משחקי 2016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2016

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2016, 14:17

אולי זאת מצרים המודרנית ואתה צריך להתמודד עם האחים המוסלמים? :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 ינואר 2016, 14:34

האמת שצחוק בצד, משחק "ראליסטי" באיזו מדינה ערבית לא מאוד פתוחה או משהו כזה יכול להיות נחמד, שינוי מכל ה"ארץ האפשרויות" והעולם החופשי שכל המשחקים מציעים.

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 05 ינואר 2016, 14:45

DrKeo כתב:אולי זאת מצרים המודרנית ואתה צריך להתמודד עם האחים המוסלמים? :)

Like

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 ינואר 2016, 14:57

DrKeo כתב:אולי זאת מצרים המודרנית ואתה צריך להתמודד עם האחים המוסלמים? :)

זה לא היה הכיוון של טים בונדי האלה עם המשחק שלהם על תקופת המהפכה באירן?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2016, 23:04

היטמן הופך לכותר בפרקים. הפרק הראשון יצא ב11 למרץ ויכלול רק פרולוג ואת פריז. פרק 2 יצא באפריל שיכלול את איטליה, פרק 3 יצא במאי עם מרוקו, פרק 4 ביוני עם תאילנד, פרק 5 ביולי עם ארה"ב ופרק 6 באוגוסט עם יפן. הפרק הראשון יעלה 15$, כל פרק נוסף יעלה 10$ או לחילופין 50$ לכל הפרקים הנוספים. אפשר גם לשלם 60$ מראש ולקבל את כל העונה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 ינואר 2016, 23:08

DrKeo כתב:היטמן הופך לכותר בפרקים. הפרק הראשון יצא ב11 למרץ ויכלול רק פרילוג ואת פריז. פרק 2 יצא באפריל שיכלול את איטליה, פרק 3 יצא במאי עם מרוקו, פרק 4 ביוני עם תאילנד, פרק 5 ביולי עם ארה"ב ופרק 6 באוגוסט עם יפן.

המשחק הזה עושה רק קולות שליליים. שינוי כזה, כל כך קרוב להשקה לא יכול לקרות בגלל שמשהו הלך כמתוכנן. הם אפילו ביטלו הזמנות מוקדמות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2016, 23:12

כן, הם שינו את כל המערכת תמחור (ע"ע העריכה שעשיתי להודעה אחרי שכתבת את ההודעה שלך). הם גם הולכים למכור את כל המשחק על דיסק בסוף 2016. הקטע הכי דפוק הוא שהשחרור הראשוני היה אמור לכלול חצי משחק, כלומר גם איטליה וגם מרוקו. אבל הם צמצמו, חתכו את שני האזורים האלה והשאירו רק את פריז והפרולוג. אני מסכים שמדובר בצעדים מוזרים אבל יש לי הרגשה שמי שיהיה סבלני ויקנה בסוף השנה את המשחק המלא ירגיש שהוא מקבל משחק היטמן טוב וקלאסי.

אגב הם אומרים שהמבנה החדש יתן להם את כלים לעשות שינויים בפרקים הבאים לפי תלונות השחקנים. אני לא יודע כמה שינויים אפשר לעשות בבקושי 4 שבועות אבל נגיד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ינואר 2016, 23:26

יובי סופט עושים את היובי סופט. אני עדין זוכר את המכוניות שמתפוררות לאט לאט מהדמו של 2013, איך הדלתות נפתחות מהירי, איך החלונות נשברים על בסיס פיסיקה. עכשיו אפילו רימון לא מזיז לשום דבר בסביבה. על הגרפיקה אני אפילו לא אדבר :/

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 00:42

DrKeo כתב:יובי סופט עושים את היובי סופט. אני עדין זוכר את המכוניות שמתפוררות לאט לאט מהדמו של 2013, איך הדלתות נפתחות מהירי, איך החלונות נשברים על בסיס פיסיקה. עכשיו אפילו רימון לא מזיז לשום דבר בסביבה. על הגרפיקה אני אפילו לא אדבר :/

קודם כל, מדובר בONE למול הגדרות הכי גבוהות שהיו להם בPC.
שנית, ההבדלים לא גדולים בכלל. הגרפיקה, גם על הONE, נראית פשוט מאוד נהדר. עדין אפשר לראות את המכוניות מתפרקות (בעיקר החלונות, כמו בהדגמה המקורית). עדין דלתות של מכוניות נסגרות על ידי השחקן. התאורה בלילה נראית מעולה. ביום קצת פחות. עדין יש אזורים עם כמות אדירה של זבל בכל מקום ומלא פרטים קטנים. המפה התלת מימדית ההולגורמית וההולוגרמות שמשחזרות מה שקרה באזור עברו במלואן (עם שינויים ברורים מאליהם לצורך שימושיות למפה) גם לבטא. האנימציות אותן אנימציות נהדרות. אותו אפקט שלג בדיוק. הDD מצוין ואני לא חושב שהצלחתי לזהות pop in אחד, למרות שחיפשתי.
ההבדל המשמעותי היחיד הוא כנראה בתאורה, שמרגישה יותר שטוחה (בכל זאת, קונסולה). אם נהייה סופר קטנוניים, אז אפשר להתלונן על זה שהזכוכיות נשברות קצת שונה ושלא ראינו בסרטון מהבטא פחיות צבע מתפוצצות, או עשן שאור אדום ממכונית עובר דרכו.

מעניין יהיה לראות איך המשחק יראה על PC סביר.
סה"כ המעבר מדמו באזור קטן ומוגבל למשחק אונליין בעיר שמעבר למספר קטן של רחובות היא 1 ל-1 ניו יורק (זה לפחות מה שהמפתחים טוענים) נעשה בצורה מאוד מרשימה. המשחק נראה מצוין. לא מוצא סיבה להתלונן על המראה.

איך שהמשחק נראה (קרי - מצוין) זה פחות מה שעניין אותי בשלל כתבות הhands on שעלו ביום-יומיים האחרונים. מה שמעניין הוא שזה הרבה פחות משחק יריות טקטי והרבה יותר משחק תפקידים בסגנון של דסטיני או בורדרלנדס (נראה אם הם יצליחו להתחמק מבעיות התוכן שמהן דסטיני סבל בתחילת דרכו). יש גם בסיס שמפתחים עם הזמן לכיוונים שונים (רפואה, אבטחה וכן הלאה) ומשפיע על היכולות שלך, חלק גדול מהכיף של ההתקדמות זה למצוא כל הזמן נשקים חדשים, החלקים הכי כיפיים כנראה באזור הPVP שיש בו גם את הציוד הכי טוב, היכולת לבגוד בחברים שלך בקבוצה (ולקבל סכין בגב מאחד מהם) באזורים האלו יוצר מתח תמידי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 01:17

ראינו את אותו סרטון? איפה אתה רואה את הפיסיקה המצויינת על המכוניות שראינו ב2013 בסרטון של 2016? השנמוך של הדיוויג'ן נראה גדול משל WD, הבדל די מטורף. ממשחק מדהים גרפית הוא הפך לעוד שוטר סתמי גרפית. אבל כן, אתה צודק, התפריטים נראים אחלה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 01:37

DrKeo כתב:ראינו את אותו סרטון? איפה אתה רואה את הפיסיקה המצויינת על המכוניות שראינו ב2013 בסרטון של 2016? השנמוך של הדיוויג'ן נראה גדול משל WD, הבדל די מטורף. ממשחק מדהים גרפית הוא הפך לעוד שוטר סתמי גרפית. אבל כן, אתה צודק, התפריטים נראים אחלה :)

מה כבר ראית במכוניות ב2013? שהזכוכיות נשברות יפה? גם פה הן נשברות יפה. שונה. בטח פחות מפורט. עדין יפה.

גרפית, המשחק נראה מעולה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 01:40

ב2013 ראיתי זכוכית נשברת על פי פיסיקה, פה ראיתי כלום. ב2013 ראיתי תאורה יפיפיה, פה ראיתי תאורה שטוחה. ב2013 ראיתי סביבה נשברת לאט לאט סביב השחקן וכאן ראיתי סביבה סטטית גמרי. אפשר לעשות רשימה ארוכה כמו ילדים אבל הגרסה הקצרה היא שהמשחק הזה הלך חצי דור אחורה, ממשחק שאנשים אמרו "טוב, אין מצב שזה רץ על הקונסולות" ל"טוב, המשחק נראה סביר לגמרי".

אני לא מבין את המגננה, המשחק עבר שנמוך די רציני ורואים את זה מאוד בבירור. זאת לא פעם ראשונה, זה תחביב אצל יובי. הם פשוט לא אמינים בכל הקטע הזה של הצגת מנועים גרפים, סורי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 01:54

DrKeo כתב:ב2013 ראיתי זכוכית נשברת על פי פיסיקה, פה ראיתי כלום. ב2013 ראיתי תאורה יפיפיה, פה ראיתי תאורה שטוחה. ב2013 ראיתי סביבה נשברת לאט לאט סביב השחקן וכאן ראיתי סביבה סטטית גמרי. אפשר לעשות רשימה ארוכה כמו ילדים אבל הגרסה הקצרה היא שהמשחק הזה הלך חצי דור אחורה, ממשחק שאנשים אמרו "טוב, אין מצב שזה רץ על הקונסולות" ל"טוב, המשחק נראה סביר לגמרי".

אני לא מבין את המגננה, המשחק עבר שנמוך די רציני ורואים את זה מאוד בבירור. זאת לא פעם ראשונה, זה תחביב אצל יובי. הם פשוט לא אמינים בכל הקטע הזה של הצגת מנועים גרפים, סורי.

שנמוך קטן וצפוי, שרואים מבערך כל משחק (על אחת כמה וכמה כאלו שמוצגים לראשונה על PC מתומן כרטיס גרפי ולאחר מכן אנשים משחקים בהם בקונסולה). בטח ובטח משחקי עולם פתוח שקודם מוצגים בסביבה קטנה ורק לאחר מכן עוברים לסביבה הפתוחה של המשחק המלא (הבדלים הרבה יותר זניחים מאלו של הוויטצ'ר 3, למשל). השבירה של הזכוכיות באמת יותר מפורטת בהצגה המקורית (כפי שכבר כתבתי). היא עדין נראית מצוין בבטא. לא יודע איזו סביבה שנשברת לאט לאט אתה ראית, אבל מחסה שנשבר כשיורים עליו רואים גם בגיימפליי החדש (וגם בהרבה גיימפליי שכבר שוחרר לפני כמה חודשים). לא ראיתי מישהו יורה בגלגלים של מכונית, אז אני לא יודע אם הגלגלים עדין מאבדים אוויר והמכונית יורדת קצת, או לא. גם לא ראיתי מישהו יורה דרך שלט, אז אני לא יודע להגיד אם זה שם או לא.

התאורה קצת יותר שטוחה ביום. בגיימפליי שהראו מהלילה, היא נראית נהדר.

בטח שאתה לא מבין את המגננה. כי היא לא קיימת. סתם התרשמות מאיך שהמשחק נראה. אתה הבאת השוואה לתצוגה המקורית, אז כתבתי מה יש אז ומה עדין קיים היום ואת דעתי בנוגע לכך שהמשחק נראה פשוט מצוין מבחינה גרפית. אתה חושב שהמעבר למודל הרס חלונות רכב שונה זה שנמוך רציני? בסדר. אני לא.

---

הנה סרטון משחקיות מוצלח.

קל לראות שעם כמה שהמשחק נראה שונה בכל מיני דברים קטנטנים, הוא עדין נראה מעולה, עדין אפשר לירות בצמיגים ולהנמיך מכוניות, המכוניות עדין מתפרקות לאט לאט. יש מלא פרטים קטנים ופשוט נהדרים משלט עם מספרי טלפון לתלישה שמתנפנף ברוח ועד מראות מכוניות שמתפרקות לאט לאט, לפי איך שיורים בהן. באחת הכתבות גם הוזכר קטע משעשע על זה שהכתב ראה עורב ועכברוש רבים על אוכל ובסוף העכבר ברח והוא פשוט עקב אחריו כמה רחובות, במקום שהעכבר פשוט יעלם לתוך איזה קיר.
האזורים בסרטון הזה עם ההמון עשן וערפל פשוט מרהיבים.
נראה שיש שיפור לAA מאז התצוגה המקורית (לא משנה כמה חיפשתי, לא מצאתי ג'אגיז וזה על הONE!) והאזורים הפנימיים שהראו נראים יותר טוב מבתצוגה המקורית.

בקיצור, נראה לי כמו מקרה רגיל של שיפורים בדברים מסוימים ופשרות בדברים אחרים.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 17 ינואר 2016, 02:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 02:01

זה לא הוויצ'ר 3, בווצ'ר 3 זה היה סרטון מעבר שמנסה לחזות איך המשחק יראה, בדיוויז'ן זה היה סרטון גיימפליי ארוך שמדגים את המשחק ואחריו סרטונים טכנים שמראים כמה מדהים המנוע שלהם. עכשיו זה הכל שקר. השמים לא נפלו, סתם עוד משחק יובי שמתחיל כדבר הכי מרשים בעולם פחות או יותר ויוצא לשוק כבקושי נקודה על הרדאר מבחינה טכנית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 02:08

DrKeo כתב:זה לא הוויצ'ר 3, בווצ'ר 3 זה היה סרטון מעבר שמנסה לחזות איך המשחק יראה, בדיוויז'ן זה היה סרטון גיימפליי ארוך שמדגים את המשחק ואחריו סרטונים טכנים שמראים כמה מדהים המנוע שלהם. עכשיו זה הכל שקר. השמים לא נפלו, סתם עוד משחק יובי שמתחיל כדבר הכי מרשים בעולם פחות או יותר ויוצא לשוק כבקושי נקודה על הרדאר מבחינה טכנית.

כן, הא? ממש עברו לשני מימדים ו16 BIT...
מה אומר לך? עם ההגזמות הפראיות האלו שלך אין לי מה לדון. המשחק נראה מדהים ואני חושב שמה שהם הצליחו להוציא מהONE מאוד מרשים. אני מאוד מצפה לראות איך הוא נראה על הPC.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 02:37

סורי, הוא נראה עכשיו כמו שוטר ממוצע מספר 6. כל ההייפ סביב המשחק הזה היה בגלל שהוא כל כך מרשים גרפית. עכשיו שהוא נראה כמו סתם עוד משחק סטנדרטי בדור הזה אז החשיפה שלו מרגישה כמו רמאות. יובי מרגישה כמו חברה שכדי להשיג התלהבות ראשונית ממשחקים בחשיפות ראשוניות מנפחת את הגרפיקה. זאת פשוט טקטיקה מלוכלכת, אין דרך אחרת לקרא לזה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 11:39

DrKeo כתב:סורי, הוא נראה עכשיו כמו שוטר ממוצע מספר 6. כל ההייפ סביב המשחק הזה היה בגלל שהוא כל כך מרשים גרפית. עכשיו שהוא נראה כמו סתם עוד משחק סטנדרטי בדור הזה אז החשיפה שלו מרגישה כמו רמאות. יובי מרגישה כמו חברה שכדי להשיג התלהבות ראשונית ממשחקים בחשיפות ראשוניות מנפחת את הגרפיקה. זאת פשוט טקטיקה מלוכלכת, אין דרך אחרת לקרא לזה.

יש באמת בעיה באיך ששיווקו את המשחק. נראה שלפני דסטיני, הם לא ידעו איך להסביר שמדובר בRPG ופחות בשוטר. הם פשוט הראו משהו שנראה כאילו הוא שוטר. עכשיו, בעקבות הHANDS ON שפורסמו, ברור שמדובר במשחק כמו דסטיני ובעקבות ההצלחה האדירה של דסטיני, גם ברור שקיים לזה שוק.
מעבר לזה, אני לא רואה שום בעיתיות באיך שהמשחק שווק. אין פה שנמוך גרפי, אלא פשרות ושינויים מתבקשים שיש במהלך פיתוח של כל משחק. הפתרון פשוט מאוד - לא להציג משחקים מוקדם כל כך. אם תציגו משחק חצי שנה לראשונה חצי שנה לפני שהוא יוצא, הוא לא יעבור מקצה שיפורים בX ומקצה פשרות בY ואז אנשים שרואים רק שחורות לא יוכלו להצמד למה שקצת פחות טוב ולהתלונן על רמאות. התגובה הצפויה הזאת באמת רק פוגעת במשחקים שלהם, אז עדיף להם לחכות ולהציג את המשחקים רק כשהם קרובים לסיום.
בשורה התחתונה, 100% ממה שהיה בתצוגה הראשונה קיים גם בבטא וככל הנראה יהיה גם במשחק הסופי. כל ההייפ סביב המשחק הזה היה בגלל שהוא שוטר עם עולם פתוח אותנטי ואלמנטי אונליין מעניינים. כל מה שבגללו היה הייפ עדיין פה, אם כי האיזון בין אקשן וRPG שונה ממה שחשבנו בהתחלה.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 ינואר 2016, 12:15

נו באמת נדב. אתה צריך לדעת טוב יותר שאי אפשר לדבר עם ניוקלס על נושאים כאלה כי הוא מיד מתייצב לצד המפיצה לא משנה מה.

בקיצור עוד מצג שווא של יוביסופט שנועד להגביר את ההייפ סביב המשחק באמצעות ורטיקל סלייס ברמה גרפית שגם הם ידעו שלא תהייה קיימת במשחק הסופי והאמיתי. וגם פה אני לא זוכר שהם עשו מינימום של מראית עין של להגיד שזה לא סופי ויכול להשתנות ובלה בלה. כמו עם WD, אני לא מניח שגרסת המחשב תשתווה לחשיפה המקורית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 13:37

ההייפ של המשחק היה גרפי או לפחות חלק ארי בו. זה שהיה שנמוך גרפי שכזה הופך את החשיפה שלו לרמאות מרגיזה. הוא לא המשחק הראשון שעבר שנמוך גרפי אבל זה משחק שבו השנמוך הגרפי הרבה יותר משמעותי מבחינת האמינות שלהם בגלל שזה היה חלק עיקרי מהסיבה שהמשחק קבל בכלל הייפ. ב2013 הוא נראה כמו משהו שהקונסולות לא יכולות להריץ בכלל ועכשיו הוא נראה כמו עוד משחק ממוצע בדור, לדעתי זה חתיכת פאק באמינות. בול מה שהיה עם WD.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ינואר 2016, 14:52

צריך לחכות ולראות איך תראה גירסת הPC לפני שנשפוט. אם מישהו ציפה למה שראינו ב-2013 על הONE - חבל.
אני אישית לא מתלהב ממנו, וגם לא התלהבתי בעבר... לא הבנתי את הז'אנר אפילו כמו שצריך.
נראה לי משחק שצריך להשקיע בו הרבה יותר מדי זמן כדי שאהנה ממנו באמת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 15:18

זה RPG שוטר, לא כזה מסובך :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ינואר 2016, 15:23

כן, אבל אונליין, וקואופ, ואופליין, והאם זה משימות או עולם פתוח או שילוב, האם יש בסיס אם או משהו כזה, מה עושים עם הLOOT... לא יודע, נראה מסובך מאוד יחסית ל"שוטר-תפקידים"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 15:29

זה כמו כל MMO בשוק. זה אונליין, זה RPG ואתה יחד עם הקבוצה שלך נלחמים נגד דמויות AI ולפעמים יש PVP. אני לא חושב שיש משהו מסתורי או לא ברור במשחק, זה MMO קלאסי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ינואר 2016, 20:11

Laskin כתב:כן, אבל אונליין, וקואופ, ואופליין, והאם זה משימות או עולם פתוח או שילוב, האם יש בסיס אם או משהו כזה, מה עושים עם הLOOT... לא יודע, נראה מסובך מאוד יחסית ל"שוטר-תפקידים"

זה כמו דסטיני. כלומר, חלק מז'אנר חדש לגמרי, שקיים רק משחק אחד בו.
יש בסיס אם, שכל שחקן מעצב לפי מה שהוא רוצה ומשפיע על היכולות של הדמות. עם הLOOT הוא נשקים וציוד שמשפרים את הנתונים של הדמות שלך. זה עולם פתוח (1 ל-1 מנהטן) ויש בו משימות, כמו גם מה שנשמע כמו אירועים רנדומליים. אפשר לשחק לבד, או עד ארבעה שחקנים. יש אזור PVP באמצע המפה עם הLOOT הכי מוצלח ובשאר המפה זה PVE.

בהמשך לניסיון לדבר על המשחק עצמו ולא על השינויים הטכניים הזניחים שהוא עבר בשנתיים מאז החשיפה שלו, משהו שחוזר על עצמו בערך בכל ההתרשמויות, זה שהgunplay לא כזה מדהים. דסטיני הצליח להמנע מלאבד את הקהל שלו למחסור בתוכן באמצעות gunplay מוצלח. מעניין יהיה לראות אם יהיה פה מצב הפוך, של תוכן שגורם לאנשים להמשיך לשחק, או שהgunplay הסביר יפריע להצלחה של המשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 ינואר 2016, 20:32

או במילים אחרות, MMO קלאסי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים