Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2015, 14:04

אני עדין מתכוון לשחק בdlc של בטמן, ביום שהוא יעלה 5$. המכניקות טובות מדי. והdlc של הוויצ׳ר? זאת שאלה בכלל?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 19:04

אני פשוט בשוק שהרידלר אמר לי ״טוב, עכשיו תמצא כל גביע שקיים בעיר אם אתה רוצה להתמודד איתי״. wtf?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 נובמבר 2015, 19:10

DrKeo כתב:אני פשוט בשוק שהרידלר אמר לי ״טוב, עכשיו תמצא כל גביע שקיים בעיר אם אתה רוצה להתמודד איתי״. wtf?

הא הא?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 19:45

כן! זה מה שהזבל אמר לי :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 נובמבר 2015, 19:53

DrKeo כתב:אני פשוט בשוק שהרידלר אמר לי ״טוב, עכשיו תמצא כל גביע שקיים בעיר אם אתה רוצה להתמודד איתי״. wtf?

כן... זה מה ששבר אותי, למען האמת. ממש רציתי לפחות לכלוא את כל הפושעים הגדולים וברגע שהוא אמר לי את זה, הבנתי שזה ממש לא הולך לקרות וגם על דברים אחרים שרציתי לעשות וויתרתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 19:59

אני עושה את כל משימות הצד והראשית, זהו. אני לא מחפש טרופיז, לפעמים אם אחד נמצא מול הפנים שלי ובא לי לפתור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2015, 20:26

^ זה בדיוק מה שעשיתי. סיימתי אותו על איזה 75%.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 21:23

מה? אז איך יכול להיות שכתוב לי 80+ אחוז ועדין לא סיימתי הכל?

אגב, עשיתי את המשימת התגנבות עם הרכב והשד לא היה כל כך נורא. אולי הפחידו אותי יותר מדי אבל אחרי הכנה מאוד ארוכה בסוף היא הייתה בסדר :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2015, 21:37

אהה התכוונתי שסיימתי את המשחק כולו על 75%.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2015, 22:14

אבל עשית את כל משימות הצד שבגלגל משימות?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2015, 22:17

פינגווין, טו פייס, הרוצח הסדרתי כל הרידלר עד המקום שהגעת אליו ולא מעט ניקיון עמדות וכו '.. וגם המשימות של עזריאל.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 04:10

סיימתי את המשחק, 94%. אני חושב שאני הרבה יותר חיובי לגביו מאשר רוב החבר׳ה כאן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 נובמבר 2015, 05:03

אתה עובר לFO4?
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 נובמבר 2015, 07:59

DrKeo כתב:סיימתי את המשחק, 94%. אני חושב שאני הרבה יותר חיובי לגביו מאשר רוב החבר׳ה כאן.

יש! התאוריה שלי לגבי מה טוב במשחק ביחס לטעם שלך במשחקי הסדרה עבדה!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2015, 10:53

למה אתה בשוק?? הרי ברור שעל מנת להוכיח את זה שאתה ראוי מספיק אינטלגנטית בשביל להתמודד מול הרידלר אתה צריך להרוס 50 סמלי שיריון גנריים ברחבי העיר עם הבאטמוביל, לעשות מרוץ נגד הזמן כדי לאסוף גביעים נוספים, למצוא עוד לא מעט גביעים שהחביא סתם ברחבי העיר ללא פאזל או תחכום מאחוריהם, להרוס אינספור חפצים שונים שמונחים ברחבי השלבים הסגורים וכו', זה common sense בנאדם :roll: (SWYM הזכיר לי את הסמיילי הזה)

וגם אני ידעתי שתאהב את המשחק הרגע שאמרת שאתה סבבה עם הקטעי באטמוביל, זה המכשול העיקרי לאנשים שלא אהבו אותו, אני גם מאוד נהניתי מהקמפיין עצמו, אני חושב שבלי הקטעים הרעים בקמפיין ועם עלילה ראשית קצת יותר מעניינת (העלילה מחוץ לטוויסט) הוא בקלות היה הכי טוב בסדרה בשבילי, בכל זאת הקמפיין אדיר ואפילו לא מחקתי את המשחק כי אני רוצה לעבור עליו בהזדמנות ב NG+ ולחוות אותו עם פייסינג טוב בלי זבל מסביב.

שזאת עוד נקודה, רק הזקתי לעצמי שניסיתי לעשות 100% כי התוודעתי על הדרך לכמות התוכן צד המעפנה במשחק, ברור לי שהייתי צריך לשחק את הקמפיין ולא לטרוח עם רוב התוכן צד.
התוכן צד פה חלש ביותר, חוץ מכמה דמויות מעטות רובו די זבל ופילר, שזה משהו שלא היה ברמות האלו בסיטי וגם זה פגע בהנאה שלי ממנו, בכל אופן שמח שנהנית, באמת אחלה משחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 14:59

האמת, אני חושב שהקמפיין סינגל טוב משל סיטי. כל הקונספט מגניב לגמרי (
ספויילר: הצג
כמובן שאני מדבר על בטמן מאבד את השפיות ומקבל אלמנטים ג'וקריים. הייתי מעדיף שהם היו מתרצים את זה בגז של הדחליל במקום בהזרקה של הדם של הג'וקר, קצת יותר מדי "ליקוויד בגוף של אוסלוט כי השתילו לו את היד של ליקוויד" לטעמי) והוא הוביל לסוף ממש אבל ממש מגניב
. העלילה, זה בטמן למען השם, העלילה הייתה MEH גם בסיטי וגם באסיילם. במשחק הזה gameplay is king והגיימפליי מעולה. הבטמוביל לא להיט מטורף אבל היא כן מהנה, לא הרגשתי שדחפו אותה יתר על המידה כמו שהרבה הרגישו ואפילו ה"התגנבות" איתה הייתה בסדר (קצת הגזימו עם ההגדרה התגנבות. פשוט אוייבים חזקים שצריך להשמיד מאחור, דווקא אפשר להרוג אותם בצורה מאוד זורמת ולא צריך להתגנב יותר מדי).

בסופו של דבר הבעיה העיקרית של המשחק לדעתי, חוץ מאשר הבעיות הטכניות שגרמו אצלי להרבה האטות וגמגומים, שהוא פשוט מלא בזבל מסביב. הייתי מעדיף שהוא יהיה חצי אורך אבל כל משימת צד הייתה באמת עלילה קטנה ונחמדה. במקום זה קבלנו לעשות 15 משימות ממש סזיפיות מכל סוג ורק החלק האחרון לרוב היה עם קצת עלילה והרגיש מעניין יותר. אני חושב שאחת ממשימות הצד היחידות שנהנתי ממנה הייתה עם עזריאל, גם היה צריך לעשות רק 3-4 תת משימות קצרות מאוד וגם החלק האחרון היה מעניין למדי. חבל שלא כולן היו ככה. תהיה בטוח שהייתי מסתדר עם להציל "רק" 4 כבאים ולהשמיד "רק" 4 עמדות מחסום.

זה די מדהים שכל קו העלילה של דו-פרצוף הוא
"אני שודד בנקים, תעצור 3 שודים" ושל פינגווין "יש לי מחסני נשק, תשמיד 6 מחסנים"
. WTF?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2015, 15:27

אני חושב שהסיפור הראשי שסבב סביב האיש דחליל הוא הכי גרוע בסדרה גם ביחס לסיפורים הראשיים האחרים שהם לא משהו מלחתכילה, אולי זה גם בגלל הציפיות שהיו לי מהאויב הזה.

מבחינת הקמפיין "הקרבות בוסים" הם הכי גרועים בסדרה בהפרש ענק, כשאחד מהם הוא בכלל אחד הרגעים הגרועים בקמפיין ובסדרה מבחינתי
הקרב בוס נגד האביר ברכב לייזר הזה שצריך להתגנב
, את הרגעי התגנבות יחסית צלחתי ולא סבלתי מהם יותר מדי אבל כן היו כמה קרבות, במיוחד לקראת הסוף, שהיו מזעזעים ואיבדו את כל טיפת ההנאה שעוד היה לי מהגיימפליי של הבאטמוביל (כולל כאלו שעשיתי כחלק מהתוכן צד של פירוק מוקשים)

מצד שני היו גם לא מעט רגעים מצוינים, מהטובים בסדרה ובסכ"ה מצאתי את הבאטמוביל ברוב המשחק מהנה והכרחית אפילו כי בלעדיה זה היה מרגיש לי כמו סיטי 2.5, בסכ"ה קמפיין מצויין שיכל להיות הטוב בהפרש ברור ללא הבררה.

ולי היה יותר פקטור לתוכן צד שנראה שכולם מסכימים פה שהוא נחות, מהסיבה שעשיתי את כולו.
פשוט תוכן צד נחות עם יותר מדי זבל, חבל מאוד שהם נגררו ל TEMPLATE הזה של יובי ושל משחקי WB אחרים כמו MORDOR ו MAD MAX של מליון פעילויות FETCH וזבל במפה סתם כדי למלא אותה, וחבל שגם התוכן שהיה אמור להיות מושקע, כל ה SUPER VILLAINS, לרוב היה חלש רצח חוץ מהמשימה הראשית של הרידלר שהיתה חמודה (גם פה יכלו לעשות פאזלי CO-OP יותר מתוחכמים וקשים אבל לפחות מהנה למדי).

אני דווקא חיבבתי את הפינגווין יחסית, כן זה אותו שטיק אבל לפחות היו דרכי גישה שונות למבנה והיה פאזל סביבתי קטן לפתור כל פעם, דו-פרצוף באמת חלש כמו גם רוב הרשעים האחרים.
אני בהלם שנהנית מעזראל
מה היה כיף שם? זה התוכן הכי זול ומודבק שיש, משימות VR של באטמן- אותה מערכת קרב והכל, רק עם סקין חדש של עזראל, זה נער פוסטר של תוכן זול ומודבק במינימום השקעה, לא ברור איך דווקא אותו ציינת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 15:34

הכוונה שלי בעזריאל היא שהתוכן הסזיפי היה מצומצם (רק איזה 3-4 קרבות) ואז קבלת תוכן סיפורי חביב בסוף. לעומת נגיד "תהרוס 20 צ'קפויינטס" שזה קטסטרופה איומה. הלוואי שכל משימת צד הייתה ברמה של משימה של הסינגל הראשי אבל מה לעשות, כנראה עניין של תקציב. ובנושא הדחליל, הוא היה בעיקר דוחף עלילה, הוא לא הרגיש לי כמו הרע הראשי או משהו כזה. דווקא העלילה הראשית הרגישה כמסתובבת סביב
הטוויסט ומערכת היחסים של בטמן והג'וקר. אפילו הסיום של המשחק סובב סביב הג'וקר ובטמן, לא הדחליל. רק חבל לי שלא היו קטנים סופר מגניבים של הזיות, רק הסיום.

אגב, אני היחיד שלא יכל לשמוע את גורדון בלי לראות את מייק משובר שורות מול העיניים?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 נובמבר 2015, 15:41

כשמגיעים למצב שאתה מציין את עזראל כתוכן טוב כי הוא פחות חופר למרות שהוא הכי פחות מושקע במשחק פחות או יותר זה באמת ממחיש עד כמה התוכן צד רע :)

בקשר לדחליל, זה די נכון אבל אני מדבר על כל ההתרחשויות המופרכות סביב זה, גם עם פויזון אייבי והעצים שלה וכו', לא התחברתי לכלום מהסיפור הראשי עצמו, לפחות בסיטי היה קונספט קומיקסי נחמד עם כל בית הסוהר ותוכניותיו של הוגו סטריינג', עלילה ישירה ופשוטה בלי כל המפורכות והטוויסטים בשקל (של העלילה הראשית, לא "ה-טוויסט") של AK, אבל לא קריטי, דברים אחרים יותר הפריעו לי מלהחליט שזה המשחק הכי טוב בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 נובמבר 2015, 15:52

אני מסכים ברמת העיקרון אבל בו נגיד שאם הייתי הולך לתקן את המשחק, הקמפיין הראשי הוא הדבר האחרון שהייתי מתעסק בו :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 נובמבר 2015, 10:40

מי שחיכה לגרסת המחשב עד שתתמוך ב SLI יכול להפסיק לחכות. זה לא יקרה.

http://steamcommunity.com/app/208650/di ... 6434462346

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2015, 10:52

ו....... מבקש החזר.
אנסה לשחק בו עם כרטיס אחד מוקדש לPHYSX, אבל אני החלטתי שנמאס לי מהשקרים וחוסר השקיפות/אמינות שלהם.
הם יצאו כאלה מפגרים שלא שידרגו את המשחק לUE4 שהיה בטח פותר את רוב הבעיות האלה בשנייה... כמה חסרי יכולת הם יכולים להיות?!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 נובמבר 2015, 12:28

Laskin כתב:ו....... מבקש החזר.
אנסה לשחק בו עם כרטיס אחד מוקדש לPHYSX, אבל אני החלטתי שנמאס לי מהשקרים וחוסר השקיפות/אמינות שלהם.
הם יצאו כאלה מפגרים שלא שידרגו את המשחק לUE4 שהיה בטח פותר את רוב הבעיות האלה בשנייה... כמה חסרי יכולת הם יכולים להיות?!

אין לזה שמץ של קשר בין UE3 וUE4. גם UE3 עובד מושלם בPC בהרבה משחקים.
הם פשוט השקיעו שבריר ממה שהם היו אמורים להשקיע בגירסאת הPC. לא היה אכפת להם ממנה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2015, 12:40

יש קשר במקרה הזה, כי במקום לקחת את המנוע UE3 ה*משודרג-עד-כדי-סיבוך-עולמי* שלהם, שיצרו על מנת שיראה כפי שהוא נראה - הם היו יכולים פשוט לקחת את UE4 שיש בו את כל היופי של המנוע המשודרג שהם בנו, and then some, והוא אשכרה עובד כמו שצריך וקל מאוד להמיר אותו לפלטפורמות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2015, 13:27

הם עשו כל כך הרבה מודיפיקציות לUE3 שאני לא בטוח שהם יכלו פשוט ככה קפוץ לUE4 כמו שנניח אית'ן שרץ על UE3 הכי וונילה שיש. תאמין לי שאם הם יכלו, הם היו עושים את זה, אבל כנראה זאת הייתה כמות מטורפת של עבודה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים