Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 11:24

נשמע כמו אבולוציה מתבקשת. עולם גדול בהרבה, כלי חדש שמשנה את פני המשחק (הבטמוביל), הרחבה של כל מערכת במשחק וגרפיקה חדשה ומנצנצת. חוץ מאשר gta batman שחלקנו פנטזנו,לא נראה לי שמישהו ציפה להרבה יותר מזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2015, 13:51

DrKeo כתב:נשמע כמו אבולוציה מתבקשת. עולם גדול בהרבה, כלי חדש שמשנה את פני המשחק (הבטמוביל), הרחבה של כל מערכת במשחק וגרפיקה חדשה ומנצנצת. חוץ מאשר gta batman שחלקנו פנטזנו,לא נראה לי שמישהו ציפה להרבה יותר מזה.

עוד תוכן זה חסר ערך כי העולם ריק, זה באמת משנה אם יש לך 10 משימות צד במקום 8? העולם נשאר אותו עולם, אין שום רכיב Sand box שכולנו היינו מצפים לראות.
מבחינת גיימפליי יש רק שינוי אחד וזה הכלי רכב. מעולה? בטח, אבל כמו כל דבר זה צריך להשתלב ובמינון נכון. ממה ששמעתי בסופ"ש הם לא עשו עבודה טובה בנושא, הם דוחפים אותו לכל מקום שאפשר והרבה גם חוזר על עצמו. לפעמים זה פוגע בPacing כמו בדוגמא שהבאתי.

מה היה אפשר לעשות טוב יותר? Sand box לדוגמא, עיר שהיא באמת עיר, כשאתה בא להלחם בפשע יש משמעות על החיים ואתה רואה איך אתה משתלב במרקם. זה באמת היה מקפיץ את המשחק למשהו נדיר.

תשמעו את הסגמנט של השבוע, הם מדברים על זה אחרי Splatoon וקולות שאפשר להוציא מבית שחי:
http://www.giantbomb.com/podcasts/
כי היה תצוגה לעיתונאים שעכשיו מותר לדבר אליה אחרי אמברגו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יוני 2015, 13:54

אני חושב שכרגיל, אתה שופט מהר מדי ועל סמך מעט מדי מידע... כמה שעות הם שיחקו בו?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 14:09

Death_119 כתב:
DrKeo כתב:נשמע כמו אבולוציה מתבקשת. עולם גדול בהרבה, כלי חדש שמשנה את פני המשחק (הבטמוביל), הרחבה של כל מערכת במשחק וגרפיקה חדשה ומנצנצת. חוץ מאשר gta batman שחלקנו פנטזנו,לא נראה לי שמישהו ציפה להרבה יותר מזה.

עוד תוכן זה חסר ערך כי העולם ריק, זה באמת משנה אם יש לך 10 משימות צד במקום 8? העולם נשאר אותו עולם, אין שום רכיב Sand box שכולנו היינו מצפים לראות.
מבחינת גיימפליי יש רק שינוי אחד וזה הכלי רכב. מעולה? בטח, אבל כמו כל דבר זה צריך להשתלב ובמינון נכון. ממה ששמעתי בסופ"ש הם לא עשו עבודה טובה בנושא, הם דוחפים אותו לכל מקום שאפשר והרבה גם חוזר על עצמו. לפעמים זה פוגע בPacing כמו בדוגמא שהבאתי.

מה היה אפשר לעשות טוב יותר? Sand box לדוגמא, עיר שהיא באמת עיר, כשאתה בא להלחם בפשע יש משמעות על החיים ואתה רואה איך אתה משתלב במרקם. זה באמת היה מקפיץ את המשחק למשהו נדיר.

תשמעו את הסגמנט של השבוע, הם מדברים על זה אחרי Splatoon וקולות שאפשר להוציא מבית שחי:
http://www.giantbomb.com/podcasts/
כי היה תצוגה לעיתונאים שעכשיו מותר לדבר אליה אחרי אמברגו.

אפשר להפוך את המשחק לGTA, אבל אם עושים את זה אז מדובר בקפיצה הכי גדולה שפרנצ'ייז עשה אי פעם ואם זה מה שאתה מצפה ממשחק אחרת תתאכזב אז וואללה כנראה שתתאכזב מכל משחק בהסטוריה פחות או יותר. הכל שם גדול יותר, רחב יותר, משופר ומלא תוכן ובנוסף הם הביאו מכניקה משנת משחק, הבטמוביל, שהיא חלק גדול במשחק. לא אני ולא אתה שחקנו, אני אוהב את החבר'ה של ג'יינט בום אבל לפעמים הם אוהבים לדבר קצת מהתחת ולבקר דברים יתר על המידה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 14:16

Laskin כתב:טריילר פיצ'רים בלעדיים לNVIDIA:

מניח שזה בנוסף לPHYSX והגלימה וזה...

אה, ונחשף שיהיו כמה סופים למשחק, בהתאם לכמה משימות עשיתם או משהו בסגנון, נראה לי פחות קשור לבחירות שלכם, אם יש כאלו בכלל.

ואו, ואנחנו חיכינו לוויצ'ר 3 בשביל PHYSX אה? האפקט של הגשם מדהים, האפקט של העשן מדהים (הסצנת סיום עם החרקות של הבטמוביל) והגלימה פשוט מטורפת. ראית בזמן הגלישה של בטמן את הגלים הקטנטנים שעוברים בגלימה מהרוח (0:50)? זה המשחק היחיד שבו האפקטים של NVIDIA אשכרה עושים הבדל של רמה שלמה גרפית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2015, 14:19

עדיין לא הבנתי מה הבעיה בדוגמא שהבאת Death, איזו בעיית פייסינג היא מתארת, אתה אומר במקום להשתמש בבאטרנג אתה משתמש בבאטמוביל, נו ו?
וכן אם יש עוד תוכן צד מצויין כמו סיטי אז זה אחלה ומשנה, לא ברורה לי השאלה.

אישית לא חשבתי לרגע שנקבל פתאום גיימפליי סנד בוקסי, מרגע החשיפה זה תמיד היה נראה המשך גדול יותר לסיטי עם רענון במכניקות השונות ותוספת של באטמוביל, אם זה לא מספיק ולא מרגיש שונה ומרענן כמו שציפו זה כבר עניין אחר.

ואנחנו יודעים שהעולם ריק גם מרגע החשיפה, למען האמת זה באמת פרויקט מטורף אם היו יוצרים משחק כזה בעולם חי ונושם אבל אני לא בטוח אם הייתי אוהב GTA בגרסת באטמן, זה דורש תכנון מטורף מחדש של כל המשחק והמכניקות ותוספת תקציבית ענקית וזה בטח לא הזמן שהדור בשל לזה (בטח היינו מחכים עוד איזה שנתיים לדבר כזה ברמת האיכות של רוקסטדי), בכל אופן אולי נקבל את זה יום אחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יוני 2015, 14:24

בתגובה לנדב, כי הציטוטים פה מביאים את ציטוטי-הציטוט :)

האפקט של העשן ללא ספק הכי מרשים שראיתי בתחום הזה... פשוט מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 14:25

גם הגשם המשופר מדהים.

בלינג, אם עושים בטמן GTA אז צריך לעשות סדרה חדשה, לא ארקאם. בשבילי זה משחק פנטזיה טוטאלי, אולי יום אחד :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יוני 2015, 15:30

האפקטים של NVIDIA באמת מדהימים.

בדיוק התחלתי את AA עם החברה (כלומר, היא התחילה ואני מסתכל) והאפקט של העשן שם עדין נראה מדהים. לא זוכר שראיתי דוגמא חוץ מהטכנולוגיה של NVIDIA לעשן סמיך, שמגיב לתנועה של הדמות בצורה הזאת. בAK זה נראה כמו גירסאת הדור הבא של האפקט ההוא.
גם את האפקט של הניירות, למשל, ראינו כבר, בקנה מידה קטן יותר. האפקט החדש באמת (וללא ספק המרשים ביותר) הוא האפקט של הגשם. אם יצליחו להכניס כזה אפקט לאיזה משחק עולם פתוח, זה יהיה מדהים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2015, 15:33

בתכל'ס אבל בלי קשר לטענות של Giant Bomb או של יורוגיימר, קצת מדאיג שאין הרבה הייפ מצד העיתונות כלפי המשחק, באמת לא קראתי יותר מדי דברים טובים עליו, תשוו למשל לכמה הדלפות שיצאו מ previews ל MGS5 וזה נשמע כמו מועמד חזק ל GOTY לפי דעת העיתונות (עוד כמה ימים האמברגו המלא מוסר), אותו דבר לפני שיצאו בלאד בורן והוויטצ'ר 3, אני לא שומע את אותה ההתלהבות מבאטמן וההרגשה שלי זה שבהחלט הוא יכול לסיים כמשחק הכי פחות אהוב של רוקסטדי אם לשפוט לפי הלך הרוח הנוכחי.

זה יהיה נורא מבאס אם יאכזב, בצד החיובי לפחות אני אוכל להמשיך לשחק בוויטצ'ר בראש שקט בלי להתלבט אם לקנות את באטמן באמצע...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יוני 2015, 15:36

bling כתב:בתכל'ס אבל בלי קשר לטענות של Giant Bomb או של יורוגיימר, קצת מדאיג שאין הרבה הייפ מצד העיתונות כלפי המשחק, באמת לא קראתי יותר מדי דברים טובים עליו, תשוו למשל לכמה הדלפות שיצאו מ previews ל MGS5 וזה נשמע כמו מועמד חזק ל GOTY לפי דעת העיתונות (עוד כמה ימים האמברגו המלא מוסר), אותו דבר לפני שיצאו בלאד בורן והוויטצ'ר 3, אני לא שומע את אותה ההתלהבות מבאטמן וההרגשה שלי זה שבהחלט הוא יכול לסיים כמשחק הכי פחות אהוב של רוקסטדי אם לשפוט לפי הלך הרוח הנוכחי.

זה יהיה נורא מבאס אם יאכזב, בצד החיובי לפחות אני אוכל להמשיך לשחק בוויטצ'ר בראש שקט בלי להתלבט אם לקנות את באטמן באמצע...

האמת שהציפיות שלי ממנו לא גבוהות במיוחד.
אני לא רוצה שהוא יהיה מהפכני, או גימיקי, או יתאמץ יותר מידי להיות משהו שהוא לא.
מספיק לי שהוא יהיה עוד משחק ארקהאם מצוין, עם אחלה סוף לסיפור והמשחקיות הסופר מלוטשת וכיפית של המשחקים הקודמים.

הדאגה היחידה היא שאולי האיזון והפייסינג קצת סבלו מזה שהם החליטו ללכת בגישת "יותר מהכל", אבל נראה כשזה יגיע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 16:10

אם הוא יפה והמערכת קרב היא אותה מערכת קרב רק משופרת אז אני שמח. נראה לי שאני האדם היחיד בעולם שהתלהב מאוריג'ן.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 יוני 2015, 16:42

DrKeo כתב:אם הוא יפה והמערכת קרב היא אותה מערכת קרב רק משופרת אז אני שמח. נראה לי שאני האדם היחיד בעולם שהתלהב מאוריג'ן.

כבר שכחת שאנחנו שני היחידים בפורום שאמרו שהוא היה ממש אחלה ושהם נהנו ממנו מאוד?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2015, 17:25

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אם הוא יפה והמערכת קרב היא אותה מערכת קרב רק משופרת אז אני שמח. נראה לי שאני האדם היחיד בעולם שהתלהב מאוריג'ן.

כבר שכחת שאנחנו שני היחידים בפורום שאמרו שהוא היה ממש אחלה ושהם נהנו ממנו מאוד?

סליחה, אני אחד משני האנשים היחידים בעולם שהתלהבו מאוריג'ן :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2015, 17:50

אני לא אמרתי אף פעם שאוריג׳ין משחק רע, רק הוא הלך קצת אחורה ביחס לסיטי, בעיקר ברמת התוכן הצדדי ומבחינה טכנית (באגים וגליצ׳ים), גם לא היה הכי מאוזן במשחק שמלחתכילה אתה OP ברגע שאתה מקבל את כפפות החשמל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2015, 19:20

אוריג'ן היה סבבה אבל הרגיש עייף מעצמו בקטעים מסוימים. אני באמת רוצה שAK יהיה טוב, אבל אני עדיין סקפטי בנושא (כמו שהייתי מלכתחילה...).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2015, 15:58

Death_119 כתב:ככל שאני שומע יותר ויותר על המשחק, אני מבין שהוא הולך להיות מפלה בדומה לקודמו. שמעתי בסופ"ש שביקרו את המשחק, אין שום חידוש אמיתי במשחק החדש, לא במערכת הקרב (החילופים זה אסטטי לחלוטין, צורת הגיימפליי נשארת זהה כאשר הTake down המשותף רק הופך משחק קל לעוד יותר קל) והשמת מירב המשקל במכונית החדשה פשוט מרגיש רע. הם דוחפים בכוח לכל מקום את המכונית וזה מרגיש רע. תיארו סצנה בה יש משימה של הפינגווין, במסגרת המשימה לדוגמא צריך לעבור 10 מטר של מסדרון ששני Turrets שומרים על המעבר, באטמן לא יכל לעבור, הכל ליניארי לחלוטין, הייתם מצפים שתהיה אפשרות לעשות שימוש בBatarang כדי להשמיד לוח חשמל שיגרום לחלונות ליפול עליהם ולשמר את הדינאמיקה, לאגף מכיוון אחר או אולי משהו יצירתי נוסף. מה צריך לעשות? לשלוט במכונית בשלט רחוק, להשתמש בה כדי לטפל בTurrets, למעשה כשחקן אתה משקיע משהו כמו 5 דקות ויותר רק כדי להתקדם צעד וחוזר חלילה.

באמת? אצלי זה בדיוק הפוך. החשיפה הראשונה והבאטמוביל בהתחלה לא הרשימו אותי, אבל ככל שרואים יותר מהפוקוס על העיר הגדולה אני מבין איך הבאטמוביל זה בדיוק מה שצריך לתנועה על הקרקע. כשמוסיפים לזה את האפשרות לdual-takedown שהופכת את מערכת המכות במשחק לדומה אפילו יותר לDead or Alive הנפלא, ואת הפוקוס העלילתי (לפחות בטריילרים) על Scarecrow והארלי קווין שהיו אולי שתי הדמויות שהכי אהבתי במשחקים הקודמים - ומבחינתי הם מסמנים את כל הצ'קבוקסים הנכונים כמעט בדרך לפריאורדר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 יוני 2015, 17:19

תמונה

מדויק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2015, 17:37

Nucleus_Dawn כתב:תמונה

מדויק.

מצויין :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 16:09

התחילו לצאת ביקורות לבאטמן, לא קראתי כלום, רק מביא זאת לתשומת לבכם:

גיימספוט 7 (:()
http://www.gamespot.com/reviews/batman-arkham-knight-review/1900-6416169/

פוליגון 10 ( :D )
http://www.polygon.com/2015/6/19/8811383/batman-arkham-knight-review-xbox-one-PC-PS4

IGN UK - 9.2
http://www.ign.com/articles/2015/06/19/batman-arkham-knight-review

מן הסתם ישתחררו עוד הרבה בקרוב.

חדשה טובה אחת לפחות, בפלוסים של הביקורת של IGN כתוב "ביצועים טובים", מדובר בגרסת ה PS4 שרצה על DEVKIT כמו שעשו בביקורות של הוויטצ'ר 3, אז לפחות אפשר לשחק ישר בלי לחכות לפאטצ'ים על הפלטפורמה הזו.

אוקיי גם DF הוציאו דיווח מהיר על גרסת ה PS4, אין לי כח להביא ציטוטים, הפריימרייט מצויין לפי מה שהם אומרים.

עוד ביקורת יצאה- VIDEOGAMER- 10/10
נראה לי אני קונה :X

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 16:23

bling כתב:התחילו לצאת ביקורות לבאטמן, לא קראתי כלום, רק מביא זאת לתשומת לבכם:

גיימספוט 7 (:()
http://www.gamespot.com/reviews/batman-arkham-knight-review/1900-6416169/

פוליגון 10 ( :D )
http://www.polygon.com/2015/6/19/8811383/batman-arkham-knight-review-xbox-one-PC-PS4

IGN UK - 9.2
http://www.ign.com/articles/2015/06/19/batman-arkham-knight-review

מן הסתם ישתחררו עוד הרבה בקרוב.

חדשה טובה אחת לפחות, בפלוסים של הביקורת של IGN כתוב "ביצועים טובים", מדובר בגרסת ה PS4 שרצה על DEVKIT כמו שעשו בביקורות של הוויטצ'ר 3, אז לפחות אפשר לשחק ישר בלי לחכות לפאטצ'ים על הפלטפורמה הזו.

אוקיי גם DF הוציאו דיווח מהיר על גרסת ה PS4, אין לי כח להביא ציטוטים, הפריימרייט מצויין לפי מה שהם אומרים.

עוד ביקורת יצאה- VIDEOGAMER- 10/10
נראה לי אני קונה :X

נשמע כאילו ההבדל בין הביקורות הטובות והביקורת הלא טובה, זה שבגיימספוט פשוט לא אהבו בכלל את המכונית והרגישו כאילו דוחפים להם אותה לגרון.
או יותר במדויק, הם שמו יותר משקל על כמה הבטמוביל משנה. גם בביקורות החיוביות, לא מתו על המכונית במיוחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 16:29

כן הבאטמוביל לא נשמע טוב, אומרים בעיקר על הקומבט שלו שהוא גרוע.
כל הקטע של הלוחמה נגד הדרונים לא נראה לי טוב מההתחלה, זה היה מגניב שהיה מרדף אחרי יריב אנושי ועצרת אותו עם טיל (שכמובן הוציא אותו רק עם שריטות קלות), לירות על רובוטים= לא כיף. חשבתי שזה די מובן מאליו אבל קיוויתי שאולי זה ירגיש סבבה כי בכל זאת, רוקסטדי וזה. חבל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יוני 2015, 16:41

לא מפליא אותי בכלל שהבטמוביל לא תורמת באמת למשחק, ואולי אפילו מופיעה כמאולצת. מהטריילר הראשון שהראו את הבטמוביל טענתי שלא מדובר בתוספת מלהיבה. באופן כללי, נשמע שמדובר במשחק באטמן טוב מאוד, אבל לא באמת מחדש/מלהיב (שוב, כמו שהרגשתי מאז שנחפשתי לטריילרים שלו). אני בכל מקרה אשחק בו ואסיים מן הסתם. ואפילו אהנה מאוד. אבל נקודת החידוש העיקרית שהייתה אמורה להיות במשחק הזה נכשלה, כנראה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 16:42

נהניתי להקשיב ל"ביקורת" של וידאוגיימר. סתם שני אנשים שמדברים על המשחק ובלי ספוילרים:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2015, 16:45

איזה באסה עם הבאטמוביל. כולם מתלוננים על זה, ואומרים שזה כ"כ הרבה יותר מדי בסיפור המרכזי, וזה מרגיש מאולץ ופשוט הרבה פחות כיף.
מבאס מאוד, עושה רושם שהיה מקבל ציונים טובים בהרבה בלי זה, או כמעט בלי זה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 206 אורחים