Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 21:07

bling כתב:ברור שהיא מבזבזת ביקורת ועדיף שיהיו כמה שפחות כאלו, זו דעתי ונראה שזה גם מה ש KEO חושב פה, וכן היא מרגישה לא במקום לא בגלל שהיא מייצגת עמדה שונה מטעם הרוב (אתה שוב נתפס למונחים ומתעלם ממה שכותבים לך) אלא כי היא באה ממקום לא הכי רלוונטי, אתה חושב אחרת? סבבה, אין בדיוק לאן להמשיך מפה, כל אחד ודעתו.

כתבת שוב ושוב ושוב ושוב שהיא באה ממקום לא רלוונטי, כי הוא לא נכתבת מזווית הראייה של הרוב. איך אני "נתפס למונחים ומתעלם ממה שכותבים לי" בדיוק?
בעצם, אך אחד מכם לא נתן הסבר מניח את הדעת ללמה העמדה הזאת לא רלוונטית. הצגתם שתי סיבות אפשריות ושתיהן לא מבוססת. האחת היא שהסדרה השתנתה לפני כמה שנים, אז אין מקום להסתכל על השינויים הללו עכשיו שהם הפכו לקיצוניים יותר והרחיקו את הסדרה יותר מהמקור שלה והשניה היא שזווית הראייה של הרוב שונה, אז הביקורת הזו לא מספקת להם איזה שירות (לטענתך, הכרחי לביקורת ראויה) של לאפשר להם לדעת האם שווה להם לקנות את המשחק, או לא.

אני שואל שוב ושוב למה אתם חושבים ככה ולא קיבלתי תשובה.
אבל שיהיה. אין לי בעיה שנסגור את זה בכל אחד ודעתו. אם אתם לא רוצים להסביר, אני בטח לא אכריח אתכם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 21:35

Nucleus_Dawn כתב:
כתבת שוב ושוב ושוב ושוב שהיא באה ממקום לא רלוונטי, כי הוא לא נכתבת מזווית הראייה של הרוב. איך אני "נתפס למונחים ומתעלם ממה שכותבים לי" בדיוק?
בעצם, אך אחד מכם לא נתן הסבר מניח את הדעת ללמה העמדה הזאת לא רלוונטית. הצגתם שתי סיבות אפשריות ושתיהן לא מבוססת. האחת היא שהסדרה השתנתה לפני כמה שנים, אז אין מקום להסתכל על השינויים הללו עכשיו שהם הפכו לקיצוניים יותר והרחיקו את הסדרה יותר מהמקור שלה והשניה היא שזווית הראייה של הרוב שונה, אז הביקורת הזו לא מספקת להם איזה שירות (לטענתך, הכרחי לביקורת ראויה) של לאפשר להם לדעת האם שווה להם לקנות את המשחק, או לא.

אני שואל שוב ושוב למה אתם חושבים ככה ולא קיבלתי תשובה.
אבל שיהיה. אין לי בעיה שנסגור את זה בכל אחד ודעתו. אם אתם לא רוצים להסביר, אני בטח לא אכריח אתכם.

אני כבר אמרתי שזה לא משנה עכשיו מיעוט או רוב, גם אם חצי מהשחקנים של הסדרה לא אוהב את ארקהם סיטי זה לא רלוונטי למי שכן קורא את הביקורת ובודק על פיה אם לקנות את המשחק, אלו שקוראים מתוך רצון לדעת אם לקנות הם ככל הנראה או שחקנים חדשים או כאלו שאהבו גם את הכיוון של סיטי (גם אם אהבו את אסיילום יותר כדבריך), אלו שלא אוהבים את הסדרה מאז סיטי זה ברור מראש שאין להם מה לחפש עם נייט.
ואני כבר אמרתי לך שאם השינויים הפכו לקיצוניים מדי אז יש בסיס לביקורת, ג'יזס זה פשוט בזבוז זמן טוטאלי אז באמת עדיף שכבר נעזוב את זה פה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 21:37

bling כתב:אני כבר אמרתי שזה לא משנה עכשיו מיעוט או רוב, גם אם חצי מהשחקנים של הסדרה לא אוהב את ארקהם סיטי זה לא רלוונטי למי שכן קורא את הביקורת ובודק על פיה אם לקנות את המשחק, אלו שקוראים מתוך רצון לדעת אם לקנות הם ככל הנראה או שחקנים חדשים או כאלו שאהבו גם את הכיוון של סיטי (גם אם אהבו את אסיילום יותר כדבריך), אלו שלא אוהבים את הסדרה מאז סיטי זה ברור מראש שאין להם מה לחפש עם נייט.
ואני כבר אמרתי לך שאם השינויים הפכו לקיצוניים מדי אז יש בסיס לביקורת, ג'יזס זה פשוט בזבוז זמן טוטאלי אז באמת עדיף שכבר נעזוב את זה פה.

מה עם כל מי שקורא את הביקורת, לא בשביל להחליט אם לקנות את המשחק או לא (אפשר להניח שהם לא הרוב, אבל אתה טוען שזה לא משנה מיעוט או רוב)?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 21:46

Nucleus_Dawn כתב:
מה עם כל מי שקורא את הביקורת, לא בשביל להחליט אם לקנות את המשחק או לא (אפשר להניח שהם לא הרוב, אבל אתה טוען שזה לא משנה מיעוט או רוב)?

לדעתי האנשים הללו פחות רלוונטי אם אני כעורך מחפש למי לתת לבקר את המשחק- להוא ששונא את המשחק מאז שעבר לעיר הפתוחה ואולי יקבל כמה SHARES מאנשים שמרגישים כמוהו ובכל מקרה לא התכוונו לקנות את המשחק עוד מרגע שחשפו את הקונספט הראשוני שלו או למבקר השני שכן חושב שבאטמן בעיר פתוחה יכול להיות טוב ושיכול לתת דיעה צרכנית מועילה יותר, אז ברור לי מי צריך לכתוב אותה.

זה לא אומר שהמבקר השני לא יהיה חריף ובהחלט יתכן שיקטול את המשחק, אפילו יכול להיות שגם אהב את אסיילום לא פחות ואף יותר, רק שהוא בא מנקודת מבט של מישהו שלא מקבל בחילה מבאטמן בעולם פתוח ושכן מצא את סיטי ככיוון שיכול להיות מהנה למשחק, זה הכל.
אני לא מצפה ממך להסכים עם זה, סכ"ה אמרתי את דעתי, שאני קצת אתבאס אם נגיד אלך לגיימספוט או אתרים אחרים שאני אוהב ואראה שהחליטו להביא למבקר מהסוג הראשון לכתוב ביקורת, בשבילי זה בזבוז של ביקורת מהאתר האהוב עלי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 21:48

bling כתב:לדעתי האנשים הללו פחות רלוונטי אם אני כעורך מחפש למי לתת לבקר את המשחק- להוא ששונא את המשחק מאז שעבר לעיר הפתוחה ואולי יקבל כמה SHARES מאנשים שמרגישים כמוהו ובכל מקרה לא התכוונו לקנות את המשחק עוד מרגע שחשפו את הקונספט הראשוני שלו או למבקר השני שכן חושב שבאטמן בעיר פתוחה יכול להיות טוב ושיכול לתת דיעה צרכנית מועילה יותר, אז ברור לי מי צריך לכתוב אותה.

זה לא אומר שהמבקר השני לא יהיה חריף ובהחלט יתכן שיקטול את המשחק, אפילו יכול להיות שגם אהב את אסיילום לא פחות ואף יותר, רק שהוא בא מנקודת מבט של מישהו שלא מקבל בחילה מבאטמן בעולם פתוח ושכן מצא את סיטי ככיוון שיכול להיות מהנה למשחק, זה הכל.
אני לא מצפה ממך להסכים עם זה, סכ"ה אמרתי את דעתי, שאני קצת אתבאס אם נגיד אלך לגיימספוט או אתרים אחרים שאני אוהב ואראה שהחליטו להביא למבקר מהסוג הראשון לכתוב ביקורת, בשבילי זה בזבוז של ביקורת מהאתר האהוב עלי.

ועכשיו תשובה לשאלה ששאלתי ולא לסיטואציה דמיונית שלא דיברנו עליה בכלל?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 21:52

Nucleus_Dawn כתב:
ועכשיו תשובה לשאלה ששאלתי ולא לסיטואציה דמיונית שלא דיברנו עליה בכלל?

עניתי על זה בפסקה הראשונה, תקרא שוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 31 מאי 2015, 21:57

bling כתב:עניתי על זה בפסקה הראשונה, תקרא שוב.

לא אקרא שוב. כבר קראתי פעם אחת שאתה מדבר על זה שמישהו ששונא את הסדרה מאז סיטי מבקר אותה, אבל כבר מזמן ברור שקישור הזה בין האפשרות שאתה מציג והביקורת שעליה אנחנו מדברים לא קיים במציאות. אני באמת לא מבין את הבריחה הזאת לקאריקטורה. למה לא לדבר לעניין?

אני כן יכול לשאול שוב:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מאי 2015, 23:43

Nucleus_Dawn כתב:
לא אקרא שוב. כבר קראתי פעם אחת שאתה מדבר על זה שמישהו ששונא את הסדרה מאז סיטי מבקר אותה, אבל כבר מזמן ברור שקישור הזה בין האפשרות שאתה מציג והביקורת שעליה אנחנו מדברים לא קיים במציאות. אני באמת לא מבין את הבריחה הזאת לקאריקטורה. למה לא לדבר לעניין?

אני כן יכול לשאול שוב:

אולי כדאי שתקרא שוב כי אז תראה שעניתי לך, והקישור שאמרתי לא בהכרח קריקטורה, אם הכתב לא מסביר מה השתנה לרעה ביחס לסיטי (לא רק בהקשר לאסיילום) אז הביקורת לא ממש רלוונטית ואינפורמטיבית מספיק לדעתי, זה כאילו שהוא הוא כן שונא את סיטי כי הוא מעלה טענות שאפשר לאמר גם עליו, הוא צריך לעשות את ההבחנה בין סיטי ונייט ולהסביר מה השתנה לרעה ביחס אליו, אם הוא עשה את זה אז אין לי בעיה בכלל.

ואין לך מה לשאול שוב כי עניתי לך על זה גם.
לא ברור לי למה אתה ממשיך, אתה לא אוהב או מקבל את התשובות אז בוא נעבור הלאה, זה לא שיחות שלום עם הפלשתינאים פה, לא יקרה כלום אם נרד מזה :|

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 יוני 2015, 00:56

bling כתב:אולי כדאי שתקרא שוב כי אז תראה שעניתי לך, והקישור שאמרתי לא בהכרח קריקטורה, אם הכתב לא מסביר מה השתנה לרעה ביחס לסיטי (לא רק בהקשר לאסיילום) אז הביקורת לא ממש רלוונטית ואינפורמטיבית מספיק לדעתי, זה כאילו שהוא הוא כן שונא את סיטי כי הוא מעלה טענות שאפשר לאמר גם עליו, הוא צריך לעשות את ההבחנה בין סיטי ונייט ולהסביר מה השתנה לרעה ביחס אליו, אם הוא עשה את זה אז אין לי בעיה בכלל.

ואין לך מה לשאול שוב כי עניתי לך על זה גם.
לא ברור לי למה אתה ממשיך, אתה לא אוהב או מקבל את התשובות אז בוא נעבור הלאה, זה לא שיחות שלום עם הפלשתינאים פה, לא יקרה כלום אם נרד מזה :|

נו, אבל בלינג - אני לא שואל מה ההגדרות שקבעת לעצמך לביקורת ראויה. אני מנסה להבין למה אתה חושב שרק ביקורת שעומדת בהגדרות האלו, ראויה להכתב ולמה נראה לך שכל השאר לא רלוונטיות, רק בגלל שהן לא רלוונטיות לך.

אבל עזוב. אם אתה לא רוצה, או אין לך כוח להסביר, אתה באמת לא חייב. אני פשוט לא מבין למה להמשיך להגיב לא לעניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 10:25

Nucleus_Dawn כתב:
נו, אבל בלינג - אני לא שואל מה ההגדרות שקבעת לעצמך לביקורת ראויה. אני מנסה להבין למה אתה חושב שרק ביקורת שעומדת בהגדרות האלו, ראויה להכתב ולמה נראה לך שכל השאר לא רלוונטיות, רק בגלל שהן לא רלוונטיות לך.

אבל עזוב. אם אתה לא רוצה, או אין לך כוח להסביר, אתה באמת לא חייב. אני פשוט לא מבין למה להמשיך להגיב לא לעניין.

אני דווקא הסברתי שזה לא קשור רק אלי אלא באופן כללי "כעורך", גם הסברתי את מי הביקורת צריכה לשמש ולמה זה יוצר מצב שהיא צריכה להכתב מהזווית שאמרתי.

אבל כן, בוא נעזוב את זה, צריך להיות חוק כלשהו שברגע שהצדדים צריכים לחזור על טענותיהם יותר מ 3 פעמים ללא התקדמות אז הדיון מוצה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 יוני 2015, 10:33

אני מסכים עם בלינג. ההשוואה עם קוד במקום ואינה קריקטורה כלל. לא אומר שלא לגיטימי לכתוב מה שרוצים מתי שרוצים אבל לא נראה לי (לא קראתי הכל כי בכל זאת זה מייגע) שבלינג טען זאת.

בקיצור שתי הדעות לגמרי לגיטימיות, אני מניח (לא קראתי את כל ההאנדס און) שהמבקר/ים מסבירים למה הפעם זה נראה להם הולך רחוק מידי וזה לגיטימי ולא סביר לומר "אבל זה ככה כבר כמה משחקים!" אבל זה נראה לי out of leftfield לגמרי ומשהו שכעורך הייתי מוסיף בנוסף לביקורת/האנד און של מי שמאוד אהב את הכיוון של סיטי והיה רוצה לראות עוד התקדמות כזאת... כמו רוב מעריצי הסדרה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 12:26

אלה תלונות מאותה אסקולה של אדם ששונא RPG שנותנים לו לבקר RPG. זה בסדר והדיעה שלו ליגיטימית לגמרי אבל אני לא בטוח שזה מה שאני רוצה מהביקורות שלי. אני גם לא חושב שזה הוגן כלפי המפתחים שמקבלים את הבונוסים, השכר וסיכוי לפיתוח המשך על בסיס ציוני MC.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 14:45

הולך להיות למשחק DLC סיפור של Red Hood והוא הולך להיות בלעדי לגיימסטופ :/

יש 3 שניות ממנו באיכות גרועה מתוך פרסומת לגיימסטופ, נראה מגניב:
תמונה
נראה שאפשר יהיה לירות ולהרוג אויבים לראשונה בסדרה.

אני זוכר שבסיטי כולם התעצבנו שאת קאטוומן היה אפשרי לשחק רק למי שקונה את המשחק יד ראשונה (עבד כמו האונליין פאס), היום אתה מפספס תוכן אם אתה לא מזמין מראש גם אם קנית את המשחק חדש, או יותר מזה, אפילו אם אתה מזמין מראש אבל מהחנות הלא מתאימה.
גיימסטופ עדיין תופסת מפיצות בביצים, זמנה בכל מקרה קצוב, עד הפס5 לא בטוח שהם עוד יהיו פה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יוני 2015, 14:59

באטמן נראה כ"כ מגניב... אני לא מת על הקטע של המירוצים שעשו, ובכלל משונה שעשו את זה בכלל (מאיפה לרידלר יש כסף לבנות מסלולים כאלה?!) אבל אם השליטה תהיה טובה כמו הקרבות שלהם - אהלן וסהלן ^_^
ויאללה, עכשיו שיעשו משחק של WATCHMEN. זה יהיה מושלם :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 יוני 2015, 15:02

Laskin כתב:באטמן נראה כ"כ מגניב... אני לא מת על הקטע של המירוצים שעשו, ובכלל משונה שעשו את זה בכלל (מאיפה לרידלר יש כסף לבנות מסלולים כאלה?!) אבל אם השליטה תהיה טובה כמו הקרבות שלהם - אהלן וסהלן ^_^

אם זה יהיה גרסה טובה של Hi octane או Wacky wheelsאני לגמרי בעד. באטמן יכל להיות הפנדה :D:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יוני 2015, 15:04

Laskin כתב:באטמן נראה כ"כ מגניב... אני לא מת על הקטע של המירוצים שעשו, ובכלל משונה שעשו את זה בכלל (מאיפה לרידלר יש כסף לבנות מסלולים כאלה?!) אבל אם השליטה תהיה טובה כמו הקרבות שלהם - אהלן וסהלן ^_^

עזוב הקטע של הרידלר יצא מפרופורציות, איך מיריב שמעוניין להוכיח לבאטמן שהוא עליון עליו מבחינה שכלית הגענו לאיזה טכנאי על שבונה לך מסלולי מירוצים ובוחן את יכולות הנהיגה המטורפות של באטמן? מה לזה ולאופי של הרידלר אלוהים יודע אבל אם זה יהיה כיף אני מנחש שהרוב לא יתלוננו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2015, 16:00

bling כתב:עזוב הקטע של הרידלר יצא מפרופורציות, איך מיריב שמעוניין להוכיח לבאטמן שהוא עליון עליו מבחינה שכלית הגענו לאיזה טכנאי על שבונה לך מסלולי מירוצים ובוחן את יכולות הנהיגה המטורפות של באטמן? מה לזה ולאופי של הרידלר אלוהים יודע אבל אם זה יהיה כיף אני מנחש שהרוב לא יתלוננו.

דווקא יותר מתאים לCalendar man :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יוני 2015, 12:42

swym כתב:בלינג, אתה מתווכח על ריק - עם כמה hands on עלומים ששחר ציין ואפילו לא קישר אליהם. אין איך להתייחס לטיעונים האלו כמו שצריך.

פשוט חכה שהמשחק יגיע יחד עם הביקורות בפועל. ואם פתאום אתה רואה פוליגונים למיניהם שמתלוננים על הכיוון הלא אינטימי שהמשחק לקח (יחד עם תלונות שוודאי יהיו שם על התלבושת החושפנית של הארלי קווין)... אתה יכול להתייחס לאותה ביקורת הספציפית במידת הרלוונטיות הראויה.

אני פשוט אצטט את זה שוב במודגש בלינג.
מוסד עיתונות המשחקים (שמעולם לא היה בשמיים) התדרדר בשנים האחרונות לאשפה. מה שאתה צריך לעשות זה לא להתרעם על הביקורות הלא רלוונטיות אלא פשוט להמנע מהן ולדאוג שיהפכו ללא רלוונטיות. עם הזמן יקרה אחד משני דברים: או שאגרגטורים כמו מטהקריטיק יפנימו שהן לא רלוונטיות ויכניסו ביקורות אחרות במקומן, או שגם מטהקריטיק יהפוך ללא רלוונטי בעצמו לטובת פיתרון אחר וטוב יותר לצרכן.
טוטאלביסקוויט מסכם כמה הזוי משהו שאמור להיות preview של משחק חדש נשמע:
https://soundcloud.com/totalbiscuit/mas ... journalism
https://archive.is/j7x2t

בנוסף, אני רוצה להביע תרעמות על סוני-אריקסון כי אני לא מרוצה מהכיוון שהטלפון החדש שלה לקח (מסך גדול על חשבון כפתורים פיזיים שהיו לי בT630 הישן והטוב שלה).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2015, 16:35

swym כתב:אני פשוט אצטט את זה שוב במודגש בלינג.
מוסד עיתונות המשחקים (שמעולם לא היה בשמיים) התדרדר בשנים האחרונות לאשפה. מה שאתה צריך לעשות זה לא להתרעם על הביקורות הלא רלוונטיות אלא פשוט להמנע מהן ולדאוג שיהפכו ללא רלוונטיות. עם הזמן יקרה אחד משני דברים: או שאגרגטורים כמו מטהקריטיק יפנימו שהן לא רלוונטיות ויכניסו ביקורות אחרות במקומן, או שגם מטהקריטיק יהפוך ללא רלוונטי בעצמו לטובת פיתרון אחר וטוב יותר לצרכן.
טוטאלביסקוויט מסכם כמה הזוי משהו שאמור להיות preview של משחק חדש נשמע:
https://soundcloud.com/totalbiscuit/mas ... journalism
https://archive.is/j7x2t

בנוסף, אני רוצה להביע תרעמות על סוני-אריקסון כי אני לא מרוצה מהכיוון שהטלפון החדש שלה לקח (מסך גדול על חשבון כפתורים פיזיים שהיו לי בT630 הישן והטוב שלה).

אתה צודק בציטוט שלך אבל הדיון נהפך כבר ליותר ראייה כללית על מוסד הביקורות מאשר דיבור על ביקורת ספציפית, הדוגמא שהדבקת פה היא קיצונית, אבל מבחינה רעיונית היא גם ממחישה את זה יפה אז טוב שהבאת את זה :)
אבל באמת, מה לעזאזל פוליגון חשבו שם? יותר מדי דושבאגים נפוחים נמצאים באתר הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 יוני 2015, 22:31

וידאו חדש של באטמן והזדמנות טובה לראות אם היוטיוב עובד:

אזהרה מראש, הסרטון מעולה אבל מומלץ להנמיך את הווליום כי המנחה המעצבן של הסדרה הזו עובר התמוטטות עצבים.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 06 יוני 2015, 11:14

מנחה מעצבן, הפסקתי באמצע...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יוני 2015, 23:22

טריילר פיצ'רים בלעדיים לNVIDIA:

מניח שזה בנוסף לPHYSX והגלימה וזה...

אה, ונחשף שיהיו כמה סופים למשחק, בהתאם לכמה משימות עשיתם או משהו בסגנון, נראה לי פחות קשור לבחירות שלכם, אם יש כאלו בכלל.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 07 יוני 2015, 12:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יוני 2015, 08:07

ככל שאני שומע יותר ויותר על המשחק, אני מבין שהוא הולך להיות מפלה בדומה לקודמו. שמעתי בסופ"ש שביקרו את המשחק, אין שום חידוש אמיתי במשחק החדש, לא במערכת הקרב (החילופים זה אסטטי לחלוטין, צורת הגיימפליי נשארת זהה כאשר הTake down המשותף רק הופך משחק קל לעוד יותר קל) והשמת מירב המשקל במכונית החדשה פשוט מרגיש רע. הם דוחפים בכוח לכל מקום את המכונית וזה מרגיש רע. תיארו סצנה בה יש משימה של הפינגווין, במסגרת המשימה לדוגמא צריך לעבור 10 מטר של מסדרון ששני Turrets שומרים על המעבר, באטמן לא יכל לעבור, הכל ליניארי לחלוטין, הייתם מצפים שתהיה אפשרות לעשות שימוש בBatarang כדי להשמיד לוח חשמל שיגרום לחלונות ליפול עליהם ולשמר את הדינאמיקה, לאגף מכיוון אחר או אולי משהו יצירתי נוסף. מה צריך לעשות? לשלוט במכונית בשלט רחוק, להשתמש בה כדי לטפל בTurrets, למעשה כשחקן אתה משקיע משהו כמו 5 דקות ויותר רק כדי להתקדם צעד וחוזר חלילה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יוני 2015, 09:27

זה לא נשמע לי רע כל כך, בינתיים המכונית נראית כמו תוספת אדירה לגיימפליי... אני לא חושב שהמשחק יהיה "מפלה" בשום אופן

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2015, 10:30

Death_119 כתב:ככל שאני שומע יותר ויותר על המשחק, אני מבין שהוא הולך להיות מפלה בדומה לקודמו. שמעתי בסופ"ש שביקרו את המשחק, אין שום חידוש אמיתי במשחק החדש, לא במערכת הקרב (החילופים זה אסטטי לחלוטין, צורת הגיימפליי נשארת זהה כאשר הTake down המשותף רק הופך משחק קל לעוד יותר קל) והשמת מירב המשקל במכונית החדשה פשוט מרגיש רע. הם דוחפים בכוח לכל מקום את המכונית וזה מרגיש רע. תיארו סצנה בה יש משימה של הפינגווין, במסגרת המשימה לדוגמא צריך לעבור 10 מטר של מסדרון ששני Turrets שומרים על המעבר, באטמן לא יכל לעבור, הכל ליניארי לחלוטין, הייתם מצפים שתהיה אפשרות לעשות שימוש בBatarang כדי להשמיד לוח חשמל שיגרום לחלונות ליפול עליהם ולשמר את הדינאמיקה, לאגף מכיוון אחר או אולי משהו יצירתי נוסף. מה צריך לעשות? לשלוט במכונית בשלט רחוק, להשתמש בה כדי לטפל בTurrets, למעשה כשחקן אתה משקיע משהו כמו 5 דקות ויותר רק כדי להתקדם צעד וחוזר חלילה.

אם באמת הרגישו שאין חידוש אמיתי זו באמת בעיה.
רק לא הבנתי מה רע בדוגמא שנתת, הם הציגו את זה כדבר שלילי? ברור שיהיו מקרים שפותרים בעיות עם הבאטמוביל, למה זה יותר או פחות טוב מלפתור בעיה עם באטארנג? זה משחק שבבסיסו הוא די לניארי כשזה מגיע למשימות הקמפיין, גם כשהיית צריך לזרוק באטארנג כדי להרוס לוח חשמל זה תמיד היה הפיתרון היחיד שהמשחק ציפה ממך להשתמש בו כדי להמשיך הלאה, זה לא משחק סנדבוקס כמו מגס5 ככה שלא ברורה לי התלונה בדוגמא שהבאת.

להפך, אם כבר זה עוד כלי שיכול לגוון את הגיימפליי, לפעמים יתנו לך קשיים שתוכל לפתור עם הבאטמוביל, לפעמים תשתמש בגאדג׳ט אחר, זה היה ברור עוד מראש שישתמשו בבאטמוביל לשלל רגעים בקמפיין ומה שהבאת לפה דווקא נשמע מגניב ודי מתבקש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 182 אורחים