Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2015, 17:10

התחלתי pre load (: כרגע זז מספיק מהר ב-5 מגה לשנייה בערך... הבנתי שיהיה פאץ׳ ברגע שהמשחק יוצא, בגודל 3.5 גיגה, לכל הגרסאות

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 יוני 2015, 18:06

ב- One הוריד לי דווקא מהר, למרות שהרשת בזמן האחרון דיי פח.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2015, 19:13

מהביקורת של קוטאקו:

"Once the credits do march across the screen, Arkham Knight divulges a new, more annoying surprise: If you want to see the full ending, Batman will need to hunt down everyone in the game, take down every watchtower, eliminate every guard station, collect every one of those Riddler trophies you’ve been trying your best to ignore since 2009."

חרטה ברטה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 19:22

גם לי בסוף הוריד בסדר, לא יודע כמה זמן לקח כי הוא פעל כל היום על מצב מנוחה אבל כשהפעלתי לפני שעה הוא כבר סיים הכל.

55 ג׳יגה יצאה, המשימות דחליל שבלעדיות לסוני שוקלות כמו הסיפור של הארלי שקיבלו כל מי שהזמין מוקדם, לא יודע אם זה אומר ששתי התוספות מושקעות או סתם קשקוש, נראה בקרוב, גם אלו שהשיגו עותק מוקדם לא יכולים לשחק בהן עדיין ככה שלא ברור אם הן מצוינות ומוסיפות כמו משימות החתול בסיטי שהשתלבו ממש מגניב בסיפור.

קאז אתה מפתיע אותי עם הציטוט הזה, חשבתי צריך רק לעשות את הרידלר (שלא ברור לי למה הם מתעלמים מהן מאז אסיילום, החידות ממש מגניבות, נובים), מה זה השטויות הללן של מגדלים ועמדות שמירה, זה משחק של יוביסופט? :/

וכן בלי קשר גם אם צריך לסיים רק חידות רידלר זה מגוחך, אפילו אני שאהבתי את האלמנט הזה השמטתי כמה שטויות כמו להרוס כמה פסלים במוזיאון ודברים בסגנון ככה שלא השלמתי 100 אחוז, לא ברור לי מה הם חשבו עם זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 19:43

מה עם הקונספט המטורף של לקבל את הסוף האמיתי אם נגיד... מסיימים את המשחק?
מה קרה לימים היפים שבהם דברים כמו איסוף של בונוסים אשכרה פתחו שלבים וגיימפליי? לקח לי 10 חודשים להשיג מדלית זהב בכל השלבים בגולדן איי כדי לפתוח את השלב מולטי של מצרים!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 19:54

אני מקווה שבכל מקרה מקבלים סוף אמיתי ומספק וההשלמה של ה 100 אחוז נותנת בונוס פוסט קרדיט נחמד אבל לא משהו מהותי שחשוב לסיפור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 יוני 2015, 19:58

איזה שטות אם זה אמיתי.. :P.. החידות של הרידלר נחמדות והכל, אבל לרוב לא היה לי עצבים לשבת על כולן, ופשוט המשכתי הלאה אם היה מדובר בחידה שאין לי איך לפתור כרגע (מחוסר בחפיץ כזה או אחר או סתם כי לא קלטתי באותו הרגע). לתלות בהן את הסוף של המשחק זה מעצבן ברמות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 20:04

ולי יש חשק לסיים את המשחק הזה עד אומצע אוגוסט, יש לי גם MGS GZ לשחק לפני MGS5 והוויצ'ר לשחק במקביל. לא ממש בא לי לבזבז 15 שעות על איזה 150 חידות רידלר. אני נהנה לפתור פה ושם כשאני נתקל באחת, אם אני לא יודע איך תוך 2 דקות אני מדלג עליה. אבל לכפות עלי לעשות את כולן? :(

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 22 יוני 2015, 20:11

בכל משחקי באטמן רצתי על הסיפור הראשי בלבד...לא מדבר אלי בכלל כל הבונוסים שפזורים בעיר. וכן, עם כל כך הרבה משחקים מסביב להספיק, כשיש לך עבודה, לימודים, חברה ועוד דברים לעשות מלבד לשחק בקופסא, אין מקום למשימות צד (והכי בזבזתי זמן על כל המשימות fetch פח של דרגון אייג', זהו מספיק). נהנים מהעיקר ומדלגים לחוויה הבאה... :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2015, 20:16

Wanted אני מקווה שלא דילגת על תוכן הצד בסיטי, לא מדבר על הרידלר רק, יש כל מני משימות והן ממש סבבה.
גם בנייט אומרים שזה חלק מהתוכן הכי טוב במשחק, כדאי לך גם לעשות אותו ולא לרוץ רק את הסיפור הראשי, זה יהיה קצת עוול אם בדיעבד השקעת בתוכן זבל צצדי של DA ולא במה שיש בבאטמן :)

אבל כן, לגמרי מבין את התלונות פה, עם כל משחקי העולם הפתוח והעיסוקים מחוץ למשחקי וידאו.. מפיצות חושבות שיש לאנשים כח לשבת כל היום מול המשחק שלהן כדי לקבל את הסוף.
שימצאו דרכים אחרות לתגמל שחקנים שמסיימים הכל, לא פאקינג לגעת בתוכן סיפורי :/

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2015, 20:20

וזה למה הטרנד של הפיכת כל משחק לעולם פתוח מדאיג. הרוב עדיין לא יודעים לעצב משחק שכזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2015, 20:32

מזכיר לי את הסוף הסודי של Jak and Daxter, שבו קיבלת איזה סרטון קצרצר, אם אספת 100 power cells.
המשחק היחיד שאי פעם סיימתי ב100%, מרוב שאהבתי אותו.

בכל מקרה, התלונות לא ברורות לי. מה רע בתוכן בונוס שמשתחרר רק לאלו שהצליחו לסיים את המשחק ב100%? ממתי זה חדש? רק בגלל שקוטאקו קראו לזה "הסוף האמיתי"? חרטא. זה סתם סוף בונוס.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2015, 20:44

הם לא קראו לזה הסוף האמיתי אלא 'הסוף השלם'. וזה בטח גם מופיע בביקורות האחרות אך מפאת ספויילרים אני לא אנסה לברר. מה שכן, די ברור שזה המשחק שהציג להם את ההודעה כי רק ככה הם יכלו לדעת. אולי הסצנה נעצרת באמצע וההודעה הזו עולה..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 יוני 2015, 21:26

בלי לדעת כמובן, אני מאמין שזה משהו בסגנון של אם עשיתם הכל 100%, אז באטמן תפס את כל האויבים וכולם בכלא/באסיילום/מתים או איזה משהו כזה, אחרי הכל המשחק אמור לסגור את הסיפור אז בטוח נקבל סוף "סופי" (לטוב או לרע), ואם לא מסיימים הכל אז זה כאילו הרידלר/כל אויב אחר עדיין חופשי או משהו כזה.
שוב לא שיחקתי או קראתי אז אני כמובן לא יודע, אבל אני רק מקווה שזה משהו בסגנון הזה ואז זה גם הופך להגיוני עלילתית. עדיין מעצבן אבל לפחות הגיוני איכשהו

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 יוני 2015, 21:43

קיבלת את המפתח של המשחק מ NUUVEM. הופעל ללא בעיה. והעיצוב החדש של האתר גם מראה הרבה דברים באנגלית אז כבר אין תירוצים לא לקנות שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 23:26

Stick כתב:בלי לדעת כמובן, אני מאמין שזה משהו בסגנון של אם עשיתם הכל 100%, אז באטמן תפס את כל האויבים וכולם בכלא/באסיילום/מתים או איזה משהו כזה, אחרי הכל המשחק אמור לסגור את הסיפור אז בטוח נקבל סוף "סופי" (לטוב או לרע), ואם לא מסיימים הכל אז זה כאילו הרידלר/כל אויב אחר עדיין חופשי או משהו כזה.
שוב לא שיחקתי או קראתי אז אני כמובן לא יודע, אבל אני רק מקווה שזה משהו בסגנון הזה ואז זה גם הופך להגיוני עלילתית. עדיין מעצבן אבל לפחות הגיוני איכשהו

אני מנחש שזה באמת בסגנון. בטח החידות רידלר מחוברות לרידלר, המגדלים מחוברים לנבל אחר וכך הלאה. מה שתסיים, העלילה שלו תסגר לך, מה שלא היא לא. אני מקווה לפחות שאפשר לחזור לעיר אחרי זה ולסגור לאט לאט מה שבא לך ובכל פעם שתסיים סוג של פעולה, נניח כל מגדלי השמירה, תקבל את הסגירה של הסיפור שלהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2015, 23:48

מסתבר שעם הSEASON PASS מקבלים גם את כל הבלגן DLC של המשחק. כלומר כל השיט של ההזמנה מראש בגיימסטופ עם RED HOOD, הDLC הבלעדי של הפס4 וכל החליפות והשטויות הזמנה מראש שיש בכל החנויות יהיו זמינים להורדה לכל מי שיש לו SEASON PASS בין אוגוסט לספטמבר, כל DLC התאריך תפוגת בלעדיות שלו הוא שונה. אז למי שהתבלבל מכל החרא, אם קונים את הSEASON PASS בסוף מקבלים הכל.

או במילים אחרות, תקנו את המשחק הזה במבצעי חגים יחד עם הSP ותוכלו לשחק עם כל התוכן כמו שצריך :)
אני חושב שאני אסיים אותו עד סוף אוגוסט ובסוף השנה או תחילת שנה הבאה אני אעשה עוד סיבוב לשחק בכל השיט DLC, נראה לי שיחד עם RED HOOD, מה שיש לפס4 וה-5 חתיכות DLC של הSEASON PASS אני הולך לקבל שם איזה 20 שעות או משהו כזה.

אגב, למי שעדין לא קנה לPC, יש בGMG הנחה של 10% על הגרסה שכוללת את הSEASON PASS פלוס עוד 40% הנחה מה שהופך את המשחק ל54$ כולל הSEASON PASS. טרוף.
זה המשחק פלוס הSEASON PASS עם 10% הנחה:
http://www.greenmangaming.com/s/il/en/p ... m-edition/
וזה הקוד שמוסיף עוד 40%:
BETHEB-ATMANG-MG40PC

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 23 יוני 2015, 01:02

bling כתב:Wanted אני מקווה שלא דילגת על תוכן הצד בסיטי, לא מדבר על הרידלר רק, יש כל מני משימות והן ממש סבבה.
גם בנייט אומרים שזה חלק מהתוכן הכי טוב במשחק, כדאי לך גם לעשות אותו ולא לרוץ רק את הסיפור הראשי, זה יהיה קצת עוול אם בדיעבד השקעת בתוכן זבל צצדי של DA ולא במה שיש בבאטמן :)

אבל כן, לגמרי מבין את התלונות פה, עם כל משחקי העולם הפתוח והעיסוקים מחוץ למשחקי וידאו.. מפיצות חושבות שיש לאנשים כח לשבת כל היום מול המשחק שלהן כדי לקבל את הסוף.
שימצאו דרכים אחרות לתגמל שחקנים שמסיימים הכל, לא פאקינג לגעת בתוכן סיפורי :/

את התוכן השווה אני בדרך כלל עושה וגם מעבר... פשוט בסוף אני תמיד מתבאס שחפרתי קצת יותר ממה שהתכוונתי. הזמן קצר והמלאכה מרובה. יש לי הרבה משחקים שאני רוצה לשחק בתקופה בקרובה ואני כבר בפיגור גדול... (כרגע משלים את gta המעולה ומשחקי הכס של טיילטל).

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 23 יוני 2015, 01:12

אני לא יודע אם רשמתם או לא אבל נווידיה הוציא דריבר חדש עבור ארקהם נייט :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2015, 03:11

וגם amd :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 יוני 2015, 08:36

יש כתבה בpc gamer שהדרישות של המשחק השתנו ברגע האחרון לדרוש לפחות 7950 של AMD, עם 3 ג'יגה זיכרון, לעומת ה660gtx עם 2 בצד הירוק. זאת מעבר לדיווחים על בעיות כלליות במשחק, כולל אי יציבות על כרטיסי AMD חזקים יותר מהמינימום. יש מלא תגובות נזעמות בכתבה ולעמוד המשחק, שם אנשים שמבקשים החזר כספי בסטים. רוקסטדי אומרים שהם עובדים קרוב עם AMD לתיקון הבעיות, אבל איזה יופי שלא הזמנתי אותו מראש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 23 יוני 2015, 09:15

Klayman כתב:יש כתבה בpc gamer שהדרישות של המשחק השתנו ברגע האחרון לדרוש לפחות 7950 של AMD, עם 3 ג'יגה זיכרון, לעומת ה660gtx עם 2 בצד הירוק. זאת מעבר לדיווחים על בעיות כלליות במשחק, כולל אי יציבות על כרטיסי AMD חזקים יותר מהמינימום. יש מלא תגובות נזעמות בכתבה ולעמוד המשחק, שם אנשים שמבקשים החזר כספי בסטים. רוקסטדי אומרים שהם עובדים קרוב עם AMD לתיקון הבעיות, אבל איזה יופי שלא הזמנתי אותו מראש.

כבר פעם שלישית בחצי השנה האחרונה שאני עושה Refund בסטים בגלל "אי-תמיכה" בכרטיסי AMD.
גם את זה ביטלתי וכבר אקנה אותו ל- PS4.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יוני 2015, 10:09

יש גם MEME כבר, די catchy אני חייב לציין :)
תמונה

ד"א הפעלתי את המשחק לכמה דקות בבוקר, בואו נגיד שמי שהתאכזב קצת מהגראפיקה של הוויטצ'ר, אין מצב שהוא יתאכזב גם פה וגרסת ה PC בכלל הולכת להיות פסיכית.

KEO, גם צדקת ואני לא מאמין שסוני ו WB עשו לי את זה, הם אשכרה דפקו את הפתיחה במסיבה שלהם, הייתי בטוח שזה היה התוכן הבלעדי של הפס4 אבל לא, זו אשכרה הפתיחה, איזה טמטום כי זה קטע ממש מגניב :/
בכלל נפתח בקצב גבוה, וזה נראה שמחכה משחק בן זונה(עד שנגיע לקטעי הבאטמוביל המבאסים)

נשחק בצורה רצינית יותר היום בערב.

אה, משהו די מבאס, נראה שהתוכן של הדחליל ויש מצב גם של הארלי הוא תוכן נפרד שלא משתלב בצורה אורגנית בסיפור כמו שהיה עם התוכן של אשת החתול, ראיתי תפריט נפרד ששם חיכה לי התוכן של הדחליל, חבל כי איך שהם עשו את זה עם אשת החתול היה מגניב וציפיתי שגם פה יהיה קטע שנשחק את הארלי שמשתלטת על העיר כחלק מהקמפיין.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 23 יוני 2015, 10:14, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2015, 10:12

איזה באסה... אבל צריך לזכור את המקרים האלה לפני שקונים כרטיס של AMD.

בכל אופן, אני לא יכול לאשר את זה כי לא הפעלתי אותו, אבל יש דיווחים רבים על בעיות בגירסת הPC של המשחק...

קודם כל - הוא ככל הנראה מגיע נעול על 30 פריימים. ניתן לשנות את זה בקובץ INI אבל פאק, למה לעזאזל שיעשו את זה??
אם אתם רוצים לתקן את הטמטום הזה - יש פה הוראות איך:
http://www.gameranx.com/updates/id/2879 ... ock-guide/
דבר שני - כמובן, איך לא... באגים. הרבה מהם. יש גם דיווחים על קריסות של המשחק, בעיות פריימים כשנכנסים לבאטמוביל או מרחפים באוויר... אה, ויש גם MICRO STUTTERS להרבה מאוד כרטיסים. זו בדר"כ בעייה של SLI, אבל כאן זה מדווח דווקא ע"י משתמשים עם כרטיס אחד.
דבר שלישי - המשחק משתמש לפי מה שאני קראתי בDENUVO DRM, שאוכל את הזכרון ופוגע בביצועים משמעותית.

בקיצור - אני אמשיך לשחק בוויצ'ר, ואחכה לפאץ' שיתקן את הבעיות... לא רוצה להתבאס או להתחיל לערוך INI ולעשות את העבודה שהם אמורים לעשות עבורי :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יוני 2015, 10:17

כן, אני צריך באמת להודות ל KEO שהוא הציל אותי מ AMD, כל הזמן השטויות הללו קורות אצלם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים