גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 22:55

גיימפלי מהמם ואחלה ראיון של XCOM 2:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 23:07

אוקי התצוגת 30 דקות של ה MB של MGS5 פשוט מטורפת, זה לא יאומן איזו השקעה ו SCOPE יש למשחק הזה, זה ממש משחק שלם נוסף.
אין פלא שקונאמי רוצים להעיף את התחת של קוג'ימה עם כל הכסף שהוא שרף שם.

מטורף פשוט.
יש גם עקיצה מגניבה של קוג'ימה כלפי קונאמי בדמו הזה, כל מני EMBLEMS של P.T על הקירות בבסיס :D
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוגוסט 2015, 10:44

DrKeo כתב:יש בכלל מנוע גדול שלא עובד עם PBR היום?

אמבריו או איך שלא קוראים למנוע של בת'סדה שמשמש את מפתחי פולאוט וסקיירים?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2015, 11:33

swiss-the-engine כתב:

סליחה, התכוונתי מנוע דור הבא שאשכרה נראה כמו משחק דור הבא :)

בלינג, נראה לי שאני אראה את הסרטון הזה של מטאל גיר עוד מעט. מעניין מה השתנה מPW.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 06 אוגוסט 2015, 11:51

לא מסכים איתכם במיוחד שאני עושה על המשחק עוד סיבוב היום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2015, 12:02

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:

סליחה, התכוונתי מנוע דור הבא שאשכרה נראה כמו משחק דור הבא :)

בלינג, נראה לי שאני אראה את הסרטון הזה של מטאל גיר עוד מעט. מעניין מה השתנה מPW.

דווקא הסרטון הזה יותר ספויילרי מהסרטון שאתה מפחד ממנו, אומנם בקטע של מכניקות וגיימפליי אבל מראים שם המוווון דברים כולל חלק מהצחוקים של קוג'ימה. (יש שם קטע משעשע נורא)
זה הסרטון הכי מטורף לדעתי שהם שחררו, זה לא יאומן איזה סקופ יש למשחק הזה, אני מופתע שהוא עלה רק 80 מליון למען האמת, אם הוא היה מכוון לדור הבא בלבד הוא בטח היה המשחק הכי יקר עד GTA הבא.

DEATH, תביא סרטון מיוטיוב שימחיש את זה, היום קל למצוא הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוגוסט 2015, 12:04

מה עם anvil? גם שם לא נראה לי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוגוסט 2015, 12:22

swiss-the-engine כתב:

זכור לי דווקא שבחשיפה דיברו על התאורה ואני חושב שהיא דווקא כן מבוססת פיזיקה.
מצאתי גם כתבה מאיזה אתר שמזכירה את זה.

According to Howard, Fallout will include a number of graphical updates on the next gen version of their Creation engine. The game will now include new graphical upgrades such as physical based rendering, dynamic volumetric lighting...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2015, 12:34

מה נסגר איתך דודי? יש לך כאן רבי קומות שקורסים לתוך עצמם ומפוררים למליוני חתיכות. ברד פאקשן היו לך בקתות של שתי קומות עם הרס שנראה רבע מזה. זה כמו להגיד שהסיום של איש הפלדה ופיצוץ של בקתה זה אותו דבר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוגוסט 2015, 12:54

שחרן כן, כנראה שהם שידרגו את עצמם בנושא הזה.

מישהו שם לב למצב FUT החדש בפיפא? FUT DRAFT? נשמע מגניב מאוד. יעלה 15K נקודות (כמו לקנות חפיסת ג'מבו זהב) וזה מעין מיני טורניר עם פרסים (אין גיים כמובן). נשמע מגניב.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אוגוסט 2015, 13:09

חבר שלי בתערוכה. בדיוק מחכה בתור כדי לשחק ב־Dark Souls 3. הוא יכתוב לי את רשמיו.

Need for Speed החדש יהיה מקוון בלבד? הוא מיועד לשחקנים מרובים? יהיה בו מצב לשחקן יחיד בלבד?

Mirrors Edge – מרהיב ומיוחד. אני מקווה שהחבילה כולה תגבה זאת.

bling כתב:רונן אמרתי שחוץ מהמגן הם לא נראים שונה במיוחד, בעיקר עיצוב ועולם, גם חלק מקטעי הקרבות, זה נראה כאילו גם את DS3 האיצו קצת ביחס לקודמיו.
כמובן שזה לא סותר שהמשחק יהיה איכותי, די בטוח שהוא יצא מצויין, רק השאלה אם יחדש וישנה מספיק כי מתחילים כבר לצאת יותר מדי משחקים בסדרה ואני מקווה שזה לא יגיע למחזור יתר.

אני מבין. אני לא מצפה למהפכה, אך יהיו כמה אלמנטים שונים וחידושים. הנוסחה עובדת. אינני מצפה ליותר מכך. אם שחקנים יכולים לחזור לשחק באותו משחק ב־Game Plus, בוודאי שישמחו לשחק במשחק דומה אחר, אפילו שאינו מעניק חוויה שונה. אולי דווקא בגלל זה :)

DrKeo כתב:ורונן, ברצינות אתה לא מבין מה פיל ספנסר עשה לאקסבוקס? העיף את הקינקט, את הטלביזיה, התרכז במשחקים? זה שיש לONE בערך פי 2 יותר בלעדיים מסוני כבר שנתיים? זה שיש פתאום תמיכה לאחור? זה שבערך עם כל משחק שתקנה לONE תקבל משחקי 360 חינם? זה שכל משחק LIVE WITH GOLD ל360 מגיע גם לONE בחינם? זה שמיקרוסופט הרבה יותר "FOR THE GAMERS" מסוני היום למרות שאם היית מסתכל על מה שהיה לפני שנתיים המצב היה הפוך ובצורה קיצונית?

נדב, אני מסכים שמה שהוא עשה זה לקחת חרפה ולתת כיוון נורמלי יותר למוצר שלה. אך לא יותר מזה. את זה גם אני יכול לעשות. זה מובן מאליו.

אוסף משחקי רייר מלפני כמה דורות, שלט משוכלל ותמיכה לאחור אמורים להמם אותי? נכון, יש כמה משחקים טובים בקנה, אך החשיפה שלהם לא הייתה טובה, אולי כי הם פשוט לא טובים. למשל, GoW.

סוני הדהימה יותר: אנצ'רטד 4 והוריזון בראשם (מה הימם יותר במסיבה של מייקרוסופט?). ויש לה עוד משחקים מעולים בקנה: The Last Guardian, Ratchet ועוד. מה זה אם לא For the Gamers? ודווח שגם אוסף אנצ'רטד ייהנה מעדכון יפה. ויפה להזכיר גם את ההכרזות של שנמו ושל פיינל פנטסי 7 שרבים מבקשים זמן רב. נכון, הם יצאו רק בעוד כמה שנים, תחילה לקונסולה של סוני, אך יש בבמה הזאת להעיד שסוני קשובה מאוד לקולות השחקנים. אתם מתעלמים מכך.

עובדה: סוני ניצחה ב־E3 האחרונה על פי סקרים רבים. סוני גם מובילה בבירור במכירות חודשיות, וגם כלליות. אז לומר "מייקרוסופט היא יותר For the Gamers" זו אמירה סובייקטיבית מאוד. אני לא חושב כך. נראה שגם לא רוב השחקנים.

אי אפשר להגיד שהוא לא עשה כלום כמו שרונן טען (למרות שזה רץ במקביל לטיעון שQB זה סתם TPS כך שתקח את זה עם גרגר מלח :)),

אני כתבתי דבר כזה (בעניין QB)?

גם לא כתבתי שפיל לא עשה כלום. זה מה שכתבתי:

רונן כתב:אני באמת לא מבין את ההלל לפיל ספנסר. רק כי נראה צעיר והוא גיימר? לא התרשמתי. אני מניח שאנשים מחפשים משיח.

אני מסכים שהוא עשה את המובן מאליו, גם זה טוב.

DrKeo כתב:זה ההמשך האמיתי לקראקדאון, סופסוף. עכשיו איפה BLAST CORPS 2???

אל תצפה לדבר טוב מ־Rare :)
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 אוגוסט 2015, 13:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2015, 13:17

אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל איתך רונן. עד אפריל בעלים של ONE יוכל לשחק בהיילו 5, פורצה 6, TOMB RAIDER, QUANTUM BREAK... ומה בעלי פס4 יוכלו לשחק? בבולבול? כן, אני בטוח שסוני יביאו משחקים טובים בשנים הבאות, אין ספק על זה. אבל הזלזול שלך במיקרוסופט, הוא מצחיק אותי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2015, 13:18

Nucleus_Dawn כתב:
swiss-the-engine כתב:

זכור לי דווקא שבחשיפה דיברו על התאורה ואני חושב שהיא דווקא כן מבוססת פיזיקה.
מצאתי גם כתבה מאיזה אתר שמזכירה את זה.

According to Howard, Fallout will include a number of graphical updates on the next gen version of their Creation engine. The game will now include new graphical upgrades such as physical based rendering, dynamic volumetric lighting...

כן, כנראה ש PBR לא בדיוק יעזור אם יש לך נכסים וטקסטורות ברמה של משחק דור קודם (כאילו ברצינות, הכלב הזה יצא ממשחק PS3 במקרה הטוב, לא ראיתי כל הדור הזה שיידרים של פרווה ברמה כזו נמוכה), גם VG24 שראו את המשחק בגיימסקום אמרו שיש שם נכסים שנראו כאילו מוחזרו בשלמותם מ FO3 ללא כל שינוי, לא יודע מה הולך עם המשחק הזה אבל הצד הטכני זה לא באמת הקטע החזק שלו, גם בת'סדה אגב אמרו שהם מתמקדים בדברים אחרים בנוגע לטענות על הגראפיקה, נשמע שהם מודעים לזה שהיא לא להיט:
http://www.gamespot.com/articles/fallout-4-may-not-have-the-best-graphics-but-here-/1100-6428328/

נו אבל אני בטוח שה PBR יביא לפחות מראה קצת יותר נעים לכל העסק.

ראיתי אגב גם את הגיימפליי של מאפיה 3, המשחק נראה טוב גראפית אבל אכזב אותי מאוד הכיוון הארקיידי שלו, מכוניות מתפוצצות ועפות כמו כלום, אני אהבתי שמאפיה היה האח היותר רציני ומקורקע למציאות של GTA, לא רוצה לראות דברים עפים באוויר ו set pieces הזויים.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אוגוסט 2015, 14:02

DrKeo כתב:אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל איתך רונן. עד אפריל בעלים של ONE יוכל לשחק בהיילו 5, פורצה 6, TOMB RAIDER, QUANTUM BREAK... ומה בעלי פס4 יוכלו לשחק? בבולבול? כן, אני בטוח שסוני יביאו משחקים טובים בשנים הבאות, אין ספק על זה. אבל הזלזול שלך במיקרוסופט, הוא מצחיק אותי.

קודם כול, אל תתחיל אתי. אני לא בקטע :)

ואיך זה קשור לספנסר? Forza, Gears ועוד היו זמן רב לפני ספנסר (ותקווה ש־Gears בכלל שווה משהו, כי אם לא יהיה שווה, נאשים בכך את ספנסר?)

הוא העיף את הקינקט. זו בהחלט נקודה העומדת לזכותו. גם אתה ואני היינו יכולים לחשוב על זה.

ואני לא מזלזל במייקרוסופט. אני רק אומר שההלל מוגזם, בפרט כשעושים זאת ביחס לסוני שגם לה יש משחקים מרשימים בקנה. נכון, השנה קצת חלשה (מבחינת צד א'. אני עדיין גיימר עסוק השנה עם הפלייסטיישן 4 שלה), כפי שלמייקרוסופט היו כאלה, אבל זה יכול לקרות ולא צריך לקפוץ ולהסיק מזה דבר. התבוננות נכונה היא התבוננות לטווח הרחוק יותר, ועל פיו סוני היא בהחלט For the Gamers. סוני הרשימה יותר בהחלט, למרות כל המשחקים שציינת, ועוד לפני שהזכרנו את פיינל פנטסי 7 ואת שנמו.
נערך לאחרונה על ידי רונן ב 06 אוגוסט 2015, 14:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2015, 14:09

סוני אולי הרשימה אותך יותר לטווח הארוך, מיקרווספט אפילו לא הראתה לך את הטווח הארוך. המשחק הכי רחוק "PIE IN THE SKY" ששמעת עליו הוא קראקדאון 3 וגירס 4 ששניהם מיועדים לחגים. אני בטוח שלסוני תהיה ספריה מאוד מרשימה עד סוף הדור אבל בנתיים המצב שלהם ממש קשה, אפילו בחצי הראשון של 2016 המצב לא בדיוק מזהיר (ביחוד שנראה לי מאוד הגיוני שאנצ'רטד יהיה בסוף משחק החגים של סוני). אני אפילו לא מאמין שאתה מעלה את שאנמו ו-FF7, שני משחקים קטנטנים שיצאו ב2019 במקרה הטוב. מה זה רלוונטי עכשיו?

סוני בדור הזה היא פחות "FOR THE PLAYERS" מאשר בדור הקודם ומיקרוסופט הפכה בשנתיים האחרונות להיות יותר ממה שהיא הייתה בסוף הדור הקודם ותחילת הנוכחי. אני מבין שאתה גאון שיכל להוביל את מיקרוסופט להצלחה מסחררת אבל השלושה מנכ"לים הקודמים לא הצליחו ופיל ספנסר כן אז וואללה תן לבן אדם קרדיט איפה שמגיע לו. זה כמו היום שבו יגיע מנכ"ל לנינטנדו שיוביל אותה בדרך הנכונה לגיימרים, זה לא דורש מדע טילים אבל אנשים כאלה הם נדירים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2015, 14:21

לפיל ספנסר מגיע הרבה מאוד קרדיט, על הגישה וההבנה של השוק והגיימרים, ברור שעדיין מוקדם מדי כדי לראות את התוצאות בשטח, אבל ברור לכולנו שבכל יום שעובר המצב קצת יותר טוב ממה שהיה, ואנחנו עוד נקצור את פירות השינויים שהוא חולל - בשנים הקרובות.

ועכשיו למשהו אחר, סוג של מגיע מגייסמקום - טוני הוק, שהיה נראה ממש גרוע - עכשיו נראה קצת פחות גרוע, כי הוא עבר לסגנון CELL SHADING
http://thisgengaming.com/2015/08/06/ton ... ll-shaded/
נראה קצת פחות כואב לעין ממקודם, מן הסתם. החלטה טובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2015, 14:32

כן, הוא נראה הרבה יותר טוב. רק צריך שפר את המודלים ולהכריז שהוא ירוץ ב4K (למרות שהקונסולות לא מסוגלות להוציא OUTPUT כזה כרגע אבל לפחות שנהנה מ-DOWN-SAMPLING או משהו כזה).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוגוסט 2015, 14:34

לא נורא.. בקונסולות הדור הבא הוא ירוץ ב8K ;).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2015, 14:35

הם הולכים על משחק ברמה של אינדי, הגרפיקה באמת לא כזה דבר חשוב, רק שלא יציק בעין.... עכשיו יש לו מראה "בורדרלנדסי" וצבעוני יותר, ואנחנו יכולים להתרכז יותר בגיימפליי... שאין לי מושג מה אני חושב עליו. "MEH" נראה לי די מדוייק, אבל לך תדע, אולי יפתיעו והאונליין שלו ממש מוסיף לחוויה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2015, 14:37

Klayman כתב:לא נורא.. בקונסולות הדור הבא הוא ירוץ ב8K ;).

האמת, זה סוג המשחקים שאם תהיה תמיכה שכזו (ושוב - ***תמיכה*** לא אומרת שחייב להשתמש בזה, או שהרבה ינצלו את זה) - אין לי ספק שיוכלו להריץ אותו די בקלות ב8K :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 06 אוגוסט 2015, 14:48

איזה הצלחה מסחררת? הONE בפיגור ענק מול הפס4 והיא לא קרובה לצמצם אותו תחת פיקודו של ספנסר. מיקרוסופט היו צריכים לחתוך במחיר ולעשות באנדלים מטורפים רק כדי להשאר בסיפור. ומבחינת תוכנה, הספליטים של משחקי צד ג' נוטים באופן קיצוני לטובת גרסת הפס4.

רוב ההחלטות שספנסר לקח היו no-brainers שכל מנתח כורסה יכל לעשות, כמו הזניחה של הקינקט ו TVTVTV. הדבר המשמעותי שספנסר עשה זה הגישה לגיימינג בווינדוס. רק חבל שהתהליך נעשה באיטיות ושהם פשוט לא מנפצים כבר את ההגבלות המלאכותיות: שחררו כל משחק למחשב. הדור הזה מהווה עוד דוגמה לכך שהמחשב לא משפיע כלל על המכירות בעולם הקונסולות.

המבחן הראשון והחשוב של ספנסר יתרחש בתקופת החגים הקרובה עם הליין-אפ 'הכי טוב בהיסטוריה של XBOX'. מה יקרה אם הם לא 'ינצחו' את הפס4 בתקופה הזו? מה אם הפער לא יצומצם באופן ניכר? מה אם המכירות של הקונסולה לא יתעלו על המכירות משנה שעברה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2015, 14:56

אתם זוכרים שטוני הוק משחק של 60$ כן?
זה שראו שהמשחק מכוער רצח והחליטו לשים כמה קווים שחורים מסביב כדי לנסות לעשות איזה סייל שייד מודבק לא מציל אותו יותר מדי:

תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 אוגוסט 2015, 14:57

DrKeo כתב:סוני אולי הרשימה אותך יותר לטווח הארוך, מיקרווספט אפילו לא הראתה לך את הטווח הארוך. המשחק הכי רחוק "PIE IN THE SKY" ששמעת עליו הוא קראקדאון 3 וגירס 4 ששניהם מיועדים לחגים. אני בטוח שלסוני תהיה ספריה מאוד מרשימה עד סוף הדור אבל בנתיים המצב שלהם ממש קשה, אפילו בחצי הראשון של 2016 המצב לא בדיוק מזהיר (ביחוד שנראה לי מאוד הגיוני שאנצ'רטד יהיה בסוף משחק החגים של סוני). אני אפילו לא מאמין שאתה מעלה את שאנמו ו-FF7, שני משחקים קטנטנים שיצאו ב2019 במקרה הטוב. מה זה רלוונטי עכשיו?

נדב, מה זה בכלל קשור לעניין? כל המשחקים האלה היו מגיעים כך או כך. עם ספנסר או בלעדיו.

ולא הייתי אומר "המצב של סוני ממש קשה". אמרתי לך שזו ראייה סובייקטיבית. אם המצב ממש קשה, המכירות לא היה כאלה והיא לא הייתה מנצחת בסקרי דעת קהל.

לא ענית לי: סוני הציגה את Horizon ו־Uncharted 4. מה היה מרשים יותר במסיבות של מייקרוסופט (E3 ו-Gamescom יחדיו)?

Uncharted 4 יוצא בפברואר, אז בוא לא נהיה קטנוניים, נדב. יפה שלסוני היה את האומץ לדחות אותו, כי חברה שאינה For the Player אלא למען עצמה, הייתה משחררת אותו כבר השנה וגורפת מיליונים בכל מקרה.

אני לא מזלזל במייקרוסופט; אתה מזלזל בסוני.

סוני בדור הזה היא פחות "FOR THE PLAYERS" מאשר בדור הקודם...

זהו? נגמר הדור? להזכיר לך כיצד סוני התחילה בדור הקודם? וגם בתחילתו היא פועלת נכון. דחייתו של אנצ'רטד עומד לזכותה, לא נגדה. וקורה שיוצאים משחקים ממוצעים כמו The Order. ושכחת מ־Until Dawn? קראתי כמה רשמים טובים ומפתיעים. עד באחרונה לא ממש האמנתי בו, אך הרשמים האחרונים סקרנו אותי יותר.

אני מבין שאתה גאון שיכל להוביל את מיקרוסופט להצלחה מסחררת אבל השלושה מנכ"לים הקודמים לא הצליחו ופיל ספנסר כן אז וואללה תן לבן אדם קרדיט איפה שמגיע לו...

צריך להיות גאון כדי להעיף את הקינקט? צריך להיות גאון כדי להפסיק את תצוגות ה־TV במסיבות עיתונאים? העובדה שלפניו היו מנכ"לים עם שיקול דעת עקום, לא עושה אותו גאון, אז על איזה קרדיט אתה מדבר, נדב :)

זה כמו היום שבו יגיע מנכ"ל לנינטנדו שיוביל אותה בדרך הנכונה לגיימרים, זה לא דורש מדע טילים אבל אנשים כאלה הם נדירים.

אולי, אבל בכל מקרה נראה שלסוני יש איש טוב העומד בראש, אז אינני רואה היכן הבעיה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2015, 15:02

רונן מתי הכריזו ש U4 יוצא בפברואר?
ואתה מקטין מ QB, הוא גם היה מרשים מאוד, בלי להכנס עכשיו לדיוני VS, יש לו פוטנציאל לקחת GOTY שנה הבאה לא פחות מהמשחקים האחרים שציינת, אז למה לא לציין אותו?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2015, 15:06

KAZZ - אם אלו החלטות "NO BRAINER" אז למה הקודם לא ידע את זה? ומישהו הרי מינה אותו, אז כנראה שהמישהו הזה גם לא ידע... וכל היועצים והצוותים שאחראים על תמחור (זו הרי לא החלטה של איש אחד) עשו זאת, וגם שאר ההחלטות שגרמו לבלאגן שהיה בהכרזה.
זה שאתה חשבת שזה צריך להיות מובן מאליו לא אומר שכולם חשבו ככה, וזה שהיו קריאות חזקות בפורומים לאו דווקא אומר שהם צודקים. לפעמים צריך לדעת גם לסנן "רעשי רקע". כך שאי אפשר לקחת את זה ממנו... בלעדיו - המצב היה גרוע בהרבה, בסבירות גבוהה.

בלינג - לדעתי הסל שיידינג נותן תחושה "מצויירת" יותר ולכן מודלים "פשוטים" יותר נראים טוב יותר.
קשה קצת להסביר את זה, אבל תשים תמונות אחת ליד השנייה ותגיד בעצמך, למה העין שלך סולחת יותר :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים