עידן הרימייק/גרסת HD, האם זה כל כך נחוץ?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

עידן הרימייק/גרסת HD, האם זה כל כך נחוץ?

הודעהעל ידי Mandellla » 26 מרץ 2015, 15:06

בשנים האחרונות יצאו גרסאות HD/רימאסטר למשחקים ישנים ועכשווים כמו: Resident Evil 4 ו1, Tony Hawk Pro Skater HD (בעיני הרימייק הכי גרוע שיכול להיות), Age of Empires II, Heroes of Might and Magic 3, Sleeping Dogs ועוד משחקים.

האם זה בכלל נחוץ או שעדיף לקנות מGOG עם הדוסבוקס שמאפשר לשחק כמו פעם? יש משחקים שהוסיפו להם תוספות אחרי 15 שנה כמו Age of Empires II, אבל כל כך הרבה משחקים שרק שדרגו אותם גרפית או הוסיפו אפשרות לרזולוציה ללא דברים נוספים.

גם עוד סוג נוסף של חידוש, יש משחקים יחסית חדשים כמו Sleeping Dogs, טומב ריידר וThe Last of Us שהחליטו להוציא גרסה יותר משודרגת, האם מדובר במחלבת כסף (בטוח שTLOU היא לא לפי הציון המעולה שהמשחק קיבל), או בשדרוגים מינוריים שדורשים עוד שטרות?

דבר אחרון, אם אתם רואים משחקים שאתם אוהבים ופתאום מחריזים על גרסת HD/שדרוג כלשהי, אל תתלהבו ישר כי אולי יהיו באגים מעצבנים או דברים שמפריעים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: עידן הרימייק/גרסת HD, האם זה כל כך נחוץ?

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2015, 16:28

אני לגמרי בעד, זה לא יותר מדי עבודה וזה נותן הזדמנות לשחק משחקים שפספסתי. אם למשל אני אקנה ONE, אני אקנה את היילו 4 HD כדי לשחק אותו לפני 5 כי פספסתי אותו. משהו אחר שמעולם לא היה לו פס3 יוכל לשחק GOW או אנצ'רטד למשל, זה מאוד חיובי. זה באמת כזה שונה מנגיד ספר שיוצאת לו מהדורה חדשה כל כמה שנים?

אבל המצב בPC מול הקונסולות די שונה. כלומר אני יכול לקנות משחקי PC מהדור של הפס1 והם המשחק המקורי והכל, הם לא מתים עם הזמן חוץ מאשר משחקים מאוד ספציפים מתרום תקופת חלונות. את HL2 קניתי לפני 11 שנים בסטים, עדין רץ יופי ואפילו אפשר לשחק אותו ב4K. אז מה המשמעות של HD REMASTER על הPC? לא יותר מדי אלה אם משדרגים אותו כמו שאת HOMEWORLD שיצא לפני חודש.

אם כבר יש משהו באמת מרגש זה REMAKE, לא רימאסטר. אין באמת רימייקים בשנים האחרונות חוץ מאולי DMC החדש וזה ממש חבל. גם DMC וגם RE לקיוב היו יופי של דוגמה שאפשר לעשות REMAKE מלא ולקבל תוצר ממש טוב. היי, RE הרימייק שקבל עכשיו REMASTER חדש הוא עדין מצויין בשנת 2015!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2015, 17:44

DMC החדש זה ריבוט לא רימייק, Oddworld החדש זה סוג של רימייק, למרות שהוא אחד שלא הוסיף יותר מדי תוכן חדש או עיצב מחדש את הפאזלים לפי מה שאני זוכר.

הרימייק של RE זו הדוגמא האידיאלית לאיך עושים את זה נכון, משחק אדיר, מרגיש כמעט כמו משחק חדש לגמרי, המון תוכן חדש וחדרים נוספים, הפאזלים מגניבים יותר ועוצבו מחדש ולטעמי הם הטובים בסדרה (שלא ידועה בפאזלים מתוחכמים במיוחד אבל עדיין), אויבים חדשים, בוסים חדשים, מכניקות חדשות (האפשרות לחשמל ולדקור זומבים שאוחזים בך, הצורך לשרוף זומבים על מנת שלא יתעוררו חזקים יותר) סיפורים חדשים (מסמכים חדשים לקרוא), הוא עוצב ככה שיהיה הרבה יותר אתגר ומתח כדי לפלפל את החוויה, כנראה ה RE הכי קשה בסדרה, בטח מהסגנון הקלאסי.

שיחקתי לפני שנתיים ככה ב RE2 מהפס1 בשביל הנוסטלגיה, הוא היה נחשב לטוב ביותר מה RE הישנים וסיימתי עכשיו את הרימייק והוא כל כך הרבה יותר טוב שזה בדיחה להשוות, קשה להשוות אותו עם RE4 בגלל הסגנון השונה כל כך אבל הוא נכנס היישר לטופ של משחקי האימה הישרדות הטובים ששיחקתי ואין פלא שגם היום קיבל אחלה ביקורות למרות שהוא כביכול בעל עיצוב מיושן אפילו בשביל 2002 השנה שבה יצא (מצלמה קבועה ובלי כיוונון חופשי במיוחד לירי) הלוואי וקאפקום תעשה את אותו טיפול ל 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2015, 18:02

bling כתב:DMC החדש זה ריבוט לא רימייק, Oddworld החדש זה סוג של רימייק, למרות שהוא אחד שלא הוסיף יותר מדי תוכן חדש או עיצב מחדש את הפאזלים לפי מה שאני זוכר.

הרימייק של RE זו הדוגמא האידיאלית לאיך עושים את זה נכון, משחק אדיר, מרגיש כמעט כמו משחק חדש לגמרי, המון תוכן חדש וחדרים נוספים, הפאזלים מגניבים יותר ועוצבו מחדש ולטעמי הם הטובים בסדרה (שלא ידועה בפאזלים מתוחכמים במיוחד אבל עדיין), אויבים חדשים, בוסים חדשים, מכניקות חדשות (האפשרות לחשמל ולדקור זומבים שאוחזים בך, הצורך לשרוף זומבים על מנת שלא יתעוררו חזקים יותר) סיפורים חדשים (מסמכים חדשים לקרוא), הוא עוצב ככה שיהיה הרבה יותר אתגר ומתח כדי לפלפל את החוויה, כנראה ה RE הכי קשה בסדרה, בטח מהסגנון הקלאסי.

שיחקתי לפני שנתיים ככה ב RE2 מהפס1 בשביל הנוסטלגיה, הוא היה נחשב לטוב ביותר מה RE הישנים וסיימתי עכשיו את הרימייק והוא כל כך הרבה יותר טוב שזה בדיחה להשוות, קשה להשוות אותו עם RE4 בגלל הסגנון השונה כל כך אבל הוא נכנס היישר לטופ של משחקי האימה הישרדות הטובים ששיחקתי ואין פלא שגם היום קיבל אחלה ביקורות למרות שהוא כביכול בעל עיצוב מיושן אפילו בשביל 2002 השנה שבה יצא (מצלמה קבועה ובלי כיוונון חופשי במיוחד לירי) הלוואי וקאפקום תעשה את אותו טיפול ל 2.

האמת שלא שחקתי בDMC עדין, חשבתי שהוא הולך על אותו סיפור/שלבים/רעיון רק עם רענון להכל סטייל RE1 לקיוב. אצלי בספר רימייק זה RE1 לקיוב או הנחשים התאומים לMGS1 לקיוב. כל השפצורים הויזואלים הקלים שהרבה עושים זה ממש לא רימייק, זה סתם REMASTER במקרה הטוב. זה לא שונה מההבדל בין נגיד זיכרון גורלי המקורי לרימייק שלו מלפני שלוש שנים לעומת הBLUE RAY של זיכרון גורלי המקורי שהוא ב1080P והכל אבל זה עדין הסרט המקורי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מרץ 2015, 18:08

DrKeo כתב:האמת שלא שחקתי בDMC עדין, חשבתי שהוא הולך על אותו סיפור/שלבים/רעיון רק עם רענון להכל סטייל RE1 לקיוב. אצלי בספר רימייק זה RE1 לקיוב או הנחשים התאומים לMGS1 לקיוב. כל השפצורים הויזואלים הקלים שהרבה עושים זה ממש לא רימייק, זה סתם REMASTER במקרה הטוב. זה לא שונה מההבדל בין נגיד זיכרון גורלי המקורי לרימייק שלו מלפני שלוש שנים לעומת הBLUE RAY של זיכרון גורלי המקורי שהוא ב1080P והכל אבל זה עדין הסרט המקורי.

אני חשבתי DMC הוא סיפור אחר והכל בו שונה לגמרי.
מצד שני, זו הנחה לא מבוססת במיוחד, כי אין לי מושג מה הסיפור של המשחק הראשון.

בכל מקרה, זה משחק פשוט מאוד מדהים. אתה באמת חייב לשחק בו. נגיד שלא סתם אני ממש מצפה לבלעדי שלהם לONE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2015, 18:25

Nucleus_Dawn כתב:
אני חשבתי DMC הוא סיפור אחר והכל בו שונה לגמרי.
מצד שני, זו הנחה לא מבוססת במיוחד, כי אין לי מושג מה הסיפור של המשחק הראשון.

בכל מקרה, זה משחק פשוט מאוד מדהים. אתה באמת חייב לשחק בו. נגיד שלא סתם אני ממש מצפה לבלעדי שלהם לONE.

DMC הוא של נינג'ה ת'אורי והמשחק הבא שלהם הוא על הפס4 והמחשב, דווקא הONE היא היחידה שלא מקבלת אותו :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 מרץ 2015, 18:56

DrKeo כתב:DMC הוא של נינג'ה ת'אורי והמשחק הבא שלהם הוא על הפס4 והמחשב, דווקא הONE היא היחידה שלא מקבלת אותו :)

נכון נכון!
התבלבלתי בינו ובין המשחק של פלטינום, שיהיה בלעדי לONE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מרץ 2015, 19:26

DrKeo כתב:האמת שלא שחקתי בDMC עדין, חשבתי שהוא הולך על אותו סיפור/שלבים/רעיון רק עם רענון להכל סטייל RE1 לקיוב. אצלי בספר רימייק זה RE1 לקיוב או הנחשים התאומים לMGS1 לקיוב. כל השפצורים הויזואלים הקלים שהרבה עושים זה ממש לא רימייק, זה סתם REMASTER במקרה הטוב. זה לא שונה מההבדל בין נגיד זיכרון גורלי המקורי לרימייק שלו מלפני שלוש שנים לעומת הBLUE RAY של זיכרון גורלי המקורי שהוא ב1080P והכל אבל זה עדין הסרט המקורי.

נראה לי היוצרים של אודוורלד עצמו מחשיבים אותו כרימייק, בכל זאת בנו את העסק מ scratch ועיצבו הכל מחדש, זה לא סתם בוסט גראפי, רק התוכן אותו הדבר.
ו DMC זה ריבוט, אומנם שיחקתי מזמן בגרסת הפס2 אבל לא זכור לי קטע אחד שהופיע בחדש והזכיר את המשחק הישן, השלבים, בוסים, הכל שונה לגמרי כולל הסיפור.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 מרץ 2015, 23:23

אני לא מיתנגד לזה ,כל עוד המחיר טוב
ובאופן כללי אני לא מיתנגד להוצאות מחדש לסוגיהן ,לאפך ,זה דבר מבורך מבחינתי ,כי אני לא שומר על חומרה ישנה

הבעיות שכן לפעמים קורות ,זה מחיר בהשקה
או פורט\רימיק\ריבוט\רימבטר ,לא איכותים ,ככה שזה תלוי כל כותר לגופו

אני כמו דרקו גם לא שיחקתי בהילו 4 ,למרות ששיחקתי את כל האחרים
וזה אומנם לא יגרום לי לקנות XBO ,אבל הפורט עצמו מבורך

ובעניין הכותרת -נחוץ זה לא ,אנחנו מדברים פה על מישחקים ,ולא אוכל או מיים
השאלה עם זה רצוי? ,מיבחינתי כמובן
זה שחלק מהמפיצות דורשות תשלום מוגזם ,זה כבר עניין אחר

החלום הרטוב שלי זה פלטפורמה אחת בודדה ,שתריץ כל מישחק קיים

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 26 מרץ 2015, 23:28

kririn כתב:אני לא מיתנגד לזה ,כל עוד המחיר טוב
ובאופן כללי אני לא מיתנגד להוצאות מחדש לסוגיהן ,לאפך ,זה דבר מבורך מבחינתי ,כי אני לא שומר על חומרה ישנה

הבעיות שכן לפעמים קורות ,זה מחיר בהשקה
או פורט\רימיק\ריבוט\רימבטר ,לא איכותים ,ככה שזה תלוי כל כותר לגופו

אני כמו דרקו גם לא שיחקתי בהילו 4 ,למרות ששיחקתי את כל האחרים
וזה אומנם לא יגרום לי לקנות XBO ,אבל הפורט עצמו מבורך

ובעניין הכותרת -נחוץ זה לא ,אנחנו מדברים פה על מישחקים ,ולא אוכל או מיים
השאלה עם זה רצוי? ,מיבחינתי כמובן
זה שחלק מהמפיצות דורשות תשלום מוגזם ,זה כבר עניין אחר

החלום הרטוב שלי זה פלטפורמה אחת בודדה ,שתריץ כל מישחק קיים

החלום שלך זה גם סיוט של אנשים אחרים. תחרות זה תמיד טוב והלוואי ותבוא חברה רביעית אמיתית (הלוואי וסגה תעשה קאמבק) כדי שאז באמת תהיה תחרות. כרגע לפי המצב לסוני ומיקרוסופט נוח ביניהם כי נינטנדו נמצאת ביקום משל עצמה. תחרות זה תמיד דבר מצויין.

לגבי הנושא,אין לי בעיה כל עוד זה לא בא על חשבון משחקים חדשים בסדרה וזה גורם לדחיות בגלל ניצול משאבים בצורה לא נכונה..
תמונה

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 29 מרץ 2015, 23:36

matangt8 כתב:החלום שלך זה גם סיוט של אנשים אחרים. תחרות זה תמיד טוב והלוואי ותבוא חברה רביעית אמיתית (הלוואי וסגה תעשה קאמבק) כדי שאז באמת תהיה תחרות. כרגע לפי המצב לסוני ומיקרוסופט נוח ביניהם כי נינטנדו נמצאת ביקום משל עצמה. תחרות זה תמיד דבר מצויין.

אני לא חושב שיש מקום לעוד מתחרה, לאור נתח שוק הקונסולות. במצב כזה, תמיד תהיה החברה השלישית שמוכרת ממש מעט כך שלא משתלם לה להמשיך בעסק הזה (כפי שקרה לסגה שלא עמדה בתחרות מול נינטנדו וסוני בשנות ה-90). כל זאת בתנאי שמדובר בקונסולה שמתחרה עם שתי ''הגדולות'', ולא מדובר בסוג של ווי שמדברת לסוג אחר של קהל ומכאן גם ההצלחה הפנומנלית שלה.

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 30 מרץ 2015, 01:02

התנין כתב:
אני לא חושב שיש מקום לעוד מתחרה, לאור נתח שוק הקונסולות. במצב כזה, תמיד תהיה החברה השלישית שמוכרת ממש מעט כך שלא משתלם לה להמשיך בעסק הזה (כפי שקרה לסגה שלא עמדה בתחרות מול נינטנדו וסוני בשנות ה-90). כל זאת בתנאי שמדובר בקונסולה שמתחרה עם שתי ''הגדולות'', ולא מדובר בסוג של ווי שמדברת לסוג אחר של קהל ומכאן גם ההצלחה הפנומנלית שלה.

לסגה הייתה הילה רעה מעל הראש שלה בזמן שהיא שיחררה את הdreamcast לאור הבעיות שהקונסולות הקודמות שלה עשו ומחזור החיים הקצר שלהם. אני מאמין שאחרי כל כך הרבה זמן,לסגה במידה והיה את האופציה הזאת.היא כן הייתה חוזרת כי כן יש מעריצים שירצו קונסולה חדשה של סגה. רק תאר לך שהיא משיקה מכשיר עם שמניו 3,וונקויש 2,עושה טרילוגיה לביונטה,משחק חדש של ולקריה קרוניקלס,וסוניק שהוא כן משחק טוב לשם שינוי סטייל colors וגנרישן ואיך אפשר לשכוח שatlus שייכת לסגה..פרסונה לבד יביא מעריצים לשם.. והינה יש לך מתחרה שלישית שיכולה לשנות את כל כללי המשחק.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מרץ 2015, 09:10

סגה לא בעמדה להשיק קונסולות ,לפחות לא אחת מינסטרים
בתקופת הדרימקסט עוד היו להם הרבה צוותים ,מאוד מוכשרים יחסית לתקופה

אבל מאז חלק מהזיכיונות שלהם עברו למיקור חוץ ,או במילים אחרות חברות פיתוח חיצוניות פיתחו להם את חלק מהכותרים
ולא חושב שלסגה יש מספיק כסף ,לפתח מספיק בילעדים גדולים כל שנה ,ולתמוך חזק בקונסולה רצינית

עם כבר לחברות כמו אפל וסאמסונג ,יש יותר סיכוי ליכנס ,גם עם היום הם לא מחזיקים צוותי מישחקים חזקים
יש להם המון כסף לקנות כותרים בילעדים ,ויש ניסיון עם חומרה ,וערוצי הפצה ושיווק מצוינים

גם לאפל וגם לסאמסונג ,יש גישה להרבה יותר מדינות מנינטנדו לדוגמה
כל אחת מהן גם בתאוריה יכולה לקנות את סגה +עוד חברות
נאמקו \קאפקום \סקוור איניקס ,ועוד

השאלה הגדולה זה עם הן רוצות ללכת בכיוון הזה ,וכניראה שכרגע לפחות לא
כניראה הן מעדיפות דברים אחרים שנותנים להם רווחים גדולים יותר

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 30 מרץ 2015, 10:49

kririn כתב:סגה לא בעמדה להשיק קונסולות ,לפחות לא אחת מינסטרים
בתקופת הדרימקסט עוד היו להם הרבה צוותים ,מאוד מוכשרים יחסית לתקופה

אבל מאז חלק מהזיכיונות שלהם עברו למיקור חוץ ,או במילים אחרות חברות פיתוח חיצוניות פיתחו להם את חלק מהכותרים
ולא חושב שלסגה יש מספיק כסף ,לפתח מספיק בילעדים גדולים כל שנה ,ולתמוך חזק בקונסולה רצינית

עם כבר לחברות כמו אפל וסאמסונג ,יש יותר סיכוי ליכנס ,גם עם היום הם לא מחזיקים צוותי מישחקים חזקים
יש להם המון כסף לקנות כותרים בילעדים ,ויש ניסיון עם חומרה ,וערוצי הפצה ושיווק מצוינים

גם לאפל וגם לסאמסונג ,יש גישה להרבה יותר מדינות מנינטנדו לדוגמה
כל אחת מהן גם בתאוריה יכולה לקנות את סגה +עוד חברות
נאמקו \קאפקום \סקוור איניקס ,ועוד

השאלה הגדולה זה עם הן רוצות ללכת בכיוון הזה ,וכניראה שכרגע לפחות לא
כניראה הן מעדיפות דברים אחרים שנותנים להם רווחים גדולים יותר

בגלל זה אמרתי שהלוואי ואם הם היו יכולים,זה עדין אפשרי אם הם יתאחדו עם חברה גדולה יותר שתוכל לספק להם את החומרה כמו אפל או סמסונג. בדיוק מה שהם רצו לעשות ביחד עם מיקרוסופט אחרי שהדרימקאסט מתה והxbox הראשון יצא..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 30 מרץ 2015, 12:51

כל הקטע עם הגרסאות HD שחלקן כושלות וחלקן בעל ביקוש מטורף ומוצלחות, תלוי איזה חברה משתתפת ולאיזה סדרת משחקים משתייך המשחק, גם טייטלים נחשבים כמו הטוני הוק שעשו לו חידוש HD, כמות התלוננויות גדול מאוד מאז משחקי הטוני הוק לWii עם הלוח, רק הקטע זה שצריך לבדוק טוב מאוד האם החידוש באמת מבוקש ולא משחק אקראי שאנשים לא מעוניינים בו.

לגבי משחקים חדשים כמו טומב ריידר וסליפינג דוגס, ה"רימאסטר" שלהם די מיותר כי הDLC של טומב ריידר מיועד יותר למולטיפלייר והרבה בביקורות של סליפינג דוגס המחודש בסטים טוענים שיש בעיות למשחק יותר מאשר לקודם ואין שינויים משמעותיים עם הרגשה של משחק יותר משופר למי שבבעלותו במשחק המקורי, אז אין טעם לקנות משחק "שבור" עם שיפורים גרפיים מינוריים, עדיף את המקורי עם DLC או בלי.

אבל למשחק כמו TLOU ועוד כאלו שדומים לו באיכות מגיע יותר גרסה משופרת, כולל מטאל גיר סוליד שרצוי על ידי הרבה מעריצים שתהיה גרסת אוסף של כל המשחקים מהראשון עד פנטום פיין שיצא בספטמבר 2015 (מקווה שלא ידחו) ובמיוחד שיצא למולטי פלטפורם ולא אקסקלוסיבי לפלייסטיישן, מפני שמשחקים כמו MGS לא צריכים להיות אקסקלוסיבים לקונסולה אם הם הוציאו ומוציאים משחקים מסוימים לשאר הקונסולות כמו GZ וTPP, הקטע שהיילו, גירס ועוד סדרות לא יצאו בהמשך למחשב אחרי המשחקים הראשוניים זה בגלל שכנראה:

1) זה היה ניסוי על פלטפורמה משחק מסוימת שהיא הPC כדי לראות כמה הקהל שלה מספיק חזק כדי לקנות את המשחק, היילו 2 יצא לויסטה ואחר כך מהיילו 3 והלאה הוא אקסקלוסיבי לאקס בוקס, אז הם ראו שעדיף שזה יהיה רק לקהל המקורי שהוא האקס בוקס מאשר למחשב.

2) סיבה יותר הגיונית שהיא החברות שעומדות מאחורי הפיתוח הן קשורות מאוד לחברת הקונסולה שלה או שבעלות הערצה שרוצות שאותה קונסולה שהם מעריצים תקבל את האקסקלוסיביות מאשר שתהיה בשביל כל הקונסולות אפילו שזה יכול להשיג עוד קהל מכל סוגי הפלטפורמות ויותר כסף אבל כנראה שעדיף לקנות את הקונסולה המסוימת בשביל המשחק, רק הטמטום של האקסקלוסיביות רק לשתי הקונסולות הידועות הוא מיותר לחלוטין בכמה מהטייטלים של רוקסטאר ועוד חברות, כמו Red Dead: Redemption שזה אכזב הרבה בעלי מחשב שאין ברשותם קונסולה, ומזה מתחיל כל הריבים על הקונסולות מאשר גרפיקה.
תמונה
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 מרץ 2015, 13:18

1) זה היה ניסוי על פלטפורמה משחק מסוימת שהיא הPC כדי לראות כמה הקהל שלה מספיק חזק כדי לקנות את המשחק, היילו 2 יצא לויסטה ואחר כך מהיילו 3 והלאה הוא אקסקלוסיבי לאקס בוקס, אז הם ראו שעדיף שזה יהיה רק לקהל המקורי שהוא האקס בוקס מאשר למחשב.

מאוד יכול להיות שהילו 3 יצא למחשב בגירסת "פרימיום"
הבעיה עם מישחקי הילו למחשב ,שהם יצאו כמה שנים אחרי גירסת הקונסולות ויתישנו מאוד

ככה זה היה עם הילו 1-2 ,ועם השמועה נכונה ,ככה זה הולך להיות עם הילו 3
בגדול ברגע שכבר עשו גירסת XBO ,לא צריכה להיות בעיה מיוחדת להביא כל אחד מהמישחקים באוסף לPC

למעשה הילו 1-2 קימים גם ככה שנים בPC ,בהילו 3-4 ,היתה בעיה שהחומרה מאוד שונה
ברגע שעשו פורטים לXBO ,הבעיה יתפוגגה כבר

אני חושב שעם כבר השיקול הוא עיסקי ,וMS לא רוצים לפגוע כרגע במכירות הXBO ,במיוחד שהPS4 מוכר כמויות גדולות
וWIN ואופיס מוכרים מצוין גם בלי הילו

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

פורטים, חידושים ואוספים – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי רונן » 18 מאי 2016, 23:22

עכשיו זה רשמי: אוסף Arkham Asylum ו־Arkham City מגיע ל־PS4 ול־Xbox One. מי שאמונה על הבאתם לקונסולות החדשות היא חברת Virtuos, מי שהייתה אמונה גם על אוסף Final Fantasy X ו־Final Fantasy X-2.

וורנר ברוס מבטיחה שיפורים במשחקים האלה במגוון תחומים: מודלים, סביבות, תאורה, אפקטים וצללים. המשחקים יכללו גם את כל ההרחבות.

הנה קדימון חשיפה:

אני מתרגש. חיכיתי להכרזה הזאת. אני אשמח לעשות עוד "סיבוב" על שני המשחקים האלה. בפרט על המשחק השני, אני מרגיש שלא מיציתי אותו כמו שצריך.

האוסף יגיע ב־26 ביולי ומחירו יהיה 49.99 דולר.

אילו אוספים או חידושים תשמחו שיצאו? האם אתם מרוצים מהמגמה? אני מאוד מרוצה ממנה. אם הקונסולה שלי לא יכולה להריץ משחקים שאני אוהב, אז נחמד שהם משוחררים שוב ובגרסאות משופרות, בכללן הרחבות שלא התנסיתי בהן. נוסף על כך, זה לא בא במקום משחקים חדשים, הרי אמונים על החידושים ועל האוספים חברות חיצוניות.

אני עדיין מחכה לאוסף ביושוק, וגם אוסף Dead Space יהיה מגניב (רק שני המשחקים הראשונים).
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: פורטים, חידושים ואוספים – הדיון הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 19 מאי 2016, 00:00

לא אכפת לי שמוציאים משחקים כאלה, במיוחד בשביל אלה שלא שיחקו. אני לא אשלם 50$ כדי לשחק במשחקים שכבר שיחקתי שוב, רק בגרפיקה קצת יותר יפה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2016, 09:51

לפי השוואת התמונות - המשחק נראה הרבה פחות טוב בגירסת הREMASTER.
תשפטו לבד:

מקורי
תמונה

רימאסטר
תמונה

מקורי
תמונה

רימאסטר
תמונה

מצד שני, יש מודלים מסויימים שנראים קצת יותר טוב:

מקורי
תמונה

רימאסטר
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2016, 11:05

נראה כאילו השקיעו בו לא מעט עבודה, רק שחלק ממנה די מחורבנת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2016, 11:10

חחח היה עדיף שלא לגעת בו, אם כך.
לי זה דווקא נראה עבודה מאוד עצלה... כאילו יש דברים שUE4 עושה אחרת, ולא דאגו לראות בכלל איך, פשוט נתנו למנוע להתאים את עצמו לבד וזהו :P

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 מאי 2016, 11:15

Laskin כתב:חחח היה עדיף שלא לגעת בו, אם כך.
לי זה דווקא נראה עבודה מאוד עצלה... כאילו יש דברים שUE4 עושה אחרת, ולא דאגו לראות בכלל איך, פשוט נתנו למנוע להתאים את עצמו לבד וזהו :P

כן. זה מאוד בולט בקטע של התאורה, אני חושב. במקום לנסות לעשות את התאורה המיוחדת שיצרו למשחקים המקוריים, פשוט עשו תאורה ברירת מחדל של המנוע החדש.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2016, 11:17

לי (הרבה) יותר הפריע ה"שיער" של הד"ר :)
והעובדה שלא רואים את ההשתקפות שלך במשקפיים, שזה חלק אדיר מהסצינה

וגם המודל של הג'וקר... נראה פשוט גרוע.
WB מתעלים על עצמם :/

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 מאי 2016, 12:13

אלה תמונות רשמיות? לא מאמין לזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2016, 12:18

גם אני לא האמנתי. אין מצב שהם ישחררו משהו שנראה ככה...
אבל אז נזכרתי איך הם הוציאו את גירסת המחשב של AK
:D

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים