Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2015, 13:02

או בקיצור, אתה רוצה אססינס קריד- Batman's edition, חוץ מהקטע של התגנבות דרך טיפוס קירות שלא כל כך הבנתי למה הכוונה :)

את האמת מבחינתי זה גם יהיה שיפור גדול אבל אולי בכל זאת צריך לבנות לסדרה אופי מעניין משלה, הרי המערכת קרב של באטמן לא הכי תעבוד במבנה ההתגנבות הנוכחי של AC, אם הם הולכים על מערכת קרב כזו הם צריכים קטעים מוגדרים כמו בבאטמן שיש רק התגנבות או עכשיו קטע של מכות וכו', המערכות לא הכי משתלבות ביחד (כמו שמנסים לעשות ב AC) כי בתכל'ס זה לא מעניש במיוחד כשמגלים אותך אם אתה יכול לפרק אותם בסגנון באטמן.

אז כן, אם הם יעברו ל AC שמעוצב לגמרי כמו באטמן (כולל קמפיין די לניארי ויחסית מתוסרט כמו במשחקי באטמן שהצעת) אני ממש אשמח ואקנה את המשחק, אבל נראה לי אם מנסים להתחשב בעקרונות של הסדרה והחזון שהיא מנסה להעביר, כנראה צריך לחשוב על overhaul אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2015, 13:31

bling כתב:או בקיצור, אתה רוצה אססינס קריד- Batman's edition, חוץ מהקטע של התגנבות דרך טיפוס קירות שלא כל כך הבנתי למה הכוונה :)

את האמת מבחינתי זה גם יהיה שיפור גדול אבל אולי בכל זאת צריך לבנות לסדרה אופי מעניין משלה, הרי המערכת קרב של באטמן לא הכי תעבוד במבנה ההתגנבות הנוכחי של AC, אם הם הולכים על מערכת קרב כזו הם צריכים קטעים מוגדרים כמו בבאטמן שיש רק התגנבות או עכשיו קטע של מכות וכו', המערכות לא הכי משתלבות ביחד (כמו שמנסים לעשות ב AC) כי בתכל'ס זה לא מעניש במיוחד כשמגלים אותך אם אתה יכול לפרק אותם בסגנון באטמן.

אז כן, אם הם יעברו ל AC שמעוצב לגמרי כמו באטמן (כולל קמפיין די לניארי ויחסית מתוסרט כמו במשחקי באטמן שהצעת) אני ממש אשמח ואקנה את המשחק, אבל נראה לי אם מנסים להתחשב בעקרונות של הסדרה והחזון שהיא מנסה להעביר, כנראה צריך לחשוב על overhaul אחר.

זה משחק עולם פתוח, יש בו משימות, בחלקן אתה מתגנב, בחלק אתה נלחם, אמור להיות גיוון וזה. כמו שבMGS אתה מתגנב במשימה אחת ונלחם בSKULLS באחרת או באנצ'רטד שאפילו שם יש משימות שמתגנבים ואחרות שרצים ויורים. אני לא באמת מחפש בטמן כי מAC אני מצפה ל:
1) שההתגנבות תתבסס על טיפוס על הקירות, כלומר להשתמש בטרוורסיה ופלטפורמה כדי לעקוף שומרים, להסתתר מהם וכך הלאה. אני יכול לראות אזורים שבהם הקירות וארכיטקטורה היא סוג של פאזל שבשילוב עם שומרים אתה מקבל לדעתי תוצר מעניין ויחסית יחודי.
2) עיר סופר חיה, בניגוד לבטמן
3) טרוורסיה ממש מגניבה בסביבה ולא סתם לרחף ולעשות ZIPLINE לכל מקום.

אני גם לא חושב שזה כזה רחוק מAC היום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 21 אוקטובר 2015, 13:37

bling כתב:אתה יודע אבל שמחזור הפיתוח של כל משחק הוא שנתיים-שלוש, אלו פשוט צוותים שונים שעושים את משחקי הסדרה, יש ליובי ממש מפעל אססינס קריד שם שמורכב מיותר מאלף עובדים שעושים רוטציות דו שנתיות, אולי בגלל זה המשחק גם מרגיש כאילו יצא ממפעל.

גם סדרת סולס תתחיל להמאס על המעריצים שלה אם הם ימשיכו לסחוט אותה ככה, למזלם לפחות עם DS3 רק בעלי הפס4 ירגישו קצת עייפות, על ה PC בטח המשחק יצליח מאוד (שחקני PC מתים על סדרת סולס והיא מוכרת מעולה שם) אבל אם הם ימשיכו כל שנה להוציא חדש אתה תראה שמהר מאוד יתחילו טענות גם כלפי הסדרה הזו.

כבר התייחסתי לנקודה הזאת. זה לא משנה. ודאי שאני לא חושב שהם מפתחים אותו תוך שנה. יש להם יעד יציאה. על היעד דיברתי, לא על משך הפיתוח. גם לרוקסטאר יש המון צוותים ומשוחרר משחק אחד שלה פעם בשנתיים–שלוש. אם הם יפתחו משחק בלי להגדיר יעד יציאה מראש, אולי יצא להם משהו טוב.

לפי המוניטין וההצלחה של רוקסטאר, זה יכול לעשות טוב גם ל־Ubi.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2015, 14:01

DrKeo כתב:
bling כתב:או בקיצור, אתה רוצה אססינס קריד- Batman's edition, חוץ מהקטע של התגנבות דרך טיפוס קירות שלא כל כך הבנתי למה הכוונה :)

זה משחק עולם פתוח, יש בו משימות, בחלקן אתה מתגנב, בחלק אתה נלחם, אמור להיות גיוון וזה. כמו שבMGS אתה מתגנב במשימה אחת ונלחם בSKULLS באחרת או באנצ'רטד שאפילו שם יש משימות שמתגנבים ואחרות שרצים ויורים. אני לא באמת מחפש בטמן כי מAC אני מצפה ל:
1) שההתגנבות תתבסס על טיפוס על הקירות, כלומר להשתמש בטרוורסיה ופלטפורמה כדי לעקוף שומרים, להסתתר מהם וכך הלאה. אני יכול לראות אזורים שבהם הקירות וארכיטקטורה היא סוג של פאזל שבשילוב עם שומרים אתה מקבל לדעתי תוצר מעניין ויחסית יחודי.
2) עיר סופר חיה, בניגוד לבטמן
3) טרוורסיה ממש מגניבה בסביבה ולא סתם לרחף ולעשות ZIPLINE לכל מקום.

אני גם לא חושב שזה כזה רחוק מAC היום.

מה שהתכוונתי זה שבבאטמן החלקי גיימפליי השונים מחולקים, ב AC מנסים לעשות את זה יותר דינאמי, שתוכל לעבור מהתגנבות למילי בכיף ובאותו הרגע, למשל אתה מנסה להגיע למטרה ומישהו רואה אותך אתה יכול להלחם איתם (במערכת הקרב הדי גרועה של המשחק זה כן), בבאטמן אתה לא נלחם כי הם חמושים והורגים אותך מהר, אתה חייב לברוח לאיזה גורגויל כשמגלים אותך.

אם תכניס את מערכת הקרב של באטמן ל AC ותשמור על המבנה הדינאמי של AC מה שיקרה זה שאם יתפסו אותך העונש לא יהיה קריטי כי תוכל לפרק אותם בכיף עם המערכת קרב המגניבה של באטמן, אולי אפילו תרצה להתפס כדי לפרק אותם :)

אז מה שאני אומר זה שאם אתה מכניס מכניקות של באטמן אתה צריך גם מבנה של באטמן, שיהיה אפשר לעשות או התגנבות או קטע מכות או טרוורסיה וכו', כמו שבאטמן מחולק, אתה חושב שזה מתאים ל AC?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2015, 14:56

לא שחקתי שנים בAC אבל לפחות בAC1 ובAC2 הקרבות היו אפילו יותר קלים מבבטמן, אז זה באמת משנה? חוץ מזה העונשים יכולים להיות שונים לגמרי ואוייבים מסויימים יכולים להיות מתקדמים יותר ויותר מאיימים. יש הרבה פתרונות. אני לא חושב שיש משהו רע שבמשימה אחת צריך לחדור לבמצר ולהיות חשאי אחרת האסיר ימות ובמשימה אחרת צריך להלחם ב20 חיילי משמר ששותים בבר.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 22 אוקטובר 2015, 14:42

ביקורת באיי־ג'י־אן: 8.2. המבקר כותב שמאז Black Flag הוא לא שיחק במשחק Assassin's Creed כיפי. הוא אומר שהסיפור יותר ממוקד.

גיימספוט העניקה לו 9. יפה מאוד. אז מי שאהב את הסדרה לא יתאכזב.

בשתי הביקורות מסכימים שהסוף שלו פשוט רע. בגיימספוט ציינו שהבוס האחרון מתסכל מאוד והורג את הדרמה.

כרגע ממוצע הציונים שלו, לאחר 17 ביקורות, הוא 76%. נראה שהוא משחק קצוות.

מקור
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 14:59

וואו 9 מגיימספוט, לא ציפיתי לזה בכלל, הם מתחילים להתרכך אחרי שקווין ואנורד עזב? :)
הממוצע עדיין בינוני, נבדוק אחרי זה מה קרה שם.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 16:28

כל הדיון שהלך פה על מה לא טוב בAC ומה צריך לשנות ממש משעשע. כמו חבורה של אנשים שפשוט לא אוהבים סדרות מצוירות ומדברים על למה Rick and Morty לא טובה ואיך היא היתה הרבה יותר טובה עם שחקנים אמיתיים, או כמה סאות' פארק היה מוצלח יותר אם היוצרים של בנות גילמור היו מאחורי הסדרה. נחמד :D

---

הביקורות לסינדיקייט פשוט מצוינות. יש קונצנזוס ברור בנוגע לזה שהתוספת של הhook shot נהדרת ושימושית. כולם מסכימים שהעיר מדהימה ושהמשחק נראה פשוט נהדר. כולם מסכימים שכיף לנהוג בכרכרות ברחבי העיר. כולם מסכימים שהמוזיקה ממש מצוינת. כולם מסכימים שהסיפור הוא אחד הטובים בסדרה וששתי הדמויות הראשיות כתובות מעניין ובצורה טובה. כולם מסכימים שכל הדמויות ההסטוריות מגניבות. באמת שזה נשמע נהדר.

קראתי 5 ביקורות, בכמה אתרים. רק אחת היתה שלילית והיא גם היתה מוזרה (בוידאו גיימר). פשוט סתרו שם לחלוטין דברים שנכתבו בביקורות אחרות. למשל, ב3 ביקורות כתבו מפורשות שהמשחק רץ מצוין (ובאחת לא התייחסו כלל לפן הטכני), מבחינה טכנית ושהם לא יכולים לחשוב על יותר מבאג או שניים במהלך ה20-30 שעות שהם שיחקו במשחק בעוד שבביקורת השלילית היחידה טענו שהמשחק מבוגבג בטירוף. הם גם הזכירו את הhook shot באיזו הערה אגבית של "נו... תוספת בסדר", בזמן שבביקורת אחרת נכתב שזה ממש game changer ובכל שאר הביקורות כתבו על כך בהרחבה ואמרו כמה כיף לנוע בעיר.
קשה לי לקחת את הביקורת השלילית היחידה הזאת יותר מידי ברצינות, פשוט בגלל שהם כתבו שם סתירות לעניינים באמת לא אובייקטיבים.

בקיצור, ביקורות מאוד חיוביות. נשמע פשוט מעולה. למרות זאת, אני מקווה שהם יקחו הפסקה של שנה (עכשיו שהם כנראה הרוויחו מחדש את האמון של השחקנים) ויעבדו על שינויים יותר משמעותיים לסדרה, שיעזרו לרענן אותה לקראת ריצה של עוד כמה שנים טובות.
אם היו לי כמה שקלים פנויים, בטוח הייתי קונה אותו עכשיו. הגיימפליי שראיתי גרם לי לחשוב שמדובר במשחק מוצלח בהחלט והביקורות שכנעו אותי לחלוטין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2015, 16:33

לא הבנתי את הביקורת שלך, מדובר בסדרה די MEH כבר הרבה שנים, אתה משווה אותה לריק ומורטי? כאילו מה, מה הנשמה של הסדרה הזאת? גיימפליי שטחי? השיא של הסדרה בשנים האחרונות היה הספינה בAC4, מכניקה שלא קשורה בשום צורה לסדרת AC ויכלה להיות פרנצ'ייז חדש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 16:50

גם הממוצע עם כל הכבוד יושב כרגע על 78, נכון שזה לא ממוצע בזיוני כמו שהיה נחשב בעבר אבל זה בינוני למדי, במיוחד ביחס ההפקה המטורפת הזו, זה שהוא מקבל ממוצע כזה למרות שנראה שהוא אכן אחלה של משחק ביחס לסדרה רק מדגיש עד כמה היא יצאה לכולם מהאף ועד כמה היא פשוט לא מספיק טובה עוד ביחס למה שמצפים ממשחק עולם פתוח היום, אם זה הממוצע ל AC טוב אז כמה הוא היה מקבל אם היה חלש כמו נגיד רבליישנס בזמנו? 6?

זה רק מדגיש עד כמה הם חייבים מייקאובר מאסיבי בדחיפות, משחק AC טוב כבר לא עושה רושם יותר מדי ולרוב המבקרים זה לא מספיק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 16:58

DrKeo כתב:לא הבנתי את הביקורת שלך, מדובר בסדרה די MEH כבר הרבה שנים, אתה משווה אותה לריק ומורטי? כאילו מה, מה הנשמה של הסדרה הזאת? גיימפליי שטחי? השיא של הסדרה בשנים האחרונות היה הספינה בAC4, מכניקה שלא קשורה בשום צורה לסדרת AC ויכלה להיות פרנצ'ייז חדש.

נו רואה? באמת אין לך, או לשאר המשתתפים בדיון המשעשע הזה שמץ של מושג מה הנשמה של הסדרה הזאת. אין לכם מושג למה אנשים אהבו אותה ועדין אוהבים אותה. מה הפלא שאתם מציעים פשוט לזרוק את התינוק עם המים?
לא סתם קנו את הסדרה הזאת בעשרות מיליונים. יש בה המון דברים שאנשים אוהבים. אנשים שלא שיחקו במשחקי הסדרה חצי עשור יכולים לדבר על איך לתקן אותה כאוות נפשם. זה פשוט משעשע, כשמישהו ששיחק כמעט בכל המשחקים בסדרה קורא את ההצעות האלו לתיקון.
מה לעשות? ההצעות האלו באמת נשמעות כמו מישהו שמת שיוצרי בנות גילמור ישתלטו על סאות' פארק. זה פשוט מישהו שלא מבין ואולי לעולם לא יבין, מה הדברים שאנשים נהנים מהם כשהם צופים בסאות' פארק. זה משעשע ואחלה וכנראה מאוד לא משנה ליוצרים של סאות' פארק.

יש מספיק ביקורת במקום בנוגע לסדרה הזאת. באופן לא מפתיע, היא מגיע בעיקר מצד אנשים שבאמת שיחקו בה ומעט מאוד מצד אנשים שלא באמת יודעים מה קורה בה בחמשת השנים האחרונות.
זה קצת כמו מה שאני אומר על היילו ואיך לתקן אותו. נראה לי הגיוני לגמרי כשמישהו כמו swiss יגיד שאין לי מושג על מה אני מדבר. אני באמת לא מסוגל להבין לחלוטין למה אנשים אהבו את הסדרה עד עכשיו, אז "לתקן" אותה זה בטח לא משהו שאני איזו סמכות בה.

---

בלינג, למי אכפת מהממוצע המפוברק הזה? בן אדם מסביר לך שהוא קרא ביקורות ואתה אומר לו "אבל הנה מספר שיש לו משמעות זניחה לעומת מאות ואלפי המילים שתיארו את המשחק ביורוגיימר, IGN, גיימספוט ופוליגון"? מצידי שיהיה לו ממוצע 34i וחמש חסות. זה היה נותן לי כמות מידע דומה ל78 הזה שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 17:27

בטח שעומד מאחורי המספר הזה משהו, אתה אומר ביקורות מעולות כי לקחת כמה תשיעיות בעוד שהרוב נותנים שביעיות, אם הביקורות של התשיעיות הם ממבקרים שאתה אוהב ומעריך אז סבבה בשבילך ואתה לא צריך יותר מזה, אבל המשחק רחוק מלהיות קונצנזוס מקיר לקיר ולא הייתי מגדיר באופן כללי את הביקורות כמעולות, נראה שלהרבה מבקרים כבר לא מספיק לקבל AC שנתי שעשוי לא רע, יש לא מעט טענות כלפי הגיימפליי, AI, תוכן ומשימות פילר ודברים שעומדים במקום יותר מדי זמן, וזה למרות שיש שיפורים בטרוורסיה ובעלילה אבל לפחות ללא מעט מבקרים זה כבר לא מספיק עוד.

בכל אופן מה שבטוח זה שסדרה שפעם היתה זוכת Goty ובשנים אחרות לפחות מועמדת התדרדרה די חזק שהיום היא מקבלת 78 וזו כבר די שגרה, עוד משחק AC שלא מזיז במיוחד, חייבת ריבוט דחוף לדעתי וזה ישתקף גם במכירות השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2015, 17:32

הבעיה של ac היא לא שמדובר בסדרה מטורפת שסרחה, הבעיה של ac היא שמדובר בסדרה שמעולם לא הצליחה באמת להיות איכותית חוץ מאשר המשחק השני. אולי הדימוי שלך נכון, רק שac הוא בנות גילמור ואנחנו מציעים שטריי פארקר יתקן אותה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 17:51

bling כתב:בטח שעומד מאחורי המספר הזה משהו, אתה אומר ביקורות מעולות כי לקחת כמה תשיעיות בעוד שהרוב נותנים שביעיות, אם הביקורות של התשיעיות הם ממבקרים שאתה אוהב ומעריך אז סבבה בשבילך ואתה לא צריך יותר מזה, אבל המשחק רחוק מלהיות קונצנזוס מקיר לקיר ולא הייתי מגדיר באופן כללי את הביקורות כמעולות, נראה שלהרבה מבקרים כבר לא מספיק לקבל AC שנתי שעשוי לא רע, יש לא מעט טענות כלפי הגיימפליי, AI, תוכן ומשימות פילר ודברים שעומדים במקום יותר מדי זמן, וזה למרות שיש שיפורים בטרוורסיה ובעלילה אבל לפחות ללא מעט מבקרים זה כבר לא מספיק עוד.

בכל אופן מה שבטוח זה שסדרה שפעם היתה זוכת Goty ובשנים אחרות לפחות מועמדת התדרדרה די חזק שהיום היא מקבלת 78 וזו כבר די שגרה, עוד משחק AC שלא מזיז במיוחד, חייבת ריבוט דחוף לדעתי וזה ישתקף גם במכירות השנה.

אתה מבין כמה שהתפיסה שלך מתעוותת מהיחס שאתה נותן לממוצע?
אתה באמת מאמין שהרוב נותנים שביעיות, כאשר 23 מהביקורות שיש במטהקריטיק, אהובך, נתנו 80 ומעלה ורק 14 נתנו פחות (ואפילו הכנסתי ציון 78 לתוך ה״שביעיות״ שלך).
אגב, יש 14 של 85 ומעלה ו8 ב70 ומטה. איןשמץ של משמעות ל78 שלך. בבירור הוא לא מייצג מה שנראה לך שהוא מייצג.

אין לי ספק שהמכירות השנה יהיו טובות. המכירות בכל מקרה היו טובות, אבל לצד ביקורות חיוביות כל כך, יהיה מאוד צפוי לראות מכירות עדיפות ביחס לשנה שעברה.

---
נדב, אתה לא מבין למה המשחקים בסדרה טובים. אתה לא מבין למה עשרות מיליונים קנו את משחקי הסדרה. אתה אפילו לא יודע איך המשחקים משוחקים. לא סתם הביקורת שלך כל כך לא מבוססת ולא כוללת שום דבר פרט לקלישאות ריקות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 18:00

אני יודע מה זה ממוצע, הוא אומר מה שהוא תמיד אמר, שכלול של ציונים שניתנו על ידי אוסף של מבקרים מקצועיים, הממוצע של AC החדש סביר (בסקאלת משחקי הוידאו כמובן), רחוק ממעולה.

ד"א בונוס של MC לא נותנים על ממוצע כזה אז לא ברור לי למה אתה חושב שההשפעה של הממוצע מבחינה מסחרית יהיה חיובי, מן הסתם חברות הפצה בדקו קורולציה שכזו והן לא נותנות בונוס כספי על ממוצע של 7 גבוה, מה שאומר שהביקורות בטח לא ידחפו את המשחק החדש, למרות שכמובן משחק יכול למכור גם ללא ביקורות גבוהות.

בקשר למכירות, נחיה ונראה, ברור שהוא ימכור כמה מליונים אבל תהיה עוד ירידה משמעותית מ UNITY.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 18:11

bling כתב:אני יודע מה זה ממוצע, הוא אומר מה שהוא תמיד אמר, שכלול של ציונים שניתנו על ידי אוסף של מבקרים מקצועיים, הממוצע של AC החדש סביר (בסקאלת משחקי הוידאו כמובן), רחוק ממעולה.

בקשר למכירות, נחיה ונראה, ברור שהוא ימכור כמה מליונים אבל תהיה עוד ירידה משמעותית מ UNITY.

נו... אם אתה ממשיך לצטט את מטהקריטיק, אז ברור שאתה לא יודע מה זה ממוצע.
במטהקריטיק יש ממוצע משוקלל. המשקולות בחישוב הממוצע? סודיות ושמורות מכל משמר.
אתה לא יודע מה החשיבות של ה90׳ים של גיימספוט וגיים אינפורמר ומה החשיבות של הציון החריג של 40 מהטלגרף.
עובדה שזה גם גרם לך לתפיסה הלא נכונה באופן ברור, שרוב המבקרים חושבים שזה משחק שמגיע לו שביעיות. זה בלי לדבר בכלל על התרגום המפגר שעושים במטהקריטיק למיונים שאינם בסקאלה של 100%.

אין סיבה שתהייה ירידה מיוניטי. יש לו כמה וכמה יתרונות אדירים בתקופת ההשקה שלו. בין אם זה באנדל עם קונסולה פופולארית יותר, העדר קמפיין שמנפח את הבעיות הטכניות שלו, או הביקורות החיוביות הרבה יותר, שמתארות את המשחק כרענון שהחזיר את הכיף לסדרה והדבר הכי טוב שיצא ממנה מאז ברודרהוד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 18:21

בסופו של דבר גם עם הנוסחה הסודית של MC זה יוצא קרוב לממוצע רגיל, הנה, יש אתר איסוף ביקורות אחר וחדש בשם OPENCRITIC שעושה ממוצע פשוט (וגם GR אם אני לא טועה עובד ככה) בלי נוסחאות ובלי סודות, כולם מקבלים אותו משקל והם עושים ממוצע פשוט ושם UNITY יושב על 76:

http://opencritic.com/#!game/1660/assas ... -syndicate

MGS אגב יושב בממוצע פשוט על 94 לעומת ה 93 של MC, בסופו של דבר ההבדלים לא כאלו גדולים בין MC לכל המתחרים שלו.

יש גם ביקורות כאמור שהן לא חיוביות כל כך, לא חושב שזה פקטור לטובתו בסכ"ה מבחינת מכירות, יכול להיות שימכור טוב בזכות הבאנדל של סוני, במיוחד שאין משחקים בלעדיים טובים על הפס4 שמתחרים איתו, אבל בסכ"ה אני צופה ירידה, לא נצטרך לחכות הרבה זמן כדי לראות מי הימר נכון :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 18:29

הממוצע לא משנה. לא אמשיך להסביר ולהדגים לך מדוע. לא השכנית עד עכשיו ובטח לא תשתכנע גם בפעם האלף שתשמע שאדיוטי לחשב 4 כוכבים בתור 80 וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה.

הביקורות חיוביות בעיקרן והתמונה שעולה מהן, היא שמדובר במשחק מוצלח מאוד, שמצליח לרענן את הסדרה לא מעט. זה מה שחשוב וזה גם מה שהלקוחות הפוטנציאליים רואים.
אלו שאפילו קוראים את הביקורות (אני עדיין היחיד פה, אגב?) בכלל ברור להם כמה שהן חיוביות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2015, 18:32

די נו שחר, יש למשחק הזה ממוצע של משחק בסדר בדיוק כמו כל משחק עם ממוצע בסדר. להאשים את המערכת ממוצעים של MC זה טפשי בויכוח כזה כי הממוצעים שלהם בעייתיים כשאתה מתווכח על "X קבל 82 ו-Y קבל 85" אבל כאן אתה מדבר על משחק שלא הצליח לשבור את קו ה8 ואתה מדבר עליו כאילו הוא איזה יצירת אומנות של 95. אתה צריך לשחרר, אהבו מאוד את AC2 אבל זה הAC היחיד שיש עליו סוג של קונסנזוס. אני יודע טוב מאוד מה הייתה ההבטחה של AC, היה לי הייפ מטורף לקראתו ובלעתי כל מה פטריס אמר אבל הסדרה פשוט לא הצליחה לממש את החזון שלו מעולם. אני יודע שאני רק שחקתי בAC1 ו-2 ולכן אפשר לזלזל בכל מה שאני אומר אבל בתור מישהו שרק שחק בAC1-2 אני יכול להגיד שהסדרה הזאת כל כך צועדת במקום שאחרי 9 משחקים, כשאני מסתכל על AC9 (וכן, AC:R הוא AC9), אני נזכר בAC1-2 ואומר "וואללה, לא מעניין". וזה לא כי הסגנון הוא לא בשבילי או משהו כזה כי הוא הכי הסגנון בשבילי, זה כי יוביסופט תקועה באיזה לופ בנאלי כבר 6 שנים והיא לא מצליחה לצאת ממנו וסדרת AC לא צריכה מתיחת פנים קלה או שיפורי מכניקות, היא צריכה שיוציאו את הקרביים שלה ויתכננו אותה מחדש, כמו שהם עשו לFAR CRY.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 18:48

DrKeo כתב:די נו שחר, יש למשחק הזה ממוצע של משחק בסדר בדיוק כמו כל משחק עם ממוצע בסדר. להאשים את המערכת ממוצעים של MC זה טפשי בויכוח כזה כי הממוצעים שלהם בעייתיים כשאתה מתווכח על "X קבל 82 ו-Y קבל 85" אבל כאן אתה מדבר על משחק שלא הצליח לשבור את קו ה8 ואתה מדבר עליו כאילו הוא איזה יצירת אומנות של 95. אתה צריך לשחרר, אהבו מאוד את AC2 אבל זה הAC היחיד שיש עליו סוג של קונסנזוס. אני יודע טוב מאוד מה הייתה ההבטחה של AC, היה לי הייפ מטורף לקראתו ובלעתי כל מה פטריס אמר אבל הסדרה פשוט לא הצליחה לממש את החזון שלו מעולם. אני יודע שאני רק שחקתי בAC1 ו-2 ולכן אפשר לזלזל בכל מה שאני אומר אבל בתור מישהו שכן שחק בAC1-2 אני יכול להגיד שהסדרה הזאת כל כך צועדת במקום אחרי 9 משחקים שאני מסתכל על AC9 (וכן, AC:R הוא AC9), נזכר בAC1-2 ואומר "וואללה, לא מעניין". וזה לא כי הסגנון הוא לא בשבילי או משהו כזה כי הוא הכי הסגנון בשבילי, זה כי יוביסופט תקועה באיזה לופ בנאלי כבר 6 שנים והיא לא מצליחה לצאת ממנו.

שוב? לא. אכפת. לי. מהממוצע. הוא לא משנה. הוא לא רלוונטי. הוא סתמי. הוא לא מייצג.
הביקורות מאוד חיוביות. יש כמה ביקורות חריגות שהן פחות חיוביות ומאוד מקוטבות בציון. הממוצע לא רלוונטי במקרה הזה. סתם עוד דוגמא מיני רבות שמראה עד כמה הממוצע הזה הוא כלי מחורבן (אפנה אותך לטעות בתפיסה של בלינג שהיה משוכנע שרוב המבקרים נתנו למשחק שביעיות, כאשר רוב גדול של שני שליש דווקא נתן לו 85 ומעלה).
שלא לדבר על ביקורות חיוביות כמו של יורוגיימר שבכלל לא נכנסות לממוצע (ואם יכנסו, בכלל יהפכו אותו ליותר מגוחך).

בתור מישהו ששיחק לפני חמש שנים במשחקים בסדרה, כל הערה שלך על המשחקים מוכיחה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.
אתה חושב על כל מיני דברים שכבר לא חלק ממנה.
אתה חושב שהקרבות קלים (הם קשים ביוניטי וככל הנראה יותר קשים בסינדיקט, בהתבסס על רמת הדמות).
אתה חושב שהאויבים תוקפים אחד אחד וזה כבר מזמן לא המצב.
אתה חושב הרבה דברים שלא רלוונטיים לסדרה שהתפתחה והשתנתה מלא בחמש שנים וחלק מהדברים שאתה חושב לא היו רלוונטיים גם שנה אחרי שac2 יצא ומיליוני שחקנים התמוגגו מרומא של ברודרהוד.
ההסתכלות שלך מאוד שטחית וזה הכי טבעי בעולם בהתחשב בכך שהסדרה מעולם לא עניינה אותך במיוחד. גם לא בשיא שלה.

אנסה להדגים לך איך התלונות והצעות התיקון שלך נשמעות, בעזרת סדרה שאתה אוהב ומעריך:
אתה יודע? משחקי mgs ממש מעפנים. קודם כל, הפייסינג של ההתגנבות משעמם. צריך לאפשר לשחקנים לבחור לירות בגל מה שזז.
בנוסף, חייבים להפסיק עם סרטוני המעבר. שיתנו למישהו שבאמת יודע לספר סיפור לביים את המשחקים. קוג׳ימה סתם ממלא את המשחק בסרטונים ארוכים ומשעממים.
עוד דבר שחייבים לעשות, זה לשחרר קצת את הסיפור. הוא הרבה יותר מידי מקורקע וזה טרחני ומשעמם. שיכניסו קצת קסמים, קונספירציות פסיכיות, איזו מערכת שגורמת לך להרגיש שאתה באמת מתקדם על המשחק ונהייה יותר טוב בו. מערכת של שדרוג וגיוון הציוד עם הזמן יכולה להתאים בול.

אתה יודע מה הכי הכי גרוע בסדרה? היא לינארית מידי! נמאס מכל המסדרונות האלה. שיעבירו אותה לשלבים גדולים ומעניינים. שאוכל באמת לבחור איך לגשת לכל אתגר.

ככה אתה נשמע, כשאתה מדבר על ac.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 18:54

Nucleus_Dawn כתב:הממוצע לא משנה. לא אמשיך להסביר ולהדגים לך מדוע. לא השכנית עד עכשיו ובטח לא תשתכנע גם בפעם האלף שתשמע שאדיוטי לחשב 4 כוכבים בתור 80 וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה.

הביקורות חיוביות בעיקרן והתמונה שעולה מהן, היא שמדובר במשחק מוצלח מאוד, שמצליח לרענן את הסדרה לא מעט. זה מה שחשוב וזה גם מה שהלקוחות הפוטנציאליים רואים.
אלו שאפילו קוראים את הביקורות (אני עדיין היחיד פה, אגב?) בכלל ברור להם כמה שהן חיוביות.

אתה יודע מה, סבבה, השיטה מפגרת, 4 כוכבים = 8 וזה דפוק, אבל בסופו של דבר כל המשחקים נשפטים תחת אותה שיטה, גם MGS5 קופח בגלל איזו מדיניות מפגרת של MC שהדביקו לו 6 מביקורת כתובה ללא ציון (בגלל זה באתר החדש הממוצע שלו יושב על 94), העובדות הן שהממוצע של AC החדש סביר, לא כמשחק שעומד עם ציון בפני עצמו שאז אפשר לבקר את השיטה, אלא כשמשווים לציונים שמקבלים משחקים אחרים שגם נשפטים תחת שיטה דפוקה לדבריך, כולם נשפטים תחת אותו מדד ותחת המדד הזה AC החדש הוא בעל ממוצע סביר ורחוק ממעולה, לא מבין מה זה המשחקים האלו, זו עובדה די פשוטה, בוא ניקח תסריט שאם השיטה של MC היתה אידיאלית נגיד אז AC החדש היה יושב על 85 ו AC 2 היה יושב על 99 ככה שעדיין היתה אותה ירידה חדה בין המשחקים ובאופן כללי ביחס למשחקים גדולים אחרים שגם היו מקבלים BUMP לציון, כל עוד השיטה לא מקפחת אף אחד במיוחד וכולם שווים בפניה אז אין בעיה.

התמונה שעולה מהביקורות החיוביות הן אכן מה שציינת, התמונה שעולה מהרבה ביקורות אחרות זה שהוא בינוני, למה להסיק שדווקא הטובות ידחפו את האנשים לקנות אותו ולא האלו שחושבות שהסדרה נמאסה או לא עומדת בסטנדטים של היום ידחפו אנשים לא לקנות אותו?

אם אני צריך להמר על "קול העם" כביכול אז אני חושב שדווקא הביקורות הפושרות קולעות יותר, אבל כאמור נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 19:00

אין וויכוח על כך שהממוצע לא יותר מסביר כרגע. הוא גם יכול עוד לכלות מעל 80, או לרדת מתחת לזה של יוניטי.

הויכוח הוא על זה שהממוצע לא מייצג. סינדיקט עוד דוגמא לעניין הזה. לפעמים הוא לא מייצג כמו סינדיקט והוא 78, במקום 86 ולפעמים הוא לא מייצג כמו עם mgs5, עם 93, במקום ה68 שמגיע לו (חיחי).

הממוצע לא חזות הכל. האווירה סביב המשחק הרבה יותר חיובית מסביב יוניטי, לדעתי. אני חושב שגם פה כל מי שטרח לברר טיפה, חושב שהוא משחק יותר טוב מיוניטי בכמה וכמה תחומים חשובים.

ומה הכוונה למה שהביקורות החיוביות ישפיעו יותר? זה בגלל שהן הרוב. רוב משמעותי.
רוב המבקרים חושבים שהמשחק מוצלח. למה שהקוראים יקבלו רושם אחר?
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 22 אוקטובר 2015, 19:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2015, 19:02

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:די נו שחר, יש למשחק הזה ממוצע של משחק בסדר בדיוק כמו כל משחק עם ממוצע בסדר. להאשים את המערכת ממוצעים של MC זה טפשי בויכוח כזה כי הממוצעים שלהם בעייתיים כשאתה מתווכח על "X קבל 82 ו-Y קבל 85" אבל כאן אתה מדבר על משחק שלא הצליח לשבור את קו ה8 ואתה מדבר עליו כאילו הוא איזה יצירת אומנות של 95. אתה צריך לשחרר, אהבו מאוד את AC2 אבל זה הAC היחיד שיש עליו סוג של קונסנזוס. אני יודע טוב מאוד מה הייתה ההבטחה של AC, היה לי הייפ מטורף לקראתו ובלעתי כל מה פטריס אמר אבל הסדרה פשוט לא הצליחה לממש את החזון שלו מעולם. אני יודע שאני רק שחקתי בAC1 ו-2 ולכן אפשר לזלזל בכל מה שאני אומר אבל בתור מישהו שכן שחק בAC1-2 אני יכול להגיד שהסדרה הזאת כל כך צועדת במקום אחרי 9 משחקים שאני מסתכל על AC9 (וכן, AC:R הוא AC9), נזכר בAC1-2 ואומר "וואללה, לא מעניין". וזה לא כי הסגנון הוא לא בשבילי או משהו כזה כי הוא הכי הסגנון בשבילי, זה כי יוביסופט תקועה באיזה לופ בנאלי כבר 6 שנים והיא לא מצליחה לצאת ממנו.

שוב? לא. אכפת. לי. מהממוצע. הוא לא משנה. הוא לא רלוונטי. הוא סתמי. הוא לא מייצג.
הביקורות מאוד חיוביות. יש כמה ביקורות חריגות שהן פחות חיוביות ומאוד מקוטבות בציון. הממוצע לא רלוונטי במקרה הזה. סתם עוד דוגמא מיני רבות שמראה עד כמה הממוצע הזה הוא כלי מחורבן (אפנה אותך לטעות בתפיסה של בלינג שהיה משוכנע שרוב המבקרים נתנו למשחק שביעיות, כאשר רוב גדול של שני שליש דווקא נתן לו 85 ומעלה).
שלא לדבר על ביקורות חיוביות כמו של יורוגיימר שבכלל לא נכנסות לממוצע (ואם יכנסו, בכלל יהפכו אותו ליותר מגוחך).

בתור מישהו ששיחק לפני חמש שנים במשחקים בסדרה, כל הערה שלך על המשחקים מוכיחה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר.
אתה חושב על כל מיני דברים שכבר לא חלק ממנה.
אתה חושב שהקרבות קלים (הם קשים ביוניטי וככל הנראה יותר קשים בסינדיקט, בהתבסס על רמת הדמות).
אתה חושב שהאויבים תוקפים אחד אחד וזה כבר מזמן לא המצב.
אתה חושב הרבה דברים שלא רלוונטיים לסדרה שהתפתחה והשתנתה מלא בחמש שנים וחלק מהדברים שאתה חושב לא היו רלוונטיים גם שנה אחרי שac2 יצא ומיליוני שחקנים התמוגגו מרומא של ברודרהוד.
ההסתכלות שלך מאוד שטחית וזה הכי טבעי בעולם בהתחשב בכך שהסדרה מעולם לא עניינה אותך במיוחד. גם לא בשיא שלה.

אנסה להדגים לך איך התלונות והצעות התיקון שלך נשמעות, בעזרת סדרה שאתה אוהב ומעריך:
אתה יודע? משחקי mgs ממש מעפנים. קודם כל, הפייסינג של ההתגנבות משעמם. צריך לאפשר לשחקנים לבחור לירות בגל מה שזז.
בנוסף, חייבים להפסיק עם סרטוני המעבר. שיתנו למישהו שבאמת יודע לספר סיפור לביים את המשחקים. קוג׳ימה סתם ממלא את המשחק בסרטונים ארוכים ומשעממים.
עוד דבר שחייבים לעשות, זה לשחרר קצת את הסיפור. הוא הרבה יותר מידי מקורקע וזה טרחני ומשעמם. שיכניסו קצת קסמים, קונספירציות פסיכיות, איזו מערכת שגורמת לך להרגיש שאתה באמת מתקדם על המשחק ונהייה יותר טוב בו. מערכת של שדרוג וגיוון הציוד עם הזמן יכולה להתאים בול.

אתה יודע מה הכי הכי גרוע בסדרה? היא לינארית מידי! נמאס מכל המסדרונות האלה. שיעבירו אותה לשלבים גדולים ומעניינים. שאוכל באמת לבחור איך לגשת לכל אתגר.

ככה אתה נשמע, כשאתה מדבר על ac.

אוי נו באמת, איזה ערמת קשקושים שחר. שחקתי בסדרה וצפיתי ארוכות בפרקים האחרים. המערכת של AC תמיד רצתה לעשות בטמן, אבל לא הצליחה לעשות בטמן. AC מאז ומתמיד היה אמור להיות משחק התגנבות, הם פשוט כשלו בלעשות אחד. הדימויים שלך הם קטסטרופה ולא באמת רלוונטים, ביחוד שאתה לוקח כדוגמה את MGS שמדובר בסדרה שבין כל משחק ומשחק שלה יש הבדל יותר גדול מאשר בין AC1 לAC9.

וכן, האוירה סביב AC9 חיובית יותר מאשר סביב AC8. גם האוירה סביב אבא גנוב 2 יותר טובה מאשר סביב אבא גנוב 1. גם הממוצע אגב מראה את זה, AC9 קבל כרגע 8 נק' יותר מAC8 ומדובר במשחק מאוחר יותר מה שאומר שגם לפי הממוצע הוא באמת העלה את הרמה לעומת יוניטי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 אוקטובר 2015, 19:12

LOL על הקטע עם אבא גנוב :)

וכן האווירה אכן חיובית יותר מ UNITY וזה משתקף בממוצע, במיוחד בתור משחק שיצא אחריו ואחרי שיצאו גדולים כמו W3 ו MGS5 שנחשבים לטובים בתחומם (VIDEOGAMER אגב שנתנו לו 5 משווים לאורך ביקורת הוידאו שלהם וגם בכתובה את המשחק מול MGS5 בבחינת "איך עושים את זה נכון" ככה שברור שעליהם למשל היציאה של MGS5 השפיעה מאוד והציון של AC נפגע בגללו יותר), ברור שהממוצע אומר שמדובר במשחק AC טוב, רק שבאותה נשימה גם הרבה מהמבקרים שאחראים על כך שהוא לא גבוה יותר חושבים שזה לא מספיק עוד כדי שיהיה בקליבר של הגדולים באמת היום.

ד"א MGS5 לדוגמא קיבל מיורוגיימר ציון מושלם (לפחות מה שמקביל ל 10 של פעם- מדליית זהב) שגם היה מעלה את הממוצע אם הם היו נכנסים ל MC, כאמור, כולם מקופחים בצורה שווה, מה שחשוב זה שהשיטה עקבית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 אוקטובר 2015, 19:18

מה אומר לך, נדב? נמאס לך מסדרה שלא שיחקת בה חצי עשור. איך זה קרה? באוסמוסיס?

הפסקה של חמש שנים לא עזרה לך להפטר מתחושת המיאוס הזאת. אולי תנסה שוב בדור הקונסולות הבא.

---

בלינג, שיטת מדידה מחורבנת, היא שיטת מדידה מחורבנת. לא משנה כמה היא עקבית. גם שיטת מדידה עקבית של המשקל שלי, שמורידה אותי ל80 קילו, לא משנה כמה פעמים אשקל, לא טובה בלמדוד את המשקל שלי.
צריך גם דיוק בייצוג של מה שאתה מחפש. לא רק עקביות (שלא קיימת, ספציפית בשיטה הזאת בגלל אתרים שונים שעושים ביקורות שונות ומבקרים שונים שמבקרים משחקים שונים).
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 181 אורחים