E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2015, 23:46

כן, אין לי שמץ האמת. לא שמעתי כלום על מישהו ששחק בNMS או מנעו ממנו NMS :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יולי 2015, 15:44

Laskin כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
Laskin כתב:אה, באמת היה ספק לגבי DS3?

ספק? היה וויכוח (לא זוכר אם חנן נתן לו ציון)! אפילו לעגו וזלזלו במי שחשב שזה CGI ואפילו הביאו תמונות מהטריילר ולגלגו על כמה שהטקסטורות מחורבנות ואיך מישהו מסוגל לחשוב שזה CGI ולא in game.

אה, כשהוא דפק לי איזו הערה על זה שאני עיוור בגלל שאני חושב שזה היה CG חשבתי שהוא צוחק איתי. :)

אהם... האמת היא שלמיטב ידיעתי אף אחד לא קרא לך עיוור בשום מקום. אולי אתה צריך לרענן את הזיכרון אבל היחיד שהשתמש במילה "עיוור" היה עידן ששאל בעצמו:
viewtopic.php?f=1&t=816&p=49056#p49056

אני לפחות לא הגבתי לו ספציפית. למעשה, כל התגובות שלי בדיון שנגע לDS3 הסתכמו ב: "אין מצב שזה CGI. מנוע משחק בטוח - טקסטורות ירודות ביותר" וב: "התמונה המצורפת באמת נראית לכם כמו CGI!? יש פה טקסטורות מרוחות סטנדרטיות + כמה פארטיקל אפקטס זולים של אש שכל כל נפוצים בדור הזה"
כלומר כל מה שיש פה הוא שתי תגובות ענייניות (למעשה כנראה היחידות שמתייחסות לאיך שהתמונה נראית בפועל) ובלי שמץ של ביקורת על אף אחד אחר.
אם אני לא טועה היה גם דיון אחר על אופטימטריסט שאני לא זוכר איפה הופיע, אבל הוא היה בהקשר של אנצרטד או משהו ואתה זה שציין את הצורך באופטימטריסט... אני מניח ששם אתה צחקת ומן הסתם גם אני.

אני כן אגיד כאן במפורש שצריך להיות שרלטן בשביל להציג את זה כאילו אני ליגלגתי על מישהו אחר בדיון ההוא. יותר מזה צריך גם להיות די אובססיבי בשביל להעלות מהאוב דיון כל כך איזוטרי שבכלל נערך בזמן מסיבת עיתונאים לייב מתגלגל, ועוד כל כך נואש עד להיתלות בהתבטאות אגבית של איזה פאנל "עיתונאי משחקים" - אנשים שהוכיחו את עצמם פעם אחר פעם כחסרי הבנה באופן מוחלט בכל מה שקשור לטכנולוגיה.
האמת היא שמשחר לא הייתי מצפה ליותר מזה, ההתבטאות הזו משתלבת גם עם הדמגוגיה שאפשר לראות כאן בדיון שהוא פתח: להתחיל עם התססה והאשמות כלליות בלי לנקוב בשמות (למרות שברור למי הוא מתכוון) ואז לעבור להאשמות ספציפיות בלי לטרוח לגבות אותן ואפילו בלי האומץ אפילו לנקוב בשם של הבנאדם.
אבל וואלה, האמנתי שאנשים אחרים כאן בפורום כבר יודעים עם מי יש להם עסק ולא להתייחס אפילו בשמץ של רצינות לכל אד הומינם שיוצא מהמקלדת של שחר - שלאור ההתבטאויות הנלוזות האלו הזו יעבור צינון קצר מהפורום.

בינתיים, אם מישהו רוצה ברצינות לדבר על הטריילר והאם הוא CGI או סתם Pre-rendered על סמך התמונות באיכות יותר גבוהה שכבר יש לנו אז הוא בהחלט מוזמן, ולמעשה יהיה מאד קל להוכיח לי שטעיתי לחלוטין כשקבעתי שזה לא CGI: אפשר לנהל דיון טכני ולהצביע בטריילר עצמו איפה יש משהו כל כך מתקדם שלא ראינו באף מנוע משחק עד היום, אפשר להציב לי ברבור שחור ולמצוא את הreel באתר של יוצרי הטריילר בפועל (כמו למשל הטריילר של DS2 שעליו אחראים Blur Studio ונראה מרשים בהרבה מזה - http://www.blur.com/work/project/dark-souls-ii/) ואפשר אפילו להראות לי איפה המפתחת או המפיצה הפיצה את הסרטון או הודעת PR קשורה והשתמשה במילים CGI לתאור הטריילר (אני מצאתי שהם כותבים בעצמם Pre-Rendered ולא CGI - עוד משהו שדווקא רומז לי שזה כן מרונדר מראש במנוע).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יולי 2015, 15:58

צריך איזה ממ brace yourself כשגיא נכנס לפורום ומעלה את כל הדיונים שכבר שכחנו מהם בכלל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יולי 2015, 16:00

SWYM אתה לא חושב שקצת נסחפת? נו גם אני וגם לאסקין זכרנו בטעות שקראת לנו עיוורים או לפחות את ההלך רוח שגרם לנו לחשוב שקראת לנו ככה (אולי הסימן קריאה/שאלה גרם לכמה מאיתנו לזכור זאת כסוג של לעג), לא ברור לי איך מעיפים ככה משתמשים ותיקים מהפורום בלי למצמץ בכלל, כאילו איזו פריבילגיה יש למקום הקטן הזה שמורכב מ 20 משתמשים פעילים להעיף ככה משתמש ותיק שתורם המון לפורום על שטות כזו של אי הבנה, לא ברור לי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יולי 2015, 16:33

bling כתב:SWYM אתה לא חושב שקצת נסחפת? נו גם אני וגם לאסקין זכרנו בטעות שקראת לנו עיוורים או לפחות את ההלך רוח שגרם לנו לחשוב שקראת לנו ככה (אולי הסימן קריאה/שאלה גרם לכמה מאיתנו לזכור זאת כסוג של לעג), לא ברור לי איך מעיפים ככה משתמשים ותיקים מהפורום בלי למצמץ בכלל, כאילו איזו פריבילגיה יש למקום הקטן הזה שמורכב מ 20 משתמשים פעילים להעיף ככה משתמש ותיק שתורם המון לפורום על שטות כזו של אי הבנה, לא ברור לי.

נדב שחרר לי את המשתמש.
תודה על הבעת התמיכה :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2015, 18:50

bling כתב:SWYM אתה לא חושב שקצת נסחפת? נו גם אני וגם לאסקין זכרנו בטעות שקראת לנו עיוורים או לפחות את ההלך רוח שגרם לנו לחשוב שקראת לנו ככה (אולי הסימן קריאה/שאלה גרם לכמה מאיתנו לזכור זאת כסוג של לעג), לא ברור לי איך מעיפים ככה משתמשים ותיקים מהפורום בלי למצמץ בכלל, כאילו איזו פריבילגיה יש למקום הקטן הזה שמורכב מ 20 משתמשים פעילים להעיף ככה משתמש ותיק שתורם המון לפורום על שטות כזו של אי הבנה, לא ברור לי.

לייק וכו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יולי 2015, 20:29

הכל נרגע, הכל בסדר, אפשר להמשיך הלאה.
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 יולי 2015, 20:32

לייק וכו! :) איך אהבתי אותו כילד... :D
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יולי 2015, 22:18

המשתמשים הותיקים לא מועפים מהפורום, הם רק מורחקים לתקופת צינון די קצרה כדי להתאפס על עצמם - וגם זה רק רק אחרי אזהרה ליישר קו+אפשרות לערער לנדב (שבסופו של דבר סוחב את הפורום על הגב שלו). הפעם היחידה שבה מישהו הורחק באמת לתקופה ארוכה מהפורום זה נדמה לי רונן - אחרי שלארז כבר לא היו כוחות נפשיים יותר בזמנו, והנה גם הוא חזר.
אני חושב שהtolerance כאן הוא בכל זאת משהו שאין בשום פורום אחר (שאולי יוצר קהילה סגורה וארסית מידי ופוגע ביכולת שלנו לגדול למעבר 20 חברים, אבל זה כבר נושא לדיון אחר) - אבל יש מקרים שעוברים את הגבול: גם kazz וגם ניוקלס כבר חתומים על אזהרה מחנן על ההתנהגות שלהם בעבר, ואם זו היתה הפעם הראשונה אז מן הסתם גם אני הייתי מסתפק באזהרה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 30 אורחים