מסיבת E3 של Square Enix - שנת 2015

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: מסיבת E3 של Square Enix - שנת 2015

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 22:07

swym כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:סה״כ תצוגה טובה. טומב ריידר, כמה וכמה פיינל פנטזי, דאוס אקס, היטמן, ג׳אסט קוז, ניר, סטאר אושן, וכמובן קינגדום הארטס... באמת שסקוור משתפרים ומפסיקים להיות הבדיחה שהיו רוב הדור הקודם (בעיניי לפחות).
הגיע הזמן (:

קוראים לזה לקנות את איידוס וככה לקבל את היטמן, TR ודאוס אקס :)

ובעקיפין גם את Just Cause 2.
אבל לזכותם של SE הפרנצייזים היו בקנטים בנקודה שבה הם קיבלו אותם - יחד עם Thief ואחרים הם היו כולם כמעט נזנחים ומעלים אבק. סקוור אניקס העניקו לכולם טיפול מאד מסור והעלו את הרף.
על הדרך הם גם שמו ידיים על Sleeping Dogs אחרי שאקטיוויזן זנחו אותו וההמשך MMO שלו Triad Wars גם הגיח לרגע במסיבת העיתונאים כאן, ואם Warner לא היו מחליטים להקים זרוע הפצה עצמאית אז גם באטמן ארקהם היה נשאר בידיים של SE. זו ללא ספק המפיצה היפנית שהכי למדה לעבוד עם חברות מערביות בדור האחרון.

זה נכון, היה להם את כל הכוונה ואפס כישרון וכשהם קנו את איידוס הכוונה שלהם הצליחה להתממש עד חברות מערביות. חוץ מסוני אין אף חבר יפנית שהולכת יד ביד כל כך יפה עם המערב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 יוני 2015, 23:25

יוסקה הזה נראה לי כמו הגירסת לייב של all your base are belong to us
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:51

קליימן מישהו מצוות הפיתוח של היטמן עכשיו היה בסטרים של IGN ושאלו אותו לגבי סיפור, הוא אמר שהסיפור אכן יתרכז סביב המטרות אבל כן יהיה ARC גדול יותר שגם יגיע לסיומו בשנת 2016, אז כן, יש פה גם עלילה כללית עם התחלה וסוף :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2015, 00:12

^ מגניב בלינג! תודה! אני כנראה אתעדכן רק בסופ''ש על כל שאר החדשות בנושא. בכל מקרה, אני די בטוח שאזמין אותו מראש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2015, 03:35

זה באמת משנה? בהיטמן המשימה היא העלילה, החוט הגדול ששזור דרך כל המשימות הוא לרוב החלק הכי חלש במשחק. אם יש משימה עם אוירה טובה, זה כל מה שאני צריך. ז זה שיש גם סיפור כללי, אני רואה את זה כבונוס :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 יוני 2015, 07:59

טוב ראיתי את הראיון בign. קודם כל המראיין שם פח. נראה שהוא בכלל לא בא מוכן עם שאלות וגמגם חצי מהזמן. שאל שאלות שהבחור מio כבר ענה עליהן קודם ובאופן כללי נראה לא מעורה כ"כ בעולם של היטמן. שזה בסדר, אבל לפחות אל תתיימר שזה אחד המשחקים שאתה הכי מצפה להם.

אבל לעניין - זה קונספט מעניין. אולי קצת מזכיר משחקים אפיסודיים. אני לא בטוח שאני אוהב את זה, אבל יש לי המון אמון בהם עם המותג הזה, כי תכלס, נהניתי מכמעט כל אחד מהמשחקים שיצאו לו.

קצת מוזר שהוא אומר שהארועים מתרחשים בו אחרי אבסולושן, והיטמן עצמו נראה צעיר יותר! אבל הוא אמר שצריך להתייחס לזה כמו ג'יימס בודד שמחליף שחקן, כביכול. סיבה די דבילית. דווקא אהבתי את היטמן המבוגר מעט יותר באבסולושן, אבל מילא.. לא זה מה שישבור אותי., סתם ניטפוק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יוני 2015, 16:25

DrKeo כתב:זה באמת משנה? בהיטמן המשימה היא העלילה, החוט הגדול ששזור דרך כל המשימות הוא לרוב החלק הכי חלש במשחק. אם יש משימה עם אוירה טובה, זה כל מה שאני צריך. ז זה שיש גם סיפור כללי, אני רואה את זה כבונוס :)

אני מסכים שהcutscenes באבסולושן באמת העבירו סיפור מופרך ועם דמויות קרטון, אבל דווקא הרצף של המשימות עצמן היה הגיוני והתפתח לדעתי בצורה מאד מוצלחת התאם לעלילה. בעולם שבו יהיו סתם contracts מפוזרים בעולם זה פשוט לא יהיה אותו דבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 118 אורחים