דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2015, 10:43

בגלל שבהרבה דיונים ,מתחילים לחרוג ולדבר על VR
מורפיוס \אוקולוס \וכו וכו
החלטתי לפתוח דיון ניפרד

לפתוח את הדיון ,זה פחות או יותר מה אני חושב על העתיד הקרוב של הVR
https://www.youtube.com/watch?v=8-rm6R9bJ98

(יוטיובר מפורסם מדבר על הנושא )

או במילים אחרות ,אני לא חושב שזה יהיה מוצר מינסטרים בשנים הקרובות ,בגלל הסיבות שהוא אמר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון על VR ,הדבר הגדול הבא ?

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 10:56

כן זה הדבר הגדול הבא אבל יקח לזה זמן לתפוס. אין סיבה שזה לא יתפוס, זה השלב הבא ללהכניס אותך פנימה, זה משנה חוויה. אז עם הזמן המשקפיים יקטנו, יהפכו לאלחוטיים ויעלו פחות ולאט לאט זה יהיה בכל מקום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 11:02

DrKeo כתב:כן זה הדבר הגדול הבא אבל יקח לזה זמן לתפוס. אין סיבה שזה לא יתפוס, זה השלב הבא ללהכניס אותך פנימה, זה משנה חוויה. אז עם הזמן המשקפיים יקטנו, יהפכו לאלחוטיים ויעלו פחות ולאט לאט זה יהיה בכל מקום.

מה עם כל האנשים שזה יהיה בשבילם too much? יש כאלו שמקבלים כאבי ראש מתלת מימד בסיסי בקולנוע אז איך יגיבו ל VR מלא וכמה כאלו יהיו זו גם שאלה.

חוץ מזה הכל תלוי בסופו של דבר איך זה מחזיק לא כטק דמו שאנשים מנסים ועף להם הראש אלא כמשחק באורך מלא של 8 עד 60 שעות אם מדברים על RPG, יכול להיות שזו חוויה מגניבה בהתחלה אבל כזו שמתחילה גם להתיש אחרי שעה-שעתיים, שמאמצת יותר מדי את החושים, עד שזה לא יגיע לצרכן הממוצע לא נדע, טק דמו זה לא מספיק אינדיקציה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 מרץ 2015, 11:11

ומיציתם את הדיון, אפשר לעבור לנושא הבא :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 11:38

bling כתב:מה עם כל האנשים שזה יהיה בשבילם too much? יש כאלו שמקבלים כאבי ראש מתלת מימד בסיסי בקולנוע אז איך יגיבו ל VR מלא וכמה כאלו יהיו זו גם שאלה.

חוץ מזה הכל תלוי בסופו של דבר איך זה מחזיק לא כטק דמו שאנשים מנסים ועף להם הראש אלא כמשחק באורך מלא של 8 עד 60 שעות אם מדברים על RPG, יכול להיות שזו חוויה מגניבה בהתחלה אבל כזו שמתחילה גם להתיש אחרי שעה-שעתיים, שמאמצת יותר מדי את החושים, עד שזה לא יגיע לצרכן הממוצע לא נדע, טק דמו זה לא מספיק אינדיקציה.

בסופו של דבר משחקים יהיו חייבים ללכת לשם. הם לא יכולים להשאר על מסך קטן מולך, הם יהיו חייבים לעטוף אותו בסופו של דבר. הטעון של גייב נאול הוא שיש אפס אנשים עם בחילה בשימוש בVIVE אז נחיה ונראה. אני בטוח שאי אפשר להיות עם משקפיים 13 שעות ברצף, אבל לקבל משחק הרבה יותר אמרסיבי בעלות של זמן משחק קצר יותר? תרשום אותי עכשיו.

בכל מקרה מה שבטוח הוא שזה לא מקרה של "תלת מימד", זה משהו מאוד שונה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מרץ 2015, 11:50

אני לא מסכים איתך ,כל עוד הטכנולוגיה לא
נוחה לשימוש
זולה מספיק
ושיש סטנדרט ברור

להגיע לזה יקח זמן עם בכלל ,היתי מעדיף שינצלו את הזמן לשפר טכנולוגיות שקשורות באולוגרמה
כן זה מאוד מאוד רחוק ,אבל צריך להתחיל מאיזה נקודה

היתי רוצה לראות איזה קונסולה יעודית ,עם מישחקי אולוגרמה פשוטים ,בתור התחלה
גם עם זה יעלה הרבה מאוד כסף ,ויהיה מוגבל מאוד ,בכל זאת התחלה של משהו

כמו שפונג ואודיסיה היו ההתחלה של התחום בבית

לאולוגרמות גם לא צריך ,אף ציוד מיוחד מצד השחקן

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2015, 12:07

bling כתב:מה עם כל האנשים שזה יהיה בשבילם too much? יש כאלו שמקבלים כאבי ראש מתלת מימד בסיסי בקולנוע אז איך יגיבו ל VR מלא וכמה כאלו יהיו זו גם שאלה.

אני חושב שמדובר על פלטפורמה חדשה. בדיוק כמו שצריך לעצב משחקים ניידים, בצורה שונה ממשחקים לפלטפורמות נייחות, כך גם יהיה צורך לעצב משחק לVR בצורה שונה.
אחד מהדברים שיהיו שונים, זה שהמשחקים האלו יעוצבו לישיבות קצרות יותר.
אני חושב שגם עם הקפיצה הפסיכית למדי באיכות של הפרטים הקטנים, שהופכת להכרחית בVR, גם לא יהיה כל כך הגיוני כלכלית לפתח משחקים כאלה ארוכים וגרנדיוזים. לפחות לא בשלב המוקדם הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 12:53

DrKeo כתב:בסופו של דבר משחקים יהיו חייבים ללכת לשם. הם לא יכולים להשאר על מסך קטן מולך, הם יהיו חייבים לעטוף אותו בסופו של דבר. הטעון של גייב נאול הוא שיש אפס אנשים עם בחילה בשימוש בVIVE אז נחיה ונראה. אני בטוח שאי אפשר להיות עם משקפיים 13 שעות ברצף, אבל לקבל משחק הרבה יותר אמרסיבי בעלות של זמן משחק קצר יותר? תרשום אותי עכשיו.

מה זאת אומרת יהיו חייבים? אם אי אפשר לשבת יותר מחצי שעה זה לא יצליח אין פה אפס, זה לא קשור רק לבחילות, כמו שאמרתי יכול להיות שזה יאמץ את החושים ויעיק יותר מדי משלב מסויים.
Nucleus_Dawn כתב:
אני חושב שמדובר על פלטפורמה חדשה. בדיוק כמו שצריך לעצב משחקים ניידים, בצורה שונה ממשחקים לפלטפורמות נייחות, כך גם יהיה צורך לעצב משחק לVR בצורה שונה.
אחד מהדברים שיהיו שונים, זה שהמשחקים האלו יעוצבו לישיבות קצרות יותר.
אני חושב שגם עם הקפיצה הפסיכית למדי באיכות של הפרטים הקטנים, שהופכת להכרחית בVR, גם לא יהיה כל כך הגיוני כלכלית לפתח משחקים כאלה ארוכים וגרנדיוזים. לפחות לא בשלב המוקדם הזה.

אז זה נשמע שאנחנו לא קרובים לשם אם ככה, אנשים רוצים את המשחקים הארוכים והגרנדיוזים והם לא הולכים להעלם בקרוב, כשאתה מתאר את זה ככה זה לא נשמע לי שוס "משחקים שמתוכננים לישיבות קצרות יותר".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 12:58

bling כתב:מה זאת אומרת יהיו חייבים? אם אי אפשר לשבת יותר מחצי שעה זה לא יצליח אין פה אפס, זה לא קשור רק לבחילות, כמו שאמרתי יכול להיות שזה יאמץ את החושים ויעיק יותר מדי משלב מסויים.

אז זה נשמע שאנחנו לא קרובים לשם אם ככה, אנשים רוצים את המשחקים הארוכים והגרנדיוזים והם לא הולכים להעלם בקרוב, כשאתה מתאר את זה ככה זה לא נשמע לי שוס "משחקים שמתוכננים לישיבות קצרות יותר".

משחקים חייבים ללכת לשם כי זה השלב הבא, היה דו מימד אז היה תלת מימד ועכשיו יש VR, אי אפשר להתנגד לזה. זה כמו שבתחילת דור התלת מימד היה צריך להגדיר דברים מחדש. פתאום נינטנדו שמו סטיק כי זה נוח יותר מDPAD לשליטה, פתאום מפתחים צריכים לחשוב עם עומק ולשנות מבנה של משחקים מהבסיס וכו'. גם כאן זה צריך להיות, אולי אפילו בצורה קיצונית יותר מאשר במעבר מהדו מימד לתלת מימד.

דברים כמו "אי אפשר לסבול יותר מחצי שעה" כבר מוכח כלא נכון, יש לאנשים אוקולוס בידיים ויש משחקים שתומכים בזה כבר היום בשוק. תאמין או לא יש אנשים שמשחקים בALIEN ISOLATION מההתחלה ועד הסוף עם הDK של אוקולוס. יכול להיות שזה מעייף יותר, יכול להיות שזה דורש ממך יותר, אבל כל עוד אנשים יכולים לשבת שעה וחצי ברצף ולהשתמש בזה אז הכל טוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 13:20

DrKeo כתב:משחקים חייבים ללכת לשם כי זה השלב הבא, היה דו מימד אז היה תלת מימד ועכשיו יש VR, אי אפשר להתנגד לזה. זה כמו שבתחילת דור התלת מימד היה צריך להגדיר דברים מחדש. פתאום נינטנדו שמו סטיק כי זה נוח יותר מDPAD לשליטה, פתאום מפתחים צריכים לחשוב עם עומק ולשנות מבנה של משחקים מהבסיס וכו'. גם כאן זה צריך להיות, אולי אפילו בצורה קיצונית יותר מאשר במעבר מהדו מימד לתלת מימד.

דברים כמו "אי אפשר לסבול יותר מחצי שעה" כבר מוכח כלא נכון, יש לאנשים אוקולוס בידיים ויש משחקים שתומכים בזה כבר היום בשוק. תאמין או לא יש אנשים שמשחקים בALIEN ISOLATION מההתחלה ועד הסוף עם הDK של אוקולוס. יכול להיות שזה מעייף יותר, יכול להיות שזה דורש ממך יותר, אבל כל עוד אנשים יכולים לשבת שעה וחצי ברצף ולהשתמש בזה אז הכל טוב.

לא שיחקת בזה עדיין אז איך אתה כבר כל כך בטוח שזה בגדר חובה כמו תלת מימד? יכול להיות שזה תמיד ישאר תוסף וסוג של נישה בעולם המשחקים ולא יהפך לנורמה במשך הרבה זמן, אני אישית לא מאמין בזה אבל כן לוקח את זה כאופציה.
חוץ מזה שאם ההגדרה של משחקים גרנדיוזיים וארוכים לא מתאימים לזה נכונה אז כבר העסק בסוג של בעיה כי אנשים לא הולכים לוותר על המשחקי סולס, הוויטצ'ר וה MASS EFFECT שלהם בזמן הקרוב או בכלל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2015, 13:32

זה "השלב הבא" כי אין עוד מימד לפתוח, ואין שום דרך אחרת (נראית לעין) שבה תוכל "להכנס" לתוך העולם בצורה משכנעת.
בערך כל מי שניסה את זה אומר שאין לו ספקות יותר. זה לא איזה גימיק, יש כבר עכשיו מחקרים על איך שזה משפיע על המח וכמה שזו חוויה שונה לחלוטין עבור המשתמש.
בנוסף, אתם מוזמנים לנסות ולהזכר בטכנולוגיה שטרם יציאתה - 95% מהחברות באותו שוק עובדו על מוצרים עבורה. זה אומר שכבר ביציאה יהיו מאות משחקים/חוויות עבור המכשיר, וזה חסר תקדים בהפרש ענק.

המכשול היחיד של ה-VR על מנת להיות מיינסטרים - הוא המחיר, כרגע.
אבל פתרונות כמו להכניס את מכשיר הטלפון לתוך קסדה "ריקה" הוא פתרון מעולה בעיניי שעתיד לתפוס תאוצה, ככל שהמסכים נעשים איכותיים וזולים יותר, וגם בוודאות יוציאו מלא קסדות סוג ג' במחירים מצחיקים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2015, 13:45

bling כתב:מה זאת אומרת יהיו חייבים? אם אי אפשר לשבת יותר מחצי שעה זה לא יצליח אין פה אפס, זה לא קשור רק לבחילות, כמו שאמרתי יכול להיות שזה יאמץ את החושים ויעיק יותר מדי משלב מסויים.

הרעיון הוא שאפשרי לשחק בו גם בישיבות קצרות, בדיוק בגלל כמה שVR יכול להיות אינטנסיבי.
אני יכול לשחק 5 שעות ברצף בפוקימון, אבל לפעמים אני מעדיף לתת חצי שעה של קצת אימון, או מציאת פוקימון מסוים ולהניח את המשחק. חשוב שהמשחק בVR, כמו בקונסולות הניידות, יאפשרו את זה.
הסיבות לכך שהמשחקים צריכים לאפשר ישיבות קצרות, שונות, כמובן.

מעבר לזה, עם כמה שהחוויה האפית של ה50 שעות נהדרת, אני לא חושב שמישהו יתנגד לחווייות אינטנסיביות וסופר איכותיות, של שעתיים. הרגשת ה"חדש" של הVR תאפשר ליצור סטנדרט יותר גמיש, לגבי אורך משחקים. בגלל שזה חדש, אנשים יתייחסו פחות לאורך של המשחק ונקבל יותר חוויות משמעותיות וקצרות, כמו פורטל הראשון, או ג'ורני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 14:23

Laskin כתב:זה "השלב הבא" כי אין עוד מימד לפתוח, ואין שום דרך אחרת (נראית לעין) שבה תוכל "להכנס" לתוך העולם בצורה משכנעת.
בערך כל מי שניסה את זה אומר שאין לו ספקות יותר. זה לא איזה גימיק, יש כבר עכשיו מחקרים על איך שזה משפיע על המח וכמה שזו חוויה שונה לחלוטין עבור המשתמש.
בנוסף, אתם מוזמנים לנסות ולהזכר בטכנולוגיה שטרם יציאתה - 95% מהחברות באותו שוק עובדו על מוצרים עבורה. זה אומר שכבר ביציאה יהיו מאות משחקים/חוויות עבור המכשיר, וזה חסר תקדים בהפרש ענק.

אבל פתרונות כמו להכניס את מכשיר הטלפון לתוך קסדה "ריקה" הוא פתרון מעולה בעיניי שעתיד לתפוס תאוצה, ככל שהמסכים נעשים איכותיים וזולים יותר, וגם בוודאות יוציאו מלא קסדות סוג ג' במחירים מצחיקים.

אני לא בטוח שהמחיר הוא כזאת בעיה. אם משקפיים הולכים לעלות בסביבות ה300$ ברווח והONE נמכרת גם בסביבות ה300$ ברווח אז אין סיבה שלא יוכלו לעשות איזה ONE + משקפיים ב550$ או משהו כזה. עשו את זה עם קינקט למען השם אז עם VR אי אפשר?
(סתם נתתי את הONE כדוגמה, באותה מידה זה יכול להיות קונסולת נינטנדו חדשה או פס4)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 מרץ 2015, 14:23

הוא בהחלט יהיה מגניב!

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 14:28

קרירין אני מקווה שלא אכפת לך, שיניתי את הכותרת כי זה די הפך להיות הדיון VR הרשמי :)

אגב שמעתי שהצוות של GRID הדגים עם האוקולוס דמו די מדהים על המנוע שלהם. היה אפשר להוציא את הראש מהחלון, מסתכלים במראות כדי לראות מה הולך מאחורה וכדומה, אמרו שזה מאוד מרשים. אומרים שזה היה המרכיב החסר במשחקי מירוץ בשביל באמת להרגיש את המהירות ולהבין את המרחק בלימה כמו שתופסים אותו במציאות (הרי כולנו יודעים לבלום יופי עם האוטו בזמן אבל בGT מרגישים כאילו חסר לנו "חוש" כדי להגיע להחלטות האלה), זה בעצם הופך את זה לממש ראליסטי. נראה שVR ומשחקי סימולציה בתוך כלי רכב (מטוסים, מכוניות, חלליות) הולכים להיות החברים הכי טובים בעולם.

בקיצור, GT7 + מורפיוס? :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 16:07

Laskin כתב:זה "השלב הבא" כי אין עוד מימד לפתוח, ואין שום דרך אחרת (נראית לעין) שבה תוכל "להכנס" לתוך העולם בצורה משכנעת.

מי אמר שצריך עוד לפתח משהו? אולי מימד שלישי בתצוגה דו מימדית זה מה שהשוק יכול להכיל כרגע גם ל 10 שנים הבאות (סתם בהגזמה), אני בטוח שזה לא גימיק אבל 99% מהמתנסים למיניהם דיווחו רשמים מאיזה טק דמו מהונדס של רבע שעה, אי אפשר לדעת לאן הפנים מועדות עד שזה יגיע לצרכן ברמה מסחרית, לשמתחנו היום הזה די קרוב ככה שלא נצטרך לחכות עוד הרבה כדי לדעת את התשובה.

CHAOTIC, יש מקום למשחקים קצרים אבל אנשים לא הולכים לוותר על הסולס וה ME שלהם, פשוט אין מצב לטעמי, הם רוצים משחקים עם עולמות גדולים ששוקעים בהם שעות, זה בין הז'אנרים הכי פופולרים היום, ה VR חייב יהיה לתת לזה מענה.

DrKeo כתב:קרירין אני מקווה שלא אכפת לך, שיניתי את הכותרת כי זה די הפך להיות הדיון VR הרשמי :)

אגב שמעתי שהצוות של GRID הדגים עם האוקולוס דמו די מדהים על המנוע שלהם. היה אפשר להוציא את הראש מהחלון, מסתכלים במראות כדי לראות מה הולך מאחורה וכדומה, אמרו שזה מאוד מרשים. אומרים שזה היה המרכיב החסר במשחקי מירוץ בשביל באמת להרגיש את המהירות ולהבין את המרחק בלימה כמו שתופסים אותו במציאות (הרי כולנו יודעים לבלום יופי עם האוטו בזמן אבל בGT מרגישים כאילו חסר לנו "חוש" כדי להגיע להחלטות האלה), זה בעצם הופך את זה לממש ראליסטי. נראה שVR ומשחקי סימולציה בתוך כלי רכב (מטוסים, מכוניות, חלליות) הולכים להיות החברים הכי טובים בעולם.

בקיצור, GT7 + מורפיוס? :)

GT7 לטעמי בסבירות גבוהה מאוד יתמוך במורפאוס, זו סדרה שתמיד מיהרה לאמץ טכנולוגיות חדשות, GT4 תמך ב 1080i על הפס2 עוד, ואת GT5 אפשר היה לשחק ב 3D וב 1080P אם רוצים, בקיצור 99% לטעמי שתהיה תמיכה במורפאוס, עד כמה היא תהיה טובה ושווה את ההקרבה בגראפיקה ובביצועים זו שאלה אחרת.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 מרץ 2015, 16:14

יהיו משחקים שלא תוכל ולא תרצה לשחק ב VR. היתרון של VR זה החסרון שלו - אם במציאות זה משהו שיגרום לך לאי נוחות\בחילה אז גם בתור משחק VR. תשכח מלשחק דברים כמו קווייק או פורטל ואחרים ב VR. למשחקים 'רגילים' עדיין יש מקום. ל VR יצטרכו לפתח דברים חדשים ולהתאים משחקים קיימים. אני אישית מקווה שמשחקים שלא נבנו במיוחד עבור VR יגיעו אם אפשרות להפעיל מצב VR, ולהיפך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 16:16

bling כתב:מי אמר שצריך עוד לפתח משהו? אולי מימד שלישי בתצוגה דו מימדית זה מה שהשוק יכול להכיל כרגע גם ל 10 שנים הבאות (סתם בהגזמה), אני בטוח שזה לא גימיק אבל 99% מהמתנסים למיניהם דיווחו רשמים מאיזה טק דמו מהונדס של רבע שעה, אי אפשר לדעת לאן הפנים מועדות עד שזה יגיע לצרכן ברמה מסחרית, לשמתחנו היום הזה די קרוב ככה שלא נצטרך לחכות עוד הרבה כדי לדעת את התשובה.

CHAOTIC, יש מקום למשחקים קצרים אבל אנשים לא הולכים לוותר על הסולס וה ME שלהם, פשוט אין מצב לטעמי, הם רוצים משחקים עם עולמות גדולים ששוקעים בהם שעות, זה בין הז'אנרים הכי פופולרים היום, ה VR חייב יהיה לתת לזה מענה.

GT7 לטעמי בסבירות גבוהה מאוד יתמוך במורפאוס, זו סדרה שתמיד מיהרה לאמץ טכנולוגיות חדשות, GT4 תמך ב 1080i על הפס2 עוד, ואת GT5 אפשר היה לשחק ב 3D וב 1080P אם רוצים, בקיצור 99% לטעמי שתהיה תמיכה במורפאוס, עד כמה היא תהיה טובה ושווה את ההקרבה בגראפיקה ובביצועים זו שאלה אחרת.

אבל שוב, יש כבר משחקים מלאים כמו ALIEN שעובדים עם VR. זה לא שזאת קופסה שחורה, יש אנשים עם אוקולוס בבית כבר שנתיים. אתה מעלה בעיה שהיא לא בעיה כרגע. אני מבין את הכיוון שלך, אתה אומר שאולי יהיה משהו שיתברר כקטסטרופה ברגע שהשימוש יהיה נרחב ובמשחקי CORE וכל ההתבססות על VR תהרס, אבל כרגע אין לנו עדויות לדברים כאלה.

קאז, כבר אמרתי שVR יהיה אביזר אבל הוא יהיה אביזר מאוד פופולרי. גם בתלת מימד אי אפשר לעשות הכל, הוא נכנס באמצע שנות ה90 ועכשיו אני משחק באורי והיער העיוור, משחק דו מימדי. זה הולך להיות כמו שאני מחליף היום בין משחק על הטלביזיה בORI לבין משחק מול המסך מחשב עם מקלדת ועכבר עם סטארקראפט. אין מה לעשות, העולמות האלה לא ידברו, הם יתקיימו במקביל ושניהם יהיו נהדרים. כבר דברנו על זה, כשנשחק HEAVY RAIN 2 נשלוף את הVR וכשיגיעו החבר'ה נשלוף שלטים רגילים ומסך טלביזיה בשביל פיפ"א.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מרץ 2015, 16:19

DrKeo כתב:אבל שוב, יש כבר משחקים מלאים כמו ALIEN שעובדים עם VR. זה לא שזאת קופסה שחורה, יש אנשים עם אוקולוס בבית כבר שנתיים.

קאז, כבר אמרתי שVR יהיה אביזר אבל הוא יהיה אביזר מאוד פופולרי. גם בתלת מימד אי אפשר לעשות הכל, הוא נכנס באמצע שנות ה90 ועכשיו אני משחק באורי והיער העיוור, משחק דו מימדי.

נו אז מה אם יש 2 אנשים עם VR שמשחקים ב ALIEN, יש לך דיווחים שלהם כמה זמן הם משחקים רצוף לפני שמתעייפים? יכול להיות הם אפילו לא שחקנים שאוהבים לשחק שעות רבות, ALIEN הוא גם לא בדיוק RPG של 60 שעות כמו BB או דראגון אייג' שאתה צריך לחקור עכשיו עולם גדול ולהסתובב שעות ארוכות, בקיצור זה לא מדד עד שיהיה נגיש מסחרית.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 24 מרץ 2015, 16:22

ברור. גם אם יהיו 0 משחקים, VR זה הדבר הבא לבערך כל דבר שאפשר לחשוב עליו. זה הרבה יותר גדול מרק גיימינג. אבל אני לא רוצה לראות מצב של 'הנה קווייק חדש אבל אי אפשר לעשות רוקט-ג'אמפינג כי זה ישגע אותך בVR'. בכל אופן הנה פיצ'ר פשוט קל: שימו בפיפא זווית מצלמה חדשה במיוחד לVR: זווית של מישהו יושב ביציע. אתה יכול לצפות במשחק של מחשב נגד מחשב מהכל האצטידונים שחלמת אי פעם לבקר. ועם קצת מאמץ אפשר יהיה לתת לך לשחקן מהזווית הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מרץ 2015, 16:32

Kazz כתב:ברור. גם אם יהיו 0 משחקים, VR זה הדבר הבא לבערך כל דבר שאפשר לחשוב עליו. זה הרבה יותר גדול מרק גיימינג. אבל אני לא רוצה לראות מצב של 'הנה קווייק חדש אבל אי אפשר לעשות רוקט-ג'אמפינג כי זה ישגע אותך בVR'. בכל אופן הנה פיצ'ר פשוט קל: שימו בפיפא זווית מצלמה חדשה במיוחד לVR: זווית של מישהו יושב ביציע. אתה יכול לצפות במשחק של מחשב נגד מחשב מהכל האצטידונים שחלמת אי פעם לבקר. ועם קצת מאמץ אפשר יהיה לתת לך לשחקן מהזווית הזו.

כבר הגדימו שאפשר לעשות אסטרטגיה עם VR אז כדורגל עם VR בטוח אפשר לעשות, אתה פשוט מצלמה מרחפת מעל המגרש. זה אפילו נותן לך דרך לראות את כל המגרש בהנפת צוואר, לראשונה תוכל להציץ מה קורה מחוץ לפריים שהמשחק קבע לך לראות. אבל ברור שכשבאים החבר'ה אליך אז יושבים על הטלביזיה עם שלטים, אין ברירה. בסופו של דבר כל משחק אפשר פשוט "להדביק" לVR, מחליפים את המצלמה במצלמה שמסתובבת לפי הראש שלך ויש לך VR, שכונה אבל VR.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2015, 18:21

bling כתב:מי אמר שצריך עוד לפתח משהו? אולי מימד שלישי בתצוגה דו מימדית זה מה שהשוק יכול להכיל כרגע גם ל 10 שנים הבאות (סתם בהגזמה), אני בטוח שזה לא גימיק אבל 99% מהמתנסים למיניהם דיווחו רשמים מאיזה טק דמו מהונדס של רבע שעה, אי אפשר לדעת לאן הפנים מועדות עד שזה יגיע לצרכן ברמה מסחרית, לשמתחנו היום הזה די קרוב ככה שלא נצטרך לחכות עוד הרבה כדי לדעת את התשובה.

זה שהמשחקים הכי טובים בVR יהיו חוויות קצרות, אינטנסיביות, שלא ראינו עד היום, לא אומר שאנשים צריכים לוותר על ME וסולס. הם צריכים פשוט להוריד את המשקפיים ולשחק על הטלויזיה, כמו שהם עשו עד עכשיו.
לא כל משחק יעבוד עם VR. נדב הסביר את זה נהדר עם האנלוגיה לדו מימד ותלת מימד. יהיו משחקים חדשים, שלא היו עד עכשיו, בזכות VR. יהיו משחקים ישנים שיעשו את המעבר ויהיו משחקים שלעולם לא יתאימו לVR ונמשיך לשחק אותם בלעדיו. אני לא חושב שזה יפריע לVR להצליח, כי הוא גם יכול לספק חוויות חדשות וייחודיות וגם לעשות מספיק טוב, בשביל להיות הצלחה גם בלי שיהיה הגיוני לשחק בו פיפ"א.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 מרץ 2015, 20:02

I'm not sold, עדיין. סורי. לא קונה שזה לא עושה סחרחורות/בחילות/כאבי עיניים. נחיה ונראה. אני חושב שבשנים הראשונות המוצר יהיה נישתי לחלוטין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 מרץ 2015, 20:10

ועוד לא דיברנו על איך לעזאזל חובשים הדסט עם משקפיים.

ומי שאין לו משקפיים בטח יצטרך אחרי כמה שעות של קלקול עיניים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 מרץ 2015, 20:13

MGS FREAK כתב:ועוד לא דיברנו על איך לעזאזל חובשים הדסט עם משקפיים.

ומי שאין לו משקפיים בטח יצטרך אחרי כמה שעות של קלקול עיניים.

גם בגירסא האחרונה של האוקולוס וגם בVIVE אפשר להשתמש במכשירים עם משקפיים. המסך מספיק רחוק, בשביל שהמשקפיים לא יפריעו.

אין שמץ של קשר בין כמה קרוב המסך, לבין נשק לעיניים.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 59 אורחים