Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swym » 13 יולי 2015, 17:28

DrKeo כתב:WB כנראה ידעה כבר לפני חודשים שבטמן שבור לגמרי על הPC. מה שמפתיע הוא שהדחיה של המשחק ל2015 קרתה בגלל שהמשחק היה שבור על שלושת הפלטפורמות, פשוט העובדה שהוא עדין היה שבור בגרסת הPC לא הפריעה לה לשחרר את המשחק:
http://kotaku.com/sources-warner-bros-k ... 1714915219

כל משחק שבור לגמרי חודשים לפני שהוא יוצא... זה חלק מתהליך הפיתוח.
אבל לא היינו בזה? הסיפור המעניין פה מאחורי ה"ידיעה" היא שהמנכ"ל של החברה שעשתה את הפורט חבר טוב של אותו כתב מקוטאקו - וכצפוי מקוטאקו אנחנו אפילו לא מקבלים disclosure על זה. הם די מנסים לטאטא מעל עצמם את האחריות לכישלון, ואתה יכול לנחש בעצמך מי דאג למקורות ה"אנונימיים". עיתונות משחקים 101.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יולי 2015, 23:01

תגידו משהו
אם הזמנתי את המשחק מGMG בזמנו במבצי ההזמנה מראש המטורפים שהיו, קיבלתי קוד ולא הפעלתי אותו עד עכשיו, והיום פתאום רציתי להפעיל אותו וסטים אמר לי שהקוד שהוכנס לא תקף, זה בגלל שהורידו את המשחק ממכירה כן? לא צפויה לי איזה בעיה שצריך להתחיל לריב איתם כבר מעכשיו?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יולי 2015, 23:26

Stick כתב:תגידו משהו
אם הזמנתי את המשחק מGMG בזמנו במבצי ההזמנה מראש המטורפים שהיו, קיבלתי קוד ולא הפעלתי אותו עד עכשיו, והיום פתאום רציתי להפעיל אותו וסטים אמר לי שהקוד שהוכנס לא תקף, זה בגלל שהורידו את המשחק ממכירה כן? לא צפויה לי איזה בעיה שצריך להתחיל לריב איתם כבר מעכשיו?

לא חושב שצריכה להיות בעיה.
גם אם הקוד לא תקין מסיבה כלשהי, אני בטוח שGMG יספקו לך קוד תקין אחרי שהמשחק יחזור להיות זמין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יולי 2015, 10:28

bling כתב:אני חושב שאתה טועה והאורך של הקמפיינים דומה, ודווקא בתוכן הצד אני זוכר את סיטי יותר טוב ומעניין.

משום מה זה הדבר היחיד שאני זוכר מהמשחק (משכו הקצר). זה והקרב עם פריז :)

כשיצא האוסף אשחק בו שוב וארענן את זיכרוני.

וזה אכן מוזר שאין עד עכשיו בוסים, עוד חיסרון ביחס לסיטי שהביא לנו קרב בוס מעולה עם פריז.

אני לא חושב. אני דווקא לא מת על בוסים, הם פוגעים ברצף ההתקדמות הטוב, אלא אם כן הם מעוצבים טוב וההתמודדות אִתם יצירתית, וזה היה נכון בהחלט לגבי City.

אבל זה לא נורא כלל, כי Arkham Knight עשה דברים יצירתיים בדברים אחרים.

אני חושב שסיטי עדיף עד עכשיו, אבל אני נהנה מאוד גם מנייט ולמרות שאני חושב שהיה עדיף בלי חלק מקטעי הבאטמוביל זו עדיין מרגישה תוספת טובה שמוסיפה יותר מאשר גורעת, הקטעים שאנשים התלוננו עליהם לא הטרידו אותי במיוחד ואני מבין את הראש של רוקסטדי מאחוריהם, הם רצו להוסיף גיוון קצת לגיימפליי ושהבאטמוביל תתפתח במשך המשחק ולא תשאר סטטית, אבל אפשר ליישם זאת טוב יותר.

אני לא ראיתי בעיה ביישום. זה מגניב לתמרן בין קרני לייזר שבאים לך מכל הכיוונים. הייתי מפגין יכולות תמרון יפות וחבר שלי היה מביט מהצד, מתרשם ואומר "יפההה". אני לא חושב שבשום קטע משחקיות אחר הוא התרשם כך. לכן אפשר להעריך את המיומנות הנדרשת ואת המשחקיות המגניבה והממכרת שרוקסטדי הביאה למשחק.

תאר לך התחמקות במיומנות מכמה קרני לייזר צולבים, ואז לירות טיל רגע לפני שטנק אויב יורה או רגע לאחר התחמקות מטיל שלו. ותאר לך שימוש ביכולות שונות, כגון השתלטות על טנקי אויב וירי טילים מתבייתים לכל עבר. זה פשוט כיף. זה מזכיר משחקים קטנים וממכרים.

אני חושב שהמשחק היה מהנה פחות ומגניב פחות בהכרח בלי הבאטמובייל. בזכותה המשחק מרגיש יותר כמו משחק של באטמן.

ואני די בטוח שאם תסיים את כל חידות הרידלר יהיה לך עוד סוף, שהוא הסוף האמיתי.

כן. אולי לא רק את חידות רידלר, אלא את כל המשימות.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2015, 12:49

רונן אין סיבה שבוסים יפגעו בשטף וזה כן חיסרון שאין אותם פה, ממש השמטה מוזרה מצידם.

מה שכן אני מסכים שקרבות הבאטמוביל סכ"ה די מהנים גם בשבילי, אבל לא בטוח שהם מתאימים למשחק הזה וכן יש מקרים שזה מרגיש חופר אבל בעיקר בתוכן הצדדי ולא בראשי שם הבאטמוביל עד עכשיו משתלבת לא רע לדעתי, ועדיין יכלו לעשות את זה טוב יותר, להשתמש בה יותר במקרי פאזלים או כדי לפתור בעיות סביבתיות כמו שיש לפעמים בקמפיין, גם הקרבות סכ"ה בסיסיים ולא מתפתחים מספיק לאורך המשחק.

ולצערי בגלל שיש תוכן צד שיכול להיות רפטטיבי זה גם יכול לפגום בקטעים המגניבים שלה, לא נפרט יותר מדי אבל כשאתה עושה משהו במסגרת תוכן צד יותר מדי פעמים זה מוריד מהאפקט של זה גם כשזה עשוי טוב.

סכ"ה לי אישית גם הקטעים שאנשים מתלוננים עליהם עד עכשיו לא היו לי רעים, רוב הבאטמוביל בגדול מהנה עבורי, אבל כן יכלו לעשות וליישם אותה טוב יותר.

אגב התקדמתי עוד קצת בקמפיין אתמול ואני ממש נהנה, אני חושב שהקמפיין עצמו פשוט מצויין ובטח לא נופל מאף משחק בסדרה, גם הסיפור עצמו אתמול היה די נחמד, ה META של הסיפור (איש הדחליל מנסה להרעיל את גות'אם וצריך לעצור אותו) לא משהו, אבל יש אלמנט מסויים שהוא ספוילר גדול שאתה בטח יודע על מה אני מדבר שיוצר לא מעט רגעים מגניבים בסיפור ולדעתי די מציל את העסק, למרות שגם פה אני בטוח שיש המון ששנאו את זה.
רק מוזר שהם מניחים שאתה מכיר את ה LORE של באטמן ושלא מספיק להכיר את העלילות של משחקי ארקהם, למרות שהם מספרים על ה LORE הזה (בפרופילים וכו'), זה משהו שקצת פוגע בעלילה ובאפקט שלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יולי 2015, 15:12

אז אחרי שהתקדמתם אני אחזור לשאלה שמעניינת אותי מהרגע שהוכרז המשחק, בכן או לא, יש משימות סיוט של הדחליל? :)
(משימות רגילות לא בבאטמוביל)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2015, 15:17

עדיין לא.
תשאל את רונן למרות שבשלב הזה אני כבר לא רוצה לדעת את התשובה כי אני כבר מצפה שלא יהיו ואם כן יש אז אני מעדיף שתהיה כבר הפתעה לטובה, אז רונן תסמן בספוילר בתשובה שלך גם אם כן יש וגם אם לא בבקשה.

והבאטמוביל של הדחליל אלו סתם משימות AR כאלו, אין להן בכלל הקשר עלילתי והן משהו נפרד, מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 14 יולי 2015, 17:23

ספויילר: הצג
אין. חבל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 יולי 2015, 18:04

ספויילר: הצג
אוף, ממש מאכזב לשמוע
זה פחות או יותר הדבר שהכי ציפיתי לו כשדיברו על זה שהוא האויב הראשי..
אבל אני מעדיף לדעת שאין כאלו משימות ולהכנס ככה למשחק מאשר לצפות לכל אורכו לאיזה משהו גדול ולהתאכזב בסוף

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יולי 2015, 19:36

KEO המשאלה שלך התגשמה, הסקין המלא של באטמן של ברטון מגיע עם הסיזן פאס, כולל מה שנראה כמו מודל חדש לבאטמוביל שתואם לסרט:
תמונה

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 14 יולי 2015, 21:39

גרסת ה- PC אמורה לחזור מתישהו לסטים? נראה לי כבר לא שווה להם

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יולי 2015, 21:40

Megalomaniac כתב:גרסת ה- PC אמורה לחזור מתישהו לסטים? נראה לי כבר לא שווה להם

בטוח תחזור. הם עוד עובדים עליה. זה פשוט לוקח זמן והם ממש גרועים בלתקשר עם הלקוחות, בנוגע להתקדמות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2015, 22:38

יש! זה המודל המלא! ויהיו שם גם המכוניות של שומאכר, נאולן ושל הסדרה משנות ה60 ולכל אחת מסלול מירוץ בגות'ם שלה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יולי 2015, 22:47

ה DLC של באטגירל די גרוע, נמשך בסכ"ה שעה מסכנה אחת, גיימפליי באטמן משונמך, מזכיר לי את ה DLC הקודמים שלהם (למרות שהפעם זו WB מוניטריאול שאחראית על זה ולא רוקסטדי) שהרגישו כמו סתם שיירים שהדביקו כדי לצאת ידי חובה, יורוגיימר סיקרו אותו:
£32.99 is a lot of money for a Season Pass. You know this, I know this, and Warner knows this, or at the very least, it does now after the initial announcement of its pricey post-launch DLC plan was met (rightfully) with much incredulity.

...

And as a first taste of what value we can expect from the Season Pass, the hour-long experience doesn't do much to help Warner's case.

Batgirl herself controls almost exactly like her mentor. She's essentially Batman on a budget - packing explosive gel, a line launcher, grappling hook, Batarangs and a remote hacking device. And that's about it, really. There are no upgrades, no new gadgets, and no unique vehicles or skills.

While the Harley Quinn pre-order Arkham Story didn't have any cutscenes, it at least had a unique look that played up to Harley's character; Batgirl's HUD is just the same as Batman's, only recoloured slightly. And Quinn's Psychosis Mode actually managed to cleverly integrate a little bit of backstory in along with the gameplay, by way of emphasised scrawlings like "God I'm so alone" marked out on walls in what amounted to her version of Detective Vision. Batgirl has no such luck. She has a dozen lines, tops, and most of those are spent worrying about her Dad or Batman, or exchanging awkward, cliched back-and-forths with a quietly lovesick Tim Drake.

Robin will show up a few times throughout the mission, having uncovered a bomb, and you'll have to race across the site, take down a handful of foes side-by-side and then stop the bomb from going off, all on a timer. But all told, your time with Babs will be up within an hour, culminating in a QTE-heavy boss fight between Batgirl, Robin, the Joker and Harley. The highlight of the entire experience, for me, was seeing Harley Quinn in her original Animated Series outfit. I would have switched teams if I could have.

It's not bad, exactly - it's functional and does exactly what it says on the tin; it just feels a wasted opportunity. There's no AR Challenge Map, for example, so the character model is confined to this one short story experience. The story is about as basic as they come - a shame given the strength of some of Arkham Knight's finer moments - and given how they've chosen to frame this version of Barbara Gordon as a two dimensional doting daughter and romantic interest for Robin, I can't help but think a story focusing on the Cassandra Cain incarnation of Batgirl would have been far, far more interesting. As it stands, Batgirl fans are likely to be the ones most disappointed by this offering.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-15-arkham-knight-batgirl-dlc

כמו שהם אומרים, זה לא שה DLC נורא, הוא "פונקציונאלי" כאילו נעשה כדי לצאת ידי חובה בלי השקעה מיוחדת או יצירתיות וזה בדיוק איך שהרגישו הקודמים רק שפה זה אפילו גרוע יותר כי הוא נמשך כולה שעה.
בקיצור עוד זריקת זין של המפיצה/ מפתחות וכל מי שאחראי על זה, תנחומי לאלו שקנו את ה SP במחיר מלא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2015, 23:10

יש לי הרגשה שהמחיר של הSP הולך לרדת ממש מהר :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יולי 2015, 23:34

לא שמתי לב אפילו שכבר יצאו לו ביקורות, אז IGN נתנו לו 63 ו DESTRUCTOID נתנו 65 ועוד 2 אתרים אחרים 60, ממוצע 62, כל הכבוד.

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 16 יולי 2015, 00:02

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יולי 2015, 00:05

Megalomaniac כתב:גרסת ה- PC תצא רק בסוף השנה-
http://www.tweaktown.com/news/46425/batman-arkham-knight-return-pc-until-end-year/index.html

וואו.
עד כדי כך היא שבורה, אני הייתי מבקש את הכסף בחזרה כבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 00:10

מההההההההההההההההההה????????????????????????????????????????????????

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יולי 2015, 00:12

אני מבין אותך KEO, זה באמת באסה :(
זה גם זמן אפילו גרוע יותר אם זה יתקע בין MGS ו FO4 וכו'

עדיף לך כבר לקנות אותו במחיר מגוחך ב 2016, לא מגיע להם את הכסף שלך אם זה מעל 25-30$.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 00:14

מה זה הדבר הזה? זאת ממש חוצפה.

אגב, בכתבה כתוב FALL אז זה יכול להיות גם ספטמבר אבל גם זה עוד חודשיים שזה המון זמן. חשבתי שזה הולך להיות שבועיים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יולי 2015, 00:18

ראיתי את הכתבה הזאת קודם.
הם רושמים שהמשחק יגיע רק בסתיו, אבל אין שם שום סימוכין, או הסבר מאיפה הם הביאו את זה. סתם:
but now we're seeing that Rocksteady isn't releasing the updated version of Arkham Knight on the PC until fall 2015 - so, September - December, 2015.

שום מקור. שום הודעה רשמית של WB. שום התייחסות מאף גורם, חוץ ממי שכתב את החדשה הזאת.
זה גם מלפני כמעט יומיים ושום אתר אחר לא כתב על זה שום דבר.
לא נראה לי שום דבר מעבר לשמועה, בשלב הזה. נראה לי יותר סביר שזה clock bait מכל דבר אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 00:22

אגב, רק הערה על TWEAK TOWN, אני עוקב אחריהם בפייסבוק ויש להם נטיה להביא חדשות באיחור של איזה 5 ימים כי מריץ את האתר הזה בחור אוסטרלי אחד שממילא עסוק כל היום בלעשות בנצ'מארקים לכרטיסי מסך כל היום כך שאם הם היו ראשונים להביא ידיעה, זאת באמת הפעם הראשונה בהסטוריה פחות או יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יולי 2015, 00:25

DrKeo כתב:אגב, רק הערה על TWEAK TOWN, אני עוקב אחריהם בפייסבוק ויש להם נטיה להביא חדשות באיחור של איזה 5 ימים כי מריץ את האתר הזה בחור אחד שממילא עסוק כל היום בלעשות בנצ'מארקים לכרטיסי מסך כל היום כך שאם הם היו ראשונים להביא ידיעה, זאת באמת הפעם הראשונה בהסטוריה פחות או יותר.

אין סיכוי... סתם הסקת מסקנות לא ברורה.
זו ידיעה מלפני יומיים, שכל מה שיש בה, זה ההודעה הרשמית לעיתונות על זה שהDLC לא יגיע לגירסאת הPC, עד שהיא תתוקן.
זה פשוט לא נכון.

יכול להיות שהמשחק יגיע רק בעוד שלושה חודשים, אבל עדין. הידיעה הזאת באמת סתמית.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 00:28

כן, זה נשמע יותר הגיוני. כמו שאמרתי, להביא ידיעה בת כמה ימים זאת המומחיות של TWEAK TOWN, הם טובים בלעשות בנצ'מארקים לכרטיסי מסך לא בחדשות :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים