מסיבת E3 של אוקיולוס

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

מסיבת E3 של אוקיולוס

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2015, 20:38

Oculus Rift comes with a wireless Xbox One controller

Stream Xbox One games to Oculus Rift via Windows 10.

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... controller
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 15 יוני 2015, 00:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: E3 2015 - הדיון הרשמי. והפעם עם המון אחוז יותר PC!

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2015, 20:48

Klayman כתב:שמתי לינק להודעה בת'רד הPC. כתוב שם שהם יזרימו משחקי X1 לאוקיולוס על וינדוס 10.

לא כל כך הבנתי, זה אומר שעבור מייקרוסופט זה בעצם התוסף VR שלהם, ככה שאם יצא משחק VR לשחקני XB1 אז הם ישחקו אותו דרך האוקולוס והם יצטרכו מחשב עם ווינדוס 10 בשביל זה?

נשמע מסורבל אם כן.

הציגו מפתחות שכבר עובדות עם אוקולוס:
תמונה
ביניהן אינסומניאק, סקוור ו RAD (התעצלתי לעדכן עליהם אבל הם הביאו CEO חדש מבליזארד והם עכשיו חברת מולטי פלטפורם, כנראה סוני לא היתה מעוניינת בהם עוד כצד ב׳).

מה שמפתיע זה שכבר הוכרז הבלעדי הגדול הראשון לריפט בלבד, וזה המשחק הבא של אינסומניאק!
יקרא Edge of Nowhere
http://www.polygon.com/2015/6/11/8766681/edge-of-nowhere-insomniac-oculus-rift-exclusive

משחק הרפתקאות מגוף שלישי שיהיה שחיק ב E3 עבור הריפט.

וואו עכשיו הולכים להיות מלחמות VR כמו עם קונסולות ובלעדיים לכל פלטפורמה וכל החרא הזה? :/
חשבתי שלפחות על ה PC ימנעו מזה.

עוד משהו, ולא שאני מעודד את זה, אבל עבור הפיראטים לא תהיה בעיה לשבור בלעדיות כזו ולגרום למשחקים בלעדיים לעבוד על ה VR של המתחרה בתכל׳ס לא?
נראה לי שהרבה שחקני פיסי יפנו לאפיק הזה במקרים כאלו, הם לא רגילים לשטויות של הקונסולות והם לא יקבלו את זה :)

עריכה: טריילר למשחק VR של אינסומניאק-

לא נראה בתקציב גבוה במיוחד אבל עדין יפה לעין, מעניין איך גוף שלישי עובד עם VR.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 12 יוני 2015, 00:16

קודם כול הטריילר נראה מעניין מאוד, דווקא מעניין אותי.

דבר שני לא הבנתי משהו - נחשפו כול כך הרבה סוגי משקפיים כמו המורפיוס, המשקפיים של Valve, אפילו לרייזר יש זוג שיצא בקרוב, וכמובן את האוקולוס. המשחקים האלו יהיו זמינים לכול פלטפורמות המשקפיים? כלומר לא משנה איזה מותג אקנה אוכל לשחק במשחק VR אם יש לי משקפי VR מכול סוג? או שזה ממש יהיה מעפן כמו קונסולות -.-

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 00:42

וואו, זה חתיכת מגהטון... הרגע פתחתי את האינטרנט וראיתי. רגע, זה רק דרך המחשב? הONE לא יתמוך בזה? איך?
והמשחק נראה אדיר, לאיזה פלטפורמה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 00:44

Yahel12 כתב:קודם כול הטריילר נראה מעניין מאוד, דווקא מעניין אותי.

דבר שני לא הבנתי משהו - נחשפו כול כך הרבה סוגי משקפיים כמו המורפיוס, המשקפיים של Valve, אפילו לרייזר יש זוג שיצא בקרוב, וכמובן את האוקולוס. המשחקים האלו יהיו זמינים לכול פלטפורמות המשקפיים? כלומר לא משנה איזה מותג אקנה אוכל לשחק במשחק VR אם יש לי משקפי VR מכול סוג? או שזה ממש יהיה מעפן כמו קונסולות -.-

קודם כל היה ברור עוד מראש שחלק ממשחקי מורפאוס לא יהיו זמינים לכולם כי מן הסתם סוני תדאג לכמה בלעדיים.

מה שגילינו היום זה שיש הסכמי בלעדיות גם על פלטפורמות VR ב PC מה שאומר שלא, אם תקנה נגיד VIVE לא תוכל לשחק במשחק החדש של אינסומניאק שמיועד ל OCULUS, גם EVE-ONLINE הוא בלעדי ל OCULUS על ה PC (אבל כן יוצא למורפאוס- די משעשע, המקביל של ה VR ל "בלעדי לקונסולה", כמו ש MS או סוני נועלות משחק מסויים מלהגיע לקונסולה המתחרה אבל אין בעיה שיהיה על ה PC כך גם פה רק שאין בעיה שיגיע גם ל PS4, רק שלא יגיע למתחרה על ה PC) מצד שני זה PC, שום דבר לא יכול להשאר באמת נעול, רק שהדרך שתוכל לשחק משחקים בלעדיים בטח לא תהיה חוקית במיוחד...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא ה-pc הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 00:55

Klayman כתב:
Oculus Rift comes with a wireless Xbox One controller

Stream Xbox One games to Oculus Rift via Windows 10.

http://www.eurogamer.net/articles/2015- ... controller

איזה הזוי, אפשר להזרים משחקי ONE לאוקולוס. זה כל כך ברור שהאוקולוס הולך לרוץ עוד מעט על הONE והוא יהיה הVR שלו. זה כל כך טוב, סטנדרט, מעולה!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 00:56

נכון לעכשיו האוקולוס מנצח מבחינת התמיכה, ויש גם סטודיו בסגנון של פיקסאר שהולך לעשות סרטים בבלעדיות לאוקולוס... גם סביר להניח שהתכניות הגדולות באמת של פייסבוק בכל הנוגע לאוקולוס בטווח הארוך יהיו בלעדיים אליו. אבל כל זה לא ממש מעניין אותי אם בתגובה HL3 וPORTAL 3 וTF3 וL4D3 הולכים להיות בלעדיים לVIVE :)

עוד לא ידוע אם צפויה לנו "מלחמה" שכזו על בלעדיים באגרסיביות כמו בקונסולות, או כמה זמן היא תמשך... יכול להיות שזה יהיה כמו בסלולר ו-90% מהאפליקציות והמשחקים בסוף יצאו לשתי המובילות, ויכול להיות שאחת תמחץ את המתחרות מהר.
כל הנושא עוד בחיתולים, או בעצם עדיין לא נולד, אז ברור שמצפים לנו חבלי לידה, אבל בסה"כ, נראה שביחס למוצר ראשון מסוגו בשוק - אנחנו הולכים לקבל אחלה מוצרים, שכמעט ולא מתפשר על כלום מבחינת מה שחשוב לנו - הגיימרים, ואנחנו קהל יעד *מאוד* קשה לסיפוק, ואת זה אני לא חושב שקיבלנו מאז האייפון הראשון.
מוצר מהפכני שמרגיש "מוכן".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 00:59

אני מאוד מקווה בשבילם שזה יריץ משחקי ONE מעבר לCINEMA MODE. בהתחלה חשבתי שזה יהיה פשוט המורפיוס שלהם, אבל אולי בE3 יכריזו על זה.
מצד שני, כבר עכשיו המכשיר ממש מתקשה להציג ב1080P, על מסך אחד, אז מעניין איך יפתרו את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 01:04

בואו נגיד שכשראיתי את הכותרת של הסרטון - ממש ממש התלהבתי. ואז ראיתי אותו.

עריכה:
השלטים של אוקולוס!
http://blackmannrobin.com/?p=22714
נראים... מעניין. אפילו יכול להיות נח. מת לשמוע ביקורות ראשונות.

עריכה 2:
יש לENGADGET כתבה מקיפה יותר
http://www.engadget.com/2015/06/11/oculus-touch/
מסתבר שזה הולך לצאת רק בQ1 2016 למפתחים, אז זה לא יצא עם המכשיר בהשקה אני מבין.

אה, ואוקולוס נותנת 10 מליון דולר לחברות אינדי כדי שיעשו משחקים. כן, הם ללא ספק מנצחים בינתיים בתמיכה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 יוני 2015, 01:16, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 01:08

לאסקין, אני לא רואה את זה כדבר כל כך חיובי שמתחילה מלחמת VR שכזו בסגנון קונסולות של בלעדיים ואפילו בלעדיות PC, במיוחד שהכל משוחק על פלטפורמה אחת, זה די מבאס שלא כולם יוכלו להנות מאותם משחקים לדעתי, גם לא ברור לי איך אינסומניאק תהיה ריווחית מקהל כל כך קטן של פלטפורמת VR אחת, אבל מילא, אולי תחרותיות שכזו תעשה טוב לשוק בטווח הרחוק, רק חבל שהשוק ככה מתפצל על ההתחלה.
------------

בכל אופן עוד חדשה מהמסיבה של אוקולוס, כן הולך להגיע שלט תנועה לפלטפורמה הוא יצא ב 2016 ויקרא Oculus Touch:
תמונה
תמונה
תמונה

פיטצ'רים:
- Virtual hands = real hands (hand presence)
- precise manipulation of virtual entities (pick up a gun etc.)
- effortless to use (no "mental load")
- communicative gestures (pointing, waving, thumbs up etc.)
- 2 buttons + analog stick + analog trigger + hand trigger (for index finger) for each controller
- lightweight and ergonomic
- wireless
- high-precision, low-latency, six-degrees-of-freedom constellation tracking technology (same as in the Rift)
- integrated inertia measurement units
- haptic feedback (feel the things that you're touching).

שלט תנועה שיאפשר ידיים וירטואליות כמו אצל סוני ו VALVE.
הוא יצא קצת יותר מאוחר מהאוקולוס שיגיע בהתחלה עם שלט XB1 אבל אפשר לשער בהמשך שזה יהיה השלט שיבוא ביחד עם הערכה, בסופו של דבר שלושת הפלטפורמות הגדולות תומכות בשליטת תנועה ככה שאין סיבה שהרבה ממשחקי ה VR הבלעדיים לא יתמכו בזה כמו שצריך, KEO :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 01:11

אה פיטצ'ר די מיותר וחסר משמעות בסופו של דבר, אבל באמת נשמע ש MS קרובה ל RIFT ואם אכן יהיה פתרון VR לבוקס זאת נראית האופציה הטבעית עבורם, יכול להיות כבר ב E3 יכריזו על זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 01:23

bling כתב:
Klayman כתב:שמתי לינק להודעה בת'רד הPC. כתוב שם שהם יזרימו משחקי X1 לאוקיולוס על וינדוס 10.

וואו עכשיו הולכים להיות מלחמות VR כמו עם קונסולות ובלעדיים לכל פלטפורמה וכל החרא הזה? :/

ועכשיו כולם ביחד להגיד "אוי נדב כל כך צדקת" וזה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 01:24

עוד טריילר למשחק VR שנראה מדהים, לדעתי

לי דווקא לא קשה לדמיין משחקים ממבט שלישי בVR. זאת אומרת, כבר ראיתי את זה בהדגמות ודמואים, אז לא צריך לדמיין, אבל הכוונה שגם אם אתה לא מרגיש שזה קורה "לך", עדיין האווירה והחוויה בטוח הרבה יותר אינטנסיבים, ואפשר לדמיין הרבה שימושים מקוריים בזה גם לגיימפליי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

מסיבת E3 של אוקולוס

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 01:29

אנחנו מתבלבלים בין כל הת'רדים אז הגיע הזמן לנושא מסיבה רשמי ראשון לE3 :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 01:31

Laskin כתב:עוד טריילר למשחק VR שנראה מדהים, לדעתי

לי דווקא לא קשה לדמיין משחקים ממבט שלישי בVR. זאת אומרת, כבר ראיתי את זה בהדגמות ודמואים, אז לא צריך לדמיין, אבל הכוונה שגם אם אתה לא מרגיש שזה קורה "לך", עדיין האווירה והחוויה בטוח הרבה יותר אינטנסיבים, ואפשר לדמיין הרבה שימושים מקוריים בזה גם לגיימפליי

זה מהמפתחת של Darksiders, כרגע הוכרז רק ל RIFT ככה שלא ברור אם זה בלעדי או שפשוט לא רצו להזכיר פלטפורמות אחרות במסיבה שלהם.

KEO אני מראש הכנסתי את זה לנושא של E3 כי מן הסתם זה מהמסיבת E3 של אוקולוס אבל אנשים העבירו את זה לפה, באותה מידה גם חדשת E3 שקשורה לפס4 אפשר להביא לת'רד של הפס4 וכו' אבל זה סתם יעשה בלאגן ויפצל חדשות על מליון ת'רדים אז עדיף פשוט בתקופה הזו להדביק הכל לשם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 01:37

DrKeo כתב:
bling כתב:

ועכשיו כולם ביחד להגיד "אוי נדב כל כך צדקת" וזה :)

אבל זה ברור.
מדובר בשוק שהוא פחות או יותר העתיד של המדיה בשני העשורים הבאים, שוק שגדול מעשרות מליארדים בוודאות... כל הענקיות ינסו להכנס לשם.
בעצם הן כבר... אז ברור שלמלחמה תהיה השפעה על משחקים, בקטע של בלעדיים. זה אולי "מבאס" עכשיו בקטע של "שיט, לא אוכל לשחק את *כל* המשחקים", אבל חייבים לראות את התמונה הגדולה, ותחרות תעזור להטיס את השוק קדימה כל הזמן, ישקיעו מליונים על מליונים בחברות חדשות ויפתחו הרבה יותר משחקים בזכותה.
אני מאוד מאוד מתרגש מהמהפכה הזו, שום דבר לא יכול לבאס אותי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: מסיבת E3 של אוקולוס

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 01:42

התמונה הגדולה היא בדיוק מה שאמרתי בויכוח לפני כמה חודשים, אתה תקנה אוקולוס ולא תוכל לשחק HL3, אני אקנה VIVE ואני לא אוכל לשחק בפורצה 6. זה באסה, זה כל מה שזה. כמו שאמרתי, צריך להיות סטנדרט שהרבה יצרניות מתחרות תחתיו, בעצם מה שVALVE עשתה. בתוך הסטנדרט הזה היצרניות מתחרות בינהן בדיוק כמו באנדרויד, למי יש את המעבד הכי טוב? למי יש את המצלמה הכי טובה? למי יש את המסך הכי מתקדם? יופי של תחרות ויש אחידות. לצערנו יש פרגמציה פשוט הזויה, עדין לא יציאה קסדה אחת ואני יכול למנות לך 6 קסדות שלא מדברות אחת עם השניה (VALVE, אוקולוס, מורפיוס, הקסדה של MAD KATZ, המשקפיים של סמסונג שמתחברים לסלולר והקיקסטארטר עם המשקפיים שיש בהם מעקב עיניים).

עכשיו קורה בול מה שחזיתי, משחק יוצא לX ולא יוצא לY ועוד מעט נשמע על משחקים שיוצאים לY ולא יוצאים לX. זאת התמונה הבאמת גדולה, שאני לא יכול לקנות משקפי VR בחגים או בQ1 כמו שרציתי כי עכשיו זה "בו נחכה ונראה למי יש יותר תמיכה של משחקים". במקום התלהבות קבלתי באסה שלא יהיה לי VR כנראה עד סוף 2016 בגלל זה :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2015, 01:51

כרגע, זה כמו קונסולה. נכון, לא הכל תומך בהכל, אבל אני מאמין שמהר מאוד נרד ל-3 קסדות, ואחר כך גם ל-2 מעבר לבלעדי אחד או שניים בשנה...
זה באמת לא נשמע לי מבאס, אני הולך לחוות משחקים "מבפנים", כגיימר - זה מספיק מרגש אותי כדי להסתכל רק על חצי הכוס המלאה, והיא באמת מלאה בכל טוב :)
כמו שאמרתי, מאוד קשה לרצות אותנו. אני הולך לשמוח עם חוויות שמעולם לא חוויתי, אני מרגיש כמו ילד שהולך להיות בדיסניוורלד. חיכיתי לזה מאז שאני הייתי ילד קטן. אז מה אם לא אחווה שני מתקנים שווים שם? אני הולך לפאקינג דיסניוורלד!!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 01:54

מסכים עם KEO, זה כמו הקרב של הבלו ריי מול ה HD-DVD (או עם קונסולות וכל דבר בסגנון), אתה מפחד לקנות את המוצר הנחות שבסופו של דבר תצטרך לזרוק לבוידעם ולקנות את המתחרה במקרה שעשית בחירה לא נכונה, עכשיו צריך לחכות ולראות מה קורה, מן הסתם לאוקולוס יש את הפוטנציאל הכספי למחוץ את ה VIVE אם היא רוצה מבחינת תמיכה, ככה שגם אם ל VALVE יש את המוצר הטוב יותר (וככה זה נשמע לפי הרשמים האחרונים) אתה חושש לקנות אותו כי לך תדע אם האוקולוס לא יקבל המון בלעדיים שתפספס.

מצד שני גם ל VALVE לא חסרים נשקים כבדים, גם אם אתה מרגיש בטוח לקנות אוקולוס הם פתאום יכולים לשלוף שם ענק שיהיה בלעדי לפלטפורמה שלהם ולבאס את הקנייה שלך, מהקרבות הללו הצרכן די מפסיד בסופו של דבר, אולי השוק יתפתח מזה מהר יותר כי יהיה איזה מירוץ חימוש שיעודד עוד חברות משחקים להכנס ולעשות הסכמים בלעדיים וכו', אבל זה מצב די מבאס מבחינתנו לדעתי.

מה שכן, אני מבין אותך לאסקין, זה עדיין מרגש מאוד, רק חבל שזה הכיוון, ברור שמחכות לך חוויות מדהימות, כמו שעם הקונסולה שבחרת חיכו לך כאלו, רק חבל שלא נוכל לחוות את כולן בכיף ובלי לחשוש איזה VR יקבל מה.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2015, 01:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 01:55

אגב מאוד אהבתי את הקונספט של הסלון עם האקסבוקס. בעצם כשהטלביזיה תפוסה או שבא לשחק במיטה, אפשר להתרסק על הגב ולשחק כאילו יש מולך טלביזיה בהזרמה מהחדר ליד. חביב לגמרי. אבל הלהיט האמיתי יהיה כשיכריזו משחקי VR גם לONE. זה כל כך מצויין שיהיה סטנדרט בין הONE והPC, כמה שיותר סטנדרט יותר טוב!

לסקין, אתה מבין שהריפט, הVIVE והמורפיוס (ונתעלם מהשאר כי ביננו הן הולכות למות) הן בול אותו דבר נכון? אין סיבה לכל ה"תחרות" הזאת. זאת פרגמציה על גבי פרגמציה, אתה רוצה עכשיו שיהיו משחקים שירוצו רק על אינטל ומשחקים שירוצו רק על AMD? דמיין שהוויצ'ר 3 היה רק לNVIDIA ובטמן רק לAMD, היית מרוצה מדבר כזה? כי זה מה שקורה עם האוקולוס/VIVE/מורפיוס.

למען השם אפילו אין לנו סטנדרט בסיסי בשלטים. לפחות היום הONE והפס4 (וכך גם בדור הקודם וכך גם בדור שלפניו) וגם הPC יש את אותם 4 כפתורי פנים, יש DPAD, יש שני סטיקים וכך הלאה. איזה סטנדרט יש כאן? כמה כפתורים יש על הMOVE ומאיזה סוג? כמה על השלט של הVIVE? ומה עם זה של אוקולוס?

בקיצור, יש בלגן טוטאלי, זה מה שיש. יש בלאגן שלהנות ממנו צריך להשיל איזה 600$ יחד עם השלטים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 02:02

לא ספרתי כפתורים אבל כל השלטים עובדים על עקרון של 2 סטיקים עם אנלוגים וטריגרים וכו'
לא חושב שתהיה פה בעיה להתאים משחקים עם ידיים וירטואליות לשלושתם.

מה שכן חבל שאוקולוס לא הצליחו לסיים את העבודה על השלט ביחד עם הקסדה ככה שהוא יהיה סטנדרט אבל אני בטוח שבשלב מסויים הוא ימכר במחיר סביר בנפרד וכמעט לכולם יהיה אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2015, 02:12

bling כתב:לא ספרתי כפתורים אבל כל השלטים עובדים על עקרון של 2 סטיקים עם אנלוגים וטריגרים וכו'

מה שכן חבל שאוקולוס לא הצליחו לסיים את העבודה על השלט ביחד עם הקסדה ככה שהוא יהיה סטנדרט אבל אני בטוח שבשלב מסויים הוא ימכר במחיר סביר בנפרד וכמעט לכולם יהיה אותו.

הבעיה האמיתית היא שהשלטים הם אביזר. אביזר לאביזר. זה כמו שלקינקט יהיה מיני קינקט, פיצול בסיס משתמשים מטורף.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2015, 02:24

DrKeo כתב:
bling כתב:לא ספרתי כפתורים אבל כל השלטים עובדים על עקרון של 2 סטיקים עם אנלוגים וטריגרים וכו'

הבעיה האמיתית היא שהשלטים הם אביזר. אביזר לאביזר. זה כמו שלקינקט יהיה מיני קינקט, פיצול בסיס משתמשים מטורף.

לא כל כך הבנתי אותך, אם הן סטנדרט פחות או יותר ולכולן יש מטרה לדמות ידיים וירטואליות אז מה הבעיה בדיוק? הרי אתה רואה בתיאור של הפיטצ'רים של השלט של אוקולוס שהוא עושה בדיוק את מה שה MOVE עושה (מדמה ידיים, ניתן להרים חפצים וכו') וכך גם של VALVE, כולם תוכננו לאותה מטרה במקרה הזה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יוני 2015, 02:51

מעניין אותי אם עצם העסקה הזו שנעשתה עם מייקרוסופט אומרת שאנחנו לא נראה לפחות בשנתיים שלוש הקרובים את המכשיר המתחרה של מייקרוסופט

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 12 יוני 2015, 10:32

ממש גרוע. ה VIVE כנראה תפס אותם עם המכנסיים למטה. היה לאוקולוס את כל הזמן שבעולם לעשות את זה כמו שצריך וכל היתרון שלהם בלהיות ראשונים הולך לאיבוד. לא הספיקו לעשות את השליטה שלהם בזמן וזה יצא רק אחרי יציאת המוצר ויימכר בנפרד? נו באמת. אז הם רצו ועשו דיל עם מיקרוסופט כדי שלפחות יהיה גיימפאד כלול.

מה אכפת לי מסטרימינג לאוקולוס בתוך סביבה וירטואלית? כזה הזוי להציג את הפיצ'ר הזה. אז יש לי XBOX בסלון אבל אני רוצה להזרים את המשחק למחשב שלי. אוקיי. אבל למה לעזאזל שאזרים את זה לאוקולוס שידמה סלון וטלוויזיה וירטואלית כשאני יכול פשוט לשחק בXBOX ישירות בסלון והטלוויזיה האמיתיתי שלי.....שלא נדבר שמה שהראו זה בכלל לא מסך מלא והרזולוציה תהיה נמוכה יותר.
במקרה הטוב פיצ'ר שולי שמשום מה תפס את מרכז הבמה.

מדברים על החנות. שום וידאו שמדגים ומציג אותה. מדברים על השלטים. שום וידאו שמראה אותם בפעולה. שלא נדבר חס וחלילה על הדגמה בזמן אמת. למה באתם? לאקי מחזיק את השלטים שעה ביד ולא מדגים כלום. בשביל מה התצוגה הזו אם אתה בעצם רוצים להדגים דברים רק בשבוע הבא?

מדברים על הפחתה במשקל אבל לא נותנים מספרים. מדברים על FOV בלי מספרים. כל הטקסט של המסיבה פשוט מרקטינג. מי שלא ראה את רובין מדבר על המשחקים חייב לעצמו לראות את זה- יש שם משפט קלאסי IS THIS RTS OR REAL LIFE וה delivery של המשפט יוריד אותכם לקרשים. חובת צפייה. האם אנחנו מתחילים לראות את פייסבוק מדברת מגרונם של אוקולוס ואת השפעות קנייתם? רק כשלאקי עלה על הבמה ראינו התלהבות אמיתית וכנה ממנו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 83 אורחים