מסיבת E3 של אוקיולוס

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: מסיבת E3 של אוקיולוס

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 17:26

DrKeo כתב:
Laskin כתב:שוב, אני מאמין שכל משחק יוכל לעבוד כך אם יש לו תמיכה בקסדה מסויימת, אלא אם יש הסכם בלעדיות. מקסימום המפתחת תוציא פאץ׳ שיתקן באגים לקסדות מסויימות. בא נראה אם זה נכון... אבל פאק איך אתם פסימיים (:

אני לא פסימי, אני מדוכא כי זאת הייתה אמורה להיות מתנת יום הולדת שלי ועכשיו אין מצב בעולם שאני אוכל לעשות החלטה משכילה אם לקנות VIVE או אוקולוס ואני אאלץ לקנות שנה הבאה. ברור שעוד 3 שנים המצב יהיה אחלה, אבל מה שהם עושים מחרב את המצב עכשיו זה הכל :/

אגב, גם לעתיד יש לי חששות קלות כי אם אוקולוס לוקחת, איפה התחרות? אם וולוו תנצח אין בעיה, יהיו אלף יצרניות לVR שלהם ותהיה תחרות קשה. אבל אם אוקולוס? מי יתחרה בהם?

לא שאני רואה מצב שVALVE יפסידו כ"כ מהר, אבל גם אם איכשהו כל הכח שלהם עם STEAM לא יעזור (וזה כמעט בלתי אפשרי, כרגע) - אז גוגל. או WB או FOX אפילו... באמת שלא חסר חברות שיראו את הפוטנציאל האדיר. גם סוני יכולה להחליט מחר שהיא מוציאה תמיכה במשחקי PC למורפיוס, וגם מיקרוסופט יכולים להכריז על משהו משלהם, למרות ההסכם עם אוקיולוס. מונופול לא יהיה פה, בטח שלא כזה שאינו מטיב עם הגיימרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 17:34

Laskin כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:שוב, אני מאמין שכל משחק יוכל לעבוד כך אם יש לו תמיכה בקסדה מסויימת, אלא אם יש הסכם בלעדיות. מקסימום המפתחת תוציא פאץ׳ שיתקן באגים לקסדות מסויימות. בא נראה אם זה נכון... אבל פאק איך אתם פסימיים (:

אני לא פסימי, אני מדוכא כי זאת הייתה אמורה להיות מתנת יום הולדת שלי ועכשיו אין מצב בעולם שאני אוכל לעשות החלטה משכילה אם לקנות VIVE או אוקולוס ואני אאלץ לקנות שנה הבאה. ברור שעוד 3 שנים המצב יהיה אחלה, אבל מה שהם עושים מחרב את המצב עכשיו זה הכל :/

אגב, גם לעתיד יש לי חששות קלות כי אם אוקולוס לוקחת, איפה התחרות? אם וולוו תנצח אין בעיה, יהיו אלף יצרניות לVR שלהם ותהיה תחרות קשה. אבל אם אוקולוס? מי יתחרה בהם?

לא שאני רואה מצב שVALVE יפסידו כ"כ מהר, אבל גם אם איכשהו כל הכח שלהם עם STEAM לא יעזור (וזה כמעט בלתי אפשרי, כרגע) - אז גוגל. או WB או FOX אפילו... באמת שלא חסר חברות שיראו את הפוטנציאל האדיר. גם סוני יכולה להחליט מחר שהיא מוציאה תמיכה במשחקי PC למורפיוס, וגם מיקרוסופט יכולים להכריז על משהו משלהם, למרות ההסכם עם אוקיולוס. מונופול לא יהיה פה, בטח שלא כזה שאינו מטיב עם הגיימרים.

אני לא בטוח למה אתה חושב שלא יהיה פה מונופול. אם זה הולך להיות המשחק, לשפוך מליונים על בלעדיים, אני לא רואה אפילו חברה אחת בעתיד הקרוב שיכולה להתחרות בהם. גוגל, פוקס, שאר הבשר, הם לא באמת חברות שמחפשות לצאת להרפתקאות כאלה כרגע. אם הן יחפשו, יקח להם שנים להרים משהו כזה. פעם אחרונה שהצטרף שחקן לשוק הקונסולות זה היה לפני 14 שנים וגם זה היה על ידי אחת החברות עם הכיסים הכי עמוקים אי פעם, חברות גדולות לא ששות להכנס לדברים כאלה. אם זה היה יצור חומרה בלבד? בטח, המון חברות היו מנסות להשקיע כמה מליונים בודדים בליצר מוצר ולנסות לרכוב על הגל ואני בטוח שכל הASUS למינהן היו מכריזות על מתחרות מאוד מהר. אבל כשאתה צריך להיות חברת חומרה, תוכנה, מפיצה ומפתחת מערכת הפעלה? וואללה, לא נראה לי שיש יותר מדי חברות בשוק שיקפצו על משהו כזה חוץ מאשר גוגול וכרגע VR לא באמת מעניין אותם יותר מדי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2015, 18:48

באמת נדב אתה מגזים עם הפסימיות.. קנה מה שבא לך... תהיה לך חוויה יחודית במלא משחקים ותמיד ישאר לך מסך מגניב לצפות בו במה שבא לך ותמיד אפשר למכור בכמה גרושים. אתה נשמע כאילו מדובר פה בrig מטורף של מירוצי מכוניות ב20 אלף דולר וצפונה.

אם מה שאתה אומר נכון אז זה מה שהשוק יתכנס אליו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 18:59

swiss-the-engine כתב:באמת נדב אתה מגזים עם הפסימיות.. קנה מה שבא לך... תהיה לך חוויה יחודית במלא משחקים ותמיד ישאר לך מסך מגניב לצפות בו במה שבא לך ותמיד אפשר למכור בכמה גרושים. אתה נשמע כאילו מדובר פה בrig מטורף של מירוצי מכוניות ב20 אלף דולר וצפונה.

אם מה שאתה אומר נכון אז זה מה שהשוק יתכנס אליו.

אם אני קונה VIVE, יש פה פוטנציאל לאיזה 600-800 דולר שזה במחירים ישראלים 5000 שקל. במחיר הזה אני יכול לקנות פס4, ONE ואייפד. זה לא צחוק בן אדם, ביחוד אם בסוף לא יהיה לי יותר מדי מה לשחק על זה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2015, 19:04

בינינו עדיף לקנות את אוקולוס, להינות מאוד במשך שנתיים בכל משחק ממבט ראשון ומכמה משחקים אקסקלוסיביים וכנראה כבר יגיע הזמן להעיף את הערכה. הערכה לא תהיי שווה פרוטות אחרי שנתיים... אפילו שלוש.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 19:13

swiss-the-engine כתב:בינינו עדיף לקנות את אוקולוס, להינות מאוד במשך שנתיים בכל משחק ממבט ראשון ומכמה משחקים אקסקלוסיביים וכנראה כבר יגיע הזמן להעיף את הערכה. הערכה לא תהיי שווה פרוטות אחרי שנתיים... אפילו שלוש.

כן, אני מנחש שאני אחכה לאוקולוס כרגע. גם יש לה את התמיכה הכי גדולה (לא בדיוק פייר כי VALVE עדין לא עשו את היום VR שלהם שבטח יגיע בהמשך השנה) והיא יוצאת רק בQ1 2016 כך שאני אוכל לתצפת על הVIVE כמה חודשים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2015, 19:15

נכון. אין מצב בעולם שאחרי שנה אפילו אתה תגיד לעצמך שזרקת כסף לפח עם אוקולוס... הדרך היחידה שזה יכול לקרות היא אם האלף לייף יוצא בזמן הזה... לזה אף אחד לא מאמין ככה שאתה שוחה בבאסה שיש סיכוי ממש ממש ממש קלוש שהוא יהיה מוצדק.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 19:17

גם אני אלך על האוקיולוס כנראה, אבל הכל תלוי אם HL3/PORTAL3/L4D3/TF3 בלעדיים לVIVE או לא. זה לגמרי מה שישנה את דעתי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 19:18

swiss-the-engine כתב:נכון. אין מצב בעולם שאחרי שנה אפילו אתה תגיד לעצמך שזרקת כסף לפח עם אוקולוס... הדרך היחידה שזה יכול לקרות היא אם האלף לייף יוצא בזמן הזה... לזה אף אחד לא מאמין ככה שאתה שוחה בבאסה שיש סיכוי ממש ממש ממש קלוש שהוא יהיה מוצדק.

השאלה היחידה היא מה VALVE יעשו כי תאר לעצמך שכל הגדולים קופצים על האוקולוס ואז VALVE מכריזה על AAA ממנה לVR, זה לבד יכול להביא אותי לVIVE. גם לא ברור לי למה יש רק את הVIVE של HTC, למה אין עוד המון יצרנים? הרי הם מערכת פתוחה סטייל אנדרואיד, חשבתי שעד נובמבר נשמע על לפחות 4-5 זוגות משקפיים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 יוני 2015, 19:20

אתה אומר את זה כאילו כל המשחקים האלה יצאו באותו טווח זמן. ככה או ככה אני בספק אדיר שזה מה שוולוו תעשה.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2015, 19:25

חברות חוששות קצת להכנס ראש בראש נגד פייסבוק, ומדובר במוצר יחסית יקר לייצור, וזה אומר מפעלים והמון סיכון.

SWISS, תן לפנטז על ORANGE BOX 2, אל תהיה פארטי פופר. הוא גם יעלה 100 דולר בדיוק, ויצא יחד עם הVIVE בעוד חצי שנה. כן כן! :lol:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2015, 19:28

Laskin כתב:חברות חוששות קצת להכנס ראש בראש נגד פייסבוק, ומדובר במוצר יחסית יקר לייצור, וזה אומר מפעלים והמון סיכון.

SWISS, תן לפנטז על ORANGE BOX 2, אל תהיה פארטי פופר. הוא גם יעלה 100 דולר בדיוק, ויצא יחד עם הVIVE בעוד חצי שנה. כן כן! :lol:

אני מוכן להוציא 400$ למשקפיים + 200$ לשלטים + 60$ למשחק אם זה HL3 :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 יוני 2015, 11:39

swym כתב:
Death_119 כתב:לא, מה הקשר, accelerator זה מודל בו יש לך יחידת ניהול מרכזית של CPU ורכיב חומרה יעודי שנקרא לשימוש בידי הCPU כשצריך.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hardware_acceleration

אין שום קשר מה מבצע הרכיב חומרה יעודי או כמה מורכבות הפונקציות שהוא מבצע. מבנה אחר מקובל שקיים בעולם הוא לדוגמא מצב בו יש לך מקבץ מעבדים (בדרך כלל DSP) שמבצעים את הFlow כולו בעצמם ולא רק נקראים לביצוע פה ושם.

עד היום כרטיסים גראפיים הם תמיד במודל אקסלרטור.

אתה מכיר משחק שרץ בלעדית על GPU? אני לא. אי אפשר בכלל לכתוב קוד שהוא לא סימטרי לGPU, בחיים לא תוכל להחליף את הCPU. הם בנויים למודל אקסלרטור בלבד.

אוי די כבר דודי, תפסיק לקשקש בשכל ולדחוף DSP וכו' לכל דיון כשאין לך אפילו שמץ של מושג מה הנושא. אתה באמת חי בסרט כאילו יש רק הגדרה אחת לaccelerator? סמוך עלי שיושבים לי כמה hardware accelerators במשרד ככה שאני יודע מצויין מה זה. אבל לדחוף את זה לדיון זה מנותק כמו להתחיל להסביר לנו מה זה startup accelerator - שני אלו לא קשורים לנושא של מאיצים גרפיים.
מאיצי תלת המימד של שנות ה-90 היו בדיוק זה - מאיצים נטולי יכולות מובנות לרינדור גרפיקת דו מימד של כרטיס מסך סטנדרטי ולכן קראו להם מאיצים. תכיר את מאיץ הMonster של Diamond: כרטיס שידע רק להאיץ משחקי תלת מימד מבוססי voodoo 3dfx, ולכן היה לו גם חיבור pass-through - כי כשסתם הרצת דוס או חלונות כרטיס המסך הרגיל היה זה שצריך לעשות את כל העבודה.
תמונה

אתה ממשיך להטעות אנשים בחוסר ידע. לפחות תלמד קצת ממשהו שזה העבודה שלו (בערך, אני כותב Flow, אבל זה שלידי במשרד עובד עם אקסלרטורים ביום יום ואני רק פונה אליהם) שבמקרה גם עובד בחברה היחידה בארץ שהקימה את מעבדת הAccelerator היחידה בארץ בטכניון.

יש הגדרה אחת לAccelerator, מאיץ הוא רכיב יעודי בחומרה שלא מריץ Flow, הגישה איליו היא נקודתית והוא עושה משימה שהוא יודע לעשות הכי טוב לעומת CPU רגיל.
מפה אתה נכנס להגדרה לשונית ולתתי הגדרות זניחות. גם מה שאתה מכנה "מאיץ גראפי" הוא מאיץ, הוא יודע לעשות משהו אחד הכי טוב. גם כרטיסי מסך של ימינו הם "מאיצים", הם לא מסוגלים להריץ Flow ולתפקד ללא CPU, הם יודעים לעשות מספר דברים הכי טוב וזהו. הGPU של Nvidia עובד עם שפת מכונה שקומפלה משפה עילית שנקראת CUDA שפותחה כדי לחשוף את הכרטיסים הללו לעוד שווקים שהם לא משחקי מחשב או תוכנות גראפיות. ממבט ראשון בשפה היית לומד שהיא סימטרית, לא ניתן להריץ עליה Flow, היא נועדה שתכתוב פונקציה קצרה ככל הניתן שתבצע X חישובים שמבוצעים הכי טוב על החומרה המדוברת והיא תחזור לFlow הראשי שרץ על CPU רגיל כאשר מקורות החישוב הגיעו מהRAM של הCPU הרגיל וחזרו איליו בסוף. אין גם מערכת הפעלה שרצה ברגעים אילו על הכרטיס שיושב במחשב שלך, לכן, לצאת בהצהרה כמו שכתבת קודם (שפתחה את כל הדיון הזה) שהכרטיסים של ימינו הם לא "מאיצים" זאת טעות, אז תגיד שהתכוונת שהם לא מתאימים להגדרה "היסטורית" של מאיצים גראפיים כי הממשק שלהם יותר פתוח לחישוב כללי ולא רק גראפי. אין יכולת לכתוב תוכנה לכרטיס מסך שתעבוד ללא CPU שיתמוך בה מאחור ויקרא לו נקודתית לביצוע המטלות שלו, יעתיק לו את המידע לזיכרון שלו במקרה של GPU שיש לכולנו במחשב או יתרגם את המיפוי הוירטואלי ואז הפיסי לBy pointer איתו עובדים מאיצים רגילים שעובדים על חלק אחר בRAM ללא זיכרון יעודי.

יש כמובן חומרה שרצה ללא מערכת הפעלה ומסוגלת לנהל Flow, אבל אז כבר מדובר במשהו בסגנון FPGA שישבו ותכננו איך כל חלק יגיב בהנתן פולס כזה או אחר ויתחבר לרכיב הלוגי הבא. גם היא בדרך כלל תהיה ממופה לחלק אחר בזיכרון פיסי שינהול על ידי CPU עליו תרוץ מערכת הפעלה סטנדרטית שימלא את הזיכרון שהיא מאזינה לו שיטריג את ריצת הFlow שלה.
יש כמובן גם מעבדים עם ALU ספציפי כמו DSP (המילה שאתה שונא) שמסוגלים לנהל Flow עצמאי ואפילו להריץ מערכת הפעלה. שניתן כקונטרה למעבד שאינו CPU ועדיין לא חייב לרוץ כאקסלרטור.

אני אפילו אפתיע אותך, אני סמוך שהמאיצים הישנים יותר שאתה טוען שלא מסוגלים לעשות שום דבר חוץ מלכתוב לBack buffer מסוגלים לעשות גם מה שהמאיצים היום מסוגלים, הכל תלוי מהיחידה האריתמטית שלהם (ALU) והאם יש להם גישה מזיכרון ולזיכרון. גם אם הAPI שהם נתנו למשתמשים לא תמך ביכולות בעיני המשתמש לא אומר שהם לא שם.

דרך אגב, גם DSP יכל להיות אקסלרטור, גם את זה אנחנו עושים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2015, 12:54

Death_119 כתב:
swym כתב:
Death_119 כתב:לא, מה הקשר, accelerator זה מודל בו יש לך יחידת ניהול מרכזית של CPU ורכיב חומרה יעודי שנקרא לשימוש בידי הCPU כשצריך.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hardware_acceleration

אין שום קשר מה מבצע הרכיב חומרה יעודי או כמה מורכבות הפונקציות שהוא מבצע. מבנה אחר מקובל שקיים בעולם הוא לדוגמא מצב בו יש לך מקבץ מעבדים (בדרך כלל DSP) שמבצעים את הFlow כולו בעצמם ולא רק נקראים לביצוע פה ושם.

עד היום כרטיסים גראפיים הם תמיד במודל אקסלרטור.

אתה מכיר משחק שרץ בלעדית על GPU? אני לא. אי אפשר בכלל לכתוב קוד שהוא לא סימטרי לGPU, בחיים לא תוכל להחליף את הCPU. הם בנויים למודל אקסלרטור בלבד.

אוי די כבר דודי, תפסיק לקשקש בשכל ולדחוף DSP וכו' לכל דיון כשאין לך אפילו שמץ של מושג מה הנושא. אתה באמת חי בסרט כאילו יש רק הגדרה אחת לaccelerator? סמוך עלי שיושבים לי כמה hardware accelerators במשרד ככה שאני יודע מצויין מה זה. אבל לדחוף את זה לדיון זה מנותק כמו להתחיל להסביר לנו מה זה startup accelerator - שני אלו לא קשורים לנושא של מאיצים גרפיים.
מאיצי תלת המימד של שנות ה-90 היו בדיוק זה - מאיצים נטולי יכולות מובנות לרינדור גרפיקת דו מימד של כרטיס מסך סטנדרטי ולכן קראו להם מאיצים. תכיר את מאיץ הMonster של Diamond: כרטיס שידע רק להאיץ משחקי תלת מימד מבוססי voodoo 3dfx, ולכן היה לו גם חיבור pass-through - כי כשסתם הרצת דוס או חלונות כרטיס המסך הרגיל היה זה שצריך לעשות את כל העבודה.
תמונה

אתה ממשיך להטעות אנשים בחוסר ידע. לפחות תלמד קצת ממשהו שזה העבודה שלו (בערך, אני כותב Flow, אבל זה שלידי במשרד עובד עם אקסלרטורים ביום יום ואני רק פונה אליהם) שבמקרה גם עובד בחברה היחידה בארץ שהקימה את מעבדת הAccelerator היחידה בארץ בטכניון.

יש הגדרה אחת לAccelerator, מאיץ הוא רכיב יעודי בחומרה שלא מריץ Flow, הגישה איליו היא נקודתית והוא עושה משימה שהוא יודע לעשות הכי טוב לעומת CPU רגיל.
מפה אתה נכנס להגדרה לשונית ולתתי הגדרות זניחות. גם מה שאתה מכנה "מאיץ גראפי" הוא מאיץ, הוא יודע לעשות משהו אחד הכי טוב. גם כרטיסי מסך של ימינו הם "מאיצים", הם לא מסוגלים להריץ Flow ולתפקד ללא CPU, הם יודעים לעשות מספר דברים הכי טוב וזהו. הGPU של Nvidia עובד עם שפת מכונה שקומפלה משפה עילית שנקראת CUDA שפותחה כדי לחשוף את הכרטיסים הללו לעוד שווקים שהם לא משחקי מחשב או תוכנות גראפיות. ממבט ראשון בשפה היית לומד שהיא סימטרית, לא ניתן להריץ עליה Flow, היא נועדה שתכתוב פונקציה קצרה ככל הניתן שתבצע X חישובים שמבוצעים הכי טוב על החומרה המדוברת והיא תחזור לFlow הראשי שרץ על CPU רגיל כאשר מקורות החישוב הגיעו מהRAM של הCPU הרגיל וחזרו איליו בסוף. אין גם מערכת הפעלה שרצה ברגעים אילו על הכרטיס שיושב במחשב שלך, לכן, לצאת בהצהרה כמו שכתבת קודם (שפתחה את כל הדיון הזה) שהכרטיסים של ימינו הם לא "מאיצים" זאת טעות, אז תגיד שהתכוונת שהם לא מתאימים להגדרה "היסטורית" של מאיצים גראפיים כי הממשק שלהם יותר פתוח לחישוב כללי ולא רק גראפי. אין יכולת לכתוב תוכנה לכרטיס מסך שתעבוד ללא CPU שיתמוך בה מאחור ויקרא לו נקודתית לביצוע המטלות שלו, יעתיק לו את המידע לזיכרון שלו במקרה של GPU שיש לכולנו במחשב או יתרגם את המיפוי הוירטואלי ואז הפיסי לBy pointer איתו עובדים מאיצים רגילים שעובדים על חלק אחר בRAM ללא זיכרון יעודי.

יש כמובן חומרה שרצה ללא מערכת הפעלה ומסוגלת לנהל Flow, אבל אז כבר מדובר במשהו בסגנון FPGA שישבו ותכננו איך כל חלק יגיב בהנתן פולס כזה או אחר ויתחבר לרכיב הלוגי הבא. גם היא בדרך כלל תהיה ממופה לחלק אחר בזיכרון פיסי שינהול על ידי CPU עליו תרוץ מערכת הפעלה סטנדרטית שימלא את הזיכרון שהיא מאזינה לו שיטריג את ריצת הFlow שלה.
יש כמובן גם מעבדים עם ALU ספציפי כמו DSP (המילה שאתה שונא) שמסוגלים לנהל Flow עצמאי ואפילו להריץ מערכת הפעלה. שניתן כקונטרה למעבד שאינו CPU ועדיין לא חייב לרוץ כאקסלרטור.

אני אפילו אפתיע אותך, אני סמוך שהמאיצים הישנים יותר שאתה טוען שלא מסוגלים לעשות שום דבר חוץ מלכתוב לBack buffer מסוגלים לעשות גם מה שהמאיצים היום מסוגלים, הכל תלוי מהיחידה האריתמטית שלהם (ALU) והאם יש להם גישה מזיכרון ולזיכרון. גם אם הAPI שהם נתנו למשתמשים לא תמך ביכולות בעיני המשתמש לא אומר שהם לא שם.

דרך אגב, גם DSP יכל להיות אקסלרטור, גם את זה אנחנו עושים.

דודי, די לקשקש. אתה מצד אחד גם לא מבין שיש הרבה מאד הגדרות שונות לאקסלרטור (שוב, start up accelerator זה ממש לא emulation accelerator שבתורו אינו 3d accelerator), וגם מבלבל בין כרטיס מסך פרופר שיודע לרנדר ב-2D (כל כרטיסי המסך המודרניים) לבין מאיץ תלת מימד שאינו יודע לרנדר 2D (ה3DFX וודו בזמנו).
זה הרי לא חדש: אתה אוהב לזרוק כל הזמן הגדרות טכניות לאוויר מתוך ראיית העולם הצרה והנישתית שלך. במקרה הנוכחי אתה מספספ אז זה שאתה אפילו לא בכיוון בזמן שאתה ממשיך מתווכח על התפקוד של כרטיסים גרפיים וFPGA - בלי לשים אפילו לב לזה שכתבתי במפורש "מאיצי תלת מימד".

אז אני שמח שאתה מתגאה בחברה שלך ו"במעבדת האקסלרטור היחידה בארץ". כשתפסיק לחיות בסרט נדבר, אבל עד אז תיאלץ לחיות עם זה ש כרטיסי מסך יודעים לעשות גם דו מימד ולכן הם בהגדרהנ יותר מ"מאיצי תלת מימד" - זה הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 76 אורחים