זה, לאורך זמן... בקיצור זה בהחלט מקשה, אבל ככה הצלחתי גם לגרום לBEAT SABER להיות סוגשל אפליקציית כושר עבורי, והבוקר הצלחתי לעבור גם כמה שירים בEXPERT ככה, עם המשקולות :)
זה ממש נחמד המשחק הזה, לוקח הרבה פחות זמן מאשר גיטר הירו, לפחות עבורי, כדי להגיע לרמות הגבוהות... אני בטח לעולם לא אשחק בEXPERT+ אבל לא אכפת לי.
בהתחלה חשבתי שבחיים לא אעבור יותר מMEDIUM ואחרי שבועיים אני משתעמם ממש בHARD. ואני לא משחק המון, רק איזה 4 שירים ביום, גג.

חוץ מזה יצא מוד HIIT באפליקציה של FIT XR שהיא הכי פופולרית ורצינית מאפליקציות הכושר, שזה כמו כדורים שאתה צריך לפוצץ באגרוף כמה שיותר מהר במיקומים קבועים/רנדומליים, זה ממש כיף...
מי שמחפש מוטיביציה לעשות כושר - באמת שהמכשיר הזה זה הדבר הכי טוב שאפשר. בדיוק רכשנו לגיסי כזה ליומולדת 40, עם כל האביזרים הנלווים (גריפים לשלטים, רצועה רצינית, כיסויים לעדשות וכיסוי פנים הכי טוב) - זה יוצא אחרי משלוח 1850 ש"ח מאמאזון. זה כלום כסף ביחס למה שמקבלים, באמת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 15:16

יאללה לאסקין לנינג'ה ישראל!

נ.ב נשמע אחלה רעיון לכושר דווקא במיוחד אם רוצים להכניס את זה כמשטר קבוע... אבל זה נשמע ממש יקר כל העסק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 15:22

לא יקר בכלל! זו הוצאה חד פעמית, שכוללת הכל, רק האוקולוס זה1300 שח. כמה אתה חושב עולות האלטרנטיבות של חדר כושר או מאמן אישי כל יומיים נגיד? תוך חודשים בודדים זה מתקזז :)
אני אגב לא צריך את הכושר במיוחד, אני רזה מאוד ובעל כושר סביר מטבעי, אבל מתקרב לגיל 40 ורוצה לשפר קצת ולפצות על הזמן שהזנחתי את עצמי לחלוטין.
גם זה לא שיש לי את הזמן ללכת לחדר כושר זה פשוט בלתי אפשרי מבחינתי כרגע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 16:29

אני גם רזה, אבל אני לא מעוצב בכלל מבחינת שרירים וכאלה ואני לא כזה רחוק מגיל 40 גם כן עוד 6 שנים בערך ואני שם... :( ואתה יודע מה אומרים שככל שמתקרבים לגיל הזה יותר קשה לשנות את הגוף וצריך להשקיע יותר עבודה.

יש לי את הזמן לחדר כושר, אבל אין לי אף אחד שרוצה להשקיע איתי לאף אחד אין זמן בגלל "ילדים" או שזה אמיתי או שהם עצלנים אז אני מעדיף כבר למצוא רוטינה טובה לזה.

כאילו יש לי הליכון בבית שנים ואני דווקא מאלה שלפעמים רץ עליו ומפעיל אותו והוא לא רק ליופי, אבל אתה יודע יש גבול לכמה רחוק הליכון יכול לקחת אותך....

אולי נשקיע בזה באמת... זה גם מחייב PC גיימינג לא?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 16:31

לא, זה העניין עם הקווסט - הוא בפני עצמו ולא מחובר לכלום. אתה יכול לחבר למחשב או לשחק אלחוטית באמצעות המחשב וראוטר חזק, ואז תוכל לשחק בכל המשחקים הרציניים יותר או באלו שיש בקווסט בלי חיבור למחשב באיכות גרפית טובה בהרבה, אבל אני כרגע לא עושה את זה כי אין לי מחשב נורמלי לעשות זאת (צריך מחשב די חזק).
המכשיר לבדו עובד מספיק טוב והמשחקים פשוטים יחסית אך מהנים יותר ממה שנהנתי בכל (טוב, רוב מוחלט) משחק בפלייסטיישן או במחשב אי פעם :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 16:47

מה אתה מכניס אותי להוצאות בעולם פוסט קורונה לאסקין.....

אני לא ידעתי שאני צריך את זה עד הדיון הזה....

נעדכן אם אצטרף :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 17:03

רק אחרי שקניתי הבנתי איזו טעות זו הייתה, לקנות פס5 :)
באמת, בינתיים שיחקתי בקווסט בערך פי 100 יותר מבפס5, וזה רק הולך ונהיה יותר רציני מבחינתי.
לא צריך להיות גיימר כדי להנות מרוב המשחקים ששיחקתי, או שזה משהו קצבי, או ספורט, או חוויות ייחודיות… יש חדרי בריחה, יש הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 17:07

אני מקווה שזה כי זה באמת כייף לאסקין ולא סימן שאתה מזדקן והופך לקאזואלי :)
כאילו בוא, יש לי כבר קצת שיער לבן אני האחרון פה שיכול לדבר על הזדקנות אבל עדיין...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 17:20

גם לי יש, בזקן… על הראש גם ככה לא נשאר הרבה :)
ולא, אני אמנם תמיד חלמתי על VR וזו תמיד הייתה החוויה שציפיתי לה, אבל גיליתי שלפחות בפני עצמו אני הרבה יותר נהנה מחוויות קז׳ואליות מאשר ב״משחקים רציניים״.
זה ישתנה כשיהיה פי חיבור למחשב ואז אוכל לשחק בו בסימולציות רציניות של חלל/רכבים/מטוסים, וכמובן במשחקים כמו אלכס.
בכל אופן בכל פעם שיצא משחק שממש מעניין אותי בפלייסטיישן/מחשב אני נועל את עצמי בסלון לאיזה 3 ימים, כך שאי אפשר לקרוא לי קז׳ואל! :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 17:48

חחח הזקן זה ההתחלה של ההתחלות, כבר בשנות העשרים המאוחרות שלי היה לי זקן לבן אחר כך זה מגיע לך לצדדים של הראש ואחר כך לכל הראש... אבל היי אם אין לך שיער לפחות אתה לא תחזה בהתפתחות המדכאת הזו, זה גם משהו :)

אתה הופך לקזואל, לאסקין תשלים עם זה בסוף יגיע הרגע, שתשחק רק סולייטר וטמפל ראן :)

אני גם בדרך ללהפוך לקזואל, למה אתה חושב שאני נהנה מSF יותר מכל דבר אחר? זה כי הוא הדבר היחיד שאני מצליח למצוא זמן בשבילו בחיים שלי עכשיו.

אה זה ולקרוא ולכתוב על משחקים, באמא שלי אני קורא וכותב על משחקים יותר ממה שאני משחק בהם, עוד סימן מפחיד לקזואליות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 17:57

יש לי הרבה שיער בצדדים, הכיוון הוא בן גוריון לפי מה שנראה, אבל אני מגלח הכל עם מכונה (עוד לא סכין, זה יגיע) כל שבועיים ואני עושה את זה בערך מגיל 16 למרות שרק בחמש השנים האחרונות אני מתחיל לאבד אותו, ואני כמעט תמיד תמיד עם כובע מגיל 14, כך שלא אכפת לי בכל מקרה ממה שקורה על הראש שלי.

אני לא חושב שאני מתקז׳ל כל כך, להפך - אני משחק בדיוק באותם משחקים שתמיד הייתי משחק, ובהרבה ז׳אנרים שלא הייתי משחק בעבר.
אבל זמן הגיימינג שלי חד משמעית ירד ואני משחק רק במשחקים שהכי הכי מעניינים אותי, ומפנה את כל הזמן בשבילם, אם אני ממש מתכנן לשקוע לתוכם… זה לא הופל אותי לגיימר קז׳ואלי, רק לגיימר עם משפחה שלוקחת לו את כל הזמן הפנוי שהיה בעבר מוקדם בעיקר לגיימינג, אבל אין לי ספק שאני עוד אחזור לשחק ברמות של פעם, בעוד איזה 20 שנה, ואם אחיה עד הגיל שאהב בבית אבות - אז אני הולך לתת קאמבק רציני ולא להתנתק ממציאות מדומה כמעט אף פעם, אם כי כנראה שזה לא יהיה ממש יוצא דופן עד אז :/

אם כבר אני מתקז׳ל במובן שאני לא מתחרה כבר, פעם הייתי ממש תחרותי במולטי והייתי שחקן CS סביר פלוס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 18:13

חחחחחחח בן גוריון..... הלוואי היה לי את המשמעת העצמית לגלח הכל כל שבועיים אין לי כוח לזה ואני מקבל הרבה ביקורת על זה מהבת זוג :) אתה לפחות מתחזק את עצמך כמו שצריך.

נהה אתה לא באמת קאזואל אני סתם צוחק.. אבל זה נראה שאתה כן חותך "הרבה מהשומן" ומפנה את הזמן רק לטופ שבטופ בעיניך שזה גם מה שאני עושה, פעם כל מה שהיה מקבל 8 פלוס היה מקבל זמן אצלי מניח שגם אצלך.

חבל שהפסקת להתחרות אמרת פעם שגם לקחת משחקי מכות ברצינות לתקופה אני זוכר, גילטי גיר או משהו מהAnime Fighters. אני מניח שאפרוש מגיימינג תחרותי כשאצליח להגשים את המטרה להיות בטופ 3% כרגע אני בטופ 9% שזה לא מספיק לי אבל בגיל 41 ככה לפי מה שאמרו לי אני כבר לא אוכל להתחרות בבני ה20 פלוס כמו שאני עושה היום... אז אני מקווה שה6 שנים הקרובות יהיו התקופה הכי טובה שלי אי פעם ואז אני אוכל להתפנות לשאר המטרות שלי :)

אני עדיין מקווה שתבוא לפעמים סתם לצחוקים לSF אבל כן אם יש לך רק זמן למה שאתה באמת אוהב זה לא יקרה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 09 יוני 2021, 18:37

אוף לאסקין, אני מתפתה בגללך.
חשבתי שערכה כזו תעלה הרבה יותר, ועוד לי יש מחשב חזק שיוכל להריץ אלכס בצורה סבירה פלוס.

איך זה עובד מבחינת שטח? כי אצלי בחדר (עם המחשב) כמעט ואין מקום פנוי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 19:36

כדאי מאוד למצוא מקום אבל אתה יכול גם בחדר אחר עם יותר מקום בבית, כשאתה משחק משחקים על המכשיר עצמו, ובחיבור עם מחשב תוכל להריץ רק לחבר לראוטר טוב, אם אין צריך לקנות (אני אצטרך לקנות אבל גם ככה אין מחשב אז אולי עד אז יצא ראוטר עם WiFi 6e במחיר סביר מה שיבטיח לי חיבור עוד יותר טוב).

ממליצים תמיד איזה 2 מטר על 2 מטר אבל תמיד כדאי יותר מזה.
ברוב המשחקים לא צריך יותר מדי לזוז גם ככה אבל נגיד בפינג פונג שזה ממש אחד לאחד - צריך מקום…. כמו בפינג פונג

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 יוני 2021, 19:53

חח פינג פונג. אני מרגיש כאילו לאסקין משחק בווי דור הבא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יוני 2021, 19:55

swiss-the-engine כתב:חח פינג פונג. אני מרגיש כאילו לאסקין משחק בווי דור הבא.

גם אני צחקתי על עומר כשהוא אמר שזה כל מה שהוא משחק בו ואכלתי את הכובע, זה המשחק הכי טוב בהפרש, מושלם, בטח אם יש לך חברים לשחק איתם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2021, 20:00

חכה שיהיה לך משחק אכילת כובעים בקווסט.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 יוני 2021, 20:04

אבל רגע עזוב את המגניבות של ה presence... זה לא עדיין ממש לא מציאותי בכלל ולא רחוק מwaggle של הווי?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יוני 2021, 20:05

swiss-the-engine כתב:אבל רגע עזוב את המגניבות של ה presence... זה לא עדיין ממש לא מציאותי בכלל ולא רחוק מwaggle של הווי?

מנסיון שלי עם המשחקים בסגנון, זה מציאותי ומרגיש ממש טוב פיזית. ואני מדבר על המערכת מעקב של ה-VIVE מ-2016.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים