Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
שושו השועל
Padawan

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי שושו השועל » 09 נובמבר 2015, 16:34

אני כמה שעות בתוך Syndicate והוא מרגיש לי כמו שיפור (קטן) של Unity,
כן העלילה יותר מעניינת, במיוחד עם התאומים שלכל אישיות וסגנון משחק משל עצמו... העיר כמו בכל משחק AC מלאה בדברים שוליים לעשות - לאסוף תיבות ו-Helix Glitch, לעזור לאזרחים נגד גנבים או בריונים רנדומליים [לא מעניין] בדיוק כמו ב-Unity.

המשחק מרגיש קל, מאוד, אפילו שהכניסו את העניין של Counter או Break להגנה/התקפה של היריב המערכת פה לא מאתגר כמו Arkham, מכניקת גניבת הרכבים או ליתר דיוק הכרכרות תורמת למשחק ולא צריך לגמוע מרחקים ארוכים בריצה ונוסף גם Grappling Hook שמסייע לטפס על בניינים במהירות, אני לא מצליח להחליט אם שני האחרונים תורמים לסדרה או מוציאים ממנה את העוקץ - הדברים שאני הכי זוכר ממשחקי AC המוקדמים היא ״פאזלי״ הטיפוס והריצה על הגגות וזה לא שהפעם אין את זה, פשוט יש אלטרנטיבות נוחות יותר.

כנראה שאצטרך להמשיך לשחק כדי לגבש דעה מוחלטת...
נערך לאחרונה על ידי שושו השועל ב 09 נובמבר 2015, 18:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2015, 17:54

הGrappling hook גורם לי ישר לחשוב על בטמן, הבעיה שאף מכניקה בAC לא קרובה לרמת הליטוש שרוקסטדי נותנים למשחקי ארקאם :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2015, 18:18

PC VS PS4:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 נובמבר 2015, 13:23

אחרי כמה שעות במשחק, קצת רשמים ראשוניים:
נתחיל דווקא ברע, החסרון המשמעותי ביותר הוא שהם כנראה הצליחו ליצור את המערכת קרב הגרועה בהיסטוריה של המשחק, ואחרי יוניטי זה הישג באמת מרשים.
היא מצליחה להיות גם איטית, גם משעממת, גם מגושמת וגם קלה.. לפחות האנימציות יפות.
אם ב2-4 היא לפחות הייתה מהירה ומהנה, וביוניטי היא לפחות הייתה קשה וכיוונה אותך לנסות ולהתגנב, פה היא לא זה ולא זה.
גם הריצה מרגישה פחות זורמת ומהנה, וזה כי הבתים של לונדון בנויים בצורה יחסית מרוחקת אחד מהשני ויש המון בתים שאי אפשר לקפוץ מהם לבית מקביל. יש את הזיפ-ליין שעובד טוב, אבל הוא עדיין מוריד קצת מהרצף של הריצה.

מהצד השני לונדון מדהימה, מהערים היותר מוצלחות שיצא להם. המשחק נראה נהדר ורץ נהדר, הדמויות מהמעט ששיחקתי כבר הרבה יותר מעניינות מהשעמומון של יוניטי.
יש הפעם זרימת משימות חופשית מאוד נחמדה, זה עדיין מבנה יוביסופט קלאסי של אותן 4-5 משימות שצריך לבצע כדי לשחרר את העיר אבל הפעם הן נפתחות באופן רציף כשאתה מגיע לאיזורים מסויימים, ואין צורך לחפש לוחות מודעות ולקבל משימות או דברים כאלו.
שאר החידושים (כרכרות, זיפ ליין ועוד קצת) הם נחמדים, אבל לא משנים את המשחק.
בגדול האווירה שלו מאוד טובה, הדמויות בנתיים אחלה לגמרי והמשימות הראשיות שיצא לי לשחק היו די מעניינות.

בנתיים משחק AC סולידי לאוהבי הסדרה, טוב מ1,3 ויוניטי ונופל מ2 ו4.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 21 נובמבר 2015, 15:24

אני עברתי רק רבע מהמשחק בערך.. בינתיים אני ממש נהנה ממנו.
דווקא מערכת הקרב זאת הנקודה החזקה במשחק לדעתי, כי ביוניטי זה היה זוועה.... יש שם דברים שעוד ששיחקתי ביוניטי הם עברו לי בראש ואמרתי שהם היו צריכים לעשות ככה וככה ובמשחק הזה הם פשוט עשו אחד לאחד כמו שחשבתי או כמו שציפיתי.

העלילה מצויינת בינתיים והמשימות הרבה יותר מעניינות ומאתגרות מהמשחקים הקודמים.

והפורט מצויין. אבל רואים בבירור שיש רמת פירוט נמוכה מזאת של יוניטי.. יש גם פחות אנשים ברחובות ביחס ליוניטי... בכל מקרה המשחק נראה מצויין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 נובמבר 2015, 16:17

מסכים שהמערכת קרב של יוניטי נוראית, רק שפה לטעמי היא אפילו יותר רעה..
המשחק בגדול כמו שאמרת הוא פשוט יוניטי שיודע מה הוא רוצה מעצמו, הם השאירו בגדול את הבסיס של יוניטי ופשוט חתכו את כל הזבל שהיה לו מסביב.
כתוצאה מזה מה שנשאר יותר מהודק ואיכותי. יש פחות משימות מביוניטי - אבל הן איכותיות יותר, יש פחות דמויות מביוניטי - אבל הן אמינות יותר וכן האלה.
לא יודע עד כמה העלילה מצוינת כמו שאמרת, היא עדיין מאוד בנאלית צפויה ומפוזרת, אבל לפחות הדמויות נהדרות וזה מה שהיה חסר ביוניטי.
מבחינה טכנית זה אכן פורט מצוין, המשחק רץ פשוט נהדר בהגדרות גבוהות על המחשב הבינוני מינוס שלי, אבל רואים בבירור שזה לא שהם שיפרו משמעותית את המנוע כמו שהם פשוט הפחיתו את העומס על העולם, יש הרבה (הרבה הרבה) פחות אנשים ברחובות ואין כמעט בכלל "מבנים פתוחים" כמו שהיו ביוניטי, אבל אם זה עוזר למשחק לרוץ נהדר כמו שהוא רץ אז זה בסדר גמור כי בסך הכל הוא עדיין נראה נפלא.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 נובמבר 2015, 09:10

אני שוקל לקנות את Unity בגלל הShowcase הטכנולוגי לפיסי, מה לא אהבתם במשחק? הוא באמת כזה נורא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 נובמבר 2015, 12:04

Death_119 כתב:אני שוקל לקנות את Unity בגלל הShowcase הטכנולוגי לפיסי, מה לא אהבתם במשחק? הוא באמת כזה נורא?

הסיפור מעפן והדמות הראשית ממש משעממת. זו הבעיה הכי גדולה של המשחק, בעיני.
מבחינת משחקיות, מדובר בAC הכי מוצלח מבחינת רוב המכאניקות. השיפורים בריצה החופשית משמעותיים מאוד ועיצוב העולם פשוט מושלם.
מערכת הקרב שלו לא גרועה, אבל כן לא מוצלחת במיוחד. קשה לנצח (לפחות לפני שיש לך שדרוגים משמעותיים בכיוון הזה) מול יותר מ2-3 אויבים וגם כשאפשר לנצח, זה לא כיף במיוחד. בהשוואה לקודמים, מערכת הקרב הפכה לאיטית יותר באופן מורגש. אז איבדו את כל הקטע הכיפי של לנצח עשרות אויבים, עם אנימציות ממש יפות ונשאר רק מערכת קרב מספיק לא כיפית, כדי לעודד אותך להמנע מקרבות ולגשת לפתרון בעיות בגישה יותר התגנבותית.
יותר מכל משחק אחר בסדרה, יצא לי לברוח, לאבד את הרודפים שלי ולנסות שוב (משהו שתמיד היה אפשרי, אבל לעיתים רחוקות הכרחי). מצד אחד, זו דינמיות מעניינת, שמשנה לא מעט את הנוסחא שראינו במשחקים קודמים. מצד שני, אני מצאתי אותה פחות כיפית ממערכת הקרב במשחקים הקודמים, שלא היוותה אתגר, אבל כן היתה אחלה ספקטקל.

