Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 13:07

זה קצת מוזר, כי דווקא לסוני יש באנדל, אפילו עם ציור של באטמן על המכשיר

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 13:11

כן זה משחק של סוני, יכול להיות שיש הסכם נפרד לקדם אותו בווינדוס עם מייקרוסופט, לא ברור כל כך.
בכל אופן חרא של טריילר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2015, 13:20

bling כתב:כן זה משחק של סוני, יכול להיות שיש הסכם נפרד לקדם אותו בווינדוס עם מייקרוסופט, לא ברור כל כך.
בכל אופן חרא של טריילר.

באמת? לי הוא נראה ממש מגניב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מאי 2015, 13:23

יאללה שיצא כבר ויהיה לי במה לשחק על הקונסולה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 13:44

swiss-the-engine כתב:יאללה שיצא כבר ויהיה לי במה לשחק על הקונסולה.

הוויטצ׳ר ממש עושה רושם טוב בינתיים, חבל שלא הלכת עליו, אם הוא ימשיך להיות טוב אני לא שולל דחייה של באטמן שזה דבר שלא חשבתי שאומר לפני...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 13:57

bling כתב:הוויטצ׳ר ממש עושה רושם טוב בינתיים, חבל שלא הלכת עליו, אם הוא ימשיך להיות טוב אני לא שולל דחייה של באטמן שזה דבר שלא חשבתי שאומר לפני...

כנ"ל, נראה לי שאתרכז בו, ואולי גם קצת בילד/ה שיגיעו בקרוב, ואקנה את באטמן במבצע של סטים בחגים.
אבל ביננו, יהיה לי ממש קשה להתאפק :)
פשוט הוויצ'ר ממש עולה על הציפיות שלי

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מאי 2015, 14:29

bling כתב:הוויטצ׳ר ממש עושה רושם טוב בינתיים, חבל שלא הלכת עליו, אם הוא ימשיך להיות טוב אני לא שולל דחייה של באטמן שזה דבר שלא חשבתי שאומר לפני...

אני בטוח. עם זאת נראה לי שגרפית באטמן יותר מלהיב, מצריך ממני פחות זמן וכנראה שהלחימה בו טובה באופן ניכר מהוויצ'ר. בשבילי זה צ'ק צ'ק צ'ק שגורם לי להעדיף אותו. גם בניגוד אליכם אני שיחקתי (וגם זה קצת) רק בבאטמן הראשון.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 14:51

גרפית ממש קשה לי להאמין... אבל בנושא הקרבות - זה בטוח. הקרבות בוויצ׳ר הרבה יותר טובים מהקודמים, אבל זה לא ההיילייט של המשחק, בלשון המעטה. באטמן יצר ז׳אנר קרבות משל עצמו, הוא אדיר וחוץ מshadow of mordor ו-סדרת DMC - לא זכור לי שנהנתי מקרבות של שום משחק אחר יותר ממנו

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מאי 2015, 14:54

ראשית אל תשכח שאני לא משחק במחשב ובטח לא עם SLI של 970. שנית איפה ראית איזה טריילר שמרא גרפיקה יפה יותר בוויצ'ר? לא שיש איזה הבדל תהומי אבל בכל זאת הוויצ'ר הוא ממש עולם פתוח אז לא סביר שהוא יראה טוב יותר (על חומרה מקבילה) מבאטמן.

שורה תחתונה אבל זה שילוב של הגיימפליי והעובדה שרק לאחרונה בזבזתי 100 ומשהו שעות מהחיים שלי על RPG לייט אחר.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2015, 14:57

בכל טריילר? (: שניהם עולם פתוח, בבאטמן הסביבות כמובן הרבה פחות מרשימות, האפקטים גם כן, יום ולילה משתנים, נופים עוצרי נשימה...
היתרונות של באטמן זה במודלים של הדמויות הראשיות בקטעי הקישור (אולי זה קצת פחות בגיימפליי, עוד לא ידוע) ובאפקט הגשם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 מאי 2015, 15:01

די נו... "נופים עוצרי נשימה" אין באף משחק. בכל אופן לא שווה לבזבז על זה אנרגיה ;)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 15:04

bling כתב:כן זה משחק של סוני, יכול להיות שיש הסכם נפרד לקדם אותו בווינדוס עם מייקרוסופט, לא ברור כל כך.
בכל אופן חרא של טריילר.

אבל הקידום הוא לONE, בסוף הסמל של הONE מתחלף גם לזה של חלונות אבל זה במפורש פרסומת לבטמן על הONE. כנראה שיש הסכמים מקבילים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 18:06

swiss-the-engine כתב:די נו... "נופים עוצרי נשימה" אין באף משחק. בכל אופן לא שווה לבזבז על זה אנרגיה ;)

תכל׳ס הקטע הגראפי של הוויטצ׳ר זה כמעט נטו עניין הנופים עוצרי הנשימה, אבל סבבה ברור לי למה מישהו ימשך יותר למראה של באטמן, העולם שלו באמת גם בסקופ קטן יותר והוא לא כולל מערכת יום ולילה דינאמית/ מזג אוויר וכו׳ וזה בטח נותן תקציב גדול יותר למודלים שנראים רמה מעל וגם תאורה, שיידרים עדיפים וכו׳, מבחינת סביבה גותאהם באמת קצת קודרת וחד גונית בהשוואה לוויטצ׳ר אבל עניין של העדפה, גם באטמן נראה מעולה.

קיאו, יכול להיות שכל חוזה פרסום בפני עצמו, יש כאלו שאולי יותר חונקים כמו מה שהיה עם דסטיני שלא מאפשרים כמעט להזכיר את שם המשחק לצד פלטפורמות אחרות (שאילץ את מייקרוסופט לפנות לגימיקים סטייל בושם דסטיני כדי לעקוף את זה) ויש כאלו שאולי מתמקדים בעיקר בבלעדיות בפרסומות ארציות בטלוויזיה וכו׳, אז יכול להיות שפרסומת קטנה באינטרנט (שגם לא מלהיבה ולא נלקחה מ Marketing גדול ומעורר הייפ במיוחד שכולם יראו) יש להם זכות להציג, סתם הנחה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2015, 18:11

אומנם עוד לא שיחקנו בבאטמן, אבל קשה לי להאמין שהוא יצליח להראות טוב יותר מהוויצ'ר.
גם אם בסופו של דבר יהיו לו אפקטים מרשימים יותר (נגיד תאורה, מודלים וכו') כשהוויצ'ר בתנועה הוא פשוט נותן אפקט וואו שקשה לי כרגע לראות את באטמן מצליח להשיג.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 מאי 2015, 18:20

Stick כתב:אומנם עוד לא שיחקנו בבאטמן, אבל קשה לי להאמין שהוא יצליח להראות טוב יותר מהוויצ'ר.
גם אם בסופו של דבר יהיו לו אפקטים מרשימים יותר (נגיד תאורה, מודלים וכו') כשהוויצ'ר בתנועה הוא פשוט נותן אפקט וואו שקשה לי כרגע לראות את באטמן מצליח להשיג.

בעיקרון נקודת המוצא של סוויס די נכונה, העולם שלהם בעל סקופ קטן יותר, אין מערכת תאורה דינאמית של יום-לילה (ראינו גם איך זה עזר לאינפמס לדחוף גראפיקה), אין מערכת מזג אוויר משמעותית (מקסימום יורד גשם), בעיקרון יש להם יותר תקציב לדחוף נטו גראפיקה, במקום ש״יתבזבז״ על דברים תובעניים מסביב, גם דרישות המערכת שלו מפלצתיות לא פחות מהוויטצ׳ר ככה שלא הייתי שולל אותו מהר כל כך כשזה מגיע ל Fidelity נטו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2015, 18:47

כנראה לא הסברתי נכון, אני מסכים שאולי באטמן יהיה על הנייר משחק יפה יותר. כלומר טכנית יפה יותר. המודלים יהיו טובים יותר והאפקטים יהיו מלאים יותר וכך הלאה
אבל קשה לי להאמין שב"מבחן העין" הוא יהיה מרשים יותר, פשוט כי הוויצ'ר בתנועה נותן אפקט וואו שקשה להסביר.
כמובן שלא שיחקנו עדיין בבאטמן, ואני אומר את זה על סמך ניסיון עם הוויצ'ר וצפייה בסרטונים של באטמן אבל אני סקפטי לגבי זה שבמבחן התוצאה באטמן עם השחור-אפור שלו יהיה משחק יפה יותר מהוויצ'ר.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 מאי 2015, 18:54

הגרפיקה של הוויצ'ר היא אכזבה ענקית, אני לא מבין על מה אתם מדברים פה. המשחק גם מקונסל ברמות נוראיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 20:40

אני גם לא התרסקתי מהגרפיקה. לדעתי בטמן יהיה מרשים יותר אם הסרטונים מעידים על המשחק. בסרטון של הvoice over בטמן עוצר נשימה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2015, 00:27

InterAl כתב:הגרפיקה של הוויצ'ר היא אכזבה ענקית, אני לא מבין על מה אתם מדברים פה. המשחק גם מקונסל ברמות נוראיות.

אכזבה ביחס לסרטון מ 2013? אולי, אבל הוא עדיין ממש יפה ככה שלא ברור לי למה אנחנו נשמעים לך מוזר.
ולא שיחקתי בקודמים אבל מה בדיוק השתנה מהותית בגיימפליי שאתה מכנה אותו במילת הגנאי (בעולם שלך כמובן) ״מקונסל״?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 מאי 2015, 18:01

Insider חדש המתרכז בדמויות מהמשחק:

מסתבר שהבטאמוביל זה דמות...

אם אלו המודלים מתוך המשחק, אז די וואו.

---

ויאי :D קניתי את המשחק ב36 דולר.
הכל בזכות זה שקיבלתי את הקוד לוויטצ'ר 3 "מאוחר". יאי לGMG :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2015, 01:02

Nucleus_Dawn כתב:Insider חדש המתרכז בדמויות מהמשחק:

מסתבר שהבטאמוביל זה דמות...

אם אלו המודלים מתוך המשחק, אז די וואו.

---

ויאי :D קניתי את המשחק ב36 דולר.
הכל בזכות זה שקיבלתי את הקוד לוויטצ'ר 3 "מאוחר". יאי לGMG :D

בבקשה תגיד לי שקנית את הגרסת ULTIMATE עם הSEASON PASS, יכל לצאת לך המשחק + הסיזן פאס ב60 :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 מאי 2015, 02:01

DrKeo כתב:בבקשה תגיד לי שקנית את הגרסת ULTIMATE עם הSEASON PASS, יכל לצאת לך המשחק + הסיזן פאס ב60 :)

לא רציתי את הסיזן פאס.
עדין לא פגשתי בסיזן פאס שרציתי, חוץ מזה של ביושוק אינפיניט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מאי 2015, 16:59

גיימפליי חדש, שוב מגרסת ה PS4:

גרסת גיימרסייד http://www.gamersyde.com/download_batman_arkham_knight_time_to_go_to_war_1080p_-34738_en.html

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2015, 20:15

bling כתב:גיימפליי חדש, שוב מגרסת ה PS4:

גרסת גיימרסייד http://www.gamersyde.com/download_batman_arkham_knight_time_to_go_to_war_1080p_-34738_en.html

מגניב :)
עדכנתי גם את הטריילר הזה בהודעה הראשונה.

---

לצד הטריילר, גם פורסמו כמה hands on. קראתי שתי כתבות ובשתיהן היתה אכזבה מסוימת מכמה שהסדרה התרחקה מארקהם אסיילום והאינטימיות, לטובת גרנדיוזיות ואקשן יותר אפי. אפילו השוו את המשחק לבטמן ורובין, או בשמו המוכר יותר, בטמן ופטמות הגומי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מאי 2015, 21:51

השאלה האמיתית היא האם יש במשחק פוטמות גומי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 184 אורחים