מסיבת E3 של נינטנדו - 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: מסיבת E3 של נינטנדו - 2015

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2015, 21:40

בדואר פוקס זה פייפר בוי scifi?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 22:14

התגובות לדיירקט של נינטנדו היו כל כך שליליות שאיוואטה הגיב על כך בטוויטר:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 22:15

bling כתב:קרירין, כל השמות שאמרת אלו דברים שכבר הוכרזו בעבר.
איזה משחקים חדשים הוצגו ל WIIU שלא ידענו עליהם כבר? מריו פאקינג טניס שיוצא השנה בחגים, זהו.
0 הכרזות חדשות, שום פירוט על התוכניות שלהם לקונסולה ב 2016.

ה WIIU לא מתה ב 2016 מבחינת נינטנדו, היא מתה כבר עכשיו, הדברים שציינת שהוכרזו אליה בעבר יצאו וזהו (אקסנובלייד יצא כבר הרי ביפן וקוטאקו גם שיחקו בו וקטלו את האמא שלו), סוגרים את הבסטה פחות או יותר, אחרי התצוגה הזו זה ברור שהיא מתה באופן כמעט הכי רשמי שיש.

נו, אמרתם שאני משוגע כשאמרתי שהם צריכים להרוג את הWIIU ב2015 ולהוציא את היורשת בחגים 2015 ובמקום זה הרגו את הWIIU באמצע 2015 או אפילו 2014 (כל מה שיש ב2015 זה פחות או יותר ספלטון ומריו טניס, נראה לי שה360 והפס3 מקבלות היום תמיכה טובה יותר) ובכלל לא חושבים על יורשת לפני חגים 2016. זה הרע משני הסנריואים, הרגו אותה מוקדם והקריבו את המאמצים המוקדמים אבל לא מוציאים קונסולה חדשה ומאבדים את ההזדמנות להיות רלוונטים בדור הזה.

ומה זה הטוויט הזה? על פי המסורת היפנית הוא לא אמור להתאבד?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 22:21

DrKeo כתב:
bling כתב:קרירין, כל השמות שאמרת אלו דברים שכבר הוכרזו בעבר.
איזה משחקים חדשים הוצגו ל WIIU שלא ידענו עליהם כבר? מריו פאקינג טניס שיוצא השנה בחגים, זהו.
0 הכרזות חדשות, שום פירוט על התוכניות שלהם לקונסולה ב 2016.

ה WIIU לא מתה ב 2016 מבחינת נינטנדו, היא מתה כבר עכשיו, הדברים שציינת שהוכרזו אליה בעבר יצאו וזהו (אקסנובלייד יצא כבר הרי ביפן וקוטאקו גם שיחקו בו וקטלו את האמא שלו), סוגרים את הבסטה פחות או יותר, אחרי התצוגה הזו זה ברור שהיא מתה באופן כמעט הכי רשמי שיש.

נו, אמרתם שאני משוגע כשאמרתי שהם צריכים להרוג את הWIIU ב2015 ולהוציא את היורשת בחגים 2015 ובמקום זה הרגו את הWIIU באמצע 2015 או אפילו 2014 (כל מה שיש ב2015 זה פחות או יותר ספלטון ומריו טניס, נראה לי שה360 והפס3 מקבלות היום תמיכה טובה יותר) ובכלל לא חושבים על יורשת לפני חגים 2016. זה הרע משני הסנריואים, הרגו אותה מוקדם והקריבו את המאמצים המוקדמים אבל לא מוציאים קונסולה חדשה ומאבדים את ההזדמנות להיות רלוונטים בדור הזה.

ומה זה הטוויט הזה? על פי המסורת היפנית הוא לא אמור להתאבד?

ברור שיצא התסריט הכי רע, חלק חשבו (ואני ביניהם) שאולי זה קצת מוקדם להרוג אותה השנה כי זה עלול לגרום להם לאבד אמינות בעיני הקהל, נעלה שוב את מה שקרה לסגה שהתחילה לשחרר ולהרוג קונסולות כמו כלום?

אבל היי, הם עושים מה שאתה רצית לא? הנה הם הורגים את ה WIIU ומעבירים את כל הפרויקטים ל NX, זה בדיוק מה שאתה תמיד אומר שחברות צריכות לעשות.
מן הסתם נינטנדו היתה שמחה להוציא את ה NX בחגים השנה אבל הוא פשוט לא מוכן עדיין ותאריך הצפי שלו הוא 2016, אבל זו לגמרי האסטרטגיה שלך שהם עושים פה ועכשיו כל חובבי נינטנדו רוצים להוריד להם את הראש ברשת כי הם מרגישים שהקונסולה מתה היום באופן רשמי והם חשים מרומים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 22:26

מה שרציתי זה חגים 2015, אבל כן אם זה אומר שהNX תצא ב2016 אז זה בדיוק מה שהם צריכים לעשות. אם זה מה שאני רציתי לעשות אז הNX תצא בנובמבר, זלדה יהיה מוכן לשיגור ויוכרזו עוד כמה גדולים להמשך שלה. תאמין לי שכל מעריץ נינטנדו, בשניה שיגידו NX חזקה מהפס4 עם זלדה בשיגור יסתום את הפה שלו תוך שתי שניות ויתחיל להזיל דמעות.

הסיבה שהמסיבה שלהם הייתה כל כך מחורבת היא שהם לא חשפו את הNX בצורה מוגבלת, אם היו באים ואומרים חגים 2016 ומראים קצת כוונות, אפילו אם אלה היו כוונות CGI, המעריצים היו נטרפים. עם כל הכבוד הכעס לא מגיע כי לא יוצאים דברים לWIIU, הכעס הוא כי העיזו לעשות מסיבה כשאין להם מה להראות, כמו EA שנה שעברה, והם ביזו את עצמם. הם היו צריכים להגיד "חבר'ה, השנה אנחנו בצורה מוגבלת בE3" ולא לעשות מסיבה. אז לקראת סוף השנה לרכוב על איזה משהו גדול כמו תערוכה או הVGA או אפילו להחיות את SPACE WORLD (תערוכה שהם היו עושים כל שנה והפסיקו בשנת 2000, שם הם חשו את הקיוב אגב) ולעשות משהו משלהם ולחשוף את הNX כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 22:31

טוב הם לא יחשפו את ה NX בצורה מוגבלת, הם רוצים בטח כמו סוני ו MS ובעצם כמו כמעט כל חשיפה של קונסולה להציג אותה ב 2016 ולשחרר אותה כמה חודשים אחרי בשיא המומנטום.

בניגוד למשחק אין פה עניין לאסוף PRE ORDERS שנים מראש אז היחס הוא כמו לכל מוצר גדול שבדר"כ רוצים להשיק כמה שיותר מהר אחרי החשיפה.

והמעריצים יודעים מה קורה ומבינים שמשחקים עברו ל NX, הם לא מפגרים, ועדיין הרבה מהם מרגישים מרומים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 22:44

bling כתב:טוב הם לא יחשפו את ה NX בצורה מוגבלת, הם רוצים בטח כמו סוני ו MS ובעצם כמו כמעט כל חשיפה של קונסולה להציג אותה ב 2016 ולשחרר אותה כמה חודשים אחרי בשיא המומנטום.

בניגוד למשחק אין פה עניין לאסוף PRE ORDERS שנים מראש אז היחס הוא כמו לכל מוצר גדול שבדר"כ רוצים להשיק כמה שיותר מהר אחרי החשיפה.

והמעריצים יודעים מה קורה ומבינים שמשחקים עברו ל NX, הם לא מפגרים, ועדיין הרבה מהם מרגישים מרומים :)

הם מרגישים מרומים כי עשו להם מסיבה כאילו יש משחקים ובעצם אין :)
נינטנדו הייתה צריכה לדלג על E3, לעשות סוג של DIRECT לפני כמה שבועות ולהופיע בE3 כBOOTH בלבד עם דמואים של מה שהם רוצים להציג. כשיש לך מסיבה, מצפים ממך למשהו. כלום לא קרה, הם יכולים להגיד שהם מדלגים השנה בדיוק כמו שהשנה מיקרוסופט הולכת לעשות גיימסקום מטורפת וסוני אפילו לא מופיעה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:00

אולי זה נכון, ויכול להיות גם שהם מרגישים שה WIIU מתה מוקדם מדי, כמו שאמרת התמיכה גרועה השנה עוד לפני שהם הודיעו על ה NX, עכשיו שהם רואים שאין הכרזות חדשות בכלל ל 2016 ל WIIU ירד להם האסימון והתעורר הזעם :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יוני 2015, 23:01

DrKeo כתב:
bling כתב:טוב הם לא יחשפו את ה NX בצורה מוגבלת, הם רוצים בטח כמו סוני ו MS ובעצם כמו כמעט כל חשיפה של קונסולה להציג אותה ב 2016 ולשחרר אותה כמה חודשים אחרי בשיא המומנטום.

נינטנדו הייתה צריכה לדלג על E3, לעשות סוג של DIRECT לפני כמה שבועות ולהופיע בE3 כBOOTH בלבד עם דמואים של מה שהם רוצים להציג. כשיש לך מסיבה, מצפים ממך למשהו. כלום לא קרה, הם יכולים להגיד שהם מדלגים השנה בדיוק כמו שהשנה מיקרוסופט הולכת לעשות גיימסקום מטורפת וסוני אפילו לא מופיעה.

אבל יש מישחקים
לי לא יצא לקרוא אף ביקורת על אקסנובליד ,כי הוא לא יצא במערב עדין

מבחינת הWIIU
זלדה
יושי
מאריו טניס
מאריו מיקר
אקסנובליד
STAR FOX

רובם יוצאים השנה

ב3DS יש מאריו לואיגי נייר
זלדה חדש
פיר אמבליד חדש
ועוד כמה מישחקים בילעדים

להזכיר לכם הרוב יוצא השנה ,השנה לא בחצי השני של 2016
אני מעריך שאחרי ההשקות האלו ,גם הWIIU וגם ה3DS יזנחו חדש ,לטובת הNX ,ואולי יורש עתידי ל3DS ,עם הNX לא מאוחדת

אבל כחובב נינטנדו אני בכלל לא מאוכזב ,כן כן אנצרטד 4 ניראה מאוד טוב ,אבל הוא יוצא ב2016
וכמו שאמרתי רוב המישחקי PS4 וXBO זמינים לי בPC
מאוד יכול להיות שטומב רידר וסטריט פיטר 5 יהיו זמינים גם לPC

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 23:03

bling כתב:אולי זה נכון, ויכול להיות גם שהם מרגישים שה WIIU מתה מוקדם מדי, כמו שאמרת התמיכה גרועה השנה עוד לפני שהם הודיעו על ה NX, עכשיו שהם רואים שאין הכרזות חדשות בכלל ל 2016 ל WIIU ירד להם האסימון והתעורר הזעם :)

כן, יכול להיות. זה לא שהיה בקונסולה הזאת יותר מדי תמיכה ממילא חוץ מאשר מריו, SSB ומריו קארט בשנתיים וחצי שהיא איתנו :)
אני חושב שאחת הדרכים לגרום לכולם לשכוח את הנטישה היא הכרזה על תמיכה לאחור גם באביזרים וגם במשחקים לWIIU. לפחות זה אומר שבמקום להינטש הם פשוט עוברים הלאה ומצויידים חלקית.

קרירין, יש משחקים, אבל אין באמת "משחקים". אין זלדה גדול, אין מריו גדול, אין SSB, אין מריו קארט, אין מטרויד... הכל מהסוג ב' ומטה שלהם. ביחוד דברים כמו מריו מייקר או יושי שמקומם בחנות האונליין כמשחק ארקייד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:09

kririn כתב:
DrKeo כתב:

אבל יש מישחקים
לי לא יצא לקרוא אף ביקורת על אקסנובליד ,כי הוא לא יצא במערב עדין

מבחינת הWIIU
זלדה
יושי
מאריו טניס
מאריו מיקר
אקסנובליד
STAR FOX

רובם יוצאים השנה

ב3DS יש מאריו לואיגי נייר
זלדה חדש
פיר אמבליד חדש
ועוד כמה מישחקים בילעדים

להזכיר לכם הרוב יוצא השנה ,השנה לא בחצי השני של 2016
אני מעריך שאחרי ההשקות האלו ,גם הWIIU וגם ה3DS יזנחו חדש ,לטובת הNX ,ואולי יורש עתידי ל3DS ,עם הNX לא מאוחדת

אבל כחובב נינטנדו אני בכלל לא מאוכזב ,כן כן אנצרטד 4 ניראה מאוד טוב ,אבל הוא יוצא ב2016
וכמו שאמרתי רוב המישחקי PS4 וXBO זמינים לי בPC
מאוד יכול להיות שטומב רידר וסטריט פיטר 5 יהיו זמינים גם לPC

תגיד אתה יודע לקרוא? זה לא שנינטדו עכשיו תבטל משחקים שהיא כבר הכריזה עליהם בעבר רטרואקטיבית, ברור שאקסנובליד שהוכרז לפני שנתיים יצא כמתוכנן, העניין זה שהם פאקינג לא הכריזו על כלום ל WIIU במסיבה שלהם חוץ ממשהו מסכן כמו מריו טניס לחגים השנה.
וראינו גם איך סטאר פוקס נראה וכמה תקציב הוא קיבל, חוץ מזלדה ואקסנובלייד (שאולי יצא רע אבל כן השקיעו בו לפחות) הליינאפ הזה עלוב ויכל להכנס היישר לחנות של ה PSN בקטגוריה של ה 15$, ממש תמיכה :|

אבל עזוב חבל להתווכח עם מגה פאנבוי הזוי שמביא לסוני ומייקרוסופט 75 ולנינטנדו שהציגה את המסיבה אולי הכי גרועה שנראתה ב E3 ציון 65, אובייקטיבי אתה לא בשיט.
ואני לא מדבר על ה 3DS למרות שגם הוא היה רחוק מלהיות להיט היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 23:12

וגם זלדה, מי אמר שהוא עוד יצא לWIIU? הרי זה כל כך ברור שהוא עבר לNX ובגלל זה לא הראו אותו. הרי אם יכלו להראות אותו לפני שנה בטוח יכולו השנה, הם פשוט לא רוצים לחשוף את המעבר שלו לNX עדין.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:14

DrKeo כתב:וגם זלדה, מי אמר שהוא עוד יצא לWIIU? הרי זה כל כך ברור שהוא עבר לNX ובגלל זה לא הראו אותו. הרי אם יכלו להראות אותו לפני שנה בטוח יכולו השנה, הם פשוט לא רוצים לחשוף את המעבר שלו לNX עדין.

אני מאמין שנינטנדו לא תעז לבטל אותו בגלל הבכי שזה יגרור, הוא פשוט יצא במקביל כמו שכבר עשתה בעבר, המשחק הזה הובטח לשחקני ה WIIU עוד ממזמן והרבה מהם קנו את הקונסולה במחשבה שהם ישחקו בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 23:18

bling כתב:
DrKeo כתב:וגם זלדה, מי אמר שהוא עוד יצא לWIIU? הרי זה כל כך ברור שהוא עבר לNX ובגלל זה לא הראו אותו. הרי אם יכלו להראות אותו לפני שנה בטוח יכולו השנה, הם פשוט לא רוצים לחשוף את המעבר שלו לNX עדין.

אני מאמין שנינטנדו לא תעז לבטל אותו בגלל הבכי שזה יגרור, הוא פשוט יצא במקביל כמו שכבר עשתה בעבר, המשחק הזה הובטח לשחקני ה WIIU עוד ממזמן והרבה מהם קנו את הקונסולה במחשבה שהם ישחקו בו.

ראבק שיעשו TRADE IN או משהו, הם לא צריכים לפגוע בגולדן בוי שלהם לNX בשטויות של CROSS GEN. ביחוד שזה משחק עולם פתוח, הוא צריך לקבל את הטיפול NEXT GEN שלו כדי להגיד "חבר'ה, תקנו NX".

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יוני 2015, 23:19

אבל עזוב חבל להתווכח עם מגה פאנבוי הזוי שמביא לסוני ומייקרוסופט 75 ולנינטנדו שהציגה את המסיבה אולי הכי גרועה שנראתה ב E3 ציון 65, אובייקטיבי אתה לא בשיט.
ואני לא מדבר על ה 3DS למרות שגם הוא היה רחוק מלהיות להיט היום.

תגיד איזה מגה פאנבויס ,היה נותן לחברה שהוא מעריץ ,ציון נמוך יותר משמעותית מהמיתחרות ?

או שציון 65 ניראה לך 100 ?
או שאני צריך לברך את סוני וMS שהציגו מישחקי מולטיפלטפורם ,שמה לעשות לא מענינים אותי בתצוגות כאלו

סליחה שאני לא מיצתער שקניתי 3DS וWIIU
אבל רגע אני בטח צריך לימכור את הPS TV שהזמנתי ,כי זה לא של נינטנדו ?
אולי גם למכור את הPC מישחקים שלי ואת הלפטופ שלי ,כי גם החומרה וגם מערכת ההפעלה לא של נינטנדו ?
אולי לימכור את הסמארטפון LG שלי ?

תעשה לי טובה ,אני שנים לא פאנבויס של אף חברה ,יש לי פינה חמה בלב לנינטנדו
חלק בגלל נוסטלגיה ,וחלק בגלל מישחקים שלא קימים במיתחרות
אבל עם היה לי כסף לא מוגבל ,היתי קונה כל קונסולה בהיסטוריה

ועם אתה רוצה לנהל דיון ,ננהל דיון ,לקרוא לי בשמות רק כי נתתי לנינטנדו את ה"ציון הענקי " 65 ,זה לא לנהל דיון בריא

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:23

DrKeo כתב:
bling כתב:

ראבק שיעשו TRADE IN או משהו, הם לא צריכים לפגוע בגולדן בוי שלהם לNX בשטויות של CROSS GEN. ביחוד שזה משחק עולם פתוח, הוא צריך לקבל את הטיפול NEXT GEN שלו כדי להגיד "חבר'ה, תקנו NX".

כן כשהיה את המקרה קודם עם זלדה לגיימקיוב ול WII שום נזק לא נגרם כי סכ"ה היה מדובר באותה חומרה ולא היה צריך לעשות שם פשרות.
הפעם לעומת זאת.. טוב על מי אני עובד, יש מצב טוב שזו שוב אותה חומרה ושום נזק לא יגרם לגרסת ה NX :/

קרירין, בנאדם אובייקטיבי שעדיין מת על נינטנדו היה מביא להם 40 (וזה בנדיבות) ולמתחרות לפחות 80 בהשוואה כי הן בקלות הביאו תצוגה פי 2 ברמה ממנה, להציג את זה כאילו כולן היו קרובות ברמה זה רק פאנבוי הזוי במיוחד יכול לעשות.
וניהלתי איתך דיון והסברתי מה הבעיה עם המסיבה ועדיין חזרת בדיוק על אותו טיעון שכבר הסברתי לך, אז כהערת צד נזכרתי שאתה פאנבוי שחושב שאשכרה נינטנדו הביאה תצוגה ברמה יחסית קרובה למתחרות, שזה בין הדברים הכי מנותקים מהמציאות שאפשר לאמר, אז הבנתי שחבל לי להשקיע יותר מדי אנרגיות איתך.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 16 יוני 2015, 23:24, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 23:24

תפסיק לדכא אותי בלינג :(

אגב, כמעריץ נינטנדו לשעבר אני נותן להם 15 מתוך 100 על התצוגה הזאת וגם זה על מריו טניס. קרירין ראבק, איוואטה התנצל על התצוגה. זה אומר שאתה עובדתית יותר מרוצה ממנה ממנכ"ל נינטנדו :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 יוני 2015, 23:29

לא קובע כלום לפני שאני קורא ביקורות, אבל קצת ירד לי מאקסנובליד, מהתרשמויות שקראתי הוא נוטה לכיוון ה mmo במשחק סינגל. לא חושב שזה מתאים לי
מאריו מיקר יעשה מליונים על גבי מליונים לדעתי, אותי אישית הוא לא ממש מעניין, למרות שאם אנשים יעשו שלבים ממש טובים אז יש שם פוטנציאל.

מבאס אותי שקונסולה ששנאתי כמו ה wii מכרה כל כך טוב לעומת קונסולה שאני פשוט מאוהב בה ונכשלה כל כך, אין צדק:)
אבל לא ציפיתי לשום דבר אחר, קניתי אותה שנה שעברה מתוך ידיעה שאין לה עוד הרבה זמן לחיות. פינטזתי על עוד איזה מטרויד או מריו 3d, אבל לא באמת האמנתי.
סה"כ יש לה עוד הרבה משחקים שעדיין לא הגעתי אליהם מעבר למשחקים ליגת על עבורי כמו מריו 3d ביונטה 2 וכו' , ה off tv play זה הדבר הכי טוב בה בשבילי, משחקים שאפשר לשחק עם האחיינים שזה היה הדרייב המרכזי לקנות אותה, כל הקלאסיקות של ה 30 שנה האחרונות שבהרבה מהם אף פעם לא שיחקתי ב vc על הגיימפאד שנראים נהדר (על מסך גדול לא הייתי משחק בהם, הם לא מחזיקים), והכי חשוב כמובן - מריו קארט 8 על האסלה :)

לא כועס ולא מרגיש מרומה, מה שכן אני לא חושב שאני יקנה את הקונסולה החדשה שלהם בשנים הקרובות, אני עוד פעם יחכה עד שתהיה להם, אם תהיה להם, ספריית משחקים טובה. קיבלתי ואני ימשיך לקבל את המנת נינטדנו שלי מה wii u , זה יצטרך להספיק לזמן הקרוב ולא באמת לחוץ לי כרגע לראות את מריו עם hairworks לשפם, זה לא אנצ'רטד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:56

idan כתב:לא קובע כלום לפני שאני קורא ביקורות, אבל קצת ירד לי מאקסנובליד, מהתרשמויות שקראתי הוא נוטה לכיוון ה mmo במשחק סינגל. לא חושב שזה מתאים לי
מאריו מיקר יעשה מליונים על גבי מליונים לדעתי, אותי אישית הוא לא ממש מעניין, למרות שאם אנשים יעשו שלבים ממש טובים אז יש שם פוטנציאל.

מבאס אותי שקונסולה ששנאתי כמו ה wii מכרה כל כך טוב לעומת קונסולה שאני פשוט מאוהב בה ונכשלה כל כך, אין צדק:)
אבל לא ציפיתי לשום דבר אחר, קניתי אותה שנה שעברה מתוך ידיעה שאין לה עוד הרבה זמן לחיות. פינטזתי על עוד איזה מטרויד או מריו 3d, אבל לא באמת האמנתי.
סה"כ יש לה עוד הרבה משחקים שעדיין לא הגעתי אליהם מעבר למשחקים ליגת על עבורי כמו מריו 3d ביונטה 2 וכו' , ה off tv play זה הדבר הכי טוב בה בשבילי, משחקים שאפשר לשחק עם האחיינים שזה היה הדרייב המרכזי לקנות אותה, כל הקלאסיקות של ה 30 שנה האחרונות שבהרבה מהם אף פעם לא שיחקתי ב vc על הגיימפאד שנראים נהדר (על מסך גדול לא הייתי משחק בהם, הם לא מחזיקים), והכי חשוב כמובן - מריו קארט 8 על האסלה :)

לא כועס ולא מרגיש מרומה, מה שכן אני לא חושב שאני יקנה את הקונסולה החדשה שלהם בשנים הקרובות, אני עוד פעם יחכה עד שתהיה להם, אם תהיה להם, ספריית משחקים טובה. קיבלתי ואני ימשיך לקבל את המנת נינטדנו שלי מה wii u , זה יצטרך להספיק לזמן הקרוב ולא באמת לחוץ לי כרגע לראות את מריו עם hairworks לשפם, זה לא אנצ'רטד.

טכנולוגיה יכולה להוסיף הרבה גם למשחקים בסגנון נינטנדו, מה רע שיראה טוב לפחות כמו ראטצ'ט? מוסיף לא מעט שהמשחק המצויר שלך נראה כמו סרט אנימציה חי ונושם.
שלא נדבר על זלדה ומטרויד שם זה עוד יותר מובן מאליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2015, 03:32

אני לא קונה את זה עידן. אם תראה את זלדה בגרפיקה מדהימה, מריו נראה כמו רטצ'ט ב60FPS ב1080P ופתאום כל צד ג' תומכים כמו גדולים וזאת אפילו הגרסה העדיפה כי הNX חזקה מהפס4... אני צנצנת אם אתה לא קופץ כמו ילד טוב על העגלה. בדיוק כמוני :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יוני 2015, 03:51

קרירין, בנאדם אובייקטיבי שעדיין מת על נינטנדו היה מביא להם 40 (וזה בנדיבות) ולמתחרות לפחות 80 בהשוואה כי הן בקלות הביאו תצוגה פי 2 ברמה ממנה, להציג את זה כאילו כולן היו קרובות ברמה זה רק פאנבוי הזוי במיוחד יכול לעשות.
וניהלתי איתך דיון והסברתי מה הבעיה עם המסיבה ועדיין חזרת בדיוק על אותו טיעון שכבר הסברתי לך, אז כהערת צד נזכרתי שאתה פאנבוי שחושב שאשכרה נינטנדו הביאה תצוגה ברמה יחסית קרובה למתחרות, שזה בין הדברים הכי מנותקים מהמציאות שאפשר לאמר, אז הבנתי שחבל לי להשקיע יותר מדי אנרגיות איתך.

1-אתה לא מבין ,מה זה פאנבויס
אני הסברתי לך שיש כמה מישחקים שמענינים אותי ,גם בWIIU וגם ב3DS ,זה שאתה לא מדבר על ה3DS
לא אומר שזה לא היה בתצוגה
65 ,זה ציון מאוד נמוך ,אבל עובר ,כן עובר
כי היה זלדה חדש ,היה מאריו ולואיגי חדש
מאריו מיקר ניראה טוב ,ועוד
והרוב יוצא ב2015

2-במיתחרות הוצג הרבה מולטיפלטפורם ,כן ניראים טוב ,אבל בכל זאת ,והרבה מישחקים יוצאים ב2016
ובכל זאת יש מישחקים יותר טובים ,ונתתי ציון טוב יותר
סך הכל סוני לא הציגה גאק ודקסטר חדש ,וMS לא הציגה קונקאר חדש

3-לטעמי המישחק של התערוכה ,היה בקלות אנצארטד 4 ,זה לא אומר שאני לא ירצה לשחק גם בסטר פוקס
אבל בטח לא פאנבויס
פאנבויס היה חושב שהאמיבו זה הדבר הטוב בעולם ,ומצדיק את נינטנדו על כל דבר
אני רואה את זה בצורה אחרת
באטמן לדוגמה מאוד מענין אותי ,אבל לא מקבל נקודות ,כי הוא מולטיפלטפורם
ובגלל דברים כאלו 75 ,עם הכל היה בילעדי ,אז בקלות 95 לסוני וMS
אבל אתה לא רוצה להקשיב

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 03:57

כן קרירין לא פאנבוי... סתם מעריץ עם דרך "משלו" להסתכל על הדברים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יוני 2015, 07:46

swiss-the-engine כתב:כן קרירין לא פאנבוי... סתם מעריץ עם דרך "משלו" להסתכל על הדברים.

פאנבויס מגן על כל דבר ,בחברה שהוא מאוהב בה
ומלכלך על כל דבר במיתחרות

עם אתה רוצה לנהל דיון עניני ,אז תקשיב למה לדעתי נינטנדו 65
וסוני וMS 75
וננהל דיון על זה

עם תיקרא לי פאנבויס ,בלי הצדקה ,אין על מה לדבר

עם כבר אתה אנטי ,נינטנדו ,שיש כמה מישחקים נחמדים שיוצאים השנה ,אתה חיב לדבר על "התצוגה הגרועה ביותר בE3 "

עם הTV TV TV ,לא היתה שנה קודמת ,זה היה לפני שנתים
לMS \סוני \נינטנדו \ היו תצוגות E3 גרועות בהרבה
ותיראה השנה MS לא דיברו על קינקט ולא על TV ,ודי ברור שנינטנדו תנטוש את הWIIU אחרי 2015
אבל שתבדוק מה יצא ויצא ב2015 ,צד ראשון ושני ,תיראה שנה לא רעה בכלל ,אין כימאט צד שלישי שזה דופק אותם חזק
אבל זה מאוחר מידי לזה ,בWIIU

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2015, 07:53

קרירין - פאנבויס זה ברבים.. יש לך איזה פיצול שאתה מתחזק?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 09:25

קרירין לא כתבתי את זה בציניות ולא, אני לא מעוניין לנהל על הנושא דיון ‎;D
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 78 אורחים