מסיבת E3 של אוקיולוס

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: מסיבת E3 של אוקולוס

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 14:32

לא קשור ישירות לנושא, אבל אין מקום טוב יותר לפרסם את זה... הנה וידאו 360 מעלות ממש טוב ביוטיוב. קל לתאר איך סרטים יעבדו בVR ככה :)

עריכה:
הוא לא מאפשר להזיז את המצלמה בצורה חופשית דרך כאן. צפו בו ביוטיוב
https://www.youtube.com/watch?v=LD4XfM2TZ2k

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 15:40

לא, יש סטנדרט כרטיס מסך אחד, יש שתי יצרניות צ'יפים ועשרות יצרניות לוחות.

יש מתחרה, יופי. אמן שאוקולוס יפלו. אבל זה לא קשור לויכוח פה, אם אוקולוס יפלו עוד שנה אז כל מי שקנה אוקולוס ישב עם לבנה בבית. זאת בדיוק הנקודה.

כרגע יש רק הפסדים כי:
1) אם היה סטנדרט הייתה הרבה יותר תחרות. כרגע יש בPC רק שתי שחקניות גדולות במקום שיהיה סטנדרט ועשרות משקפיים מעשרות יצרנים סטייל אסוס וסמסונג שהיו יוצרים מלחמת מחירים וחידושים. סמסונג הפסידה וקנית את המשקפיים שלהם? מה זה משנה שהם הפסידו, יש סטנדרט, הכל פועל לך. עוד 5 שנים כשתחליף תקנה של חברה מצליחה יותר
2) משחקים כמו EVE שבבירור היו יוצאים ממילא לכולם עכשיו לא מגיעים לVIVE רק כי אוקולוס החליטו ללכת בדרך הזויה

כל הטעונים שלך מבוססים על תקווה שיום אחד אולי יצא משחק אחד סבבה מאוקולוס.כרגע כל מה שהם עושים זה שמים 10 מליון דולר כאקסלרייטור, בטח חלק מזה כבר הלך למפתחים של EVE למשל. זה לא יוצר משחקים, זה סתם בוסט כלכלי קל וחסר משמעות. אפילו אם כל ה10 הזה היה הולך למשחק אחד עדין אי אפשר היה לעשות רבע משחק AAA. בכל מקרה אתה מבלבל בין מונופול וסטנדרט. זה שיש סטנדרט של PCI-E לא אומר שאין תחרות בין NVIDIA לAMD.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2015, 15:57

אני לא רואה תסריט שאוקולוס תיפול, זה פשוט לא יכול לקרות כשפייסבוק מאחוריה וגם מייקרוסופט מסתמן, אפשר לקוות יותר שאיכשהו ואלב תחזיק מאשר אוקולוס תיפול.

מה שכן יכול לקרות זה תסריט שפייסבוק פחות מתמקדת במשחקים ומשנה כיוון לפלטפורמה, אז ברור שב E3 הם ידברו הרוב על משחקים ויציגו תוכניות בכיוון הזה, אבל יכול להיות שבתמונה הגדולה פייסבוק לא מייחסת לכך חשיבות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 16:03

נו, ויש סטנדרט של עשרות חברות בעניין אנדרואיד ויש חברה נוספת בשם אפל. יהיו הרבה קסדות בעתיד, שיתחרו בVIVE וגם באוקולוס. זה לא שחברה שרוצה היום להוציא משחק שיתמוך בשתיהן - יש מגבלה כלשהי. פשוט אוקולוס ״מגבילה״ משחקים שהיא מממנת, כדי לקבל בלעדיות וערך נוסף למוצריה. מה שלילי בזה??

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 16:22

ואני לא חושב שאם האוקולוס נכשלת אז אנשים יתקעו סתם עם חתיכת פלסטיק... עדיין כל המשחקים יפעלו, פשוט מקסימום לא תהיה תמיכה במרחב או בשלט.
גם ה-360 עבד שונה מהפס3 ואמנם היה יותר כאב ראש לחברות צד ג׳ לפתח עבור שתיהן במקביל (עם דגש על הפס3 כמובן), אבל הן עשו זאת בכל זאת בגלל בסיס המשתמשים והפוטנציאל.
פה הפיתוח והתמיכה עבור שתיהן פחות שונה, אבל זה עדיין לא סתם ״רק מסך״ והחברות שמייצרות את הקסדות צריכות לספק את הכלים למפתחים.
סטנדרט מסויים כבר קיים - בנוגע למסך עצמו שמשדר לשתי עיניים. אבל לטכנולוגיות מסביב - האופן שבו הוא תופס אותך במרחב, השלט וכו׳ - אין סטנדרט, וזה דבר שהשוק צריך לקבוע ולא החברות ביניהן, וטוב שכך. כי זה אומר שאם מחר חברה תמציא דרך טובה ויעילה יותר לתפוס אותך במרחב או משהו - היא תוכל להוציא אותו ולשבור את השוק, בתנאי שמפתחות ישתמשו בטכנולוגיה העדיפה שלהם. בעולם בו כבר יש סטנדרט שכזה בין עשרות חברות - זה עלול להאט את האבולוציה של החומרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 16:25

Laskin כתב:נו, ויש סטנדרט של עשרות חברות בעניין אנדרואיד ויש חברה נוספת בשם אפל. יהיו הרבה קסדות בעתיד, שיתחרו בVIVE וגם באוקולוס. זה לא שחברה שרוצה היום להוציא משחק שיתמוך בשתיהן - יש מגבלה כלשהי. פשוט אוקולוס ״מגבילה״ משחקים שהיא מממנת, כדי לקבל בלעדיות וערך נוסף למוצריה. מה שלילי בזה??

מה שלילי?
1) אין סטנדרט, אין תחרות. גג דואופול.
2) אני קונה את הVIVE? אני לא יכול לשחק EVE. אני קונה את האוקולוס? אני לא יכול לשחק HL3. מה חיובי בזה? אתה ברצינות חושב שEVE לא היה יוצא בלי אוקולוס? הרי הפיתוח שלו התחיל לפני שפייסבוק קנו אותם בכלל
3) זה שסטנדרטים שונים יוצאים במקביל. זה אומר מליוני לקוחות שיקבלו צינור, בדיוק כמו הבלוריי והHD DVD.

והדבר האחרון, אתה חושב שסטנדרט = חוסר בתחרות בזמן שהמצב הוא בדיוק ההפך. אם היה סטנדרט היית שומע כבר על משקפיים של ASUS, משקפיים של לוג'יטק, משקפיים של MAD CATZ, משקפיים של רייזור, משקפיים של GIGABYTE ועוד עשרות משקפיים שונים. אחד היה מוסיף EYE TRACKING, אחד היה עושה 4K, אחד היה עושה 120FPS במקום 90, אחד היה עושה קסדה קלה יותר, אחר חיבור אלגנטי יותר למחשב וכך הלאה. עכשיו מה קבלת? אחד של VALVE, אחד של אוקולוס ושניהם זהים אחד לאחד (אפילו הרזולוציה והקצב רענון זהה). אפס תחרות יש לך כאן, אפס.

בנושא ההודעה השניה שלך, אם חברה מצאה דרך טובה יותר לתפוס את המרחב זה לא קשור בכלום לסטנדרט או חוסר סטנדרט. זה בדיוק כמו שAMD מתחילה להשתמש עכשיו בזיכרון HBM, גם משחקים מלפני 30 שנים יעבדו עליו בלי שום קשר לזה שיש סטדנרט שלפיו כרטיסי המסך פועלים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2015, 16:29

KEO אתה קצת מתעלם יותר מדי מטכנולוגיית הטראקינג של ואלב וגם הטכניקה שלהם שמונעת סחרחורות, לפי הרשמים זה נותן לה אדג׳ לא קטן על התחרות, די ברור שה VR של ואלב הוא המתקדם ביותר ככה שלא הייתי אומר שהטכנולוגיות זהות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 16:30

כשיש סטנדרט - אז אם לחברה יש פיתוח חדש ומהפכני, יהיה הרבה יותר קשה לאמץ אותו. אני חושב שזה מצויין שאין סטנדרט *על ההתחלה* (ועל אחת כמה וכמה לפני שמותר כזה יצא), ושטוב מאוד אם הוא יגיע כתוצאה מהחדשנות שהחברות הללו יביאו. השוק יחליט מה הוא רוצה. דווקא דואופולים נוצרים כתוצאה מהסכם בין 2 חברות גדולות (;

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 16:35

bling כתב:KEO אתה קצת מתעלם יותר מדי מטכנולוגיית הטראקינג של ואלב וגם הטכניקה שלהם שמונעת סחרחורות, לפי הרשמים זה נותן לה אדג׳ לא קטן על התחרות, די ברור שה VR של ואלב הוא המתקדם ביותר ככה שלא הייתי אומר שהטכנולוגיות זהות.

ואם היה סטנדרט ובלי הגבלות ושטויות VALVE לא יכלו לעשות את זה? בטח שכן. מה, לAMD אין זיכרון חדש בכרטיסים החדשים וNVIDIA תקועה עם הזיכרון הקודם. לNVIDIA אין טכנולוגיות של שיער וכך הלאה? הראשון הוא דוגמה ליתרון חומרתי שAMD שמה בכרטיס, השני דוגמה ליתרון תוכנתי שNVIDIA שמה בDRIVER שלהם. שתיהן "תקועות" באותם סטנדרטים, הכרטיסים החדשים של NVIDIA שמריצים שיער בוויצ'ר גם מריצים את HL2 בן ה11 שנים והכרטיסים החדשים של AMD עם הזיכרון החדש עדין מריצים את QUAKE 2 בן ה18 שנים.

אם כבר המצב הפוך, כשאתה עובד בסטנדרט ואלף חברות הולכות להוציא מוצרים בסטנדרט הזה אתה רוצה להתבלט, לשפר, לעשות חידושים. אני חושב שאתם מבלבלים בין זה שיש סטנדרט לבין זה שכולם עושים אותו דבר. אם כבר זה ההפך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2015, 16:46

DrKeo כתב:
bling כתב:KEO אתה קצת מתעלם יותר מדי מטכנולוגיית הטראקינג של ואלב וגם הטכניקה שלהם שמונעת סחרחורות, לפי הרשמים זה נותן לה אדג׳ לא קטן על התחרות, די ברור שה VR של ואלב הוא המתקדם ביותר ככה שלא הייתי אומר שהטכנולוגיות זהות.

ואם היה סטנדרט ובלי הגבלות ושטויות VALVE לא יכלו לעשות את זה? בטח שכן. מה, לAMD אין זיכרון חדש בכרטיסים החדשים וNVIDIA תקועה עם הזיכרון הקודם. לNVIDIA אין טכנולוגיות של שיער וכך הלאה? הראשון הוא דוגמה ליתרון חומרתי שAMD שמה בכרטיס, השני דוגמה ליתרון תוכנתי שNVIDIA שמה בDRIVER שלהם. שתיהן "תקועות" באותם סטנדרטים, הכרטיסים החדשים של NVIDIA שמריצים שיער בוויצ'ר גם מריצים את HL2 בן ה11 שנים והכרטיסים החדשים של AMD עם הזיכרון החדש עדין מריצים את QUAKE 2 בן ה18 שנים.

אם כבר המצב הפוך, כשאתה עובד בסטנדרט ואלף חברות הולכות להוציא מוצרים בסטנדרט הזה אתה רוצה להתבלט, לשפר, לעשות חידושים. אני חושב שאתם מבלבלים בין זה שיש סטנדרט לבין זה שכולם עושים אותו דבר. אם כבר זה ההפך.

אתה מתפרץ לדלת פתוחה, אני לגמרי איתך בדיון הזה, רק חשבתי לתקן אותך בנוגע לשיוויון הטכני כדי שלא תעשה עוול לוואלב :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 16:55

bling כתב:
DrKeo כתב:

אתה מתפרץ לדלת פתוחה, אני לגמרי איתך בדיון הזה, רק חשבתי לתקן אותך בנוגע לשיוויון הטכני כדי שלא תעשה עוול לוואלב :)

הכוונה שלי לפחות במשקפיים, הם זהים 1 ל-1 בנתונים, כי זה מה שחשוב באמת עכשיו. השליטה המיוחדת, היא תכנס לאט לאט במשך שנים. עד שנראה משחקי AAA באמת תומכים בהם יקח שנים. מי שקונה את השלטים יודע שכך או כך הוא הולך להשתמש בהם פעם בשנה גג אז הוא יודע למה הוא נכנס :)
חוץ מזה אם היה סטנדרט היינו יכולים לקנות את השלטים של VALVE ואת המשקפיים של אוקולוס כי אלה שני דברים שלא קשורים אחד לשני בשום צורה ואוסולוס/VALVE יוצרים תלות גם בתחום הזה.

אגב, אני רק אציין שVALVE כן עשו סטנדרט, פשוט אוקולוס התעלמו והחליטו ללכת בדרך שלהם. המשקפיים של HTC, הVIVE, הן הראשונות מתוך מי יודע כמה משקפיים מכל מני יצרניות שיצאו בסטנדרט הזה. השאלה היא האם VALVE ינצחו, אני מאוד מקווה שכן.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2015, 17:08

לגבי 'חסימת' תוכן על הריפט - זה תקף רק לתוכן שנשקנה בחנות של אוקולוס. לא תהיה בעיה להוריד מה שאתה רוצה מכל מקור אחר באינטרנט ולשחק בו. אוקולוס רוצים להבטיח סוג מסויים של חוויות ולתת להם חותמת לגבי זה שהם לא גורמים לבחילה או שתהיה אזהרה לגבי תוכן מקפיץ כדי שלא תפעיל משהו בטעות ותקבל התקף לב.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 יוני 2015, 17:34

ומשום מקום, גם סטארבריז משום מה נכנסת לקלחת עם STARVR שמביא איתו FOV של 210 מעלות וצג 5K. כמובן שאין מידע על מחיר או תקופת יציאה. לא יודע איזה מחשב צריך כדי להריץ את המשחקים בהגדרות שכאלה..

יש להם מספיק כסף כדי להתעסק בדברים שכאלה? זה בטח לא מוצר לעתיד הנראה לעין.

https://www.youtube.com/watch?v=GADtniiZL9c

http://www.starvr.com/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 18:20

או נהדר, עוד זוג משקפיים שילך לפח. איזה כיף :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 יוני 2015, 18:24

DrKeo כתב:או נהדר, עוד זוג משקפיים שילך לפח. איזה כיף :)

הדיון ביניכם מאוד מעניין.

מעניין לדעת - איך התחיל הסטנדרט של כרטיסי המסך?
היה כזה לפני שיצא הGPU הייעודי הראשון, נניח?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 18:37

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:או נהדר, עוד זוג משקפיים שילך לפח. איזה כיף :)

הדיון ביניכם מאוד מעניין.

מעניין לדעת - איך התחיל הסטנדרט של כרטיסי המסך?
היה כזה לפני שיצא הGPU הייעודי הראשון, נניח?

מה שקורה עכשיו בשוק זה פריקי לגמרי כי זה כמעט אף פעם לא קורה. מה שלרוב קורה הוא שחברה מסויימת מוציאה חידוש לשוק (3DFX עם המאיצים הגרפים או האייפון למשל) ואז שנה או שנתיים מאוחר יותר המתחרות מתחילות לנסות להשוואת ולעקוף אותה. בגלל שהראשונה פופולרית, המתחרות נאלצות לישר קו איתה, ביחוד כי הם רוצים שביום שתרצה לשדרג תוכל לעבור אליהם בקלות. אבל כאן יש מקרה ממש מוזר, 3 חברות ענק יוצאות עם מוצר יחד, בדיוק כמו הHD DVD והבלו ריי. כשזה קורה וכל אחת מושכת לכיוון שונה אז מן הסתם התוצאה היא שתי גופות ומנצחת אחת (למרות שבמקרה הזאת יכול להיות שמדובר בשתי מנצחות כי אולי סוני היא יותר עצמאית כי היא פועלת על פלטפורמה אחרת).

אבל הדבר הכי טוב הוא שיש קונסרנים של חברות גדולות שעובדות יחד כדי להטיב עם כולם. למשל קונסרנים שאחראיים על חיבורים שונים כמו USB או HDMI. אם נקח את הדוגמה שדברנו עליה הרבה, PCI-E, אז יש לך איגוד של 4 חברות ענק (IBM, אינטל, DELL ו-HP) שהחליט יחד על סטנדרט שהן כולן הולכות ללכת לפיו ויתן לצרכנים את הנוחות של חיבור אחד שיעבוד על כל החומרות של כולן. ברגע שזה קרה גם חברות שלא קשורות אליהן בשום צורה אמצו את הסטנדרט כי זה מה שכולם עשו אז למה שהם לא יתמכו גם?

אם היה איזה קונצרן VR שיחד בונה סוג של סטנדרטים עם API בסיסי וכך הלאה, היינו יכולים לקבל גם 40 משקפיים שכולם היו מריצים הכל. אז אם היית פסיכי היית קונה את המשקפי 6K של סטארדוק ואם היית עני היית קונה איזה משקפי 200$ של חברה שהייתה מנסה להוציא משהו יותר LOW COST מהאחרות. היה לך תחרות מטורפת כי כל חברת חומרה הייתה קופצת על זה וגם כולנו יכלנו לשחק בEVE. וזאת לא איזה פנטזיה רחוקה, מדובר בכל אביזר חומרה קיים לPC חוץ מאשר משקפי הVR משום מה.

הגרסה הקצרה היא שתמיד מישהו מרים את הכפפה. בתחילת הדרך של המאיצים הגרפים זה היה DX ו-OPEN GL. אולי אם מיקרוסופט הייתה מרימה את הכפפה ובונה API נרחב לVR בDX12 היינו רואים פשוט את הכל רץ דרך זה וככה הכל היה תומך בהכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 18:51

אבל זה בערך מה שקרה... האוקולוס ״בדרך״ כבר איזה 3 שנים, וכל האחרים שנכנסו - פחות או יותר מיישרות איתו קו.
ההבדל היחיד הוא שאוקולוס גם רוכשת בלעדיות ויוצרת חברות חדשות במיוחד על מנת לייצר עבורה תוכן. זה הכל.
כמו שאתם רואים, אחת לחודש בערך אנחנו שומעים על עוד חברה שעושה ״מתחרה״ לאוקיולוס, ומן הסתם - לא כולן יצליחו, ולא עבור כולן התמיכה תהיה בכל האביזרים, אבל כמסך מרחבי פשוט? הוא יעבוד עם כמעט כל המשחקים, בסבירות גבוהה.
אין פה שום דבר בעייתי, יש פה חברות שרוצות לקחת את העתיד של המדיה ולהוביל אותו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יוני 2015, 18:58

אבל אתה לא באמת יודע שרוב המשחקים יעבדו ברוב הערכות. אתה מדבר על ההערכות שלך, כעובדות, וזאת הבעיה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 19:09

Laskin כתב:אבל זה בערך מה שקרה... האוקולוס ״בדרך״ כבר איזה 3 שנים, וכל האחרים שנכנסו - פחות או יותר מיישרות איתו קו.
ההבדל היחיד הוא שאוקולוס גם רוכשת בלעדיות ויוצרת חברות חדשות במיוחד על מנת לייצר עבורה תוכן. זה הכל.
כמו שאתם רואים, אחת לחודש בערך אנחנו שומעים על עוד חברה שעושה ״מתחרה״ לאוקיולוס, ומן הסתם - לא כולן יצליחו, ולא עבור כולן התמיכה תהיה בכל האביזרים, אבל כמסך מרחבי פשוט? הוא יעבוד עם כמעט כל המשחקים, בסבירות גבוהה.
אין פה שום דבר בעייתי, יש פה חברות שרוצות לקחת את העתיד של המדיה ולהוביל אותו.

אתה מנחש ובגדול. בנתיים הוכרז רק משחק אחד שיצא לכולם וזה המשחק ההוא עם הציפורים. ברגע שיהיה משקפי VR מסויימים שיתפסו ואחרים שיתפסו פחות, אלה שיתפסו פחות לא יקבלו תמיכה יותר כי כשיש 13 זוגות משקפיים בשוק ואין סטנדרט וצריך לכל אחת לעשות פיתוח מסויים בנפרד אז מי לעזאזל ישקיע דקה על המשקפיים של סטארדוק?

מה שקרה עם האוקולוס לא ממש רלוונטי כי האוקולוס לא יצאה לשוק, הכל היה דיבורים. אין כיום VR בשוק שבסס את עצמו ואז תחרות התחילה לצמוח, ההפך, דווקא אוקולוס שנמצאת שנים באור הזרקורים לא הולכת לצאת ראשונה לשוק.

גם בנושא המשחקים, קנית את הVIVE ואתה לא יכול לשחק בEVE, משחק שהתחיל פיתוח ממזמן ובחיים לא היה אמור להיות בלעדי לאוקולוס. EVE הפך לבלעדי בגלל "שוחד" למפתחת וזה הכל. לא שיש בעיה עם זה, אבל זה חתיכת דושבאגי כשלוקחים משחק PC ומתלבשים עליו ככה כשמאוד ברור שהוא לא היה אמור להיות כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 19:34

הניחוש שלי, שרוב המשחקים יעבדו על רוב מוחלט של המשקפיים - טוב בדיוק כמו הניחוש של נדב שזה לא יקרה :)
בינתיים, EVE נתמך גם במורפיוס, כך שממש קשה לי להאמין שהם לא רוצים למכור את המשחק על STEAM, כשהוא יצא, וחוץ מזה - מן הסתם VALVE לא תאהב את העובדה שיש משחק אצלה בחנות ש"מדיר" את הקסדה שלהם, אז הגיוני מאוד שזה מה שיקרה.

בקיצור, אני אופטימי מאוד, נדב פסימי מאוד. אני חושב שהתחרות תעשה רק טוב, ועם הזמן אתם גם תסכימו איתי, כי אני הרי תמיד צודק ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 20:09

Laskin כתב:הניחוש שלי, שרוב המשחקים יעבדו על רוב מוחלט של המשקפיים - טוב בדיוק כמו הניחוש של נדב שזה לא יקרה :)
בינתיים, EVE נתמך גם במורפיוס, כך שממש קשה לי להאמין שהם לא רוצים למכור את המשחק על STEAM, כשהוא יצא, וחוץ מזה - מן הסתם VALVE לא תאהב את העובדה שיש משחק אצלה בחנות ש"מדיר" את הקסדה שלהם, אז הגיוני מאוד שזה מה שיקרה.

בקיצור, אני אופטימי מאוד, נדב פסימי מאוד. אני חושב שהתחרות תעשה רק טוב, ועם הזמן אתם גם תסכימו איתי, כי אני הרי תמיד צודק ;)

EVE לא הוכרז כבלעדי לאוקולוס? אין מה להיות אופטימי או פסימי, בנתיים הוכרז רק משחק "CROSS PLATFORM" אחד מכל שלל משחקי הVR ששמענו עליהם.

אני בטוח שיהיה טוב עוד 4 שנים, הבעיה היא החרא שנאכל בשנים הקרובות. ואם יש משהו שאני הולך להיות צודק בו ב100% כי אמרתי את זה כבר לפני חודשים אתה טעית כי אמרת ש"קשה לך להאמין", יצאו משחקים לVR אחד ולא יצאו לשני ולהפך. אמרתי שהשוק יפוצל ואתה אמרת שקשה לך להאמין והנה זה קרה. אז בנתיים זה לאסקין 0 נדב 1 :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יוני 2015, 20:12

לא נורא לאסקין, אתה יכול לשים את הקלף שמוביא את כל החברים מהחבילה...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2015, 20:16

אבל הוא לא מפוצל. קודם כל כי השוק עוד לא קיים, אבל בא נראה מה יקרה עכשיו שהחברות מבינות שהVIVE יוצא קודם...
הערכה שלי היא שכל משחק שאין לו הסכם בלעדיות עם אוקולוס - ייתמך גם בVIVE, ואפילו חלקם יצאו עליו קודם (מן הסתם).
ואלב לא פראיירים, והם יתחילו לעשות בעיות "בחזרה" למפיצות שלא יתמכו בVIVE אבל כן יתמכו בOCULUS.
המשחקים שכן "יפוצלו" יהיו משחקים שבלי המימון של פייסבוק מלכתחילה לא היו קיימים. בדיוק כמו צד א' בקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2015, 20:22

Laskin כתב:אבל הוא לא מפוצל. קודם כל כי השוק עוד לא קיים, אבל בא נראה מה יקרה עכשיו שהחברות מבינות שהVIVE יוצא קודם...
הערכה שלי היא שכל משחק שאין לו הסכם בלעדיות עם אוקולוס - ייתמך גם בVIVE, ואפילו חלקם יצאו עליו קודם (מן הסתם).
ואלב לא פראיירים, והם יתחילו לעשות בעיות "בחזרה" למפיצות שלא יתמכו בVIVE אבל כן יתמכו בOCULUS.
המשחקים שכן "יפוצלו" יהיו משחקים שבלי המימון של פייסבוק מלכתחילה לא היו קיימים. בדיוק כמו צד א' בקונסולות.

כבר עכשיו EVE בלעדי לאוקולוס בלי שום מימון, פשוט בלעדי "בנתיים". לא הגיעו עדין לפיתוח לVIVE. תמיכה למשקפיים של סטארדוק? רייזור? אלה עם הTRACKING לעיניים? פחחח, אין מצב. האביזר הראשון בהסטוריה שמחייב אותך לבחור צדדים, בזיון לעולם הPC.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2015, 22:39

Ready at dawn עובדים על שני משחקים, אחד לפס4, אקסבוקס ופיסי אחד לפלטפורמה חדשה. מהיא הפלטפורמה? הקונסולה החדשה של ניטנדו? כנראה שלא. הקונסולה החדשה של Amazon? כנראה שלא. האוקולוס (כמו שנראה היה בתמונה הקודמת של נדב), כן.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 60 אורחים