מסיבת E3 של הPC Gaming Show (פלוס בונוס ממסיבת העיתונאים של AMD)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

מסיבת E3 של הPC Gaming Show (פלוס בונוס ממסיבת העיתונאים של AMD)

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2015, 22:59

תתחיל הלילה ותרכז כמה יצרניות חומרה ומפתחות משחקים. Twitch שותפים למסיבת העיתונאים ולכן אני בספק אם היא תוזרם גם בyoutube. אפשר לצפות בה כאן:
http://www.twitch.tv/pcgamer
http://www.pcgamingshow.com/
הספירה לאחור אומרת לכיוון חצות, אבל המספרים הרשמיים מדברים על 3 לפנות בוקר בשעון שלנו... שיהיה בהצלחה.

בינתיים כפרומו, AMD עשתה מסיבת עיתונאים לרדאון וחשפה את כרטיסי המסך החדשים בין היתר:
http://www.anandtech.com/show/9383/amd- ... 0616123509
- ה-370 יעלה 150$. מחיר כניסה לא רע לכרטיס עם 4GB זיכרון.
- ה-380 יעלה 200$. לטענתם הוא כרטיס שמספיק בתור טיקט לרזולוציה של 1440p.
- ה-390 וה-390X יעלו 330$ ו-430$ בהתאמה ולא ברור לי למה: אלו 290 ו-290X ממוחזרים עם שיפורי ביצועים והגדלת זיכרון, ככה שהמחיר לא להיט לעומת מה שמוצע מAMD היום (או לעומת ה-970 של נוידיה).
- מעל הכרטיסים האלו יש את הFury שיעלה 550$ ויגיע ביולי, ה-Fury X שהוא כרטיס הדגל יעלה 650$ ויגיע כבר החודש עם תג מחיר זהה ל-980 Ti (בניגוד לשמועות של נדב על 800$+) - אז שיהיה להם בהצלחה לעקוף את הTi בביצועים... אותי מעניין בעיקר האם הדגם ב-550$ יהיה הקילר-אפ שלהם - הוא נמצא עכשיו בסגמנט של ה-980 GTX אחרי הוזלת המחיר.
- הFury X לטענתם מספק תוספת ביצועים של 50% על ה-290X ומשתמש בקירור מים. הFury הרגיל מבוסס קירור אוויר. בנוסף יהיה כרטיס R9 Nano מקוצר של 6 אינץ ועם חצי מהכח של ה-290X.
- מוצגים כמה משחקי DX12 (שבתכלס מגיע ממש בקרוב... ה-29 ביולי עם חלונות 10). Ashes of the Singularity של Oxide ו-Stardock מציג שיפור ביצועים עצום בDX12. הרבה מאד משאבי CPU משתחררים להם שם ומתפנים לחישובי AI. גרסת אלפא של המשחק תגיע השבוע.
- שת"פ עם אוקולוס שישתמשו בטכנולוגיית ה-Liquid VR של AMD בשביל הזרמה נפרדת לשתי העיניים. הדגש בVR הוא על לייטנסי נמוך ולכן הם ממליצים על כרטיס 290 כמינימום עבור אוקולוס. 150 אלף (!) ערכות פיתוח של האוקולוס כבר נמכרו (אם רק אחת מתוך 1000 ערכות כאלו יובילו למשחק אמיתי, זה כבר אומר מעל 100 משחקים בקנה)
- אחרון חביב פרוייקט קוואנטום: מחשב קומפקטי מאד מרשים עם כרטיס מסך מהסדרה החדשה שמכיל ליבה כפולה אבל עדיין נטול שם (כנראה שתי ליבות נאנו). איכשהו הצליחו לדחוף אותו לקופסא הקטנה הזו - פלאי הטכנולוגיה של קירור נוזלי במעגל סגור. נבנה לרזולציית 4K:
תמונה
אם הדבר הזה מריץ סטימבוקס... הייתי אומר שיש פה אחלה דבר לVR ו-$K בסלון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: מסיבת E3 של הPC Gaming Show (פלוס בונוס ממסיבת העיתונאים של AMD)

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2015, 23:05

ה"שמועות של נדב"? אתה מתכוון המחיר שלו לפני שהם גילו שחתכו אותם מלמטה עם ה980TI כי במקור גם השמועות עליו דברו על 800$ :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2015, 23:12

מן הסתם אני לא אטרח עם זה.
מה בכלל גם יכולים להראות חוץ מדברים שהוכרזו רק בגרסת PC ואולי כרטיסים חדשים.

זה לא שיכול לצאת מפה מגהטון או משהו בתכל'ס.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יוני 2015, 23:30

אני די משוכנע שזה הולך להיות הדבר הכי משעמם בE3. יותר נינטנדו ויותר מEA.
3 שעות זה מוגזם גם אם מייקרוסופט היו מציגים את שלושת המשחקים הבלעדיים שהם דחו לגיימסקום וגם אם הם היו חושפים עוד איזה כותר בלעדי חדש. אין סיכי שיצליחו לדאוג לקצב שמתקרב לסביר במסיבת עיתונאים הזאת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2015, 23:37

DrKeo כתב:ה"שמועות של נדב"? אתה מתכוון המחיר שלו לפני שהם גילו שחתכו אותם מלמטה עם ה980TI כי במקור גם השמועות עליו דברו על 800$ :)

היי, אני כבר אמרתי לפני זה שהשמועה שלך פשוט לא מסתדרת עם ההיגיון ושאין סיכוי שנראה כרטיס חד ליבתי במחיר כזה :)
ומהצד השני התמחור של ה-980TI והורדת המחיר המקבילה של ה-980GTX יכולה להיות באותה המידה preemtive strike כדי שNvidia לא תיתפס עם המכנסיים למטה כמו שהיה כשה-290X יצא. אף פעם אי אפשר לדעת.

אגב, רשימת המשתתפים כוללת את:
AMD
ARENANET
BLIZZARD ENTERTAINMENT
BOHEMIA INTERACTIVE
CCP GAMES
CLIFF BLESZINSKI
CLOUD IMPERIUM GAMES
CREATIVE ASSEMBLY
DEAN HALL
DEVOLVER
FRICTIONAL GAMES
FULLBRIGHT
NEXON
PARADOX INTERACTIVE
PIXEL TITANS
SCS SOFTWARE
SPLASH DAMAGE
SQUARE ENIX
TRIPWIRE INTERACTIVE
XBOX

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 17 יוני 2015, 03:07

איזה טרול, הגיעה השעה של המסיבה ואז התחיל countdown של שעה עד לתחילת המסיבה.
טוב, אז נראה רק NBA הלילה...
(אל תטעו מהשעה שרשומה על ההודעה הזאת, השעה האמיתית היא 3:07)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2015, 03:28

swym כתב:
DrKeo כתב:ה"שמועות של נדב"? אתה מתכוון המחיר שלו לפני שהם גילו שחתכו אותם מלמטה עם ה980TI כי במקור גם השמועות עליו דברו על 800$ :)

היי, אני כבר אמרתי לפני זה שהשמועה שלך פשוט לא מסתדרת עם ההיגיון ושאין סיכוי שנראה כרטיס חד ליבתי במחיר כזה :)
ומהצד השני התמחור של ה-980TI והורדת המחיר המקבילה של ה-980GTX יכולה להיות באותה המידה preemtive strike כדי שNvidia לא תיתפס עם המכנסיים למטה כמו שהיה כשה-290X יצא. אף פעם אי אפשר לדעת.

אגב, רשימת המשתתפים כוללת את:
AMD
ARENANET
BLIZZARD ENTERTAINMENT
BOHEMIA INTERACTIVE
CCP GAMES
CLIFF BLESZINSKI
CLOUD IMPERIUM GAMES
CREATIVE ASSEMBLY
DEAN HALL
DEVOLVER
FRICTIONAL GAMES
FULLBRIGHT
NEXON
PARADOX INTERACTIVE
PIXEL TITANS
SCS SOFTWARE
SPLASH DAMAGE
SQUARE ENIX
TRIPWIRE INTERACTIVE
XBOX

לעולם לא נדע, זאת שמועה אחת מול שמועה אחרת מול שמועה שלישית ואין לנו שמץ של מושג מה נכון ומה לא. השמועה המקורית הייתה שהFURY X אמור להתחרות בTITANX ולחתוך אותו מלמטה עם 800$ לעומת 1000$. דבר שנשמע די הגיוני הרי ה980TI מבצע מאוד דומה לTITANX כך שאם הFURY X באמת יבצע דומה ל980TI הוא בהחלט תחרות לTITAN X ולכן בהחלט יכל להיות מתומחר בסביבות ה800$ אם לא היה 980TI. הוא היה מרגיש מאוד זול, 200$ פחות מNVIDIA עם ביצועים דומים :)

אני חושב שה980TI קצת ערבב את הקלפים ועכשיו AMD הולכת לערבב אותם שוב. מי יודע, אולי ה980GTX או ה980TI או אפילו ה970GTX יצטרכו לרדת במחיר, תלוי במה הכרטיסים של AMD יספקו. אני משער שנחכה כמה ימים ונגלה :)

בנושא המסיבה, לא ברור לי העניין. יכול להיות שנכנס עכשיו שעון קיץ לארה"ב או משהו כזה? איך מ3 בבוקר זה פתאום הפך ל4?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 11:45

הכריזו אתמול במסיבה הזו שגם גירס רימאסטר וגם NMS יצאו ל PC בו זמנית :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2015, 12:00

נחמד אבל ירד לי לגמרי מnms. המשחק הזה פשוט ריק, התצוגת e3 רק חזקה את התחושה. לפחות עכשיו אני יודע שאני אוכל לקנות אותו ב3$ בסטים אם יום אחד יבוא לי לבדוק אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יוני 2015, 12:19

לי גם טיפה ירד ממנו בתערוכה הזו, כי הראו בדיוק את מה שכבר ראינו, אבל אני עדיין די אופטימי לגביו, שיספק חוויה "חדשה", שטרם חוויתי, ואני גם קצת בונה עליו לVR, למרות שלא הוכרז משהו כזה, עדיין... אז אני מאוד שמח שמגיע למחשב, ועוד באותו זמן.

מה שכן, זה קצת (מאוד) לא מובן לי למה לעזאזל סוני ביזבזו עליו במצטבר איזה 40 דקות שלמות במסיבות העיתונאים השונות שלהם בשנה-שנתיים האחרונות, אם זה יוצא באותו יום למחשב.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 13:00

יש למישהו לינק מרוכז עם כל החדשות? אין לי סבלנות לעבור על לייבלוגים
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2015, 13:36

swiss-the-engine כתב:יש למישהו לינק מרוכז עם כל החדשות? אין לי סבלנות לעבור על לייבלוגים

קח:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1059987

העדכונים של מסיבת ה PC עדין לא שם, הוא אמר שהוא יוסיף את זה מאוחר יותר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 14:26

תודה בלינג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יוני 2015, 16:16

גם קילר אינסטינקט מגיע למחשב.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 יוני 2015, 20:09

Swym יש לך טעות במה שכתבת, ה Nano לא יהיה חצי מה 290X אלא עם תוספת כוח של יותר מ50 אחוז על ה 290X.

דבר שני לא הבנתי למה כתבת שבהצלחה לו להתחרות ב 980TI, הוא הרי כמעט חזק כמוהו אם לא יותר אפילו.

אני מתרשם מאוד ממה שהם עשו פה, זו שורה חדשה של כרטיסים עם תמחור לדעתי די בסדר, במיוחד על ה r9 370 ש AMD טוענת שהוא מסוגל להריץ 2K במחיר מרשים ביותר של 200 דולר.

אני בטוח שעכשיו שה Fury X מגיע עם קירור מים, דגמי האפור מרקט שלו יהיו עוד יותר יקרים מהReference Design של AMD.. מהמר על 750$ (עוד מישהו מעוניין להמר איתי?)

אני שמח ממה שהציגו, עוד אין בנצ'מארקים בנוגע לכרטיסי ה Fury אז אין לדעת מי מהם לוקח (980TI/FURY) אבל מה שכן ו הוא גם לא סוד זה שAMD תכננה את הכרטיסים האלו המתחרים ישירים ל 980GTX/TI.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2015, 20:16

אני אוהב התערבויות :) אבל אין לי אינטואיציה בנוגע לחומרת מחשב :\
Benjamin Franklin

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 יוני 2015, 20:25

והנה איפה שכפתור הלייק היה נעשה שימושי SWISS.. הייתי מביא לך לייק :)

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 17 יוני 2015, 20:46

מחירים אירופאיים אושרו לכרטיסי 300, Gigabyte תתמחר את הכרטיסים במחיר התחלתי של 179 Euro (אירו) עד 500 אירו לR9 390X 8GB. כלומר 773-2160 שקלים.

MSI לעומת זאת תתמחר את הכרטיסים במחירים של 139 EURO עד 549 EURO כלומר 600 שקלים - 2371.

לא מדובר על כרטיסי Fury, המחירים מן הסתם יהיו יותר גבוהים, אותי כבר מעניין לראות איך החברות יבצעו את זה עם קירור מים.. :) של Gigabyte בטח יהיה WaterForce.. אבל מעניין מאוד כמה זה יעלה, אני מדבר לא על כרטיס Reference אלא על קירור Aftermarket.

השיווק של Gigabyte ושל MSI יחל כבר ביום שלישי הקרוב, אז אני מניח שכול החברות האחרות יהיו בערך באותו זמן.

בנוסף, אם זה מעניין מישהו (חוץ ממני) כבר(!) התחילו פרסומי העיצוב החדשים והקופסאות החדשות של סדרה 300 (חוץ מ FURY לצערי) אז אני יכול לשים פה מיליון תמונות, אבל אשים רק כמה של החברות הנבחרות, כמובן שיש עוד כמו COLORFIRE, POWERCOLOR וכ'ו אבל הן פחות מוכרות.. וכמובן למי שעוד לא ראה, אתחיל ב FURY X

תמונה

ASUS:

תמונה

GIGABYTE:

תמונה

MSI:

תמונה

Sapphire:

תמונה

XFX:

תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2015, 12:31

Yahel12 כתב:Swym יש לך טעות במה שכתבת, ה Nano לא יהיה חצי מה 290X אלא עם תוספת כוח של יותר מ50 אחוז על ה 290X.

דבר שני לא הבנתי למה כתבת שבהצלחה לו להתחרות ב 980TI, הוא הרי כמעט חזק כמוהו אם לא יותר אפילו.

כתבתי "בהצלחה לו" כי ה980TI הוא חתיכת כרטיס מטורף ועם צריכת חשמל לא רעה. ברור שגם הפיורי מכוון לאותו מקום ואחרת AMD לא היו מתמחרים אותו ככה, אבל יש לנו בצד אחד מתחרה שכבר הוכיח את עצמו ובצד שני מתחרה שהביצועים שלו נחשפים רק היום.
לגבי ה-Nano: אתה צודק. קראתי את זה לא נכון בזמנו וכנראה בלבלתי בין הפרמטרים. בפועל זה נשמע כמו אחד הכרטיסים הכי מעניין של AMD - אולי אפילו יותר מהפיורי - בזכות הגודל הקומפקטי שלו וצריכת החשמל הנמוכה יחסית. עם תמחור וביצועים נכונים הכרטיס הזה יכול להיות להיט.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 24 יוני 2015, 20:52

swym כתב:
Yahel12 כתב:Swym יש לך טעות במה שכתבת, ה Nano לא יהיה חצי מה 290X אלא עם תוספת כוח של יותר מ50 אחוז על ה 290X.

כתבתי "בהצלחה לו" כי ה980TI הוא חתיכת כרטיס מטורף ועם צריכת חשמל לא רעה. ברור שגם הפיורי מכוון לאותו מקום ואחרת AMD לא היו מתמחרים אותו ככה, אבל יש לנו בצד אחד מתחרה שכבר הוכיח את עצמו ובצד שני מתחרה שהביצועים שלו נחשפים רק היום.
לגבי ה-Nano: אתה צודק. קראתי את זה לא נכון בזמנו וכנראה בלבלתי בין הפרמטרים. בפועל זה נשמע כמו אחד הכרטיסים הכי מעניין של AMD - אולי אפילו יותר מהפיורי - בזכות הגודל הקומפקטי שלו וצריכת החשמל הנמוכה יחסית. עם תמחור וביצועים נכונים הכרטיס הזה יכול להיות להיט.

נכון ה Nano הוא כרטיס מעניין.

אבל בוא תגיד את האמת, אתה באמת מכניס את פרמטר צריכת החשמל כגורם מרכזי כשאתה קונה כרטיס? אתה יושב וחושב אממ.. GTX TITAN VS GTX 980TI.. הממ... הוא יעלה לי עוד 3 שקלים בשנה בחשבון החשמל אז אני אקח את הTITAN (סתם זורק שטויות) , הרי שנינו יודעים שזה לא נכון.. אז הפרמטר הזה באמת צריך לא להיות על השולחן כשחושבים על רכישת כרטיס.

אני חושב על ביצועים ומחיר, זה הכול..

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2015, 20:57

כדאי לך מאוד לחשוב על צריכת החשמל כשאתה קונה כרטיס. שלא תגלה שספק הכוח שלך לא מספיק חזק בשבילו. אותו הדבר נכון כשאתה בוחר חלקים למחשב חדש.
יותר צריכת חשמל גם אומרת יותר חום. זה אומר שיש לך עוד עלויות פוטציאליות בספק הכוח, בפתרונות הקירור, במארז. זה בהחלט משמעותי.

כל זה לא באמת משנה במקרה של הFURY X, כי הוא אפילו לא מצליח לעבור את הביצועים של ה980TI והוא באותו מחיר. כשלון לא קטן של AMD, שלא הצליחו לייצר כרטיסים עם ארכיטקטורה עדיפה, שנה אחרי שיצאה הארכיטקטורה הקודמת של NVIDIA. מאוד מאכזב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יוני 2015, 16:12

Yahel12 כתב:
swym כתב:

נכון ה Nano הוא כרטיס מעניין.

אבל בוא תגיד את האמת, אתה באמת מכניס את פרמטר צריכת החשמל כגורם מרכזי כשאתה קונה כרטיס? אתה יושב וחושב אממ.. GTX TITAN VS GTX 980TI.. הממ... הוא יעלה לי עוד 3 שקלים בשנה בחשבון החשמל אז אני אקח את הTITAN (סתם זורק שטויות) , הרי שנינו יודעים שזה לא נכון.. אז הפרמטר הזה באמת צריך לא להיות על השולחן כשחושבים על רכישת כרטיס.

אני חושב על ביצועים ומחיר, זה הכול..

אם זה עוד שלושה שקלים בחודש אז לא, אבל אם זה עוד שלושים שקלים בחודש אז כדאי כבר לקחת את זה בחשבוןכי לאורך שנתיים-שלוש מדובר פה בפער של מאות שקלים. זה גם משפיע על בחירת ספק כח כי כרטיס זוללני יותר יצריך ממך לקנות ספק כח חזק ויקר יותר - הכל שיקול של עלויות בסופו של דבר.

לא שזה משנה, בסופו של דבר הפיורי X למרות הקירור הנוזלי מגיע עם צריכת חשמל משופרת משמעותית מהדור הקודם והבזבזני של AMD: באופן מפתיע הוא כמעט זהה ל-980TI שפועל על אוורור רגיל (פער של פחות מ-50W תחת עומס, ככה שאפילו ספק הכח שתצטרך יהיה מאותו סדר גודל) ככה שמדובר פה בסגירת פער רצינית מצד AMD. עם כזה הבדל מזערי אתה תצטרך להפעיל את המחשב הרבה מאד שנים בשביל לקזז את יתרון המחיר האחר של AMD בדמות מסכי הfreesync הזולים יותר.

במבחן התוצאה הוא לא היה צריך את ה"בהצלחה" שאיחלתי לו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2015, 16:21

ה-FURY X צורך בערך 18% יותר מה980TI גיא. זה אפילו יותר מה290X הזללן מהדור הקודם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 יולי 2015, 14:51

DrKeo כתב:ה-FURY X צורך בערך 18% יותר מה980TI גיא. זה אפילו יותר מה290X הזללן מהדור הקודם.

האמת היא שזה טיפה פחות מה-290X:
תמונה
אבל מה שמשנה פה זה לא האחוזים אלא המספרים המוחלטים: הצריכה המקסימלית שמשפיעה על הספק שאתה צריך לבחור, והצריכה הממוצעת שמשפיעה על חשבון החשמל שלך. כשהפער בין הכרטיסים נמדד בפחות מ-50W זה אומר ש-100 שעות מצטברות יעלו לך בערך שני שקל יותר בחשבון החשמל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2015, 15:21

מה שאתה מתכוון להגיד הוא שאין שום סיבה שבן אדם הגיוני יקנה FURY X כשהוא חלש יותר בכל הרזולוציות, עולה אותו דבר, דורש פתח איוורור פנוי במארז, דורש שני חיבורי 8 פינים שאין בהרבה ספקי כוח (לעומת 8 ו-6 ב980TI), מכניס לך למחשב את סכנת הדליה המפורסמת של הקירור הנוזלי וצורך יותר כוח. כן, אפילו אם זה "רק" 20% יותר כוח. הFURY X מפסיד בכל פרמטר אפשרי, למה לקנות אותו אלה אם כן אתה פאנבוי עיוור לגמרי? רק כי הוא "כמעט" כמו 980TI באותו מחיר?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 66 אורחים