משחקי 2016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

MGS FREAK
Veteran

Re: משחקי 2016

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 אוגוסט 2016, 21:16

נכון שרק יצא, אבל הביקורות בסטים הן שליליות ברובן וכמעט כולן מתייחסות לבעיות טכניות.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2016, 22:49

MGS FREAK כתב:נכון שרק יצא, אבל הביקורות בסטים הן שליליות ברובן וכמעט כולן מתייחסות לבעיות טכניות.

ההפתעה הכי גדולה מאז השקיעה היום.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 אוגוסט 2016, 23:13

Nucleus_Dawn כתב:
MGS FREAK כתב:נכון שרק יצא, אבל הביקורות בסטים הן שליליות ברובן וכמעט כולן מתייחסות לבעיות טכניות.

תלונות על גיימפליי יהיו מבכיינים גם על משחק מושלם. תלונות משחק שבקושי זז על GTX 980 (ובאגים אחרים בחומרה אחרת) זה גם עניין שונה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2016, 23:32

MGS FREAK כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

תלונות על גיימפליי יהיו מבכיינים גם על משחק מושלם. תלונות משחק שבקושי זז על GTX 980 (ובאגים אחרים בחומרה אחרת) זה גם עניין שונה.

כשיש איזו בעיה ספציפית, למשתמש ספציפי, מאוד סביר שהוא יתלונן ויכעס. כשיש ל100 משתמשים אחרים חווית משחק מושלמת, כנראה שאף אחד מהם לא יגיד מילה. זה הכל.
ראיתי את המשחק רץ בסטרים שתי דקות אחרי שהוא יצא והוא עבד אחלה לגמרי. נפילות פריימים נדירות. סה"כ עובד סבבה. נראה הרבה יותר טוב מגירסאת הPS4. אחלה הגדרות טכניות. בנוסף שמעתי גם כמה אנשים שאומרים שהמשחק עובד להם בסדר גמור.

בקיצור, אנחנו לא יודעים אם באמת יש בעיות טכניות. אנחנו לא יודעים אם הן בקנה המידה שמתואר בביקורות סטים (אחת הדרכים הכי גרועות למדוד אם משחק מוצלח או לא, בטח שעתיים אחרי שהוא יוצא...) או שמדובר במקרה הסביר והשכיח של הגזמה פראית של מישהו שהמשחק לא עבד לו והוא רץ לתת לו ביקורת שלילית, הפעיל את המחשב וחדש ואז ישב ושיחק בו 4 שעות ברצף ונהנה ושכח מהבאסה שהיתה לו קודם.

צריך לתת לאבק לשקוע טיפה, לפני שנדע איך המשחק פועל על הPC. כרגע אין לנו מושג ולסמוך על ביקורות משתמשים זו בטח לא דרך לדעת. על אחת כמה וכמה במקרה של המשחק הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אוגוסט 2016, 03:27

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אם מעצב היה מתערב, לא היית צריך לשחות 30 דקות בסוף מערה שביצעת בה משימה. אני קורא לזה איך שאני קורא לזה על פי מה שאני קורא מאנשים שמשחקים במשחק, שהוא מתיש וגריינדי כי הוא דורש ממך ללכת קילומטרים ולהתעסק כל היום בסידור מלאי והתעסקות בקטנות. המשחק הזה נוטף מחוסר עיצוב בסיסי.

אגב, בנתיים הממוצע 70.

לטעות בכמות התאים במטען בתחילת המשחק, לא מעיד על כך שכל המשחק לא מעוצב. גם האנקדוטה המוגזמת והלא מייצגת בהכרח על זה שצריך ללכת כמה דקות כדי להגיע לאנשהו לא מלמדת את זה (ההפך - היא יכולה ללמד שבהחלט יש כאן כוונה של מעצב ללמד את השחקן לא להתרחק יותר מידי מהחללית שלו עד שהוא יכול לקרוא לה אליו).

בנתיים, יש אפס ביקורות רלוונטיות. למה בכלל להעלות ממוצע ביקורות? זה מהמשחקים שממוצע ביקורות פחות רלוונטי לאיכותם עוד יותר מרוב המקרים.

בקיצור, אתה סופר-אולטרה-אובר-מגזים. אני לא מבין למה כל כך הרבה מהתגובות למשחק הזה קיצוניות כל כך. אולי זה בלון ההייפ העצום שהתנפח סביבו, עם כל התצוגה הראשונית המגניבה והמשך החשיפה הלא מוצלח בשנים שאחריה.

קראתי די הרבה רשמים לקראת ביקורת כי כל אתר גדול עושה אותם ומרובם מרגישים בעיקר עייפות מהמשחק, הוא רפטטיבי ומתיש. תקח מזה מה שבא לך אבל זה ממש לא רק ״אין מספיק חריצים במלאי״. הם מדברים על זה שיש תחושה של ״אה, שוב?״ בכמעט כל כוכב שנוחתים עליו, על סירבול מערכות, על זה שהמשחק משתלט לך כמעט לגמרי על החללית בתוך האטמוספרה ולא נותן לך את החופש להנות איתה, על זה ששוב ושוב הם נתקעו בהליכות ארוכות (וכן, חצי שעה זה קיצוני אבל גם 6 דקות זה לא בדיוק טיול בפארק) , על זה שכל 20 שניות צריך לפתוח את המלאי כדי לסדר אותו או לעשות reload לאיזה אלמנט ובכלליות על התשה.

ואני עדין לא מוכן לקנות את ההשוואה לטרריה או מיינקראפט, אלה משחקי יצירה שבהם אתה מעצב את העולם שסביבך בדמותך, לא שונה מדי משילוב של משחק השרדות ולגו. בnmsאתה לא מעצב כלום, רק מקפץ בין עולמות מוכנים מראש. אולי הם כולם משחקים יחסית חסרי מבנה שבהם יש עולם מג׳ונרט פרוצידוראלית, אבל שם זה נגמר. במיינקראפט אםיכלאו אותך בריבוע של 100 על 100 עדין תוכל להנות, בnms לא. וזאת בדיוק הנקודה, כשהעולם מג׳ונרט אוטומטית, אם אתה לא יכול להנות בכל נקודה רנדומאלית בעולם אז המשחק בבעיה. בטרריה ומיינקראפט אתה יכול, בnms לא

אתה לא צריך לקנות את ההשוואה. היא רלוונטית, בגלל שיש בין המשחקים המון דימיון. בטרריה יש אפשרות לבנות ולשנות את העולם סביבך ובNMS יש קרבות חלל. בסדר... למרות ההבדלים, יש המון דימיון בין המשחקים האלה.

אני גם לא מתרשם שהמשחק מוצלח במיוחד. יש לו בעיות באיזון של הgameplay loop. אני בעיקר מתפלא מההגזמות הפראיות סביבו. הוא יכול להיות בינוני, נניח. איפשהו בטווח בין המשחק הכי טוב אי פעם ו"מתיש" או ש"לא נגעה בו יד מעצב". אפילו הגיוני שהוא ייצא ככה, בהתחשב במשחקים הקודמים של המפתחים.
כמו שאמרתי, ב30$, אני חושב שהוא היה מתקבל הרבה הרבה יותר טוב. בדיוק כמו שמיינקראפט לא היה מתקבל היטב ב60$, אבל ב20 הוא סופר פופולארי ואף אחד לא מתלונן על העובדה שהוא יותר קרוב לצעצוע ממשחק.

ההבדל בין לבנות דברים, ליצור, לבין קרבות חלל ממוצעים מינוס הוא תהומי. זה כל הקטע של משחקים בסגנון הזה, היצירה והכיף שאתה יכול לעשות בחדר סגור, שלא נדבר על עולם פתוח. בNMS אין כיף בחדר סגור, אין כיף אפילו בעולם אחד. בלי האלמנט של קפיצה מכוכב לכוכב המשחק הזה הוא לא בדיוק אטרקציה גדולה. וכאן הבעיה, אם אי אפשר לכייף בו סתם ככה במיקום רנדומאלי כמו שאתה יכול לכייף במיינקראפט או סטארבאונד אז מה הסיכוי שתנחת במקום מהנה?

אני אפילו לא אדבר על זה שאנשים עם 980GTX מקבלים 10FPS, זה כבר סיפור אחר לגמרי. אגב, אם אתה עוקב בגיקיה, פוסט של "OMG אני מוריד את המשחק כרגע בסטים!" הפך אוסף של "עשיתי REFUND למשחק בסטים". אין KEY BINDING, אין שליטת עכבר מקלדת סבירה, אנשים עם כרטיסי מסך של 2000+ שקלים מקבלים 10FPS והבאגים חוגגים. זה לא באמת רלוונטי לשיחה שלנו, זה בלגן אחר לגמרי, אבל ראוי לציין.

נ.ב,
יש למשחק 14K+ ביקורות בסטים, לא 100.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 אוגוסט 2016, 11:50

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אם מעצב היה מתערב, לא היית צריך לשחות 30 דקות בסוף מערה שביצעת בה משימה. אני קורא לזה איך שאני קורא לזה על פי מה שאני קורא מאנשים שמשחקים במשחק, שהוא מתיש וגריינדי כי הוא דורש ממך ללכת קילומטרים ולהתעסק כל היום בסידור מלאי והתעסקות בקטנות. המשחק הזה נוטף מחוסר עיצוב בסיסי.

אגב, בנתיים הממוצע 70.

לטעות בכמות התאים במטען בתחילת המשחק, לא מעיד על כך שכל המשחק לא מעוצב. גם האנקדוטה המוגזמת והלא מייצגת בהכרח על זה שצריך ללכת כמה דקות כדי להגיע לאנשהו לא מלמדת את זה (ההפך - היא יכולה ללמד שבהחלט יש כאן כוונה של מעצב ללמד את השחקן לא להתרחק יותר מידי מהחללית שלו עד שהוא יכול לקרוא לה אליו).

בנתיים, יש אפס ביקורות רלוונטיות. למה בכלל להעלות ממוצע ביקורות? זה מהמשחקים שממוצע ביקורות פחות רלוונטי לאיכותם עוד יותר מרוב המקרים.

בקיצור, אתה סופר-אולטרה-אובר-מגזים. אני לא מבין למה כל כך הרבה מהתגובות למשחק הזה קיצוניות כל כך. אולי זה בלון ההייפ העצום שהתנפח סביבו, עם כל התצוגה הראשונית המגניבה והמשך החשיפה הלא מוצלח בשנים שאחריה.

קראתי די הרבה רשמים לקראת ביקורת כי כל אתר גדול עושה אותם ומרובם מרגישים בעיקר עייפות מהמשחק, הוא רפטטיבי ומתיש. תקח מזה מה שבא לך אבל זה ממש לא רק ״אין מספיק חריצים במלאי״. הם מדברים על זה שיש תחושה של ״אה, שוב?״ בכמעט כל כוכב שנוחתים עליו, על סירבול מערכות, על זה שהמשחק משתלט לך כמעט לגמרי על החללית בתוך האטמוספרה ולא נותן לך את החופש להנות איתה, על זה ששוב ושוב הם נתקעו בהליכות ארוכות (וכן, חצי שעה זה קיצוני אבל גם 6 דקות זה לא בדיוק טיול בפארק) , על זה שכל 20 שניות צריך לפתוח את המלאי כדי לסדר אותו או לעשות reload לאיזה אלמנט ובכלליות על התשה.

ואני עדין לא מוכן לקנות את ההשוואה לטרריה או מיינקראפט, אלה משחקי יצירה שבהם אתה מעצב את העולם שסביבך בדמותך, לא שונה מדי משילוב של משחק השרדות ולגו. בnmsאתה לא מעצב כלום, רק מקפץ בין עולמות מוכנים מראש. אולי הם כולם משחקים יחסית חסרי מבנה שבהם יש עולם מג׳ונרט פרוצידוראלית, אבל שם זה נגמר. במיינקראפט אםיכלאו אותך בריבוע של 100 על 100 עדין תוכל להנות, בnms לא. וזאת בדיוק הנקודה, כשהעולם מג׳ונרט אוטומטית, אם אתה לא יכול להנות בכל נקודה רנדומאלית בעולם אז המשחק בבעיה. בטרריה ומיינקראפט אתה יכול, בnms לא

אתה לא צריך לקנות את ההשוואה. היא רלוונטית, בגלל שיש בין המשחקים המון דימיון. בטרריה יש אפשרות לבנות ולשנות את העולם סביבך ובNMS יש קרבות חלל. בסדר... למרות ההבדלים, יש המון דימיון בין המשחקים האלה.

אני גם לא מתרשם שהמשחק מוצלח במיוחד. יש לו בעיות באיזון של הgameplay loop. אני בעיקר מתפלא מההגזמות הפראיות סביבו. הוא יכול להיות בינוני, נניח. איפשהו בטווח בין המשחק הכי טוב אי פעם ו"מתיש" או ש"לא נגעה בו יד מעצב". אפילו הגיוני שהוא ייצא ככה, בהתחשב במשחקים הקודמים של המפתחים.
כמו שאמרתי, ב30$, אני חושב שהוא היה מתקבל הרבה הרבה יותר טוב. בדיוק כמו שמיינקראפט לא היה מתקבל היטב ב60$, אבל ב20 הוא סופר פופולארי ואף אחד לא מתלונן על העובדה שהוא יותר קרוב לצעצוע ממשחק.

ההבדל בין לבנות דברים, ליצור, לבין קרבות חלל ממוצעים מינוס הוא תהומי. זה כל הקטע של משחקים בסגנון הזה, היצירה והכיף שאתה יכול לעשות בחדר סגור, שלא נדבר על עולם פתוח. בNMS אין כיף בחדר סגור, אין כיף אפילו בעולם אחד. בלי האלמנט של קפיצה מכוכב לכוכב המשחק הזה הוא לא בדיוק אטרקציה גדולה. וכאן הבעיה, אם אי אפשר לכייף בו סתם ככה במיקום רנדומאלי כמו שאתה יכול לכייף במיינקראפט או סטארבאונד אז מה הסיכוי שתנחת במקום מהנה?

אני אפילו לא אדבר על זה שאנשים עם 980GTX מקבלים 10FPS, זה כבר סיפור אחר לגמרי. אגב, אם אתה עוקב בגיקיה, פוסט של "OMG אני מוריד את המשחק כרגע בסטים!" הפך אוסף של "עשיתי REFUND למשחק בסטים". אין KEY BINDING, אין שליטת עכבר מקלדת סבירה, אנשים עם כרטיסי מסך של 2000+ שקלים מקבלים 10FPS והבאגים חוגגים. זה לא באמת רלוונטי לשיחה שלנו, זה בלגן אחר לגמרי, אבל ראוי לציין.

נ.ב,
יש למשחק 14K+ ביקורות בסטים, לא 100.

אני לא חושב שההבדל תהומי בכלל. אתה סתם נצמד לזה, כי אתה לא רוצה לדבר על 80% המשחק שכן דומה למשחקים האלה. "לא כיף בקוביה של 100 על 100" לא כל כך רלוונטי לטעמי. זה פשוט לא המצב. המשחק כן מציע הרבה יותר מזה, אז מה אכפת לי שהוא לא כיף בחדר קטן?

יש למשחק 20 אלף ביקורות בסטים, רובן חיוביות והן עדין לא רלוונטיות במיוחד.
מדובר בהשקה עם הכי הרבה שחקנים בו זמנית השנה - 212 אלף אנשים שיחקו בו זמנית. במשחק שעובד מחורבן כמו שאתה מתאר, לא מסוגלים לשחק כל כך הרבה אנשים בו זמנית.

הדבר הכי מגניב בפסקה השניה שלך, היא שהיא מלמדת כמה מידע שגוי מסתובב כשיש כעס כלפי איזה משחק. יש key binding מלא בPC. יש שליטת עכבר מקלדת נהדרת ששמעתי כבר הרבה אנשים אומרים שהיא הופכת את השימוש בinventory להרבה יותר מהיר ונוח. אנשים עם כרטיסי מסך של 2000+ מקבלים גם 60 FPS ולא רק 10+.

מאוד פשוט - תנו לאבק לשקוע. אתמול 70% מהמבקרים בסטים שנאו את המשחק. הבוקר פתאום 55% אוהבים אותו.
לא מדובר במשחק הכי מחורבן בעולם. לא מדובר במשחק הכי טוב בעולם. לא מדובר במשחק עם השקה נוראית מבחינה טכנית. לא מדובר עם משחק עם השקה מושלמת מבחינה טכנית. מדובר במשחק אינדי די רגיל, עם בעיות טכניות די רגילות בהשקה. חייבים להפסיק עם הסופרלטיבים.
הדבר היחיד שמיוחד בו, ככל הנראה, זו ההצלחה במכירות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 11:04

אני עדיין חושב שהמשחק בעל פוטנציאל להיות להיט אדיר, ובצדק, אם רק יעדכנו אותו בצורה עקבית ויוסיפו תוכן ויתקנו בעיות ואיזונים כאלה ואחרים.
אני די בטוח שאם יעשו לו ביקורות אחרי שנה אז הן יהיו על 8 ומעלה... מה שיש לנו עד אז זה משהו כמו EARLY ACCESS או השנה הראשונה של מיינקראפט, רק במחיר מלא :P
אני ארכוש אותו רק כשיהיה במבצע מאוד מפתה, ואחרי שיפתרו מלא בעיות שיש בו\ ויוסיפו עוד דברים שנראים מהנים כמו הקרבות בחלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 12:00

60$ על אינדי early access זה די חצוף לאסקין. הלוואי וזה יהיה המצב, אני אשמח לקנות עוד שנה "משחק שלם" אבל עדין לא שמעתי כוונות מהלו גיימס לתמיכה סופר מאסיבית. להבנתי רוב התוכן של המשחק נבנה בחצי שנה האחרונה, כלומר המשחק הזה היה מרוויח המון מדחיה של שנה. אני מקווה שהם באמת מתכוונים לעשות את מה שאתה אומר, פשוט לא שמעתי עדין הצהרת כוונות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 12:13

ברור שזה חצוף אם זה באמת היה EARLY ACCESS... אבל זה לא ממש המצב. מדובר בז'אנר של משחקים שכשהם יוצאים - יש בהם בערך 20% מהתוכן שיהיה להם אחרי שנתיים.
אני מניח שגם אחרי שSTAR CITIZEN יצא - הוא יקבל עדכונים במשך 5 שנים שהמשחק כמעט ולא יראה וירגיש אותו הדבר.

לגבי הצהרות על העדכונים בעתיד - דווקא הבאתי לפה הצהרה בדיוק כזו, בשבוע שעבר נדמה לי. כל העדכונים יהיו כפאצ'ים בחינם והם נשמעים מאסיביים בהחלט...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 12:24

אם ההשוואה היא סטאר סיטיזן אז המצב רע, אני ממתין למשחק הזה מאז ששלמתי עליו ב-2012 :)
אני בטוח שעדכונים יהיה בחינם, אבל כמה יהיו וכמה מאסיבים הם יהיו? המשחק הזה 10% מוכן, אם עוד שנתיים הוא יהיה 25% מוכן זה לא יהיה מספיק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 13:34

אני לא חושב שהוא 10% מוכן... הוא 90% מוכן, ויש לו כמה באגים.
דווקא אם תכנס לטוויץ' תוכל לראות אלפי אנשים משחקים בו במחשב בלי בעיות מיוחדות ואצל רובם הגדול זה פועל חלק.

אבל זה לא אומר שאי אפשר להוסיף עליו עוד ועוד פיצ'רים, וזה נראה לי בדיוק מה שהם מתכננים לעשות, אם לצוטט שוב:

One thing you won't see however, is the studio exploiting that with micro-transactions. Murray is adamant on this point. "We do want to add a ton of features, like we've just discussed: Freighters, bases, these type of things. But we want to do it for free. You've paid for the game, so you should get this stuff without paying even more money. So no, there will be no paid DLC, just patches."

רק להוסיף בסיסים תהיה תוספת עצומה.
כרגע הם הניחו את הבסיס ליקום, מאוד בדומה למיינקראפט, ועם הזמן יוסיפו דברים שאיתם תוכל ליצור עוד ועוד דברים שישמשו אותך ביקום הזה.
אני חושב שברגע שהם יוציאו מצב CO OP אני אכנס אליו :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 13:44

המשחק לא 90% מוכן, נראה שיש להם את המערכת שיוצרת כוכבים כמו שצריך אבל לא יותר מדי מעבר לזה. צריך ליצוק המון תוכן לתוך המשחק כדי שהוא יהיה באמת משחק 60$ רציני. אולי הם יעשו את זה (אגב, אין במשחק Freighters? ראו בהדגמות גיימפליי), אולי לא. מה שבטוח הוא שיש להם עוד המון עבודה על המשחק עד שהוא ירומם. מיינקראפט יצא מבטא גמור, פשוט הוסיפו לו המון תוכן נוסף בחינם ובתשלום מאוחר יותר. NMS לא גמור, ממש לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 14:01

יש FREIGHTERS, הם לא שייכים לך ואתה לא יכול לשלוט בהם או לשנות אותם.
מה ההגדרה שלך ל"גמור"? וואלה, בשביל המון מבקרים - המשחק מקבל ציונים טובים יותר מהרבה מאוד משחקים "גמורים" אחרים.
האם WoW לא היה גמור כשהוא יצא, בגלל שכיום יש לו פי אלף יותר תוכן? (ועזוב את מה שבתשלום)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 14:12

לא גמור זה משחק רפטטיבי כי אין בו מספיק תוכן ואין יותר מדי מה לעשות בו. לא גמור זה באגים שוברי משחק, לא גמור זה כשDF בודקים אותך על הפס4 (לא PC מינד יו) והמשחק מתרסק להם שלוש פעמים. לא גמור זה כשלאסקין קורא למשחק EARLY ACCESS (למרות שהוא לא) ואחרי זה מתפלא למה אני קורא לו לא גמור.

כן, יופי, יש לו ממוצע 69, אני בטוח שזה יותר גבוה מהרבה משחקי AAA גדולים. אני לא יודע איך זה רלוונטי באיזושהי צורה למה שאנחנו מדברים עליו אבל זאת אכן עובדה רנדומאלית ונכונה, באמת יש לו ממוצע 69.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אוגוסט 2016, 14:24

הכוונה שלי בEARLY ACCESS הייתה כאילו ביחס לפוטנציאל ולאיך שהוא יראה בעוד שנתיים מהיום. זה לא אומר שהוא לא גמור כבר היום...
אני לא חושב שאין בו מספיק תוכן, לפי מה שאני קורא ושומע. יש בו המון המון תוכן, מספיק למאה שעות בכיף, ועדיין אנשים מגלים אחרי הזמן הזה עוד מלא דברים חדשים.
באגים שוברי משחק - זה באמת רע, אבל אני לא זוכר ששמעתי על משהו ש"שובר את המשחק", אלא שיש פה ושם קראשים. וואלה, גם כשGTA V יצא היו קראשים... כמה שהמשחק יותר גדול ומורכב - ככה יהיה יותר קשה למנוע באגים כאלה, פה ושם. אגב, DF אמרו שהקראשים האלה קרו להם כשהתחילו משחק חדש, לאו דווקא בזמן המשחק.
כשדיברתי על הביקורות - לא התכוונתי לממוצע, אלא שלא שמעתי מהן בשום מקום שהמשחק "לא גמור". שמעתי שהוא משעמם או שלא מסבירים לך מה עושים בו או איך יוצרים דברים מסויימים ושצריך ללמוד לבד וזה מבאס הרבה מהם... אבל לא שמעתי שאין בו מספיק תוכן כדי להחשב "גמור".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 15:27

Laskin כתב:הכוונה שלי בEARLY ACCESS הייתה כאילו ביחס לפוטנציאל ולאיך שהוא יראה בעוד שנתיים מהיום. זה לא אומר שהוא לא גמור כבר היום...
אני לא חושב שאין בו מספיק תוכן, לפי מה שאני קורא ושומע. יש בו המון המון תוכן, מספיק למאה שעות בכיף, ועדיין אנשים מגלים אחרי הזמן הזה עוד מלא דברים חדשים.
באגים שוברי משחק - זה באמת רע, אבל אני לא זוכר ששמעתי על משהו ש"שובר את המשחק", אלא שיש פה ושם קראשים. וואלה, גם כשGTA V יצא היו קראשים... כמה שהמשחק יותר גדול ומורכב - ככה יהיה יותר קשה למנוע באגים כאלה, פה ושם. אגב, DF אמרו שהקראשים האלה קרו להם כשהתחילו משחק חדש, לאו דווקא בזמן המשחק.
כשדיברתי על הביקורות - לא התכוונתי לממוצע, אלא שלא שמעתי מהן בשום מקום שהמשחק "לא גמור". שמעתי שהוא משעמם או שלא מסבירים לך מה עושים בו או איך יוצרים דברים מסויימים ושצריך ללמוד לבד וזה מבאס הרבה מהם... אבל לא שמעתי שאין בו מספיק תוכן כדי להחשב "גמור".

שמעתי בערך מכל הביקורות רפטטיבי וכשאומרים רפטטיבי על משחק כזה זה אומר שלא הכניסו מספיק מכניקות כדי שהוא יהיה מעניין לאורך זמן. משחק כזה חיי ונושם על תוכן וכשאני אומר תוכן זה לא אומר עוד כוכבים, זה אומר עוד מכניקות ודברים שאפשר לעשות בכוכבים הרנדומאלים האלה. כרגע זה נשמע פחות או יותר כמו "לך לכוכב, מצא את ההריסות החייזריות, דבר עם חייזר, שמע מה הוא רוצה ממך, לך תביא את זה, לך לכוכב הבא".

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2016, 17:43

המסקנה העיקרית שלי מהמשחק היא שחבל שסוני תמכו בו. בלעדיהם יש סיכוי שהוא באמת היה יוצא לגישה מוקדמת ומשחקים מהסוג הזה מתאימים בול לפורמט כזה של שחרור תוכן ופיתוח. היה מועיל לו מאוד להיות מפותח תוך כדי קבלת פידבק רציף מהקהילה וזה גם היה מאפשר להם להמשיך לפתח בזכות ההזמנות המוקדמות (הזדמנות להציע את המשחק במחיר זול יותר, כדי למשוך עוד שחקנים ולהגביר word of mouth).
בדיעבד, החשיפה על הבמה של סוני והטריילר הראשון המצוין רק פגעו במשחק.

אגב, אם "לא גמור זה באגים שוברי משחק", אז הוויטצ'ר 3 גם יצא לא גמור, הפך לגמור אחרי איזה פאטצ' ואז בפאטצ 1.22 הפך שוב פעם ללא גמור.

המשחק גמור בהחלט. אם יוסיפו לו המון תוכן (כמו שנהוג בז'אנר), הוא גם יוכל להתעלות מעל להיות סתם משחק חביב וזה יהיה נחמד. "10% מוכן" זה סתם עוד סופרלטיב מוגזם במיוחד שמתאים לכל השיח סביב המשחק הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 אוגוסט 2016, 19:07

1. המשחק יצא כמשחק ריטייל ב60$, אז יש ממנו ציפיות בהתאם - בעוד שנה הוא יקבל ציון גבוה יותר? אחלה.. אז שאנשים יקנו אותו רק בעוד שנה.. או שאולי יכלו רק להוציא אותו בעוד שנה.. בניגוד אליכם - אני חושב שהמשחק גמור לגמרי, במובן של ''ככה הלו גיימז התכוונו להוציא אותו''.
2. כל ההסברה סביב מה המשחק יכלול או לא, נעשתה בצורה גרועה, שרק פיתחה המון ציפיות שהתרסקו אצל אנשים.
3. בכמעט כל ביקורת/קטעי יוטיוב של אנשים משחקים וכו' שראיתי/קראתי חוזרת המילה "Samey". יש 18 קוינטליון כוכבים, אבל אחרי איזה 15 אתה מרגיש ''ראית אחד, ראית את כולם''.
4. אין תחושה של כוונה ומשמעות אמיתית לפעולות שהשחקן עושה במהלך המשחק.
5. המכניקות של מה שעושים במשחק נראות על הפנים (כולל קרבות החלל), לטעמי.
6. ממה שקראתי, שמעתי וראיתי - במשחק אין ממש עומק.
7.בעיות טכניות על המחשב זה סתם שטויות.

בונוס: ספויילר עצום לסוף המשחק והמשמעות שלו בעיניי:
ספויילר: הצג
מה שקורה כשמגיעים ל''מרכז היקום'', הוא שאתה מקבל שתי אפשרויות:
1. להמשיך לחקור את הכוכבים ביקום שאתה נמצא בו.
2. להתחיל מחדש ביקום חדש.

מתחבר בצורה מאוד חזקה לכך שאין כל שמץ של משמעות למה שעושים לאורך כל המשחק.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 20:01

Nucleus_Dawn כתב:המסקנה העיקרית שלי מהמשחק היא שחבל שסוני תמכו בו. בלעדיהם יש סיכוי שהוא באמת היה יוצא לגישה מוקדמת ומשחקים מהסוג הזה מתאימים בול לפורמט כזה של שחרור תוכן ופיתוח. היה מועיל לו מאוד להיות מפותח תוך כדי קבלת פידבק רציף מהקהילה וזה גם היה מאפשר להם להמשיך לפתח בזכות ההזמנות המוקדמות (הזדמנות להציע את המשחק במחיר זול יותר, כדי למשוך עוד שחקנים ולהגביר word of mouth).
בדיעבד, החשיפה על הבמה של סוני והטריילר הראשון המצוין רק פגעו במשחק.

אגב, אם "לא גמור זה באגים שוברי משחק", אז הוויטצ'ר 3 גם יצא לא גמור, הפך לגמור אחרי איזה פאטצ' ואז בפאטצ 1.22 הפך שוב פעם ללא גמור.

המשחק גמור בהחלט. אם יוסיפו לו המון תוכן (כמו שנהוג בז'אנר), הוא גם יוכל להתעלות מעל להיות סתם משחק חביב וזה יהיה נחמד. "10% מוכן" זה סתם עוד סופרלטיב מוגזם במיוחד שמתאים לכל השיח סביב המשחק הזה.

הוא לא גמור משילוב של דברים, עניין הבאגים רק מחזק את זה. אני בעיקר מדבר על מחסור בתוכן, הבאגים זה רק בונוס. גודל הפאטצ' יום ראשון, פאטצ' בגודל שבחיים לא ראיתי, מחזק את זה שהם פשוט לא הספיקו. חוץ מזה, מה שקליימן אמר.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוגוסט 2016, 22:33

אני אוסיף למה שקליימן אמר ואגיד שלעתי הבעיה היא שאנשים נכנסו לפנטזיות ומילאו את החללים (הגדולים) במה שלא ידענו על המשחק בפנטזיות שלהם.
חוץ ממה מעניין המולטיפלייר שמסתמן בשקר גס (אלא אם יראו שזה בר תיקון, ומהר) את רוב האשמה הייתי מטיל על אלה שהתעלמו מהגיימפליי הבסיסי והדי משמים שראינו ומילאו את החורים שמה שהם רוצים לראות.

נראה לי שהרבה אנשים (באופן לא לגמרי מודע) ציפו לסוג של Elder Scrolls בחלל.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 אוגוסט 2016, 22:37

CrowbCat לא מאכזב:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 23:54

להבנתי הוא לא בדיוק שיקר. כמו כל משחק אונליין, יש מספר שרתים וכל שרת מריץ את האינסטנס שלו. להבנתי אם נמצאים על אותו שרת ואותו אינסטנס אז אכן אפשר להפגש פשוט היקום הוא פאקינג אינסופי כך שאפילו אם כולם היו על אותו שרת כנראה שבקושי היו נפגשים אלה אם מתכננים איכשהו מפגש וכשהיקום מפוצל למאות שרתים (אני לא באמת יודע כמה יש) אז אפילו תכנון מפגש יצליח רק לאנשים שבמקרה על אותו שרת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 15 אוגוסט 2016, 09:36

די נו זה הכי לא מפתיע שיש. סך הכל הלו גיימז עשו את המשחק פלטפורמה החמוד ג'ו דיינג'ר ואחרי זה יעשו משחק כזה שאפתני שלא יצא סתם פח? לא סביר בעליל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2016, 12:14

swiss-the-engine כתב:די נו זה הכי לא מפתיע שיש. סך הכל הלו גיימז עשו את המשחק פלטפורמה החמוד ג'ו דיינג'ר ואחרי זה יעשו משחק כזה שאפתני שלא יצא סתם פח? לא סביר בעליל.

אני מסכים איתך מאוד.

---

למרות הביקורת הקשה, מדובר במשחק מאוד מצליח. הוא המשחק עם ההשקה השניה הכי מצליחה של סוני בפס4. שני רק לאנצ׳רטד 4. זה לא כולל את המכירות שלו במחשב, שאנחנו כבר יודעים מהנתונים של סטים שהן מצוינות (ההשקה הכי טובה השנה).
מדובר בהשקה של ip חדש במקום החמישי אי פעם. לפניו דסטיני, וואטצ׳ דוגס, the gateawat וthe last of us.

מרשים במיוחד לחברה קטנה שהמשחקים הקודמים שלה הם שני משחקי פלטפורמה/נהיגה בינוניים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוגוסט 2016, 12:32

השאלה מה המשחק הבא שלהם ימכור, אחרי שיבינו שהם לא בדיוק סיפקו את הסחורה עם הip הזה.
ומעניין כמה אנשים ביקשו refund בסטים...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 98 אורחים