Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: Assassin's Creed Syndicate | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 27 נובמבר 2015, 18:50

חשבתי לקנות ב30 עכשיו בבלק פריידי, אבל נגמר... כנראה אחכה וכשאקנה כבר ירד המחיר לאזור הזה גם ככה...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2015, 16:04

אני רוצה להגיד משהו על המישחק הזה
כניראה עוד מישחק במחיר מלא עם מיקרו תשלומים ,התחלתי לשחק בו ,ואומנם אפשר לשדרג דברים בצורה רגילה ,אבל זה אופך ליקר מאוד ככל שמיתקדמים

אני פשוט ירוץ אליו ,יעשה רק דברים חשובים ,ועלילה ראשית ,ושהובי ילכו ליז...
ממליץ לא לקנות עד שיגיע ל15$ בערך

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 נובמבר 2015, 16:14

בשום ביקורת לא שמעתי על בעיות עם המיקרו תשלומים. גם נורא מצחיק שאתה מתלונן על מיקרו תשלומים כשהורדת אותו פרוץ בכלל... :roll:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2015, 16:31

רוב המשחקים שיש לי מקורים ,מסטים
אין תגובה בנוגע למשחק הזה ...

ומה זה קשור לעניין שהמישחק כולל מיקרו תשלומים ?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 נובמבר 2015, 17:54

סתם אירוני שאתה מבקר משחק על כך שהוא ''במחיר מלא אבל דורש מיקרו תשלומים'', אבל לא שילמת עליו לא את זה ולא את זה, ואתה כן משחק אותו מתחילתו ועד סופו.
ואין שום תלונה על מיקרו תשלומים בביקורות של גיימספוט, GI, IGN ופוליגון, אז גם אם הם קיימים, כנראה שהם לא מציקים/גרועים/נחוצים. אולי הם סתם שם ולא חייבים להשתמש בהם. מיקרו תשלומים זה לא דבר רע מיסודו, אתה סתם מגיב כמו ילד קטן, על משחק שגם ככה לא שילמת עליו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 נובמבר 2015, 18:18

יש מיקרו תשלומים אבל הם ממש ממש לא מציקים.
סיימתי את המשחק וקניתי כל שדרוג ונשק שרציתי, קניתי כמה שטויות סתם כי לא היה לי מה לקנות ועוד נשאר לי עודף.
גם ביוניטי היה את הקטע הזה, שם זה היה קצת יותר מורגש (פחות או יותר בדיוק על הגבול, יכלתה לקנות בערך סט אחד "הכי טוב" בלבד במהלך המשחק) לי זה לא הציק במיוחד גם שם, אבל אז היא מעט ביקורות על העניין.
בסינדיקט המצב הרבה יותר טוב וממש לא מורגש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2015, 19:27

Klayman כתב:סתם אירוני שאתה מבקר משחק על כך שהוא ''במחיר מלא אבל דורש מיקרו תשלומים'', אבל לא שילמת עליו לא את זה ולא את זה, ואתה כן משחק אותו מתחילתו ועד סופו.
ואין שום תלונה על מיקרו תשלומים בביקורות של גיימספוט, GI, IGN ופוליגון, אז גם אם הם קיימים, כנראה שהם לא מציקים/גרועים/נחוצים. אולי הם סתם שם ולא חייבים להשתמש בהם. מיקרו תשלומים זה לא דבר רע מיסודו, אתה סתם מגיב כמו ילד קטן, על משחק שגם ככה לא שילמת עליו.

אני לא קונה משחקים של EA ,אקטיוויזיון ,והובי במחיר מלא ,בגלל הדברים האלו
אני כן קונה מישחקים כמו הוויצר 1-2 ,שקניתי מזמן ,ואני יקנה את הוויצר 3 ,אחרי שאני יסים את 2

כמו שאמרתי ,רוב המשחקים שלי ,אני קונה
יש את סטים ,נינטנדו,וסוני ,בעבר היתי קונה גם ל360 ,אבל MS גם עברה לדחוף DLC ומיקרו תשלומים ,ככה שאני לא יקנה XBO בעתיד הקרוב

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 נובמבר 2015, 22:08

kririn כתב:
Klayman כתב:סתם אירוני שאתה מבקר משחק על כך שהוא ''במחיר מלא אבל דורש מיקרו תשלומים'', אבל לא שילמת עליו לא את זה ולא את זה, ואתה כן משחק אותו מתחילתו ועד סופו.

אני לא קונה משחקים של EA ,אקטיוויזיון ,והובי במחיר מלא ,בגלל הדברים האלו
אני כן קונה מישחקים כמו הוויצר 1-2 ,שקניתי מזמן ,ואני יקנה את הוויצר 3 ,אחרי שאני יסים את 2

כמו שאמרתי ,רוב המשחקים שלי ,אני קונה
יש את סטים ,נינטנדו,וסוני ,בעבר היתי קונה גם ל360 ,אבל MS גם עברה לדחוף DLC ומיקרו תשלומים ,ככה שאני לא יקנה XBO בעתיד הקרוב

היוש!

תזכורת קטנה - אנחנו לא מתעסקים בפורום הזה עם הצדקות מוסריות לפיראטיות. נא להפסיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2015, 00:23

לא הרגשתי פעם אחת שאני צריך מיקרו תשלומים, יש די והותר כספים במשחק. אפילו ברכבת כל 30 דקות נצברים לך איזה 750 פאונד (כן, פארמוויל סטייל) שאני לא טורח לאסוף בכלל. כל תיבה שאתה מוצא מביאה לך סכום יפה וכך כל משימה, אני מרגיש שכל 20-30 דקות אני יכול ללכת ולקנות משהו. קצת התקדמות מצויין, זה שנותנים לי לקנות בכסף אמיתי כסף של המשחק? וואללה, שיהיה להם לבריאות, כל עוד לא עשו לי "דיאבלו 3" או "פורצה 5" הכל בסדר.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 נובמבר 2015, 06:55

אבל לא מדובר רק על כסף ,יש גם XP

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 נובמבר 2015, 09:20

DrKeo כתב:לא הרגשתי פעם אחת שאני צריך מיקרו תשלומים, יש די והותר כספים במשחק. אפילו ברכבת כל 30 דקות נצברים לך איזה 750 פאונד (כן, פארמוויל סטייל) שאני לא טורח לאסוף בכלל. כל תיבה שאתה מוצא מביאה לך סכום יפה וכך כל משימה, אני מרגיש שכל 20-30 דקות אני יכול ללכת ולקנות משהו. קצת התקדמות מצויין, זה שנותנים לי לקנות בכסף אמיתי כסף של המשחק? וואללה, שיהיה להם לבריאות, כל עוד לא עשו לי "דיאבלו 3" או "פורצה 5" הכל בסדר.

זה לא באמת פארמוויל סטייל. הסכום עולה ככל שאתה משדרג את הבסיס. במשחקים קודמים (עוד מ2, בעצם) זה גם היה. משדרגים את העיר/אחוזה/תיאטרון/לא יודע מה עוד ומקבלים יותר כסף בכל פעם. זה נוטה להיות מקור הכסף הגדול שלך לקראת סוף המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2015, 13:07

לי זה מרגיש כמו פארמוויל, פעם ב30 דקות הכספת ברכבת שלי זוהרת ואני צריך ללכת אליה, להקליק עליה והיא נותנת לי כסף. מה יותר פארמוויל מזה?

קרירין, יש מספק כסף ומספיק XP במשחק, אני לא מבין מה הבעיה. עדין לא ניקיתי את הרובעים ואני רק בפרק 5 (יש לפחות 8 ממה שראיתי) וכבר יש לי את כל הסיקילים שאני רוצה. אם כבר יש יותר XP מאשר כסף באופן יחסי אבל אני גם לא מרגיש שחסר לי כסף, הוא דווקא זורם בצורה מאוד מאוזנת ואם הייתי טורח ללכת לרכבת אז כנראה שהיה לי אפילו עודף.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 נובמבר 2015, 20:39

DrKeo כתב:לי זה מרגיש כמו פארמוויל, פעם ב30 דקות הכספת ברכבת שלי זוהרת ואני צריך ללכת אליה, להקליק עליה והיא נותנת לי כסף. מה יותר פארמוויל מזה?

קרירין, יש מספק כסף ומספיק XP במשחק, אני לא מבין מה הבעיה. עדין לא ניקיתי את הרובעים ואני רק בפרק 5 (יש לפחות 8 ממה שראיתי) וכבר יש לי את כל הסיקילים שאני רוצה. אם כבר יש יותר XP מאשר כסף באופן יחסי אבל אני גם לא מרגיש שחסר לי כסף, הוא דווקא זורם בצורה מאוד מאוזנת ואם הייתי טורח ללכת לרכבת אז כנראה שהיה לי אפילו עודף.

מה יותר פארמוויל? זה שאין לך שליטה על כמות הכסף. זה שכמות הכסף שנותנים לך לא מספיקה לכלום. זה שזה סתם תירוץ לגרום לשחקן לחזור לשחק ולא מכאניקה שנועדה לעודד אות להשקיע בכל מיני משימות מסוגים שונים ולפתח את העיר\מצודה\בסיס\וואטאבר שלך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2015, 20:57

ברור שהמטרה היא לא פארמווילית אבל המכניקה כן :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 נובמבר 2015, 21:00

DrKeo כתב:ברור שהמטרה היא לא פארמווילית אבל המכניקה כן :)

סבבה... אפשר גם להגיד את זה על הזמן שלוקח למשאית בDUNE 2 להביא ספייס משדה הספייס לSILO. זה שיש מחזוריות זמן מסוימת שבה מקבלים משאבים, לא הופך את המכאניקה לפארמווילית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2015, 21:24

מחזוריות זמן שרצה בreal time שדורשת ממך להקליק כדי להשיג את המשאב וכל המטרה שלה היא להחזיר אותך למשחק... זה יותר פארמוויל מדיון.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 נובמבר 2015, 22:12

DrKeo כתב:מחזוריות זמן שרצה בreal time שדורשת ממך להקליק כדי להשיג את המשאב וכל המטרה שלה היא להחזיר אותך למשחק... זה יותר פארמוויל מדיון.

אז מזל שהיא לא real time. השעון בAC זז רק כשאתה במשחק. אם תצא ותחזור אחרי שעה, הוא ימשיך מאיפה שהוא עצר כשיצאת ולא ייתן לך פתאום כסף על כל הזמן שלא היית שם.
בקיצור, מכניקה שונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2015, 22:43

מוזר, כשחזרתי למשחק אתמול פתאום היה לי אלפים ברכבת. בכל מקרה זה בול המכניקה. גם בmgs5 יש מכניקות פארמוויל אפילו ששם זה רץ רק בזמן המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2015, 17:21

אני חושב שאני קרוב לסוף המשחק. שחררתי את כל המפה (האמת שמצאתי את זה משעשע למדי, סוג של פעילות Mindless שאני שומע פודקאסטים תוך כדי שאני עושה אותה. אני משער שלעשות אותה סתם ככה זה משעמם תחת) ואני בסוף זיכרון 7 כשאני חושב שזיכרון 8 הוא אחרון. אני מרגיש שהם ממש מנסים לעשות בטמן אבל הם צריכים ללטש את המשחק בצורה מאוד רציני כדי להתקרב. העיר מעניינת הרבה יותר מבטמן אבל המכניקות לא מתקרבות. המערכת קרב חביבה מינוס אבל היא גם קלה בצורה הסטרית (האוייבים פשוט תוקפים אותך בתורות פחות או יותר, יצא לי רק פעמים ספורות למשל לעשות את הCOUNTER ליותר מאוייב אחד במקביל בזמן שבבטמן בכל קרב יוצא לי לעשות קאונטר ל2 או אפילו ל4 אוייבים במקביל ובנוסף צריך להתמודד עם אוייבים צהובים/אדומים/ירי), שטחית ואפשר לתייג אותה כגרסה הרבה פחות טובה של המערכת של בטמן. הטרוורסיה מגניבה אבל גם יש לי בעיה עם הHOOK SHOT (בעיקר שהוא זמין רק למשטחים שמולך או שמעלך וזהו פחות או יותר. כלומר כדי להשתמש בה לטפס על בניין תצטרך לרוץ עד שאתה מטר או שניים מבסיס המבנה מה שהופך אותו למאוד לא זורם עם הטרוורסיה הרגילה) וגם עם זה שאני מרגיש כאילו אין לי מספיק שליטה מה הדמות עושה בזמן שהיא מטפסת. הדוגמה הכי טובה היא שאם יש מתחתי אוייב שאני רוצה להתגנב מאחוריו, כשאני אלחץ על לרוץ למטה (יחד עם B), הדמות תצמד לקיר ותרד עליו והמצלמה תסתובב 180 מעלות כדי לעקוב אחרי הדמות על הקיר אבל אז אני מאבד קו ראיה לאוייב שאני רוצה להתגנב מאחוריו, בעצם המשחק כופה עלי איבוד קשר עין.

סך הכל אני נהנה, הרבה יותר נהנה ממה שחשבתי שאני אהנה ממשחק AC אבל הוא רפטטיבי בטרוף והמכניקות שלו צריכות לעבור פוליש רציני. שחר, עכשיו יש לי רעיון קצת אחר למשחק AC שיש לי בראש מאשר מה שהיה לי לפני חודש כשהתווכחנו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2015, 18:53

אגב לאסקין לצערך פוגשים את קארל מארקס במשחק אבל אי אפשר להתנקש בו :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 דצמבר 2015, 19:04

DrKeo כתב:אגב לאסקין לצערך פוגשים את קארל מארקס במשחק אבל אי אפשר להתנקש בו :)

פחחח.

בכלל, כל הסיפור במשחק עם אלמנטים קומוניסטים של שחרור מעמד הפועלים וכאלה, לא?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2015, 19:18

DrKeo כתב:אגב לאסקין לצערך פוגשים את קארל מארקס במשחק אבל אי אפשר להתנקש בו :)

אין משימה להרוג אותו, אבל כבר חודש יש לי בפיד מלא סרטונים שהורגים אותו, בלי מודים או משהו :P
אבל גם ראיתי סרטונים שטוענים שזה בלתי אפשרי... כנראה מחוץ למשימות זה כן, כשהוא מסתובב לו בעולם או משהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 דצמבר 2015, 19:40

האמת שלא ניסיתי להרוג אותו אבל הוא כן נמצא שם בעולם, לוקחים ממנו משימות צד שבהן הוא מבקש ממך לעזור לו להרים איזו מחתרת עובדים. המשחק יותר סובב סביב בנית הכנופיה שלך ולקיחת לונדון מהטמפלרים אבל בהחלט יש כמה קוים של "קדימה הפועלים!" במשימות. האמת שהדמויות הראשיות מתיחסות לקארל מארקס בצורה די צינית, הרבה פחות הטפה קומוניסטית ממה שהיית מצפה :)

כבר פגשתי כל מני דמויות, עכשיו אני מתעסק קצת עם
ספויילר: הצג
דיזראלי שזה משעשע כי יש מלא מקומות בארץ שקרויים על שמו. גם את דארווין ודיקנס פגשתי
.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 04 דצמבר 2015, 20:53

המשחק קיבל הנחה של 40% משום מקום בסטים.

http://store.steampowered.com/app/368500/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2015, 21:56

הזוי, אני במשימה שצריך להגיע עם כרכרה למקום מסויים והדמות שאיתי מדברת כשאנחנו בדרך. ברגע שהדמות מסיימת לדבר עולה מסך LOADING ואז יש לי LOADING אינסופי. עשיתי Varify Cache על המשחק והכל, כלום לא עזר, כל פעם מתרסק לי. אז קראתי בפורומים את הפיתרון. צריך להגיע למטרה לפני שהיא מספיקה לסיים לדבר. פאקינג שיט, איזה באג הזוי, אשכרה נוספה לי מטרה של להגיע למטרה לפני שהיא מסיימת לדבר. זה אומר שכל פעם שאני אכשל בזה אני אצטרך לרסק את המשחק ולהתחיל את המשימה מחדש עד שאני אצליח להגיע למטרה לפני שגברת דישראלי תסיים לדבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים