Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: Batman - Arkham Knight הנושא הרשמי

הודעהעל ידי kririn » 02 אוקטובר 2015, 06:37

בליזארד עושים חבילות פצצה. Sc2 נתן לך כמות תוכן דומה לsc1 פשוט הקמפיין היה של צד אחד בלבד. אני לא הרגשתי שקבלתי משחק לא שלם, אתה?

אני בעיקר שחקן סינגל ,אז פשוט לא קניתי את SC2
כי זה לא היתה חבילה אחת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוקטובר 2015, 07:45

זה בהחלט היה. 30 משימות בהפקה שמעולם לא הייתה במשחק אסטרטגיה, בדיוק כמו sc1.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 אוקטובר 2015, 11:17

זה עלה 60 דולר לחבילה עם אני זוכר נכון
חייב אונלין כל הזמן עם אני זוכר נכון ,אז לא הרגשתי רצון לקנות ולתמוך בזה

אני מעדיף חבילה אחת שלמה ,שהיו עושים 20 משימות לכל צד
60 בסך הכל
SC1 יצא בתקופה שונה לגמרי ,SC2 התחיל לצאת לפני כמה שנים
אתה לא הולך להשוות בין MGS1 לMGS5 ,נכון ?
אתה מצפה להרבה יותר ממשחק מודרני במחיר מלא ,לפחות אני מצפה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אוקטובר 2015, 12:35

העדכונים הנוספים לגרסת המחשב ייצאו בסוף החודש והמשחק יחזור למכירה באותה עת:

http://steamcommunity.com/games/208650/ ... 8427632890

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 אוקטובר 2015, 14:38

סיימתי אותו על 75%. אני נוטה להסכים עם בלינג שזה לא המשחק הטוב בסדרה. סיטי, לטעמי, היה טוב ממנו, ולו בזכות ההידוק והמשמעות לכל דבר שעשית ולכל שלב. המשחק הזה מלא במריחות אינסופיות, עד שכבר ממש הרגשתי צורך עז לרוץ לסיום. הבאטמוביל נחמדה, אבל נדחפה פשוט לכל חור וחלקה טובה במשחק, עד שכל פעם שנתקעתי לשניה ולא ידעתי מה לעשות, אמרתי לעצמי שזה בטח קשור למכונית. הקרבות עם הטנקים למיניהם תמיד היו די שטותיים, ואפילו ברמה הקשה לא באמת היוו אתגר משמעותי עד הקרב הבאמת אחרון שיש איתם (רק אז שמתי לב שאפשר לשדרג את כלי הנשק של הרכב.. מזל שהיו לי איזה 20 נקודות שכבר לא היה לי על מה להוציא). אבל הקרב האחרון היה מתיש ברמות אחרות. כאילו העלו את הרמה של הקרבות מול הטנקים פי 5 במכה אחת, ותקיפות מכל הכיוונים.. הרגיש לי כמו עוד דרך לסחוט מהשחקן ''שעת משחק'' בסיפור הזה. כנ''ל משימות ההתגנבות האלה עם המכונית, שהן די דביליות בואו נודה על האמת, וגם חוזרות על עצמן כל פעם (פשוט עם יותר מטרות). הדחליל די עלוב, הארקהאם נייט נחמד - וניחשתי מי הוא ממש מההתחלה, למרות
ספויילר: הצג
שבכלל לא ידעתי שהיה עוד רובין.. חשבתי שזה הרובין הנוכחי :D

המון מתוכן הצד הוא מריחה וחוזר על עצמו (כמו כל המשימות שקשורות לטו-פייס, פינגווין, פיירפליי, עזריאל וכו'). איתור הרוצח היה נחמד סה''כ, והשלבים של הרידלר (שקשורים למה שקורה בבית היתומים), היו סבירים, למרות שמסלולי המירוץ היו פשוט לא קשורים לעולם. צפיתי בסיום של ה100% ביוטיוב כי לא הייתה לי באמת כוונה ללכת ולחפש את כל החידות והגביעים (ואוו בלינג, כל הכבוד לך!!), והוא סיום הזוי ומוזר. לא הבנתי את המטרה שלו בכלל. הסיום הרגיל סביר. בכללי, המשחק השאיר לי טעם רע וקשה לי להמליץ עליו בלב שלם - אם הוא היה קצר ב5 שעות בערך, ישמצב שלא הייתי אומר דבר כזה, אבל במצב הנוכחי, שפשוט הסיום שלו אף פעם לא מגיע (ספויילר לגבי ה5 שעות האחרונות של המשחק בערך כולל הקרב האחרון עם הארקהאם נייט):

''קרב אחרון'' נגד הארקהאם נייט בטנק ברחובות! '"קרב אחרון אחרון " עם הטנק והמקדח של הנייט. ''קרב אחרון באמת'' כשמצילים את גורדון. ''עוד קרב אחרון אחד'' מול 60 טנקים ורובוטים למיניהם במכה ואז ''קרב אחרון חביב'' למול מלא אנשים בגג, שלא מסתיים אחרי הסיבוב הראשון אלא בעוד איזה שניים. ואוו. כאילו מישהו ברוקסטדי הרגיש שרק צריך לעלות עוד ועוד ''לשיאים חדשים'' כל הזמן, ואותי אישית זה כבר התיש. ואז הסאגה השלמה עם ההסגרה של באטמן את עצמו לדחליל וכל מה שהולך שם, ופשוט לוקח כ''כ הרבה זמן.. ואוו..

כל הנושא עם הג'וקר ממש נחמד, לדעתי, סה''כ - והם גם יישמו אותו בצורה מגניבה כשהוא מופיע לך פתאום על בניין שאתה קופץ אליו וכו' או בתוך תעלות אוורור וכאלה. עדיין, היה יכול להיות יותר טוב אם הוא היה ממשיך להופיע מולך ככל שאתה מתקדם. לפעמים לא הייתה לי סבלנות להמתין שהוא יסיים לדבר אז הייתי משאיר אותו מאחור וממשיך ואז לא שומע את כל מה שהוא אמר.

סה''כ, הייתי נותן לו 75 כזה. הוא מלוטש, גרפית נראה מצויין (גם על הגדרות מדיום של המחשב ובלי אפקטים של נווידיה), חוויתי סה''כ שתי התרסקויות, מוקדם יחסית במשחק, אבל בכל ה12 שעות האחרונות בכלל לא. הייתי ממליץ שתשיגו אותו במחיר מוזל במבצע או משהו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אוקטובר 2015, 10:03

אחלה מיני ביקורת קליימן, גם אני מסכים עם הרבה מהדברים שאמרת, רק אני חושב שאני פחות מחמיר ממך, מסכים איתך לגמרי שסיטי הרגיש יותר קוהרנטי, מה שניסיתי להסביר אז ל KEO או במילים שלך, מהודק יותר וכל דבר שעשית היה עם משמעות, ב AK זה נראה כאילו זרקו דברים רק בשביל שיהיה מה לעשות, בלי שזה משנה עד כמה זה מתאים או לא לבאטמן ולדמויות הסובבות אותו, כשאתה נוסע במסלול של הרידלר אתה שואל את עצמך מה הקשר של הדבר הזה לבאטמן ויותר מזה, מה הקשר של הדבר הזה לרידלר שתמיד רוצה להוכיח את חוכמתו, הוא באמת בוחן עכשיו את כישורי הנהיגה של באטמן?

וככה לא מעט מהדברים שם, פשוט מרגישים מפוזר וללא משמעות וקוהרנטיות.

גם באמת יש הרבה תוכן צד יחסית זול, מילא טו-פייס והפינגווין שגם אם חוזרים על עצמם לפחות מרגישים קצת מושקע (ולפחות מהפינגווין נהניתי ממש כי כל פעם היה סוג של פאזל קטן בלהבין איך להכנס לאיזור הסגור שם), אבל דברים כמו עזראל הם ביזיון אפילו למשחקי עולם פתוח כמו אינפמוס
הבנאדם בא, מתחיל לבלבל לבאטמן את המוח על הנבואה וזה שבאטמן לא ישרוד את הלילה והוא מבקש להחליף אותו, באטמן כזה "בסדר בוא נראה את כישורי הלחימה שלך בקרבות AR בחצי שקל!" איזה פיתוח דמויות מעמיק ואיזה גיימפליי מושקע
וככה לא מעט מהתוכן צד האחר.

הרידלר בבית ביתומים באמת נחמד, לא בדיוק פורטל אבל חמוד, הייתי רוצה פאזלים יותר מאתגרים ומגניבים ל CO-OP שכזה ובכל זאת זה מהתוכן צד הטוב במשחק.

גם אני אגב לא הבנתי מאיפה הם הקריצו
את הרובין השני, הם אשכרה הכניסו LORE מהעלילה של הקומיקס לעלילה של המשחק בלי שנתקלנו בכלל בזה במשחקים הקודמים, רק מי שמכיר את ה LORE יכל לנחש מי זה ארקהם נייט
אבל אני חושב שכל הקטע הזה היה עשוי טוב
(בכלל, כל הקטע באולפן הסרטים עם ההשתלטות של הארלי והפלאשבקים של רובין והג'וקר הוא מהטובים בעיני במשחק)
, העלילה הראשית כולל דמויות כמו הדחליל באמת גרועה אבל הטוויסט המדובר היה סבבה וזה הכוכב של כל המשחק הזה עלילתית, בלעדי זה באמת היה אפשר לזרוק אותה לפח.

ותודה על הברכות לרגל ה 100 אחוז :D
בזבוז זמן אם אתה שואל אותי, עבדתי כל השעות הללו בשביל הסוף השני שכמו שראית רק גרע מהמשחק ולא הוסיף, הסיום הראשון היה בסדר גמור, פתאום הוסיפו את השטות הזו והשאירו אותי מגרד את הראש מול המסך.

אבל בסכ"ה למרות לא מעט חסרנות (גם עם הבאטמוביל כמו שאמרת, למרות שאני חושב שהיא הכרחית היתה למשחק, אבל כן היו צריכים ליישם אותה טוב יותר ולהוריד הרבה רגעים חלשים איתה), למרות תוכן צד שהרבה ממנו מריחה, במיוחד הפעילויות למיניהן כמו לעצור משוריינת בפעם ה 100, אני חושב שהקמפיין עצמו עדיין סבבה בסכ"ה והוא כניסה ראוייה לסדרה, פשוט כחבילה שלמה סיטי משחק יותר טוב ממנו בבירור ואין בו רגעי שפל כמו פה, אבל נראה לי שסכ"ה נהניתי יותר ממך מנייט, למרות שאני מסכים עם רוב הנקודות שהעלת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2015, 11:04

המשחק יחזור ב-28 לחודש לחנויות. מניח שהעדכון הבא יצא באותו תאריך... לא ממש טרחו לעדכן באתר העדכונים הרשמי שלהם, אלא רק בסטים.
לא אמרו שום דבר על פיצוי, פשוט כלום. מניח שהם לא מתכוונים לתת שום דבר, וזה די סוגר סופית את האפשרות שאקנה משחקים בהפצה שלהם בקרוב.
ממש זילזול בצרכנים, לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2015, 11:14

Laskin כתב:המשחק יחזור ב-28 לחודש לחנויות. מניח שהעדכון הבא יצא באותו תאריך... לא ממש טרחו לעדכן באתר העדכונים הרשמי שלהם, אלא רק בסטים.
לא אמרו שום דבר על פיצוי, פשוט כלום. מניח שהם לא מתכוונים לתת שום דבר, וזה די סוגר סופית את האפשרות שאקנה משחקים בהפצה שלהם בקרוב.
ממש זילזול בצרכנים, לדעתי.

התקשורת שלהם אחרי כל העניין היתה פשוט מאוד זוועה. כאילו הם VALVE, או משהו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2015, 13:18

ואני שיבחתי אותם כ"כ הרבה אחרי SOM... חשבתי לעצמי "הנה חברה שלא מזלזלת בלקוח ואשכרה עושה משהו טוב עם הזכיונות שלהם, משחקים איכותיים ומושקעים"
שזה עדיין חצי-נכון, אבל חשבתי שאם הם אכן כאלה - אז הם גם "מבינים גיימרים". פה טעיתי בגדול...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2015, 14:29

Laskin כתב:ואני שיבחתי אותם כ"כ הרבה אחרי SOM... חשבתי לעצמי "הנה חברה שלא מזלזלת בלקוח ואשכרה עושה משהו טוב עם הזכיונות שלהם, משחקים איכותיים ומושקעים"
שזה עדיין חצי-נכון, אבל חשבתי שאם הם אכן כאלה - אז הם גם "מבינים גיימרים". פה טעיתי בגדול...

מצד שני, אל תשכח את גירסאת הדור הקודם של SOM. אפשר להגיד שזה סיפור די דומה. גירסאות ראשיות מוצלחות וגירסאות שלא בסדר עדיפות שיוצאות שבורות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2015, 14:59

זה מקרה קצת שונה, ואולי באמת זה עדיף על כלום.
לא שיחקתי בגירסה הזו, אבל אני מנחש שאם הייתי מעריץ LOTR בלי מחשב חזק או קונסולה חדשה - הייתי מתנחם בזה שלפחות יש משהו :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 אוקטובר 2015, 15:01

Laskin כתב:זה מקרה קצת שונה, ואולי באמת זה עדיף על כלום.
לא שיחקתי בגירסה הזו, אבל אני מנחש שאם הייתי מעריץ LOTR בלי מחשב חזק או קונסולה חדשה - הייתי מתנחם בזה שלפחות יש משהו :)

משהו שעובד קקי וחסר פיטצ'רים מסוימים מאותו המשהו אצל אנשים אחרים. אין בעיה לתאר גם את ההוצאה הראשונית של בטמן למחשב בצורה הזאת, למרות ההבדלים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 אוקטובר 2015, 15:02

SOM הוא זבל גמור על הדור הקודם, ברמה של משחק ששווה 30 ממוצע, זה לא רק מחסור במערכת נמסיס, מדובר בפורט נוראי מכל בחינה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2015, 15:03

אה, לא ידעתי שזה גם עובד קקי.. חשבתי שרק חסרים פיצ'רים, וזה מקובל והגיוני מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2015, 15:45

אני סיימתי עם WB, שיהיה להם יום טוב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 אוקטובר 2015, 18:28

אבל מאד מקס הוא פורט מצויין במחשב. אם WB באמת לא יציעו פיצוי כשבאטמן יחזור לחנות זה יהיה אחד הדברים העלובים שיש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2015, 18:33

יכולים להיות להם 30 פורטים טובים, מה שהם עשו עם בטמן זה גובל בפשע. שלמתי על משחק עשרות דולרים ביוני ועכשיו סוף אוקטובר ואני עדין לא באמת יכול לשחק בו. אם אי פעם היה מקרה שהיה צריך להיות פיצוי, זה המקרה. 10 ימים של שרתים לא יציבים בSIM CITY הביאו לי עותק חדש דנדש של DS3 שהיה בן 4 שבועות אז ארבעה חודשים של קטסטרופה בבטמן מביאים כלום? אם הם לא מפצים בכלום זאת פשוט בושה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוקטובר 2015, 20:05

bling כתב:אחלה מיני ביקורת קליימן, גם אני מסכים עם הרבה מהדברים שאמרת, רק אני חושב שאני פחות מחמיר ממך, מסכים איתך לגמרי שסיטי הרגיש יותר קוהרנטי, מה שניסיתי להסביר אז ל KEO או במילים שלך, מהודק יותר וכל דבר שעשית היה עם משמעות, ב AK זה נראה כאילו זרקו דברים רק בשביל שיהיה מה לעשות, בלי שזה משנה עד כמה זה מתאים או לא לבאטמן ולדמויות הסובבות אותו, כשאתה נוסע במסלול של הרידלר אתה שואל את עצמך מה הקשר של הדבר הזה לבאטמן ויותר מזה, מה הקשר של הדבר הזה לרידלר שתמיד רוצה להוכיח את חוכמתו, הוא באמת בוחן עכשיו את כישורי הנהיגה של באטמן?

וככה לא מעט מהדברים שם, פשוט מרגישים מפוזר וללא משמעות וקוהרנטיות.

גם באמת יש הרבה תוכן צד יחסית זול, מילא טו-פייס והפינגווין שגם אם חוזרים על עצמם לפחות מרגישים קצת מושקע (ולפחות מהפינגווין נהניתי ממש כי כל פעם היה סוג של פאזל קטן בלהבין איך להכנס לאיזור הסגור שם), אבל דברים כמו עזראל הם ביזיון אפילו למשחקי עולם פתוח כמו אינפמוס
הבנאדם בא, מתחיל לבלבל לבאטמן את המוח על הנבואה וזה שבאטמן לא ישרוד את הלילה והוא מבקש להחליף אותו, באטמן כזה "בסדר בוא נראה את כישורי הלחימה שלך בקרבות AR בחצי שקל!" איזה פיתוח דמויות מעמיק ואיזה גיימפליי מושקע
וככה לא מעט מהתוכן צד האחר.

הרידלר בבית ביתומים באמת נחמד, לא בדיוק פורטל אבל חמוד, הייתי רוצה פאזלים יותר מאתגרים ומגניבים ל CO-OP שכזה ובכל זאת זה מהתוכן צד הטוב במשחק.

גם אני אגב לא הבנתי מאיפה הם הקריצו
את הרובין השני, הם אשכרה הכניסו LORE מהעלילה של הקומיקס לעלילה של המשחק בלי שנתקלנו בכלל בזה במשחקים הקודמים, רק מי שמכיר את ה LORE יכל לנחש מי זה ארקהם נייט
אבל אני חושב שכל הקטע הזה היה עשוי טוב
(בכלל, כל הקטע באולפן הסרטים עם ההשתלטות של הארלי והפלאשבקים של רובין והג'וקר הוא מהטובים בעיני במשחק)
, העלילה הראשית כולל דמויות כמו הדחליל באמת גרועה אבל הטוויסט המדובר היה סבבה וזה הכוכב של כל המשחק הזה עלילתית, בלעדי זה באמת היה אפשר לזרוק אותה לפח.

ותודה על הברכות לרגל ה 100 אחוז :D
בזבוז זמן אם אתה שואל אותי, עבדתי כל השעות הללו בשביל הסוף השני שכמו שראית רק גרע מהמשחק ולא הוסיף, הסיום הראשון היה בסדר גמור, פתאום הוסיפו את השטות הזו והשאירו אותי מגרד את הראש מול המסך.

אבל בסכ"ה למרות לא מעט חסרנות (גם עם הבאטמוביל כמו שאמרת, למרות שאני חושב שהיא הכרחית היתה למשחק, אבל כן היו צריכים ליישם אותה טוב יותר ולהוריד הרבה רגעים חלשים איתה), למרות תוכן צד שהרבה ממנו מריחה, במיוחד הפעילויות למיניהן כמו לעצור משוריינת בפעם ה 100, אני חושב שהקמפיין עצמו עדיין סבבה בסכ"ה והוא כניסה ראוייה לסדרה, פשוט כחבילה שלמה סיטי משחק יותר טוב ממנו בבירור ואין בו רגעי שפל כמו פה, אבל נראה לי שסכ"ה נהניתי יותר ממך מנייט, למרות שאני מסכים עם רוב הנקודות שהעלת.

האמת? שלא סבלתי מהמכונית כמו שחשבתי שאני אסבול. אפילו נהנתי ממנה לפעמים. אני פשוט חושב שהיא נכנסה כ''כ חזק In your face, שזה עשה לי אנטי בשלב מסויים. החידות בבית היתומים ממש חמודות סה''כ, ואהבתי את וייב חידות הקו-אופ, למרות שהן היו ממש לא קשות. וכן, אני בטוח שנהנית ממנו יותר ממני, אם עשית בו 100%. אני לא רואה את עצמי פותח אותו לעולם יותר :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אוקטובר 2015, 10:40

אני עושה כמעט בכל משחק באטמן את כל התוכן האפשרי יחסית, גם בסיטי פתרתי את מספר החידות שביקשו ממני לפתור כדי שאוכל לתפוס את הרידלר וגם ב ORIGINS עשיתי את זה (ב ORIGINS ה PAYOFF עוד יותר מסכן משל AK למען האמת- אין אפילו עימות איתו, סתם סרטון קצר ולא חשוב), רק שבדר"כ הדרישות לא כאלו מטורפות ולא כוללות כל כך הרבה תוכן FETCH, ב 100% של AK יש יותר מדי סמלים בעיר להרוס, יותר מדי חפצים מטופשים למצוא ולהרוס בשלבים הפנימיים, יותר מדי משוריינות לעצור או מגדלים לנטרל, אף אחד מהקודמים לא היה עבודה כזו ובסיטי למשל הספיק שתפתור משהו כמו 70% מהחידות כדי להתעמת עם הרידלר ככה שלא טרחתי על כל מני שטויות כמו "הורס 7 פסלים" וכאלו, בניגוד ל AK.

בדיעבד זו היתה טעות וחבל שלא סיימתי את הקמפיין וחזרתי לוויצ'ר במקום להתחיל לעבוד על 100%, אפילו אם יש לבנאדם את הזמן הייתי ממליץ לו לרוץ את הקמפיין ולטרוח עם חלק מסויים מהתוכן צד וזהו, לדעתי זו תהיה חוויה הרבה יותר כיפית ומהנה ממה שעשיתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2015, 11:00

