Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 02:45

Batman - Arkham Knight, הפרק האחרון של סדרת המשחקים הטובה ביותר שיצאה מדפי קומיקס מגיע בעוד חודש.

הפעם, בטמן עומד בפני כוחותיהם המאוחדים של אויביו הקלאסיים, תחת הנהגתו של Scarecrow. האויבים הגדולים ביותר שלו, Two-Face, The Riddler, Harley Quuinn, Poision Ivy, The Penguin ועוד משתפים פעולה בניסיון לחסל את בטמן אחת ולתמיד.
במקביל לאיחוד הכוחות האימתני הזה, בטמן ינסה להתמודד עם אויב חדש - The Arkham Knight. דמות חדשה לעולמו של בטמן, שעוצבה במיוחד עבור המשחק הזה. האביר מתואר כגירסא צבאית של בטמן, עם חליפת היי טקית, נשקים חמים וכוח בקנה מידה צבאי שעומד לצידו. הוא רואה עצמו כמגן החדש של Gotham והוא לא בוחל באמצעים, בניסיון להיות היחיד שבידיו הכוח להגן עליה.

כדי להתמודד עם אתגרים חדשים, יהיה צורך בכלים חדשים. שני הפיטצ'רים המעניינים ביותר שהולכים להתווסף לסדרה הם:
- הBatmobile שמתעתדת לצאת מגבולות סרטוני המעבר ותהייה תחת שליטתו המלאה של השחקן. יהיה אפשר לקרוא לה בכל רגע נתון ומעבר לאפשרות לנוע במהירות וביעילות בGotham הגדולה ביותר שנבנתה, נוכל להשתמש בה גם בקומבואים בקרב, להכנס למצב קרב, בו היא הופכת לטנק זריז במיוחד - מה שיאפשר לבטמן להתמודד מול הכלים הכבדים שהArkham Knight יזרוק לעברו.
כמו כן, יהיו שלבים מירוץ\פאזל שמיועדים לBatmobile.
- Dual Play. הפעם, בטמן לא לבד. לעזרתו יבואו כמה בעלי ברית מוכרים (NightWing, Robin, Cat Woman) שיצטרפו אליו בקרבות נגד הביריונים שמשוטטים בעיר. יהיה אפשר להחליף למי שמשתף איתך פעולה בכל רגע בקרב (ולשמור על מד הקומבו שלך) ולהוציא לפעולה מהלכים משותפים הרסניים במיוחד.

מידע כללי:
תאריך השקה - 23 ביוני.
מפתחת - Rocksteady Studios.
מפיצה - Warner Bros.
פלטפורמות - PS4, XBOX ONE, PC.

טריילרים:
טריילר הכרזה סינמטי:

טריילר - Arkham Knight:

טריילר - Officer Down:

טריילר - All Who Follow You:

טריילר - The Voices of Arkham:

טריילר גיימפליי ראשון:

גיימפליי באטמוביל:

Ace Chemicals Infiltration Trailer - שלושה חלקים:

סרטוני Arkham Insider (עם מגיש מעצבן):
פרק 1 - 'All Who Follow You' Breakdown:

פרק 2 - 'Let's Play Dual Play':

---

עריכה 1:
טריילר live action - Be The Batman:

---

עריכה 2:
Arkham Insider #3 - 'Characters Unmasked':

---

עריכה 3:
גימפליי - Time To Go To War:

---

עריכה 4:
Arkham Insider #4 - 'Batmobile Double-Bill' (גם המגיש החדש מעצבן...):

---

עריכה 5:
Arkham Insider #5: Gotham by Night:

NVIDIA GameWorks Video (וואו :) ):
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 07 יוני 2015, 01:30, נערך 7 פעמים בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 02:47

בנימה אישית - הסרטון החדש, שמראה את הגיימפליי עם Nightwing נראה קצת meh. כלומר, כשבטמן נלחם, כל מכה מרגישה עוצמתית ומשמעותית. ברגע שעוברים לNightwing, פתאום הכל מרגיש קצת מעפן וחלש.
כאילו עוברים מלשלוט בנינג'ה דוב ללשלוט ביתוש.

נ.ב.
הייתי צריך לכתוב את הנושא הזה פעמיים.
בפעם הראשונה שכתבתי את כולו, הוספתי את כל הסרטונים ולחצתי על תצוגה מקדימה, קיבלתי הודעת timeout והכל נמחק :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 מאי 2015, 10:46

פתחתי כאן מזמן נושא שכנראה כבר מת, אבל תודה רבה שחר שהחיית את הנושא בחזרה :) , אני לא יכול לחכות למשחק, נראה מרשים אבל הDLC יקר לעומת משחקים אחרים, ואני מקווה שאם הטכנולוגיה תתקדם כמו שנדב טען על העניין הגרפי אז יהיה פאטץ'/DLC של המטוס והאופנוע של באטמן בשביל להרגיש יותר כמו באטמן בסדרות טלוויזיה ובסרטים.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מאי 2015, 11:28

יופי של נושא קאוטיק, אהבתי נורא את הרעיון של הדואל פליי, מוסיף גיוון ונראה אפי, רק שאני חושש שזה יוריד מהאתגר כי אם תפשל יותר מדי ותהיה קרוב למות תמיד תוכל להחליף לדמות השנייה וה AI ימשיך להלחם כמו שצריך, בקיצור זה מגניב אבל הם צריכים לשמור על כך שיהיה אתגר ולא רק מבחינת קומבואים מורכבים, גם זה נראה לי פתח לקטעי קרב שיכולים לההפך למתישים טיפה עכשיו שהם יכולים לרנדר כל כך הרבה דמויות על המסך בו זמנית, אני מקווה שזה לא יהיה עמוס מדי.

גם קצת ביאס אותי בסרטון האחרון שנראה שיש כל מני "פעילויות" סטייל משחקי יובי של לעצור את הבריונים/ לחסל דרונים/ לסייע לאזרחים, כל מני FETCH כאלו קבועים שרצים תמיד ברקע עד שאתה עושה נגיד 30 כאלו כדי שיפסיקו לקרות, אני ממש לא אוהב את הדברים הללו ואני מקווה לתוכן צד ראוי עם עלילה לכל דבר ומשימות משניות כמו שהיה בסיטי, לא פעילויות שכאלו.

אז כן, יש כמה דברים שאהבתי בסרטון, נראה שרעננו מאוד את מערכת הקרב, הדואל פליי זה אחלה רעיון ואני לא חושב שיהיו הרבה שיתלוננו מהבחינה הזו שהמכניקות עומדות במקום (כמו שהיה עם אוריג'ינס שאנשים החלו להרגיש מיאוס), אבל לא מעט גם דברים מדאיגים, סוג של תוכן יתר או איזה מפלצת פרנקנשטיין שבונים פה מרוב שרוצים שיהיה גדול ואפי יותר, אני מקווה שאתבדה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 11:53

bling כתב:יופי של נושא קאוטיק, אהבתי נורא את הרעיון של הדואל פליי, מוסיף גיוון ונראה אפי, רק שאני חושש שזה יוריד מהאתגר כי אם תפשל יותר מדי ותהיה קרוב למות תמיד תוכל להחליף לדמות השנייה וה AI ימשיך להלחם כמו שצריך, בקיצור זה מגניב אבל הם צריכים לשמור על כך שיהיה אתגר ולא רק מבחינת קומבואים מורכבים, גם זה נראה לי פתח לקטעי קרב שיכולים לההפך למתישים טיפה עכשיו שהם יכולים לרנדר כל כך הרבה דמויות על המסך בו זמנית, אני מקווה שזה לא יהיה עמוס מדי.

גם קצת ביאס אותי בסרטון האחרון שנראה שיש כל מני "פעילויות" סטייל משחקי יובי של לעצור את הבריונים/ לחסל דרונים/ לסייע לאזרחים, כל מני FETCH כאלו קבועים שרצים תמיד ברקע עד שאתה עושה נגיד 30 כאלו כדי שיפסיקו לקרות, אני ממש לא אוהב את הדברים הללו ואני מקווה לתוכן צד ראוי עם עלילה לכל דבר ומשימות משניות כמו שהיה בסיטי, לא פעילויות שכאלו.

אז כן, יש כמה דברים שאהבתי בסרטון, נראה שרעננו מאוד את מערכת הקרב, הדואל פליי זה אחלה רעיון ואני לא חושב שיהיו הרבה שיתלוננו מהבחינה הזו שהמכניקות עומדות במקום (כמו שהיה עם אוריג'ינס שאנשים החלו להרגיש מיאוס), אבל לא מעט גם דברים מדאיגים, סוג של תוכן יתר או איזה מפלצת פרנקנשטיין שבונים פה מרוב שרוצים שיהיה גדול ואפי יותר, אני מקווה שאתבדה.

אני לא לגמרי sold על הדואל פליי הזה. מהסרטון, נראה לי כאילו ממש מעפן להלחם עם nightwing. מעבר לזה, נראה כמו גאדג'ט נכה. כזה שאפשר להשתמש בו רק בקרבות. אני מניח שזה תלוי בכמה באמת יהיה שונה ומהנה להשתמש בדמויות אחרות.

התוכן הסמי רנדומלי הזה, יכול להעשות בצורה נהדרת, או בצורה ממוחזרת. זה תלוי הרבה בכמה מפגשים כאלה יש, כמה ואריאציות יכולות להיות בתוך המפגשים וכמובן, בתדירות שלהם.
עשו את זה בRDR, למשל. שם זה היה יחסית נדיר, אז למרות שהיו ממש מעט סוגים, זה לא הרגיש ממוחזר, אלא דרך נהדרת להעביר לשחקן מידע על האופי של העולם (אם זה כמה חבר'ה שתולים מישהו באמצע שום מקום, פושע שבורח אחרי פשע, או אישה שקוראת לעזרה ומתגלה שזה מארב).
בGTA V, למשל, כבר הפכו את זה לאומנות. אם זה היה האפשרות לקחת טרמפיסטים רנדומליים למחוז חפצם, או למחנה של כת פסיכית ומגוון משימות fetch עם טונה אישיות וסיפור משעשע לרוב (לפני איזה שבוע, כששיחקתי, נתקלתי במשימה כזאת, שלא ראיתי ב360 - איזה איש בתחתונים שקשור לעמוד באמצע כביש מהיר ומסתבר שה"חברים" שלו קשרו אותו שם כשהם היו שיכורים במסיבת רווקים שלו והייתי צריך להביא אותו מהר לבית, כדי לקחת טוקסידו ואז לחתונה שלו).
בFC4 ממש העמיסו עליך את המשימות, אז למרות שהן היו כיפיות ועשויות היטב (לפחות רובן. לא זו שבה אתה סתם מתקן רכב תקוע), אחרי כמה שעות, זה כבר התחיל להמאס. בחכמה מסוימת, הם דאגו שהן יהיו לחלוטין לבחירת השחקן ואין השלכות רעות למקרה שאתה מתעלם מהן.

בקיצור, זה לחלוטין שאלה של איזון. יהיה מעניין לראות איך זה יראה במשחק. אני חושב שבסה"כ, אפשר לסמוך על רוקסטדי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מאי 2015, 12:09

ב GTA5 זה באמת נעשה טוב, כי זה לא היה הבשר והיה תוכן צד ענק חוץ מזה, חוץ מזה שזה היה שם ראנדומלי ולא חופר יותר מדי.
פה זה נשמע לי כאילו בכל חור יהיו פעילויות שכאלו, חוץ מהעניין שזה יכול להציק ולחפור עם POP UPS שיש "עלמה במצוקה" באיזור או איזה דרון מטופש שעף 50 מטר לידך, זה גם יכול לבוא על חשבון משימות צד עלילתיות כמו שהיה בסיטי, ואת זה אני ממש לא אוהב.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 מאי 2015, 12:16

bling כתב:ב GTA5 זה באמת נעשה טוב, כי זה לא היה הבשר והיה תוכן צד ענק חוץ מזה, חוץ מזה שזה היה שם ראנדומלי ולא חופר יותר מדי.
פה זה נשמע לי כאילו בכל חור יהיו פעילויות שכאלו, חוץ מהעניין שזה יכול להציק ולחפור עם POP UPS שיש "עלמה במצוקה" באיזור או איזה דרון מטופש שעף 50 מטר לידך, זה גם יכול לבוא על חשבון משימות צד עלילתיות כמו שהיה בסיטי, ואת זה אני ממש לא אוהב.

זה ממש לא היה רנדומאלי בGTA V. סורי לנפץ לכם את הבועה. יש משימה אחת כזאת באתר בניה שצריך לחלץ פועל בניין ממשאית, שמשום מה לא משנה מה עשיתי, הוא פשוט לא יצא ממנה ואו שהוא התפוצץ לבד או שאני התפוצצתי יחד איתו (כנראה איזה באג, כי הוא פשוט סירב לצאת מהמשאית). בקיצור, המשימה הזאת הופעלה כל X זמן שעברתי באזור של אתר הבניה, עם אותו פועל הבניין, באותה המשאית, עם אותם הצינורות שחוסמים אותו. לא משנה שהוא מת כבר מלא פעמים קודם. ובנוסף, לא יודע אולי זאת הייתה בעיקר החוויה שלי, אבל היו לי המון ''היי, הוא גנב לי את הארנק!! תפוס אותו''. המון. אני חושב שנעניתי ל15 כאלה לפני שהתחלתי להתעלם מהן לחלוטין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מאי 2015, 12:50

Klayman כתב:
זה ממש לא היה רנדומאלי בGTA V. סורי לנפץ לכם את הבועה. יש משימה אחת כזאת באתר בניה שצריך לחלץ פועל בניין ממשאית, שמשום מה לא משנה מה עשיתי, הוא פשוט לא יצא ממנה ואו שהוא התפוצץ לבד או שאני התפוצצתי יחד איתו (כנראה איזה באג, כי הוא פשוט סירב לצאת מהמשאית). בקיצור, המשימה הזאת הופעלה כל X זמן שעברתי באזור של אתר הבניה, עם אותו פועל הבניין, באותה המשאית, עם אותם הצינורות שחוסמים אותו. לא משנה שהוא מת כבר מלא פעמים קודם. ובנוסף, לא יודע אולי זאת הייתה בעיקר החוויה שלי, אבל היו לי המון ''היי, הוא גנב לי את הארנק!! תפוס אותו''. המון. אני חושב שנעניתי ל15 כאלה לפני שהתחלתי להתעלם מהן לחלוטין.

מה עשית את המשימה של הבנייה כמה פעמים? לא, רק פעם אחת השלמת אותה וזהו, וזה אירוע "רנדומלי" די נחמד, בלי קשר אם מתוכנן וכולם יפגשו בו או לא, הוא מבוים ברדנומליות אם תרצה. (אני אגב פישלתי בה פעם-פעמיים אבל הצלחתי לסיים אותה)
לעצור 150 פעם מישהו שגנב ארנק זה בדיוק הקטע המעפן שאני חושש שיהיה הרבה ממנו בבאטמן, הם מתארים זאת ככל מני פעילויות שכאלו של בריונים שהורסים משהו/ נטפילם לאזרח/ או דרונים שמציקים וכו' זה לא נשמע לי טוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 13:00

Klayman כתב:

כתבתי סמי רנדומלי מסיבה, אז שום בועה לא נופצה. לפעמים הם מופיעים. לפעמים לא. אני חושב שגם יש משימות שונות לכל דמות.
בFC4, למשל, זה רנדומלי לגמרי. המשימות יכולות לקרות בכל מקום, אבל הן גם מאוד חוזרות על עצמן וכל פעם עם אותו מבנה. הן ממש לא מתוכננות. פשוט יהיה קרב יריות באמצע שום מקום, או מכונית תקועה, או שליח שצריך להרוג, או משאית נשק שצריך לגנוב\להרוס. את המשימות עם המבנה, הם שמרו למשימות צד אמיתיות ושם הם גם ידעו לנצל את הטופוגרפיה בצורה חכמה, ככה שגם אם אתה עושה כמה משימות התנקשות, יש גיוון מסוים באיך שאתה צריך לגשת לאתגר (בFC3 זה נעשה יותר טוב, לדעתי).
בGTA V, יש פחות אלמנטים רנדומליים. כלומר, יכול להיות שתתקל בזה ויכול להיות שלא, אבל זה קורה באזורים ספציפיים ולכן זה גם עם מבנה יותר מעניין ומקורי.

הקטע של הגנב באמת מופיע הרבה. זה בסגנון של המשימות שיש בFC. טאצ' מצוין לדעתי. לא כי המשימה מעניינת במיוחד (עשיתי אותה אולי 5 פעמים), אלא כי זה מוסיף להרגשה של עולם שחי גם בלעדיך. זה לא שונה מלראות את המשטרה רודפת אחרי איזה רכב, או תאונות דרכים שקורות בלי התערבות שלך. רק הוסיפו לך את האפשרות להתערב באיזו דרך שתרצה.
זה עוד אחד מהדברים הייחודיים בGTA V, שנעשה יותר טוב מכל משחק אחר בז'אנר - המגוון בסוגי המשימות מדהים.
אם בFC זה או משימות רנדומליות לחלוטין כמו הגנב, או משימות צד מעוצבות בידי המפתחים, אז בGTA יש כבר טווח באמצע, עם כל מיני משימות עם יותר, או פחות מבנה ואפילו כאלו שיש להן arc סיפורי, כמו הקטע עם הכת בהרים.
זה תורם המון לכמה שהעולם מרגיש אותנטי וחי.

אגב, במשימה שאתה מדבר עליה, פשוט צריך להזיז את הצינורות מספיק, כדי שהוא יוכל לצאת. לקח לי גם איזה 3 ניסיונות. נראה לי שהם פשוט עשו את הדרישות להזזת הצינורות נוקשים מידי.

---

בלינג, היו אותן משימות גם במשחקים הקודמים בסדרה. אני לא חושב שהם יהוו בעיה. תוכן צדדי ולא חובה, שלא באמת פוגע במשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2015, 19:33

בgta, חוץ מאירועי ״גנבו לי את הרכב״ ואירועי ״גנבו לי את הארנק״ הכל מתוסרט לגמרי מראש.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 20:09

DrKeo כתב:בgta, חוץ מאירועי ״גנבו לי את הרכב״ ואירועי ״גנבו לי את הארנק״ הכל מתוסרט לגמרי מראש.

עניין התסרוט לא משנה. גם בRDR זה מתוסרט מראש, כשאתה פוגש כמה אנשים שתולים מישהו.
יכול להיות שרנדומליות פחות מתאים פה. מה שמשנה זה שהמשימות האלו קורות סביבך, בין אם אתה רוצה בכך ובין אם לא. הן שם. הן לא מוצגות לך כמו שמוצגות המשימות ה"אמיתיות" במשחק ואתה גם יכול לבחור להתעלם מזה לגמרי.
זה פשוט מוסיף המון אותנטיות לעולם. ההרגשה הזאת שקורים דברים, בלי קשר למה שאתה עושה, היא משהו שGTA V עושה הכי טוב בתעשייה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 מאי 2015, 20:17

לי זה לא כ''כ הרגיש ככה.. :). בטח לא כשזה קורה שוב ושוב ושוב ושוב. נגיד הבחור שקשור לעמוד? לא לקחתי אותו בהתחלה. ואחרי כמה ימים ששיחקתי ועברתי עוד לא מעט משימות, הוא עדיין היה שם.. אז זה די שבר את האשליה :P
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 מאי 2015, 20:34

Klayman כתב:לי זה לא כ''כ הרגיש ככה.. :). בטח לא כשזה קורה שוב ושוב ושוב ושוב. נגיד הבחור שקשור לעמוד? לא לקחתי אותו בהתחלה. ואחרי כמה ימים ששיחקתי ועברתי עוד לא מעט משימות, הוא עדיין היה שם.. אז זה די שבר את האשליה :P

כן. כמו בכל משחק אחר, לא חסרים דברים שיכולים לחשוף את התפרים של העולם הלא אמיתי. GTA פשוט עושה את זה הכי טוב, בגבולות המאוד קשים שהמכאניקות שלו מציבים.
גם ברור מאליו שעדיף שתהייה האפשרות הזאת שתתעלם ממשימה ואחרי זה תוכל לעשות אותה, מאשר לאבד את היכולת לעשות אותה לעד.

ואגב, רנדומליות באמת לא מתאים. ארעיות זו המילה הנכונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2015, 20:56

Nucleus_Dawn כתב:
עניין התסרוט לא משנה. גם בRDR זה מתוסרט מראש, כשאתה פוגש כמה אנשים שתולים מישהו.
יכול להיות שרנדומליות פחות מתאים פה. מה שמשנה זה שהמשימות האלו קורות סביבך, בין אם אתה רוצה בכך ובין אם לא. הן שם. הן לא מוצגות לך כמו שמוצגות המשימות ה"אמיתיות" במשחק ואתה גם יכול לבחור להתעלם מזה לגמרי.
זה פשוט מוסיף המון אותנטיות לעולם. ההרגשה הזאת שקורים דברים, בלי קשר למה שאתה עושה, היא משהו שGTA V עושה הכי טוב בתעשייה.

לא מתווכח עם זה, רק מציין עובדה. אלה משימות צד, לא משימות רנדומאליות. זה דווקא דבר חיובי, איכות בחיים לא תקבל ממישמות רנדומליות. פשוט לא לכולם יש את התקציב והזמן לעשות כל כך הרבה משימות צד כמו רוקסטאר.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 מאי 2015, 11:21

גם בסקיירים משימות הRadiant Quest (שם יש רנדומיזציה חלקית של הgoals) מתחילות בשלב מסוים לשעמם בגנרית שלהן ואתה מוצא את עצמך מתעסק רק במשימות המתוסרטות מראש (ויש מספיק כאלו). טוב שGTA (וRDR) עושים גם את רוב ה"random encounters" מתוסרטים כי נכון להיום כנראה שאין דבר כזה אירוע שהוא גם רנדומלי וגם מעניין עלילתית. נראה מה יהיה לקן לוין להגיד בנושא.

אגב, גם במשחקי באטמן קודמים אולי אין רנדומליות אבל יש משימות צדדיות שהן יותר fetch quest ויש משימות עם תגמול עלילתי אמיתי. החידות של הרידלר הופכות אותו ליחודי יחסית בנוף משחקי העולם הפתוח, אבל אפילו בהן לא הצלחתי להביא את עצמי ל-100% או משהו שמתקרב לזה, וזה למרות שבארקהם סיטי אמור להיות סיפור מאחוריהן).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מאי 2015, 12:18

swym כתב:גם בסקיירים משימות הRadiant Quest (שם יש רנדומיזציה חלקית של הgoals) מתחילות בשלב מסוים לשעמם בגנרית שלהן ואתה מוצא את עצמך מתעסק רק במשימות המתוסרטות מראש (ויש מספיק כאלו). טוב שGTA (וRDR) עושים גם את רוב ה"random encounters" מתוסרטים כי נכון להיום כנראה שאין דבר כזה אירוע שהוא גם רנדומלי וגם מעניין עלילתית. נראה מה יהיה לקן לוין להגיד בנושא.

אגב, גם במשחקי באטמן קודמים אולי אין רנדומליות אבל יש משימות צדדיות שהן יותר fetch quest ויש משימות עם תגמול עלילתי אמיתי. החידות של הרידלר הופכות אותו ליחודי יחסית בנוף משחקי העולם הפתוח, אבל אפילו בהן לא הצלחתי להביא את עצמי ל-100% או משהו שמתקרב לזה, וזה למרות שבארקהם סיטי אמור להיות סיפור מאחוריהן).

אני לא חושב שיש לקן לוין בעיה עם זה כי הוא לא רוצה משימות רנדומליות, הוא רוצה שהמשימות יפתחו לפי הדינמיקה שלך עם העולם והדמויות. גם לפי הפילוסופיה שלו המשימות יכולות להיות מתוסרטות מההתחלה ועד הסוף, אולי עם כמה ווריאנטים בהתאם לדמויות ולסביבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מאי 2015, 12:49

swym כתב:גם בסקיירים משימות הRadiant Quest (שם יש רנדומיזציה חלקית של הgoals) מתחילות בשלב מסוים לשעמם בגנרית שלהן ואתה מוצא את עצמך מתעסק רק במשימות המתוסרטות מראש (ויש מספיק כאלו). טוב שGTA (וRDR) עושים גם את רוב ה"random encounters" מתוסרטים כי נכון להיום כנראה שאין דבר כזה אירוע שהוא גם רנדומלי וגם מעניין עלילתית. נראה מה יהיה לקן לוין להגיד בנושא.

בסיטי אני לא מחשיב שם משהו ל FETCH כי גם במשימות הצדדיות הפשוטות כמו להגיע מספיק מהר לטלפון של ויקטור זסאס קיבלת פרטי עלילה עליו ועל האישיות שלו ולבסוף גם היה pay off שהגעת למחבוא שלו והתגנבת אליו עם פאזלים סביבתיים ולכדת אותו, לכל העניין יש קונטקס ופיתוח עלילתי, זה לא איזה פעילות "בריונים הורסים ניידת, לך תעצור אותם * 30 פעם", סבבה אז היו כל מני דברים כמו מבחני תעופה אבל זה לא היה קריטי ולא הרכיב חלק משמעותי מתוכן הצד כמו שנשמע בטריילר האחרון שלהם, אני רק מקווה שכל הדברים הללו לא יציקו מדי ושבעיקר לא יבואו על חשבון תוכן צד עלילתי נרחב.

את הרידלר אגב אני כן סיימתי ב 100%, לפעמים עם קצת עזרה בחלקן כמו איך לחפש סימן שאלה שלא מצאתי וכו' אבל הן סכ"ה היו ממש כיפיות (בסיטי, לא באוריג'ינס) וגם בסופן היה pay off מגניב עם חדרי הרידלר ולכידתו בסוף, התוכן הצדדי בסיטי באמת היה מעולה בעיני.
אגב קצת מדאיג שהוא מבטיח שמדובר בחידות הכי קשות ומתוחכמות בסדרה, כאילו אני ממש אוהב את החידות ובכלל משחקי פאזלים באופן כללי אבל הן צריכות יחסית לזרום, זה באטמן, יש המון מה לעשות, לא באתי עכשיו לפתור 60 חידות ברמה של פורטל וה swapper, תנו איזה טריק נחמד וכיפי לפתור בדרך ושאוכל להמשיך הלאה למשימה, לא שאני אשב כל פעם חצי שעה ואגרד את הראש :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 מאי 2015, 16:08

bling כתב:בסיטי אני לא מחשיב שם משהו ל FETCH כי גם במשימות הצדדיות הפשוטות כמו להגיע מספיק מהר לטלפון של ויקטור זסאס קיבלת פרטי עלילה עליו ועל האישיות שלו ולבסוף גם היה pay off שהגעת למחבוא שלו והתגנבת אליו עם פאזלים סביבתיים ולכדת אותו, לכל העניין יש קונטקס ופיתוח עלילתי, זה לא איזה פעילות "בריונים הורסים ניידת, לך תעצור אותם * 30 פעם", סבבה אז היו כל מני דברים כמו מבחני תעופה אבל זה לא היה קריטי ולא הרכיב חלק משמעותי מתוכן הצד כמו שנשמע בטריילר האחרון שלהם, אני רק מקווה שכל הדברים הללו לא יציקו מדי ושבעיקר לא יבואו על חשבון תוכן צד עלילתי נרחב.

את הרידלר אגב אני כן סיימתי ב 100%, לפעמים עם קצת עזרה בחלקן כמו איך לחפש סימן שאלה שלא מצאתי וכו' אבל הן סכ"ה היו ממש כיפיות (בסיטי, לא באוריג'ינס) וגם בסופן היה pay off מגניב עם חדרי הרידלר ולכידתו בסוף, התוכן הצדדי בסיטי באמת היה מעולה בעיני.
אגב קצת מדאיג שהוא מבטיח שמדובר בחידות הכי קשות ומתוחכמות בסדרה, כאילו אני ממש אוהב את החידות ובכלל משחקי פאזלים באופן כללי אבל הן צריכות יחסית לזרום, זה באטמן, יש המון מה לעשות, לא באתי עכשיו לפתור 60 חידות ברמה של פורטל וה swapper, תנו איזה טריק נחמד וכיפי לפתור בדרך ושאוכל להמשיך הלאה למשימה, לא שאני אשב כל פעם חצי שעה ואגרד את הראש :)

אני באמת לא זוכר אם זה היה בסיטי, אבל באוריג'ן בהחלט היו משימות "כמה פושעים עושים X. תעצור אותם" שיכלת לעשות, בזמן שריחפת לך מעל הבניינים בעיר, בדרך לאנשהו.
זה לא הפריע. זה דווקא היה נחמד. גרם לoverworld להרגיש יותר חי וכאילו באמת קורה בו משהו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 מאי 2015, 20:14

Nucleus_Dawn כתב:
כן. כמו בכל משחק אחר, לא חסרים דברים שיכולים לחשוף את התפרים של העולם הלא אמיתי. GTA פשוט עושה את זה הכי טוב, בגבולות המאוד קשים שהמכאניקות שלו מציבים.
גם ברור מאליו שעדיף שתהייה האפשרות הזאת שתתעלם ממשימה ואחרי זה תוכל לעשות אותה, מאשר לאבד את היכולת לעשות אותה לעד.

ואגב, רנדומליות באמת לא מתאים. ארעיות זו המילה הנכונה.

אההה... ממש אין לי בעיה עם זה שהאירועים האלו מתוסרטים! אני מסכים שזה הופך אותם למעניינים יותר. פשוט זה לא ''תורם לתחושת העולם החי סביבך''. לפחות לא לי :P. דפוק שכזה.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 מאי 2015, 20:22

Klayman כתב:

אההה... ממש אין לי בעיה עם זה שהאירועים האלו מתוסרטים! אני מסכים שזה הופך אותם למעניינים יותר. פשוט זה לא ''תורם לתחושת העולם החי סביבך''. לפחות לא לי :P. דפוק שכזה.

זה פשוט בגלל שזו דרך הרבה יותר אורגנית "לקבל" משימה. אתה עובר במקום והיא קוראת אתה לא צריך ללכת למרקר במפה. זה קורה במקרה ולא באופן מתוכנן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 מאי 2015, 11:18

Nucleus_Dawn כתב:
אני באמת לא זוכר אם זה היה בסיטי, אבל באוריג'ן בהחלט היו משימות "כמה פושעים עושים X. תעצור אותם" שיכלת לעשות, בזמן שריחפת לך מעל הבניינים בעיר, בדרך לאנשהו.
זה לא הפריע. זה דווקא היה נחמד. גרם לoverworld להרגיש יותר חי וכאילו באמת קורה בו משהו.

בסיטי זה לא היה, באוריג'ין כן, אני לא רואה את זה מוסיף משהו, בסיטי היו כל הזמן כנופיות ברחוב וכשרציתי (בין אם כדי לנסות עליהם מהלכי קרב חדשים או סתם בשביל לקבל XP) בחרתי להתעמת איתם בעצמי, מבחינתי זה לא כזה אורגני לראות פעילות שחוזרת על עצמה מליון פעם של עוד פעם פושעים שהורסים ניידת או נטפלים לאזרח שהמשחק מפנה אותי לעצור עם פופ בולט על המסך כל חצי שעה, זה רפטטיבי ומעצבן, בערך כמו שב GTA5 כל 20 דקות מישהו מפנה אותך לשודד שגנב לו ארנק, רק ששם לפחות אין POP UP מציק על המסך אז לפחות זה יותר נסבל מבאטמן (וגם זה פחות מוציא אותך מהאימרסיביות של המשחק- ב GTA לסרב לעזור לזקנה לעצור שודד זה די מתבקש ואפילו הגיוני להתעלם מזה בהקשר של העולם, כבאטמן להתעלם מהפופ אפ הענקי שאומר שמציקים לאזרח חסר ישע זה קצת מוציא אותך מהדמות)

גם במקרה של אוריג'ין תוכן הצד היה די חלש, אבל יכול להיות שזה קשור גם למוד האונליין הכפוי שהכניסו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 מאי 2015, 13:09

bling כתב:בסיטי זה לא היה, באוריג'ין כן, אני לא רואה את זה מוסיף משהו, בסיטי היו כל הזמן כנופיות ברחוב וכשרציתי (בין אם כדי לנסות עליהם מהלכי קרב חדשים או סתם בשביל לקבל XP) בחרתי להתעמת איתם בעצמי, מבחינתי זה לא כזה אורגני לראות פעילות שחוזרת על עצמה מליון פעם של עוד פעם פושעים שהורסים ניידת או נטפלים לאזרח שהמשחק מפנה אותי לעצור עם פופ בולט על המסך כל חצי שעה, זה רפטטיבי ומעצבן, בערך כמו שב GTA5 כל 20 דקות מישהו מפנה אותך לשודד שגנב לו ארנק, רק ששם לפחות אין POP UP מציק על המסך אז לפחות זה יותר נסבל מבאטמן (וגם זה פחות מוציא אותך מהאימרסיביות של המשחק- ב GTA לסרב לעזור לזקנה לעצור שודד זה די מתבקש ואפילו הגיוני להתעלם מזה בהקשר של העולם, כבאטמן להתעלם מהפופ אפ הענקי שאומר שמציקים לאזרח חסר ישע זה קצת מוציא אותך מהדמות)

גם במקרה של אוריג'ין תוכן הצד היה די חלש, אבל יכול להיות שזה קשור גם למוד האונליין הכפוי שהכניסו.

אני חושב שהמפתח הוא באמת לא להציק לשחקן עם זה ולדאוג לגיוון.
אם יהיו אלמנטים אקראיים במשימות האלו (כלומר, מעבר למתי/איפה/הרכב האויבים), זה יכול לעזור, אבל זה לא פשוט בכלל לעשות את זה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 13:00

מיקרוסופט ממצבת את בטמן כמשחק ONE וחלונות. מעניין אם הם יעשו באנדל:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 מאי 2015, 13:04

DrKeo כתב:מיקרוסופט ממצבת את בטמן כמשחק ONE וחלונות. מעניין אם הם יעשו באנדל:

עם חלונות? זה יהיה ממש שווה, כי חלונות 10 מגיע בחינם לבערך כולם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2015, 13:05

Nucleus_Dawn כתב:
עם חלונות? זה יהיה ממש שווה, כי חלונות 10 מגיע בחינם לבערך כולם.

כן, שמעתי שהבאנדל של בטמן וחלונות 10 עולה 60$ :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים