נושא ההתערבויות הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא ההתערבויות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2019, 15:21

טוב, יכול להיות שאני טועה והוא באמת יהיה משהו ששווה את זה... אני בתור מישהו שממש ממש אוהב את סדרת RE, ובמיוחד את המשחק השני (והרביעי) - אני לא מצליח להביא את עצמי להתלהב ממנו, בטח לא ברמה שתצדיק 60 דולר. אני מסתכל על סרטונים שלו וזה פשוט לא נראה לי משחק מודרני לגמרי... הלוואי ויפתיע אותי, והלוואי ובאמת יהיה מדובר במשחק ארוך יותר, פשוט זכור לי ששמעתי איזה פודקאסט שטען שמאחר והשליטה מודרנית, ומאחר ויש AUTOSAVE נורמלי ולא צריך לחזור הרבה אחורה כשמתים - זה דווקא יכול להצביע שהוא יהיה קצר עוד יותר מהמקורי. נמתין ונראה, אין עוד הרבה זמן :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2019, 15:37

אני לא יודע מי הפודקאסט הזה אבל חלקים שלמים מהמשחק עוצבו מחדש כך שזה לא המשחק המקורי שזורקים אותך פנימה ונותנים לך פתאום AUTO SAVES, המבנה שלו שונה ומי יודע כמה אזורים חדשים קיימים שם ואיך הגיימפליי השתנה. המשחק המקורי הוא בקושי 5 שעות כך שאם זה היה פשוט המשחק המקורי רק עם AUTO SAVE, היית מסיים אותו ממש מהר.

אגב, יש שם AUTO SAVE? אפילו בRE7 החדש והמודרני הם חזרו לשיטת המכונות כתיבה מהמשחק המקורי שאני דווקא מאוד אוהב, מוסיף המון למתח.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2019, 16:51

יכול להיות שהכוונה ליותר נקודות כאלה, אבל אני גם מקווה שאין אוטוסייב רגיל במשחק הזה... מאוד אהבתי את מכונות הכתיבה. אבל כן יכול להיות שלא אוהב את זה היום באותה המידה... זו מכניקה לא כל כך כיפית בפועל.
זה קצת כמו בריאות שמתחדשת בFPS - מצד אחד זה מבטל המון מהאתגר ברוב המקרים, אבל מצד שני זה יותר כיף לי כיום עם הזמן המוגבל שיש לי למשחקים. חוויה זורמת יותר, סינמטית יותר...

קשה לי להחליט מה עדיף

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2019, 17:03

בRE7 זה עובד מצויין. יש נקודות שמירה אבל אין מגבלה של כמה פעמים אתה יכול לשמור כמו ב-RE1-3 (כלומר אין יותר את הסרטי דיו). זה מאוד אפקטיבי כי אתה מרגיש מאוד פגיע עד שאתה מגיע לנקודת אור שכזו שאתה יכול לשמור בה. בגלל המבנה של המשחק זה עובד ממש טוב כי בסופו של דבר אם אתה רוצה להפסיק לשחק כל מה שאתה צריך לעשות זה לרוץ לחדר עם מכונת כתיבה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2019, 17:11

יש גם ברזי 2 מכונות כתיבה, עוד רואים את זה בדמו. לא יודע אם יהיה צריך דיו או שזה יעבוד כמו רזי 7 אבל בטוח שזה עובד עם נקודות שמירה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 ינואר 2019, 18:13

RE2 מפציץ בביקורות! 92 במטה קריטיק בינתיים על בערך 30 ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2019, 18:31

אוף, רציתי להצפין מ90 אבל פחדתי :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2019, 18:32

דווקא לקחת הימור טוב, סיכוי טוב שיתייצב על 90.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2019, 19:45

טכנית בגלל שאני הבאתי את הניחוש הכי גבוה זה אומר שכל ציון 90 ומעלה הוא שלי כך שהתחת שלי מכוסה ממילא :)

כרגע 91% מ55 ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 ינואר 2019, 20:08

יא ממזר.

כמה התערבויות כבר לקחת בת׳רד הזה? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2019, 20:48

וואו קאפקום ממש הצליחו, אני אוכל את הכובע שלא הבטחתי לאכול הפעם (: איזה כיף! בעיניי זה עדיין לא שווה 60 דולר אבל באיזור ה-20 אני אקפוץ על זה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 22 ינואר 2019, 22:08

bling כתב:בנוסף למה שקליימן אמר, אני אסביר מהזווית שלי (למרות שאני לא חייב לך כי כאמור, אתה לא השופט/ מבקר של הפורום אלא משתתף פעיל שיכול בעצמו ליזום כל מה שאתה רוצה לראות בו) למה לא העלתי התערבויות כאלה, מבחינתי אני אוהב שיש בסיס קצת יותר מוצק ומעניין להתבסס עליו לקראת התערבות.

משחק כמו רזי 2 למשל ראינו כבר בטריילרים וגם יצא דמו ואפשר לקבל איזה feel מסויים. מה אפשר לאמר על הפס5 לעומת זאת? יכול להיות שתוכרז השנה, אולי לא, יכול להיות שתצא במהלך 2020 ויכול להיות שבסופה כמו תמיד, אין מספיק מידע ואת האמת אין הרבה וריאציות כדי לפתוח פה ליין. אז מישהו יאמר ב Q1-Q2 של שנה הבאה, מישהו אחר יאמר בסופה. זה לא כזה מעניין ואלו ניחושים באוויר שלא מתבססים על הרבה.

ממוצעים זה חבוט, שחוק ולא מעניין. אם כבר ממוצעים אז עדיף באתר שקוף יותר ולא באתר שנותן לאתרים מסויימים משקל גדול יותר בנוסחא סודית שאף אחד לא יודע איך היא עובדת.

שנית, שיטת הניקוד עקומה וזה כבר לא הימורים על המשחק אלא הימורים מטה של 'אני צריך לצמצמם את הפער אז אני לא אנחש את אותו הציון שהשני אמר אז אגיד מינוס פלוס 1'. והקטע שנותנים ניקוד למי שטעה אבל היה הכי קרוב זה דבילי וגם גורם לאנשים להמר לא מה שהם חושבים אלא את מה שבטוח ויקנה להם ניקוד. כי אי אפשר לתת טווחים. כי ממוצע ציוני משחקים נופלים בטווח מצומצם מאוד.

--

נושא הימור: שיא מספר השחקנים במקביל ב RE2 בסטים בחודש הראשון שלו בשוק. בטווחים של 5,000. מי שקולע נכון מקבל נקודה.

מספרי עבר רלוונטים יותר או פחות:

RE1 HD: 4,340
RE0 HD: 2,924
RE6: 11,836
RE7: 18,211

הימור שלי: 27,000-32,000

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 ינואר 2019, 23:08

41,000-46,000
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2019, 23:17

61-66

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2019, 02:43

אם היית חושב עד הסוף על מה שאמרת, היית מבין שטווחים עושים בדיוק את אותה בעיה רק שהם בעייתים יותר. אם היינו נותנים בציונים למשל לעשות טווח של 3, אז אם מישהו היה עושה 90-93, האדם הבא היה עושה 91-94. זה עושה את כל העניין בעייתי יותר כי בהתערבויות שיש הרבה משתתפים כמו עם RDR או GOW למשל, היו לך 7 זוכים וזה די מגוחך. אם לא תתן נצחון לקרוב ביותר זה גם מוביל למצבים טפשיים כמו למשל להגיד לבן אדם שהוא טעה כי הוא נחש 20,000 ובסוף זה היה 19,982. זה גם היה אומר שברוב ההתערבויות לא היה מנצח בכלל וזה מגחיך את כל הנושא. אנחנו פה לכיף, אף אחד לא זוכה בלמבורגיני אם הוא מנחש הכי הרבה וזה לגמרי בסדר אם הזוכה פספס ב-1.3%.
-------------------------------------------------------------
43-48

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ינואר 2019, 13:22

Laskin כתב:וואו קאפקום ממש הצליחו, אני אוכל את הכובע שלא הבטחתי לאכול הפעם (: איזה כיף! בעיניי זה עדיין לא שווה 60 דולר אבל באיזור ה-20 אני אקפוץ על זה

אתה רציני עם זה לאסקין? אתה עושה כאילו מדובר פה באסטרו בוט שלאף אחד לא היה אכפת עד שיצא ופתאום כולם הופתעו שהוא מדהים, מדובר פה ברימייק סופר מצופה שמהרגע שנחשף בצורה רצינית ועד עכשיו לאורך כל הדרך עם הטריילרים והגיימפליי והרשמים מה previews ומהתערוכות שהופיע בהם ומהדמו לאחרונה היה ברור שהוא רימייק אדיר, הוא תמיד היה נראה מעולה אז מה בדיוק ההפתעה?

מסכים שמעל 9 זה עוד יותר מרשים והפתיע קצת גם אותי אבל 85 ומעלה זו הערכה סבירה ושמרנית לאור מה שראינו עד כה, אתה מתנהג כאילו היה אמור לקבל 60 כאילו זה ההמשך ל Ryse או משהו :)

Kazz כתב:
bling כתב:בנוסף למה שקליימן אמר, אני אסביר מהזווית שלי (למרות שאני לא חייב לך כי כאמור, אתה לא השופט/ מבקר של הפורום אלא משתתף פעיל שיכול בעצמו ליזום כל מה שאתה רוצה לראות בו) למה לא העלתי התערבויות כאלה, מבחינתי אני אוהב שיש בסיס קצת יותר מוצק ומעניין להתבסס עליו לקראת התערבות.

משחק כמו רזי 2 למשל ראינו כבר בטריילרים וגם יצא דמו ואפשר לקבל איזה feel מסויים. מה אפשר לאמר על הפס5 לעומת זאת? יכול להיות שתוכרז השנה, אולי לא, יכול להיות שתצא במהלך 2020 ויכול להיות שבסופה כמו תמיד, אין מספיק מידע ואת האמת אין הרבה וריאציות כדי לפתוח פה ליין. אז מישהו יאמר ב Q1-Q2 של שנה הבאה, מישהו אחר יאמר בסופה. זה לא כזה מעניין ואלו ניחושים באוויר שלא מתבססים על הרבה.

ממוצעים זה חבוט, שחוק ולא מעניין. אם כבר ממוצעים אז עדיף באתר שקוף יותר ולא באתר שנותן לאתרים מסויימים משקל גדול יותר בנוסחא סודית שאף אחד לא יודע איך היא עובדת.

שנית, שיטת הניקוד עקומה וזה כבר לא הימורים על המשחק אלא הימורים מטה של 'אני צריך לצמצמם את הפער אז אני לא אנחש את אותו הציון שהשני אמר אז אגיד מינוס פלוס 1'. והקטע שנותנים ניקוד למי שטעה אבל היה הכי קרוב זה דבילי וגם גורם לאנשים להמר לא מה שהם חושבים אלא את מה שבטוח ויקנה להם ניקוד. כי אי אפשר לתת טווחים. כי ממוצע ציוני משחקים נופלים בטווח מצומצם מאוד.

--

נושא הימור: שיא מספר השחקנים במקביל ב RE2 בסטים בחודש הראשון שלו בשוק. בטווחים של 5,000. מי שקולע נכון מקבל נקודה.

מספרי עבר רלוונטים יותר או פחות:

RE1 HD: 4,340
RE0 HD: 2,924
RE6: 11,836
RE7: 18,211

הימור שלי: 27,000-32,000

קיאו ענה על חלק מהטענות שלך, לא פתרת כלום מהתופעות שתיארת בעזרת מעבר לטווחים.

מבחינתי אין בעיה שנהמר על אופן קריטיק אבל למרות ששם יש נוסחה סודית שלא פתוחה לציבור ברוב המקרים הממוצעים בין שתי האתרים קרובים להחריד ככה שזה לא באמת משנה.

בעניין האסטרטגיות הימור אני לא יודע איך אחרים מתנהגים אבל אני באמת זורק את המספר שנראה לי הכי הגיוני בכל הימור, לא נכנס לאסטרטגיות של להסתכל על אחרים ולחשב איפה כדאי לי להמר כדי להגדיל הכי הרבה את הסיכויים שלי, לא מקבלים פה רכב בסוף ההגרלה כדי שמישהו יכנס למקומות מפגרים כאלה, אולי הסתכלתי על אחרים רק כשראיתי מישהו אחר ש״גנב״ לי את ההימור ומתוך רצון תחרותי חברי שיהיה רק מנצח אחד הימרתי על משהו סביב המספר הזה בפלוס או מינוס נקודה.

אל תקח את זה כל כך ברצינות.

בנוגע להימור שהצעת, אני מהמר על 45-50.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2019, 13:44

אני לא "מתנהג" בשום צורה, אני פשוט באופן אישי לא ממש מתלהב מהרימייק הזה ברמה של להוציא עליו 60 דולר... או אפילו 40. זה משחק שאני זוכר את העלילה שלו לא רע, קשה לי להוציא 60 דולר על כל משחק שאני יודע בדיוק מה קורה בו... בטח משחק אימה שאני יודע מה יקרה בו עוד שנייה :)
גם על החידוש של FF7 ביום מן הימים אני לא חושב שאשקיע 60 דולר. שיחקתי בו כבר, זה פחות מרגש אותי, גם אם הגיימפליי והגרפיקה מעודכנים ושונים מאוד מהמקור, לעלילה בשני המשחקים האלה יש תפקיד די משמעותי וגם אם משנים את הטקסטים הבסיס זהה.
קיצר זה רימייק, לא חושב שאי פעם הוצאתי מחיר מלא על רימייק ולא בטוח שאי פעם אוציא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ינואר 2019, 13:55

לא אמרתי שאתה צריך לקנות אותו ב 60, אני יכול להבין את הרתיעה מהמחיר בעידן של היום, אבל יותר התכוונתי שאתה מופתע מהביקורות והתשבוחות כאילו זה משחק שהיה נראה בינוני והפתיע בעוד שהיה ברור לא מהיום שהוא ברמה גבוהה במה שהוא מנסה לעשות.

וזה לא סתם רימייק אלא הרימייק הכי טוב שנעשה אי פעם לפי לא מעט ביקורות, אי אפשר לזלזל בהישג הזה של קאפקום, ובכלל כיף לראות מפיצה/מפתחת אגדית שדי התדרדרה חזק לקראת סוף הדור הקודם ואיבדה גם רלוונטיות בכמה שנים הראשונות של הדור הנוכחי עם כל המשחקים הבינוניים שהוציאה, והפרויקטים שכשלו (Deep Down וסטריט פייטר 5) חוזרת ל A game שלה השנה עם מונסטר האנטר ורזי 2 וסביר להניח שגם DMC5 בהמשך, קאפקום היתה מאוד חסרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2019, 14:09

אני מופתע לטובה, נראה לי שכולנו מופתעים לטובה, לא? מעטים פה ציפו לממוצע כזה, אבל גם לא הייתי רחוק שנות אור... ציפיתי לרימייק טוב מאוד וקיבלנו רימייק מצויין :)
אני לרגע לא מזלזל בזה, רק מדבר על הטעם האישי שלי ובכמה אני הייתי מוכן לקנות אותו.
קאפקום אחת החברות שאני הכי אוהב בתעשייה כולה, אני ממש שמח לראות אותם מצליחים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2019, 10:15

היום בערב ירד האמברגו על KH3...
לי אישית כבר מזמן ירד מהמשחק הזה, אני מקווה שיפתיע לטובה, העלילה בעיקר או יותר נכון הטקסטים - זה משהו שממש קשה לי לשמוע, פשוט מביך וקרינג'י בכל משפט
אבל נראה לי שיחסית יאהבו אותו...

מהמר על ממוצע 87
הימורים יתקבלו עד השעה 16:00 :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 ינואר 2019, 12:38

84
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 ינואר 2019, 13:10

89

זאת העונה ובסיס המכורים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 ינואר 2019, 13:30

אני אלך על 82 (מאכזב?), אין לי באמת מושג איך להעריך את האיכות של המשחק כי אף פעם לא התחברתי במיוחד לסדרה אבל לפי ההתלהבות הכללית זה מרגיש לי ככה.

2019 היא קצת מוזרה מהבחינה הזו שהמשחקים הכי מצופים שלה מגיעים דווקא בתחילת השנה, זה קצת מרגיש כמו שנת מעבר דורית מבחינת שמות גדולים באמת אלא אם כן יהיו כמה הכרזות מאוד מפתיעות בהמשך השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2019, 21:11

bling כתב:לא אמרתי שאתה צריך לקנות אותו ב 60, אני יכול להבין את הרתיעה מהמחיר בעידן של היום, אבל יותר התכוונתי שאתה מופתע מהביקורות והתשבוחות כאילו זה משחק שהיה נראה בינוני והפתיע בעוד שהיה ברור לא מהיום שהוא ברמה גבוהה במה שהוא מנסה לעשות.

וזה לא סתם רימייק אלא הרימייק הכי טוב שנעשה אי פעם לפי לא מעט ביקורות, אי אפשר לזלזל בהישג הזה של קאפקום, ובכלל כיף לראות מפיצה/מפתחת אגדית שדי התדרדרה חזק לקראת סוף הדור הקודם ואיבדה גם רלוונטיות בכמה שנים הראשונות של הדור הנוכחי עם כל המשחקים הבינוניים שהוציאה, והפרויקטים שכשלו (Deep Down וסטריט פייטר 5) חוזרת ל A game שלה השנה עם מונסטר האנטר ורזי 2 וסביר להניח שגם DMC5 בהמשך, קאפקום היתה מאוד חסרה.

וגם RE7! הוא יצא היום לפני שנה :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 24 ינואר 2019, 21:27

DrKeo כתב:
bling כתב:לא אמרתי שאתה צריך לקנות אותו ב 60, אני יכול להבין את הרתיעה מהמחיר בעידן של היום, אבל יותר התכוונתי שאתה מופתע מהביקורות והתשבוחות כאילו זה משחק שהיה נראה בינוני והפתיע בעוד שהיה ברור לא מהיום שהוא ברמה גבוהה במה שהוא מנסה לעשות.

וגם RE7! הוא יצא היום לפני שנה :)

שנתיים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 193 אורחים