כן, אני גם חשבתי שאולי אסתובב ואפתח את רוב הדברים שם, אבל נראה לי שאני פשוט רץ עליו, ברגע שיצא פאץ' נוסף... מה שכבר לא בטוח שיקרה, כי הם לא מזכירים שום דבר בקשר למה שהבטיחו לעתיד המשחק (תמיכה בSLI ועוד תיקונים ושיפורים...)
אין לי מלים להביע את הבאסה שלי מהמשחק הזה. הלוואי והחבר'ה של רוקסטדי יתפטרו כולם, ויקימו צוות חדש אצל דיסני אינטראקטיב, ואז יהיו לנו משחקי מארוול מעולים... WB לא יראו ממני שקל בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אוקטובר 2015, 11:05

למה אבל אתם קופצים לפני שהחזירו אותו לחנות, תחכו רגע, אף אחד לא אמר שלא יהיה פיצוי, גם לא אמרו שיהיה, אבל לא חושב שצריך לקפוץ אוטומטית למסקנות.

וכן אם אתה שואל אותי תעשה תרוץ את הקמפיין ותעשה תוכן צד ספציפי שלדעתי הוא נחמד ושווה את הטרחה וזהו, אל תתעסק בכלל בשאר.
אם אתה רוצה אני אומר לך מה נחמד ושווה את הטרחה אבל אולי אתה לא מעוניין לדעת מול מי תתמודד במשימות צד אז אני לא אפרט :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 אוקטובר 2015, 11:09

bling כתב:למה אבל אתם קופצים לפני שהחזירו אותו לחנות, תחכו רגע, אף אחד לא אמר שלא יהיה פיצוי, גם לא אמרו שיהיה, אבל לא חושב שצריך לקפוץ אוטומטית למסקנות.

וכן אם אתה שואל אותי תעשה תרוץ את הקמפיין ותעשה תוכן צד ספציפי שלדעתי הוא נחמד ושווה את הטרחה וזהו, אל תתעסק בכלל בשאר.
אם אתה רוצה אני אומר לך מה נחמד ושווה את הטרחה אבל אולי אתה לא מעוניין לדעת מול מי תתמודד במשימות צד אז אני לא אפרט :)

עצם העובדה שהם לא אמרו שום דבר על זה, זו הבעיה הגדולה. המצב היה אפילו עדיף, אם הם כבר היו אומרים מפורשות שמבחינתם הם איפשרו לקבל החזרים ולכן הם לא מחלקים פיצוי. זה שיש אפס תקשורת זה כמו להעלות את הפאשלה של גירסאת המחשב בריבוע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אוקטובר 2015, 11:15

אולי הם עדיין לא סגורים על זה אבל הם כן רצו להוציא הודעה שהמשחק חוזר לחנויות כדי להרגיע את בעלי ה PC, יכול להיות שפיצוי יקבע בהמשך.
מסכים שהתקשורת שלהם זוועה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2015, 12:44

יש להם פורום מיוחד, שהם פתחו בעקבות כל הבלגאן עם גירסת הPC... הם עדכנו אותו כל הזמן (אחת לחודש, אבל זה גם משהו) אבל הם שותקים לגבי העדכון האחרון... כנראה בגלל שהם לא עושים מה שהבטיחו, אלא פשוט משחררים את המשחק כמו שהוא כרגע = שחיק לחלוטין, אבל עדיין עם מספיק באגים ובלי תמיכה בSLI ועוד כל מני דברים שהבטיחו, ואח"כ הם יקחו את הזמן שלהם עם המשך הפאץ'.

בכל אופן מה שבעיקר מפריע זה שהם שותקים ולא מעדכנים את האנשים שרכשו את המשחק והיו מספיק פראיירים כדי לא לבקש החזר.
כמוני :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 אוקטובר 2015, 13:29

Kazz כתב:אבל מאד מקס הוא פורט מצויין במחשב. אם WB באמת לא יציעו פיצוי כשבאטמן יחזור לחנות זה יהיה אחד הדברים העלובים שיש.

קודם כל MM ,נחשב משחק חביב ,לפי הביקורות שראיתי ,לא יותר מזה
שנית הוא כבר תקופה בשוק ,לא כזה חדש ,ושמתרחקים מהסרט ,גם ככה אתה מצפה לירידה משמעותית במחיר שלו
אני חושב שעם כבר ,היו צריכים לתת 2 משחקים לבחירה ,מהקטלוג שלהם ,לתקופה של כמה חודשים

אישית אני חושב שזה מקרה מאוד דומה לAC-יונטי ,אבל שם הוביסופט לא נתנה אף פיצוי עד כמה שזכור לי
והמשחק לא נילקח מהמכירה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים