דיון על WIN 10

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

דיון על WIN 10

הודעהעל ידי kririn » 06 אוגוסט 2015, 17:08

טוב העדכון זמין לבעלי WIN7 וWIN8
ניסיתי היום לשדרג ,והיתה איזה בעיה ,אני ינסה במועד מאוחר יותר ,אחרי גיבוים

בכל מקרה מה דעתכם על המערכת החדשה ?

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

Re: דיון על WIN 10

הודעהעל ידי Mandellla » 06 אוגוסט 2015, 18:30

יש מישהו שאני מכיר שהוא כל כך היה בהייפ להתקין את ווינדוס 10, אחרי שהוא התקין, הוא קיבל כמה פעמים מסך מוות כחול, כולם אמרו לו שהמחשב שלו גרוע בלי קשר לווינדוס 10, אחרים אמרו לי שזה עובד להם מצוין בלי בעיות.
תמונה
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוגוסט 2015, 19:59

הבעיה שלי שאני רוצה שדרוג ,בלי למחוק דברים
אולי לא תיהיה לי ברירה ,אלה לעשות התקנה נקיה ,אבל אז אני צריך לעשות הרבה גיבוים ,ואין לי זמן לזה כרגע

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 06 אוגוסט 2015, 22:21

דיברנו על זה כבר בשרשור אחר. המערכת טובה, השדרוגים בסה"כ עוברים חלק.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 אוגוסט 2015, 22:45

סוף סוף קיבלתי את החלון של GET WINDOWS 10, אישרתי והם אומרים שמתישהו הם יתנו לי להתקין את זה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2015, 01:59

bling כתב:סוף סוף קיבלתי את החלון של GET WINDOWS 10, אישרתי והם אומרים שמתישהו הם יתנו לי להתקין את זה.

אתה יכול להתקין בעצמך כבר עכשיו, אם אתה רוצה.
אם אתה מתכוון לחכות, אז כשיגיע תורך, העדכון יירד אוטומטית ויגידו לך כשהוא מוכן להתקנה ואז תוכל להתקין מתי שאתה רוצה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2015, 11:37

Nucleus_Dawn כתב:
bling כתב:סוף סוף קיבלתי את החלון של GET WINDOWS 10, אישרתי והם אומרים שמתישהו הם יתנו לי להתקין את זה.

אתה יכול להתקין בעצמך כבר עכשיו, אם אתה רוצה.
אם אתה מתכוון לחכות, אז כשיגיע תורך, העדכון יירד אוטומטית ויגידו לך כשהוא מוכן להתקנה ואז תוכל להתקין מתי שאתה רוצה.

תודה, אני אחכה מחשש לרצח בתוך המשפחה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2015, 13:57

התקנתי, מוזר לי. המון דברים נראים מטושטשים (למשל כל הטקסט בכרום), דברים מתנהגים מוזר (למשל הפאנל של NVIDIA מקפץ בין גדלים) ובכלליות המחשב עולה לאט יותר (כלומר אחרי REBOOT לוקח לו המון זמן להתאפס על עצמו לעומת חלונות 7 שהיה מוכן לעבודה תוך בערך 3 שניות אחרי שנכנסתי לDESKTOP).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2015, 14:03

DrKeo כתב:התקנתי, מוזר לי. המון דברים נראים מטושטשים (למשל כל הטקסט בכרום), דברים מתנהגים מוזר (למשל הפאנל של NVIDIA מקפץ בין גדלים) ובכלליות המחשב עולה לאט יותר (כלומר אחרי REBOOT לוקח לו המון זמן להתאפס על עצמו לעומת חלונות 7 שהיה מוכן לעבודה תוך בערך 3 שניות אחרי שנכנסתי לDESKTOP).

האמת שבדיוק בטעות נלחץ כפתור הכיבוי של המחשב, אז הוא אותחל מחדש ובאמת לקח לו בול 3 שניות לסיים את ההדלקה מהרגע שראיתי את שולחן העבודה. זה בערך אותה זריזות של ווינדוס 8.1.
הוא גם עלה תוך איזה 10 שניות, כמו 8.1 (הידד לSSD).
כן היתה לי בעיה מוזרה, שלקח למחשב הרבה זמן לעלות, כשהיה לי דיסק בכונן CDROM, כי הוא קודם בודק אם לעלות משם (ומסיבה כלשהי, לקח לו הרבה זמן לוודא שהדיסק שבפנים לא מצריך את זה), אבל עכשיו כשהוצאתי את הדיסק, הוא פשוט מדלג על השלב הזה תוך שניה.

בכל שאר הדברים לא נתקלתי... מה הכוונה הפאנל של נווידיה מקפץ בין גדלים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2015, 14:12

הפאנל של NVIDIA מתכווץ וגדל עם התקעויות של חשיבה בינהם. אין לי מושג, אולי דברים כאלה קרו כי רק סיימתי להתקין את המערכת ועדין דברים קרו ברקע. אבל העניין עם הטשטוש בכרום לא ברור לי.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 07 אוגוסט 2015, 14:22

נדב, זה נראה כמו דרייברים של כרטיס מסך. הוא עשה לי דברים כאלה עם הדרייבר ברירת מחדל של מיקרוסופט לפני שעדכנתי אותו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2015, 14:23

אני מתכוון לעשות התקנה נקיה על הלפטופ שלי. נראה לי שזה עדיף. הוא כבר בן 4, ולא בא לי לשדרג אותו ושהכל יתקע. על המחשב הנייח שלי התקנתי אותה כאמור לפני חודשיים ומשהו והיא עובדת מעולה..אין שום תלונה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 אוגוסט 2015, 20:57

תורי להתקנה הגיע סוף - סוף אתמול, ביצעתי את ההתקנה, לצערי ההתקנה הראשונה שבחרתי היה שדרוג ולא התקנה חדשה מאפס (מחייב אני מניח בשביל לקבל אקטיבציה על המחשב הספציפי). לאחריה ביצעתי פירמוט מלא. נכון לעכשיו נראה ממש יפה, הGUI בהחלט מרשים אם כי גם Windows 7 היה נפלא ורץ נהדר. מניח שיעבור עוד זמן עד שאלמד מה באמת חדש עבורי כמשתמש.

נכון לעכשיו אני דווקא משתמש בEdge על פני Chrome, רץ נפלא.
לא הבנתי כל כך אבל למה הם השאירו למשתמשי פיסי את החנות אפליקציות של גרסאות המובייל והטבלט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2015, 22:40

כן, החנות הזאת כל כך מיותרת. פיפא של אייפון מככב לי בעמוד הראשי? מה המטרה של זה? השימוש היחידי לחנות הזאת הוא להוריד לאמא שלי את קנדי קראש כאפליקציה למחשב במקום שתצטרך להכנס לפייסבוק.

אחרי שהתקנתי דרייברים חדשים עדין יש לי בעיות מסויימות, הטשטוש בכרום נשאר (בשאר המערכת הכל חד) אבל הרוב תוקן. אני משער שצריך להתרגל קצת, מרגיש טיפה כאילו הזיזו לי את הגבינה למרות שבסופו של דבר מדובר בחלונות 7 על פניו. יש טיפונת הרגשה טאבלטית עם כל האופציות עם הסליידרים והחנות מובייל הזאת שיושבת לך מול הפרצוף. האמת שמה שהכי מרגיז אותי הוא שהחשבון LIVE שלי והLOGIN לחלונות זה אותו משתמש כי החשבון LIVE שלי שמחובר לאקסבוקס הוא על בסיס מייל שאין לי כבר איזה 9 שנים כי עברתי כמו כל העולם המערבי לג'ימייל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 07 אוגוסט 2015, 23:00

DrKeo כתב:כן, החנות הזאת כל כך מיותרת. פיפא של אייפון מככב לי בעמוד הראשי? מה המטרה של זה? השימוש היחידי לחנות הזאת הוא להוריד לאמא שלי את קנדי קראש כאפליקציה למחשב במקום שתצטרך להכנס לפייסבוק.

אחרי שהתקנתי דרייברים חדשים עדין יש לי בעיות מסויימות, הטשטוש בכרום נשאר (בשאר המערכת הכל חד) אבל הרוב תוקן. אני משער שצריך להתרגל קצת, מרגיש טיפה כאילו הזיזו לי את הגבינה למרות שבסופו של דבר מדובר בחלונות 7 על פניו. יש טיפונת הרגשה טאבלטית עם כל האופציות עם הסליידרים והחנות מובייל הזאת שיושבת לך מול הפרצוף. האמת שמה שהכי מרגיז אותי הוא שהחשבון LIVE שלי והLOGIN לחלונות זה אותו משתמש כי החשבון LIVE שלי שמחובר לאקסבוקס הוא על בסיס מייל שאין לי כבר איזה 9 שנים כי עברתי כמו כל העולם המערבי לג'ימייל.

החנות יושבת לך מול הפנים? ראיתי אותה רק פעם אחת, כשנכנסתי אליה אחרי ההתקנה ומאז לא.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אוגוסט 2015, 00:33

באפליקציה של האקסבוקס ובתפריט התחל. כמובן שאני יכול להעיף אותה, יקח לי עוד זמן להתרגל ולקסטם את העניינים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 אוגוסט 2015, 12:38

טוב אחרי מספר רב של ניסיונות התקנה ,נדפק לי המחשב הראשי
אפילו ביוס לא עולה ,ואני ינסה להוציא חלקים לראות עם משהו מקצר

בכל מקרה התקנתי היום את WIN 10 ,על לפטופ ישן יחסית ,שישמש אותי בינתים
הבעיה שהWIN 7 שהיה מותקן עליו ,היה גוסס ,ככה שבמקום שדרוג ,עשיתי התקנה נקיה ,אבל אין לי קוד אקטיוויזציה
ככה שאין לי מושג מה יקרה בעתיד
הWIN 10 עצמו מקורי מהאתר של MS ,אבל נתנו לדלג על השלב הזה ,לפחות בינתים

כרגע אני מתקין דברים חשובים ,ככה שאין לי הרבה זמן לשחק עם זה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים