גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 13:08

לאסקין לא מבין למה לא התלהבת מהטריילר של מירורס אדג', נראה אדיר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 13:16

טריילר חדש ל FOR HONORS:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2015, 13:23

גם הראשון היה "נראה אדיר"... הבעייה התחילה כששיחקתי בו :)
נעים לעין, פחות לאצבעות ^_^ לפחות אצלי... העובדה שאין אפשרות לירות הפעם - מאוד מעודדת אותי.
אבל אני לא מבין למה לא נותנים לה חליפה מיוחדת שמגינה עליה מירי, זה גם ככה בעתיד שיש גראפין והכל, שיתנו את זה לתחושת ריאליזם כלשהי... לא יודע למה אבל במשחק הזה מפריע לי יותר מהרגיל שיורים עלייך ואתה ממשיך לרוץ ולקפוץ כרגיל, שיתנו לה חליפה עתידנית ו"יצאו" מזה :)

אם תהיה תמיכה בVR, מה שמאוד מאוד מתבקש במשחק כזה - אני אולי כן אקנה במחיר מלא אפילו :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2015, 13:25

בלינג, יש את GZ ושני משחקי מטרו לONE החודש.

ואו, BF ממש הרשים אותי עם המצב DOG FIGHT, זה ממש רוג סקוודרון, נראה שאפילו העתיקו את הגלגול 180 שהיה שם. אולי זה לבד ישכנע ואתי לקנות אותו (במבצע כמובן, לא משלם מחיר מלא לשמחק אונליין בלבד). גם ME2 נראה מצויין, המשחק הזה פשוט דורש PC חזק בשביל AA מושלם, זה משחק שכולו IQ לדעתי ועם צבעים כאלה בהירים זה לא יהיה קל לקבל IQ טוב. אנראוול נראה פשוט מדהים, האינדי היחיד שבאמת תפס את העין שלי חוץ מאשר המשחק החדש של החבר'ה שעשו את לימבו. אה וכן, NFS נראה כמו משחק הערסים האולטימטיבי.

בנושא MGS, נראה לי שאני מעדיף שלא לראות. זה הטריילר הראשון שקוג'ימה לא עשה לסדרה, הוא תמיד שומר את הספויילרים כספויילרים ולא מראה דברים שלא צריך. למרות שהTHUMBNAIL כבר חצי ספויילר כי רק התאורה ואיך שזה נראה כבר מרמזים לי על איזו דמות מדובר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 13:28

Laskin כתב:גם הראשון היה "נראה אדיר"... הבעייה התחילה כששיחקתי בו :)
נעים לעין, פחות לאצבעות ^_^ לפחות אצלי... העובדה שאין אפשרות לירות הפעם - מאוד מעודדת אותי.
אבל אני לא מבין למה לא נותנים לה חליפה מיוחדת שמגינה עליה מירי, זה גם ככה בעתיד שיש גראפין והכל, שיתנו את זה לתחושת ריאליזם כלשהי... לא יודע למה אבל במשחק הזה מפריע לי יותר מהרגיל שיורים עלייך ואתה ממשיך לרוץ ולקפוץ כרגיל, שיתנו לה חליפה עתידנית ו"יצאו" מזה :)

אם תהיה תמיכה בVR, מה שמאוד מאוד מתבקש במשחק כזה - אני אולי כן אקנה במחיר מלא אפילו :P

טוב אני לא יודע איך הוא באמת ישחק, גם מדובר הפעם בעולם פתוח ככה שההדגמה לא באמת ממחישה הרבה מהגיימפליי השוטף, אבל זו היתה הדגמה מעולה, בלי קשר לאיך יצא המשחק.

KEO הבנתי שיש את משחקי מטרו, גם אותם אגב חילקו מזמן על הפס3 וגם את GZ חילקו לפס4 לפני כמה חודשים ככה שהחודש הזה אם כבר רק פוגע בנקודה שלך לא מחזק אותה, עזוב שטויות, הדוגמא עם ה GOLD טובה כשמסתכלים על מה היה לפני, לא בקטע של להציג את סוני באור רע כאילו אצל MS מחלקים דברים מטורפים.

ומסכים איתך לגבי ME, נראה אדיר וזה משחק ש IQ זה פשוט קריטי בשבילו, כל המראה שלו נשען על זה.
אני מקווה שיהיה IQ נורמלי על הפס4, מאוד אכזב אותי ה IQ בדמו של ME על ה PS3, הרס כל כך הרבה מהמראה, הכל היה מפוצץ ג'אגיז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2015, 13:31

נדב, אל תראה. גם אם זה רק שנייה וחצי מהטריילר - זה נראה כמו ספוילר לא קטן :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2015, 13:33

bling כתב:

טוב אני לא יודע איך הוא באמת ישחק, גם מדובר הפעם בעולם פתוח ככה שההדגמה לא באמת ממחישה הרבה מהגיימפליי השוטף, אבל זו היתה הדגמה מעולה, בלי קשר לאיך יצא המשחק.

KEO הבנתי שיש את משחקי מטרו, גם אותם אגב חילקו מזמן על הפס3 וגם את GZ חילקו לפס4 לפני כמה חודשים ככה שהחודש הזה אם כבר רק פוגע בנקודה שלך לא מחזק אותה, עזוב שטויות, הדוגמא עם ה GOLD טובה כשמסתכלים על מה היה לפני, לא בקטע של להציג את סוני באור רע כאילו אצל MS מחלקים דברים מטורפים.

ומסכים איתך לגבי ME, נראה אדיר וזה משחק ש IQ זה פשוט קריטי בשבילו, כל המראה שלו נשען על זה.
אני מקווה שיהיה IQ נורמלי על הפס4, מאוד אכזב אותי ה IQ בדמו של ME על ה PS3, הרס כל כך הרבה מהמראה, הכל היה מפוצץ ג'אגיז.

אבל בעלי הONE קבלו גם את מטרו, גם את GZ וגם את מטרו LAST LIGHT החודש :/

לאסקין, אני מתחמק ממנו לגמרי, ממילא אני משחק בו עוד 3 וחצי שבועות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 13:34

DrKeo כתב:
bling כתב:

אבל בעלי הONE קבלו גם את מטרו, גם את GZ וגם את מטרו LAST LIGHT החודש :/

לאסקין, אני מתחמק ממנו לגמרי, ממילא אני משחק בו עוד 3 וחצי שבועות.

אבל אלו גרסאות ה 360 לא?
אז את מי זה מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 13:44

מירורס אדג' נראה פשוט מדהים. באמת יהיה מעניין לראות איך הוא ישוחק, כי היו לא מעט בעיות בפייסינג במשחק הקודם. DICE פשוט לא יודעים לעשות קמפיין. נראה אם הם למדו משהו מאז.

BF נראה פסיכי. זה הולך להיות משחק עצום, לפי דעתי. אפילו מדגדג לי לקנות אותו.

FFXV נראה לי מדהים. יש לי מקום רך וקל להשפעה בלב למשחקי FF. אפרופו סקיילבאונד והדימיון לFFXV, אם היו מחליפים את הקסדות של החיילים בסקיילבאונד עם אלו של החיילים בFFXV, מעטים היו שמים לב.

NFS באמת נראה כאילו הם ראו שמהיר ועצבני עשה כמות בלתי סבירה של כסף והם החליטו לרוץ עם זה. בתור מישהו שNFS UNDERGROUND הוא הNFS האהוב עליו, אין לי שום בעיה עם זה. אני מקווה רק שהם לא ידחפו לגרון את ה"סיפור" שאני לא חושב שיש שמץ של סיכוי שיהיה יותר ממעפן ואידיוטי.

UNRAVEL נראה פשוט מקסים. כיף לראות את מפיצות הענק חסרות הנשמה האלו מתחילות לעשות משחקים קטנים ואישיים. יוביסופט התחילו את זה ונראה שגם EA בעניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2015, 13:55

מעניין את מי שמקבל אותן לא? רונן כרגע שלם 40$ על גרסת הפס3 של משחק מ2010.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 13:58

DrKeo כתב:מעניין את מי שמקבל אותן לא? רונן כרגע שלם 40$ על גרסת הפס3 של משחק מ2010.

שילם על גרסה משודרגת גראפית ועם FPS נעול על 60 שבמשחק כמו GOW זה בטח מוסיף לא מעט.
משחקי מטרו על הדור הקודם היו מכוערים, רצו לא משהו ובמקרה של מטרו הראשון, היה עם הגיימפליי הבעייתי וה AI הדפוק לפני שתיקנו אותו ברימאסטר.
דווקא זה אחד מהרימאסטרים היותר מושקעים ששווה מאוד לחוות אותו בגרסת הדור הבא.

זה של XB1 יש הרצה לאחור זה פלוס ענקי, אבל מבחינת רמת השירות לא מחלקים שם משהו מרשים במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 14:02

מסתבר שיש חדשות מעניינות על פיפ"א 16. הארי קיין, שכבש 21 שערים בליגה הכי קשה בעולם, הוא רק 77...

אבל ברצינות, מעבר לכל האיזונים והחידושים, הם הכריזו גם על שיפורים למצב הקריירה ולמצב הFUT. ממצב הFUT לא ממש אכפת לי, אבל למצב הקריירה הוסיפו טורנירים בתקופת משחקי הידידות, שגם מכניסים כסף למועדון וגם אימונים במהלך העונה שיכולים לשמש לשיפור נתונים מסוימים אצל השחקנים.
אני זוכר פיטצ'ר דומה בPES בPS2, לפני הרבה מאוד שנים שגרם לכך שאחרי 3 עונות אלן סמית', ג'ו קול, כריסטיאנו רונאלדו ונאני כולם היו אצלי 97-99. נקווה שהפעם זה יהיה טיפה יותר מאוזן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 14:04

ד"א אם כבר העלת את FIFA אז PES השיגו את הזכויות ל EURO 2016, ניצחון לא קטן לקונאמי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 14:05

bling כתב:ד"א אם כבר העלת את FIFA אז PES השיגו את הזכויות ל EURO 2016, ניצחון לא קטן לקונאמי.

יורו 2016? כלומר, הם יוציאו משחק באמצע השנה, או שיהיה להם את השם הרשמי של הטורניר בPES 2016?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2015, 14:07

bling כתב:
DrKeo כתב:מעניין את מי שמקבל אותן לא? רונן כרגע שלם 40$ על גרסת הפס3 של משחק מ2010.

שילם על גרסה משודרגת גראפית ועם FPS נעול על 60 שבמשחק כמו GOW זה בטח מוסיף לא מעט.
משחקי מטרו על הדור הקודם היו מכוערים, רצו לא משהו ובמקרה של מטרו הראשון, היה עם הגיימפליי הבעייתי וה AI הדפוק לפני שתיקנו אותו ברימאסטר.

זה של XB1 יש הרצה לאחור זה פלוס ענקי, אבל מבחינת רמת השירות לא מחלקים שם משהו מרשים במיוחד.

אולי החודש במקרה הביאו משחקים שיש להם רימאסטר איכותי אבל יש בערך שני משחקים כאלה בתעשיה כרגע כך שבחודשים הבאים כנראה שהמצב יהיה שונה. אולי הדוגמה הספציפית של החודש הזה הייתה רעה. בכל מקרה הנקודה היא שהשירות של LIVE לא רק עלה לרמה של פס+, לדעתי הוא כבר בדרך לעקוף אותם כי פס+ לא נותן משחקי AAA יותר.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 14:13

הולי שיט!!! סוף סוף אפשר להעביר כספים מעונה לעונה בפיפ"א!!!!!!

אני כנראה היחיד שמתלהב מזה כל כך...

אהה... והרישיון של יורו 2016 לא יגיע למשחק השנה, מסתבר. אני לא מצליח לחשוב מה יש להם לעשות איתו, מעבר ללהוציא משחק בחצי שנה, כמו שEA עשו עם כל יורו ומונדיאל.

נ.ב.
למה אין לנו את הממשק החדש והיפה והשקוף של יוטיוב? :(
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2015, 14:18

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:ד"א אם כבר העלת את FIFA אז PES השיגו את הזכויות ל EURO 2016, ניצחון לא קטן לקונאמי.

יורו 2016? כלומר, הם יוציאו משחק באמצע השנה, או שיהיה להם את השם הרשמי של הטורניר בPES 2016?

מנחש שיוציאו עדכון כDLC... מוזר לי לדמיין את זה אחרת, ב2015

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 14:23

Laskin כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

מנחש שיוציאו עדכון כDLC... מוזר לי לדמיין את זה אחרת, ב2015

ב2014 לא היה צריך לדמיין...
תמונה

הם אמרו שהם יודיעו מה הם עושים עם הרישיון בתחילת שנה הבאה. DLC באמת יהיה נחמד יותר ממשחק stand alone ואולי גם אין להם את המשאבים להשקיע במשחק stand alone, כמו EA.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 14:25

DrKeo כתב:
bling כתב:

אולי החודש במקרה הביאו משחקים שיש להם רימאסטר איכותי אבל יש בערך שני משחקים כאלה בתעשיה כרגע כך שבחודשים הבאים כנראה שהמצב יהיה שונה. אולי הדוגמה הספציפית של החודש הזה הייתה רעה. בכל מקרה הנקודה היא שהשירות של LIVE לא רק עלה לרמה של פס+, לדעתי הוא כבר בדרך לעקוף אותם כי פס+ לא נותן משחקי AAA יותר.

יכול להיות שהם בדרך לעקוף, הם משתפרים זה בטוח, אבל החודש לא דוגמה טובה לזה ועוד לא ראינו את זה קורה, אם הם ישחררו AAA ל ONE כל חודש אז ברור שהשירות שלהם יהיה עדיף.

בקשר ל PES הנה ההודעת PR:
We are pleased to announce that the UEFA EURO 2016 license is heading to the Pro Evolution Soccer series! The tournament itself, which sees Europe’s very best teams and footballers compete in a bid to take home the Henry Delauney Cup, will kick off from June 10th next year – and PES fans will soon be able to replicate this epic competition on the virtual pitch too!

If you are lucky enough to be at gamescom this week, we are also going to be proudly displaying the Henry Delauney Cup at the show from August 5th-9th. So if you’re around, make sure you come and check it out!

כנראה יהיה DLC:

וכדי להשלים סרייה של טאגים, הנה טריילר של המשחק מגיימסקום:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2015, 14:30

מוזר, למכוניות האלה יש רגליים במקום רקטות, וכשיש גול אין פיצוץ אדיר שמעיף את כולם ברדיוס עשרות מטרים ממנו... אני אוותר :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2015, 14:38

Nucleus_Dawn כתב:נ.ב.

בלינג, עכשיו לך להודעה שלך ותשתמש בטאג החדש שלנו youtubenew כדי ששחר יקבל את הUI היקר שלו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 15:18

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:נ.ב.

בלינג, עכשיו לך להודעה שלך ותשתמש בטאג החדש שלנו youtubenew כדי ששחר יקבל את הUI היקר שלו.

הידד!!!!

מעלה עולה לנדב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 15:21

[ign]http://www.ign.com/videos/2015/08/05/mafia-3-announcement-trailer-gamescom-2015[/ign]

לא לגמרי ברור מה הולך שם... הפעם נלחמים במאפיה ולא מצטרפים אליה? יוצרים מאפיה משלכם?

בכל מקרה, עושה רושם שזה יהיה משחק המאפיה עם המוזיקה הכי טובה. בכל זאת, שנות ה60.

עריכה:
הנה הסבר:
Orphaned as a child, Lincoln at last achieves a semblance of family with the city's black mob, finding the surrogate father and brother he has longed for. But when Lincoln's new family is betrayed and slaughtered by the Italian mob, he becomes fixated on revenge and wages a brutal war against the Italians, disrupting the balance of power in the seedy underworld of New Orleans. As the story progresses, Lincoln allies himself with other criminals and builds an empire and a new family of his own that transforms the city.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 05 אוגוסט 2015, 15:29

תמונות, PR וטריילר באיכות גבוהה אצל גיימרסייד:
http://www.gamersyde.com/news_gc_mafia_iii_announced-16920_en.html

וואו נראה לי זה הגיימסקום הכי טוב אי פעם בערך, זו כבר לא התערוכה שמקבלת כמה שאריות מ E3, משחקי AAA נחשפים ומוכרזים בה, גם מירורס אדג', היילו וורס 2, קראקדאון, סקיילבאונד, מאפיה 3, בתוספת לגיימפליי חדש למשחקים גדולים ומצופים, ממש מיני E3, איזה כיף :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 אוגוסט 2015, 15:36

bling כתב:תמונות, PR וטריילר באיכות גבוהה אצל גיימרסייד:
http://www.gamersyde.com/news_gc_mafia_iii_announced-16920_en.html

וואו נראה לי זה הגיימסקום הכי טוב אי פעם בערך, זו כבר לא התערוכה שמקבלת כמה שאריות מ E3, משחקי AAA נחשפים ומוכרזים בה, גם מירורס אדג', היילו וורס 2, קראקדאון, סקיילבאונד, מאפיה 3, בתוספת לגיימפליי חדש למשחקים גדולים ומצופים, ממש מיני E3, איזה כיף :)

באמת כיף :D
הייתי עושה לייק וכו'.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים