מסיבת E3 של מיקרוסופט - 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: מסיבת E3 של מיקרוסופט - 2015

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יוני 2015, 01:08

DrKeo כתב:הרשמים על tr פשוט מצויינים. מיני קברים מוחבאים כמו בראשון אבל גם מגה קברים מתקדמים שהם חלק מהקמפיין הראשי, אזורים גדולים יותר, קראפטינג, יותר אופציות התגנבות ודרכים לתפוס אוייבים במצב ״לא מודעים אליך״, הרחיבו את אלמנט הצייד והחיות, תסרוט ברמה גבוהה בהרבה וכך גם ערכי ההפקה וגרפיקה מדהימה. אוי אני כל כך מחכה למשחק הזה.

נשמע ממש מעולה.
אני מקווה שנקבל איזה טריילר גיימפליי של רבע שעה, עם קצת קומנטרי מהמפתחים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 09:29

bling כתב:
DrKeo כתב:הרשמים על tr פשוט מצויינים. מיני קברים מוחבאים כמו בראשון אבל גם מגה קברים מתקדמים שהם חלק מהקמפיין הראשי, אזורים גדולים יותר, קראפטינג, יותר אופציות התגנבות ודרכים לתפוס אוייבים במצב ״לא מודעים אליך״, הרחיבו את אלמנט הצייד והחיות, תסרוט ברמה גבוהה בהרבה וכך גם ערכי ההפקה וגרפיקה מדהימה. אוי אני כל כך מחכה למשחק הזה.

הם הביאו דמו ל E3 או שיש הדגמה מאחורי דלתיים סגורות?
לא יזיק להם להראות קצת מהגיימפליי שאהבנו מהמשחק הקודם, קצת מוזר השנה שחלק מהמשחקים מקמצים בגיימפליי מסודר למרות שהם פאקינג יוצאים השנה.

דלתות סגורות :/
חסר להם שהם לא מראים את זה בגיימסקום. המשחק יוצא בנובמבר ראבק!
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 10:16

כבר מצורפים עוד כמה לתמיכה לאחור:
Halo 3
Halo Reach
Halo 3 ODST
Halo Wars
Fable II
Borderlands
Gears Of War
Gears Of War 2
Alan Wake
Shadow Complex

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 12:27

יופי... מעולם לא סיימתי את שאדו קומפלקס.

תמונה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2015, 12:32

ערכה פסיכית. חבל שלא עושים גירסת "ביניים" בלי חלקי חילוף, שתעלה 80 דולר, נגיד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 13:29

אין פה ממש חלקי חילוף וגם לא הגיוני שהם שווים 50 דולר. הפרמיה היא כנראה כי המוצר עובר QA הרבה יותר יסודי והוא מכוון (כמו שנאמר בוידיאו) לאנשים חולי נפש שמביאים שלט חדש למצב בלתי שמיש (מבחינת השחקן הספציפי) בפחות משנה.

בוא נקווה שאמאזון תבוא להציל אותנו מהMSRP הזה. יאללה 120 דולר אני נשבר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 13:30

די אני לא מאמין שאשכרה כתבתי שאני נשבר ב120 דולר אחרי שאני כזה קמצן כבר שנים וקונה שלטים באיזור ה30 דולר.

--------------------

משהו נחמד למי שנמצא בE3:
מקבלים בריפינג כזה לקראת WARZONE בעזרת הולולנס.
http://www.gamesradar.com/hololens-and- ... -funhouse/
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יוני 2015, 13:38

swiss-the-engine כתב:די אני לא מאמין שאשכרה כתבתי שאני נשבר ב120 דולר אחרי שאני כזה קמצן כבר שנים וקונה שלטים באיזור ה30 דולר.

--------------------

משהו נחמד למי שנמצא בE3:
מקבלים בריפינג כזה לקראת WARZONE בעזרת הולולנס.
http://www.gamesradar.com/hololens-and- ... -funhouse/

אני רק שמח שיש לך נשמה ומשהו מרגש אותך. :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 13:42

אני מפנטז די מאז שחזרתי לגיימינג וקניתי את ה360 לפני כמעט עשור שיביאו לי שלט עם כפתורים מאחורה. אומנם אני לא מקבל בדיוק את מה שאני רוצה אבל הרולינג סטונס כבר אמרו משהו בנושא :)

---------------

אפשר לשחק כאשה בפורצה החדש. לא זוכר בכלל אם הם מורידים את הקסדה אי פעם וכמה פעמים בכלל יצא לי לראות את הדמות מחוץ למכונית אבל סבבה, מתבקש.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2015, 16:46

swiss-the-engine כתב:אין פה ממש חלקי חילוף וגם לא הגיוני שהם שווים 50 דולר. הפרמיה היא כנראה כי המוצר עובר QA הרבה יותר יסודי והוא מכוון (כמו שנאמר בוידיאו) לאנשים חולי נפש שמביאים שלט חדש למצב בלתי שמיש (מבחינת השחקן הספציפי) בפחות משנה.

יש פה חלקי חילוף, אפשר להחליף סטיק קצר בארוך יותר או בארוך הרבה יותר או את הD-Pad הירוק בעיגול החדש הזה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2015, 17:08

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:אין פה ממש חלקי חילוף וגם לא הגיוני שהם שווים 50 דולר. הפרמיה היא כנראה כי המוצר עובר QA הרבה יותר יסודי והוא מכוון (כמו שנאמר בוידיאו) לאנשים חולי נפש שמביאים שלט חדש למצב בלתי שמיש (מבחינת השחקן הספציפי) בפחות משנה.

יש פה חלקי חילוף, אפשר להחליף סטיק קצר בארוך יותר או בארוך הרבה יותר או את הD-Pad הירוק בעיגול החדש הזה

כן אתה יודע, אני ציינתי את זה בהודעה המפורטת וגם למה בדיוק התכוונתי במילה "שהם" אם לא לאותם חלקי חילוף שההודעה התרכזה בלומר שהם מינוריים מבחינת התמחור? הכוונה שאין כאן חלקי חילוף שיעשו הפרש של 70 דולר או 50 דולר.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 18 יוני 2015, 19:39

אני משחק סופר מייט בוי ובאטל בלוק טייטר על הONE שלי!
וזה רק מתוך המשחקים שהוא העביר, פשוט הפעלתי את המכשיר והמשחקים היו מוכנים להורדה והתקנה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 יוני 2015, 20:43

הרימיק של גירס 1 יצא גם לPC

בנוגע לגימפד החדש הזה ,חבל לי שיאפשרו אותו בתחרויות E ספורט גדולות
זה אומר שאנשים שירצו להגיע לרמות גבוהות ,במישחקים מסוימים ,יצתרכו לקנות גימפאד ב150$

אין לי בעיה שיעשו גם גימפאד ב20 מיליון דולר ליחידה
אבל שלא יאפשרו פיצרים מיוחדים במולטי

מה שהם עושים ,הם גורמים לשוק המולטי להיות לא יציב כמו בPC ,בPC אנשים עם עכברים ומקלדות איכותים ,מקבלים יתרון גדול בהרבה מישחקים
בXBO ,למי שיהיה את הגימפאד ,יקבל יתרון גדול

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יוני 2015, 21:53

Fanta כתב:אני משחק סופר מייט בוי ובאטל בלוק טייטר על הONE שלי!
וזה רק מתוך המשחקים שהוא העביר, פשוט הפעלתי את המכשיר והמשחקים היו מוכנים להורדה והתקנה

האמת שזה ממש אדיר :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 18 יוני 2015, 22:21

Nucleus_Dawn כתב:
Fanta כתב:אני משחק סופר מייט בוי ובאטל בלוק טייטר על הONE שלי!

האמת שזה ממש אדיר :)

אני ממש נהנה מיזה, אבל אני צריך לבדוק לפי מה זה הולך
לפי הזיכרון שלי ב360 או לפי המשחקים שרשומים על המשתמש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 22:44

יש לך דיסק פיזי לבדוק איך זה עובד עם דיסקים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 23:17

גיימפליי של TR מהקטעים היותר איטיים והתגנבותיים, נראה מצויין. אפשר לראות שאוספים חלקים בשביל קראפטינג בסיסי, למשל רואים אותה אוספת פטריות רעילות ומחברת אותם עם חצים כדי ליצור חצי גז רעיל. האזור שרואים בסוף הדמו גדול פי 3 מהעיר שאנטי מהמשחק הקודם שהיה האזור הכי גדול במשחק וכל דבר שרואים שם הוא חלק מהשלב, לא SKY BOX. בנוסף, באזורי צד יהיה עכשיו משימות צד. נשמע כאילו זה הולך להיות RPG סופר לייט. הדוב אגב (שנראה מזעזע לדעתי, הדבר הכי מכוער במשחק כרגע) היה שומר של קבר אופציונאלי שאפשר לחקור כמו במשחק הקודם.

בניגוד למשחק הקודם ששם בקברים הייתה חידה אחת וגג עוד אחת אחריה, כאן בקברים יהיו מגה חידות כשחידות ברמה של הקברים במשחק הקודם יהיו רק תת חידות בדרך לפתור את המגה חידה. סך הכל הם הקשיבו לביקורות על המשחק הקודם שאמרו יותר קברים, יותר פאזלים ופאזלים קשים יותר. עוד משהו מעניין הוא שכשמתחילים את המשחק לארה לא באמת יודעת שפות והיא תמצא פתקים, רמזים, כיתובי קיר או חפצים שיש עליהם חריטות בשפות עתיקות שונות. ככל שמוצאים יותר ועולים דרגות לארה לומדת שפות נוספות ומשדרגת את יכולת השפה שלה בשפות שהיא יודעת כך שרמז מסויים שיכלת לקרא 30% ממנו תוכל לקרא 70% ומאוחר יותר 100% ממנו. ברמזים האלה אפשר להשתמש כדי למצא סודות ושדרוגים כי כמובן שאפשר לחזור לאזורים קודמים.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 18 יוני 2015, 23:47

DrKeo כתב:יש לך דיסק פיזי לבדוק איך זה עובד עם דיסקים?

אני לא חושב שיש לי דיסקים מתוך הרשימה, אבל אבדוק אותה
שוב, כרגע אני משחק במשחקי ארקייד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2015, 23:48

השוואה בין ME על הONE לבין ה360. אז נראה שהתמיכה לאחור כן משפרת קצת דברים, זמן טעינה של 6 שניות הפך ל4, נפילות פריימים נעלמו לפחות בקטעים שהראו וטעינה של הטקסטורות המאוחרת שמאפיינת את UE3 לא קוראת בONE וגם מיקרו גמגומים במעבר בין זויות מצלמה נעלמו בחלקם. לא שיפורים ואו אבל נחמד לדעת שאם משחקים משחק על הONE בתמיכה לאחור כן מקבלים מיני שיפורים שנובעים מקונסולה חזקה יותר.

פאנטה, נשמח לשמוע כשיהיה :)

Megalomaniac
Trainee

הודעהעל ידי Megalomaniac » 18 יוני 2015, 23:56

זה מגניב, השאלה מי ישחק ME על ה- ONE ב-30 FPS שהיום המחשב הכי עגלה מריץ אותו על 60 בלי להתאמץ.
אבל לפחות זה ענה לי על השאלה, כי מהתחלה תהיתי איך משחקים ישנים יעבדו על ה-ONE, חשבתי שהם ירוצו בפריימרייט גבוה יותר בגלל החומרה החזקה..

(בטעות יצא 2 ציטוטים מתחת.. למחוק)
נערך לאחרונה על ידי Megalomaniac ב 18 יוני 2015, 23:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יוני 2015, 00:02

אני אולי ישחק - כי אתה רוצה את כל הטרילוגיה במקום אחד. ויש לך עוד מולטי במקומות מסויימים שמירות וכדומה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2015, 00:20

Megalomaniac כתב:זה מגניב, השאלה מי ישחק ME על ה- ONE ב-30 FPS שהיום המחשב הכי עגלה מריץ אותו על 60 בלי להתאמץ.
אבל לפחות זה ענה לי על השאלה, כי מהתחלה תהיתי איך משחקים ישנים יעבדו על ה-ONE, חשבתי שהם ירוצו בפריימרייט גבוה יותר בגלל החומרה החזקה..

(בטעות יצא 2 ציטוטים מתחת.. למחוק)

ME זאת דוגמה מאוד ספציפית, את גירס 2 או שאדו קומפלקס לא תמצא במחשב. האמת שגם יש אמריקאים שלא יודעים מה זה PC בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 יוני 2015, 02:10

טומב ריידר נראה יותר ויותר טוב, ככל שרואים ממנו. מאוד מרשים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2015, 11:14

DrKeo כתב:גיימפליי של TR מהקטעים היותר איטיים והתגנבותיים, נראה מצויין. אפשר לראות שאוספים חלקים בשביל קראפטינג בסיסי, למשל רואים אותה אוספת פטריות רעילות ומחברת אותם עם חצים כדי ליצור חצי גז רעיל. האזור שרואים בסוף הדמו גדול פי 3 מהעיר שאנטי מהמשחק הקודם שהיה האזור הכי גדול במשחק וכל דבר שרואים שם הוא חלק מהשלב, לא SKY BOX. בנוסף, באזורי צד יהיה עכשיו משימות צד. נשמע כאילו זה הולך להיות RPG סופר לייט. הדוב אגב (שנראה מזעזע לדעתי, הדבר הכי מכוער במשחק כרגע) היה שומר של קבר אופציונאלי שאפשר לחקור כמו במשחק הקודם.

בניגוד למשחק הקודם ששם בקברים הייתה חידה אחת וגג עוד אחת אחריה, כאן בקברים יהיו מגה חידות כשחידות ברמה של הקברים במשחק הקודם יהיו רק תת חידות בדרך לפתור את המגה חידה. סך הכל הם הקשיבו לביקורות על המשחק הקודם שאמרו יותר קברים, יותר פאזלים ופאזלים קשים יותר. עוד משהו מעניין הוא שכשמתחילים את המשחק לארה לא באמת יודעת שפות והיא תמצא פתקים, רמזים, כיתובי קיר או חפצים שיש עליהם חריטות בשפות עתיקות שונות. ככל שמוצאים יותר ועולים דרגות לארה לומדת שפות נוספות ומשדרגת את יכולת השפה שלה בשפות שהיא יודעת כך שרמז מסויים שיכלת לקרא 30% ממנו תוכל לקרא 70% ומאוחר יותר 100% ממנו. ברמזים האלה אפשר להשתמש כדי למצא סודות ושדרוגים כי כמובן שאפשר לחזור לאזורים קודמים.

התיאור שלך נשמע בן זונה.
הגיימפליי עצמו נחמד, נראה שההתגנבות יותר מפותחת, היה שם גם קטע סטייל TLOU שהיא עושה LURE לאויבים כדי לרכז אותם ואז זורקת עליהם מכל דלק :)
אבל קצת קשה להתרשם מצילום OFF SCREEN וכשרד הוט צ'ילי פפרס שרים לי ברקע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2015, 20:31

כן, לא ברור לי למה לא מוציאים דמו גיימפליי מלא שמדגים את כל זה. כל מה שכתבתי הם פרטים שאספתי באיזה 4 כתבות שונות מאתרים שונים, הם משווקים את המשחק די רע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 102 אורחים