E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 14:42

אני דווקא חושב שאם תראה ל 2 אנשים את התצוגות אין בכלל ספק ממה הם ידהמו יותר :)

הקטע הוא שבאמת מדובר בעולם פתוח ו 60 FPS וזו הסיבה שגם אני סקפטי, ולא יודע איפה ראית אפקטים כאלו זולים במשחקים אחרים, אני לא ראיתי, זה נראה יותר טוב מהחלקיקים של KI ושם מדובר במשחק מכות די מכוער ב 720P.

ד"א בתצוגה של EA הם אמרו ספציפית "רץ על PS4" בעוד שבמסיבה של סוני פשוט הראו את הקטע, זה שזה היה שם לא אומר שזה PS4, זו לא תהיה פעם ראשונה שמציגים גרסת PC במסיבה של קונסולה, עשו את זה גם עם באטמן שנה שעברה.

גם הבעיה היא ביוטיוב שה IQ לא עובר טוב, אם יהיה סרטון באיכות גבוהה של גרסת ה PS4 של המשחק נוכל בטח לראות טוב יותר את הפגמים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 14:48

אבל בגלל זה אמרתי סקרין גראב... התצוגה עצמה מרשימה יותר בצד של אנצ'רטד משלל סיבות.... אני מדבר פה על פוטוריאליסטיות שאף אחד לא זכור לי האמין לה כשראינו את היער.

וואלה לא שמתי לב שלא אמרו שזה רץ על הקונסולה אצל סוני ודווקא אצל EA אמרו שכן. כנראה שזה המצב באמת, השלג על הקונסולה והמדבר על PC... למרות שאני עדיין מאוד סקפטי שמישהו יקבל את זה בPC.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 14:52

למה אתה כזה ספקטי? המנוע של DICE היה נראה יפהיפה עוד ממקודם, למה אתה חושב שגרסת הדור הבא שלו לא יכולה להראות ככה, לפחות על PC חזק?
ואני חושב שהטריילר עם היער יותר מרשים למרות שבכלליות אני מסכים שהם עמדו ביעד הגראפי ויכול להיות שזה עניין של סביבה יותר יפה לעין, נראה איך הגיימפליי יראה בהשוואה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יוני 2015, 15:10

בלינג בקשר לפיצוצי לייזר של באטלפרונט, הם מאוד דומים לאפקטי החלקיקים ב-Infamous Second Son , לא ? אז נראה שזה משהו שקונסולה יכולה להריץ. עד כמה ה-60 FPS קריטי בהקשר הזה אני לא יודע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:14

ב"סקרין גראב" רואים אנימציות? רואים איך ההשתקפויות באות לידי ביטוי? אפשר לשפוט מתמונה אפקטים רבים?
אני מעדיף לקחת את הגיימפליי של שני המשחקים ולהראות לאנשים, כי זה מייצג הרבה יותר טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:18

אגב, הזכרתם את KILLER INSTINCT - אז הוא הוכרז גם למחשב עכשיו, ויש קרוס-פליי
http://www.vg247.com/2015/06/17/killer- ... -xbox-one/
כמו שאמרתי - אין כמעט שום טעם לקנות ONE אם אתם גם PC GAMERS... התמיכה המחודשת והחזקה של מיקרוסופט בPC היא חרב פיפיות

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 17 יוני 2015, 15:19

סעמק, מה עשו לדאוס אקס שלי ?! שריון שסופג יריות כמו כלום, סלואומושן, ריצה ממחסה למחסה סטייל GOW...

גם עם זורמים עם הטיעון הפחדני שמפתחים אוהבים למחזר "כל שחקן יכול לשחק בדרך שונה" במקום לגדל ביצים ולהיות נאמנים להתגנבות, יש כאן יותר מדי כלים שלא נותנים סיבה להתגנב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:29

MGS FREAK כתב:סעמק, מה עשו לדאוס אקס שלי ?! שריון שסופג יריות כמו כלום, סלואומושן, ריצה ממחסה למחסה סטייל GOW...

גם עם זורמים עם הטיעון הפחדני שמפתחים אוהבים למחזר "כל שחקן יכול לשחק בדרך שונה" במקום לגדל ביצים ולהיות נאמנים להתגנבות, יש כאן יותר מדי כלים שלא נותנים סיבה להתגנב.

אני מעדיף לגדל ביצים ופשוט לפוצץ כל מה שאני רואה, במקום להתגנב כמו כוסית ;)
סתם, פשוט נראה לי הרבה יותר כיף. אף פעם לא התחברתי לגיימפליי "זהיר". אולי רק בMGS.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 15:36

MGS FREAK כתב:בלינג בקשר לפיצוצי לייזר של באטלפרונט, הם מאוד דומים לאפקטי החלקיקים ב-Infamous Second Son , לא ? אז נראה שזה משהו שקונסולה יכולה להריץ. עד כמה ה-60 FPS קריטי בהקשר הזה אני לא יודע.

וואלה זה נכון, אבל שם לא היה לך במאסה הזו, פה הם זורקים חלקיקים כאלו כמו כלום ובכמויות גדולות כאילו זה מחשב עם טיטאן ולא פס4 אומללה ועוד ב 60 פריימים במשחק אונליין, זה מאוד מרשים.

MGS FREAK כתב:סעמק, מה עשו לדאוס אקס שלי ?! שריון שסופג יריות כמו כלום, סלואומושן, ריצה ממחסה למחסה סטייל GOW...

א) תעלה את רמת הקושי
ב) מדובר פה בדאוס אקס, למה לך לבנות דמות שאתה לא רוצה לשחק בה? אתה רוצה התגנבות אז תשקיע בשדרוגים של ההתגנבות, אין לך סיבה לבזבז נקודות על יכולות של שיריון וכח אש אם זה לא הסטייל שלך.

Laskin כתב:אגב, הזכרתם את KILLER INSTINCT - אז הוא הוכרז גם למחשב עכשיו, ויש קרוס-פליי
http://www.vg247.com/2015/06/17/killer- ... -xbox-one/
כמו שאמרתי - אין כמעט שום טעם לקנות ONE אם אתם גם PC GAMERS... התמיכה המחודשת והחזקה של מיקרוסופט בPC היא חרב פיפיות

קודם כל נשמע שקוואנטום ברייק מגיע ואז נחגוג באמת.
חוץ מזה יש לבעלי הבוקס את היילו, אולי זה לא מדבר אלינו אבל אני בטוח שבשביל SWISS למשל (ולא מעט בעלי וואן אחרים) זה שווה לבד קנייה של הקונסולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:38

בגללל זה כתבתי "כמעט"... ברור שלא 100% מגיע למחשב. אבל 90 אחוז ממה שהכי מעניין בסופו של דבר - כן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 15:44

Laskin כתב:בגללל זה כתבתי "כמעט"... ברור שלא 100% מגיע למחשב. אבל 90 אחוז ממה שהכי מעניין בסופו של דבר - כן.

כן אבל אם ה 10 אחוז הזה לא יכלול את QB אז מה זה שווה?

אה ונראה שגם המשחק החדש של רייר יצא ל PC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:48

לא רואה הרבה מצב שקוואנטום לא יגיע למחשב.
אגב, דווקא פורצה וגם הורייזן - שניהם לא מוכרים כל כך הרבה יחידות ואף אחד לא קונה אקס בוקס רק בשבילם, ככה שלדעתי הם מפסידים המון שהוא לא יוצא למחשב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 15:51

bling כתב:למה אתה כזה ספקטי? המנוע של DICE היה נראה יפהיפה עוד ממקודם, למה אתה חושב שגרסת הדור הבא שלו לא יכולה להראות ככה, לפחות על PC חזק?
ואני חושב שהטריילר עם היער יותר מרשים למרות שבכלליות אני מסכים שהם עמדו ביעד הגראפי ויכול להיות שזה עניין של סביבה יותר יפה לעין, נראה איך הגיימפליי יראה בהשוואה.

כי זה אונליין בלינג... חפש תמונות של BF מסינגל וחפש תמונות מאונליין... אין מה להשוות בכלל.

לאסקין אני לא מבין למה אתה בוחר להיצמד לפרמטרים לא קשורים למה שדיברתי עליו מההתחלה. חושב שאנצ'רטד יותר מרשים? אחלה, רק ש"מרשים" זה מאוד סובייקטיבי וכולל כל פרט של משחק ואני מקבל סחרחורת מלחזור על עצמי. אמרתי שיש פוטוריאליזם יוצא מן הכלל בבאטלפרונט ועוד באונליין! לא פחות ולא יותר. קונסולה לא מריצה את זה, זה איכות IQ (הביטוי שבלינג אוהב להשתמש בו) שלא נראה באף משחק. שוב... פאקינג אונליין! 60FPS! קונסולה בכוח של לאפטופ!!!

ועכשיו אחרי שבלינג אמר שבEA אמרו במפורש PS4 ואצל סוני לא אז בכלל אני בטוח שאני צודק.

אה ובלינג... swiss does not a good customer make. לא בונים קונסולה על קמצן שלא מרוצה מכלום :)
ואגב היילו.... אין לי אמונה גדולה ב343. בינתיים לא קיבלתי מהם את מה שאני רוצה מהיילו ואין לי סיבה לחשוב שעכשיו אני כן יקבל (שלא לומר שידרוג).
זה דוגמא להיילו at its best... סיימתי את השלב הזה עם חבר עם כל המודיפיירים מופעלים (מה שנקרא laso) ורק ההתחלה בbeachhead כל כך אפי ברמות קושי האלה שאין דברים כאלה בכלל.

ולגבי האקסקלוסיביות אני תמיד אמרתי שזאת הדרך הנכונה לדעתי. חבל סתם למנוע ממשחק למצות את הפוטנציאל שלו (כמו גם לא לאפשר קרוס פליי לפחות עם הPC) וגם ככה רוב האנשים קונים קונסולה (לדעתי) לא האם האקסקלוסיבים מגיעים למחשב או לא כי רוב שחקני הקונסולה מעדיפים את הפשטות של קונסולה, אפילו בעידן של היום. נראה איך זה יעבוד להם.... הלוואי יוציאו הכל למחשב עם קרוס פליי!
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 17 יוני 2015, 16:01, נערך 2 פעמים בסך הכל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 15:57

כבר הסכמתי בעניין ה״פוטוריאליזם״ אבל אני גם יכול להביא לך דמו טכנולוגי של דירה מעוצבת במנוע אנריל 4 ואז רוב האנשים יגידו שהוא נראה יותר ריאליסטי מBF. אם השאלה היא ״מה נראה אמיתי יותר?״ אז באטלפרונט מנצח. אבל זה לא מה שקובע מה מרשים או מה יפה יותר, בעיניי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 16:04

די נו אתה אשכרה מעלה את הקשקוש לא אינטראקטיבי בעליל הזה? זה ממש לא רציני. אבל בסדר... מיצינו מזמן D:
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 16:09

זה רציני באותה מידה שאתה משווה סביבה שהיא שממה מדברית או קוטבית, לעיר שוקקת עם סביבה הריסה לחלוטין (:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 16:24

ממש לא... שניהם משחקים ולהתווכח מה טכנית יותר מרשים אפשר עד מחר וזה לא מעניין. אתה מדבר על משהו שלא שונה מציור בפוטושופ אבל בסדר.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 16:32

טוב, כנראה שאני לא מבין על מה אתה מתווכח.. מה הטענה שלך?
אם זה שהוא יותר יפה - זה נתון לויכוח, וזה בעיקר עניין של העדפה אישית, שהרי היופי הוא בעיני המתבונן.
כנ״ל לבי מה ״מרשים״ יותר.
אם אתה מדבר טכנית - יש פה המון על מה לדבר.
אם אתה טוען שבאטלפרונט ריאליסטי יותר - הסכמתי איתך.

אז מה הטענה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 16:37

כן... באטלפרונט במדבר נראה פוטוריאלסיטי חצי מהזמן. שם לב שהכל התחיל מזה שציינתי אותו ואת אנצרטד ביחד ואז הוספתי שאין סיכוי שבאטלפרונט רץ על הקונסולה.

שוב, אחרי ההבהרה של בלינג כנראה שיש צדק בחשד שלי.

עריכה:
אבהיר יותר טוב... אני יכול סתם לקחת סקרין גראבס שונים מהסרטון באופן רנדומלי ולהראות לאבא שלי ולומר לו שזה מהסט של הסרט החדש ואני 100% בטוח שהוא לא ישאל שאלות. אביא לו סקרין גראבס מהסרטון של אנצ'רטד ואומר לו שזה מסט צילומים של סרט סטייל אינדיאנה ג'ונס והוא יגיד לי שאני מזיין לו במוח וזה מהמשחקי אקס בוקס המפגרים שלי.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 16:45

אז זה כן ויכוח טכני...?
בכל אופן אני חושב שבסוף המשחק לא יהיה על 60 *יציב* בקונסולות, אבל אני לא חושב שזה בלתי אפשרי שמה שראינו בשלג רץ על פלייסטיישן 4. מאחר וטכנית - אני חושב שאנצ׳רטד כבד ומרשים יותר. טוב, מצד שני הוא גם רץ בחצי מהפריימים שבאטלפרונט מתיימר לרוץ, אז גם זה לא הכי הוגן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 16:49

בקשר לעריכה:
יופי, ואני מסכים איתך, אבל אנצ׳רטד לא הולך על המראה הריאליסטי, אלא מעט יותר ציורי. זה לא קשור למה מרשים יותר או מה יפה יותר או מה טכנית ״עליוני״ יותר.
באותה מידה אני. יכול להביא את גראן טוריזמו מלפני עשור לעומת הורייזן ואבא שלך גם יגיד שטוריזמו נראה אמיתי יותר (זרום איתי), אבל זה בגלל שאין כמעט סביבות מפורטות וכו׳ בטוריזמו. זה לא מדד לכלום חוץ מ״רמת ריאליזם שניסו להשיג״

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 16:50

לא, למה הוא פוטוריאליסטי לא מעניין אותי... בויכוח טכני היינו מזיינים במוח מי דוחף יותר פוליגונים בכל פריים, מי דוחף יותר חלקיקים לכל פריים, למי יש עצמים שמתנהגים פיזיקלית נכון ועד כמה נכון, אצל מי התאורה מייצגת יותר נאמנה את המציאות וכו...

אני מדבר פה על מראה פוטוריאליסטי שאין באף משחק, גם לא בPC ובטח שלא בקונסולות ונראה לי שהדוגמא עם אבא שלי ממחישה את הכוונה שלי.

וכבר אמרתי כמה פעמים (אתה לא קורא מה שכותבים?) ובלינג זרק הערה לאויר בנושא אז כן, השלב שלג נראה לגמרי משחק דור נוכחי ומה שבלינג אמר זה שבתערוכה של EA נאמר במפורש PS4)ושם הוצג הסרטון של השלג) ובתערוכה של סוני לא נאמר PS4 והוצג השלב מדבר הזה.

עריכה:
נו מה לאסקין? משחק מירוצים? מדברים על משחקי יריות... כן יש הבדלים אבל ההבדלים הולכים לשני הכיוונים. רואים דברים מקרוב יותר במבט ראשון, יש פי 2 פריימים בשניה, זה פאקינג אונליין... ברור שאין פה השוואה אחד לאחד אבל רבאק, משחק מירוצים?

אבל בסדר, באמת די, סתם ממחזרים פה. אני מפסיק :P

עריכה:
רק תיקון קטן... כן, אינדיאנה ג'ונס זה לא קשור לסטייל האומנותי... הייתי צריך לכתוב סרט אנימציה של אינדיאנה ג'ונס.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יוני 2015, 19:39

צפיתי בהדגמה של אנצ'רטד כמה פעמים.
מה שהכי אהבתי, זה שהם חזרו ליצור עולמות ענקיים ופתוחים, גם אם זה כרגע ברמת שלבים גדולים יותר.
לא אשכח את הרגע שעליתי על הר בג'ק ודקסטר וראיתי את כל עולם המשחק נפרס מתחתיי. זה שבר לי את המוח בתקופת הPS2 וכמו משחקי אנצ'רטד, גם שם לא היה מסך טעינה אחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2015, 21:36

בנושא הגרפיקה, נוטידוג תמיד היו חזקים בפרטים, זה מה שעושה את הגרפיקה במשחקים שלהם. זה מאות אנימציות, טיפולים אישיים של אנימטור לרגעים ספציפים וכדומה. זה מה שעושה את הגרפיקה שלהם. לרוב בתמונה הם לא ירשימו יותר מהמשחק aaa הממוצע אבל ברגע שזה בתנועה ורואים את התשומת לב לפרטים, אז המוח מתפוצץ.

בנושא המשחקים של הone שיוצאים למחשב, אם qb, קראקדאון ו-tr יוצאים למחשב אין לי מה לחפש על הone. אני מאוד אשמח אם זה יהיה המקרה ובמקום 1700₪ על one אני אוכל להוציא 1700 על כרטיס מסך עוד שנה או שנתיים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2015, 21:40

DrKeo כתב:בנושא הגרפיקה, נוטידוג תמיד היו חזקים בפרטים, זה מה שעושה את הגרפיקה במשחקים שלהם. זה מאות אנימציות, טיפולים אישיים של אנימטור לרגעים ספציפים וכדומה. זה מה שעושה את הגרפיקה שלהם. לרוב בתמונה הם לא ירשימו יותר מהמשחק aaa הממוצע אבל ברגע שזה בתנועה ורואים את התשומת לב לפרטים, אז המוח מתפוצץ.

בנושא המשחקים של הone שיוצאים למחשב, אם qb, קראקדאון ו-tr יוצאים למחשב אין לי מה לחפש על הone. אני מאוד אשמח אם זה יהיה המקרה ובמקום 1700₪ על one אני אוכל להוציא 1700 על כרטיס מסך עוד שנה או שנתיים.

מסכים בכל מילה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים