E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי רונן » 20 יוני 2015, 06:46

תודה על הסרטונים, bling.

הדגמה מצולמת מדהימה ל־Deus Ex: Man Divided. לאחר צפייה בהדגמה הזאת הוא בקלות אחד המשחקים שאני מצפה להם יותר. לקודמו לא התחברתי, היה בו פוטנציאל רב שהתפספס בגלל חוסר ליטוש, בין השאר (ראש שבלט מאוד מעבר לפינות ודמויות שהן חצי מטר ממני עם הפנים מולי לא הבחינו בי – במשחק התגנבות זה מעיף אותי מהחוויה; וחזרה לצ'ק פוינט בדיוק לתוך אש צולבת ועוד). נראה שהם תיקנו מאוד את הבעיות במשחק הזה, הן בוויזואליות הן במשחקיות. מרשים.

לגבי ההדגמה המצולמת ל־Mad Max: הוא נראה נחמד, אך כשאתה משחק ב־Witcher III וצופה בהדגמה של Deus Ex: Man Divided ,Uncharted 4 ועוד, אז אתה תוהה אם איכותו והיקפו יספיקו לך, הדרישות והציפיות שלנו עולות בהתאם :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2015, 14:16

bling כתב:מסכים איתך בהכל קאוטיק, והסרטונים של באטמן הם באמת אנשי שיווק מהסוג הכי גרוע שנראה כאילו הם שותים קראק עם הקורנפלקס שלהם כל בוקר, אלוהים ישמור.

אם אני שומע עוד פעם אחת את המנהל קהילה שלהם צורח בהתחהבות אני מבטל את ההזמנה של המשחק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2015, 17:54

רונן כתב:תודה על הסרטונים, bling.

הדגמה מצולמת מדהימה ל־Deus Ex: Man Divided. לאחר צפייה בהדגמה הזאת הוא בקלות אחד המשחקים שאני מצפה להם יותר. לקודמו לא התחברתי, היה בו פוטנציאל רב שהתפספס בגלל חוסר ליטוש, בין השאר (ראש שבלט מאוד מעבר לפינות ודמויות שהן חצי מטר ממני עם הפנים מולי לא הבחינו בי – במשחק התגנבות זה מעיף אותי מהחוויה; וחזרה לצ'ק פוינט בדיוק לתוך אש צולבת ועוד). נראה שהם תיקנו מאוד את הבעיות במשחק הזה, הן בוויזואליות הן במשחקיות. מרשים.

לגבי ההדגמה המצולמת ל־Mad Max: הוא נראה נחמד, אך כשאתה משחק ב־Witcher III וצופה בהדגמה של Deus Ex: Man Divided ,Uncharted 4 ועוד, אז אתה תוהה אם איכותו והיקפו יספיקו לך, הדרישות והציפיות שלנו עולות בהתאם :)

אני זוכר אז שהיה לי את הדיון הזה איתך על DE, אני חושב שגם הפעם לא תקבל את הליטוש שאתה מצפה לו, זה לא MGS, הוא מריץ הרבה מכניקות שונות ועיצוב שלבים שצריך לתמוך בכל המכניקות הללו (והוא בטח לא באותו תקציב וזמן פיתוח כמו שמושקע ב MGS5) ולא הכל יכול להיות מלוטש באותה הרמה.
מתערב איתך שגם תמצא דברים דומים שיעצבנו אותך כמו בקודמו :)
ויפה שקנית את הוויצ'ר, לא חשבתי שהסגנון שלו ידבר אליך.
----------------------------------------------------------------------------
וסתם קוריוז נחמד, הטריילר הכי פופולרי ב E3 היה SW:BATTLEFRONT, עבר כבר את ה 9 מליון צפיות :O

ועוד טריילר שממחיש עד כמה סקוור מנותקת מהמציאות כל השנים הללו, הרימייק כבר יותר מ 8 מליון:

אבל העיקר שהוציאו איזה FF 13-8 או מה שזה לא יהיה במקום מה שכולם התחננו אליו כל השנים :)
נראה ששני המשחקים הללו, ובמיוחד BF מן הסתם, הולכים להיות להיטים ענקיים, מעניין אם SW יצליח לנצח השנה את COD כמשחק הנמכר ביותר.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 יוני 2015, 03:06

bling כתב:אני זוכר אז שהיה לי את הדיון הזה איתך על DE, אני חושב שגם הפעם לא תקבל את הליטוש שאתה מצפה לו, זה לא MGS, הוא מריץ הרבה מכניקות שונות ועיצוב שלבים שצריך לתמוך בכל המכניקות הללו (והוא בטח לא באותו תקציב וזמן פיתוח כמו שמושקע ב MGS5) ולא הכל יכול להיות מלוטש באותה הרמה.
מתערב איתך שגם תמצא דברים דומים שיעצבנו אותך כמו בקודמו :)

הם אמרו שהם פועלים לתקן את בעיות קודמו. לפי ההדגמה שראיתי, הוא נראה הרבה יותר טוב מקודמו.

ויפה שקנית את הוויצ'ר, לא חשבתי שהסגנון שלו ידבר אליך.

אני אוהב מאוד משחקי תפקידים. אני אוהב מאוד משחקים עמוקים. הם מרתקים ונותנים את הערך הרב ביותר לכסף. אני מצפה גם ל־Fallout 4.

גם קניתי את Bloodborne, משחק מדהים, הראשון בסדרה שסיימתי. אני אתאר את ניסיוני בו בדיון המתאים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2015, 14:07

idan כתב:זה רק אני או שזה די ברור לכולם שכשהיוצרים של דאוס אקס משתמשים במונח Mechanical Apartheid תחת כל עץ רענן, ואומרים על כך בראיונות שהם מנסים להעביר מסר או לגרום לנו לחשוב על דברים אמיתיים שקורים בעולם שלנו, הם בעצם מתכוונים לישראל-פלסטינים ? כאילו אין משהו אחר בעולם היום, עד כמה שאני יודע, שמשתמשים במושג אפרטהייד בהקשר שלו.

ספציפית דווקא דרום אפריקה משם הביטוי מגיע, אבל יש מן הסתם ניסיון להקביל לסכסוכים מודרניים (שכמובן מוטים מתפיסת העולם וצריכת המדיה שלהם). אחרי שכמה לבנבנים במדיית הפוליטיקלי קורקט האשימו אותם בשימוש בביטוי "נפיץ" כזה כי הוא פוגעני כלפי מיעוטים, הם הסבירו את הרציונל שלהם, ולצד דרום אפריקה הם כן מזכירים דברים כמו ישראל, ברזיל וגטאות של שחורים בארה"ב:
http://www.reddit.com/r/KotakuInAction/ ... on/cs9d67r

Hi KiA
Sorry for the typos and weird syntax, english is not my mother tongue.
I am Gilles Matouba and there is a thin chance of you knowing me. Still, I am a veteran french game developer with 15 years of experience in the industry. Mostly at Ubisoft and Eidos Montreal.
Until september 2014 I was the Game Director of DXMD at Eidos Montreal.
3 years ago Andre Vu, the Brand Director of the DX franchise, and I coined the term 'Mechanical Apartheid'.
Thing is... I am Black (& French...). And Andre is Asian (& French).
When we decided to go all-in on delivering the experience to play as Adam Jensen, an Augmented, in a world agressively segragating his own kind, we actually wanted to offer to our audience something unique. Something that was close and very personal to us: The experience of being torn between 2 worlds and 2 identities. Augs calling you the 'uncle Tom' of the non-augs, non-augs always insecure when you're around, always deeply being scared or appaled by your mechanical body.
Somehow, it was our own individual stories... We wanted to share a little part of our own life experience (on a super dramatized degree, of course) as visible minorities in a world of prejudices sometimes not well tailored for us.
We also used the reference of south africa, israel, even brasil, french and american ghettos and any country ressorting to walls in order to segratgate a part of their own population. We meant it. This was important to us to not half-ass these analogies. BECAUSE THIS IS DEUS EX.
Deus Ex is a very mature and thoughtful franchise that wants to hook gamers on essential questions and considerations: power, control, species, science, sociology, singularity, etc.
Racism is a ey dark part of our human nature and we wanted to treat this subject. It was especially important for ME to treat this.
So it makes me sad and angry that these ignorant people just ASSUME that everyone behind this game is ill-spirited, stupid, and more importantly for me, that they that they are all WHITE. (For them devs==white, gamers==white)
What these bloggers and tweeters did to me here is beyond mere insults: They have degraded me and have literally erased my identity as a black developer and as a black creator that just wanted to share a piece of himself with this game.
I wish that they will feel bad about it. I wish they will have the decency to apologize of their gross false assumptions and accusations. To apologize to all the people back in Quebec that have been working hard FOR YEARS to make this game to happen. But since they have no spine, no shame and no self respect they will simply ignore this post (once again denying me voice, legitimacy and identity) and will at best move on another AAA target to toss their freshly defecated shit at.
They don't deserve anyone's attention. They don't deserve our industry, our games and the dedication we put into them. They disgust me.
TL : DR Asian guy and black guy came up with the term Mechanical Apartheid 3 years ago. Black guy not happy about the SJW shit tweets and wants to call them out and expose their stupidity. Black guy is not their shield.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2015, 14:15

GT התחילו להעלות סרטוני Trailer Score לטריילרים מE3. מעניין, אם אתם אוהבים לשמוע אנשים מדברים על בימוי של טריילרים.
לא כזה מתעמקים, אבל לפעמים גורמים לך לשים לב לאיזה פרט נחמד שלא זיהית. הנה כמה:
דארק סולס 3:

חלק מהאנשים ירצו להקשיב טוב טוב למשפט הבא של ברנדון:
"It is CG..." (דקה 2:53).
לאחר מכן, אפשר לשים לב לכך שאף אחד מהמשתתפים בדיון לא חשב שיש טעם להעלות התנגדות לטענה הזאת. כנראה בגלל שהיא כל כך מובנת מאליה.

מטאל גיר סוליד 5:

פיינל פנטזי 7:

דיסהונורד 2:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2015, 14:19

אה, באמת היה ספק לגבי DS3?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2015, 14:23

Laskin כתב:אה, באמת היה ספק לגבי DS3?

ספק? היה וויכוח (לא זוכר אם חנן נתן לו ציון)! אפילו לעגו וזלזלו במי שחשב שזה CGI ואפילו הביאו תמונות מהטריילר ולגלגו על כמה שהטקסטורות מחורבנות ואיך מישהו מסוגל לחשוב שזה CGI ולא in game.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2015, 14:25

אם אני לא טועה SWYM ו SWISS היו בצד של ה IN ENGINE בעוד שהשאר לא הסכימו.
SWYM הביא את התמונות של הטקסטורות וטען שאנחנו עיוורים :P

תודה על הסרטונים קאוטיק, נראה מאוחר יותר את של MGS :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2015, 14:26

bling כתב:אם אני לא טועה SWYM ו SWISS היו בצד של ה IN ENGINE בעוד שהשאר לא הסכימו.

כן... גם היה יותר מדויק מצידי להגיד שרק אדם אחד זלזל, לעג ולגלג.

---

אגב, הטריילר של פיינל פטנזי 7 הוא הראשון שקיבל בסדרה הזאת 10 מתוך 10 ולדעתי לחלוטין בצדק. כנראה הדרך היחידה שהטריילר היה יותר טוב, זה אם בסופו היו רושמים 1/12/15, או משהו דומה, אבל באמת שזה pipe dream. לגמרי טריילר מושלם, שמכוון בדיוק לקהל שחיכה לזה.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 01 יולי 2015, 14:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 יולי 2015, 14:29

לא הבנתי... ברנדון הוא שופט בנושא? אם זה cg אז זה הCG עם השערות הכי low quality מאז תחילת שנות ה2000. כך או כך אמרתי והזכרתי גם דיון קודם שבימינו in engine וcg הם לגמרי interchangeable בכל הנוגע למראה הסופי של המשחק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יולי 2015, 14:30

swiss-the-engine כתב:לא הבנתי... ברנדון הוא שופט בנושא? אם זה cg אז זה הCG עם השערות הכי low quality מאז תחילת שנות ה2000. כך או כך אמרתי והזכרתי גם דיון קודם שבימינו in engine וcg הם לגמרי interchangeable בכל הנוגע למראה הסופי של המשחק.

לא בהכרח שופט. סתם נחמד שמתבסס קונצנזוס ברור בנושא.

חשבתי שהתואר הזה שמור לטריילר עולם פתוח של UE4, עם הילד והעפיפונים.
לא באמת היה בטריילר שיער. היה את הפרווה המוזרה על הענק, אבל זה ברור שזה מעוצב ככה, כי העיצוב של הדמות הוא שהוא עתיק וגם השיער שלו נראה כמו צמחים יבשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יולי 2015, 14:32

לא נתתי לו ציון באמת. הוא צריך לקבל 57, וגם זה רק בגלל שהוא ויכוח מסיבה. ככה סתם הויכוח לא כלל סערות, וירידה הדדית ולא נמשך הרבה. אפילו לא מועמד לDOTY.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2015, 14:34

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:אם אני לא טועה SWYM ו SWISS היו בצד של ה IN ENGINE בעוד שהשאר לא הסכימו.

כן... גם היה יותר מדויק מצידי להגיד שרק אדם אחד זלזל, לעג ולגלג.

---

אגב, הטריילר של פיינל פטנזי 7 הוא הראשון שקיבל בסדרה הזאת 10 מתוך 10 ולדעתי לחלוטין בצדק. כנראה הדרך היחידה שהטריילר היה יותר טוב, זה אם בסופו היו רושמים 1/12/15, או משהו דומה, אבל באמת שזה pipe dream. לגמרי טריילר מושלם, שמכוון בדיוק לקהל שחיכה לזה.

מסכים לגבי הטריילר של FF7, הם בנו אותו בצורה גאונית, אני רק יכול לדמיין את מה שעבר בראש למעריץ שנחשף אליו לראשונה ולאט לאט אוסף עוד רמזים עד לקתרזיס, טריילר ענק.

SWISS, יש בזה משהו אבל משהו בטריילר של DS3 היה נראה לי ב FIDELITY של מעל למנוע שלהם, היתה בו חלקות CGI שכזו, לא יודע להסביר בדיוק אבל זה לא נראה כמו המנוע של FROM שלקחו אותו והרימו אותו לרמה 11 או משהו, היה שם משהו לא משחקי מדי במראה שלו.
נראה אותו אולי מאוחר יותר באיכות טובה כדי להסביר למה אני מתכוון, אבל לי זה נראה חשיפה קלאסית של CGI.
--
בוזמן אתה פאנבוי הרבה פחות גדול ממה שחשבתי אם הויכוח קיבל 57, למרות שהוא מסיבה והכל, כל הכבוד! :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 יולי 2015, 14:36

בטח שאני פאנבויס (לא לשכוח ס!), אם זה לא היה ויכוח מסיבה הייתי נותן לו גג 29.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2015, 14:39

Nucleus_Dawn כתב:
Laskin כתב:אה, באמת היה ספק לגבי DS3?

ספק? היה וויכוח (לא זוכר אם חנן נתן לו ציון)! אפילו לעגו וזלזלו במי שחשב שזה CGI ואפילו הביאו תמונות מהטריילר ולגלגו על כמה שהטקסטורות מחורבנות ואיך מישהו מסוגל לחשוב שזה CGI ולא in game.

אה, כשהוא דפק לי איזו הערה על זה שאני עיוור בגלל שאני חושב שזה היה CG חשבתי שהוא צוחק איתי. :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2015, 21:28

הוכרזו פרסי המבקרים של E3 (המידע נאסף מ 38 אתרי מדיה ועיתונים מובילים ):
Best of Show
Fallout 4
(Bethesda Game Studios/Bethesda for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Original Game
Horizon Zero Dawn
(Guerrilla Games/Sony Computer Entertainment for PlayStation 4)

Best Console Game
Uncharted 4: A Thief's End
(Naughty Dog/Sony Computer Entertianment for PlayStation 4)

Best Handheld/Mobile Game
The Legend of Zelda: Tri Force Heroes
(Nintendo for 3DS)

Best PC Game
Fallout 4

Best Hardware/Peripheral
Oculus Touch
(Oculus VR)

Best Action Game
Star Wars Battlefront
(DICE/EA for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Action/Adventure Game
(Naughty Dog/Sony Computer Entertainment for PlayStation 4)

Best Role Playing Game
Fallout 4

Best Racing Game
Need for Speed
(Ghost Games/EA for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Sports Game
FIFA 16
(EA Canada/EA Sports for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Family/Social Game
Super Mario Maker
(Nintendo EAD/Nintendo for Wii U)

Best Online Multiplayer
Star Wars Battlefront
(DICE/EA for PC, PlayStation 4, Xbox One)

Best Independent Game
No Man's Sky
(Hello Games for PC, PlayStation 4)

Special Commendation for Graphics
(Naughty Dog/Sony Computer Entertainment for PlayStation 4)

http://www.gamecriticsawards.com/winners.html

תמיד קצת מוזר לי שמשחק מסויים לוקח את הפרס הכללי (פולאאוט 4 במקרה הזה) ומשחק אחר לוקח את פרס הקונסולות (U4) למרות שפולאאוט זמין גם שם.
בכל אופן FO4 ו U4 הם הזוכים הגדולים עם 3 זכיות לכל אחד.

OCULUS הרשימה יותר ממורפאוס כצפוי אני מנחש, NMS, המשחק השנוא על KEO לקח את פרס האינדי :P , הוריזון לקח את פרס ה IP החדש ו U4 די כצפוי עם פרס הגראפיקה (עריכה: נזכרתי שזה דווקא לא צפוי בכלל, שחכתי מבאטלפרונט, אני משער שאם היתה גרסת PC אולי היא היתה לוקחת, גם לא בטוח לאור הדמו המדהים של U4)

צריך לציין אגב שבפעמיים הקודמות פרסי המבקרים למשחק התערוכה הוכחו כדי פלופ ביחס לפרויקט הסופי שיצא מהם, EVOLVE יצא משחק בינוני מינוס, ולפניו טיטאנפול יצא אחלה אבל רחוק מאוד בדיעבד מלהיות מדהים, נקווה לגורל טוב יותר ל FO4 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2015, 22:46

גם לי זה תמיד מוזר כי זה שובר את חוק הטרנזטיביות בלוגיקה מה שהופך את הפרסים האלה ללא sound :)

בנושא nms, אנרתי בעצמי שנראה לי שהוא נורא כיף לחצי שעה. קצת לחוות את היצורים והעולם, לטוס טיפה לחלל ובחזרה לכוכב ואז שוב לחלל. יש לזה קונספט מגניב אש, אני פשוט חושב שאחרי חצי שעה עם המשחק הזה אני אתשעמם. והעיתונאים, הם כנראה שחקו פחות מחצי שעה אם הם שחקו בכלל :)

אגב, יש חוק שאומר שחייבים לשחק במשחק כדי שהוא יהיה מועמד. אז החברות מצאו שיטה. למשל באנצ׳רטד 4 (אני מביא אותו כדוגמה אבל זה קרה עם המון משחקים) מישהו מהחברה משחק בו, אז הוא מגיש לעיתונאים את השלט בקטע של הירי בשוק ל 30 שניות ואז לוקח את השלט חזרה. ככה הם סימנו v על זה שעיתונאים שחקו בשביל להיות מועמד לפרס. סתם אנקדוטה ששמעתי גם בdlc וגם בפודקאדט של ign uk :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2015, 22:59

KEO אני סתם מציק לך עם NMS, ברור לי שאין לך משהו אישי נגדו וכן הטיעונים שלך לגבי החסרונות שלו לא סותרים זכייה שלו כי בחצי שעה אכן לא מתוודעים אליהן במיוחד, מספיק שאיזה עיתונאי יצא מכוכב ויכנס לאטמוספרה של כוכב אחר כדי להכריז שהוא הזוכה :)

גם FO4 לא היה שחיק ולא שמעתי על כך שעשו לו הדגמות סטייל U4, אז איך הוא זכה לפי החוק הזה? (או שכן היו הדגמות מפתחים בתערוכה ופספסתי)

אני אישית לא חושב שמגיע לו הפרס, אני בטוח שיהיה משחק מעולה אבל סכ"ה הציג המשך FO טיפוסי וגם עם טכנולוגיה די מאכזבת מאחוריו, ברור שרעננו קצת עם בנייה וקראפטינג אבל זה כמו לתת לבאטמן ב 2014 את פרס התערוכה להמשך סבבה לסדרה כי רענן עם הבאטמוביל (שזו אכן אחלה תוספת בסכ"ה לדעתי אבל לא הופכת בדיוק את הראש) ולבאטמן בניגוד ל FO4 כן יש טכנולוגיה מרשימה מאחוריו... לא יודע, צריך יותר מזה, לראות איזו קפיצה למותג ולז'אנר כדי שיקבל את זה או משהו מקורי חדש.

אני אישית הייתי הולך על הוריזון שהיה נראה IP חדש ומרענן עם צורת לחימה די מקורית ואחלה קונספט באופן כללי.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 07 יולי 2015, 23:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2015, 23:04

נדמה לי שכן נתנו לעיתונאים לשחק בfo4 לאיזה 2 דקות באמצע הדמו רק בשביל לעשות v לפרסים. אני די בטוח ששמעתי בdlc מהעורך של game informer שהוא שחק ממש לדקה וניסה לירות עם המערכת vat.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2015, 23:07

טריק די מלוכלך אבל נראה לי בלעדיו אין להם זוכים השנה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2015, 23:12

האמת, לא נראה לי שזוכה אחד שם באמת נתן לשחק דמו מלא לעיתונאים לא? אפילו nms, החבר׳ה של ign דברו בסרטון שהבאת כאילו הם מעולם לא שחקו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2015, 23:15

באטלפרונט היה שחיק בתערוכה, עשו שם משחקי מולטי על הפס4.
גם למריו מייקר רצו טורנירים שם בחסות נינטנדו, הוא הופיע באליפות שלהם.
לגבי NMS אני לא יודע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2015, 23:24

כן אתה צודק, שמעתי באמת רנט ארוך על זה שהפכו את הכניסה לכלי רכב לאייקון במקום להכנס לכלי עצמו :)
בנושא NMS, אין לי שמץ, אני רק מנחש לפי ההפתעה של החבר'ה של IGN מכל דבר קטן בNMS, כאילו הם רואים הכל בפעם הראשונה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יולי 2015, 23:40

יכול להיות שזו התרגשות PR'ית שכזו, אל תשכח ש NMS זה המשחק שהם מסקרים בלעדית בחודש הזה, IGN החלו לערוך הסכמי פרסום בלעדיים סטייל גיימאינפורמר והם מקבלים ומפרסמים חומרים בלעדיים לאורך כל החודש.

בדר"כ הסכמים כאלו הם לא בדיוק מופת ליושרה עיתונאית, יותר יד רוחצת יד שמחייבת את IGN (או גיימאינפומר וכל אמצעי מדיה גדול אחר) לשמש כשלוחת PR נוספת למפתחת בתמורה לזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים