Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2015, 19:05

אני אסכם לך, נדב התיאש מזה שהוא פתח גם חזית מול רונן והויכוח בן ה9 שנים על זלדה tp והוא מתכוון לשבת בצד בשקט עד שהוא ישחק בסינדיקט ו/או נינטנדו תחשוף את זלדה מחדש לnx :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2015, 00:01

הדיבורים האחרונים כאן וסביב האינטרנט גרמו לי לרצות לשחק במשחק, אבל בגלל שאני מחכה לגרסאת הPC שתצא חודש הבא, החלטתי לנסות לסיים את ACU שהוא כמו שכבר ציינתי הAC הראשי היחיד שלא סיימתי. הוא לא היה נוראי מבחינתי בזמנו אבל פשוט סתם ככה נשכח לי עד שעבר יותר מדי זמן, בגדול פשוט לא סחף אותי כמו 2 או 4 למשל (וגם אם כן היה נוראי, אפילו את 3 הקפדתי לסיים והוא באמת קטסטרופלי).

בגלל שפשוט לא זכרתי כלום החלטתי להתחיל אותו מההתחלה וקודם כל נזכרתי בכמה דברים רעים, כמו למשל שמשהו מאוד דפוק במשחק הזה טכנית מהיסוד.
אמנם עם כל הפאצ'ים המשחק רץ לי די טוב ואין המון POP-IN(באגים לא ראיתי בכלל בכ3-4 שעות משחק) אבל הייתי בשוק כשגיליתי שאי אפשר להתחיל שמירה חדשה במשחק.
כן ממש ככה, אין שום אפשרות למחוק את השמירה הקיימת דרך המסך הראשי (על כמה שמירות שונות אני בכלל לא מדבר), העצה הרשמית של יוביסופט בעניין היא להכנס לתקייה של המשחק, למחוק משם ידנית את קבצי השמירה ולא לשכוח לבטל את הסנכרון עם הענן ביופליי, פשוט מדהים.
גם אם עכשיו (שנה אחרי שהמשחק יצא) הוא רץ די טוב עדיין אפשר להרגיש את הכשלון הטכני שנשאר סביבו בכל מיני נקודות.

עוד דבר ששכחתי ממנו וישר הפריע לי זה שיש הרבה יותר מדי דברים לאסוף בעיר, יותר מדי משימות צד לא מעניינות, יותר מדי "אירועים רנדומלים" שחוזרים על עצמם כל חצי דקה ופשוט הרבה יותר מדי דברים לא מעניינים מסביב במקום לתת למשחק קצת זרימה מהודקת של משימות 'תכלס'.
ושלא יבואו ויגידו לי שזה משחק עולם פתוח וכל השיט בשקל הזה הוא חלק מהעולם, רק לפני כמה חודשים שיחקנו בוויצר (או אפילו GTA5) וראינו יפה מאוד שאין קשר בין עולם גדול וחי לבין משימות ריקות וחוסר עניין בתוכן הצד.
משהו שבכלל ברח לי מהזכרון (כנראה כי לא ראיתי שדיברו על זה בACS ואני מקווה שזה באמת ירד) זה כל הדגש על משימות CO-OP, אולי יש אנשים שנהנו מזה אז אני לא יכול באמת לציין זאת כמינוס אבל אם כבר דיברתי בויכוח שהיה פה על משחק שלא יודע מה הוא רוצה לעשות.. למה בכוח לתקוע עוד ועוד דברים במקום לחזור לייצר חווית סינגל רציפה מהודקת וטובה?

מהצד השני, פחות או יותר מהדקה הראשונה נזכתרי עד כמה יפה המשחק הזה, לא רץ אצלי בהגדרות הכי גבוהות ועדיין אני יכול להגיד שנה אחרי שיצא שהוא אחד מהיפים ביותר ששיחקתי אם לא היפה ביותר. ACS אגב בצורה מוזרה נראה לי הרבה פחות יפה בסרטונים (בגלל זה גם הופתעתי מחדש מהיופי של יוניטי, נשאר לי עם הזמן בראש כמו הסרטונים של ACS).
השליטה והאנימציות כמובן בטופ של הטופ אין פה ממש חדש, אבל המשחק האחרון הגדול שיחקתי היה הוויצר אז גם כאן היה סוג של הלם תרבות :).

זהו בגדול אני לגמרי נהנה בנתיים בצורה סבירה, כל מה שתמיד טוב בAC (פריז מדהימה, הריצה בעולם נהדרת, אווירה מאוד מוצלחת ושונה משאר המשחקים של עיר במהפכה וסוג של מלחמת אזרחים) עשוי כאן נהדר, כמו שציינתי יש כמה דברים שהמשחק לא עושה בצורה טובה אבל הוא עדיין "משחק חיובי" לטעמי ואני נהנה. נראה אם הפעם אסיים אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2015, 00:08

יום אחד חברות יבינו שאפשר לבנות משחקי עולם פתוח שלוקחים 45 שעות במקום 90 שעות, כאלה שלא מכילים את כל הזבל מסביב, ואנחנו השחקנים לגמרי נהיה מרוצים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 27 אוקטובר 2015, 00:43

DrKeo כתב:יום אחד חברות יבינו שאפשר לבנות משחקי עולם פתוח שלוקחים 45 שעות במקום 90 שעות, כאלה שלא מכילים את כל הזבל מסביב, ואנחנו השחקנים לגמרי נהיה מרוצים.

Amen to that, brother.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2015, 00:48

DrKeo כתב:יום אחד חברות יבינו שאפשר לבנות משחקי עולם פתוח שלוקחים 45 שעות במקום 90 שעות, כאלה שלא מכילים את כל הזבל מסביב, ואנחנו השחקנים לגמרי נהיה מרוצים.

Far Cry 3 ו4 נכנסים לקטגוריה של משחקי עולם פתוח שלוקח 45 שעות או פחות לסיים. גם משחקי AC. בעצם, 45 שעות במשחקים האלו, זה אם אתה ממש מגזים והולך לכיוון ה100%.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2015, 01:23

AC הם ממש לא משחקים של 90 שעות, רחוק מאוד מכך.
למעשה הסיפור הראשי שם הוא לא יותר ממשחק רגיל בדרך כלל, ועומד על משהו כמו 10-12 שעות. כל התוכן הצדדי? כאמור הוא לא שווה הרבה, בכל משחק יש את הכמה דברים שהם כן קצת מעניינים ואפשר להוסיף עליהם נגיד את העוד 5-6 שעות משחק, נוסיף עוד טיפה להסתבובבות בעולם המושקע וקריאה על כל המקומות ההיסטוריים שאתה מגיע אליהם וזה משחק של פחות או יותר 20 שעות.
אתה יכול כמובן להחליט שאתה אוסף את כל הדגלים, כל המסמכים, כל התיבות, כל החקירות, כל המשימות צד, כל המשימות CO-OP, כל המשימות התנקשות, כל המשימות "מסע בזמן" (דווקא נחמדות לפעמים).. אבל אין ממש סיבה להחליט לעשות את הכל כי זה באמת המון, בדרך כלל לא מאוד מעניין ולא מאוד מושקע ובגדול יש פשוט הרבה הרבה הרבה יותר מדי.
אני מאמין שאתה תמצא את השניים-שלושה דברים שיותר מעניינים אותך ותעשה אותם (גם אם לא לגמרי עד הסוף כי באמת שיש המון) ואז תגיע באמת לסביבות ה20.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2015, 01:40

אני מודע לזה שAC לא משחק של 90 שעות, זה היה יותר רפרנס לוויצ'ר שסיימתי לא מזמן או MGS5 שגם בדיוק סיימתי. אני בטוח שמה שאני אומר חל גם על משחקי 25 שעות כמו AC או בטמן שבכיף היינו זורמים עם גרסת ה15 שעות שלהם שמכילות פחות שומן ואולי אפילו היו משקיעים את קצת המאמץ שנכנס לזבל הזה להוסיף עוד טיפונת תוכן איכותי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 אוקטובר 2015, 04:31

אי אפשר לסיים משחק אססיני ב10 או 12 שעות. אבל נכון שהוא יכול להיות 30 עד 45.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2015, 10:12

בטח שכן.. לפי סטים יש לי בAC3 רק 9 שעות מרוב שהוא היה נוראי ושיחקתי אותו רק בשביל העלילה.
נכון זה קיצוני כי שיחקתי אותו רק כמשחק הראשי ולא עשיתי כמעט בכלל חקירה ולא ככה אמורים לשחק משחק AC (למרות שאפילו כן עשיתי קצת בהתחלה כשעוד נתתי לו צ'אנס) אבל להגיד על משחקי AC שהוא "יכול להיות 30-45 שעות"? כאילו אתה אומר שבמקרה הטוב אפשר לסיים משחק AC ב30 שעות?
איפה יש בAC3 עשרים שעות של חקירה (במקרה הטוב, לא הולך איתך בכלל ל45 שות משחק שהזכרת) נוסף על המשחק הראשי?

מהקיצוניות השנייה, בAC4 שמאוד אהבתי ועשיתי בו 100% (מצאתי הכל, לא יודע אפילו למה, אבל הייתי בכל אי הכי קטן ואספתי כל דגלון הכי נידח) יש לי 27 שעות בסטים. אבל כמו שבלינג אומר על BAK, אני לא מבין למה עשיתי את זה או למה שמישהו אחר ירצה לעשות את זה.
ב2 והמשכיו שיחקתי על PS3 ככה שאני לא יודע להגיד כמה זמן לקחו לי, אבל אגיד לפי הזכרון שסביבות 15 לכל אחד.

תשמע רק נכנסתי (שוב) לעולם של יוניטי ותאורתית אני רואה איך אפשר לשחק שם גם 150 שעות בשביל לאסוף הכל, בסדר, אבל אין בזה כלום.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2015, 10:59

bozeman כתב:אי אפשר לסיים משחק אססיני ב10 או 12 שעות. אבל נכון שהוא יכול להיות 30 עד 45.

אני חושב שלוקח לי 20 שעות במינימום למשחק AC. אלו שממש אהבתי היו באזור ה40 שעות. אלו שפחות (AC3, יוניטי) לקחו לי 20.
סה"כ, ביחס למשחקי עולם פתוח פסיכיים כמו הוויטצ'ר 3, הוא קצרצר וקליל וכיפי. לא שיש לי בעיה עם זה, או עם זה. תלוי גם במצב הרוח.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 אוקטובר 2015, 12:15

אני חושב שזה בעיה בכמה זכיונות של הובי ,בשנים האחרונות
פשוט יותר מידי דברים משעממים לעשות ,לקבל 100%

ואני מבין היום ,למה אני עושה את זה ,או לפחות עושה חלק מהדברים
בגלל העניין של "לנקות את המפה "
יש רצון לעשות את הדברים ,כי זה בולט במפה ,ב5 GTA גם יש שטויות לעשות ,אבל זה לא בולט ככה ,ולא מציפים אותך ביותר מידי
ויש הבדל בין משימות צד רגילות ,למשימות צד סוג ז ,כולל איך שזה מסומן במפה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 אוקטובר 2015, 14:41

או שיום אחד השחקנים עם הOCD יבינו שאפשר פשוט להתעלם מכל הזבל שמסביב ולהתמקד בעיקר, ואז הם יהיו מרוצים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2015, 14:58

swym כתב:

או שיום אחד השחקנים עם הOCD יבינו שאפשר פשוט להתעלם מכל הזבל שמסביב ולהתמקד בעיקר, ואז הם יהיו מרוצים.

אי אפשר להתפשר איפהשהו בינכם???

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 אוקטובר 2015, 15:05

אני פשוט ממליץ מניסיון בתור מישהו שטרח בסאן אנדראס לכתוב את כל הגרפיטי על הקירות של לוס סאנטוס ולצלם את כל סאן פיירו, אבל בGTA IV למד סוף סוף להתעלם מהשטויות בצד והטלפונים המנג'סים של החברים שלך לקחת אותם לפאב או לבאולינג או מה שזה לא יהיה. ברגע שאתה מבין שאין טעם לעשות את כל השטויות האלו מסביב כשאין לך זמן פנוי לשרוף - אתה מגלה שמשחקים יכולים להיות מאד מתגמלים כשמתמקדים במשימות המרכזיות שלהם ולא בג'אנק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2015, 15:16

כן, אבל בGTA אתה לא מאבד את היכולת לקנות ציוד טוב יותר, למשל, או לשפר את הכוחות של הדמות שלך, אם אתה לא עושה משימות צד. בAC ומשחקים אחרים - כן.
עכשיו, זה בסדר גמור כשמשימות הצד בנויות טוב, כמו (לדעתי כמובן) - בMGS5. אבל בAC ומשחקים אחרים זה פשוט סיוט לפעמים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אוקטובר 2015, 15:23

Laskin כתב:כן, אבל בGTA אתה לא מאבד את היכולת לקנות ציוד טוב יותר, למשל, או לשפר את הכוחות של הדמות שלך, אם אתה לא עושה משימות צד. בAC ומשחקים אחרים - כן.
עכשיו, זה בסדר גמור כשמשימות הצד בנויות טוב, כמו (לדעתי כמובן) - בMGS5. אבל בAC ומשחקים אחרים זה פשוט סיוט לפעמים.

בGTA IV אתה בהחלט מאבד את יכולות מיוחדות. אם זה גישה למסוקים, או למכוניות מתקדמות מאוד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוקטובר 2015, 15:38

אני לא חושב שזה נכון לגבי משימות צד. רק משימות ראשיות. אבל אשמח אם מישהו יעשה בדיקה לגבי זה...
ובכל אופן - בGTA משימות הצד מהנות לפעמים אפילו יותר מהראשיות, ובגלל אופי הסאנד-בוקס הן גם לא מרגישות רפטטיביות :)

עריכה:
אה, כתבת לגבי GTA IV... טוב, אם אנחנו הולכים להשוות עכשיו משחקים משנת 2008... ^_^

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 אוקטובר 2015, 16:11

Laskin כתב:כן, אבל בGTA אתה לא מאבד את היכולת לקנות ציוד טוב יותר, למשל, או לשפר את הכוחות של הדמות שלך, אם אתה לא עושה משימות צד. בAC ומשחקים אחרים - כן.

קודם כל, כמעט כל משחק היום בנוי בצורה כזו שגם מי שרץ רק על העלילה הראשית יוכל לסיים אותו (עם רמת קושי שמתאימה את עצמה, או פשוט עם ). דבר שני, אני ממש לא דיברתי על לוותר על כל משימות הצד אלא רק על הגרינדינג המיותר. בGTA יש כמה משימות צד ממש טובות (גם ב-IV היו משימות ההתנקשות למשל), וגם בבאטמן וגם בבורדרלנדס וגם באלדר סקרולס. אבל יש משימות שברור לך מראש שהן מיותרות מבחינת הערך שהן מייצרות עבורך וגם לא פותחות שום דיאלוג מעניין, ומהר מאד לומדים איזה משימות צד כדאי לעשות ומתגמלות אותך בדברים שנפתחים לך במשחק עצמו או בהתפתחויות עלילתיות שכיף לצפות בהן ואיזה משימות הן סתם "תביא 10 כובעים. יופיע, עכשיו תביא 100 כובעים. נהדר, עכשיו תביא 1000 כובעים". מבחינתי מה שצריך לשים לב אליו זה ההבדל בין משימות (quests) למטלות (tasks).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 אוקטובר 2015, 19:06

swym כתב:

קודם כל, כמעט כל משחק היום בנוי בצורה כזו שגם מי שרץ רק על העלילה הראשית יוכל לסיים אותו (עם רמת קושי שמתאימה את עצמה, או פשוט עם ). דבר שני, אני ממש לא דיברתי על לוותר על כל משימות הצד אלא רק על הגרינדינג המיותר. בGTA יש כמה משימות צד ממש טובות (גם ב-IV היו משימות ההתנקשות למשל), וגם בבאטמן וגם בבורדרלנדס וגם באלדר סקרולס. אבל יש משימות שברור לך מראש שהן מיותרות מבחינת הערך שהן מייצרות עבורך וגם לא פותחות שום דיאלוג מעניין, ומהר מאד לומדים איזה משימות צד כדאי לעשות ומתגמלות אותך בדברים שנפתחים לך במשחק עצמו או בהתפתחויות עלילתיות שכיף לצפות בהן ואיזה משימות הן סתם "תביא 10 כובעים. יופיע, עכשיו תביא 100 כובעים. נהדר, עכשיו תביא 1000 כובעים". מבחינתי מה שצריך לשים לב אליו זה ההבדל בין משימות (quests) למטלות (tasks).

אני מסכים אתך ,העניין שבחלק ממשחקי יוביסופט ,גם השטויות בולטות במפה ,זה מה שדופק חלק בהתחלה ,עד שלומדים להתעלם
בGTA5 ,עם המשימת צד לא באמת חשובה ,זה לא מסומן חזק על המפה
לפעמים זה מסומן רק בהתחלה ,של ללכת למקום מסוים ,יש סירטון קצר ,ואז נפתח סוג של משימות צד מסוימות ,אחרי זה זה לא בולט במפה יותר
המשימות שכן בולטות במפה ,כיפיות ,ולא דוחפים אותם בכמויות מוגזמות
יש לדוגמה איזה 5 בערך ,לא זוכר בדיוק ,משימות של מצב זעם ,כל אחת מהם עם סירטון מעבר ,כל אחת עם אויבים שונים ונשק שונה ,זה דוגמה טובה למשימות צד
ביובי לדוגמה משימת צד כמו עם הצוללת שצריך לאסוף פסולת גרעינית בצוללת ,ויש הרבה מזה ,בטח היתה מסומנת במפה בצורה בולטת ,עד שהייתה "מנקה" את המפה
כל דבר קטן מסומן כאילו חשוב ,לפעמים יש מפות עוצר שצריך לקנות ,אבל אז זה בולט במפה הרגילה ולא נפרד
כן כן אני יודע שאפשר לשנות הגדרות מפה ,הבעיה שלי היא יותר שזה בכמויות גדולות מידי ,במקום כמות קטנה בהרבה ,אבל משהו מעניין יותר
לא לאסוף גזיליון נוצות ואוצרות

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2015, 20:55

בנושא קצת אחר, התקדמתי עוד עם יוניטי ואני חייב להגיד שהוא AC מאוד ייחודי (ודווקא במבחן הזמן אחרי שיצא ACS זה בולט עוד יותר).
אם להשוות אותו לשאר הסדרה, הוא הרבה יותר דומה לAC הראשון מאשר לכל אחד אחר, לא בדיוק באיך שהוא יצא בסופו של דבר אלא יותר באותו חזון מקורי לגבי המשחק הראשון (עליו דיברנו בעמוד הקודם).
זה קורה מכמה סיבות, קודם כל זה הAC היחיד שהקרבות בו קשים, ושאי אפשר לנצח יותר מנגיד חמישה שומרים שכבר מוכנים לקרב, מה שמחייב להשתמש בהתגנבות (בין אם בגגות או דרך קהל) או בהתקפות פתע זריזות מבלי שהשומרים מוכנים.
הרחובות של המהפכה הצרפתית מלאים במאות ואלפי אזרחים שנמצאים בתנועה וזה גורם להתגנבות בקהל להיות מאוד אפקטיבית.
בנוסף ההתנקשויות עצמן בנויות הרבה יותר כארגז חול גדול שבו אתה יכול להגיע למטרה ולברוח מהזירה איך שאתה רוצה במסגרת מכניקות המשחק, לעומת משהו שיותר דומה לרצף אירועים בדרך למטרה במשחקים המאוחרים יותר.
אה, והדמויות שטוחות וחסאות עניין מה שגם מזכיר את AC1 :)

כל אלו גורמים למשחק להיות מבחינתי מאוד מפוספס, דווקא כי הוא כן מהנה וכי נראה שהם חוזרים בACS למשהו שמזכיר יותר את ה"חזון" של AC2 עם מערכת קרב קלילה ומהירה יותר ואיזשהו טיפול יותר ארקיידי במשימות המשחק (לא בהכרח דבר רע, הוא כנראה משחק טוב יותר מיוניטי כמו ש2 היה טוב מ1, לפי הביקורות, אבל זה עדיין פספוס על המשחק שמעולם לא שיחקנו והיה אמור להיות כבר אז באותו חזון מקורי).

בקיצור, למשחק יש עדיין המון בעיות, העיקרית היא שהוא פשוט מנסה לירות לכל הכיוונים ומפספס בהרבה דברים במקום לנסות ליצור חווית משחק רציפה ומהודקת, אבל הוא עדיין משחק מהנה מאוד.
מהנה מאוד אך גם מאוד מפוספס, כי נראה ששוב מתרחקים מהחזון המקורי ההוא ועדיין לא נקבל את המשחק שדימיינו אז, גם אם הם היו הרבה יותר קרובים הפעם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוקטובר 2015, 20:06

טוב וואו.. התקדמתי ביוניטי עד השלבים היותר מאוחרים שלו וכל מה שאמרתי כאן בהודעה הקודמת, כשסיימתי את השליש הראשון? שכחו מזה.
המשחק מזכיר לי יותר מכל את AC3 - הוא פשוט משחק רע.
אין שום התפתחות לאורך המשחק, ההתנקשות הראשונה שלי נראתה כמו זו האחרונה. המשימות שבין נוראיות, העלילה היא החלשה ביותר בסדרה בפער, ואחת המביכות שאני זוכר מהזמן האחרון (כל כך חבל, המון פוטנציאל היה למהפכה הצרפתית).
מערכת הקרב פשוט משעממת, אמרתי קודם שזה מעניין שעשו אותה קשה מול הרבה אויבים סוף סוף, אבל המשחק מחייב אותך להכנס לקרבות 'פשוטים' הרבה יותר מדי. גם מערכת קרב קשה אפשר לעשות מעניינת ומהנה, אבל אם זה מה שיוצא להם כשהם מנסים להקשות אז היה עדיף כבר שישארו עם המערכת של AC2 או זאת של 3 שלפחות היו מהירות וזורמות.
הAI צולע כרגיל, אבל במשחק ששם יותר דגש על התגנבות זה הרבה יותר מורגש ומציק. על המערכת התגנבות בתוך מבנים אני בכלל לא מדבר כי היא פשוט לא עובדת.
וכל זה כששיחקתי בו כיום, כשמבחינה טכנית הוא עובד בסדר גמור. אני לא רוצה לדעת מה עבר על מי שנאלץ לשחק בו בשיגור..

בקיצור, גם הפעם אני עוזב אותו בלי לסיים. לפחות הפעם זו בחירה מודעת כי באמת הספקתי לשחק מספיק בשביל להבין שהוא פשוט משחק רע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2015, 03:55

בקיצור, להמתין לגרסת המחשב של סינדיקט.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 31 אוקטובר 2015, 08:14

וואו, Stick, רשמים ממש רעים יש לך עליו. זה מחזק את החשדנות שיש לרבים כלפיו.

זו בדיוק ביקורתי כלפי ubisoft. היא פשוט לא יודעת ליצור משימות (ובסדרה הזאת יש בעיות רבות אחרות). מי שרוצה סביבה היסטורית מדויקת, שיפתח ספר היסטוריה עשיר בתמונות, שלא ישחק.

ובעניין המטלות במשחקי הסדרה: כששיחקתי ב-Black Flag חבר שלי צחק עליי כי הייתי אוסף כל בקבוק שאיזה פרחח זרק.

ובכלל, אני מכור לאיסוף במשחקים. בוויצ'ר 3 הייתה בחורה מעונה קשורה לכיסאה. הצלתי אותה, אך טרם שחררתי אותה מהכיסא התחלתי לאסוף מתנות בחדר. חבר שלי פנה אליי בחוסר סבלנות: "אתה לא מתכוון לשחרר אותה?!" -"רגע," השבתי לו, "יש לי פה דברים יותר חשובים."

הוא נפל מהכיסא.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 אוקטובר 2015, 13:18

וואו!

אם להיות קטנוני, שני הדברים שהיו ממש משפרים את המראה של המשחק וחסרים לי, זה עצים שנעים ברוח ושלוליות שמשתנות בהתאם למזג האוויר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 נובמבר 2015, 12:14

קניתי את המשחק ב32$. למה? כי אני חלש. מתי אשחק בו? לא יודע, אבל חצי מחיר, אז יאללה...

הוא ב37 דולר בgmg באיזור מבצע שנתנו לי במייל והיו לי 5$ בחשבון.

יאי לחולשות!
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים