E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 17:50

מה הקשר IGN?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 17:57

swiss-the-engine כתב:מה הקשר IGN?

יש טאג IGN בפורום ובמקום להשתמש בו הוא שם קישור.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 18:07

DrKeo כתב:

מה היה קורה אם הוא היה משתמש בטאג?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 18:09

swiss-the-engine כתב:
DrKeo כתב:

מה היה קורה אם הוא היה משתמש בטאג?

1) שלבקת חוגרת הייתה ממוגרת מהעולם
2) זה היה קורה בפורום:
[ign]http://www.ign.com/videos/2015/06/18/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-gameplay-demo-e3-2015[/ign]
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 יוני 2015, 18:35

זה כי הוא אמר שאם לייק אין, מה הסיכוי שיהיה ign?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 18:46

אה לא ידעתי שזה סרטון... חשבתי תמונה.

חנן יצא לך חרוז!
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2015, 18:52

DrKeo כתב:למהה אתה לא משתמש בטאג IGN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא הבנתי, אז להשתמש בטאג של IGN פעם הבאה?

bozeman כתב:זה כי הוא אמר שאם לייק אין, מה הסיכוי שיהיה ign?

זה בדיוק מה שעבר לי בראש, תודה בוזמן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 יוני 2015, 19:38

swiss-the-engine כתב:חנן יצא לך חרוז!

זה היה מתוכנן, כמו ההטמעה של סרטון מVINE.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 18 יוני 2015, 19:41

הE3 הזה חט אותי
בחיים שלי לא תיארתי לעצמי כמה מסורבל יהיה התערוכה הזו
אני מקווה לקבל משהו מהנציג שלנו בחו"ל

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 יוני 2015, 20:22

Fanta כתב:הE3 הזה חט אותי

דיסק של המסיבה של נינטנדו? :twisted:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 18 יוני 2015, 20:46

bozeman כתב:
Fanta כתב:הE3 הזה חט אותי

דיסק של המסיבה של נינטנדו? :twisted:

בונא אם אני יקבל דבר כזה ארז רונן יהרוג אותי

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יוני 2015, 09:47

כמו שאמרתי בעבר, אני אמשיך להגיד: אין מקום להדגמות מאחורי דלתיים סגורות בשנת 2015 למשחקים שהם חלק מהמסיבה והוצגו במסיבות העיתונאים. אם CD וND מספיק בטוחים להדגים את TR ו U4 בדלתיים סגורות אז אין שום סיבה לא לשחרר את ההדגמה הזו מיד בדיירקט פיד. אם אתם בטוחים בלהראות את המוצר שלכם לפני כל אנשי המדיה שמיד אחר כך יפיצו את מה שראו לטוב ולרע אז אין שום סיבה לא לשחרר את ההדגמה הזו ושכל אחד יראה בעצמו.

זה פשוט יד רוחצת יד של מפתחים עם אנשי מדיה ותו לא. 'היי רק אתם יכולים לראות הדגמות ממשיות של המשחקים' ובתמורה אתם יכולים לפרסם מאמרים ותיאורים שימשכו עשרות אלפי קוראים שנמצאים באטרף של E3. ורוב המאמרים האלה הם פשוט תיאורים של מה שקורה על המסך בלי תבונות לגבי משחקיות, מכניקות ועיצוב. פשוט תגובות 'וואו זה היה ענק'.
זה גם עצלנות של אנשי שיווק של למשוך כמה שיותר את הקמפיין בכמה שפחות תוכן. נראה הדגמה מאחורי דלתיים סגורות ונקבל את המאמרים ואז אחרי כמה זמן נשחרר את הוידאו של ההדגמה הזו וזה ייצור סייקל נוסף של הייפ ופרסום.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 10:35

קאז מבחינתך אין הצדקה לדמואים כאלו, מבחינה שיווקית כנראה שיש אחרת לא היו עושים את זה, לא מתחשבים ברצונות שלנו כשלוקחים החלטות כאלו.
---------------------------------------------
גיימפליי של 25 דקות של DEUS EX, ערוך ומסודר, עם מפתח שמדגים, כמו שרציתי :)

גיימפלי מ MAD MAX:

עריכה: החלפתי את הסרטון של מאד מקס בהדגמה אחרת של גיימספוט, הסרטון ששמתי נלקח מ TWITCH והיה בעל איכות זוועתית, גם האיכות של גיימספוט לא משהו אבל עדיפה בהרבה.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 19 יוני 2015, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יוני 2015, 10:54

מה השיווק פה? לתת לך לקרוא טקסט באתרים? עובדה שהם כן הדגימו את המשחק על הבמה. אז שיראו גם את השאר. אתה לא מסכים שלתת לך לראות את ההדגמה זה צעד שיווקי יותר אפקטיבי מלקרוא ציוצים של OMG?

מדובר ב relic של ימים לפני אינטרנט מהיר ולפני תפוצת וידאו נרחבת ומהירה. וזה נשאר כדי להשאיר למדיה 'קלף' כלשהו בין היוצרים לקהל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2015, 11:06

דאוס אקס נראה מצויין! :). איזה כיף. אגב, מאוד אהבתי שהם נתנו אופציה לדלג על קטע שמספיילר את המשחק בסרטון ישירות. היכולות של ג'נסן נראות מעניינות ואני חושב שהדמו הציג יפה את הלחימה וגם את ההתגנבות. סומך עליהם שיעשו עבודה טובה. חזרו והדגישו אגב שאפשר לסיים את כל המשחק מבלי להרוג אף אחד (כנראה חוץ מקרבות בוס וכו').
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 11:24

Klayman כתב:דאוס אקס נראה מצויין! :). איזה כיף. אגב, מאוד אהבתי שהם נתנו אופציה לדלג על קטע שמספיילר את המשחק בסרטון ישירות. היכולות של ג'נסן נראות מעניינות ואני חושב שהדמו הציג יפה את הלחימה וגם את ההתגנבות. סומך עליהם שיעשו עבודה טובה. חזרו והדגישו אגב שאפשר לסיים את כל המשחק מבלי להרוג אף אחד (כנראה חוץ מקרבות בוס וכו').

דווקא אמרו כמה פעמים שהם הבינו את הבעייתיות בקרבות הבוס של המשחק הקודם ואפשר לסיים את המשחק, אפילו בלי להרוג את הבוסים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 11:35

Kazz כתב:מה השיווק פה? לתת לך לקרוא טקסט באתרים? עובדה שהם כן הדגימו את המשחק על הבמה. אז שיראו גם את השאר. אתה לא מסכים שלתת לך לראות את ההדגמה זה צעד שיווקי יותר אפקטיבי מלקרוא ציוצים של OMG?

מדובר ב relic של ימים לפני אינטרנט מהיר ולפני תפוצת וידאו נרחבת ומהירה. וזה נשאר כדי להשאיר למדיה 'קלף' כלשהו בין היוצרים לקהל.

שמע, אי אפשר להכחיש שזה העלה את ההייפ לקראת החלק השני של ההדגמה של U4 כשאתה קורא בכל מקום השתפכויות נוסח ה SET PIECE הכי טוב אי פעם , מצד שני ההייפ כל כך גבוה שזה גם יכול להוביל לאכזבות.
אני גם חושב שהם היו צריכים לשחרר את זה אם הם מתכוונים לעשות את זה בכל מקרה ושהאפקט היה גדול יותר והיו פחות אכזבות פוטנציאליות כמו שיכול לקרות עכשיו, אבל אולי הם לא רוצים לספיילר יותר מדי.

עם TR לא ברור לי מה הם שומרים בדיוק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2015, 12:25

Nucleus_Dawn כתב:
Klayman כתב:דאוס אקס נראה מצויין! :). איזה כיף. אגב, מאוד אהבתי שהם נתנו אופציה לדלג על קטע שמספיילר את המשחק בסרטון ישירות. היכולות של ג'נסן נראות מעניינות ואני חושב שהדמו הציג יפה את הלחימה וגם את ההתגנבות. סומך עליהם שיעשו עבודה טובה. חזרו והדגישו אגב שאפשר לסיים את כל המשחק מבלי להרוג אף אחד (כנראה חוץ מקרבות בוס וכו').

דווקא אמרו כמה פעמים שהם הבינו את הבעייתיות בקרבות הבוס של המשחק הקודם ואפשר לסיים את המשחק, אפילו בלי להרוג את הבוסים.

כן, אבל לא בלי להלחם בהם בכלל, כנראה :). גם אם זה להלחם באמצעי Stealth.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 12:37

Klayman כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

כן, אבל לא בלי להלחם בהם בכלל, כנראה :). גם אם זה להלחם באמצעי Stealth.

דווקא הבנתי שיהיה אפשר לפתור את קרבות הבוס גם עם שיחה.
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 19 יוני 2015, 15:08

זה רק אני או שזה די ברור לכולם שכשהיוצרים של דאוס אקס משתמשים במונח Mechanical Apartheid תחת כל עץ רענן, ואומרים על כך בראיונות שהם מנסים להעביר מסר או לגרום לנו לחשוב על דברים אמיתיים שקורים בעולם שלנו, הם בעצם מתכוונים לישראל-פלסטינים ? כאילו אין משהו אחר בעולם היום, עד כמה שאני יודע, שמשתמשים במושג אפרטהייד בהקשר שלו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 15:17

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 15:43

idan כתב:זה רק אני או שזה די ברור לכולם שכשהיוצרים של דאוס אקס משתמשים במונח Mechanical Apartheid תחת כל עץ רענן, ואומרים על כך בראיונות שהם מנסים להעביר מסר או לגרום לנו לחשוב על דברים אמיתיים שקורים בעולם שלנו, הם בעצם מתכוונים לישראל-פלסטינים ? כאילו אין משהו אחר בעולם היום, עד כמה שאני יודע, שמשתמשים במושג אפרטהייד בהקשר שלו.

את האמת זה אכן נשמע ככה, כל הגטו הזה שבו סוגרים בעלי AUG, יכול להיות שזו ההקבלה שלהם לעזה? כי אכן אין עוד דוגמאות כאלו בעולם היום.

זה אומר אם ככה שיש לכל עם ישראל אישור להוריד את המשחק פיראטית :D

סתם, אבל ראיתי עכשיו את ההדגמה של ה 25 דקות והיא היתה מצוינת, לא המשך שובר קרקעות אבל משופר מספיק, גם סוף סוף גראפית נראה טוב (הקודם היה די מיושן גם לזמנו), קשה קצת לשפוט איזון ואם אתה OP כי הדמות שם משודרגת כמעט במלואה ועם אינספור אנרגיה אבל אין ספק שיש שם כוחות חזקים בטירוף.
בקיצור נראה המשך ישיר אבל גדול יותר, מלוטש יותר (הקרב משופר בהרבה, למרות שעדיין לא ברמה של משחק אקשן ייעודי אבל מספיק טוב) ועם הרבה יותר אופציות כתוצאה מהגדלת הסקייל, DAY 1! (אם לא יתנגש עם U4 :))

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 יוני 2015, 15:45

idan כתב:זה רק אני או שזה די ברור לכולם שכשהיוצרים של דאוס אקס משתמשים במונח Mechanical Apartheid תחת כל עץ רענן, ואומרים על כך בראיונות שהם מנסים להעביר מסר או לגרום לנו לחשוב על דברים אמיתיים שקורים בעולם שלנו, הם בעצם מתכוונים לישראל-פלסטינים ? כאילו אין משהו אחר בעולם היום, עד כמה שאני יודע, שמשתמשים במושג אפרטהייד בהקשר שלו.

אין שום קשר. לדעתי זה לא אמור לסמל כלום והם כבר מזמן לא יודעים מה לעשות עם כל הקונספט של משודרגים נגד רגילים מבחינת ביקורת בעולם האמיתי. זה פשוט מגוחך שהמשחק הזה הוא פריקוול למשחק הראשון ולמרות זאת הטכנולוגיה והסביבה נראות הרבה יותר מתקדמות ממה שהיה בו. חוסר עקביות רציני.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 16:02

ראיתי גם את הסרטון של דאוס אקס, וזה באמת נראה נהדר.
מגניב שכבר ראינו 3 דרכים שונות לעבור את אותו אזורו והדרכים האלו מתפצלות גם למסלולים שונים בשלב וגם לסגנונות משחק שונים.

נראה באמת נהדר. אין בו גרפיקה מדהימה, או איזה משהו טכני לא מהעולם הזה, אבל הכל נראה מספיק טוב מבחינה טכנית והגיימפליי עצמו נראה מלוטש במיוחד וממש מוצלח ומגוון.
אני מאוד מצפה לזה. המשחק הקודם היה פשוט נהדר.

מי שאחראי שם על השיווק חכם, מתודי ונשמע שהוא יודע על מה הוא מדבר, אבל הוא גם לחלוטין איש שיווק חסר נשמה. אפס התלהבות. הכל הרגיש כאילו הוא מסמן V בקופסאות ברשימה - "הנה בדיחה. אמרתי visceral. אמרתי שיש 4 עמודי טווח למשחקיות". הכל מרגיש קר וכאילו לא אכפת לו בכלל.
מצד שני, הם כן דאגו להראות הרבה, הדגימו בצורה מצוינת את המשחק ואפילו דאגו לאפשר לדלג על הספוילרים למי שרוצה. זה באמת היה סרטון הדגמה מושלם, על הנייר.
זה גם עדיף על איש שיווק שלא באמת אכפת לו, אבל ממש מנסה לזייף התלהבות. בסרטונים של בטמן, למשל, זה זוועה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 16:05

מסכים איתך בהכל קאוטיק, והסרטונים של באטמן הם באמת אנשי שיווק מהסוג הכי גרוע שנראה כאילו הם שותים קראק עם הקורנפלקס שלהם כל בוקר, אלוהים ישמור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים