נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 08 פברואר 2022, 16:39

לאף אחד פה חוץ ממך לא היה אכפת מזה, פשוט היית מביא את הנקודות למנצח שעליו הכרזתי וכולם היו מרוצים :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 פברואר 2022, 17:00

אני עדיין מחכה לנקודה שלי על ריטנרל.... אני לא הולך לרדת מזה אם מישהו חשב....

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 פברואר 2022, 18:56

טוב, שימו אותי על 90...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 פברואר 2022, 20:21

bozeman כתב:טוב, שימו אותי על 90...

שמתי, נראה שהרוב הלכו על 90.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2022, 09:52

סתם פרט פיקנטי: 49.1ִֵֵ % מהאנשים בERA מהמרים שהמשחק יישב על ממוצע של 90-94.... :) ניחושים סופר גבוהים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 14:18

מחר ב-10:00 הביקורות של הורייזון אמורות לעלות... הזדמנות אחרונה לזרוק 2 ספרות פה :)
נקווה לטוב, אני אשמח לAAA עולם פתוח ממש איכותי, אתבאס מאוד אם לא יהיה שיפור מאוד רציני על פני הראשון

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2022, 15:04

ממה שראיתי נראה שיש שיפור ממש גדול על פני הראשון בצד של התנועה בעולם והחופש פעולה, אבל לדעתי הוא עדין לא ״שם״. אבל די ברור לי שהביקורות יתנו לו-9+, אם ראצ׳ט קבל בייסיקלי 9 ו-DS קבל כל כך הרבה, קשה לי לראות מבקרים לא נותנים לבלעדי גדול של סוני בהפקה כל כך גדולה ציון שהוא פחות מה-ballpark של 9.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2022, 15:41

בעולם שבו רזי 8 יושב על ממוצע 84 למה שההולנדים האנטישמים אוכלי השבלולים יקבלו יותר מזה? :) הם לא יגיעו הרי לנעל של קפקום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 16:29

כבר היו בלעדיים גדולים של סוני בהפקות ענק שלא קיבלו ציונים כאלה, כשכותר מאכזב - הוא מאכזב מאוד, ע״ע days gone ולא רק שהוא יושב על ממוצע שלא בדיוק תמיד ל-90 - הוא ממש על 70, ולא מעט אנשים בתעשייה חושבים שהמבקרים היו קשוחים איתו הרבה יותר מדי, דווקא. אז אני לא מסכים עם הקביעה שלך, אני פשוט חושב שהמשחקים שלהם קולעים לרוב לטעם של הרבה מבקרים שאוהבים משחקי בלוקבאסטר עם פוליש כזה, שסוני עושה טוב יותר מרוב התעשייה.
דוגמאות נוספות - האורדר, GT6, חלק מקילזון, אינפמוס 2 ואינפמוס של הפס4, דרייבקלאב, GoW:A, Until Dawn, Knack… באמת שלא חסר. חלקם לא היו באמת AAAA שכאלה, אבל חלקם כן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 פברואר 2022, 16:50

אנחנו עוקבים אחרי התעשייה הזו כבר כל כך הרבה שנים שיש דברים שאתה פשוט יודע מראש שיקרו... לדוגמה, הורייזן עומד לקבל ציונים מאוד גבוהים :).
אני באמת לא רואה שום תסריט בעולם שהוא לא מקבל לפחות 8 מכל אתר גדול, וכנראה מרובם לפחות 9. וזה לא משנה שאני חושב שהראשון הוא משחק של 7, יש איזשהו וייב שמקיף כל משחק הרבה לפני שהוא יוצא, והוייב של הורייזן הוא בדיוק זה.

הוא יהיה מאוד יפה, מאוד מלוטש, יכלול מספיק שינויים ושפורים 'על הנייר' שהמבקר יוכל לכתוב, וימלא לרגע את החסך דור הבא המטורף שהתעשייה נמצאת בו כרגע.
אני בטוח שהוא יקבל ציונים מצוינים, הדבר היחיד שאני לא בטוח בו זה אם הוא יהיה משחק טוב או לא..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2022, 17:01

הוא לא יהיה טוב, הוא יהיה טוב רק למי שכבר מאוהב במשחק הראשון וצמא לעוד.
המשחק הראשון קיבל 89 כי הוא היה פשוט צעד מאוד אמיץ ומרענן לגרילה והם קיבלו המון הייפ של "רצון טוב" על המאמץ וגם דור הפס4 היה הדור שסוני כביכול לא יכולה להיכשל בו.

המשחק הזה ישחט כמגיע לו הצדק ייעשה הפעם. לא כל יום פורים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 17:06

אני גם בטוח שיקבל ציונים מצויינים והרי הימרתי על ממוצע של 90, אבל אצלי זה גם תואם את התחושה שלי לגבי ההנאה האישית ממנו.
מצד שני חשבתי שכל המשחקים שציינתי בהודעה הקודמת גם כן יקבלו מעל 85 והם לא, משום שהדיעה הרווחת היא שהם היו מאכזבים ביחס להייפ. טוב, אולי חוץ מknack שהיה די ברור שהוא פח, אבל הוספתי אותו לרשימה כי הוא קיבל הרבה תשומת לב והוא מגיע מסוני. אז זה לא שתמיד יש איזה קטע לתת למשחקי סוני ציונים טובים יותר, אלא שהם באמת מפיצה ומפתחת-אם עם סטנדרטים מאוד גבוהים ביחס לתעשייה, גם אם זה לא תמיד ברמה של נוטי דוג, והורייזון חד משמעית לא שם.

גלאס - לdays gone היה הייפ דומה ואת הקטע של ״מגיע מהידיים של סוני״ יקטלו אותו, בין היתר משום שהוא מגיע מהם, יש מצב שהיה מתקבל טוב בהרבה אם לא היו מצפים לרמה של צד א׳ של סוני. כנל gow:a ואחרים שציינתי. הייפ זו חרב פיפיות… הפעם אין הנחות של ״זו פם ראשונה שה עושים ____״ וגם אין פה התלהבות של גרפיקה מדור חדש כי הוא קרוס ג׳ן, כל שמה שיקבל - זה כנראה משקף עוד יותר נאמנה, מהביקורות של הורייזון הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 פברואר 2022, 17:31

אני לא חושב שזה קשור לסוני. יש איזשהו צ'ק ליסט שכאילו אם אתה ממלא אז הציונים יהיו גבוהים באופן מאוד צפוי, והורייזן החדש לגמרי נמצא שם.
זו שאלה של מתי המשחק יוצא, ההייפ אליו, מה הוא כן עושה ברמה היבשה שונה מהקודם, הצד הטכני שלו יקבל חשיבות הרבה יותר גדולה ממה שמגיע לו בשלב הזה של הדור.
זה גם משחק שנורא קל לאהוב, הוא כאילו מגניב וחדשני ומקורי, רק כשאתה צולל למערכות שלו קצת יותר מכמה ימי ביקורת אתה לומד שזו עטיפה ריקה לגמרי בלי כלום בתוכה (אני מדבר על הראשון כאן כמובן, השני בהחלט עשוי להיות טוב בסוף).

המשחקים שציינת דווקא כולם לא מזכירים את הורייזן. GOW A? היה כתוב עליו משחק צד רמה ב' מהשנייה שהוא הוכרז, בטח כשזה משחק רביעי באותה נוסחא בדיוק וחזרה לסיפור קטן ואישי אחרי שהרגת את כל האלים במשחק הקודם. זו המקבילה של סיקוול 'ישירות לDVD' בעולם הקולנוע.
המשחק היחיד שאני יכול לחשוב עליו מהרשימה שהבאת שבאמת היה עם הייפ וסומן כ'דבר האמיתי' רק כדי לקבל ביקורות פושרות הוא קילזון הראשון (בטח לא האחרון שהיה משחק השקה), ובסדר, יש מן הסתם מקרים מסוימים.
שאר הדוגמאות שהבאת לדעתי בכלל לא קשורות להורייזן החדש, בשום מצב.

בכל מקרה המשחקים האלה בדרך כלל מקבלים בראש בביקורות כשהם במצב טכני רע מאוד, ולא כשיש להם גיימפלי בעייתי. לדוגמה סייברפאנק מול GTA 4, או RDR 2 (שאהבתי, אבל... בוא).
הורייזן יהיה סופר מלוטש, המבקרים לא יוכלו לתת לו ציון נמוך..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2022, 17:31

Laskin כתב:אני גם בטוח שיקבל ציונים מצויינים והרי הימרתי על ממוצע של 90, אבל אצלי זה גם תואם את התחושה שלי לגבי ההנאה האישית ממנו.
מצד שני חשבתי שכל המשחקים שציינתי בהודעה הקודמת גם כן יקבלו מעל 85 והם לא, משום שהדיעה הרווחת היא שהם היו מאכזבים ביחס להייפ. טוב, אולי חוץ מknack שהיה די ברור שהוא פח, אבל הוספתי אותו לרשימה כי הוא קיבל הרבה תשומת לב והוא מגיע מסוני. אז זה לא שתמיד יש איזה קטע לתת למשחקי סוני ציונים טובים יותר, אלא שהם באמת מפיצה ומפתחת-אם עם סטנדרטים מאוד גבוהים ביחס לתעשייה, גם אם זה לא תמיד ברמה של נוטי דוג, והורייזון חד משמעית לא שם.

גלאס - לdays gone היה הייפ דומה ואת הקטע של ״מגיע מהידיים של סוני״ יקטלו אותו, בין היתר משום שהוא מגיע מהם, יש מצב שהיה מתקבל טוב בהרבה אם לא היו מצפים לרמה של צד א׳ של סוני. כנל gow:a ואחרים שציינתי. הייפ זו חרב פיפיות… הפעם אין הנחות של ״זו פם ראשונה שה עושים ____״ וגם אין פה התלהבות של גרפיקה מדור חדש כי הוא קרוס ג׳ן, כל שמה שיקבל - זה כנראה משקף עוד יותר נאמנה, מהביקורות של הורייזון הראשון.

כן, אבל לDays gone היה גם מרגע חשיפת הגיימפלי עם העדר את ההרגשה שהוא "דל תקציב" ו"גרסה נכה של TLOU/ וכו'" כבר שצפית בגיימפלי של הירי בחוסר האימפקט של הרעש של הנשקים היה מובן שזה יהיה משחק בעייתי, בכלל כשהוא הגיע מסטודיו עלוב כמו סוני בנד (ואני עוד מהאובססים לסייפון פיילטר בשעתו, אפילו 3 הזוועתי קיבל אצלי סיבוב)

בניגוד לכל הטראש הזה, גרילה היתה תחושה חזקה מאוד עם הוריזון שהם "מצאו את הקול האישי שלהם" ושזה מה שישים אותם על המפה מבקרים וגיימרים כאחד עפו מכל הדגמה של המשחק. ההייפ היה בשמים ...

הפעם כמו שאמרת לאסקין לא יהיה להם את כל זה והוריזון 2 יצטרך לעמוד בזכות עצמו בלי שום הנחות, אז אלא אם כן סוני עשתה פה איזה צעד מלוכלך של לקנות ביקורות
(כמו שאני בטוח שהיא עשתה עם Rַ&C בואו ) אז הוא יהיה 8 נמוך.

המשחק הזה יצטרך להיות המכשף 3 של הדור בשביל לקבל את הציונים שחלק מהאנשים חוזים לו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 17:57

דווקא אחרי החשיפה הראשונה היו הרבה כתבים וגיימרים שהתלהבו מהרעיון של open world TLOU, בטח חובבי האופנועים, ובטח חובבי סייפון, שאני אגב ממש לא ביניהם…
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 13 פברואר 2022, 18:24, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2022, 18:10

אולי זה זיכרון סלקטבי מהצד שלי... אבל אני לא זוכר את ההתלהבות הזו. אני כן זוכר ש"שינובי" הוא זה שליבה את להבות ההייפ גם לגבי הוריזן וגם לגבי DG אבל בעוד הוא לא היה צריך לעבוד קשה בשביל לשלהב אנשים על הוריזן,עוד לפני החשיפה הרשמית, הוא די התאמץ לדחוף לנו לגרון את הDG הזה בלי שהרבה עפו, אבל אולי קראנו במקומות אחרים/כתבנו במקומות אחרים :)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 פברואר 2022, 21:16

לא צריך ללכת אחורה הרבה כדי להפנים שרוב המבקרים היום חסרים יכולת ביקורת וניתוח. רק צריך את לראות את TLOU2 שמכנית הוא חבילת הרחבה מהוללת (ובניגוד לחבילות הרחבה מוסיף רק אוייב וחצי) ועם גול עצמי עיצובי ענק שחותר נגד אחד מעמודי התווך של המשחק, אבל עדיין מקבל ציונים בשמיים. יותר חשוב להיות מהוקצע מאשר להיות טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 פברואר 2022, 21:48

WRONG!^

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 פברואר 2022, 22:16

כן, כי רק להוסיף בשביל להוסיף זה נחשב ״להיות טוב״.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2022, 22:54

Laskin כתב:כבר היו בלעדיים גדולים של סוני בהפקות ענק שלא קיבלו ציונים כאלה, כשכותר מאכזב - הוא מאכזב מאוד, ע״ע days gone ולא רק שהוא יושב על ממוצע שלא בדיוק תמיד ל-90 - הוא ממש על 70, ולא מעט אנשים בתעשייה חושבים שהמבקרים היו קשוחים איתו הרבה יותר מדי, דווקא. אז אני לא מסכים עם הקביעה שלך, אני פשוט חושב שהמשחקים שלהם קולעים לרוב לטעם של הרבה מבקרים שאוהבים משחקי בלוקבאסטר עם פוליש כזה, שסוני עושה טוב יותר מרוב התעשייה.
דוגמאות נוספות - האורדר, GT6, חלק מקילזון, אינפמוס 2 ואינפמוס של הפס4, דרייבקלאב, GoW:A, Until Dawn, Knack… באמת שלא חסר. חלקם לא היו באמת AAAA שכאלה, אבל חלקם כן.

לא אמרתי שכל משחק של סוני יקבל 9, אבל בהחלט כל משחק של סוני יקבל בוסט יפה בציונים בגלל שהוא משחק של סוני וכמו שסטיק אמר - הם תמיד פוגעים בצ׳קליסט. הם תמיד יפים, אנימציות יפות ומפוצצים ערכי הפקה ותסרוט. זה תמיד נותן להם בוסט גדול בציונים. הם הסרטי מארוול של עולם המשחקים כשנוטידוג וסנטה מוניקה יוצאות הדופן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 פברואר 2022, 10:10

כרגע בסביבות ה-50 ביקורות והוא יושב על 89
מניח שיתייצב באיזור הזה, אבל עושה רושם שהוא בדיוק מה שחשבנו שיהיה - משחק עולם פתוח מלוטש מאוד עם שיפורים ניכרים בגיימפליי

עדכון - 88 אחרי 64 ביקורות. ננעל את ההתערבות רק כשיגיעו ביקורות אחרי יציאת המשחק, נניח סופ״ש הבא.
מקריאה של כמה ביקורות נוספות יש בהחלט מאוכזבי סיפור ומינוסים של ״תסמיני עולם פתוח״ אבל עדיין אומרים שהוא הרבה יותר טוב מהקודם אז אני בטח אהיה מרוצה. מקווה שבפעם השלישית יצליחו להביא משחק שיחצה את ה-90, זה חתיכת צוות טכני אז אין סיבה שלט יפילו אנשים, טכנית לפחות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2022, 10:34

Laskin כתב: עדכון - 88 אחרי 64 ביקורות. ננעל את ההתערבות רק כשיגיעו ביקורות אחרי יציאת המשחק, נניח סופ״ש הבא.

החוקים נקבעו מראש, as it should be :!:
המנצח יקבע אחרי שבוע מירידת האמברגו או 110 ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 פברואר 2022, 10:53

עכשיו חזר לשבת על 89. ההנחות וההקלות שהIP הזה מקבל, הן לא מהעולם הזה :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 פברואר 2022, 11:01

אפילו לא שיחקת...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 פברואר 2022, 11:07

אז הוא בעצם על אותו הממוצע של הקודם (נקודה לפה או לשם.. לא באמת קריטי). מה זה אומר לדעתכם? שהוא סה"כ באותה הרמה? או ששיפרו מספיק כדי להתאים לסטנדרט הנוכחי..?

בכל מקרה זה משחק שאמתין למבצע עמוק מאוד עליו, אם בכלל ארכוש אותו
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים