משחקי 2016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2016

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2016, 12:48

אני לא חושב שנראה את המשחק הבא שלהם בעתיד הקרוב, אולי רק בעוד 6 שנים :)
אבל בכל אופן אני מנחש שהתקציב שלהם יהיה מספיק גדול כדי שהצוות יגדל ויהיה משמעותי בהרבה מהצוות הקטנטן שעבד על המשחק השאפתני הזה, כך שאני צופה גם לו הצלחה לא מבוטלת.
זאת כמובן רק אם הם באמת יעמדו בהבטחה שלהם, וNMS יקבל מלא עדכונים שירחיבו וישפרו אותו מקצה לקצה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 אוגוסט 2016, 21:27

הבטא של טייטנפאל 2 לא תהיה זמינה למחשב :(

http://www.titanfall.com/en_us/news/tech-test-note/

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 אוגוסט 2016, 23:09

קיבלתי את ההרחבה של The Witcher 3 מתנה ליומולדת :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוגוסט 2016, 07:06

מתנה שווה תתחדש
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 אוגוסט 2016, 09:00

תתחדש!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 16 אוגוסט 2016, 21:57

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוגוסט 2016, 06:10

ועכשיו Hello Games אומרים שהם בעצם כן שוקלים DLC בתשלום למשחק.

http://www.ign.com/articles/2016/08/16/ ... o-mans-sky
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אוגוסט 2016, 12:59

Klayman כתב:ועכשיו Hello Games אומרים שהם בעצם כן שוקלים DLC בתשלום למשחק.

http://www.ign.com/articles/2016/08/16/ ... o-mans-sky

כל מה שקורה סביב המשחק הזה הוא שיעור חשוב למפתחי אינדי - איש שיווק מקצועי שווה את משקלו בזהב.
גם לא ברור לי איך עם כל המעורבות של סוני בפרויקט והתמיכה שלהם, הם לא דאגו להצמיד להם מישהו שיודע למנוע כל מיני "לא יהיה X" ביום ראשון ו"אולי יהיה X בעצם" ביום שלישי.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 אוגוסט 2016, 22:35

לא צריך איש שיווק מקצועי כדי לא לשקר, להונות ולהוליך שולל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2016, 09:15

האמת שלא רציתי להשתמש במילה ''שקר'' בצורה חופשית כ''כ, אבל יש המון ראיות שמראות ששון מורי פשוט שיקר במצח נחושה לאורך כל הפיתוח. ממליץ לראות את הסרטון של TB בנושא ההייפ שיצרו למשחק.
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2016, 09:25

Klayman כתב:האמת שלא רציתי להשתמש במילה ''שקר'' בצורה חופשית כ''כ, אבל יש המון ראיות שמראות ששון מורי פשוט שיקר במצח נחושה לאורך כל הפיתוח. ממליץ לראות את הסרטון של TB בנושא ההייפ שיצרו למשחק.

הוא פשוט לא חכם במיוחד. הוא לא הבין שכשאתה מספר בראיון על מכאניקה שאתה מתכנן להכניס למשחק, זה הופך להבטחה לגבי המכאניקה הזאת. באופן טבעי, חלק מהתכנונים במהלך פיתוח המשחק לא מתממשים והמון דברים נחתכים. ככה זה בכל משחק שפותח, מאז שהתחילו לפתח משחקים.
אם היה לו איש PR, היה לו מי שיגיד לו "אם המכאניקה בפנים ומושלמת, תדבר עליה. אם אתם עוד עובדים על זה, תסתום את הפה". דברים מאוד פשוטים שאיש PR עם טיפה ניסיון יודע ומפתח משחקים עם אפס ניסיון בלדבר עם התקשורת ולפנות לקהל לא יודע בכלל.
זה ממשיך גם בשלבים שלאחר שחרור המשחק. הם כרגע סובלים מאימפוטנציה ברמת VALVE בכל הנוגע לתקשורת עם הקהילה שלהם. מנהל קהילה שאחראי על חשבון הטוויטר של המשחק, בין השאר, היה מטפל גם בבעיה הזאת.

שון מורי לא שיקר, לא רימה, לא הוליך שולל ולא הונה איש. הוא טעה. טעויות אידיוטיות של חובבן. הוא גם לא היה מספיק חכם כדי ללמוד מהטעויות האלה בזמן אמת.
ללקבל את הבמה במסיבת העיתונאים של סוני בE3 יש מחיר. חלק ממנו כדאי לשלם בשכר של איש PR סביר.

כל אחד יכול לשקר ולרמות כדי למכור את המוצר שלו. זה פשוט שלרוב האנשים שעושים את זה לא נוטים לעבוד בקראנץ' במשך שנה שלמה, אחרי שהם פיתחו משחק במשך חמש שנים ולהקריב כל שניה בחיים שלהם בשביל המוצר הזה. מהסיבה הזאת בלבד, ראוי לתת לצוות הקטן של Hello Games להנות מהספק ולתת למתלהמים והבכיינים המקצועיים להמשיך לברבר את עצמם לדעת, בלי יותר מידי יחס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 אוגוסט 2016, 10:06

לא הייתי קורא לTB מתלהם ובכיין מקצועי.. האמת שממה שיצא לי לשמוע הוא די מאוזן. בכל מקרה, יש פשוט כ''כ הרבה ציטוטים ואמירות שלו בנושאי MP ועוד הרבה אמירות עמומות אחרות על דברים שלא נכנסו למשחק בכלל בסוף, שקשה לי כבר לתת לו להנות מהספק. אלא אם כן הוא פשוט אידיוט.. אבל לא נראה לי שהוא אידיוט. תקשיב ל TB.. הוא באמת מעלה כמה דוגמאות ונקודות מעניינות.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2016, 11:40

Lol. שון מורי הוא לא חובבן. הלו גיימס הוציאו 2 משחקים לפני כן. הם היודעים לדבר על המשחקים שלהם בפני התקשורת. מספיק כבר. מעולם לא היה כזה מקרה מובהק של שקרים והולכת שולל. המון מפתחים מדברים על אלמנטים במשחקים שלהם שלא בוודאות יהיו במשחק הסופי והם מתנסחים בהתאם. מורי פשוט אמור שהם יהיו במשחק באופן בלתי משתמע לשתי פנים ובלי סייגים.

כאילו באמת, על מה אתה מנסה להגן פה? התרחיש הטוב ביותר הוא שכל הפיצ'רים שמורי דיבר עליהם אכן היו במשחק בזמן שהוא דיבר עליהם. אבל אז הוא חתך אותם. חתך ושתק. שתק והמשיך למכור את המשחק על בסיס שקרי. שתק והמשיך לקבל כסף. שתק ושימר את הרושם המקורי שהיו לשחקנים ולתקשורת על המשחק. שתק וגרם לכולם להמשיך לחשוב שב NMS יהיה X, Y ו Z בעוד שבמציאות הפיצ'רים האלה מזמן נחתכו. שתק ובכך המשיך לשקר, המשיך להונות, המשיך להוליך שולל.

הטריילר הראשון של המשחק עדיין בדף המשחק בסטים. פרסום כוזב והמשך השקר והמשך השתיקה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 אוגוסט 2016, 13:23

Klayman כתב:לא הייתי קורא לTB מתלהם ובכיין מקצועי.. האמת שממה שיצא לי לשמוע הוא די מאוזן. בכל מקרה, יש פשוט כ''כ הרבה ציטוטים ואמירות שלו בנושאי MP ועוד הרבה אמירות עמומות אחרות על דברים שלא נכנסו למשחק בכלל בסוף, שקשה לי כבר לתת לו להנות מהספק. אלא אם כן הוא פשוט אידיוט.. אבל לא נראה לי שהוא אידיוט. תקשיב ל TB.. הוא באמת מעלה כמה דוגמאות ונקודות מעניינות.

TB באמת בסדר ברוב המקרים, אבל יוצא לו גם להיות בצד הלא נכון של הזעם האינטרנטי. הוא לא עשה מזה קריירה כמו איזה ג'ים סטרלינג, אבל הוא חוטא בזה פה ושם (כמו כולנו, אני חושב).

ברור שיש הרבה ציטוטים ואמירות שלו. המשחק הזה זכה לחשיפה פסיכית. יותר משל משחקים שמנסים לקנות את חשיפה דומה בעשרות מליוני דולרים. אם הוא היה מקבל חשיפה כמו של שני המשחקים הקודמים של החברה, כנראה שכמות האמירות המוטעות האלו היתה יורדת באופן משמעותי גם כן (שלא לדבר על כך שהם לחלוטין קפצו מעל הפופיק עם השאפתנות של המשחק הזה ומה לעשות, פשוט לא הצליחו לעמוד ביעדים שהם שמו לעצמם).

זה מקרה לא נעים שהייפ חזר לנשוך את המפתחים בתחת.
לא צריך להיות אידיוט כדי לטעות ככה. צריך להיות מפתח משחקים צעיר, שיש לו אפס ניסיון עם לדבר עם התקשורת (כי עם המשחקים הקודמים של החברה לאף אחד לא היה אכפת מספיק כדי לדאוג לראיין אותו) ומדבר על השאיפות והתכנונים שלו למשחק סופר שאפתני, בלי לחשוב יותר מידי קדימה על האפשרות שחלק מהדברים האלו לא יצליחו להגיע למוצר הסופי, או להשקה.

לא נעים. לגמרי אשמתו. לחלוטין מגיע לו שעכשיו יקחו כל אימרה שלו עם כמה גרגרי מלח בישול ושיתייחסו אליו כאל מי שחובת ההוכחה עליו בכל הנוגע למשחק הבא שלו.
לא הופך אותו לשקרן ורמאי. לדעתי חשוב מאוד לעמוד על ההבדל המהותי בין שקר וטעות. במקרה הזה, מדובר על מפתח מתלהב שעשה הרבה טעויות, אבל אני לא חושב שבאמת יש סיבה לחשוב שהוא ניסה לרמות מישהו. בכל זאת, יש דרכים יותר קלות לעשות את זה, מלעבוד על משחק במשך חצי עשור ולהיות בקראנץ' במשך שנה ברצף שהשפעותיה על הבריאות שלו מאוד בולטים.
גם התגובה שלו לאחר ההשקה לא מוצלחת. אני בטוח שהוא עדין בקושי ישן ועובד כמו מטורף על להוציא פאטצ'ים ולתקן כל מיני בעיות. גם אם היה לו זמן, אני מניח שאין לו מושג איך להגיב לכל האנשים שפונים אליו עכשיו בזעם והאשמות לא מובססות. הוא בחר לשתוק וזה גרוע כמעט כמו להגיב בצורה מחורבנת. נקווה שהוא ימצא זמן כמה שיותר מהר וידאג להודות בטעויות שלו ולהבהיר לאן המשחק הולך מעכשיו. מה התוספות המתוכננות בחינם שהוא יכול להתחייב עליהן, למשל.

אגב, מסתבר שמטר הביקורות והאשמות לא כזה מפריע למשחק למכור. לפי SteamSpy הוא כבר ב731 אלף בעלים. הוא גם לא ירד מאז ההשקה מהמקום הראשון בסטים, אז נראה שהוא ממשיך למכור בקצב מוצלח.
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 אוגוסט 2016, 19:04

זה לא מדע טילים ולא צריך שום נסיון כדי לדעת להתנסח כמו שצריך. לחזור ושוב ושוב על איך תהיה במשחק אינטרקציית MP זו לא טעות. היו לו מספיק הזדמנויות לתקן ולהבהיר את עצמו ולשים דברים על דיוקם אבל הוא לא. הוא העדיף להוליך שולל והוא ממשיך להוליך שולל בכך שהוא שם את הטריילר מ 2014 בדף הסטים של המשחק.

על מה אתה מנסה להגן פה? על זה שבתרחיש הכי אופטימי הכוונה הייתה להכניס את כל הפיצ'רים האלה אבל הם החליטו לחתוך אותם אבל סתמו את הפה לגבי זה? על זה שהם לא עדכנו שהפיצ'רים שהובטחו לא יהיו במשחק? על זה שהם הוליכו שולל את כולם כי הם המשיכו לקדם ולפמפמם את המשחק שלהם על סמך פיצ'רים שהם ידעו שלא יהיו במשחק?

אז לא, אולי מורי לא שיקר כשהוא אמר שהפיצ'רים האלו יהיו במשחק בנקודת הזמן שהוא אמר זאת. אבל הוא בהחלט הוליך שולל, רימה ושיקר כאשר אחרי שהם ידעו שהפיצ'רים האלה לא יתקיימו הוא לא אמר אף פיפס ולא הזיז לו להבהיר לכל המעוניינים ולכל הקונים את המצב החדש של המשחק. והוא פאקינג ממשיך לשקר ולהונות כאשר הוא מציג את הטריילר מ E3 2014 כדבר הראשון שמתנגן בדף המשחק בחנות משחקים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 20 אוגוסט 2016, 12:27

אני צריך את המשחק הזה.

וזה נראה לי הגיהנום הכי גיהנומי שראינו אי פעם במשחק:

גיימפליי חדש עם סביבה ואויבים חדשים:

בעניין אחר, דאוס אקס מקבל ביקורות חיוביות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוגוסט 2016, 21:35

הטריילר של PREY נראה אחלה!
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 20 אוגוסט 2016, 23:16

הולי שיט INSIDE :shock: :shock: :shock:

ספוילרים לסוף!
ספויילר: הצג
הגעתי לסוף שאני מניח שהוא הסוף הרע ואז חזרתי כדי לראות מה קורה אם אני יוצא החוצה עם הילד. אני מנחש שאני צריך לאסוף את כל הדברים הסודיים כדי להפעיל את הסוף הזה ואני מניח שהוא הסוף הטוב, כי לא יכול להיות שיש סוף יותר גרוע ממה שלעזאזל קרה בסוף שלי!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2016, 16:20

כל העניין עם שון מאוד מוזר. מצד אחד פרוייקטים משתנים כל הזמן. לפעמים אני מדבר עם לקוח ואני זורק לו משהו כמו "איזה צרוף מקרים בדיוק אנחנו מפתחים פיצ'ר כזה" ואז אחרי שבועיים מחליטים שעם הגודל צוות שלנו עדיף להתרכז במשהו יותר חשוב וכמובן שאחרי חצי שנה כשמדברים עם הלקוח שוב והוא שואל מה הולך עם זה יוצא שכביכול "שקרנו". אבל זה לא נכון, לא באמת שיקרנו, זה היה בתכנון או פיתוח והחלטנו ללכת בכיוון אחר. כלומר לא הייתי צריך לפתוח את הפה הגדול שלי.

מצד שני, הבן אדם דבר איזה 10 פעמים על מולטי וזאת לא איזו פלטית פה או משהו שצויין לפני 3 שנים ולא דברו עליו יותר. שון דבר שוב ושוב על מולטי ובסוף כנראה שזה לא באמת נוכח במשחק. אני משער שזאת הבעיה, ששון ציין את זה לפעמים בעצמו וציין זאת שוב ושוב על גבי שנים (אפילו אצל סטיבן קולבר בפריים טיים האמריקאי) ופתאום זה לא במשחק. יש הרגשה של חוסר תום לב. ברור לי שהם נכנסו ללחץ מטורף לקראת סיום הפרוייקט, דחו את המשחק קצת ובכלליות רוב התוכן נכנס בסוף כך שהלחץ כנראה היה מטורף. אני בטוח שהלחץ והתאריך הקרב ובא גרמו להם לחתוך או לשנות דברים שהם חשבו שהם כן יספיקו. אם שון היה רוצה לעשות את זה כמו שצריך הוא היה צריך לכתוב בלוג בנושא או לארגן הודעה לעיתונות ולסגור את הפינה הזאת. זה לגמרי בסדר שאין מולטי במשחק אבל זה לא בסדר שהוא מבטיח את זה שנתיים וחצי בכל ראיון ואז זה לא קיים כאילו הוא מעולם לא דבר על זה.

אגב, המשחק התיצב על 53% ביקורות חיובות בסטים וממוצע 71 ב-MC ו-72 ב-OC.

אנקדוטה, משהו שבחיים לא ראיתי. מספר בעלי המשחק על פי steam spy ירדה ב-3000 אנשים בין ה-18 ל-19 לחודש, כלומר כנראה שיש כמות החזרות די פסיכית למשחק. בחיים לא ראיתי סטטיסטיקה יורדת בסטים ספיי, די מטורף. גם המכירות שלו בכלליות הפסיקו על פי סטים ספיי, הוא הפציץ ממש חזק בין ה-12 ל-15 לחודש ואז הפסיק למכור. אני מריח מבצעים באופק, אני אשמח לקנות אותו יום אחד ב15$.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 אוגוסט 2016, 16:44

Nucleus_Dawn כתב:הולי שיט INSIDE :shock: :shock: :shock:

ספוילרים לסוף!
הגעתי לסוף שאני מניח שהוא הסוף הרע ואז חזרתי כדי לראות מה קורה אם אני יוצא החוצה עם הילד. אני מנחש שאני צריך לאסוף את כל הדברים הסודיים כדי להפעיל את הסוף הזה ואני מניח שהוא הסוף הטוב, כי לא יכול להיות שיש סוף יותר גרוע ממה שלעזאזל קרה בסוף שלי!

לא יודע אם הייתי מגדיר את הסוף הנוסף כ"סוף הטוב", יותר אולי כ"סוף הסודי" שצריך לעבוד כדי להשיג אותו, ואולי הוא באמת טיפה יותר טוב אבל עדיין.. עם אופטימיות לא תצא מהמשחק הזה :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 21 אוגוסט 2016, 18:21

Stick כתב:
Nucleus_Dawn כתב:הולי שיט INSIDE :shock: :shock: :shock:

ספוילרים לסוף!

לא יודע אם הייתי מגדיר את הסוף הנוסף כ"סוף הטוב", יותר אולי כ"סוף הסודי" שצריך לעבוד כדי להשיג אותו, ואולי הוא באמת טיפה יותר טוב אבל עדיין.. עם אופטימיות לא תצא מהמשחק הזה :)

צודק.

וואו, איזה משחק.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 אוגוסט 2016, 06:33

אמת, על זה אני מסכים איתך. משחק אדיר.
ללא שום ספק - משחק ה"אינדי", אם אפשר לקרוא לו ככה, הכי טוב ששיחקתי. ובפער. הקודם מבחינתי, אגב, היה Limbo.. אבל הם - אותם חבר'ה כמובן - הצליחו ליצור משחק שהוא מבחינה אחת מזכיר אותו, אבל מצד שני כל כך יותר טוב ממנו ברמה שאי אפשר באמת להשוות ביניהם.. באמת משחק אדיר וכל מילה שאני אוסיף רק תפגע בו.
ובכל זאת, אם אפשר רק להוסיף נקודה בשביל כל מי שכן הספיק רק להתחיל אותו, הוא ללא ספק מסוג המשחקים שהולכים ומשתפרים משמעותית עד לכתוביות הסיום. שווה כל רגע.. תסיימו אותו כבר ובואו נפתח דיון אמיתי עליו.. בבקשה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2016, 08:23

אבל overwatch וזה....
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2016, 11:10

אני במעבר דירה קטסטרופלי, בשניה שהדירה מוכנה והסראונד עומד גאה בסלון אני יושב על המשחק מההתחלה ועד הסוף, לפני OW!

אגב, הפיק המטורף של NMS של יותר מ-212K שחקנים נפל חזק השבוע ל-47K למרות שהבסיס משתמשים אמור בתאוריה להיות גדול יותר. אפשר להגיד די בקלות שאין לנו עסק עם מיינקראפט או סטארבאונד, המשחק מכר על בסיס הייפ וברגע ששחקנים אשכרה שחקו בו הוא התרסק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 אוגוסט 2016, 13:40

נדב.. זהו... No more Mr nice guy.. איך שתסיים את המעבר של הדירה, אנחנו עושים שיתוף! אזהרה אחרונה! :lol: :D
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 94 אורחים