סה"כ, בשביל המטרות שלך, אני חושב שממש שווה לך לקנות את המשחק ולהנות ממנו כמה שעות. הוא אחד הדברים הכי מרשימים שרצו לי על הPC, כולל הוויטצ'ר 3 וBF. מאוד ברור שהם קפצו מעל הפופיק של הקונסולות ולצערי חלק מהפשרות שהם נאלצו לעשות עדין מופיעים בגירסאת הPC (נניח, אי אפשר לבחור שיהיו יותר דמויות שמצוירות במלואן, או שפרטים מסוימים כמו דגלים יופיעו יותר במרחק), אבל היא לפחות עובדת ממש מעולה (בטח בכרטיס המסך שלך).

בקיצור, אם אתה מוצא בזול מספיק כדי שלא תצטרך לחשוב יותר מידי על להוציא את סכום הכסף, לך על זה. במקרה הגרוע תהנה מהגרפיקה כמה שעות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 12:34

אז למה לא סינדיקט שאומרים שהוא הרבה יותר טוב? אני חייב להגיד שזה ממש מצחיק כי היה לנו ויכוח בעבר שאמרת שהוא נראה בול כמו AC4 ועכשיו אתה רוצה לקנות אותו בשביל שהוא מרשים אותך טכנית :)

ובנושא המשחק עצמו, אני רוכב על חשבון UPLAY של חבר ושחקתי בו אתמול. האמת, אני ממש מופתע לטובה, נהנתי ממנו למדי. המערכת קרב היא הגרסה הגרועה ממש של המערכת של בטמן (שחר, אני לא מבין למה התווכחת אז על המערכת קרב מול בטמן, היא ממש אבל ממש דומה) והטרוורסיה לא תמיד ברורה לי לגמרי (כמה פעמים דפקתי חיסול כי הדמות טפסה לא בדיוק למקום שרציתי) אבל סך הכל המשחק דווקא ממש כיף. לא ציפיתי שהעלילה תהיה סבבה, אבל היא לגמרי סבבה, היייתי בטוח שאני אסבול ממנה לגמרי. 1 ו-2 הבטן שלי התהפכה כשהדמויות דברו, הדיאלוג היה נורא והבימוי לא היה קיים, כאן דווקא נזרקים משפטים שנונים ולמרות שהעלילה לא מעניינת במיוחד (99% ממנה היה "טוב, יש טמפלרים, חייבים להרוג אותם") היא לגמרי זורמת. יש רגעים שהם מנסים לעשות אנצ'רטד ונכשלים קשות (ביחוד כשהם עושים אחד לאחד את סצנת הרכבת מאנצ'רטד 2 רק פחות טוב בצורה משמעותית) אבל זה גם גיוון נחמד.

סך הכל נהנתי, אני רק לא בטוח אם אני משחק משימה ראשית או לא. לשחרר רובעים זה המשימה הראשית? כי אני לא רואה שום דבר אחר לעשות חוץ מזה ושטוות רנדומליות שאני פוגש ברחובות.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 נובמבר 2015, 13:03

DrKeo כתב:אז למה לא סינדיקט שאומרים שהוא הרבה יותר טוב? אני חייב להגיד שזה ממש מצחיק כי היה לנו ויכוח בעבר שאמרת שהוא נראה בול כמו AC4 ועכשיו אתה רוצה לקנות אותו בשביל שהוא מרשים אותך טכנית :)

ובנושא המשחק עצמו, אני רוכב על חשבון UPLAY של חבר ושחקתי בו אתמול. האמת, אני ממש מופתע לטובה, נהנתי ממנו למדי. המערכת קרב היא הגרסה הגרועה ממש של המערכת של בטמן (שחר, אני לא מבין למה התווכחת אז על המערכת קרב מול בטמן, היא ממש אבל ממש דומה) והטרוורסיה לא תמיד ברורה לי לגמרי (כמה פעמים דפקתי חיסול כי הדמות טפסה לא בדיוק למקום שרציתי) אבל סך הכל המשחק דווקא ממש כיף. לא ציפיתי שהעלילה תהיה סבבה, אבל היא לגמרי סבבה, היייתי בטוח שאני אסבול ממנה לגמרי. 1 ו-2 הבטן שלי התהפכה כשהדמויות דברו, הדיאלוג היה נורא והבימוי לא היה קיים, כאן דווקא נזרקים משפטים שנונים ולמרות שהעלילה לא מעניינת במיוחד (99% ממנה היה "טוב, יש טמפלרים, חייבים להרוג אותם") היא לגמרי זורמת. יש רגעים שהם מנסים לעשות אנצ'רטד ונכשלים קשות (ביחוד כשהם עושים אחד לאחד את סצנת הרכבת מאנצ'רטד 2 רק פחות טוב בצורה משמעותית) אבל זה גם גיוון נחמד.

סך הכל נהנתי, אני רק לא בטוח אם אני משחק משימה ראשית או לא. לשחרר רובעים זה המשימה הראשית? כי אני לא רואה שום דבר אחר לעשות חוץ מזה ושטוות רנדומליות שאני פוגש ברחובות.

התקופה הרבה יותר מושכת אותי, בכלל התקופה הכי מעניינת מכל המשחקים עד היום. סינדיקייט נראה קצת לא מעניין, מה גם שהוא חדש ואני רוצה לקנות את המשחק באיזה 7 דולר ובונה על זה שזה יהיה המחיר השבוע בסטים. לגבי הצד הטכני, טעיתי, הוא נראה מדהים על הפיסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 13:05

לא ניסיתי את יוניטי אבל אומרים שהוא נורא. סינדיקט גם אותי ממש לא משך מבחינת תקופה אבל עכישו ששחקתי בו קצת הוא מרגיש לי הרבה יותר מושך מבחינת התקופה והעיר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 נובמבר 2015, 13:06

DrKeo כתב:לא ניסיתי את יוניטי אבל אומרים שהוא נורא. סינדיקט גם אותי ממש לא משך מבחינת תקופה אבל עכישו ששחקתי בו קצת הוא מרגיש לי הרבה יותר מושך מבחינת התקופה והעיר.

כן, בגלל זה ניסיתי להבין מה הבעיות, עלילה נוראית לטעמי בכל משחקי הסדרה, אז זה לא מפריע לי, הקרבות כן, עדיין נראה כמו משהו ששווה לקנות בטווח מחיר שאמרתי רק כדי לראות את השיא הטכני של המותג. סינדיקייט נראה כמו Dumb down גם בפיסי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 13:18

טוב נו, לא שחקתי ביוניטי אז אני לא יכול להעיד :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 נובמבר 2015, 14:24

סינדיקייט פחות מרשים לעין מיוניטי מהמון בחינות, אז אם זה כל מה שאתה מחפש הוא עדיף.
אבל הבעיות שלו ממש לא נגמרות בסיפור חלש ומערכת קרב בעייתית. הוא סובל ממשימות משמימות, חוסר בהתפתחות הגיימפלי, הרבה יותר מדי פעילויות חצי אפויות שלא תורמות וחצי שני כל כך מחופף שבחרתי לראשונה בסדרה לא לסיים את המשחק.
בעיניי, כמישהו שאוהב את הסדרה ושיחק את כולה, מדובר במשחק נוראי. נוראי בצורה הכי פשוטה שאפשר - משחק פשוט לא טוב ולא מהנה, אני לא רוצה לחשוב איך יגיב מי שלא מגדיר עצמו כאטהב הסדרה.
סינדיקייט הרבה יותר מהנה (גם אם בעיניי עדיין לא הגיע לשיאים של הסדרה) והוא עדיין נראה נפלא, ככה שהייתי ממליץ עליו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 נובמבר 2015, 15:58

DrKeo כתב:אז למה לא סינדיקט שאומרים שהוא הרבה יותר טוב? אני חייב להגיד שזה ממש מצחיק כי היה לנו ויכוח בעבר שאמרת שהוא נראה בול כמו AC4 ועכשיו אתה רוצה לקנות אותו בשביל שהוא מרשים אותך טכנית :)

אתה משחק בסינדיקט? אמרתי מאז התצוגה הראשונה שלו שנראה כאילו זו מערכת הקרב הכי קרובה לבטמן שהסדרה הזאת עשתה. אפילו הגדילו באופן משמעותי את המרחק שאפשר לעבור תוך כדי התקפה לאויב אחר. זה עדין לא כמו בבטמן, שמאפשר לך לזנק ולעשות סלטה ולעבור 15 מטר בחצי שניה, אבל זה באמת הרבה יותר דומה. גם הוסיפו הריגות משותפות (שזה דומה, אבל שונה מהקאונטר המשותף בבטמן) שנראות ממש מגניב.
אני תוהה לגבי משהו - כל אגרוף זו לחיצה? ראיתי בסרטונים שעם המעבר לקרב מטווח קרוב והזניחה של החרבות, הדמויות נותנות הרבה יותר מכות, מה שגרם למערכת הקרב להיראות הרבה יותר זריזה. זה פשוט אנימציה מגניבה שכל לחיצה מניבה 3-4 אגרופים, או שזה לחיצה על כל אגרוף, בדומה לבטמן?

הטרוורסיה תמיד לא ברורה בהתחלה. אפילו לי, עם מאות השעות שלי בסדרה, לוקח כמה שעות לתוך המשחק החדש, לפני שאני מרגיש שזה ממש זורם. גם אז החפיפה בין מה שאני מתכוון לעשות ומה שאני עושה בפועל היא "רק" 98%, אבל זה מרגיש הרבה יותר טוב בהמשך, כשאתה מפתח מחדש את זכרון השרירים לעניין.

אני חושב שיש הסכמה בנוגע לכך שהסיפור נחמד מאוד ושהכתיבה מוצלחת. כמעט כולם מסכימים שמדובר בדמויות הראשיות המוצלחות ביותר בסדרה אחרי אציו.

אנצ'רטד הם מנסים לעשות עוד מברודרהוד, לפי דעתי. אני חושב שזה המשחק הראשון בסדרה שהם הוסיפו קטעי חצי מסילה שבהם אתה צריך לרוץ מהר במסלול מוגדר, בזמן שכל העולם מתפוצץ/נשרף/מתמוטט/מתבלגן סביבך. קטעים חביבים דווקא. משנים קצת פייסינג. בטח ובטח לא מתקרבים לרמה של משחקים כמו אנצ'רטד או טומב ריידר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 16:22

כן, אין את ההחלקה הזאת מאוייב לאויב במרחק 10 מטרים ממך אבל העובדה שהקומבו מחזיק יותר זמן בין מכה למכה (ויש שדרוג שגורם לו להחזיק יותר זמן אפילו מזה) מפצה על זה. אבל כן, המערכת ממש דומה. X נותן מכה (אני לא בטוח אם יש קורלציה 1ל -1, כששחקתי פשוט לחצתי על X בטרוף), B עושה קאונטר כשהם זוהרים בצהוב (למה לא Y כמו בבטמן? סתם לבלבל אותי? ממילא הY הוא צהוב והאוייב זוהר בצהוב) ו-A פותח מגננה שלהם (כמו הגלימה של בטמן). יש כל מני טאצ'ים של גאדג'טים כמו האקדח, בקיצור, ממש המערכת של בטמן רק פחות מגניבב וזורמת כי אין את האנימציות הסופר מגניבות (כלומר יש אנימציות מגניבות אבל אין להן את העוצמה והפיזיות של בטמן) או את ההחלקה לאוייבים שיוצרת זרימה. מה שכן, המערכת ממש קלה למי שמאומן בבטמן ובדיוק סיימתי את ארקאם נייט אז אני ממש מאומן. לא מתתי פעם אחת במשחק אחרי כמה שעות של משחק, רק כשהרגתי את עצמי במכוון כי רציתי לנסות התנקשות מחדש כדי להצליח גם את התת משימה.

