גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: גיימסקום 2015 - הנושא הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 אוגוסט 2015, 21:58

zombi יוצא לפיסי, וואן ופס4 עוד עשרה ימים. זה המשחק זומבים של יובי שיצא בזמנו לוויו בשם זומביו. נחמד... היה נראה לי כמו משחק מגניב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 אוגוסט 2015, 11:22

DrKeo כתב:בלינג, אתה באמת חושב שג'ו שמו שגר באלבמה ורואה את הפרסומת בטלביזיה לTR וכתוב בסוף "ONLY ON XBOX" בדיוק שבועיים אחרי שהוא ראה את הפרסומת להיילו 5 עם "ONLY ON XBOX" בדיוק שבועיים אחרי הפרסומת של פורצה 6 עם "ONLY ON XBOX" באמת יודע שTR יוצא שנה הבאה גם לפס4? הוא יודע שזה בלעדי לאקס בוקס, בדיוק כמו שהוא לא יודע שMGS על הONE רץ ב900P ועל הפס4 ב1080P.

קאז, בכי על ALWAYS ONLINE זה בכי על ALWAYS ONLINE. אולי אתה מדחיק את השבועיים הראשונים של דיאבלו, אבל האינטרנט רתח באותה תקופה בדיוק כמו שהוא רתח על סימסיטי ובדיוק כמו שהוא רתח על הALWAYS ONLINE של הONE. זה הכל אותו דבר. מזיזים להם את הגבינה, אומרים שקראקדאון תמיד אונליין והם גועשים. איזו סיבה יש לא לשים את ההרס בסינגל? אני לא רואה אחת חוץ מאשר הרצון לא עשות את הסינגל אונליין תמיד. מבחינת מבנה סינגל, עם קראקדאון אין בעיה בגלל המבנה של המשחק המקורי. אם הם משנים את המבנה זה משהו אחר, אבל אם הם שומרים עליו אין שום בעיה עם ההרס והמבנה שלו.

אני אישית חושב ש TR הוא לא מותג מיינסטרימי מספיק כדי שיכיל מליוני קז'ואלים כמו ג'ו מאלבמה שלא מעודכן מה קורה עם המשחק, לי זה נראה משחק די הארדקורי יחסית שהקהל שלו עוקב אחריו ומודע לדברים האלה, זה לא COD או FIFA שאנשים הכי קז'ואלים קונים.

הוא עדיין יכול למכור לא רע על ה ONE כמובן אבל לטעמי הוא לא זה שיזיז יחידות חדשות של ONE אלא HALO ופורצה.
אולי אנשים יקנו אותו ביחד עם ה ONE כי הם מאוד מתלהבים מהליינאפ שהוכרז גם ל 2016 והם ינצלו את ההזדמנות כבר לקנות TR, לא רואה הרבה אנשים שקונים נטו ONE בשביל TR זה הכל, זה לא אומר שאין לו ערך לפלטפורמה או משהו, מן הסתם לבעלי ה ONE יהיה כיף כשהם ישחקו בו כבר בחגים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2015, 12:27

bling כתב:
DrKeo כתב:בלינג, אתה באמת חושב שג'ו שמו שגר באלבמה ורואה את הפרסומת בטלביזיה לTR וכתוב בסוף "ONLY ON XBOX" בדיוק שבועיים אחרי שהוא ראה את הפרסומת להיילו 5 עם "ONLY ON XBOX" בדיוק שבועיים אחרי הפרסומת של פורצה 6 עם "ONLY ON XBOX" באמת יודע שTR יוצא שנה הבאה גם לפס4? הוא יודע שזה בלעדי לאקס בוקס, בדיוק כמו שהוא לא יודע שMGS על הONE רץ ב900P ועל הפס4 ב1080P.

קאז, בכי על ALWAYS ONLINE זה בכי על ALWAYS ONLINE. אולי אתה מדחיק את השבועיים הראשונים של דיאבלו, אבל האינטרנט רתח באותה תקופה בדיוק כמו שהוא רתח על סימסיטי ובדיוק כמו שהוא רתח על הALWAYS ONLINE של הONE. זה הכל אותו דבר. מזיזים להם את הגבינה, אומרים שקראקדאון תמיד אונליין והם גועשים. איזו סיבה יש לא לשים את ההרס בסינגל? אני לא רואה אחת חוץ מאשר הרצון לא עשות את הסינגל אונליין תמיד. מבחינת מבנה סינגל, עם קראקדאון אין בעיה בגלל המבנה של המשחק המקורי. אם הם משנים את המבנה זה משהו אחר, אבל אם הם שומרים עליו אין שום בעיה עם ההרס והמבנה שלו.

אני אישית חושב ש TR הוא לא מותג מיינסטרימי מספיק כדי שיכיל מליוני קז'ואלים כמו ג'ו מאלבמה שלא מעודכן מה קורה עם המשחק, לי זה נראה משחק די הארדקורי יחסית שהקהל שלו עוקב אחריו ומודע לדברים האלה, זה לא COD או FIFA שאנשים הכי קז'ואלים קונים.

הוא עדיין יכול למכור לא רע על ה ONE כמובן אבל לטעמי הוא לא זה שיזיז יחידות חדשות של ONE אלא HALO ופורצה.
אולי אנשים יקנו אותו ביחד עם ה ONE כי הם מאוד מתלהבים מהליינאפ שהוכרז גם ל 2016 והם ינצלו את ההזדמנות כבר לקנות TR, לא רואה הרבה אנשים שקונים נטו ONE בשביל TR זה הכל, זה לא אומר שאין לו ערך לפלטפורמה או משהו, מן הסתם לבעלי ה ONE יהיה כיף כשהם ישחקו בו כבר בחגים.

אני לא יודע מה להגיד על הגודל או החוזe של TR, אני רק יכול להגיד שהקודם מכר 8.5 מליון יחידות שזה יותר מכל משחק אנצ'רטד, פורצה או גירס וגם לא כזה רחוק מהיילו. אני חושב שמיקרוסופט הולכת לשחק בכיוון של "1 2 3 PUNCH" שכזה. ידחפו לפנים של כולם TR, פורצה והיילו 5 כדי ליצור מספיק מומנטום שאומר שכל הבלעדיים אצלהם בחג המולד הזה. אז זה לא TR לבד, זה לא פורצה לבד וזה לא היילו לבד, זה השילוב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 אוגוסט 2015, 15:57

ברור שTR מכר יותר מUNCHARTED או גירס או פורצה.... הוא יצא לכמה וכמה קונסולות, והמשחקים שציינת בלעדיים לאחת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 אוגוסט 2015, 16:03

בלעדיות לא רלוונטית, חלק מהמשחקים הכי מוכרים בתעשיה הם בלעדיים. לפעמים זה רק עוזר, זאת גם הסיבה שסקוור איניקס הלכו עם מיקרוסופט וקאפקום הלכו עם סוני. רק תסתכל על BB, מוכר כמו אם לא יותר טוב מDS2 שיצא ל5 פלטפורמות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2015, 12:24

DrKeo כתב:בלעדיות לא רלוונטית, חלק מהמשחקים הכי מוכרים בתעשיה הם בלעדיים. לפעמים זה רק עוזר, זאת גם הסיבה שסקוור איניקס הלכו עם מיקרוסופט וקאפקום הלכו עם סוני. רק תסתכל על BB, מוכר כמו אם לא יותר טוב מDS2 שיצא ל5 פלטפורמות.

אבל זו כן הסיבה עדיין ש TR הצליח למכור כמות שכזו, אני לא רואה אותם מצליחים להגיע למספרים הללו על ה ONE, זה לא מותג מגה מיינסטרים אבל זה גם לא BB שמלחתכילה לא מוכר המון ושיכול להגיע למספרים דומים גם בבלעדיות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2015, 12:41

בלינג לא הגיוני מה שאתה כותב. אם BB יכול למכור X על Y פלטפורמות ואז מוכר X על 3/Y פלטפורמות אז אין סיבה להדיר את TR מאותה הלוגיקה. אם הוא מיינסטרים או לא לא משנה את המתמטיקה שבדבר. ברור שהם לא אותו משחק וברור שהקהלים שונים ושזה בהחלט יכול להתבטא במכירות (אני אפילו מסכים... BB משחק שיש לו בטח עדת מעריצים שמוכנים ללכת לאיפה שהמשחק נמצא + יובש כללי על פלטפורמה). בכל זאת... ההשוואה במקום סך הכל כשאף אחד לא מספק פה ניתוח עומק לגבי שני המשחקים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2015, 12:46

אני חושב פשוט שבמספרים קטנים יותר קל להגיע ליעד, אם סקוור מצפה למכירות דומות של 8+ מליון על ה ONE אז כדאי שתצא מהסרט, אם FROM מצפה למכירות דומות ל BB ברמה של מליונים בודדים זה אפשרי גם על פלטפורמה אחת במיוחד כשמתחשבים ביובש וכו' כמו שאמרת (ו TR ממש לא יוצא בתקופה יבשה), למה זה לא הגיוני?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2015, 13:05

לא הגיוני כי למכור X עותקים על Y פלטפורמות ואחרי זה למכור X עותקים על שליש מהפלטפורמות זה הישג ולא משנה אם מכרת עשר עותקים. כמובן שאפשר לומר שזה נישתי ולנישה יש יותר אנשים הארדקור שמוכנים להוציא יותר כסף (לקנות קונסולה) ועוד כל מיני נקודות שוני. שוב, רק אומר שלהגיד שזה לא אותו דבר כי "האחד מכר מלכתחילה מעט עותקים" זה לא הגיוני.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2015, 14:04

לא הבנתי איפה אמרתי שזה לא הישג.
אני חושב שאתה לא לוקח בחשבון כמה גורמים, בלעדי מקבל דחיפה יותר חזקה מבעלת הפלטפורמה, הוא נתפס כאטרקטיבי ויוקרתי יותר עבור שחקני הפלטפורמה, אני מאמין (למרות שאין לי נתונים לגבות זאת עכשיו) שמשחק בלעדי מוכר יותר על הפלטפורמה מאשר משחק אחר באותה סדרה שהוא מולטי פלטפורם.

זאת אומרת אם GTA6 יהיה בלעדי ל PS4 הוא ימכור יותר עותקים מאשר GTA5 על ה PS3.

עכשיו עם סולס יש פה כמה גורמים, גם משחק שכמו שאמרת הוא סופר הארדקורי ושמושך אחריו קהילה אדוקה מאוד, גם יצא בתקופת יובש קשה, הוא גם בלעדי אמיתי בנוסף לזה ככה שברור לקהל שלו שהוא לא מגיע לפלטפורמות אחרות והוא גם מקבל דחיפה חזקה מסוני, כל הגורמים הללו יכולים לפצות על מכירות אבודות מצד ה PC וה ONE כשמדובר בכותר נישתי מלחתכילה שמוכר במספרים קטנים.

כשאתה מדבר על TR, כנראה הוא ימכור יותר עותקים על ה ONE מאשר היה מוכר עליו אם היה יוצא כמולטי פלטפורם, זאת אומרת, יש פה את הפקטור של הדחיפה של MS וזה שנתפס כארטרקטיבי יותר בגלל שבלעדי, אבל במקרה הזה מבחינת כמות עותקים אני לא רואה את זה מספיק בשביל לפצות על אובדן מכירות של גרסאות ה PS4 וה PC (כמובן שאם MS שילמה המון כסף יכול להיות שזו עסקה טובה יותר גם אם מוכרים פחות עותקים), יכול להיות שבסופו של דבר הם יגיעו ליעד הזה כי בעלי ה PS4 וה PC גם יקנו, אבל על ה ONE לבד אני לא רואה אותם עושים מכירות שקרובות להשקה של TR הקודם על כל הפלטפורמות בגלל גורמים שכבר עברתי עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2015, 14:14

אולי הם היו מוכרים על הONE איזה 6-8 מליון יחידות אם הם לא היו מכריזים מראש שהמשחק מגיע לכל המקומות, פשוט צריך לחכות. אין סיבה שמשחק ברמה הזאת לא יצליח על הONE כמו גירס למשל אם הוא היה בלעדי אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2015, 14:17

איפה כתבתי שלא אמרת שזה הישג או משהו כזה? אני אמרתי את זה סתם בהקשר של BB.

לא קראתי את כל מה שכתבת מהסיבה שאני כמובן מסכים. אני רק אמרתי שהתגובה (הקצרה) שלך שמבטלת את ההשוואה בטוענה שBB מכר מלכתחילה "מעט" עותקים היא לא הגיונית. כנראה ש"הגיון" היא לא המילה, עיקבית היא המילה היותר מתאימה פה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2015, 14:35

אז לא הבנתי כל כך למה אמרת את זה בהקשר לדיון.

בכל אופן נראה לי שברור למה התכוונתי אחרי שהרחבתי על זה, יש גורמים שמפרידים בין 2 המקרים פה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2015, 14:38

ההבדל היחיד הוא שמיקרוסופט בטיפשותה ממשיכה לפמפם לכולם שהוא לא באמת בלעדי. מעבר לזה, אי אפשר לדעת מה יהיה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 אוגוסט 2015, 15:07

זאת לא מיקרוסופט, זו SE עם המושכות. ו6-8 מיליון יחידות ל TR אם לא היו מדברים על זה שהוא אינו בלעדי? באיזה סרט אתה חי? 6-8 מליון עותקים? על פני איזו תקופת זמן?
טיטאנפול בכלל לא הגיע למספר שכזה ועליו כן פימפו שהוא לא יגיע לפס4 לעולם.

אני בטוח ש SE לא מצפים מהשיגור על הXB1 לעשות מספרים קרובים לאלה של הריבוט.

כל הדיון על בלאדבורן ודארק סולס 2 מבוסס על טעות. בלאדבורן אומנם מכר דומה/יותר מהשיגור של דארק סולס 2 אבל כולם שוכחים שחודש אחרי יצאה גרסת המחשב. אז אם משווים בין החודש הראשון של DS2 על שלושת הפלטפורמות מול בלאדבורן אז אין פה בכלל דיון. ובטח לא במספרי LTD. אז משחק מולטי שנהפך לבלעדי במשחק הבא אולי יכול למכור יותר בחודש הראשון, אבל רק שם.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2015, 15:16

קאז משווה את טייטאנפול ללארה קרופט. נו, ואתם מתווכחים איתו על החלטות עסקיות. :|
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 אוגוסט 2015, 15:26

הא? נדב מאמין שTR יכל למכור 6-8 מיליון עותקים על הXB1 לבדו אם לא היו מדברים על גרסת הפס4. אבל אפילו טיטאנפול לא הגיע למספרים כאלה (בנתון 'השחקנים' האחרון שקיבלנו) למרות שמשחק זכה לבליץ תקשורתי ולהייפ לא מהעולם הזה מרגע הופעתו בE3, למרות שלגביו אישרו מבעוד מועד שלא יגיע כלל לפס4 ולמרות שקיבל באנדלים חומרה מיוחדים ולמרות שיצא למחשב ולאחר מכן גם על ה360.

אני מניח שאתה רומז על זה שאחד מהם היה IP חדש אבל לדעתי האלמנטים שהזכרתי מחפים על כך. להגיד שTR היה מוכר 6-8 מיליון בשנה אחת בערך על הXB1 לבדה זו אמירה 'עסקית' רעועה ומרימה גמות בפני עצמה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 10 אוגוסט 2015, 15:40

לא נראה לי שזה מה שנדב אמר או לפחות התכוון אליו. ולא רק. גם IP חדש. גם יצא שלושה-ארבעה חודשים אחרי יציאת הקונסולה וגם משחק מולטי במחיר מלא. תהיה לי בריא.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2015, 15:49

אני לא מבין על מה הויכוח בכלל... נדב אמר שTR מכר יותר מסדרות בלעדיות מצליחות, ואני אמרתי לו שהוא מכר יותר בגלל שהוא יצא לכמה קונסולות, ולא אחת.
למישהו באמת יש ספק שאם היה יוצא לפחות קונסולות - הוא היה מוכר פחות? משחק בלעדי יכול למכור X או Y עותקים, אבל *כל* משחק בלעדי מצליח שתרצו, היה מצליח אפילו עוד יותר - אם היה יוצא אחר כך (או במקביל) לעוד מכשירים. זה הכל. אם אנצ'רטד או גירס היו יוצאים לשתי הקונסולות ולמחשב - הם היו מוכרים יותר. לאו דווקא יותר מTR (למרות שאני חושב שבסבירות גבוהה כן), אבל יותר ממה שהם מכרו על אחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2015, 16:15

Laskin כתב:אני לא מבין על מה הויכוח בכלל... נדב אמר שTR מכר יותר מסדרות בלעדיות מצליחות, ואני אמרתי לו שהוא מכר יותר בגלל שהוא יצא לכמה קונסולות, ולא אחת.
למישהו באמת יש ספק שאם היה יוצא לפחות קונסולות - הוא היה מוכר פחות? משחק בלעדי יכול למכור X או Y עותקים, אבל *כל* משחק בלעדי מצליח שתרצו, היה מצליח אפילו עוד יותר - אם היה יוצא אחר כך (או במקביל) לעוד מכשירים. זה הכל. אם אנצ'רטד או גירס היו יוצאים לשתי הקונסולות ולמחשב - הם היו מוכרים יותר. לאו דווקא יותר מTR (למרות שאני חושב שבסבירות גבוהה כן), אבל יותר ממה שהם מכרו על אחת.

ההנחה הזאת ממש לא נכונה. בלעדיים מחזיקים פלטפורמה על הרגליים ולכן הם זוכים לפריוולגיה שאין למשחקי מולטי פלטפורם. ההשוואה לTF של קאז לא רלוונטית, TR זה פרנצ'ייז גדול ומבוסס, TF פרנצ'ייז חדש. דוגמה היא לא הוכחה, היא דוגמה, ביחוד שמדובר בדוגמה כל כך שונה. אף אחד לא אומר שTR ימכור עכשיו 10 מליון על הONE, אבל 5 מליון זה מספר מאוד הגיוני, גם 6. גם אסור להתעלם מגדילה של פרנצ'ייז, אם TR החדש טוב בהרבה מהקודם אין סיבה שהוא לא היה במולטי כותר של 10+ מליון ולכן עדין גם לפי התאוריה של לאסקין יכל למכור 6-8 על הONE לבד.

הכל תלוי בשיווק ובהצלחה של הONE בחגים הקרובים, זה הכל. אם TR יצוייר ככותר MUST HAVE, אין שום סיבה שעד שהוא יצא שנה הבאה לפס4 הוא לא ימכור 6 מליון יחידות כמו משחק גירס למשל. אחת הסיבור שSE הלכו עם מיקרוסופט היא שהם רצו לרומם את TR מכותר צד ג' די גדול למפלצת. הם רצו את הפוליש, התקציב והמכונת פרסום מאחוריו. אם היה להם משתלם יותר כלכלית להוציא אותו לכולם יחד הם היו עושים את זה. הם חושבים שמיקרסופט היא הכרטיס שלהם לעשות 10+ מליון יחידות במקום 8.5 מליון, שיהיה להם לבריאות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2015, 16:22

אני לרגע לא טוען שהוא לא יכול להגיע ל-6 מליון על הONE, תאורטית, רק שאחרי זה שהוא יצא לקונסולות אחרות - הוא ימכור עוד. לאו דווקא עוד 6 מליון, פשוט.... עוד.
לכן להשוות משחק שיצא רק לפלטפורמה אחת לא בר השוואה למשחק שיצא לכמה. גם אם יש משחקים שמוכרים על קונסולה אחת ויחידה 20 מליון. אם יצאו לאחרות - ימכרו 21, 30, 40 מליון... לא משנה כמה, אבל יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אוגוסט 2015, 17:15

אני חושב שפספסת את הנקודה שממנה התחלנו, הרי ברור שאם אנצ'רטד 3 היום יצא ל360 וימכור בדיוק עותק אחד, הוא עדין מכר טוב יותר מאשר כבלעדי כי הוא מכר עותק נוסף על ה360. הנקודה שממנה התחלנו היא שאמרו כאן (נדמה לי בלינג) שלא מדובר פה במוכר מערכות גדול ואני אמרתי שהקודם מכר 8.5 מליון יחידות שזה יותר מכל כותר גירס או נוטי דוג. אם אתה מסכים שהוא יכול להמכור על הONE עד שנה הבאה 5-6 מליון יחידות אז כן, הוא לגמרי מבחינת מכירות בקליבר של גירס או אנצ'רטד למשל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2015, 18:04

ברור, זה פאקינג "טומב ריידר", השם לבד שווה יותר מגירס ואנצ'רטד, זה שהיו תקופות חלשות לסדרה זה דבר אחד, אבל הסדרה מכרה מעל 50 מליון עותקים של המשחקים ה"מרכזיים" שלה, זו סדרה מאוד מאוד חזקה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 אוגוסט 2015, 18:14

לא הבנתי מה הקשר בין לכמה TR ימכור לבין היותו מוכר מערכות או לא, אני אמרתי שהוא לא יזיז הרבה קונסולות ONE מהמדפים, הרבה בגלל שהרבה יודעים שיוצא שנה הבאה ל PS4, אין קשר אם ימכור לקהל הקיים הרבה או לא.

בקשר לכמה יחידות יעשה, מן הסתם שפחות ממה שהיה יכול לעשות ככותר מולטי פלטפורם, זה גם מה שאמרתי, שלא יהיה פה מקרה של BB שהמשחק ישמור על המספרים שלו.
אני מוכן ללכת רחוק יותר ולאמר שאין מצב שהוא מגיע ל 6-8 מליון יחידות על ה ONE עד ליציאה שלו על הפס4 אלא אם כן MS תשבור שיאים מטורפים בחגים ו TR ירד למחירים מגוחכים מהר, אני אהיה מופתע מאוד אם הוא יגיע לשם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 אוגוסט 2015, 18:38

לי יהיה ממש קשה להאמין שיעבור את ה-4 מליון בשנה הראשונה רק על הONE... אני מנחש שזה יהיה משהו כמו 3.5 מליון, ועוד איזה 3 על הPC, ועל הPS4 עוד איזה 3 אחרי זמן מה... סה"כ יגיע בערך ל-10 מליון בעוד שנתיים מהיום, וכשהמחיר ירד אולי עוד 2 מליון.
כמובן בתנאי שיהיה לא פחות טוב מקודמו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 52 אורחים