Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swym » 14 מאי 2015, 14:42

Death_119 כתב:Alpha זה אומר שהמשחק גמור אומנותית, סיפור, פיתוח של מרבית הקוד וכל שנותר זה לשייף באגים ולהוסיף פיטצ'רים קטנים. המשחק יוצא עוד כחמישה חודשים, זה אומר שהוא סיים את מרבית הפיתוח שלו, זה מה שתקבלו כמשחק מינוס באג פה ושם. אחרי בטא כבר לא נוגעים בקוד אלא אם יש משהו ממש קריטי או באגים שיש זמן לתקן לפני השיגור.

ממממ.... לא. ושוב לא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2015, 16:31

מה שתארת זה בטא דודי, אלפא רק אומר שהמשחק FEATURE COMPLETE, כלומר שחיק מההתחלה ועד הסוף. יכול להיות שחלק מהאוייבים הם סתם בלוב לבן בלי אנימציות באלפא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 מאי 2015, 19:16

DrKeo כתב:מה שתארת זה בטא דודי, אלפא רק אומר שהמשחק FEATURE COMPLETE, כלומר שחיק מההתחלה ועד הסוף. יכול להיות שחלק מהאוייבים הם סתם בלוב לבן בלי אנימציות באלפא.

הו! זה נשמע כמו רעיון מגניב לאויב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 מאי 2015, 22:15

נחשפו כמה מחירים (לפחות לאירופה)
גירסת הביג בן (הכי גדולה) תעלה 140 יורו לPC ו150 לקונסולות והיא אקסלוסיבית לחנות של יוביסופט, היא כוללת גם את הסיזן פס וכל התוספת.
גירסת הצארינג קרוס (הבובה הקטנה יותר) תעלה 90 יורו ו-100 לקונסולות
וגירסת הBOOKS תעלה 70 יורו (80 לקונסלות)
גירסת הגולד גם היא תעלה 90 יורו וכוללת את הסיזן פס ועוד תוספות קוסמטיות
הגירסה הרגילה היא 60 יורו.

כל ההזמנות המוקדמות מגיעות עם 2 משימות כתוספת.

אגב - כרגע לא הוכרז איזו ליטוגרפיה תהיה בגירסת הביג בן - ומי שיזמין עד ה-26 במאי יוכל להשתתף בהצבעה על איזו לכלול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יוני 2015, 09:46

הטריילרים החדשים:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוגוסט 2015, 00:03

יצאו לא מעט טריילרים חדשים:
אגב - האתר של סינדיקט נותן לזכות בדברים (כבר זכיתי באגרופן מקלקר עם הסמל של AC...) ויש כל מני דברים נחמדים.
אודה למי שנרשם דרך הלינק (אני והוא מקבלים נקודות להיכנס להגרלות וכדומה)
https://assassinscreed.ubi.com/en-US/re ... _=1JrGQnCz

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 ספטמבר 2015, 20:22

נראה ממש מעולה:

ככל שאני רואה יותר ממערכת הקרב הזאת, כך היא נראית יותר טוב.

כמה דברים מעניינים יותר ופחות מהכתבה שהיתה צמודה לסרטון הזה (שנכתבה אחרי 3 שעות של משחק):
- המשחק עובד חלק לגמרי. הם לא נתקלו בשום בעיה טכנית.
- העיר יפיפיה (קצת ברור מאליו).
- נפתרו מרוב האזורים הפנימיים הקטנים שהיו ביוניטי. חבל מצד אחד, כי זה הוסיף המון חיים לעיר לפי דעתי, אבל זה באמת לא היה כל כך כיף לעבור דרכם ואם זה גם עוזר מבחינה טכנית, אז בכלל טוב.
- הבסיס החדש שמפתחים הוא רכבת שנוסעת כל הזמן בכל רחבי המפה. קול.
- פישטו קצת את מערכת הציוד מיוניטי. עכשיו יש תלבושת יחידה (לא מחולקת לחלקים), חגורה וכובע.
- יהיה סיפור הווה משמעותי (הידד!).
- הנהיגה בכרכרות כיפית וקלה. כמו מכוניות בGTA.
- הgrapple line של בטמן הומצא על ידי מתנקשים כ100 שנה לפני ברוס וויין. האם בטמן הוא מתנקש ולא ידענו?!
- במשחק יופיעו כל מיני דמויות מוכרות מההיסטוריה כמו צ'רלס דארווין, צ'רלס דיקנס, קרל מרקס, אלכסנדר גרהאם בל (הדה וינצ'י של המשחק, אני מניח) ואפילו המלכה ויקטוריה עצמה.
- הסיפור יותר אססין קריד קלאסי. יש את הטמפלר הראשי שרוצים להרוג ועושים את זה על ידי הריגת טמפלרים פחות ראשיים, עד שמגיעים אליו.
- השריקה חזרה (ווהו!).

משהו מוזר...
ביורוגיימר כותבים:
It's clear that Syndicate is an Assassin's Creed game, but it's also clear that another year of technical knowledge and fine-tuning for the game's engine has produced a far better and more stable result. In the early build we played, Syndicate ran smoothly at all times.

בוידאוגיימר כותבים:
Syndicate, right from the main menu, feels instantly like Unity. On PS4 (the build I played at the event) it has the same issues hitting 30fps, with constant stuttering and a wildly fluctuating frame rate, as well as the same 900p resolution (Ubisoft is yet to confirm the resolution, but it certainly didn't look 1080p). There's demonstrable input lag. It looks great, as long as you're not moving too much.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 27 ספטמבר 2015, 01:34

זה מובן מאליו שהוא צריך להיות יציב. זה עצוב שקודמו נכשל בכך. גם עצוב שמציינים זאת בהקשר למשחק החדש, כאילו מגיע להם מדליה שהם הפעם הצליחו.

אני אתן להם מדליה אם המשימות תהיינה מעניינות וטובות ואם השליטה לא תהיה בעייתית כמו בקודמים.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ספטמבר 2015, 12:21

כדי לעניין אותי בסדרה הם צריכים לעשות מהפכה מטורפת בסדרה, ממש מטורפת. אחרי MGS ממש קשה לי לחשוב על לחזור אליה אפילו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 ספטמבר 2015, 01:14

אבל הסדרה זה לא המשחקיות, חלק עיקרי זה כל ההיסטוריה, האווירה, המבנים עם הדיוק הארטקטוני וגם במזל הסיפור. אח"כ זה גם חצי התגנבות פעולה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 ספטמבר 2015, 01:33

נא... תירוץ עלוב. 2+ברודרהוד היו כיפיים למשחק ו 4 גם היה סבבה. כל השאר די בלעע.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 01:36

לדעתי יש בסדרה הזאת אפס אוירה, זאת בדיוק הבעיה שלה מחוץ לנושא הגיימפליי הפשוט והרפטטיבי. כל הקונספט מדהים אבל צריך לשחק בדיוק 30 דקות בmgs5 כדי להבין מה יוצר כשרוני יכול לעשות עם הקונספט.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 28 ספטמבר 2015, 03:08

DrKeo כתב:לדעתי יש בסדרה הזאת אפס אוירה, זאת בדיוק הבעיה שלה מחוץ לנושא הגיימפליי הפשוט והרפטטיבי. כל הקונספט מדהים אבל צריך לשחק בדיוק 30 דקות בmgs5 כדי להבין מה יוצר כשרוני יכול לעשות עם הקונספט.

נדב, מה עם כפתור לייק? :)
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 ספטמבר 2015, 03:10

כנראה אתה שלא כמוני לא עומד על המבנים ובוחן אותם. את העיצוב של הערים והאנשים. את התקופה ההיסטורית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 ספטמבר 2015, 09:31

סבבה והכל. אבל בסוף זה לא סימולטור של ערוץ ההיסטוריה לאוקיולוס ריפט. :|. זה משחק שאמור להיות Stealth Action. אני מבין את האהבה להיסטוריה וכו', אבל בחייך.... איך זה לעזאזל מפצה על המשחקיות המשעממת של 3, רווליישנס ויוניטי (לא סיימתי את יוניטי, אבל ה3-4 שעות הראשונות היו נוראיות)?
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 ספטמבר 2015, 12:05

DrKeo כתב:לדעתי יש בסדרה הזאת אפס אוירה, זאת בדיוק הבעיה שלה מחוץ לנושא הגיימפליי הפשוט והרפטטיבי. כל הקונספט מדהים אבל צריך לשחק בדיוק 30 דקות בmgs5 כדי להבין מה יוצר כשרוני יכול לעשות עם הקונספט.

לא הבנתי למה יש ב MGS5 אווירה וב AC לא, הרי העולם ב AC יותר מורכב ומפורט משל MGS5, אתה רוצה לאמר שללכת ברחובות פריז או לונדון ב AC (בלי גיימפליי או משהו) מרגיש פחות אווירתי וטוב מאשר ללכת במדבר השומם של MGS5?

לא מתווכח כי לא שיחקתי ב AC יותר מדי אבל נשמע לי קצת מוזר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 ספטמבר 2015, 13:03

דווקא באווירה הסדרה הזאת נמצאת בטופ של התעשייה. אני לא חושב שיש אף משחק עולם פתוח שבו עיצוב העולם, האותנטיות שלו והמורכבות שלו יותר מוצלחים מבמשחקי AC הטובים. אפילו במשחקים פחות טובים בסדרה, זה נעשה בצורה מדהימה (בטח ובטח ביוניטי וקצת פחות ב3).
יש דברים פחות מוצלחים בסדרה, אבל בבניית עולם שמרגיש מעולה, כמעט ואין להם תחרות. הם גם דואגים ליצור את האווירה הזאת במגוון יפה של דרכים. אם זה עם דגש מרשים אל ארכיטקטורה מפורטת ומתאימה לתקופה, האירועים ההיסטוריים שקורים בה ומוצגים מהעדשה של המלחמה הארוכה בין המתנקשים והטמפלרים, שירי הימאים ב4, ההפגנות בכל רחוב בפריז ביוניטי, הפסטיבל בונציה של AC2 וכן הלאה.

אפשר להתלונן על כך שההתגנבות לא מאתגרת מספיק, שמערכת הקרב לא מאתגרת (או לא כיפית ביוניטי, שם היא בהחלט היוותה אתגר), שהמשימות האחרונות מרבליישנס ועד 4 הרגישו ממש זולות וכאילו מישהו נכנס לחלל הפתוח שבו פיתחו את המשחק ואמר "נגמר הזמן. יאללה, לסיים הכל" (קצת כמו MGS V, ככל הנראה). להגיד שאין אווירה? זה תמוה בעיני כמעט כמו להתלונן על מערכת הטרוורסיה, בגלל שהיא מאפשרת לך ללכת לכל מקום בעולם הסופר מורכב של המשחקים והיא עובדת מושלם לשחקן מנוסה רק 97% מהזמן.

בסופו של דבר, המשחקים האלו כל כך מצליחים ופופולאריים, בגלל הדברים שהם עושים טוב (ולמרות הדברים שהם עושים פחות טוב). בניית העולם ויצירת אווירה שמתאימה לתקופה ולמקום, זה כנראה הדבר שעושים בסדרה הזאת הכי טוב. הם גם פחות או יותר בטופ של התעשייה בתחום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 19:06

bling כתב:

לא הבנתי למה יש ב MGS5 אווירה וב AC לא, הרי העולם ב AC יותר מורכב ומפורט משל MGS5, אתה רוצה לאמר שללכת ברחובות פריז או לונדון ב AC (בלי גיימפליי או משהו) מרגיש פחות אווירתי וטוב מאשר ללכת במדבר השומם של MGS5?

לא מתווכח כי לא שיחקתי ב AC יותר מדי אבל נשמע לי קצת מוזר.

הסדרה מתרחשת במקומות מעניינים אבל האוירה והעולם לא מעניינים. אפשר לעשות בחדר ריק אוירה מדהימה (ע״ע פורטל) וביקום סופר מפורט אוירה משעממת (ע״ע ac). יש לסדרה הזאת פוטנציאל להיות סופר מדהימה באוירה והעולם אבל הסרטוני מעבר שלה נורא משעממים והעולם מרגיש (לפחות לי) כמו אוסף בניינים מדוייקים הסטורית ותו לא.

אבל היי, נטשתי את הסדרה מזמן אז אולי היום האוירה מדהימה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 ספטמבר 2015, 06:29

שלוש אולי היה הגרוע בסדרה, אבל גם בו חשתי יותר מכל דבר אחר מה זה אומר "לחיות בארה"ב בתקופה הזאת" (ותחום ההתמחות שלי זאת היסטוריה אמריקאית...)
יוניטי היה גם סבבה וגם מבחינת משחקיות. רבולושיין היה גם סבבה - הוא פשוט היה עוד מאותו דבר אחרי שלוש שנים אז זה היה קצת רוויה.

אבל אני בהחלט מבין מי שהחלק של ההיסטוריה לא מעניין אותו שפחות בא לו על הסדרה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2015, 06:55

אל תעקם את הדברים. גם אני מאוד נהניתי להסתובב ברחובות שעוצבו ממש יפה, לראות את האתרים ההיסטוריים, לקרוא על דמויות מפתח וכו. אבל זה לא הופך אותם למשחקים טובים. אולי לסימולטור היסטורי טוב- אבל לא נראה לי שזאת המטרה וזאת הסיבה שאוביסופט משקיעה כ"כ הרבה כסף בסדרה.. זה שאץה נהנה מאחד האספקטים במשחק והוא מספק אותך, למרות שהמשחקים כבר ממש לא מה שהיו מבחינת גיימפליי, זה סבבה.

יוניטי אולי היה משחק טוב בהמשך. שלו, אבל ה4 שעות הראשונות, די נוראיות ולא טרחתי מעבר כבר. אני לא בטוח שאני יודע מה צריך להשתנות בסדרה, אבל אני בהחלט זוכר איך נהנתי מ2 וברודרהוד. רוצה לחוות את אותה ההרגשה שהייתה לי אז איתם. ובינתיים אף משחק אחריהם לא עשה את זה.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ספטמבר 2015, 09:37

בשום משחק AC אין אווירה, זה בערך כמו לצפות בתמונה יפה על הקיר, אתה הולך ברחובות לא משנה איזה עיר, ה-10 דקות הראשונות בכל משחק מאוד מרשימות ואני תמיד גם אומר לעצמי - "בוא נכנס לדמות, בוא נלך לבאר הקרוב לספור אווירה תקופתית", מגיע לבר, יש שלוש דמויות שמנגנות איזה מנגינה מקומית, מאוד מרשים, אפילו תיבה בפינה, אחרי זה אתה ממשיך לבר הבא, עוד פעם אותן שלוש דמויות מנגנות את אותה מנגינה מקומית ואותה תיבה בפינה. AC הוא משחק ריק, אין כלום בעולם שלו, אין אינטרקציה, אין מה לעשות, רק לחלוף על פני נופים, וגם זה נמאס אחרי כמה דקות. כמו שתיאר חנן, הוא רואה אותו כסימולציה לאיך נראה בניין לפני כמה מאות שנים (רק בחוץ כמובן כי להכנס אי אפשר על פי רוב), רק חבל שכל הבניינים הם בסופו של דבר בעלי אותה חזות בסופו של יום.

אפשר לראות את Witcher 3 כקונטרה, שידע ליצור עולם יפיפה (הרבה יותר מגוון לאין שיעור מבחינת העושר בעולם ויזואלית), גם שם הדמויות יחסית שבלניות, אבל יש וואחד תוכן ומה לעשות. לו רק AC היה הופך להיות משחק. 4 התקרב, אבל גם הוא חוזר על עצמו דיי מהר.

נדב, היום שתרצה להתקרב לAC זה היום שהסדרה הזאת תפסיק להיות AC ותהיה משהו חדש. זה לא יקרה. ולא צריך לשחק את MGS כדי לדעת מה צריך להיות. לא חסרים משחקי עולם פתוח מוצלחים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2015, 10:58

סה"כ אי אפשר לזלזל בהישגים הטכניים והירידה לפרטים במשחקי AC.
כן, בסוף זה די "שטחי", אבל ליצור ערים בהתאם למפות עבר, ארכיטקטורה, אפנה, לעשות מחקר די מקיף, במשחקים האחרונים יש כניסה למבנים דווקא... לדעתי זה מאוד מרשים.
אבל פה זה בערך נגמר, גם מבחינתי. מתרשם תמיד מהפתיח, מהעיר, ואחרי שעתיים של פארקור-סיפור נמאס לי מהגיימפליי.

אני כן אופטימי בקשר לעתיד, ומקווה שהגיימפליי יתחיל להשתפר, הקרבות יהיו מהנים וגיימפליי יהיה מספיק מגוון.
אולי, שוב... במשחק שיתרחש ביפן הפאודלית, ואז יהיה גיימפליי עם דמות נינג'ה/סמוראי ממש חזק וזה יהיה ממש כיף :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 13:20

Laskin כתב:סה"כ אי אפשר לזלזל בהישגים הטכניים והירידה לפרטים במשחקי AC.
כן, בסוף זה די "שטחי", אבל ליצור ערים בהתאם למפות עבר, ארכיטקטורה, אפנה, לעשות מחקר די מקיף, במשחקים האחרונים יש כניסה למבנים דווקא... לדעתי זה מאוד מרשים.
אבל פה זה בערך נגמר, גם מבחינתי. מתרשם תמיד מהפתיח, מהעיר, ואחרי שעתיים של פארקור-סיפור נמאס לי מהגיימפליי.

אני כן אופטימי בקשר לעתיד, ומקווה שהגיימפליי יתחיל להשתפר, הקרבות יהיו מהנים וגיימפליי יהיה מספיק מגוון.
אולי, שוב... במשחק שיתרחש ביפן הפאודלית, ואז יהיה גיימפליי עם דמות נינג'ה/סמוראי ממש חזק וזה יהיה ממש כיף :)

ברור לי שאתה מר אופטימיות וכל זה אבל הסדרה רצה שנים והתגובות השליליות על הקרבות והגיימפליי לא משתנות ועדיין יובי לא מצליחה לשפר מספיק את העניין הזה, אני בספק אם זה כבר יקרה בדור הזה, הקרבות בסינדיקייט בטח לא עושים עבורי רושם טוב.

גיימפליי חדש מגרסת הפס4

נראה שלפחות זה רץ די חלק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2015, 13:28

לא אמרתי "אני אופטימי בקשר לעתיד הקרוב" אלא בקשר לעתיד :)
גם על פיפ"א שנים התלונננו שאין שינויים ואז בסוף אילצו אותם... נקווה שהתחרות הקשה, והיא ממש קשה (תחשבו על כל משחקי העולם הפתוח שיצאו רק השנה) תאלץ אותם לשפר גם את מערכת הקרב, אחרת הסדרה תאבד את היוקרה והציונים, ובעקבות זאת גם תרד במכירות בצורה משמעותית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 13:44

מאז AC:B היא בתהליך של איבוד היוקרה והציונים כשיוניטי היה השיא השלילי, גם המכירות בדרך יורדות ויוניטי ורוג מכרו ביחד כמו AC4 לבד מזכרוני, אני חושב שסינדיקייט בכלל הולך ליפול חזק במכירות, נקווה שזה באמת יכריח אותם לעשות הפסקה טובה עם הסדרה ולבנות את היסודות שלה מחדש, אני לא מצפה לגיימפליי של MGS5 אבל בחייאת, לפחות שיעמוד בתחרות מול הוויצ'ר 3 שגם לא בדיוק מכיל מערכת קרב מדהימה אבל לפחות היא עובדת טוב ומרגישה לא רע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 25 אורחים