משחקי 2016

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: משחקי 2016

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 ספטמבר 2015, 11:45

bling כתב:כן בדיוק מה שחשבתי, אם זה מספרים כלליים ולא משהו אינדיבידואלי אפשר להיות בטוחים ב 99% שכולם יקבלו את ה TIER 4, זה ברור שגם במקרה רע הם לא יתנו לפאדיחה כמו "אין מספיק הזמנות מוקדמות ל DE" בכותרות האתרים לקרות, אז בכל מקרה כולם יקבלו הכל.

חתיכת תמריץ להזמין מוקדם זה בטוח, צ'ופרים ממש שווים.

כן. עשו את זה קצת מורכב מידי, אבל מעבר לזה, אחלה של דבר.
לא שזה הפריע לי לראות כבר כמה וכמה תגובות "זה אנטי צרכני באופן קיצוני!!!" בכמה אתרים. עדין לא ראיתי מישהו מסביר למה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ספטמבר 2015, 11:48

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:כן בדיוק מה שחשבתי, אם זה מספרים כלליים ולא משהו אינדיבידואלי אפשר להיות בטוחים ב 99% שכולם יקבלו את ה TIER 4, זה ברור שגם במקרה רע הם לא יתנו לפאדיחה כמו "אין מספיק הזמנות מוקדמות ל DE" בכותרות האתרים לקרות, אז בכל מקרה כולם יקבלו הכל.

לא שזה הפריע לי לראות כבר כמה וכמה תגובות "זה אנטי צרכני באופן קיצוני!!!" בכמה אתרים. עדין לא ראיתי מישהו מסביר למה.

אלו אנשים שמתנגדים לכל התרבות pre orders באופן כללי, זה שכביכול מכריחים אותם לבצע הזמנה מוקדמת אם הם רוצים דברים שאין סיבה שלא יהיו לכולם כמו שלבים אקסלוסיבים וכו'.
מרגיש כמו סחיטה באיומים (כמובן בהגזמה אבל אתה מבין את הרעיון) מבחינתם.

גם זה הרבה פעמים יוצר פיצולים בתוכן כמו דברים שמקבלים בהזמנה מוקדמת שמקבלים בגיימסטופ בלבד, כשבדיגיטלי מקבלים בונוסים אחרים וכו', באטמן למשל חטא בזה.

בטח KAZZ ישמח להרחיב על זה כי יש לי תחושה שהוא מהאנשים הללו ;)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 ספטמבר 2015, 11:57

bling כתב:
Nucleus_Dawn כתב:

אלו אנשים שמתנגדים לכל התרבות pre orders באופן כללי, זה שכביכול מכריחים אותם לבצע הזמנה מוקדמת אם הם רוצים דברים שאין סיבה שלא יהיו לכולם כמו שלבים אקסלוסיבים וכו'.
מרגיש כמו סחיטה באיומים (כמובן בהגזמה אבל אתה מבין את הרעיון) מבחינתם.

גם זה הרבה פעמים יוצר פיצולים בתוכן כמו דברים שמקבלים בהזמנה מוקדמת שמקבלים בגיימסטופ בלבד, כשבדיגיטלי מקבלים בונוסים אחרים וכו', באטמן למשל חטא בזה.

בטח KAZZ ישמח להרחיב על זה כי יש לי תחושה שהוא מהאנשים הללו ;)

אהה... אז זה סתם מפגר בעיני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2015, 12:15

אבל דוגרי זה נכון, רק מי שמזמין מראש למשל קבל את המשימות של הארלי קווין אבל בטמן היה שבור עד אין הכר בשיגור שלו (ועד היום אגב, 3 חודשים מאוחר יותר) אז יש כאן סוג של מלכודת לוטוס מעצבנת. הם בעצם מבקשים ממך להמר על הכסף שלך כדי לקבל תוכן שלא תוכל לקבל אחרת.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 ספטמבר 2015, 12:30

DrKeo כתב:אבל דוגרי זה נכון, רק מי שמזמין מראש למשל קבל את המשימות של הארלי קווין אבל בטמן היה שבור עד אין הכר בשיגור שלו (ועד היום אגב, 3 חודשים מאוחר יותר) אז יש כאן סוג של מלכודת לוטוס מעצבנת. הם בעצם מבקשים ממך להמר על הכסף שלך כדי לקבל תוכן שלא תוכל לקבל אחרת.

קודם כל, נראה לי בטוח מאוד שכן יהיה אפשר לקבל את התוכן בדרך אחרת. תמיד הדברים האלה מתווספים לאיזה DLC, או season pass, או שטות אחרת. זה בלי להתחשב בזה שאף אחד לא זכאי לקבל את התוספות האלו. אם זה חשוב למישהו לקבל את זה עכשיו ומיד, שיזמין מראש.

זה שהמשחק יכול להיות שבור, לא קשור פה. זה רק עניין של בטחון שיש למישהו במפתחת ובמפיצה. כמו שאנשים קונים מכוניות יד שנייה תוך שהם סומכים על המוכר והמוסכניק שבדק את המכונית, כך הם יכולים גם להחליט בסכומים קטנים פי כמה מאות, אם הם רוצים לקחת את הסיכון שיהיו למשחק בעיות טכניות בהשקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ספטמבר 2015, 12:40

אין לי מושג אם אפשר להשיג את זה אחרי זה, אולי כן, אולי לא. אני יודע שאני לא אקנה יותר משחק WB בחיים מראש וזה יהיה ממש מבאס שאני אפסיד תוכן כי הם חברה פח בגרסת הPC של המשחקים שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2015, 14:51

NT מתחילה את ההפקה של Hellblade מחדש:

תמונה
תמונה

המשחק באמת היה נראה נורא בגיימפליי האחרון שלו עם מערכת קרב שמזכירה יותר את אינפיניטי בלייד לאייפון מאשר משהו ששייך לליגה שלהם, טוב שהם מתחילים מחדש, זה בטח אומר שהתאריך יציאה המקורי ידחה לפחות בעוד שנה ככה שבטח הוא יגלוש אפילו ל 2017.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 15:25

חבל שהם לא עושים איזה dmc2 במקום :)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 15:52

DrKeo כתב:אין לי מושג אם אפשר להשיג את זה אחרי זה, אולי כן, אולי לא. אני יודע שאני לא אקנה יותר משחק WB בחיים מראש וזה יהיה ממש מבאס שאני אפסיד תוכן כי הם חברה פח בגרסת הPC של המשחקים שלהם.

גירסאת הPC של מד מקס היא אחת מגירסאות הPC הכי טובות שיצאו בשנים האחרונות. כנראה שזה קשור ליותר ממי המפיצה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2015, 16:05

ושל מורטל קומבט היא גם קטסטרופה וגם המצב של ארקאם אוריג׳ן לא היה מלהיב. כנראה שכשיש מפיצה ששחקן הpc לא מעניין אותה אז לפעמים הצוות מצליח ולפעמים לא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2015, 16:08

NT הבהירו למה הם מתכוונו בגלל שנוצר בלבול והם לא מתחילים באמת מחדש:

תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 10 ספטמבר 2015, 16:15

הם לא התחילו מחדש. הם פשוט התחילו.
אני מאוד מצפה למשחק הזה. יש להם רקורד מאוד מרשים.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2015, 12:35

קצת חדשים מTGS:

DARK SOULS 3 (וגם הוכרז שיוצא באפריל)

KARIN מSTREET FIGHTER V

FF XV

NI-OH

GRAVITY RUSH 2

METAL GEAR ONLINE (מאץ' שלם, 11 דקות גיימפליי)

THE TOMORROW CHILDREN

אני עדיין לא מבין מה לעזאזל קורה במשחק הזה :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 29 ספטמבר 2015, 17:42

תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 17:48

היי הם הקשיבו למה שביקשתי !
חבל רק שאני מקבל קנס של 5$ אם אני מהסס, כאילו זה היה בסדר אם הגרסה המלאה היתה עולה 50-55$ אם הייתי קונה אותה מראש ולמהססים היה עולה מחיר מלא, אבל לשלם מעל ל 60$ כשיש היום משחקים עם כל כך הרבה תוכן DAY1 במחיר הזה נשמע לי קצת מוגזם, אבל בסדר, זה לא מה שישבור אותי אם ארצה לנסות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2015, 18:02

כן בדיוק באתי לכתוב שזה מה שביקשת, בלינג! דווקא נראה לי שזה די הוגן סה"כ, מינוס הקנס המפגר הזה של ה5 דולר.. האמת שאני מתלבט איזו גרסא לקנות, כי אני לא רוצה פיתוי לשחק בבטא מצד אחד, אבל בא לי כן לתמוך בהם ולקנות את המלא מצד שני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 18:15

ממילא עד שיצא החלק השני בטח השדרוג ימכר בהנחות מסויימות בכל מני מקומות :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2015, 18:18

בpc זה די בטוח... לא אכפת לי לשלם להם 60 (או איזה 42 ב gmg בטח) מראש.. סתם לא בא לי על הפיתוי לשחק בבטא. רוצה לשחק במשחק מושלם ולא להרוס לעצמי שלבים.
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 18:20

Klayman כתב:כן בדיוק באתי לכתוב שזה מה שביקשת, בלינג! דווקא נראה לי שזה די הוגן סה"כ, מינוס הקנס המפגר הזה של ה5 דולר.. האמת שאני מתלבט איזו גרסא לקנות, כי אני לא רוצה פיתוי לשחק בבטא מצד אחד, אבל בא לי כן לתמוך בהם ולקנות את המלא מצד שני.

למה אתה לא רוצה פיתוי לבטא, מתי היא מתחילה?
בכלל מה כבר יש לעשות בבטא של משחק כזה, כל האלמנט התחרותי מתבטא ב Leaderboards והוצאת ניקוד גבוה יותר מאחרים לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 18:22

אבל המשחק פרוש רק על 4 חודשים, מרץ עד יוני. אז למה לא לחכות ליוני ולקנות את המשחק המלא במחיר רגיל? איך זה שונה מכל מני משחקי טלטייל? כולנו מחכים לסוף עונה, בהם אז למה לא כאן? ביחוד שQ1 2016 הוא מטורף ברמות ההזיה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ספטמבר 2015, 18:32

שאלה טובה! אמממ... אמממ.. אמממ.... אני ממש אוהב את היטמן ולא בא לי לחכות!!! גם ככה אני לא אסיים את כל מה שהם יוציאו עד יוני! אני משחק בקטעים שלמים שוב ושוב ושוב כדי לשפר את הציון כמה שאפשר ולמצוא עוד דרכים מגניבות להוריד את המטרה וכו'.. זה תוכן למלא זמן.. לא פרק של טל טייל שנגמר בשעתיים..
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ספטמבר 2015, 18:32

DrKeo כתב:אבל המשחק פרוש רק על 4 חודשים, מרץ עד יוני. אז למה לא לחכות ליוני ולקנות את המשחק המלא במחיר רגיל? איך זה שונה מכל מני משחקי טלטייל? כולנו מחכים לסוף עונה, בהם אז למה לא כאן? ביחוד שQ1 2016 הוא מטורף ברמות ההזיה.

עם טיילטייל אתה מקבל פיצוי גדול בזה שחיכית לא רק מבחינת סיפור רציף אלא גם מבחינת מחירי זנות, פה, לפחות בגרסת הקונסולות, זה יהיה נעול על ה 60$ מי יודע כמה זמן ואז תאמר לעצמך שאם כבר אתה משלם 60$, יכלת כבר לשחק בו לפני, זה מרגיש קצת פראיירי לשלם מחיר מלא על משהו שחלק גדול ממנו יצא מזמן...

גם פה, בניגוד למשחקי טיילטייל שאני מרגיש שזה כמעט הכרחי (אפילו אם תיאורתית המחיר היה נשאר זהה זה נראה לי פשוט לא כיף לשחק אותם בפורמט אפיסודי ולחכות חודשים כדי להמשיך סיפור של 4 שעות בסכ"ה, כשיש גם בונוס של מחיר זול אז בכלל אין מה לדבר), נראה לי לא קריטי כל כך עיקרון הרציפות, כאילו איזה כבר קמפיין עלילתי אתה חושב שירימו שם? סדרה די זבל מהבחינה הזו ואפשר לשחק אותה בכיף בחלקים, כל הקטע זה ה sandbox שלה, היא נטו גיימפליי.
גם אתה תפספס הרבה אירועים שהם מרימים אם תחכה איתו, לא יודע עד כמה זה משמעותי.

בקשר ל Q1, זה באמת לא אנושי, אני לא מאמין שבאמת הכל יצא ככה בזמן, זו תהיה תחילת שנה שכבר לבדה יותר חזקה מרוב השנים האחרונות, יותר מדי משחקים טובים יכשלו אם לא יהיו דחיות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ספטמבר 2015, 06:07

אגב, אני חושב שזה יפה שהם פירסמו הכל בצורה מסודרת כזאת. לא כל החברות עושות את זה, ואפילו טל טייל, שמאומנת בשחרור בפרקים, לא מפרטת את הלו''ז ככה בדרך כלל. אז נכון שזה צריך להיות הסטנדרט וכו', אבל לא חסרות חברות בתעשייה הזאת שלא נותנות שום מידע על משחקים/מוצרים שהן מוציאות, גם מעט מאוד זמן לפני שהוא יוצא :P. למרות שאני משוכנע שיהיו כאלה שיתלוננו שהם פירסמו את מה שפירסמו כי זה פוגע בהפתעה מהמשחק, או משהו :P.
?

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 30 ספטמבר 2015, 10:29

Nucleus_Dawn כתב:הם לא התחילו מחדש. הם פשוט התחילו.
אני מאוד מצפה למשחק הזה. יש להם רקורד מאוד מרשים.

הם בסדר, אבל אני אני לא חושב שהרקורד שלהם מאוד מרשים.

ממוצעים:

Heavenly Sword - 80
Enslaved - 83
DMC - 86

זה בפירוש לא הגדרה של "רקורד מאוד מרשים".

DMC היה המשחק המוצלח ביותר שלהם, הוא קרוב יותר לביטוי "מרשים". נהניתי ממערכת הקרבות, גם העלילה עמוקה ומפתיעה. אך לא טרחתי לסיים אותו (הייתה לי את הגרסה המשופרת) כי קטעי הפלטפורמה היו משעממים בעיניי (אני מחפש יצירתיות, לא בנאליות) ולא נהניתי מאוד מהעולם. ביונטה הרבה יותר טוב ומגניב, לדעתי.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 30 ספטמבר 2015, 13:02

אני אחכה לסוף השנה ואקנה את הגרסה הקמעונאית המלאה. מעולם לא שיחקתי במשחקי הסדרה, שמעתי מילים טובות עליה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים