מסיבת E3 של Ubisoft - שנת 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: מסיבת E3 של Ubisoft - שנת 2015

הודעהעל ידי idan » 16 יוני 2015, 02:53

אם היה BG&E2 יובי היו מנצחים את e3 באותו רגע. אבל המשחק הזה מת לצערי, אנסל בכלל עובד עצמאית על המשחק ההוא ל פס4.

בקשר למשחקים עצמם, אף פעם אי אפשר לדעת מה יפתיע ומה יבאס, אבל בינתיים אני עדיין מעדיף את אלה של ea.
בקשר למסיבה עצמה, אין בכלל מה להשוות.
יוביסופט מראים דברים חדשים, דברים שאף אחד לא ציפה להם, הקצב מצויין, בלי יותר מידי חליפות או אנשים לא קשורים שאוכלים לנו את הראש, המנחה הקבועה שלהם כרגיל עושה טובה ובאופן כללי נראה שהם מאוד נהנים מכל העניין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 03:44

כל E3 אני אגיד שBG&E2 יופיע וכל E3 אני מתאכזב. היי, לפחות בדור הזה הם אשכרה יכולים לעשות את הגרפיקה של הטיזר ההוא מ2008 שהם טענו שהוא "מתוך המשחק".
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 03:56

לא חשבתי שיובי יכולה להכריז על משהו שחוק יותר, גם משחק עולם פתוח וגם מבית טום קלאנסי.
נראה מצויין גראפית כרגיל לחשיפות הראשונות שלהם, אבל באמת, נחנקנו כבר מהסגנון הזה, זה היה יכול להיות מדהים אם היינו מקבלים באמת את B&G2.

מאוד מפתיעה ההכרזה על המשך ל SP, כנראה שמאט וסטון בסכ"ה נהנו מיצירת המשחק הראשון למרות שהם קיטרו על זה בלי הפסקה :)

וראיתי את הגיימפליי של AC החדש, הגראפיקה השתפרה בהרבה מאז התצוגה האחרונה, אבל הקרב נראה כל כך נורא, למה הם לא מעתיקים פשוט מבאטמן וסוגרים עניין? תמיד הקומבט בסדרה הזו נראה רע.

המשחק For Honor נראה לא רע בכלל, לא מדבר אלי מטבעו כמולטי, אבל לפחות AAA שנראה קצת מגניב ומקורי שמסתכן עם קונספט חדש, גם גראפית נראה מעולה.
הדיוויזיה כצפוי לא נראה טוב כמו שהיה ב 2013 וכמובן הדמו סבל מבימוי יתר, אבל נראה לי די ברור שיהיה להיט והוא מתווסף לרשימה המטורפת של משחקים שיוצאים בתחילת השנה הבאה (ברור כבר שחלק יידחו בשלב הזה כי זה מוגזם)

סכ"ה לא הוצגו יותר מדי דברים שמעניינים אותי אבל כן נראה שכרגיל היתה להם מסיבה עם אחלה קצב ופייסינג, אני אמשיך לחכות שיום אחד אולי B&GE 2 יופיע :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 04:02

האמת שזה מצחיק כי בזמן שראיתי את הדוויג'ן רק חפשתי כל מני פיצ'רים שהסירו כמו תאורה של החלקיקים וכדומה. לא מצאתי דברים ספציפים אבל פעם אמרתי WOW ועכשיו זה לא הרשים במיוחד.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 יוני 2015, 08:25

הטריילר ששחר הביא של AC דווקא נראה מעולה, הצליח להמשיך לי את הרצון לשחק בהם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2015, 10:34

אני לא יכול לצפות שוב בDIVISION... נראה מאוד גנרי, שום דבר שם לא מעניין
העולם הפתוח בGHOST RECON החדש נראה מגניב. אבל גם - לא רואה את עצמי משחק בזה, כרגע.
AC באמת נראה מעולה הפעם. לא יודע אם אקנה אותו אבל הוא בהחלט נראה שיפור גדול מהפעם הקודמת שראינו אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 12:35

AC עבר שיפור גראפי יפה מאוד מאז הטריילר המוקדם ואני מסכים שבאופן כללי התצוגה שלו היתה הרבה יותר טובה והמשימה היתה הרבה יותר מגניבה כמו שצריך לעשות בחשיפות כאלו (עם כל השקיפות המפתיעה לטובה של יובי עם התצוגה הקודמת- אתה לא חושף את המשחק שלך עם פעילות צד שצריך לתפוס בה טריטוריה), רק חבל לי שהם לא מאמצים כבר את המערכת קרב של באטמן, נראה לי ממש יתאים למותג שלא נראה שמצליח למצוא את עצמו מהבחינה הזו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2015, 12:39

bling כתב:AC עבר שיפור גראפי יפה מאוד מאז הטריילר המוקדם ואני מסכים שבאופן כללי התצוגה שלו היתה הרבה יותר טובה והמשימה היתה הרבה יותר מגניבה כמו שצריך לעשות בחשיפות כאלו (עם כל השקיפות המפתיעה לטובה של יובי עם התצוגה הקודמת- אתה לא חושף את המשחק שלך עם פעילות צד שצריך לתפוס בה טריטוריה), רק חבל לי שהם לא מאמצים כבר את המערכת קרב של באטמן, נראה לי ממש יתאים למותג שלא נראה שמצליח למצוא את עצמו מהבחינה הזו.

מערכת הקרב של בטמן לעולם לא תהייה בAC, כי לא מתאים לאופי של הסדרה שהדמות שלך תוכל לקפוץ 8 מטרים מאויב לאויב.
מה שכן יש, ככל הנראה, זו מערכת הקרב הכי קרובה לבטמן שאפשר. הפעם היא מאוד מהירה ואגרסיבית. המערכת ביוניטי כבר היא כבר שינוי משמעותי, אבל מרגישה איטית מידי.
נראה שהמוטיב החוזר במשחק הבא הולך להיות פוקוס. רק סינגל, רק נשקים קצרים ומהירים, אין אפליקציה. מרגיש כאילו זה עושה הרבה טוב למשחק. היא הפכה לכזאת מפלצת פיטצ'רים, שאם היא תנער מעצמה את האבק שהתאסף במשך השנים, היא יכולה לחזור לשיא של 2 וברודרהוד.

בנוגע לשיפור הגרפי - ההבדל היחיד הוא בגליטצ'ים ובתוספת של אנימציות שהיו חסרות בשלב המוקדם יחסית בפיתוח. הוא נראה עכשיו באמת נהדר. כמו יוניטי, בערך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים