דיון הVR הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: דיון הVR הרשמי

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 11:29

REGGIE מעביר לנו את ההתרשמויות שלו (כמבקר אובייקטיבי ותמים כמובן) מה VR, המסקנה שלו? זה לא כיף, טכנולוגיה לשם הטכנולוגיה:
Earlier this week, I had a chance to chat with Fils-Aime about his take on the industry, Nintendo and the state of things to come in gaming. In light of Microsoft's HoloLens, the Oculus Rift, the PlayStation's Project Morpheus, I wanted to know if Nintendo was reevaluating its take on virtual reality. Is there a Virtual Boy 2 in our future?

Probably not, at least not yet. Nintendo, it seems, remains pessimistic about the current state of the technology.

"We have knowledge of the technical space, and we've been experimenting with this for a long, long time," Nintendo of America president Reggie Fils-Aime. "What we believe is that, in order for this technology to move forward, you need to make it fun and you need to make it social.

"I haven't walked the floor, so I can't say in terms of what's on the floor today, but at least based on what I've seen to date, it's not fun, and it's not social. It's just tech."

https://www.polygon.com/2015/6/18/8803127/nintendos-fils-aime-current-state-of-vr-isnt-fun

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 19 יוני 2015, 16:29

בקיץ תהיה תערוכת אנימה קומיקס וגיימינג קרוב לבית שלי. אחד מהדוכנים שם יהיה אוקולוס ריפט ואני תוהה אם לשלם את ה45 שקל כניסה רק בשביל זה.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2015, 17:00

bling כתב:REGGIE מעביר לנו את ההתרשמויות שלו (כמבקר אובייקטיבי ותמים כמובן) מה VR, המסקנה שלו? זה לא כיף, טכנולוגיה לשם הטכנולוגיה:
Earlier this week, I had a chance to chat with Fils-Aime about his take on the industry, Nintendo and the state of things to come in gaming. In light of Microsoft's HoloLens, the Oculus Rift, the PlayStation's Project Morpheus, I wanted to know if Nintendo was reevaluating its take on virtual reality. Is there a Virtual Boy 2 in our future?

Probably not, at least not yet. Nintendo, it seems, remains pessimistic about the current state of the technology.

"We have knowledge of the technical space, and we've been experimenting with this for a long, long time," Nintendo of America president Reggie Fils-Aime. "What we believe is that, in order for this technology to move forward, you need to make it fun and you need to make it social.

"I haven't walked the floor, so I can't say in terms of what's on the floor today, but at least based on what I've seen to date, it's not fun, and it's not social. It's just tech."

https://www.polygon.com/2015/6/18/8803127/nintendos-fils-aime-current-state-of-vr-isnt-fun

כמובן שנינטנדו חושבת שvr זה טפשי, ביחוד לעשות קונסולה שמבוססת רק על זה בדו מימד בצבעי אדום שחור :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 14:45

לא הביאו את זה אבל יש לא מעט רשמים מהאוקולוס ב E3 , כולל מארק ריין מאפיק ואנשים בכירים אחרים (וגם פחות):
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1064498

קודם כל נשמע שהשליטת VR שלהם היא הכי טובה מבין השלושה, נראה שיש קונצנזוס לגבי זה, גם הסט הנוכחי נוח בטירוף ואפשר להשתמש בו בכיף לסשנים ארוכים.
בתכל'ס לפי הרשמים נשמע שזה ה VR הנבחר כחבילת all around שכזו שברמה מצוינת ושמציע חוויה שלמה ובמחיר טוב, נשמע לי שזה יהיה ה VR המיינסטרימי על המחשב ו VALVE תהיה יותר נישתית אלא אם היא תשליך פצצות שישנו את זה, אבל כרגע היא מיועדת לצאת ראשונה ככה שאם היו לה כאלו כנראה שהיינו יודעים על זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2015, 15:05

ככל שעובר הזמן יותר קשה לי להאמין שVALVE יוציאו את הVIVE השנה. אלא אם הם התקדמו המון המון מאז הפעם האחרונה שראינו אותה... ואני די בספק, כי זה היה לפני שבועיים בערך, שהם חילקו למפתחים את הערכות האחרונות :)
השלט שלהם נראה הרבה פחות מוכן, הקסדה גם כן... אני גם לא רואה סיבה שימהרו להוציא ראשונים, אם חצי שנה אחר כך האוקולוס יצא וממש יהיה הרבה יותר טוב (אולי מלבד רזולוציה).
השלטים המיוחדים של האוקולוס באמת מקבלים אחלה רשמים, והם די גאוניים, האמת, עם כל החיישנים שלהם. מעניין לכמה זמן הסוללות שלו יחזיקו, זה הרבה מאוד חיישנים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 15:17

מצד שני BBC עושים כתבה שטוענת של VR היתה תצוגה חלשה השנה ב E3, ציטוטים מתוכה:
Before the gaming expo got going, experts and analysts said they expected VR to feature heavily and for there to be demos of pioneering games that made great use of the technology. Those demos would be essential, they said, to convince people to buy what is likely to be an expensive chunk of hardware.

But it did not turn out like that.

In fact, VR hardly featured at all during the big news conferences. Sony talked about Project Morpheus for a couple of minutes during a presentation that lasted an hour.
There were passing mentions in other press events but VR was conspicuous by its absence. While it is true that some VR announcements came just before E3 got under way, there was little from the big game publishers and studios to show what they were planning.

"VR failed to stand out during the press conferences," said Wesley Yin-Poole, deputy editor at Eurogamer. "I put this down to the tech being a tough sell on a big screen. VR is better understood when used, rather than seen."

"It's doomed. Sorry about that," wrote John Walker from PC games news site Rock, Paper, Shotgun. "There just won't be the games to make it worth owning one," he said.

Few publishers are going to be willing to put down huge amounts of cash to develop a version of a game that few people would play. The technical demands VR makes on PCs and consoles and the extra development required to make games work in all-round 3D will scare them off.

Given the audience, developers might try it, he said. But, so far, there is little evidence that people were signing up in large numbers.

"I believe the rule that people won't adopt a technology that's more inconvenient than what already exists will prevail, especially when there won't be the big-name games to encourage them to do so," he said. At the moment, flat screens have the edge and were likely to retain that advantage.

In addition, he said, the isolating effect of putting on a headset that literally cuts people off from those around them will put people off.
"Sadly, it's hopeless," he said. "No-one will acknowledge it when it happens of course - these things happen too slowly.

"Until it can work without a giant headset, making you look like a lost robot tourist, people will always prefer to sit at their screens."

http://www.bbc.co.uk/news/technology-33177283

נשמעת מאוד פסימית לגבי הפורמט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 17:56

Laskin כתב:ככל שעובר הזמן יותר קשה לי להאמין שVALVE יוציאו את הVIVE השנה. אלא אם הם התקדמו המון המון מאז הפעם האחרונה שראינו אותה... ואני די בספק, כי זה היה לפני שבועיים בערך, שהם חילקו למפתחים את הערכות האחרונות :)
השלט שלהם נראה הרבה פחות מוכן, הקסדה גם כן... אני גם לא רואה סיבה שימהרו להוציא ראשונים, אם חצי שנה אחר כך האוקולוס יצא וממש יהיה הרבה יותר טוב (אולי מלבד רזולוציה).
השלטים המיוחדים של האוקולוס באמת מקבלים אחלה רשמים, והם די גאוניים, האמת, עם כל החיישנים שלהם. מעניין לכמה זמן הסוללות שלו יחזיקו, זה הרבה מאוד חיישנים :)

הרזולוציה של הVIVE ושל האקולוס היא זהה, אוקולוס עלו קצת בSPCEC מגרסה 2 לגרסה הצרכנית. אגב בליג, אמרת אוקולוס נוחים מבחינת מחיר, מישהו אמר מחיר כבר?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2015, 18:54

אני גם מתחיל להמר שלא נראה את ה vive בחלון הזמן שואלב התחייבה אליו. יותר מדי פרטים חסרים בינתיים, אפס תקשורת עם הציבור בנושא, וערכות פיתוח שהגיעו ליעדן רק לפני כמה שבועות.. כבר אמרתי קודם "valve time".

אני לא מבין למה הם מסרבים לתת פרטים מלאים על מוצר שהם התחייבו להשיק בנובמבר. אין מחיר, אין רזולוציה סופית, אין מפרט, אין הסבר מפורט על איזה גודל חדר צריך ואילו עוד תנאים יהיו לתפעול אופטימלי... למה הם לא מבהירים את הדברים האלה? בינתיים אוקיולוס, שנמצאת כמעט שנה מההשקה, חשפה ערכה סופית והרבה יותר פרטים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 19:02

מותר להם גם להכריז על זה שבועיים לשיגור, כמו שאפל עושה עם האייפון. הם פשוט חייבים לעשות את זה לפני השיגור. מי יודע, אולי באוגוסט יכריזו על אירוע VR של VALVE לספטמבר? אולי גם יוכרז משחק? אי אפשר לדעת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2015, 19:06

מותר להם גם להכריז שעה לשיגור.. אני סתם לא מבין את השתיקה, על מוצר שאמור להיות בשלביו האחרונים בהחלט (אולי כבר בייצור המוני). הזוי.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2015, 19:12

אל תשכח שHTC חלק מהעניין הזה אז אולי הם אחראים על ההחלטות האלה. חוץ מזה מה אתה מופתע מדרכי השיווק של ואלב אחרי שראית מה הלך עם השלט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 19:50

KEO, ככה ההערכות אומרות, חשבתי זה ברור שהם הולכים על היי-הנד, גם בכתבת hands on האחרונה היו שם דיבורים בסגנון VR ללא פשרות גם אם זה אומר מחיר גבוה יותר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2015, 19:57

קאזז - רציתי להאמין שואלב ילמדו מהטעויות וישתפרו, לא ילכו אחורה, או ידרכו במקום. בכל מקרה, גם אם HTC ''אשמה'' בכך, אני חושב שמדובר בצעד הזוי, לא שקוף, שרק מגביר ומעלה שאלות, תהיות וחוסר ודאות בנוגע לעולם הזה, שגם לא חסר לגביו.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 20:01

bling כתב:KEO, ככה ההערכות אומרות, חשבתי זה ברור שהם הולכים על היי-הנד, גם בכתבת hands on האחרונה היו שם דיבורים בסגנון VR ללא פשרות גם אם זה אומר מחיר גבוה יותר.

זה נכון אבל בסוף הSPEC של שתי הקסדות זהה. אולי השלטים והמגדל אור ינפחו מחיר אבל לדעתי רק המשקפיים יהיו דומים במחיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 20:18

DrKeo כתב:
bling כתב:KEO, ככה ההערכות אומרות, חשבתי זה ברור שהם הולכים על היי-הנד, גם בכתבת hands on האחרונה היו שם דיבורים בסגנון VR ללא פשרות גם אם זה אומר מחיר גבוה יותר.

זה נכון אבל בסוף הSPEC של שתי הקסדות זהה. אולי השלטים והמגדל אור ינפחו מחיר אבל לדעתי רק המשקפיים יהיו דומים במחיר.

אתה יודע אם בכלל ימכרו רק את המשקפיים אצל וואלב? יכול להיות הם יחייבו מצלמה כמו שהם מחיייבים שלטים כחלק מהערכה הבסיסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 21:01

אין לי שמץ, לך? :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 21:13

DrKeo כתב:אין לי שמץ, לך? :)

כי אתה עושה השוואות רק של משקפיים כשכבר ידוע לנו שזה כולל שלטים ולך תדע אם לא גם מצלמה, אני חושב שזה הימור די בטוח שהערכה של ואלב גם הבסיסית תהיה יקרה יותר אבל נחיה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 23:23

אולי כן, אולי לא, אין לי מושג איך הם יחליטו לשווק את זה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 יוני 2015, 07:00

^ השיחה הזאת היא בדיוק חלק מהבעיה עם ה vive. כל כך הרבה רעש, כשבכלל לא ברור אפילו מה המוצר שיוצע לצרכנים בעוד חמישה חודשים.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2015, 10:41

Klayman כתב:^ השיחה הזאת היא בדיוק חלק מהבעיה עם ה vive. כל כך הרבה רעש, כשבכלל לא ברור אפילו מה המוצר שיוצע לצרכנים בעוד חמישה חודשים.

אני לא חושב שיש כזה חושך בקשר למה הם מציעים. על התוכנה אתה לא יודע כלום אבל החומרה? יש לך חוויות של עיתונאים על השלטים והמשקפיים בדיוק כמו באוקולוס, אין לך מושג באיזה תצורות זה ימכר בדיוק כמו האוקולוס, בעצם החושך העיקרי לעומת האוקולוס הוא זה שהם לא דברו בשבועות האחרונים ולא הציגו עדין תוכנה. יש להם עוד איזה 5 חודשים לעשות את כל זה, נקווה שיעשו את זה טוב. אני ממש בספק אם זה ישוגר בלי איזה אירוע גדול שמכריז, מדגים ומסביר :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2015, 10:54

כן, רק שאוקולוס הציגו את הגירסה ה"סופית" שלהם, בערך שנה לפני שהיא מוכנה... וואלב אמרו שזה יצא עוד השנה, משמע גג חצי שנה מהיום, ואין לנו מושג איך נראית הקסדה הסופית, השלט הסופי, וכו'... זה לא נשמע בכלל כאילו היא יוצאת השנה.
ברור שהם יכולים להפתיע, אבל משום מה, נראה לי שאחרי השלט החדש שהוצג לאוקיולוס, שהוא באמת נראה מתוחכם מאוד - אני חושב שהם קיבלו רגליים קרות וידחו את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 יוני 2015, 10:56

אתה יודע שהאוקיולוס תגיע עם בקר one בקופסא כסטנדרט. אתה יודע שכל מה שצריך לאוקיולוס זה את המצלמה האחת שלהם, ואתה גם יודע שהבקרים החדשים שלהם לא ייצאו עם הערכה ברבעון הראשון. זה כבר הרבה יותר ממה שאתה יודע על ה vive,שיוצאת עוד חמישה חודשים לצרכנים.

אגב ההשוואה לאפל לא רלוונטית, כי אפל מכריזה, נותנת את הפרטים, ואחרי שבועיים המוצר בחנויות, לרוב (עם השעון נגיד זה לא היה, וגם שם, זה היה דפוק לדעתי ) . פה הכריזו, ולא הוציאו שום פרטים נוספים. החוויות של העיתונאים לא רלוונטיות כי הן לא מבוססות חומרה סופית,ויש ספק גדול בנוגע לגודל החדר שצריך וכמה כל זה הולך לעלות בכלל.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2015, 11:15

Klayman כתב:אתה יודע שהאוקיולוס תגיע עם בקר one בקופסא כסטנדרט. אתה יודע שכל מה שצריך לאוקיולוס זה את המצלמה האחת שלהם, ואתה גם יודע שהבקרים החדשים שלהם לא ייצאו עם הערכה ברבעון הראשון. זה כבר הרבה יותר ממה שאתה יודע על ה vive,שיוצאת עוד חמישה חודשים לצרכנים.

אגב ההשוואה לאפל לא רלוונטית, כי אפל מכריזה, נותנת את הפרטים, ואחרי שבועיים המוצר בחנויות, לרוב (עם השעון נגיד זה לא היה, וגם שם, זה היה דפוק לדעתי ) . פה הכריזו, ולא הוציאו שום פרטים נוספים. החוויות של העיתונאים לא רלוונטיות כי הן לא מבוססות חומרה סופית,ויש ספק גדול בנוגע לגודל החדר שצריך וכמה כל זה הולך לעלות בכלל.

אני רק אומר שיש להם עוד 5 חודשים שלמים לעשות תערוכה ולהציג מה שהם רוצים להציג.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 יוני 2015, 11:51

נו, אז כן יש הבדל משמעותי בין מה שאתה יודע על ה vive לעומת האוקיולוס.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2015, 12:03

Klayman כתב:נו, אז כן יש הבדל משמעותי בין מה שאתה יודע על ה vive לעומת האוקיולוס.

להגיד את האמת, אין ממש לדעתי. האוקולוס מגיע עם שלט ONE? אוקיי אחלה, אם זה ההבדל הגדול בידע בינהם אז וואללה אני לא בדיוק מרגיש בחושך. אני רק מרגיש בחושך מבחינת תוכנה ותמיכה ממעבר לאיך שאני מרגיש בחושך עם האוקולוס.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 97 אורחים