בנושא הטרוורסיה, כן, אני משער שאני אצטרך להבין בדיוק את הניואנסים. לא ממש ברור לי לגמרי הללחוץ על B כדי לכוון למטה. לפעמים אני לוחץ והיא פשוט מכוונת נמוך יותר ולפעמים היא ממש מתחילה להצמד לי לקיר ולהתחיל לרדת לאט לאט על הקיר כמו ספיידרמן. לא הבנתי עדין לגמרי. חשבתי שלוחצים על A כששואפים לרוץ עם שאיפה לעלות ועל B כשיש לך שאיפה לרוץ לכיוון יורד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 נובמבר 2015, 17:15

ריצה וB אמורה לגרום לך "לרוץ למטה", כלומר אם אתה על בניין גבוהה הדמות תעשה קפיצות גדולות מהירות ומקסימליות בצורה אוטומטית למטה.
לחיצה פשוטה על B אמורה פשוט "להוריד אותך מדרגה" אחת, כלומר אם אתה על עומד על עמוד אתה תעבור להתלות על עמוד וכן הלאה.
כמובן שזה לא בדיוק עובד ב100% כמו כל מערכת במשחק עולם פתוח, אבל ביחס למורכבות המערכת ומספר העצמים שאפשר לעלות עליהם היא עובדת בצורה טובה מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 17:17

אני משער שאני צריך פשוט להתרגל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 נובמבר 2015, 17:18

DrKeo כתב:כן, אין את ההחלקה הזאת מאוייב לאויב במרחק 10 מטרים ממך אבל העובדה שהקומבו מחזיק יותר זמן בין מכה למכה (ויש שדרוג שגורם לו להחזיק יותר זמן אפילו מזה) מפצה על זה. אבל כן, המערכת ממש דומה. X נותן מכה (אני לא בטוח אם יש קורלציה 1ל -1, כששחקתי פשוט לחצתי על X בטרוף), B עושה קאונטר כשהם זוהרים בצהוב (למה לא Y כמו בבטמן? סתם לבלבל אותי? ממילא הY הוא צהוב והאוייב זוהר בצהוב) ו-A פותח מגננה שלהם (כמו הגלימה של בטמן). יש כל מני טאצ'ים של גאדג'טים כמו האקדח, בקיצור, ממש המערכת של בטמן רק פחות מגניבב וזורמת כי אין את האנימציות הסופר מגניבות (כלומר יש אנימציות מגניבות אבל אין להן את העוצמה והפיזיות של בטמן) או את ההחלקה לאוייבים שיוצרת זרימה. מה שכן, המערכת ממש קלה למי שמאומן בבטמן ובדיוק סיימתי את ארקאם נייט אז אני ממש מאומן. לא מתתי פעם אחת במשחק אחרי כמה שעות של משחק, רק כשהרגתי את עצמי במכוון כי רציתי לנסות התנקשות מחדש כדי להצליח גם את התת משימה.

בנושא הטרוורסיה, כן, אני משער שאני אצטרך להבין בדיוק את הניואנסים. לא ממש ברור לי לגמרי הללחוץ על B כדי לכוון למטה. לפעמים אני לוחץ והיא פשוט מכוונת נמוך יותר ולפעמים היא ממש מתחילה להצמד לי לקיר ולהתחיל לרדת לאט לאט על הקיר כמו ספיידרמן. לא הבנתי עדין לגמרי. חשבתי שלוחצים על A כששואפים לרוץ עם שאיפה לעלות ועל B כשיש לך שאיפה לרוץ לכיוון יורד.

תעשה ניסיון ללחוץ באופן מחושב? מעניין אותי איך זה עובד באמת. חלק מהכיף במערכות קרב מצוינות, זה שיש תגובה מיידית (עד כמה שאפשר) לכל לחיצה שלך. זה כיף במשחקים קודמים ללחוץ על כפתור אחד ולראות אנימציה מגניבה ומורכבת, כשהדמות שלך הורגת מישהו. זה נראה לי יותר כיף ללחוץ ולקבל בתגובה בדיוק תנועה מהירה אחת (לפחות עד לאנימציות הסיום). אפילו לא חובה שזו תהייה תגובה מהירה. זו יכולה להיות גם תגובה ממש איטית, אבל לא מורכבת (כמו שמשתמשים בנשק כבד באיזה מונסטר האנטר, נניח). הייתי שמח אם גם היה קצת יותר משמעות לתזמון, אבל זה כבר חלומות באספמיה בנוגע לAC (וחבל קצת).

לוחצים על A כשרוצים לעלות למעלה ועל B כשרוצים לרדת (או לעבור מכשולים מהר, בלי לטפס עליהם). כמובן שזו לא סתם לחיצה, אלא החזקה. זה עובד בול ככה ביוניטי. עם עוד קצת אימון בטח תוכל לעשות את זה בצורה הרבה יותר זורמת ועקבית.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 נובמבר 2015, 17:23

כן באיזשהו שלב זה הופך לאוטומטי.
אגב בקשר לשאלה שלך קודם, המשימה הראשית זה לא לשחרר איזורים, זה סתם משהו שמעלה לך את ה"רמת אמון" עם הדמויות השונות ופותח לך שדרוגים מיוחדים וכסף.
המשימות הראשיות הן אלו שבצהוב, בעיקרן מחולקות לאיקון של אחד משני האחים.
ברגע שאתה מסיים מספר כאלו יש בדרך כלל משימת התנקשות שלאחריה אתה עובר ל"שלב" הבא, שבו מתחדשות לך המשימות הראשיות.
אני מניח שבאיזשהו שלב יגיע רגע שבו המשחק יגיד "אוקי, בשביל להתקדם עכשיו אתה צריך ש75% מלונדון תיהיה משוחררת" או משהו יוביסופטי כזה, אבל לפחות בנתיים אין צורך אמיתי לעשות את כל המשימות האלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 17:59

Stick כתב:כן באיזשהו שלב זה הופך לאוטומטי.
אגב בקשר לשאלה שלך קודם, המשימה הראשית זה לא לשחרר איזורים, זה סתם משהו שמעלה לך את ה"רמת אמון" עם הדמויות השונות ופותח לך שדרוגים מיוחדים וכסף.
ברגע שאתה מסיים מספר כאלו יש בדרך כלל משימת התנקשות שלאחריה אתה עובר ל"שלב" הבא, שבו מתחדשות לך המשימות הראשיות.
אני מניח שבאיזשהו שלב יגיע רגע שבו המשחק יגיד "אוקי, בשביל להתקדם עכשיו אתה צריך ש75% מלונדון תיהיה משוחררת" או משהו יוביסופטי כזה, אבל לפחות בנתיים אין צורך אמיתי לעשות את כל המשימות האלו.

אאאאאה, חשבתי שהן הראשיות. אתמול ישבתי וניקיתי את האזור הראשון, מאוד FAR CRY מצידם (או יותר נכון יובי) :)

שחר, אני אעשה ניסוי אבל זה לא בטמן, בבטמן כשאתה לוחץ על קאונטר תוך שבריר שניה הצוואר של האוייב כבר נעול מתחת לזרוע של בטמן, כאן יכולות לעבור גם שניה או שתיים לפני שהקאונטר באמת ישפיע. זה מרגיש יותר כאילו הקאונטר נכנס לסוג של QUEUE, המשחק אומר לך "אחי אל תדאג, קלטתי את זה, רק תן לי שניה וחצי לסיים את האנימציה שאתה תקועה בה כרגע". בבטמן יש כמות אנימוציות פשוט מטורף כדי לטפל בנושא, בכל זמן רגע שבטמן תקוע באנימציה כלשהי, יש לו אנימציה שנותנת לו לעשות קאונטר לאוייב וזה לא משנה אם הוא בדיוק באויר, נועל אוייב אחר או מרוח על הרצפה. אני חושב שגם האגרופים לא אחד לאחד כי ברגע שאתה באמת נכנס לאטרף הדמות מתחילה להשתולל ואתה מאבד קצת שליטת 1 ל-1. אבל אני אבדוק היום, נעשה נסיון אם האגרופים 1 ל-1 ובאמת מגיבים כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 נובמבר 2015, 21:09

DrKeo כתב:
Stick כתב:כן באיזשהו שלב זה הופך לאוטומטי.

אאאאאה, חשבתי שהן הראשיות. אתמול ישבתי וניקיתי את האזור הראשון, מאוד FAR CRY מצידם (או יותר נכון יובי) :)

שחר, אני אעשה ניסוי אבל זה לא בטמן, בבטמן כשאתה לוחץ על קאונטר תוך שבריר שניה הצוואר של האוייב כבר נעול מתחת לזרוע של בטמן, כאן יכולות לעבור גם שניה או שתיים לפני שהקאונטר באמת ישפיע. זה מרגיש יותר כאילו הקאונטר נכנס לסוג של QUEUE, המשחק אומר לך "אחי אל תדאג, קלטתי את זה, רק תן לי שניה וחצי לסיים את האנימציה שאתה תקועה בה כרגע". בבטמן יש כמות אנימוציות פשוט מטורף כדי לטפל בנושא, בכל זמן רגע שבטמן תקוע באנימציה כלשהי, יש לו אנימציה שנותנת לו לעשות קאונטר לאוייב וזה לא משנה אם הוא בדיוק באויר, נועל אוייב אחר או מרוח על הרצפה. אני חושב שגם האגרופים לא אחד לאחד כי ברגע שאתה באמת נכנס לאטרף הדמות מתחילה להשתולל ואתה מאבד קצת שליטת 1 ל-1. אבל אני אבדוק היום, נעשה נסיון אם האגרופים 1 ל-1 ובאמת מגיבים כמו שצריך.

כן. חלק מהחסרונות של מערכת הקרב במשחקי AC זה באמת העובדה שלוקח יותר מידי זמן לעבור מאנימציה לאנימציה. כלומר, זה אפשרי לגמרי וזה גם נעשה די מהיר, אבל זה ממש לא מרגיש סנאפי כמו בבטמן. עם זאת, ברגע שאתה ממש משחק כמו שצריך (לוחץ על כל קאונטר בתזמון הנכון), אז זה מרגיש הרבה יותר טוב. כשאתה לוחץ בזמן, אז גם אנימציית המעבר ממש ממש מהירה.
אני חושב שבבטמן באמת זה לא רק עניין של המון אנימציות, אלא גם עניין שיש הרבה יותר מקטעים בכל אנימציה, כדי לבטל אותה. אתה יכול ממש בכל רגע באנימציה לעבור למהלך אחר והיא פשוט תעבור לאנימציה החדשה ממש מהר. בAC זה לוקח איזה שבריר שניה, שגורם להכל להרגיש פחות זורם. על אחת כמה וכמה כשאתה סתם לוחץ על כפתורים, בלי לתזמן שום דבר. בבטמן גם מענישים אותך יותר כשאתה משחק ככה, אז המשחק ממש מאמן אותך ללחוץ בתזמון הנכון וזה לא צריך לבוא ממך כמו בAC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 נובמבר 2015, 23:57

Ac s פחות או. יותר מעודד אותך למחוץ את X שוב ושוב ללא הכרה עם גיוונים קלים של b או y או a באמצע, תלוי האוייב שמולך, אבל 95% מהזמן אתה פשוט לוחץ x. בבטמן היתרון הגדול הוא שבאמת יש להם מערכת מעולה שעוברת בין אנימציות ושוברת קיימות אבל מה שבאמת חשוב הוא שיש להם אנימציה לכל סיטואציה. אחד מאחורי בטמן, שניים משני צדדיו, מישהו בקפיץ באויר וכך הלאה. ולכל הצירופים האלה יש להם משהו לכל סיטואציה שבטמן נמצא בה, באויר, על הרצפה, באמצע תפיסה באוייב אחר וכך הלאה. פשוט מדהים. Ac קילומטרים מאחוריו בגלל זה, ביחוד כשמערכת הקרב היא ממש אבל ממש דומה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 נובמבר 2015, 11:38

טוב סיימתי את המשחק, היה.. בסדר כזה.
ממש לא ממשחקי AC הגדולים, אבל גם לא מהרעים.
הייתי אומר שהוא משחק הAC הבינוני ביותר בסדרה.
אני מאמין שבלי האהבה שלי לסדרה לא הייתי ממשיך לסיים אותו עד הסוף, אבל זה לא שסבלתי או שזה היה בלתי אפשרי (אהמ יוניטי).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2015, 16:02

אני באמצע כזה אבל נהנה. מאוד יובי אבל נהנה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים