נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי glass man » 09 יוני 2021, 23:15

Klayman כתב:
Laskin כתב:עדיין יכול לזוז בנקודה אחת אחרי שהמשחק יצא ויקבל הרבה ביקורות ממי שלא קיבלו עותק מוקדם ועדיין נכללים שם… אז בואו נחכה ליום שני :)

שחררררררר לאסקין... 99 ביקורות וזה הממוצע.. אם היו 10-20, הייתי זורם איתך.. גם ככה לבלינג ולי יש מעט מאוד נקודות. אני אומר סוגרים את ההתערבות וזהו :).

חחחח הפיל בחדר שאף אחד לא מדבר עליו זה שרונן תמיד השתחצן תופס מעצמו אבל אין לו אפילו נקודה אחת בלוח לגבות את השחצנות.

זה ממש מצחיק אותי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יוני 2021, 23:56

DrKeo כתב:אם זה ירד בסוף בנקודה ויצא שאני צדקתי אז אני רק ארחיב ואגיד שבחרתי ב88 כי ככה. אני מקווה שזה היה ניתוח עמוק כמו של בלינג.

חחחח את האמת ברור לי ש 89 או 88 זה לגמרי עניין של מזל, אבל את האמת גם אם יפול ל 88 ההימור שלי היה טוב כמו ששלך טוב כשזה עכשיו על 89. הנקודה היא שהייתי בטוח שזה 8 גבוה כמעט בוודאות, אז כן מעורב מזל תמיד אבל גם יש עניין של תחזית טובה כמו שמנחשים טוב תוצאה של משחק כדורגל על סמך ידע וגם טיפה מזל...

בכל מקרה יאללה סגרו את ההימור כמו שקליימן אומר, יש פה המון ביקורות מכל האתרים הגדולים והחשובים, הקטע של לחכות יכול להיות כמעט אינסוף אז בשביל ההתערבות הוגן לחתוך כבר בזמן סביר, כאילו מה עד שתגיע ביקורת הבלוג עם ה 6 שמורידה את הממוצע לא נרגע?:)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2021, 00:50

כל עוד יש סיכוי אז יש סיכוי…. מה תרצה, שנעשה את הטקס והכל ואז נבוא אליך הביתה לקחת את הפסלון בחזרה? לא בבית ספרי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יוני 2021, 01:28

bling כתב:
DrKeo כתב:אם זה ירד בסוף בנקודה ויצא שאני צדקתי אז אני רק ארחיב ואגיד שבחרתי ב88 כי ככה. אני מקווה שזה היה ניתוח עמוק כמו של בלינג.

חחחח את האמת ברור לי ש 89 או 88 זה לגמרי עניין של מזל, אבל את האמת גם אם יפול ל 88 ההימור שלי היה טוב כמו ששלך טוב כשזה עכשיו על 89. הנקודה היא שהייתי בטוח שזה 8 גבוה כמעט בוודאות, אז כן מעורב מזל תמיד אבל גם יש עניין של תחזית טובה כמו שמנחשים טוב תוצאה של משחק כדורגל על סמך ידע וגם טיפה מזל...

בכל מקרה יאללה סגרו את ההימור כמו שקליימן אומר, יש פה המון ביקורות מכל האתרים הגדולים והחשובים, הקטע של לחכות יכול להיות כמעט אינסוף אז בשביל ההתערבות הוגן לחתוך כבר בזמן סביר, כאילו מה עד שתגיע ביקורת הבלוג עם ה 6 שמורידה את הממוצע לא נרגע?:)

זה כרגיל בהתערבויות של לאסקין שהוא לא עושה אגריגציה ובסוף לא מקבלים את הנקודות..
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
wraithbuster
Minion

הודעהעל ידי wraithbuster » 10 יוני 2021, 01:34

שלום זה אני הרדיאנס והיום יש לי להגיש מערכון סטנדאפ קומדי, הרדיאנס אולי עבר לשים על גז נמוך יותר את השפעתו על אחרים בצורה הזו ועושה זאת גם מידי פעם כשאפשר בחיים האמיתיים, אבל במשרת לילה אני בחיים לא מאכזב כשאני עושה סטנדאפ קומדי ע''פ האנשים שתשאלו, שלא תגידו שאני מעיד על עצמי כדי לפצות על חולשה כן?
תדעו לכם שהציונים של מטאקריטיק חוץ מלתת לנו תמונה מסויימת חלקית על טיבם של משחקים, משתקף בא תמונה טובה על מצב הקיום האנושי כמו של מערכת מורכבת טובה.
נגיד ציונים מושלמים של 10 מרובים אצל עיתונאים עולות על אותו קנה עם תקריות שקרו לעיתים תכופות יותר כמו לפני עשור עם ign של חברות שחלקו שוחד בצורת מתנות בתערוכות כמו אי 3 לעיתונאים, (שהרבה סברו שרוקטאר הייתה מהן אבל לא יודע באמת). ושבגללם בית המשפט עובד שעות נוספות. בעוד שההתעניינות של חלק אחד של אותם האנשים מבין החברות הוא בה עם התשוקה לגיימינג שמתבטת בשעות רבות של בהייה בטולויזיה עם המשחקים, התשוקה של אנשים מחברות אחרות כמו של אלה מבין מחלקי השוחד מסתכמת במבט חתוף על הטלויזיה והמשחקים ותנועת גוף עוקבת לה של זריקת זין על גיימינג ולא מילמטר יותר מיזה (ג'ים ראיין שאתם מגנים אותו בצדק שייך לפה, אבל הוא בה מקבוצה אחרת לא משוחדת).
אבל ג'ים ראיין יש לו משהו מאוד חשוב שאתם לא יודעים עליו והוא שהתנועת גוף של הזריקת זיין תמיד באה אחרי המבט החתוף על משחקים בטלויזיה כי יש לו מחלה עצבית שמוחמרת עם הרגשות שלו, זו תגובה אוטומטית שנשלטת על הגוף. ובגלל זה בחיים הוא לא זורק זיין שקודם בפעולה למבט חתוף על הטלויזיה והמשחקים כמו שאנשים אחרים יכולים. טוב לא בדיוק הוא יכול אבל אז יהיה דאבל זריקת זיין ורק מבט חתוף אחד אז לא נחשב. (עכשיו ברצינות מלוא האמפתיה לאנשים עם מוגבלויות שונות, זה נעשה רק כדי למלות פילר קומדי פה לא יותר, שום זלזול לאנשים שכאלה). וכך אם באמת אתם רוצים לקרוא לפיתורו של ג'ים ראיין ולהביא אפילו את העצומה שבאה נגדו לידי ביטוי, כול מה שאתם צריכים לעשות הוא לשטול מצלמה נסתרת בסלון שלו כך שכולם נראה את כול הפרסה של העוויתות גוף שלו למופת וכך העולם ידע שאין לא מה לעשות בתעשייה הזו.
טוב סתיתי קצת מהנושא אז נמשיך :)

ציונים שנעים בין שלילי ביותר לכמעט מושלם, מדובר בעיתונאים שהיו בעברם בין ממפקדי הקרב -אלופים של מלחמות הקונסולות בין האקסלוסיבים השונים במטהקריטיק וכו', אבל אז עשו את האפגרייט של החיים שלהם והיום עברו ללוחמה גבוהה יותר בשטח העיתונאות. אחת לשלוש מהביקורות שלהם הם נותנים גם ציוני 3-7 כדי להסוות את היותם מלוחמי הקונסולות. בכול זאת הם עכשיו מרגישים טיפונת מכובדים יותר, ואפילו בשטח הקרב הזה פאןבוייזם או לא זה לא אכפת להם אז הם עדיין עושים את זה. הם חסרי מודעות בנוגע לזה שיכל לעזור להם גם בנוסף חוץ מלילמוד כתיבה גם לעשות קורס התבגרות אמיתי בבסיס צבאי אמיתי במקום בבסיס צבאי במטהקריטיק.

ציונים שנאים בין 0-5, אנשים בדיכאון שלא יכולים להנות או עם מגבלויות שונות כך שהמשחק לא שונה במהותו מכול עיסוק אחר, זה נעשה רק כדי להוציא אותם מהתחושת קהות חושים שהם חווים כרגיל במהלך היום יום(שיט אני שוב פעם צריך להצהיר שאלוהים תעניש אותי, תצלוב אותי, ומלוא האמפתיה כלפיהם). מקומות עבודה נותנים לאנשים כאלה מקום בתור עיתונאים ובצדק בתור הפליה מתקנת כדי שיהיה שויון כלל אזרחי, והמדינה בסתר מסכימה עם זה רק כי היא אשמה בזה ומבינה שחלקם הם נפגעי מלחמה שסבלו ממדיניותם העיקשת כביכול כמו האסון הקולוסלי שהם גרמו לו כתוצאה מגיוס חובה כשלא התאים להם , אחרת בחיים לא הייתה מאפשרת. אנשים שאוהבים ביקורות קוטלות יחבבו את העיתונאים הספציפים האלה ובצדק כי הם אכותיים ביותר.

מבקרים שמרבים לתת ציונים שנעים בין 7-9, השפויים שבינו החיים על אדמתינו (במיוחד בלידי), אנשים פסיפיסטים שמגנים בחומרה אנשים ששורפים גשרים מזוכיסתיים כדי להילחם במשהו. הם מבעלי אחוז הלוקים נפשית הנמוך ביותר כי הם מאוזנים יחסית כי הם לא מלאי שנאה עם ביקורות 0 או מתרפסות של מאה של פאןבוייזם, הם בוגרים.
נערך לאחרונה על ידי wraithbuster ב 10 יוני 2021, 08:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2021, 06:05

Laskin כתב:כל עוד יש סיכוי אז יש סיכוי…. מה תרצה, שנעשה את הטקס והכל ואז נבוא אליך הביתה לקחת את הפסלון בחזרה? לא בבית ספרי

תמיד יש סיכוי.... אפשר גם לחכות שנתיים ולראות מה קורה. תכלס אבל בוא, 100 ביקורות זה באמת רף גבוה מאוד ואין באמת שום סיבה להמתין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2021, 07:37

אבל יש, כי בטח יגיעו עוד 20 ביקורות בערך וזה יכול לשנות את זה בנקודה לכאן או לכאן, אז אני לא מבין מה העניין. המשחק לא יצא, בשלב הזה לסייברפאנק גם היו איזה 80 ביקורות והציון השתנה מאוד אחרי היציאה שלו, אני בספק אם זה מה שיקרה כי אין פה גרסאות אחרות עם בעיות ביצועים אבל כולה עוד 4 ימים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יוני 2021, 08:04

צריך רף מוחלט. סתם דוגמא - 80 ביקורות או שבוע אחרי השחרור, המוקדם ביניהם.

אחרת אפשר למשוך התערבויות לנצח.

אה, ומה שכן זכית בו, זה פרס ההשוואה הכי לא קשורה בעולם!
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2021, 09:57

אוקיי, הרף לדעתי צריך להיות 3 ימים אחרי יציאת המשחק.
במשחקי מולטי שבוע אחרי.

הרי זה לא שאחרי חודשיים פתאום יצוצו עוד 50 ביקורות, אבל מיד אחרי יציאת המשחק - זה כן סביר, כי לא כולם מקבלים עותק מוקדם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 10 יוני 2021, 10:18

שלושה ימים לא יעבוד באופן גורף, יש משחקים שבכלל לא מחלקים עותקים מוקדמים לביקורת או עושים חלוקה מצומצמת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יוני 2021, 10:38

שכנעת

שבוע כך או כך

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 יוני 2021, 11:45

idan כתב:שלושה ימים לא יעבוד באופן גורף, יש משחקים שבכלל לא מחלקים עותקים מוקדמים לביקורת או עושים חלוקה מצומצמת.

Laskin כתב:שכנעת

שבוע כך או כך

:x :x :x

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 יוני 2021, 12:04

אני גם רוצה להציע הצעה שבמקרה וOC מורידים מאוד את הממוצע של משחק בגלל כמה גרסאות כושלות (סייברפאנק וכו') נעביר את ההתערבות לMC לאותו מקרה ספציפי.

בואו, הרי בשיא הכנות ? בושה בכלל להשתמש בOC הוא נותן עדיפות למנחשים שאוהבים להפציץ בציונים גבוהים :)

גם בקטע של לחכות צריך לתת זמן למשחק להתייצב לאסקין צודק שיהיה מגוחך לתת ולגלות שהממוצע ירד.. זה שוב אובר יתרון למי שמביא ניחוש גבוה.הסיכוי לנצח צריך להיות שווה גם למי שניחש ציון גבוה וגם למי שניחש נמוך בלי שהחוקים נותנים עדיפות כלשהי לאיזה ניחוש ;) שבועיים לחכות די והותר בעיני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2021, 11:02

רק רוצה לציין שהמשחק ירד בנקודה וכרגע יושב על 88, אז הא!!!! לכל הצקצקנים חסרי הסבלנות פה. כמובן שיכול לעלות מחר, או לרדת עוד, אבל תחשבו איזה פדיחות היו לנו מול כל העולם אם היינו מחלקים את הפרס לבלינג וקליימן.

כרגע BIA מנחש במדוייק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2021, 11:13

Laskin כתב:רק רוצה לציין שהמשחק ירד בנקודה וכרגע יושב על 88, אז הא!!!! לכל הצקצקנים חסרי הסבלנות פה. כמובן שיכול לעלות מחר, או לרדת עוד, אבל תחשבו איזה פדיחות היו לנו מול כל העולם אם היינו מחלקים את הפרס לבלינג וקליימן.

כרגע BIA מנחש במדוייק

ואני.. :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2021, 11:17

בלינג עוד יכול לקחת את זה, קרה עם ריטרנל שהוא ירד ל85... אמרתי שמע ישראל והוא עלה ל86...
אז בלינג יש לך עוד תקווה או שאתה יודע... תניח תפילין? LOL.

בכל מקרה מי שהיה הכי חד באותו יום של הניחוש ינצח ככה זה, וכל הטיעונים על מזל זה בבלאט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 11 יוני 2021, 11:19

אנחנו עושים לפי opencritic? כי ב MC זה עדיין 89.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2021, 11:27

אנחנו תמיד עושים לפי OC לפחות חוץ מפעם אחת שעשינו MC בגלל שבלינג היה הגיוני.

לאסקין אוהב לנחש ציונים מפוצצים, הוא בחיים לא יתן לMC והביקורות של EDGE סיכוי לגרום לו להפסיד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2021, 11:34

idan כתב:אנחנו עושים לפי opencritic? כי ב MC זה עדיין 89.

כמו תמיד, מי שפתח את ההתערבות אמור להגיד מה החוקים שלה וזה כולל על איזה אתר מתבססים ולעשות אגריגציה של כל הניחושים של כולם והמנצח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2021, 11:38

DrKeo כתב:

כמו תמיד, מי שפתח את ההתערבות אמור להגיד מה החוקים שלה וזה כולל על איזה אתר מתבססים ולעשות אגריגציה של כל הניחושים של כולם והמנצח.

נדב, אני יכול לעשות את האגריציה על ריטרנל בשם לאסקין ? הרי זה כמו לחכות למשיח.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2021, 11:53

DrKeo כתב:

תן לי לנחש מה לאסקין יבחר :roll:

קליימן חבר, הנה הנטייה שלך לבחור ב OC התפוצצה לנו בפרצוף, אמרתי לך תמיד MC.

מתי אגב מאפסים את הנקודות של כולם, זה צריך להיות במתכונת של עונות, אחרת אם למישהו היה איזה רצף של מזל לא נוכל לתפוס אותו בחיים.

יאללה אני בעד לחכות אם ראצ'ט עולה ל 89 ואם לא אז בואו נאפס הכל הגיע הזמן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 יוני 2021, 11:56

bling כתב:
DrKeo כתב:

מתי אגב מאפסים את הנקודות של כולם, זה צריך להיות במתכונת של עונות, אחרת אם למישהו היה איזה רצף של מזל לא נוכל לתפוס אותו בחיים.

עלק לאפס את הנקודות! למה אתם מביאים חוקים של משחקי מובייל לתחרות הוגנת בלינג?

אם מישהו היה מאפס לי את הנקודות בSF הייתי בהתקף זעם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2021, 12:01

די זה מאבד מהעניין אם אין איפוס. זה כמו אליפות בכדורגל שהיתה רצה ברצף 9 שנים ללא סיום, וואו ממש מעניין שריאל עם 9000 נקודות בטבלה, ברצלונה עם 5500 ואתלטיקו מדריד עם 1000. מה הרעיון? גם הפער לא יסתיים בחיים וגם אין באמת אלופה כי זה לא נגמר.

גם בסטריט פייטר כשאתה קונה את המשחק הבא מתחילים מאפס.

עזוב את הבדיחה שאמרתי לחכות לראצ'ט שיעלה ל 89. ברצינות צריך לקבוע זמן איפוס, רוצים עוד קצת? בסדר שיהיה, אני בעד להכריז על המנצח עכשיו שתהיה רשומה לזכותו אליפות ראשונה ולנצל ספתח של עונה חדשה עכשיו ב E3 עם איפוס כולל ואולי איזה ליין E3 כפתיחת העונה.

מי איתי?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 יוני 2021, 12:40

bling כתב:
DrKeo כתב:

אני לגמרי בעד להכריז על מנצח ל''עונה'' הנוכחית, בפרט שיש אנשים שכבר לא באמת משתתפים בפורום ברשימה.

בלינג אחי, להיפך! בOC לכולם יש משקל שווה. ב MC, כמו שגלאס אמר, יבוא איזה מגזין ''נחשב'' ובמחי ביקורת אחת ירסק את הניחוש שלך. גם אם נפסיד בהתערבות הנוכחית, אני בעד להמשיך אך ורק עם OC. :)
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2021, 12:54

להפך אחי, דווקא ב OC יכול לבוא איזה בלוג שמחפש חשיפה שרץ על ידי 3 טורקים ולהוריד ממוצע של משחק מצופה על ידי זה שמקבל משקל שווה בעוד שב MC אותו אתר יקבל משקל קטן ולא יזיז כלום בממוצע.

אם הגיע איזה EDGE אחד והוריד את הממוצע בזכות משקל גבוה שיש לו? אוקיי מרגיש לי הוגן יותר מאשר אתר טורקי שמקבל אותו יחס כמו EDGE אבל בסדר, OC IT IS.

ויאללה קיאו קח את האליפות ותאפס :)

אפשר גם לחשוב על ליין חדש לקראת המסיבה של מייקרוסופט ושכל עונה תסתיים ותתחיל ב E3 מעכשיו. יצא טיימינג טוב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 115 אורחים