Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2015, 16:09

הבטמוביל אכן מהירה יותר, אבל לא באמת נחוצה בגלל שעכשיו כשיש את הגראפל של השלושה A אפשר להגיע ממקום למקום ממש מהר. אבל בכל מקרה הבעיה העיקרית שלי עם הבטמוביל היא שהביצועים של המשחק קטסטרופה ברגע שאתה נכנס אליה בתוך העיר ואז זה פשוט פוגע בחוויה, לא ממש נגד הגיימפליי שלה.

לאסקין, אתה מאוד אופטימי בנושא תיקון המשחק אבל לך לפחות כדאי לחכות לפאטצ' של הSLI. אבל האמת, אני לא בטוח כמה זה יעזור לך. המשחק ברגיל עובד לי ב60 נעול אז אני משער שגם לך בSLI הוא יעבוד ב60 נעול וברגע שיש את הבעיות בבטמוביל המשחק לא נופל ל30, הוא צולל גם ל3 פריימים בשניה ואני לא חושב שזה משנה מדי אם זה יצלול לך ל3 או עם הSLI ל6.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 נובמבר 2015, 18:20

תנסה להוריד את האפקטים של נווידיה שקשורים לרכב, כמו העשן.
אם על ה760 שלי זה גרם לבאטמוביל לעבוד בגמגום רגיל (כמו כל המשחק ולא יותר) אני מאמין שגם אצלך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2015, 18:34

אפשר להוריד רק את האפקטים של הרכב? כי העשן זה אפקט מגניב אש עוד מארקאם המקורי וממש מבאס אותי לשחק את כל המשחק בלי האפקט הזה. אם לא, ממש חבל שאי אפשר כי ממילא העשן של הרכב מיותר לגמרי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2015, 18:42

לא קשור, אבל אם כבר אפקטים - מעניין מתי יישמו את זה במשחקים:

לדיסני יש פיתוחים ממש מגניבים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2015, 18:55

זה נטו אחד האפקטים של נווידיה. שיחקתי בלעדיהם (כי יש לי amd) ולא חוויתי גמגום אחד לאורך כל המשחק לא בבאטמוביל ולא מחוצה לה. תנטרלו אחד אחד ותראו מה הכי משפיע, לדעתי. למרות שלא התלהבתי בטירוף, אני עדיין חושב שהוא משחק טוב, ושווה לוותר על כמה אפקטים בשבילו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 נובמבר 2015, 19:04

DrKeo כתב:אפשר להוריד רק את האפקטים של הרכב? כי העשן זה אפקט מגניב אש עוד מארקאם המקורי וממש מבאס אותי לשחק את כל המשחק בלי האפקט הזה. אם לא, ממש חבל שאי אפשר כי ממילא העשן של הרכב מיותר לגמרי.

אין אפשרות לבטל רק לרכב או שלפחות לא הייתה לפני הפאץ האחרון כשאני שיחקתי.
גם אצלי האפקטים של נווידיה גרמו לגמגום קיצוני (רמת ה5 פריימים כמו שאמרת) שלא קשור בכלל למה שקורה על המסך (כלומר גם בקטעים סגורים ופשוטים, אם היה עשן ובעיקר כשזה היה מהרכב, המשחק פשוט נפל).
בסוף נשארתי רק עם האפקטים של הגשם שלא גרם לי לבעיות, אבל לך יש מחשב חזק בהרבה אז תבדוק אולי תוכל להוריג פחות.
בכל מקרה לפי הנסיון שלי האפקט הבעייתי באמת הוא האפקט של העשן, שגורם למשחק ליפול בלי קשר למערכת או לשאר ההגדרות, זה פשוט "באג" באפקט הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 01 נובמבר 2015, 20:10

יאפ.. ככל הנראה לא יישמו שם משהו כמו שצריך. לא יודע להגיד בדיוק מה, אבל העובדה הפשוטה היא שעל מחשב פחות חזק משלך, נדב, המשחק רץ בלי שום גמגום (גם עם 8GB RAM) בכלל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2015, 22:23

כן, הבנתי שזה האפקטים לצערי. טוב נו, ננסה להוריד את העשן בלבד ונראה מה הולך. או זה או שאני אסבול fos חד ספרתי מדי פעם :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 נובמבר 2015, 22:43

גם אצלי ברגע שהורדתי את העשן, המשחק עבד יותר טוב. היו גמגומים עם המכונית, אבל הרבה פחות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 נובמבר 2015, 23:02

Laskin כתב:ושוב, בחיים** לא רוכש משחק של WB

**עד להודעה חדשה ^_^

פשוט תסתפק בלא לרכוש ב-pre-order. אנשים אף פעם לא לומדים, מסתבר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2015, 23:49

InterAl כתב:
Laskin כתב:ושוב, בחיים** לא רוכש משחק של WB

**עד להודעה חדשה ^_^

פשוט תסתפק בלא לרכוש ב-pre-order. אנשים אף פעם לא לומדים, מסתבר.

הבעיה היא שהסיילים הטובים למשחקים חדשים ל PC מותנים בדר״כ ב pre-order.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 00:09

נכון, זה היה בנווים באיזה 30$ למשחק פלוס הsp בהזמנה מראש. חוץ מזה מעולם לא קבלתי כוויה מהזמנה מראש, גג צריך לחכות שבוע או שבועיים לפאטצ׳ וזה שווה את זה בשביל ההנחות טרום שיגור. המקרה של בטמן חריג בצורה קיצונית, מי ידע שנצטרך לחכות פאקינג 5 חודשים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2015, 08:41

יאפ, הכי הרבה שקיבלתי היה שלא הייתה תמיכה טובה כל כך בSLI איזה חודש או משהו כזה, או כמה באגים שרובם המכריע והמפריע תוקנו אחרי בערך 10 ימים... WB זילזלו בלקוחות בצורה קיצונית, שיקרו להם/הסתירו מידע לגבי הפורט, הבטיחו שוב ושוב תיקונים שלא הגיעו... כאילו, על כמה משחקים שמעתם שעשו להם RECALL מרוב שהיו בלתי-שחיקים? אחד? :)
חברה כזו, לדעתי, צריכה לקבל קצת חרם בחזרה, על מנת שתלמד לשפר את היחס והתקשורת ששחקני הPC מקבלים ממנה. לא יחרימו - לא ילמדו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 11:52

המפעל באמת היה מעולה, סיימתי אותו אתמול ועוד קצת. אני משער שמה שקרה בסוף שלו זה הטוויסט שדברו פה עליו (
ספויילר: הצג
זה שהג'וקר מופיע כסוג של מלאך רע על הכתף של בטמן
)? האמת שחשבתי שהולך לקרות משהו הרבה יותר מגניב כי כמה דקות אחרי המפעל
פגשתי בעטלף ענקי והייתי בטוח שבגלל הרעל של הדחליל הולכות להיות לי הזיות לאורך כל המשחק, דבר שנשמע מגניב ברמות אחרות, ביחוד שהוא יוצר מצב שבו אתה לא בטוח מה אמיתי ומה לא, אבל בסוף זה היה באמת עטלף אמיתי :)

בכל מקרה אני ממש נהנה, כמו מכל בטמן. מרגיש קצת מבולגן כרגע, כל 5 דקות אני שומע על נבל בטמן אחר שעושה משהו אחר בצד אחר של העיר, אבל Gameplay is king. סרטון שראיתי ושמתי בנושא של התרבות גיימינג הרס לי את הזהות של הארקאם נייט אבל זה היה כל כך לא מפתיע וברור שזה גבל בבדיחה. כאילו באמת?
רובין כל 3 שניות מתקשר אלי ואני מירט אותו ומסרס אותו כל שניה?
כל כך ברור.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2015, 12:04

כן זה ה"טויסט" שדובר עליו, אבל זה ממשיך להתפתח ולהשתדרג, ללא ספק זה הצד העלילתי הכי חזק של המשחק ובפער.
אגב לגבי מה שאמרת עם העטלף, גם אני חשבתי את זה בהתחלה וממש התאכזבתי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 נובמבר 2015, 12:07

המפעל משימה מעולה, גם אהבתי שם את השימוש בבאטמוביל, לפתור פאזלים וקרבות קלילים, מוסיפה אחלה גיוון, לצערי בהמשך השימוש בה מתדרדר.

וכן, זה הטוויסט המדובר והאספקט הכי טוב בעלילה של המשחק, אל תדאג, עוד יהיו רגעים די הזויים :)

ותעשה תוכן צד כמו נבלים או למצוא גופה אבל אל תחפש אותו בכח, אם אתה לא מוצא מה לעשות מול העיניים אז תרוץ את הקמפיין.

בקשר לזהות של AK, זה לא הכי מדויק, תמשיך לשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 12:13

פשוט בסרטון שהבאתי
טרוי בייקר עושה קולות מוכרים שלו ומבקשים ממנו לעשות את הארקאם נייט אז הוא אומר "את הארקאם נייט או ג'ייסון טוד?"
. זה מה שאני יודע בנתיים :)
ואני עושה בעיקר את המשימות הראשיות. אני נתקל בדברים צדדיים על הדרך או לפעמים ממש מסמן אותם מהמערכת משימות אבל בנתיים לא התקשתי למצא את המשימות צד. לפעמים אני מתקל ממש בטעות, למשל אתמול שמעתי בקשר חיילים מדברים כמו שתמיד שומעים אותם אבל פתאום הם אמרו את המילה "Fire fighter" אז הפעלתי את הוויזור שלי והפלא ופלא היה שם משימת כבאי.

אגב, הבטמוביל אחלה בנתיים. אפילו מהקרבות שלה אני נהנה למרות שאני ממש צריך את הבוסט הכפול, אני חושב שזה יהיה השדרוג הבא שלי יחד עם גראפל מרובע ואז גראפל מחומש. נראה לי שעם גראפל מחומש לא צריך יותר את הבטמוביל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 נובמבר 2015, 12:38

גם אני נהניתי מהבאטמוביל לאורך רוב המשחק, למרות שהקרבות לא מתפתחים יותר מדי זה עדיין היה לי סוג של גיוון נחמד באמצע השלב, כל עוד זה במינון נכון, אבל הם יצאו לגמרי מהפייסינג שלה בחלקים מסויימים בהמשך.

ההאהבה של אנשים למשחק באמת תלויה עד כמה הם הסתדרו עם הבאטמוביל או לא, אני אישית, למרות הקטעים הבעייתיים (שבאמת מעפנים אבל הצלחתי לעבור אותם בלי יותר מדי בעיות, יש אנשים שנתקעו עליהם ושם בצדק החוויה שלהם מהמשחק נפגמה משמעותית) ברוב הזמן נהניתי ממנה ולכן הקמפיין היה לי מצויין מבחינת הגיימפליי, זה בתכל'ס ההבדל הגדול היחיד בין המשחק הזה לקודמיו שיכול להשפיע על דיעות של אנשים לרעה כשזה מגיע לקמפיין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2015, 12:53

גם אני סך הכל נהנתי מהבאטמוביל, ממש עד המשימות המוגזמות שיש איתה בסוף המשחק (משימות ההתגנבות נוראיות)
כנראה שבגלל זה, ובגלל שאני מאוד נהנתי מ"הרגעים ההזויים" שיש במשחק הזה בשפע בהמשך, מאוד נהנתי ממנו עד לרמה שהוא לבטח לא נופל מאף משחק בסדרה ואולי אפילו הטוב ביותר לפרקים מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 13:17

אני שמח שאתם אומרים שיש קטעים הזויים אחר כך, אלה הקטעים האהובים עלי בבטמן :)
אני מקווה שיש ממש קטעים כמו בארקאם אסיילם שכל העולם מתפורר סביבך והמון פיסיקה מתרחשת מסביב. ממש אהבתי שהיה את
הפתיח של The killing Joke ברגע שהיית מסומם מיד אחרי המפעל, כשאתה נכנס למגדל שעון ורואה את הג'וקר יורה בברברה גורדן
. זה היה סוג של טעימה קטנה, אני מקווה שהולכים עם זה רחוק יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 נובמבר 2015, 15:00

אלו הקטעים שהכי אהבתי במשחקי באטמן גם כן ובדיוק בגלל זה יש לו מקום כל כך גבוה אצלי ברשימה, כי הוא הולך רחוק עם הקטעים האלה.
בכלל אני חושב שכמשחק הוא פחות מהודק ויציב מלמשל ארקהם סיטי, ובשיא השפל שלו יש גם כמה קטעים פשוט נוראיים עם הבאטמוביל לקראת הסוף, אבל כשהוא לוקח על עצמו את קטעי ההזייה האלו (מישהו כבר חייב למצוא לנו מילה טובה יותר לתיאור שלהם :) ) הוא מגיע, לדעתי, לשיא של הסדרה.

בסופו של דבר אני מבין מהתיאורים שלך שאתה אוהב בבאטמן פחות או יותר את מה שאני אהבתי, ואני חושב שאם תיגש למשחק בידיעה שיהיו שם רגעי שפל ותדע לנשוך שפתיים כשהוא יהיה רע (ובקטעים הרעים בהמשך, הוא ממש רע) ולא תייחס להם יותר משמעות ממה שמגיע להם כמו שאני עשיתי, אתה תקבל בסופו של דבר מהמשחק את הצד השני של המטבע בצורת כמה מרגעי השיא של הסדרה.

וכן,
הקטע של הקילינג ג'וק היה אדיר :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 נובמבר 2015, 17:27

אגב, נדב.
אתה יודע שמדובר ברובין אחר ולא בזה שעובד איתך, כן?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 17:51

Nucleus_Dawn כתב:אגב, נדב.

האמת שלא ידעתי אם
הרובין שאיתי הוא טוד או ג'ייסון אבל סבבה, לא באמת משנה לי יותר מדי אם זה רובין זה או רובין זה. אגב, במפעל כשהג'וקר מופיע פתאום וכאילו יורה בבטמן ואז משחקים את גורדון ל5 דקות הייתי בטוח לגמרי שיש טוויסט מטורף שבו משחקים את גורדון שלוקח את כל הציוד של בטמן והוא צריך להציל את ברוס וויין מהידיים של הג'וקר. זה יכל להיות מגניב לגמרי, כמו הקומיקסים האחרונים :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 נובמבר 2015, 18:10

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:אגב, נדב.

האמת שלא ידעתי אם
הרובין שאיתי הוא טוד או ג'ייסון אבל סבבה, לא באמת משנה לי יותר מדי אם זה רובין זה או רובין זה. אגב, במפעל כשהג'וקר מופיע פתאום וכאילו יורה בבטמן ואז משחקים את גורדון ל5 דקות הייתי בטוח לגמרי שיש טוויסט מטורף שבו משחקים את גורדון שלוקח את כל הציוד של בטמן והוא צריך להציל את ברוס וויין מהידיים של הג'וקר. זה יכל להיות מגניב לגמרי, כמו הקומיקסים האחרונים :)

זה די משנה... במיוחד בהתחשב בכך שבטמן משוכנע שרובין הנוכחי חי (וצודק) ורובין הקודם מת (וטועה). זה כל הקטע, בעצם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2015, 18:12

לא ידעתי שגם בעולם של ארקאם טוד מת אז זה לא טוויסט בשבילי :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 51 אורחים