Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 03:38

ועוד אחד:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מאי 2015, 05:59

Nucleus_Dawn כתב:
אם יש לך פתרון אחר, שמאפשר התגנבות בעיר שוקקת חיים, עם מלא NPC לא תוקפניים, אז מה הוא?
לגרום לכך שכל NPC בעולם יכול לגלות אותך ולגרום לאויבים לשים לב אליך, זו קטסטרופה הרבה יותר גדולה מקצת suspension of belief. זה יוצר משחק מתסכל ובלתי אפשרי.
זה שNPC שאינם אויבים לא גורמים לך להתגלות זה סביר בדיוק כמו זה שאויבים בMGS רואים קופסא באמצע שדה קרב שמודבקת עליה תמונה של בחורה עם בקיני ולא יורים בה, או שסאם פישר מתחבא בצל, עם 3 נורות לד ירוקות ובוהקות על המצח.

---

כן, נדב. אני גם חושב שזה לא היה חכם להציג את המשחק בשלב כל כך מוקדם. היו צריכים לחכות עם זה ולתת תצוגה של משחק מלוטש, לדעתי. הם סתם הכניסו את עצמם לפינה, כי עכשיו הם צריכים להוכיח שהם יכולים לתקן את כל הגליטצ'ים שנחשפו ביחד עם המכאניקות והדמויות החדשות.

זה שני טון של SOB. לקשר את זה לMGS או SC עושה להם עוול. כמו שאמרתי, זה נורא קשה, אבל הם לא באמת הצליחו לעשות את זה בצורה משכנעת, לדעתי. שהNPCS יתנו איזו צעקה, תגובה כלשהי של ''אווו... איזה חיסול מגניב''.. משהו.. בחיסול הראשון עם הסכינים הם פשוט ממשיכים מעליו. :P. ובאופן עקרוני, אני חושב שהNPCS צריכים להתנהג שונה באזורים שהם Restricted לעומת אזורים רגילים. גם בהדגמה של יוניטי ראינו את זה - הוא בא מול השומר, קופץ לו מעל הראש והשומר פשוט עוזב את זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 מאי 2015, 08:37

Alpha זה אומר שהמשחק גמור אומנותית, סיפור, פיתוח של מרבית הקוד וכל שנותר זה לשייף באגים ולהוסיף פיטצ'רים קטנים. המשחק יוצא עוד כחמישה חודשים, זה אומר שהוא סיים את מרבית הפיתוח שלו, זה מה שתקבלו כמשחק מינוס באג פה ושם. אחרי בטא כבר לא נוגעים בקוד אלא אם יש משהו ממש קריטי או באגים שיש זמן לתקן לפני השיגור.

אלא אם כן הם שיקרו לגבי התאריך יציאה, המשחק ממש אחרי אלפא ואני לא אתפלא אם הוא בשלבי סיום של הבטא.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 13 מאי 2015, 08:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 מאי 2015, 08:39

לא יודע למה אתם מתארים דברים שגם ביוניטי הם לא ככה. אם אתה מתנקש במישהו ברחוב ביוניטי - הקהל מסביב צועק, מתרחק ובורח מהאיזור 0ויוצר מעגל ריק מסביבך) ומייד כל השומרים האחרים בסביבה נהיים מודעים אליך ובאים לתקוף אותך. ככה זה כבר ביוניטי ואין סיבה שזה לא יהיה ככה בהמשך.
בנוסף אם אתה מחסל חייל בלי שראו אותך - מייד כשרואים את הגופה מתחילים חיפוש באיזור על ידי שומרים אחרים.
נכון שזה לא משחק ההתגנבות הכי טוב - אבל אין צורך להשמיץ.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 13 מאי 2015, 11:21

אז הסיפור יהיה סביב סוג של מהפכה תעשייתית שהטמפלרים הם שליטי התעשיות ומטרתם להרוויח הרבה כסף מכל העובדים המסכנים, עלילה בסדר אבל לא מלהיבה כמו העלילה של 2 וברודרהוד וגם של המשחק הראשון, אבל ככל שמתקדמים בזמן בתקופות המשחק, הטמפלרים והמתנקשים פחות נראים כמתנקשים מן הסתם בגלל שהם לא מתלבשים בצורה שהתלבשו עם השריון של הטמפלרים עם הצלב הבולט והמתנקשים ללא הלבוש הלבן עם הסמל, אבל עזבו חליפות, מה שחשוב שזה יהיה יותר טוב מיוניטי מבחינת פתרון הבעיות הטכניות ושיפור הביצועים כך כשאתה בעל כרטיס GTX 970/980 אתה לא תקבל פריימים כל כך נמוכים בultra high וזה יהיה כמו שרוג' טיפלו בבעית הפריימים של בלאק פלאג באופן מרהיב.

לא נראה לי שצריך להיות בטוחים ב100% שלא יהיה קו אופ, אבל אם לא יהיה אז אני מקווה שהמשחק יהיה כמו רוג' ליוניטי רק יותר סיפור רציני, נחכה ונראה איך יוביסופט מתקנת טעויות.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 12:27

Nucleus_Dawn כתב:
אני באמת לא אופתע אם הם עשו 180 מעלות מוחלט ובמקום להציג "ככה אנחנו מתכננים שהמשחק יראה" ואולי לא להגיע לtarget הזה, הם מציגים "זה הרבה יותר גרוע מאיך שהמשחק יראה, אז לא משנה מה, אנחנו נראה שיפור, כי כבר הבילד שיש לנו עכשיו במשרד עדיף על זה".

קצת קשה לי להבין את זה, למה להראות משחק חצי שבור כשכולם יודעים שהמשחק הקודם שלך היה חצי שבור? במקומם אפילו הייתי מחכה לGAMESCOM ומראה משחק שהוא FLAWLESS במקום להראות מוקדם משהו שבור. לא יודע, זה מאוד מוזר לי אבל נחכה ונראה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 13:00

דווקא אני אוהב את זה שסוף סוף יהיה שדרוג ולא שנמוך, בכל פעם שנראה עוד ממנו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 13:14

Laskin כתב:דווקא אני אוהב את זה שסוף סוף יהיה שדרוג ולא שנמוך, בכל פעם שנראה עוד ממנו

אף אחד לא רוצה שנמוך, ברור, אבל לא ברור לי איך המחלקת PR אשרה להם להראות משחק במצב הזה. זה גורם לו להראות רע. זה לא מה שאתה רוצה מהחשיפה הראשונה שלך, משחק שנראה רע כדי שאחרי זה הוא יעבור שדרוג ויראה טוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 13:20

אני לא חושב שהוא נראה "רע", אלא פשוט חשפו בשלב מוקדם, ולשם שינוי - לא השתמשו בטריקים וTARGET VIDEO וכד'... נראה קצת פחות טוב מהגירסה הסופית של AC:U, אבל לא הרבה הרבה רמות מתחתיו.
מלא באגים, ולא היה גיימפליי "רציף" בגלל זה, אלא קטעים קצרים שנחתכו.
אני בהחלט מעדיף את זה, ושבPREVIEWS חודש לפני כל האתרים ישבחו את כל השיפורים, מאשר מה שקרה איתם עד כה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 13:53

לא יודע, כל הקונספט של להציג משחק שהם הקליטו מראש אצלם באולפן אחרי 943924 נסיונות לגרום לזה להראות הכי מגניב שיש, וזה מה שיצא להם? מוזר, זה פשוט פריקי. מי עושה את זה? יופי שלא העלו פשוט איזה LETS PLAY של איזה בחור ביוטיוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 14:23

Klayman כתב:
זה שני טון של SOB. לקשר את זה לMGS או SC עושה להם עוול. כמו שאמרתי, זה נורא קשה, אבל הם לא באמת הצליחו לעשות את זה בצורה משכנעת, לדעתי. שהNPCS יתנו איזו צעקה, תגובה כלשהי של ''אווו... איזה חיסול מגניב''.. משהו.. בחיסול הראשון עם הסכינים הם פשוט ממשיכים מעליו. :P. ובאופן עקרוני, אני חושב שהNPCS צריכים להתנהג שונה באזורים שהם Restricted לעומת אזורים רגילים. גם בהדגמה של יוניטי ראינו את זה - הוא בא מול השומר, קופץ לו מעל הראש והשומר פשוט עוזב את זה.

יש שני טון SOB בכל משחק התגנבות. משחק התגנבות מציאותי, הוא משחק התגנבות מחורבן. זה למה אויבים לא מזהים את קצות את האצבעות של סם פישר\סנייק, כשהם מחזיקים בledge, או רואים אותו, רודפים אחריו ואז מפסיקים לרדוף אחריו אחרי שעובר זמן מה וחוזרים לעמדה שלהם.
אני לא מבין למה הסטנדרטים כל כך שונים בנוגע לAC. דברים שכל משחק התגנבות אחר עושה, הופכים למגוחכים ונוראיים, כשAC עושה אותם. קטע מוזר.

מאז המשחק הראשון בסדרה (כמו בהדגמה שראינו פה), NPC צועקים, בורחים, נבהלים ומגיבים כשאתה הורג מישהו ליידם. הנה - נפתרה הבעיה שהצגת לפני 8 שנים :)
גם בהדגמה של יוניטי כבר היה ברור שככה זה אמור להיות. השחקן פשוט עשה את זה מספיק מהר, אז השומר לא הפך למספיק מודע. כמו בכל המשחקים האחרים בסדרה.
זה לא חדש. זו הדרך שבה אויבים מזהים אותך מאז ומעולם. זו ההתגנבות הכי טובה שמישהו הצליח לעשות במשחק שמתחרש בעיר חיה ונושמת. אם מישהו יצליח לעשות יותר טוב, יהיה סביר לדרוש מAC להתאים את עצמו לרף החדש. כל עוד הוא זה שמציב את הרף, באמת קשה להגיד שהוא לא עושה את מה שמצופה.
אני באמת לא מצליח לחשוב על דרך טובה יותר לעשות את זה. אולי בעתיד ייצא איזה משחק מבריק שיצליח לעשות את זה יותר טוב ואז זה כן ישכנע אותך. אולי המשחק הזה גם יגרום למפתחים של AC לשנות את הדרך שבה התגנבות עובדת לדרך היותר טובה הזאת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 14:26

DrKeo כתב:לא יודע, כל הקונספט של להציג משחק שהם הקליטו מראש אצלם באולפן אחרי 943924 נסיונות לגרום לזה להראות הכי מגניב שיש, וזה מה שיצא להם? מוזר, זה פשוט פריקי. מי עושה את זה? יופי שלא העלו פשוט איזה LETS PLAY של איזה בחור ביוטיוב.

לדעתי זה מצויין, לחשיפה ראשונית... להיות קצת יותר DOWN TO EARTH ולשדר משהו "כנה" יותר - זה מצויין.
זאת אומרת, האופציה השנייה היא פשוט לחשוף אותו שהוא כמעט מוכן, כמו GTA נגיד, בסמוך להשקה... שזה גם מעולה, אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם להתחיל את הPR האגרסיבי חודש לפני יציאת המשחק ^_^

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מאי 2015, 14:47

Laskin כתב:
לדעתי זה מצויין, לחשיפה ראשונית... להיות קצת יותר DOWN TO EARTH ולשדר משהו "כנה" יותר - זה מצויין.
זאת אומרת, האופציה השנייה היא פשוט לחשוף אותו שהוא כמעט מוכן, כמו GTA נגיד, בסמוך להשקה... שזה גם מעולה, אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם להתחיל את הPR האגרסיבי חודש לפני יציאת המשחק ^_^

יש נקודת אמצע, לא צריך להציג בולשיט שלא ייצג את המשחק כשהוא יצא אבל גם לא צריך להציג משהו חצי שבור שלא נראה טוב במיוחד. מדובר בפאקינג AC, הם יכולים לחשוף אותו גם בספטמבר והכל יהיה מצויין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2015, 14:57

ברור שיש מקום טוב באמצע... אבל משתי האופציות - אני תמיד מעדיף את האופציה של הצגה משונמכת ואז משחק שנראה הרבה יותר טוב :)

ועכשיו לנושא מעט שונה:
בגלל החפירות על AC, אני יושב במשרד ומסתכל על כוס הקפה שמישהו השאיר כאן, ונראה לי שהASSASSINS השאירו לי רמז

AC1.PNG
AC1.PNG (66.45 KiB) נצפה 7854 פעמים

AC2.jpg
AC2.jpg (118.48 KiB) נצפה 7854 פעמים

או שזה רק אני?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 15:38

נווווו! כפתור ליייייייייק!!!
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 מאי 2015, 16:14

יובל - ענק!
(וכן)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מאי 2015, 20:11

bozeman כתב:לא יודע למה אתם מתארים דברים שגם ביוניטי הם לא ככה. אם אתה מתנקש במישהו ברחוב ביוניטי - הקהל מסביב צועק, מתרחק ובורח מהאיזור 0ויוצר מעגל ריק מסביבך) ומייד כל השומרים האחרים בסביבה נהיים מודעים אליך ובאים לתקוף אותך. ככה זה כבר ביוניטי ואין סיבה שזה לא יהיה ככה בהמשך.
בנוסף אם אתה מחסל חייל בלי שראו אותך - מייד כשרואים את הגופה מתחילים חיפוש באיזור על ידי שומרים אחרים.
נכון שזה לא משחק ההתגנבות הכי טוב - אבל אין צורך להשמיץ.

פשוט תראה את הסרטון הזה: במיוחד מדקה 04:40 עד 05:05. הוא הורג את האויב, האישה עומדת משמאלו ולא זזה/פוצה פה בכלל.

וזה מה שדיברתי עליו בUNITY, מדקה 05:15. הוא פשוט מדלג לחבורה של שומרים שרואה אותו בפירוש, מעל הראש, והם בסדר עם זה.

?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 21:07

מצחיק.
האישה הזאת מדברת אליו. מתרחקת ממנו. מסתכלת עליו. הוא נכנס לעמדה חבויה ועושה הריגה חבויה שהיא לא אמורה לראות.
ברור שהיא לא מגיבה. השחקן דאג לבצע את ההריגה בצורה שכל עוד מישהו לא נמצא מאחורי, הוא לא אמור לראות.
כל הזמן הזה, אתה רואה אנשים מסתכלים עליו, בורחים ממנו, מתרחקים ממנו. איזה קבצן אפילו קם מהריצפה כשהוא רואה אותו עובר.
כל האנשים בסביבה מגיבים אליו כל הזמן. בגלל שהאישה היתה בזווית שהיא לא יכלה לראות (במשחק, כן? במציאות, ברור שהיא יכלה לראות) את ההריגה, פתאום אתה טוען שאף אחד לא מגיב לו?
בקיצור, כשאנשים רואים אותך הורג בן אדם, הם מגיבים. הם צועקים, בורחים, אומרים כל מיני דברים. זה ככה מאז AC הראשון.

אני יודע בדיוק על מה דיברת ביוניטי. כבר הסברתי לך את ההיגיון מאחורי העיצוב הזה. השומרים לא הספיקו לעבור ממצב של "משהו חשוד", למצב של "רדיפה", כי השחקן עשה את התמרון מספיק מהר. אם הוא היה באזור רגיש, אז כמובן שהם היו עוברים במקרה הזה למצב של רדיפה באופן מיידי.
אי אפשר לגרום לכל אויב לרדוף אחרי השחקן, ברגע שהוא עושה משהו קצת חשוד, במשחק כמו AC. זה יהיה עיצוב משחק מחורבן במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מאי 2015, 21:12

היא רואה אותו במפורש. מאיפה שהיא עומדת, היא גם ראתה את החיסול, שהתבצע באמצע בין שתי החביות :).

תמונה
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 21:46

Klayman כתב:היא רואה אותו במפורש. מאיפה שהיא עומדת, היא גם ראתה את החיסול, שהתבצע באמצע בין שתי החביות :).

תמונה

אם היא היתה רואה את ההריגה, היא היתה מגיבה לזה. איך אני יודע? בגלל שכבר 9 שנים, כאשר דמויות שאינם אויבים במשחקי AC רואות מישהו רוצח מישהו, הן מגיבות לזה. אני לא צריך יותר הוכחה לכך שאתה טועה, מעבר ל9 שנים שבהם בכל משחקי AC, כל הNPC שראו את השחקן הורג מישהו, הגיבו לזה.
למעשה, אני אפילו לא צריך את זה. מספיק לי הסרטון שאתה שמת פה.
דקה 3:40, השחקן זורק סכין והורג אויב. שני אזרחים ליידו מגיבים בבהלה ואז הולכים לכיוון הגופה. אחד מהם, אפילו אומר משהו בתגובה "Well that was משו משו".
לפני הדקה שאתה דיברת עליה - כבר הזכרתי. כולם מסתכלים על השחקן ומתרחקים ממנו (כולל האישה שאת טוען שלא הגיבה לו). קבצן קם מהריצפה. האישה ש"לא הגיבה" מדברת אליו.
דקה 5:40, אתה נלחם בשני אויבים וכמה NPC ברקע מעודדים מהצד.

מגיבים לך בכל רגע נתון. אתה רוצח וכולם רואים? אנשים צועקים ובורחים. אתה מתנהג בצורה מוזרה, אנשים מסתכלים עליך ומתרחקים כשאתה מתקרב. אתה הורג מישהו אף אחד לא רואה? אנשים הולכים לגופה, להסתכל מה קרה שם.
זה ככה מאז AC הראשון. זה יהיה ככה גם במשחק הבא.
האם יש סיטואציות שבהן נראה שNPC רואה אותך, אבל הוא לא? בוודאי. יש בכל משחק התגנבות שיצא. ככל שהמשחק מורכב יותר, יש יותר סיטואציות כאלה. AC הוא כנראה המשחק המורכב ביותר שיש בו דגש מסוים על התגנבות, אז יחסית קל להיות לא הוגנים וקטנוניים איתו, בנושא הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 מאי 2015, 22:33

וכמובן יש גירסאות אספנים שונות...

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... s-detailed

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 מאי 2015, 22:48

bozeman כתב:וכמובן יש גירסאות אספנים שונות...

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... s-detailed

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

אז השאלה היא - איזו אתה קונה?
או שאתה קונה רק את הפסל בEBAY אחר כך?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 מאי 2015, 08:14

בד"כ אני קונה כבר את הגירסה עצמה. במשחקים האחרונים של BF ויוניטי, בגלל שקניתי אותם מאוחר (לחץ/חיכיתי לקונסולה חדשה) אז קניתי את הפסלים אח"כ. (בכל הקודמים חוץ מהראשון קניתי את הגיסרת אספנים מההתחלה)
את המשחק הזה כנראה אקנה מייד ולכן אקנה את האספנים - השאלה רק איזו בדיוק, פה אני מתלבט - העניין הוא בעיקר שלא ראיתי עוד מחירים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 מאי 2015, 11:35

bozeman כתב:בד"כ אני קונה כבר את הגירסה עצמה. במשחקים האחרונים של BF ויוניטי, בגלל שקניתי אותם מאוחר (לחץ/חיכיתי לקונסולה חדשה) אז קניתי את הפסלים אח"כ. (בכל הקודמים חוץ מהראשון קניתי את הגיסרת אספנים מההתחלה)
את המשחק הזה כנראה אקנה מייד ולכן אקנה את האספנים - השאלה רק איזו בדיוק, פה אני מתלבט - העניין הוא בעיקר שלא ראיתי עוד מחירים...

ההתלבטות, אני מניח, היא בין שתי הגרסאות עם הפסלים?
נראה לי שאם לא יהיה מחיר אטרקטיבי ליותר יקרה, אין בה כל כך הרבה טעם, אלא אם כן מתחשק לך ללכת לעבודה עם flask מלא תה/קפה ולקחת שלוק כשהבוס מסתכל.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 מאי 2015, 13:18

אין ספק שהגירסה של הפסל עם כל המחוגים היא הכי יפה...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 24 אורחים